Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 11:14   #2581
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

No to ładnie zapowiadają się niezłe porządki w kosmetyczce ażeby można było przywitać nowych gości

Rozwielitka => 7 dni roboczych - pędzle cienie !! - TOŻ TO ROZPUSTA

Agabil => Śliczne oczy masz ...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:15   #2582
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

No więc wypróbowałam dziś nowy podkład Buff Linen w formule semi-matte i jestem bardzo zadowolona.
Kolor jest po prostu idealny. Jest na tyle idealny, że nakładając go myślałam, że nic się nie nakłada tylko wszystko w pędzlu zostaje. A on tak się idealnie stopił z moją skórą Podoba mi się rozświetlenie, ale brakuje mi trochę krycia więc chyba przy następnym zamówieniu wezmę matową wersję. Idealnie również sprawdził się na tym podkładzie korektor Intensive light, którego już nie ma w ofercie EDM. W sumie szkoda, bo jest świetny. Całe szczęście, że zdążyłam go zamówić przed wycofaniem
Podkład nałożyłam na STF fair ryżowy, jak radziła Rozwielitka, no i rzeczywiście jest fajnie, ale ja nie umiem zrezygnować ze zwykłej bazy (mam Chanela, którą uwielbiam) i zrobiłam tak, że najpierw cienka warstwa Chanel potem odrobina STF, na to podkład i Finishing Dust i jest super.
Jedno co mi nie podpasowało, to Sunlight concealer pod oczami. Nie podkreślił zmarszczek, ale widać go. Skóra jest jasna, ale jakoś tak nie równo wygląda. Moze za dużo nałożyłam. Jutro spróbuję jeszcze raz
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:21   #2583
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
agabil na awatarze wygladasz super! Bardzo mi się podobał Twój makijaż sylwestrowy!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

Agabil => Śliczne oczy masz ...
bardzo Ci dziękuję tylko te cienie pod nimi

Tak sobie myślę od jakiegoś czasu...zapewne wiecie że dwa razy w miesiącu na stronie głównej wizażu są umieszczane moje publikacje ''makijaż-krok po kroku''. Kilka dni temu wpadłam na pomysł makijażu mineralnego (mam wszystko tylko cieni brak). Gdy skompletuję sobie jakieś cienie mineralne to może zaproponuję AdzeZ taki step by step z użyciem minerałów.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:24   #2584
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję

bardzo Ci dziękuję tylko te cienie pod nimi

Tak sobie myślę od jakiegoś czasu...zapewne wiecie że dwa razy w miesiącu na stronie głównej wizażu są umieszczane moje publikacje ''makijaż-krok po kroku''. Kilka dni temu wpadłam na pomysł makijażu mineralnego (mam wszystko tylko cieni brak). Gdy skompletuję sobie jakieś cienie mineralne to może zaproponuję AdzeZ taki step by step z użyciem minerałów.
Aguś uwielbiam twoje makijaże Genialny pomysł Już nie mogę się doczekać Cienie mogę ci podesłać bo nie używam
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:30   #2585
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję

bardzo Ci dziękuję tylko te cienie pod nimi

Tak sobie myślę od jakiegoś czasu...zapewne wiecie że dwa razy w miesiącu na stronie głównej wizażu są umieszczane moje publikacje ''makijaż-krok po kroku''. Kilka dni temu wpadłam na pomysł makijażu mineralnego (mam wszystko tylko cieni brak). Gdy skompletuję sobie jakieś cienie mineralne to może zaproponuję AdzeZ taki step by step z użyciem minerałów.
Ja tutaj stara-nowa jestem Konto założone dawno ale możliwości wizażu niedawno odkryte Więc ja tu na razie dreptam powoli po forach różnej maści na razie na dobre tu ugrzęzłam i na modowym : ) Ale na makijaże będę zerkać
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:35   #2586
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Gołąbku dzięki
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja tutaj stara-nowa jestem Konto założone dawno ale możliwości wizażu niedawno odkryte Więc ja tu na razie dreptam powoli po forach różnej maści na razie na dobre tu ugrzęzłam i na modowym : ) Ale na makijaże będę zerkać
miło mi Aga jestem.
Moje publikacje ukazują się nie tu-na forum ale na stronie głównej (mozan je znaleźć w archiwum http://www.wizaz.pl/index.archiv.php?id=1 )
Myślę że dobrym pomysłem byłby taki makijaż minerałami krok po kroku i nie semi-minerałami dostępnymi u nas (Rimmel, L'oreal czy IsaDora) ale właśnie prawdziwymi minerałami typu Everyday Minerals, Meow, Lumiere czy Buff'd
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-01-20 o 11:54
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:43   #2587
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Gołąbku dzięki
miło mi Aga jestem.
Moje publikacje ukazują się nie tu-na forum ale na stronie głównej (mozan je znaleźć w archiwum http://www.wizaz.pl/index.archiv.php?id=1 )
Myślę że dobrym pomysłem byłby taki makijaż minerałami krok po kroku i nie semi-minerałami dostępnymi u nas (Rimmel, L'oreal czy IsaDora) ale właśnie prawdziwymi minerałami typu Everyday Minerals, Mewo, Lumiere czy Buff'd
Mnie również miło
Przejrzałam sobie trochę i Marisa Brenson Wymiata

Myślę ,że makijaże z minerałami to super pomysł - kuszący - może spowodować zakup na EDM Ja osobiście nie używam cieni tak często ale kto wie kto wie

Ale póki co stwierdziłam,że może jednak zamówię coś jeszcze ( Osz Te Baby z forum mnie nakręciły )
Chciałabym jakieś samples zamówić ale nie wiem w którą stronę iść więc wklejam swoje lica w świetle dziennym ( zdjęcie robione na zewnątrz) i jakby jakaś niewiasta miała pomysł na podkład , korektor i coś finiszującego dla mnie to będę wdzięczna Moja cera jest mieszana - obszar T lubi się przetłuszczać .

Na razie powinien do mnie lecieć flat top Czy jest coś jeszcze w co dobrze się zaopatrzyć ?

Samples , które lecą z flat topem - to buff linen , buff perfect , golden light.
Z góry dzięki za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lala.jpg (5,0 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lala3.jpg (10,6 KB, 90 załadowań)

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-01-20 o 11:52
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 11:52   #2588
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Agabil1, świetny pomysł Mi również przydalaby się instrukcja wykonania makijażu minerałami
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:32   #2589
mysz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Wiadomości: 11
GG do mysz89
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

czy ktos sie orientuje ktory podklad z everyday jest tego samego koloru co bare natural loreala nr 458 lub troszke ciemniejszy i gdzie w usa mozna kupic everyday?
mysz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:34   #2590
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Pastereczko, a wchlonil Ci sie dobrze? znam ten krem, moj syn go ma zastanawiam sie, czy jego tlustosc nie zabilaby u mnie podkladu..
wlasnie nie byl caly wchłonięty, ale przyszedl mi nowy kolor i musialam wyprobowac i jestem zaskoczona efektem in plus
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:59   #2591
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny normalnie 90% swojego czasu pracy spędzam na przeglądaniu tego wątku na przemian z analizą strony EDM pod względem kolorów podkładów, puderków, cieni i róży6 )
Już się nie mogę doczekać Pastereczko aż zamówionko do Ciebie przyjdzie i wyruszy do mnie ) Szefa wyjątkowo się nie mogę doczekać- w końcu premia na minerałki pójdzie )
Poza tym założyłam konto na paypalu, przelałam pieniądzę z bankowca iiiii zamówiłam swój pierwszy zestaw próbek
Dziś ostatecznie odstawiłam swój ulubiony (dawniej już) MaxFactor Colour Adapt... Tymczasem nie pozostaje mi nic innego jak używanie Rhea (wysuszają mnie trochę). Dziś sam korektor i róż mineralny bo jeszcze czekam na puder Dr Jadwigi
EDM fruńcie szybciutkooooooo )
Dziękuję za ten wątek! W ciągu ostatnich dni przejrzałam praktycznie wszystkie strony
Pozdrawiam wszystkie fanki minerałów szczególnie tych z EDM
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 13:28   #2592
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Moje publikacje ukazują się nie tu-na forum ale na stronie głównej (mozan je znaleźć w archiwum http://www.wizaz.pl/index.archiv.php?id=1 )
Myślę że dobrym pomysłem byłby taki makijaż minerałami krok po kroku i nie semi-minerałami dostępnymi u nas (Rimmel, L'oreal czy IsaDora) ale właśnie prawdziwymi minerałami typu Everyday Minerals, Meow, Lumiere czy Buff'd
agabil, pomysł rewelacyjny, już się nie mogę doczekać
pewnie spowoduje to napływ zainteresowanych na wątki mineralne i może przyczyni się do utworzenia nowego podforum?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:52   #2593
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam wszystkie nowe mineralki na watku Moje uznanie za ogarniecie calego watku (a nawet kilku) i sprawne uporanie sie z zamowieniami Dziekuje za relacje z testow i czekam jak reszta na wiecej, mam nadzieje, ze bedziecie zagladac tu regularnie i dzielic sie wrazeniami, kazda opinia cenna
Pozdrawiam serdecznie

Agabil pelny step makijazowy bardzo by sie przydal Mam dwa cienie do dyspozycji - Casual Friday (fiolet) i Beach Towel (niebieski), daj znac jesli bedziesz zainteresowana odsypkami
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:36   #2594
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

To się wymazałam i stwierdziłam, ze nic nie widać.
Oto moje spostrzeżenia ale ja jako nowicjuszka to poprosze o korete mojego zdania.
Ja mam cere mieszaną, bardzo zanieczyszczoną.Pełno czarnych kropek i zaskórników i pryszczy.
Umyłam buzię zelem , posmarowałam kremem matującym z faktorem 10.
Na początek poszły korektory a potem STF Soft Bronze.
Na lewy policzek nałożyłam korektor pearl beige i light medium w wersji semi-matte.No i brush coffe break.
Na prawy policzek- korektor intesive fair, podkład wingeg butter w wersji matte i brush daydream.
Na czoło podkład beige neutral w wersjii intensive.
Na brodę neutral inrensive.
Całosć spryskałam wodą Avene.
I tak myśle,ze wersja matte podkreśla moje pory. Semi matte mniej, a najlepiej to zadziałał intesive.
Ale ja potrzebuje dobrego krycia i jutro to sie pomaluję na całą twarz korektorem beige pearl bo ten mocniej kryje niż fair.No i dobry bedzie na rozświetlenie łuku brwiowego.Jednak potrzebuję mocniejszego lub ciemniejszego korektora.

Róze są super: coffe break taki ziemisty a drobinkami miedzi dla mnie za ciemny ale jako cień powinien być ok.Daydream natomiast takitrochę pomarańczowy i z nim nie wiem co pocznę.
Teraz to myślę, ze zrobiłam źle bo na czoło ,nos i brodę powinnam spróbować matte a na policzki intensive.Jutro kolejna próba.
Jeżeli o kolory chodzi to nie wiem czy wogóle w jakiś trafiłam.Albo za ciemne ale te akurat na lato bedą dobre a te jasne to za żółte albo za różowe.


Wspominałyście o tym,że ten sam kolor różni sie w zależnosci od wersji.Jak to jest dokładnie?
No i już myślę nad kolejnym zamówiniem próbek ale poczekam na Waszę cenne wskazówki.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:39   #2595
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Drugi post bo pierwszy chyba był za długi i nie chciał sie załadować
Oto moje pierwsze swatche.
1. Brush daydream (lewy) i coffe break (prawy).
2. Podkłady od lewej:medium beige -intensive,sunkissed fair- int.,neutral- int,winged butter-matte,beige neutral-int,light medium-semi matte.
Prosiłabym o doradzenie jaki kolor powinnam wziąśc różu.Jakiś jasniejszy od coffe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brusz edm.jpg (33,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm podk.jpg (26,8 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-01-20 o 15:17
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:14   #2596
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę od jakiegoś czasu...zapewne wiecie że dwa razy w miesiącu na stronie głównej wizażu są umieszczane moje publikacje ''makijaż-krok po kroku''. Kilka dni temu wpadłam na pomysł makijażu mineralnego (mam wszystko tylko cieni brak). Gdy skompletuję sobie jakieś cienie mineralne to może zaproponuję AdzeZ taki step by step z użyciem minerałów.
Aga ja też za dziewczynami głośno wołam TAk TAK TAK. To by był chyba spory krok naprzód do rozpowszechniania kosmetyków mineralnych. I rozwiany by został mit, że cienie mineralne są słabo napigmentowane i trudno wykonać nimi fajny makijaż.

Po Twojej poblikacji powinno się zaraz pojawić forum mineralne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:14   #2597
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Mnie również miło
Przejrzałam sobie trochę i Marisa Brenson Wymiata

Myślę ,że makijaże z minerałami to super pomysł - kuszący - może spowodować zakup na EDM Ja osobiście nie używam cieni tak często ale kto wie kto wie

Ale póki co stwierdziłam,że może jednak zamówię coś jeszcze ( Osz Te Baby z forum mnie nakręciły )
Chciałabym jakieś samples zamówić ale nie wiem w którą stronę iść więc wklejam swoje lica w świetle dziennym ( zdjęcie robione na zewnątrz) i jakby jakaś niewiasta miała pomysł na podkład , korektor i coś finiszującego dla mnie to będę wdzięczna Moja cera jest mieszana - obszar T lubi się przetłuszczać .

Na razie powinien do mnie lecieć flat top Czy jest coś jeszcze w co dobrze się zaopatrzyć ?

Samples , które lecą z flat topem - to buff linen , buff perfect , golden light.
Z góry dzięki za rady
up up pomożecie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:20   #2598
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Foxxxy, mam przeczucie, że Perfect będzie w sam raz. Trochę trudno ocenić jasność Twojej karnacji po tych zdjęciach, bo na każdym inna. Ale Perfect ładnie stapia się ze skórą. Korektor Intensive Fair lub Multi-Tasking, puder STF Fair (wersja ryżowa wygląda ciemniej na zdjęciu, nie wiem, jak na żywo).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-20 o 15:24
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:50   #2599
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Foxxxy, mam przeczucie, że Perfect będzie w sam raz. Trochę trudno ocenić jasność Twojej karnacji po tych zdjęciach, bo na każdym inna. Ale Perfect ładnie stapia się ze skórą. Korektor Intensive Fair lub Multi-Tasking, puder STF Fair (wersja ryżowa wygląda ciemniej na zdjęciu, nie wiem, jak na żywo).
Dzięki za wskazówki Na pewno skorzystam przy kolejnym zamówieniu.
Chciałabym jeszcze zapytać dlaczego zamawiacie tyle pędzli na zapas czy aż tyle sie praktycznie przydaje ? I jakie warto w ogóle mieć w kolekcji ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 16:01   #2600
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dzięki za wskazówki Na pewno skorzystam przy kolejnym zamówieniu.
Chciałabym jeszcze zapytać dlaczego zamawiacie tyle pędzli na zapas czy aż tyle sie praktycznie przydaje ? I jakie warto w ogóle mieć w kolekcji ?
Kilka pędzli to prawdziwy komfort, jeśli np. nie ma się czasu czekać aż jeden wyschnie. Ja zamawiałam Flat-topa, kabuki (do podkładów, pudrów) i pędzelek do korektora.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 16:37   #2601
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Drugi post bo pierwszy chyba był za długi i nie chciał sie załadować
Oto moje pierwsze swatche.
1. Brush daydream (lewy) i coffe break (prawy).
2. Podkłady od lewej:medium beige -intensive,sunkissed fair- int.,neutral- int,winged butter-matte,beige neutral-int,light medium-semi matte.
Prosiłabym o doradzenie jaki kolor powinnam wziąśc różu.Jakiś jasniejszy od coffe.
Ten róż coffe break wygląda jak brudny
Ciekawe jak wypada na twarzy Bo jakos mi sie kojarzy z umorusanym kominiarzem

Kurcze az wierzyc mi sie nei chce ze drugi od lewej to sunkissed fair jakos tak ciemno wyglada
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:04   #2602
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dzięki za wskazówki Na pewno skorzystam przy kolejnym zamówieniu.
Chciałabym jeszcze zapytać dlaczego zamawiacie tyle pędzli na zapas czy aż tyle sie praktycznie przydaje ? I jakie warto w ogóle mieć w kolekcji ?
Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Kilka pędzli to prawdziwy komfort, jeśli np. nie ma się czasu czekać aż jeden wyschnie. Ja zamawiałam Flat-topa, kabuki (do podkładów, pudrów) i pędzelek do korektora.
Lorri ma rację- dużo pędzli to komfort- jeden się pierze, to jest inny, jeden do primera, inny do podkładu itp.
Mam dwa flat topy (drugi dzięki gosiali! ) i mi to odpowiada, chociaż jednym dodatkowym bym nie pogardziła i tylko jeden longhandled kabuki i brakuje mi dodatkowej sztuki lub dwóch. Poza tym żałuję ze wycofali ścięty pędzel do różu.
Z mniejszych mam cały zestaw edm po 1 sztuce, do korektora, do powiek i kabuki do powiek i ze wszytskich korzystam codziennie. Podwójny zestaw by się przydał- na czas mycia i żeby oddzielnie nakładać inne cienie, ew. korektor inny pod oczy inny na naczynka itp.

poza tym...
one sa takie milusie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:09   #2603
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja też sobie zamówiłam drugi Flat Top, ale córka mi już zabrała. Tak to jest jak się ma duże dzieci
A co do różu coffee break to wydaje mi się, że na policzku mógłby wyglądać jak siniak, ale jako cień może być całkiem fajny. Ja w ten sposób przystosowałam sobie rozświetlający puder jaki gratis dostałam do próbek Buff'd.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:18   #2604
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

z różami edm jest smiesznie, bo już przy zamówieniu wiem że nie posłużą jako róż.
Light pink używam jako korektora pod oczy.
Coffee cup i raw sugar są super jako cienie.
Poza tym korektor pearl sunlight pięknie wygląda użyty jako perłowy cień.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:22   #2605
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

róż green to pink wyglada jak siniak na rece, a jest to uniwersalny piękny róz na policzku i dla mnie i dla jaśniejszej i w innej tonacji Frantic, więc nie przesądzajcie po swatchu coffee break.

Rozwielitko, uniwersalność to moc minerałków wet sand i pearl beige to świetne rozświetlacze
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-20 o 17:23
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:38   #2606
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja w ogóle jestem pod wrażeniem gdzie wy te wszystkie słoiki trzymacie A ciągle przybywa i przybywa Tego najbardziej w EDM sie boje, że się totalnie zawale tymi kosmetykami w pozytywnym sensie W ogóle jak TŻ usłyszał ,że mam zamiar wzbogacić się o 2 pędzle to zaczął wyliczać moje pędzle po czym spytał po co mi aż 5 Ach z tymi TŻ-tami
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:44   #2607
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Muszę się pochwalić Dzisiaj dostałam dwie przesyłeczki z EDM, jedna wysłana 7, druga 11 stycznia, jedna dla mnie druga dla mamy Naprawdę słodkie są te malutkie słoiczki
Tak, jak jedna z Was radziła, zrobiłam mamie trzy kreski na policzku podkładami i wygląda na to, że dla niej idealny będzie Linen, pięknie się wtopił w jej skórę. Czeka mnie jeszcze przeszkolenie rodzicielki w makijażu, ponieważ ona jest minimalistką i trudno załapuje nowości, ale jest bardzo chętna na minerały

Swoje cuda będę jutro testować, chyba na pierwszy ogień pójdzie Sandy Fair. Jutro też porobię zdjęcia wszystkiego w opakowaniach i na łapce
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:46   #2608
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość

Swoje cuda będę jutro testować, chyba na pierwszy ogień pójdzie Sandy Fair. Jutro też porobię zdjęcia wszystkiego w opakowaniach i na łapce
Czekamy Czekamy tik tak tik tak
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:54   #2609
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ach z tymi TŻ-tami
Dlatego sie rozstałam ze swoim zartuje (nie z powodu makijazu)

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość

Swoje cuda będę jutro testować, chyba na pierwszy ogień pójdzie Sandy Fair. Jutro też porobię zdjęcia wszystkiego w opakowaniach i na łapce
Ja tez czekam na fotki szczegolnie Linen.

Ja jutro naloze sobie mieszankę light olive i perfect, o ile jakos mi sie to wymiesza i nie zrobia sie smugi w dwóch kolorach na twarzy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:04   #2610
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam wszystkie Mineralkomaniaczki i nieśmiało przyłączam się do wątku
jak do tej pory tylko czytałam, ale teraz gdy tak się zaczęłam zachwycać magią minerałów postanowiłam się tym podzielic

Ogromne dzięki dla Was dziewczyny, że pokazujecie tutaj zdjęcia jak u Was się prezentują EDM i udzielacie pomocy niewprawnym a 2 pierwsze posty...cudopokłony dla WAS

KIlka dni temu (a dokładnie 14.01) doszło do mnie zamówienie z EDM z 30 grudnia więc myślę, że to całkiem szybciutko

zamówiłam 2 zestawy próbek w tym do jednego też Flat-Topa i teraz żałuję, że tylko jego bo jest cuuudowny niestety na razie dotarl tylko jeden zestaw próbek a na drugi wciąż czekam.

Póki co przetestowałam:
Podkłady: Golden fair, Sandy Fair, Fairly light neutral
Korektor: Fair Intensive
Róż: Soft Touch

Teraz wrażenia
Golden Fair śliczny kolor ale za jasny jednak okazał się idealny dla mojej siostry
Sandy Fair Delikatnie za rózowy, dzięki niemu zrozumiałam, że potrzebuję beżu i zółci w odcieniu podkładu
Fairly light neutral po pierwszym użyciu - na gołą skórę stwierdziłam, żę jest za ciemny i odłożyłam w kąt, jednak kiedy dwa pozostałe nie do końca mi pasowały, dziś spróbowłam jeszcze raz tylko innym sposobem na nałożony rano filtr położyłam cieniutką warstwę skrobii kukurydzianej wymieszanej z jedwabiem w proszku a dopiero na to korektor na niespodzianki i podkład. to co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania nie chciałabym zapeszyć ale kolor wpasował się idealnie a wyglądał niesamowicie naturalnie. mimo, że nadeszły własnie "te dni" i na czole kilka wyprysków a na brodzie dwie wielkie poskórne diody to nie było ich praktycznie wcale widać.
A trwałość marzenie: po 10h gdy wróciłam z uczelni wprawdzie swieciło się czoło i nosek, ale podkład nie był ani trochę zważony a to co zatuszowane się nie uwydatniło, ani nie wyszło spod makijażu.

Muszę jeszcze spróbować nakładania na mokro i spryskania buzi termalką, ale poki co jestem zachwycona jak tylko wyciągnę od TŻta aparat to pokaże Wam jak EDM zmienia mojego buziaka.

EDit: zapomniałam dodać, że mam mega tłustą skórę i wszystko u mnie szybko się ściera, waży i świeci...
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2009-01-20 o 18:11
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.