BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-11, 08:35   #391
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Czy wam też w trakcie stosowania Brevoxylu powstawały nowe pryszcze?
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 16:44   #392
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Thumbs down Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja to w ogole czytajac ostatnie kilka odpowiedzi jestem w szoku
8 razy dziennie brevoxyl jp toz to jak H2So4 bez kremow nawilzajacych!!!! lol

naprawde duzo w tym watku niema odpowiedzi, moze warto zaczac od 1 strony?

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2009-07-11 o 16:48
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 18:36   #393
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Czy wam też w trakcie stosowania Brevoxylu powstawały nowe pryszcze?
Niestety też potem nowe przebarwienia i tak w kółko.... istna radość Ale wydaje mi się, że to efekt oczyszczenia, bo wyciąga wszystko spod skóry na zewnątrz. Po miesiącu stosowania, nadal pojawiają się nowe wypryski. Jednak są one twarde, właśnie takie jakby spod skóry. Mimo to, cera i tak wygląda trochę lepiej, jest gładsza. Obecnie postawiłam na hardcore, smaruję 2x dziennie i zaczęło się złuszczanie. Chcę pozbyć się trochę przebarwień...
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:37   #394
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Mi też wyskakiwały nowe pryszcze podczas kuracji brevoxylowej, właściwie to było podobnie jak z benzacne - efekt najpierw świetny, a potem z czasem coraz mniejszy...

Nie chcę straszyć, ale nie wydaje mi się, żeby skóra przy Brevoxylu oczyszczała się jak przy kwasach czy retinoidach. Te specyfiki działają na innej zasadzie. W moim przypadku tak było, przy kwasach i retinoidach z biegiem czasu jest coraz lepiej, natomias brevoxyl z czasem w ogóle nie działa nawet na pojedyncze niespodzianki...
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 10:49   #395
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Już sama nie wiem co myśleć o tym Brevoxylu. Jedni mówią,że jest świetny a inni, że nie. Chyba zwiększę dawkę u siebie i zobaczę co dalej.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:51   #396
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam. To mój pierwszy post na tym forum. Cóż, jak część nastolatek też borykam się z trądzikiem, chociaż u mnie przechodzi dosyć łagodnie. Bywa naprawdę dobrze, ale czasem jest tez nieciekawie. Zastanawiam się, czy kupić Brevoxyl. Czytałam bardzo różne opinie i jeszcze się waham. Nie chcę sobie przesuszyć skóry.
Czy w moim przypadku stosowanie Brevoxylu punktowo na wypryski będzie dobrym pomysłem?
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:57   #397
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Na opakowaniu pisze, że należy stosować na większą powierzchnię skóry.
Możesz spróbować punktowo, ale lepsze efekty będą jak będziesz używała tak jak pisze na opakowaniu.
Ja też miałam wątpliwości i po pierwszym tygodniu stosowania miałam doła, bo nie było efektów. Ale dzisiaj pierwszy raz od dawna obudziłam się rano i nie miałam żadnych nowych "niespodzianek" Oby tak dalej.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 09:36   #398
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
natomias brevoxyl z czasem w ogóle nie działa nawet na pojedyncze niespodzianki...
musze się sprzeciwić!
Wiadomo, każdy może inaczej reagować na różne substancje, jednak w moim przypaku [po ponad roku stosowania] brevoxyl nadal działa. Pryszcze i wszelkie niespodzianki pojawiają się głównie przed okresem, ale brevoxyl dość szybko się ich pozbywa.

Edytowane przez elajna888
Czas edycji: 2009-07-13 o 09:37
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 22:17   #399
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witajcie!
Jestem już na etapie kończącym moją drugą przygodę z Brevoxylem. Pryszcze wróciły po 8 miesiącach, ale to z powodu potężnych wahań hormonalnych, więc to nie "wina"tego, że go odstawiłam :P
Jest jak dla mnie jedynym środkiem, który mi pomaga, a przetestowałam ich setki, śmiało mogę to powiedzieć. Nie wiem w ogóle, czy podawać tu sposób, w jaki go stosuję, bo zaraz pewnie zostanę zmieszana z błotem :P
W moim przypadku Brevoxyl+nawilżacz dawał zerowe, żeby nie powiedzieć ujemne efekty w postaci większego wysypu. Dlatego też zaczęłam stosować go bez. 2 razy dziennie, tyle, że gdy miałam pracować, przebywać na słońcu, nakładałam na twarz filtr 20.
Skóra mi schodzi, ale nie jakoś dramatycznie, bywało gorzej, nawet przy stosowaniu samego kremu nawilżającego. Ogólnie wydaje mi się, że działanie środków na trądzik się sprowadza do tego złuszczania-jak się pozbyć czegoś, co siedzi w środku, jak nie złuszczaniem? Ale nie jestem ekspertem.
Brevoxyl zawiera nadtlenek benzoilu, więc jego działanie sprowadza się do działania przeciwbakteryjnego wysuszającego. Wątpię nawet, czy skóra mogłaby się do niego przyzwyczaić... No chyba, że się go stosuje jak krem ciągle:P Osobiście uważam, że 3-4 miesiące to maksymalna długośc kuracji. Ja kończę po 1,5 miesiąca.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:48   #400
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
W moim przypadku Brevoxyl+nawilżacz dawał zerowe, żeby nie powiedzieć ujemne efekty w postaci większego wysypu. Dlatego też zaczęłam stosować go bez. 2 razy dziennie,
Brevoxyl zawiera nadtlenek benzoilu, więc jego działanie sprowadza się do działania przeciwbakteryjnego wysuszającego. Wątpię nawet, czy skóra mogłaby się do niego przyzwyczaić... No chyba, że się go stosuje jak krem ciągle:P Osobiście uważam, że 3-4 miesiące to maksymalna długośc kuracji. Ja kończę po 1,5 miesiąca.
ja teraz też już stosuję bez nawilżacza, też 2 razy dziennie. Miałam przerwę 2-misięczną [stosuje ponad rok] i moja skóra jeszcze nie zdążyła się przyzwyczaić.
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:22   #401
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Miałam chwile zwątpienie i załamania, kiedy myślałam że Brevoxyl na mnie nie działa.
Ale to już przeszłość! Jest rewelacyjny. W moim podpisie widać kiedy zaczęłam kurację. Mniej więcej 2 i pół tyg. trwało zanim efekty stały się dość widoczne! Ale było warto. Stosuję go 3 razy dziennie z lekkim kremem nawilżającym i maseczką nawilżającą i jest ok! Jestem szczęśliwa bo osiągnę sukces- do 23.07 pozbędę się dużych pryszczy !
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 11:23   #402
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Witajcie!
Jestem już na etapie kończącym moją drugą przygodę z Brevoxylem. Pryszcze wróciły po 8 miesiącach, ale to z powodu potężnych wahań hormonalnych, więc to nie "wina"tego, że go odstawiłam :P
Jest jak dla mnie jedynym środkiem, który mi pomaga, a przetestowałam ich setki, śmiało mogę to powiedzieć. Nie wiem w ogóle, czy podawać tu sposób, w jaki go stosuję, bo zaraz pewnie zostanę zmieszana z błotem :P
W moim przypadku Brevoxyl+nawilżacz dawał zerowe, żeby nie powiedzieć ujemne efekty w postaci większego wysypu. Dlatego też zaczęłam stosować go bez. 2 razy dziennie, tyle, że gdy miałam pracować, przebywać na słońcu, nakładałam na twarz filtr 20.
Skóra mi schodzi, ale nie jakoś dramatycznie, bywało gorzej, nawet przy stosowaniu samego kremu nawilżającego. Ogólnie wydaje mi się, że działanie środków na trądzik się sprowadza do tego złuszczania-jak się pozbyć czegoś, co siedzi w środku, jak nie złuszczaniem? Ale nie jestem ekspertem.
Brevoxyl zawiera nadtlenek benzoilu, więc jego działanie sprowadza się do działania przeciwbakteryjnego wysuszającego. Wątpię nawet, czy skóra mogłaby się do niego przyzwyczaić... No chyba, że się go stosuje jak krem ciągle:P Osobiście uważam, że 3-4 miesiące to maksymalna długośc kuracji. Ja kończę po 1,5 miesiąca.
Podpisuję się obiema łapkami
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 11:47   #403
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

A ja powracam do Brevoxylu, tym razem będę stosować go na dzień. Zastanawiam się, czy jakieś działanie będzie wykazywał, jeśli będe go zmywać po ok. pół godzinie? Bo nałożyć na niego filtr chyba nie bardzo...
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 11:41   #404
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam

zwracam się do Was o małą poradę... otóż.. dzisiaj lece do apteki po Brevoxyl...

po przeczytaniu tego wątku strasznie obawiam się przesuszenia skóry... tymbardziej, że moja nie nalezy do tych super nawilżonych i od zawsze musze pod tym kątem bardzo o nia dbać.

co myślicie o stosowaniu brevoxylu co 2 noc ... nakładałabym go na twarz (szczególnie na miejsca z grudkami - reszta minimalnie) i po 20-30 minutach grubą warstwę kremu ochronnego Bambino (bardzo dobrze nawilża! tylko tłusty strasznie jest) a z rana normalne nawilżenie takie jak zawsze...

nie chce chyba "skakać na głęboką wodę" bo 6.08. wyjeżdzam i nie chciałabym chodzić ze strupami na twarzy i odpadajacym naskórkem


prosze o poradę

z góry dzieki, pozdrawiam
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 12:02   #405
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

mi kiedys brevoxyl pomogł. pozbylam się pryszczy. tylko glupia przestalam go używać. wiecie co ja go wtdey dlugo uzywalam ze trzy miesiace zanim efekt byl super. zawsze jak nie widzę szybko efektów to zarzucam terapię.
teraz jest źle.. bardzo źle wrocilam do niego ale źe go używałam bo tak sobi9e kiedy przypomnialam to uzylam. i nie pomaga. dopiero teraz sobie przypomnialam jak pocyztlaam watek.

tak na noc kładę najpierw na policzki no i czolo brevoxyl. co jakis czas na noc kladę masc cynkowa. w dzien zalezy czy wychodze jak tak to brevoxyl plus na niego krem nawilzający. a jak nie to brevoxyl a krem tylko tam gdzie sie nim nie smaruję.

oby się udało
najwazniejsze to nie zarzucic terapii
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:13   #406
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
najwazniejsze to nie zarzucic terapii
ja pryszczy pozbyłam się dzięki brevoxylowi, ale nadal go stosuję, bo zawsze przed okresem pojawiają sie niespodzianki.
Stosuje go już jakieś 1,5 roku z jedną przerwą ok. 2-miesięczną.


Olya, nie wiem czy Bambino to najlepsze rozwiązanie, nigdy nie próbowałam, zawsze stosowałam nawilżacze dla cery trądzikowej.
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość

Edytowane przez elajna888
Czas edycji: 2009-07-24 o 13:17
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 14:31   #407
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Nie sądzę, by Bambino nadawał się dla cery trądzikowej, ma w składzie potencjalne zapychacze, a to znaczy, że samym sobą może powodować trądzik
Znacznie lepsze są np. Humektan czy Cetaphil MD, ja stosuję ostatnio Babydream Rossmanowski, i jak do tej pory nie zapchał mnie.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 17:49   #408
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
co myślicie o stosowaniu brevoxylu co 2 noc ... nakładałabym go na twarz (szczególnie na miejsca z grudkami - reszta minimalnie) i po 20-30 minutach grubą warstwę kremu ochronnego Bambino (bardzo dobrze nawilża! tylko tłusty strasznie jest) a z rana normalne nawilżenie takie jak zawsze...
Pomysł całkiem niezły. Lepiej nie stosować Brevoxyla codziennie bo to się kończy niezłym linieniem. Jednak krem Bambino jest dosyć odżywczy i może powodować zapychanie. Chyba, że używałaś go wcześniej i wiesz że nie robi krzywdy, to wtedy ok.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 17:28   #409
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Stosuje od niespełna 2 tygodni. Jestem zadowolona. Pryszczolki nie występują w stadach tylko pojedynczo. Tylko troszkę mi wysuszyło cerę i delikatnie łuszczy mi się skóra. Jakieś rady jak się pozbyć linienia? xD
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 17:39   #410
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

krem nawilżający i ewentualnie ograniczenie ilości brevoxylu
[poczytaj wcześniejsze posty]
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 18:05   #411
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

polecam krem aloe active. aloesowy więc dobry na podrażnienia. i tani ja kupiłam w rossmanie za 6 zł
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 17:18   #412
aneta1425
Przyczajenie
 
Avatar aneta1425
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Skóra na brevoxyl sie nie uodparnia bakterie tez nie gdyz sa beztlenowe a brevoxyl je utlenia i likwiduje.
aneta1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 10:26   #413
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

A czy łuszczenie się skory trwa przez cały czas trwania kuracji?
Aaa, i jeszcze jedno. Brevoxyl stosuje na noc. Czy na dzień, by nawilżyć/natłuszczać skórę, która się trochę przesuszyła mogę stosować krem z Ziaji oliwkowy?

Edytowane przez 93paulina
Czas edycji: 2009-08-01 o 10:36
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 22:34   #414
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Czy komukolwiek z Was po zastosowaniu brevoxylu pojawiły się zaskórniki??? Tzn. te podskórne grudki w kolorze skóry. Myślałam, że on ma je likwidować a u mnie wylazły dopiero po jego zastosowaniu
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 23:09   #415
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja sie przylaczam do grona zwolenniczek Brevoxylu.Juz nie pamietam dokladnie po jakim czasie zauwazylam roznice(bylo to ponad rok temu)ale wiem ze nie jest to efekt krotkotrwaly.Po tamtej kuracji brevoxylem efekt utrzymuje sie do dzis(nie liczac kilku krostek pojawiajacych sie przed okresem).W czasie kuracji stosowalam Physiogel do mycia oraz w kremie,polecam!!!Super produkty,zawsze kazdemu bede je polecac!Jako,ze obecie przebywam w Anglii oraz chcialam nieco poprawic cere)w aptece polecono mi odpowiednik brevoxylu-Panoxyl (5%).Musze przyznac ze ta masc jest swietna!Farmaceutka powiedziala mi ze jest mocniejszy od brevoxylu,ale wg mnie dziala lagodniej.Stosuje obecnie 1 dziennie na noc,zadnych peelingow,maseczek itp.Po prostu ta masc ma sama w sobie wlasciwosci zluszczajace.(Mowie tu o angielskim odpowiedniku brevoxylu).Anyway,masci "-xylo" podobne swietnie mi sluza!
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:39   #416
satsu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja również dołączma się do fanek Brevoxylu. To głupie, ale moja przygoda z nim rozpoczęła się od obejrzenia reklamy w gazecie
Na początku było strasznie. Miałam całą czerwoną twarz. Bardzo dużo przesuszeń a w szczególności wokół oczu i brodzie. Brevoxyl stosuje 1 raz dziennie na noc a rano stosuje krem nawilżający. W tych trudnych okresach krem Bambino stosowałam po 5 razy dziennie! Ale naprawdę pomogło, każdy zauważa efekty Stosuję go już codziennie przez 4 miesiące.
Myślę, że nie należy tak często go stosować.
satsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:14   #417
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

hm, stosuje brevoxyl 2 razy dziennie od poniedzialku I kurcze, widze efekty! tzn moze sobie wmawiam, ale... naprawde o wiele mniej widac wszystkie zaskorniki na nosie!! i Moze za wczesnie sie ciesze, ale ja tam nie mam zadnego zaczerwienienia, zadnego wysuszenia, zadnego pieczenia. Na dodatek ten sliczny zapach!
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:47   #418
alilis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 3
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

brevoxylu używam od środy, stosuję go 2 razy dziennie.
skóra nie piecze mnie, nie mam zaczerwienień, tylko po nałożeniu czuję lekkie ciągnięcie skóry, ale to szybko mija. mam nadzieje, że skóra mi się nie przesuszy
krostki które były, zniknęły. ale tak szybkie efekty to sobie wmawiam.
poczekamy zobaczymy.
alilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:42   #419
kama190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja używam brewoxyl i mnie osobiście pomógł, stosuje go raz dziennie żeby w nadmiarze nie wysuszyć skóry. jestem z niego zachwycona)a a z trądzikiem walczyłam ponad 4 lata teraz to by się coś mi przydało na przebarwienia po trądziku:/
kama190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 19:32   #420
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja też właśnie poszukuję czegoś na przebarwienia bo mam ich strasznie dużo
A Brevoxyl jest rzeczwiście rewelacyjny. Działa, stosuję od jakiegoś miesiąca i widzę efekty!
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-13 15:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.