Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 12:07   #1171
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nooo to widzę że masz sprawdzone te matte2 ja myslę że z Figi będę zadowolona, co na nią patrzę to mi się bardziej podoba.
Kusi mnie zdepotowanie mojej Plum Dressing i Mystery... ale boję się że mi się pouszkadzają :/
A więc 15stka.
Jak KNK wróci z Lądka to wątek swatchowy wręcz zaroi się od zdjęć planuję koło środy zrobić foty moich cieni w końcu i wrzucić. Zobaczymy tylko co z tego wyjdzie...
Figa jest piękna A depotowanie nie jest takie trudne Tylko trzeba dobrze naciąć, wtedy łatwiej alkohol wlatuje do plastiku
I trzeba to robić powoli i cierpliwie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 12:54   #1172
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
To może spróbuj chłodnych odcieni szarości - na mnie Sweet Sienna też tylko jako dodatek do ciemnych fioletów bo przy większej ilości źle wygląda, podobnie jak wszelkie brązy.
ja chyba w ogóle nie lubię się z szarościami.. nawet szare bluzki do mnie nie pasują

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Figa jest milutka jeśli chodzi o konsystencję - mięciutka i rozkłada się cudnie, dlatego matte2 jest lepsze od matte
A Humid jest pięknym, ciemnozielonym buraskiem
ojj kusisz

a teraz pytanie z serii głupich
czym się różnią cienie matte od matte2?
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:20   #1173
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja chyba w ogóle nie lubię się z szarościami.. nawet szare bluzki do mnie nie pasują

ojj kusisz

a teraz pytanie z serii głupich
czym się różnią cienie matte od matte2?
Możliwe, że szarości ci nie pasują spróbuj może z oliwkami, beżami, mogą być lepsze

Matte były pierwsze, są twarde, nienajłatwiejsze do pracy, mają dobrą pigmentację, ale trzeba nad nimi popracować, żeby dobrze wyglądały.
Matte2 to nowszy wymysł MAC, mają "lepszą" unowocześnioną formułę, mają fantastyczną pigmentację, są miękkie, łatwo nimi pracować, dużo łatwiej się blendują. Najpierw wyszły jako limitowane chyba razem ze szminkami mattene, później wprowadzono je do regularnej kolekcji.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:59   #1174
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

a możecie mi podpowiedzieć czy istnieje w ofercie macowej jakaś delikatna mięta? Taka pastelowa?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:15   #1175
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Chyba Aquadisiac, Aqua albo Shimmermoss, są połyskliwe, Newly Minted to już ekstremalny przypadek
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:25   #1176
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Możliwe, że szarości ci nie pasują spróbuj może z oliwkami, beżami, mogą być lepsze

Matte były pierwsze, są twarde, nienajłatwiejsze do pracy, mają dobrą pigmentację, ale trzeba nad nimi popracować, żeby dobrze wyglądały.
Matte2 to nowszy wymysł MAC, mają "lepszą" unowocześnioną formułę, mają fantastyczną pigmentację, są miękkie, łatwo nimi pracować, dużo łatwiej się blendują. Najpierw wyszły jako limitowane chyba razem ze szminkami mattene, później wprowadzono je do regularnej kolekcji.
na pewno spróbuję

no właśnie ja zawsze bałam się matów, ze względu na niełatwe rozprowadzanie ale skoro matte2 są łatwiejsze, to brzmi zdecydowanie lepiej i muszę się zagłębić w ichnie kolorki
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:49   #1177
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
na pewno spróbuję

no właśnie ja zawsze bałam się matów, ze względu na niełatwe rozprowadzanie ale skoro matte2 są łatwiejsze, to brzmi zdecydowanie lepiej i muszę się zagłębić w ichnie kolorki
No fakt, warto spróbować. Zwykłe maty są ciężkie, ale to prawda, że po nałożeniu trzymają się jak przyklejone
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 16:50   #1178
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Chyba Aquadisiac, Aqua albo Shimmermoss, są połyskliwe, Newly Minted to już ekstremalny przypadek
dziękuje
ostatnio zakochałam się w kolorze miętowym z The Body Shop, ale gdy się zdecydowałam na zakup już został wycofany :/
Z okazji urodzin wybiorę się do Mac'a i obejrzę te kolorki, mam nadzieje, że któryś okaże się idealny
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:33   #1179
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Hej
Mam pytanie apropos autentyczności pigmentów MAC : gość na Allegro sprzedaje pełnowymiarowe pigmenty za około 40 zł, więc to ''podejrzanie'' tanio. Na aukcji pisze, że posiada stosowne paragony/faktury. Pisze też, że niska cena wynika z tego, że w czasie transportu kartonikowe opakowania się pogniotły lub porpostu ich nie ma wcale.
Zamieszczam zdjęcie, jedno z najwyraźniejszych z kartonikiem , które miał na aukcji.
Ja nigdy jeszcze nie miałam pigmentów z MACa, nie znam się też na nich za bardzo więc nie mam pojęcia czy to oryginał czy podróba :/
Proszę Was o odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 715239866.jpg (101,9 KB, 28 załadowań)
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:35   #1180
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Wracam po urlopie a tu tyle wysmażonych postów fajne, fajnie.

Widzę, że muszę szybko mysleć nad listą do KNK może i lepiej, że jestem po-urlopowo spłukana

a polecicie jakiś magiczny fiolet? chyba zdam się na wybór Kamisia
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:45   #1181
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
chyba nei ma juz smoke & diamonds , Ego , Strike a POse, fashion groupie (pewny nie jestem) i jeszcze jednego.... pozostałe były i pewnie jeszcze będą, choć dziewczyny mówiły, że mało przyszło z LTL cieni (najwięcej smoke)...
Dziękuję za odpowiedź Mnie własnie na Fashion Groupie najbardziej zależy ew. na Style Snob (wczoraj zrobiłam sobie pomarańczowo-miedziany makijaż 2 raz w życiu i wyszło bardzo ładnie, więc pomyslałam, ze Snob byłby odpowiedni )

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
20 to naprawdę malutko. Pamiętaj, że mając 20 cieni zapełnisz jedną 15 i będziesz mieć w drugiej 10 pustych miejsc. Nie może tak być
Kusisz dobra kobieto Zapewne jak już dorobie się pierwszej 15, na zapełnienie drugiej będe miała listę jak stąd do Kansas, tym bardziej, że jak już wyżej napisałam zaczynam się przyglądac miedzi/pomarańczowi

Kleopatre wrzuć proszę w wyszukiwarkę w tym wątku i pierwszej jego części, nick tego Pana, było juz o nim i jego pigmentach i z tego co pamiętam Dziewczyny i Chłopcy zakwestionowali oryginalność tych wynalazków
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2009-08-24 o 17:54
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 17:54   #1182
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

dziewczynki nie sledze postow bardzo systematycznie i nie wiem czy pisalyscie juz o tym uzytkowniku, ale ma wiele aukcji, pigmanty po 40 zl i inne kosmetyki w okazjonalnych cenach
wklejam linka do pigmentu, prosze spojrzec na jego inne aukcje i jesli wiecie powiedzcie prosze co o tym sadzicie: chciaslabym zamowic troszke rzeczy od neigo, ale sie obawiam

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=712411022

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2009-08-24 o 17:56
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 18:02   #1183
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Patrz wyżej, moim zdaniem podróby
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 18:09   #1184
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Mnie własnie na Fashion Groupie najbardziej zależy ew. na Style Snob (wczoraj zrobiłam sobie pomarańczowo-miedziany makijaż 2 raz w życiu i wyszło bardzo ładnie, więc pomyslałam, ze Snob byłby odpowiedni )
W Złotych Tarasach Snoby rozeszły się bardzo szybko
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 18:13   #1185
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

W Krakowie też już nie było, jak byłam w tamtym tygodniu Ale jak się jest sierotką nawet z imienia i ma się taki zapłon to nie powinno się marudzić
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2009-08-24 o 18:13 Powód: zaprzeczenie ;)
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 18:24   #1186
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ahha dziekuje, myslalam ze jesli ma sklep i tp to znaczy ze bedzie uczciwym sprzedwca. Czuli lorale i te inne rozne marki etz moze miec podroby...;/
Jesli ktos jeszcze bedzie wiedzial cos o tym uzytkowniku chetnie wyslucham,
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=712411022
ma duuzo pozytywow ;/
chcialabym zamowic podklady, ma duzo probek
eh pomozcie dziewczynki

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2009-08-24 o 18:37
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 18:48   #1187
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Brand miała dzisiaj zobaczyć, czekam jakie wieści przyniesie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:53   #1188
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Chyba Aquadisiac, Aqua albo Shimmermoss, są połyskliwe, Newly Minted to już ekstremalny przypadek
Aquadisiac dzisiaj macałam - taki bardziej morski jak mietowy, ale ładnie opalizuje na niebiesko.

Dla mnie mięta nr. 1 to Aquavert (LE z Sugarsweet) - jasna delikatna pastelowa zieleń, taka pomiędzy chłodną miętą a ciepłą pistacją.

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
dziękuje
ostatnio zakochałam się w kolorze miętowym z The Body Shop, ale gdy się zdecydowałam na zakup już został wycofany :/
Z okazji urodzin wybiorę się do Mac'a i obejrzę te kolorki, mam nadzieje, że któryś okaże się idealny
Podaj mi o jaki kolor z TBS Ci chodzilo? Pytam z ciekawości bo jakiś jasnozielony TBS chyba mam.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Brand miała dzisiaj zobaczyć, czekam jakie wieści przyniesie
Dobre wieści niosę

Co do MAC09 to zgadzam się z opinią KNK i dodam jeszcze że na żywo bardzo fajne są wszystkie Technakohle - rewelacja! I zaskoczył mnie Obviously Orange bo to bardzo ładna nie brązowa tylko pomarańczowa miedź. Push the Edge na żywo wygląda fantastycznie

Przy okazji wiem już co do Blota sypanego - nie zamawiam.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:01   #1189
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Brand a czemu nie bierzesz Blota?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 20:04   #1190
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Czyli nowa kolekcja MAC już jest ? Nie chcę quada, nie chcę quada, nie chcę quada, nie potrzebuję....
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:13   #1191
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Brand a czemu nie bierzesz Blota?
Bo usłyszałam że rzeczywiście ciemnieje na twarzy. Nie chcę ryzykować bo potrzebuję coś co nada lekko kolor a nie ściemnieje. Pozostanę przy prasowanym Blocie bo przy nim takiego efektu nie ma i sypanym P+P.

Jeszcze z wieści MACowych - rzeczywiście róże są bardzo ciekawe. The Perfect Cheek przypomina mi Blooming (aż się nie mogę doczekać jak je porównam) - jest tak samo jasny ale mam wrażenie że cieplejszy, nie wiem jak będzie z jego widocznością ale mam zamiar go używać również do rozjaśniania ciemniejszego i cieplejszego różu. Za to Notable jest ladnie rdzawy ale nie mocno ceglasty. Jak ktoś zna Stradę to mam wrażenie że jest między nimi - ciemniejsza od Perfect Cheek ale jaśniejsza od Notable.

Myszołapko - quady nie są fajne Tzn. są ładnie skomponowane, łatwe w łączeniu ale nie ma w nich nic szczególnie interesującego.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-08-24 o 20:20
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:26   #1192
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a teraz pytanie z serii głupich
czym się różnią cienie matte od matte2?
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Figa jest piękna A depotowanie nie jest takie trudne Tylko trzeba dobrze naciąć, wtedy łatwiej alkohol wlatuje do plastiku
I trzeba to robić powoli i cierpliwie
dokładnie tak jak opisała marta, matte są bardzie tępe jak dotkniesz cienia są jakby nieco kredowe, ja osobiście wole klasyczne matte od matte2, nie żeby matte2 był zły bo mam chyba trzy kolory są ok, ale ja lubie jak cień nie ma poślizgu i jest taki właśnie tępy - może się trudniej rozciera ale masz większą kontrolę nad kolorem

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a możecie mi podpowiedzieć czy istnieje w ofercie macowej jakaś delikatna mięta? Taka pastelowa?
Aqua z pro, matowy miętowy seledyn, tylko że bardzo kryjący i przez to dość widoczny, mozna go mieszać

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Wracam po urlopie a tu tyle wysmażonych postów fajne, fajnie.

Widzę, że muszę szybko mysleć nad listą do KNK może i lepiej, że jestem po-urlopowo spłukana

a polecicie jakiś magiczny fiolet? chyba zdam się na wybór Kamisia
a jaki bys fiolecik chciala znasz pigment grape ?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W Złotych Tarasach Snoby rozeszły się bardzo szybko
Snoby się rozeszły i łażą po sklepach, to takie napuszone centrum handlowe

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Aquadisiac dzisiaj macałam - taki bardziej morski jak mietowy, ale ładnie opalizuje na niebiesko.

Dla mnie mięta nr. 1 to Aquavert (LE z Sugarsweet) - jasna delikatna pastelowa zieleń, taka pomiędzy chłodną miętą a ciepłą pistacją.


Podaj mi o jaki kolor z TBS Ci chodzilo? Pytam z ciekawości bo jakiś jasnozielony TBS chyba mam.


Dobre wieści niosę

Co do MAC09 to zgadzam się z opinią KNK i dodam jeszcze że na żywo bardzo fajne są wszystkie Technakohle - rewelacja! I zaskoczył mnie Obviously Orange bo to bardzo ładna nie brązowa tylko pomarańczowa miedź. Push the Edge na żywo wygląda fantastycznie

Przy okazji wiem już co do Blota sypanego - nie zamawiam.
a pomarańczowy cień nie zauroczył Ciebie
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-08-24 o 20:27
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:27   #1193
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Jesteś zadowolona z sypanek P+P? Kurczę ja chyba jednak nie będę brała narazie sypańca, mam tego tyle... już nie mam gdzie trzymać kosmetyków.

Nowa kolekcja jest już w sklepach?! Chyba od pierwszego powinna być, prawda? Brand masz jakieś dojścia?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 21:40   #1194
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a pomarańczowy cień nie zauroczył Ciebie
Jak możesz w ogóle pytać Zauroczył mnie już po Twoim opisie a teraz cierpliwie na mnie czeka I bardzo się cieszę bo właśnie pomarańczu ostatnio szukałam.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z sypanek P+P? Kurczę ja chyba jednak nie będę brała narazie sypańca, mam tego tyle... już nie mam gdzie trzymać kosmetyków.

Nowa kolekcja jest już w sklepach?! Chyba od pierwszego powinna być, prawda? Brand masz jakieś dojścia?
Jestem z P+P bardzo zadowolona Idealnie transparentny, bardzo łatwo się rozprowadza (coś nie jest tak miałki jak MUFE HD ale mnie to nie przeszkadza bo jest i tak bardzo drobno zmielony). Nie wiem jak z matowieniem bo silnego matu nie potrzebuję ale naprawdę daje taki fajny satynowy finish.

Tak, od 1 w sprzedaży na razie tylko oglądałam. Żadne dojścia tylko starą znajomość MACową


Mam propozycję pięknego fioletu dla tych co lubią ciemne i nie boja się matów – Indian Ink (zupełnie o nim zapomniałam bo ostatnio nie używam palety i latem wolę jaśniejsze kolory) - potrafi do szalu doprowadzić przy bazie ArtDeco i kiepskim pędzlu ale warto się namęczyć bo to taki klasyczny bardzo ciemny matowy fiolet.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 21:48   #1195
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Myszołapko - quady nie są fajne Tzn. są ładnie skomponowane, łatwe w łączeniu ale nie ma w nich nic szczególnie interesującego.
Dziękuję Czyli nie warto się zaczajać
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 22:14   #1196
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ja z pigmentami - delikatnie. Z fioletów mam tylko violet, ale w zasadzie tylko do kresek. Grape, powiadasz?

Indian Ink, Brand? hmmmm muszę macnąć

KNK - coś wybierzesz z prasowańców. Facetom w zawodzie ufam jak mało komu
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 22:43   #1197
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Ja z pigmentami - delikatnie. Z fioletów mam tylko violet, ale w zasadzie tylko do kresek. Grape, powiadasz?

Indian Ink, Brand? hmmmm muszę macnąć

KNK - coś wybierzesz z prasowańców. Facetom w zawodzie ufam jak mało komu
Indian Ink nie macniesz u nas - jest z pro

no w sumie Grape zamów odsypkę - koniecznie

z prasowanych fioletów uwielbiam - Amour Parfait, Poison Pen, Nocturnelle

ale poleciłbym ci Star Violet mało ma wspólnego z typowym fioletem, to bardziej śliwkowy róż, metaliczny, gdyby ten kolor miał inny finish wyglądałby jak chory, a że jest metaliczny wygląda bosko, cudny kompan do ciemnych chłodnych brązów, bakłażanów, bordo (chyba jedyny wz moich cieni w którym widać wyrażny dołek, prawie zawsze aplikuje go na morko wtedy jest jeszcze bardziej nasycony)
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-08-24 o 22:46
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 10:50   #1198
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Mogłby mi ktoś powiedzieć czy to oryginał ? KLIK
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:57   #1199
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

kaszanka - nie moge sobie wybrac pedzli ani odcieni bo za wiele chce

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

czy roze z serii Grande duo sa jeszcze w sklepach?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:19   #1200
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Dla mnie mięta nr. 1 to Aquavert (LE z Sugarsweet) - jasna delikatna pastelowa zieleń, taka pomiędzy chłodną miętą a ciepłą pistacją.


Podaj mi o jaki kolor z TBS Ci chodzilo? Pytam z ciekawości bo jakiś jasnozielony TBS chyba mam.
Właśnie nie znam numeru. W czasie ostatnich wyprzedaży był przeceniony i to cała moja wiedza na jego temat:/
Na Aquavert miałam wielką ochotę! Szkoda, że Mac zapomniał o nas
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.