Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 12:42   #271
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
u mnie totalnie sie nie spisuje. fakt, fajnie nabłyszcza ale i pęka lakier pod nim. na początku myślałam że to odżywka sensique nałożona pod lakier tak pęka, ale nie..
nie wiem jak u Ciebie będzie, u mnie klapa.
Zobaczę i dam znać, jak się spisuje. Już mam kilka takich lakierów, które nadają się jedynie do wyrzucenia. Chyba zacznę czytać recenzje kosmetyków przed ich kupieniem, to wyjdzie na dobre mnie i mojemu portfelowi.

Cytat:
jasne! aj, to musi boleć zadrapać pazurkami takimi, chociaż ja to tam lubie sie takimi drapać i miziać mój chłopak też lubi mizianie pazurkami, ale tak delikatnie
a prezent co lepsze, że od przyjaciela! trafił w mój gust idealnie
Taaak, boli, a jeszcze bardziej boli kwadratami, jak boczki nie są zaokrąglone. Jedynie okrągłe pazurki są bezpieczne Moja przyjaciółka też lubi drapanie po ręce moimi paznokciami, haha. Dziwnie to brzmi, ale mniejsza z tym Ja od drapania znacznie bardziej preferuję delikatne mizianie. Mam nadwrażliwość skóry i wszelkie takie rzeczy kończą się wypukłymi szramami. Fu. Na szczęście znikają po paru minutach.

Cytat:
sprawdź czy krem ma na początku składu glicerynę, jeśli tak, to może właśnie przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych wysuszać - skóra nie zatrzymuje wody, a wręcz ją oddaje..
Hmm... właśnie nie ma gliceryny. Miałam ten poprzedni z gliceryną i był lepszy nawet. Ten z ziaji tak jakby uzależnił moje dłonie od siebie. Im częściej smaruję tym dlonie potem są bardziej wysuszone.

Kokosowy taki. Wcześniej jeszcze miałam kozie mleko
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:46   #272
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cudowna barwa A pazurki sobie rosną.

Ty to zawsze masz idealne te paznokcie i mani, bez względu jaka długość. Zazdraszczam.



Jaaaaaaki kocio Normalnie się napatrzeć nie mogę! Chętnie bym go poczochrała

Moja Melka też często tak śpi z językiem na wierzchu. Ciekawe, co im się śni...
To Precision. Syper formuła lakieru . Pastel, a kryje po 2 warstwach. Miodzio.
Te lakiery sa lepsze od Orly i China Glaze.

Aż się uśmiechnęłam. Dziękuję to meeega komplement.

Dziękuję w imieniu naszego sierścia.
Heheh słodki taki ozór.

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

A mogę na koleżance? Pomaluję jej dzisiaj i wstawię Swoje maźnę tym nudziakiem.
No niech Ci już beeeedzie.....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:54   #273
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Zobaczę i dam znać, jak się spisuje. Już mam kilka takich lakierów, które nadają się jedynie do wyrzucenia. Chyba zacznę czytać recenzje kosmetyków przed ich kupieniem, to wyjdzie na dobre mnie i mojemu portfelowi.
to będzie rozsądne
ja czytałam różne opinie o tym topie ale tak się na niego napaliłam że musiałam go mieć. i dopa.



Cytat:
Hmm... właśnie nie ma gliceryny. Miałam ten poprzedni z gliceryną i był lepszy nawet. Ten z ziaji tak jakby uzależnił moje dłonie od siebie. Im częściej smaruję tym dlonie potem są bardziej wysuszone.

Kokosowy taki. Wcześniej jeszcze miałam kozie mleko
o widzisz. ja używam po domu tych z gliceryną, albo balsamu Bingo, a na zewnątrz, czy na uczelni te, które mają glicerynę gdzieś dalej
to kozie mleko to faktycznie dobre jest?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2012-11-14 o 12:55
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:54   #274
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Taaak, boli, a jeszcze bardziej boli kwadratami, jak boczki nie są zaokrąglone. Jedynie okrągłe pazurki są bezpieczne Moja przyjaciółka też lubi drapanie po ręce moimi paznokciami, haha. Dziwnie to brzmi, ale mniejsza z tym Ja od drapania znacznie bardziej preferuję delikatne mizianie. Mam nadwrażliwość skóry i wszelkie takie rzeczy kończą się wypukłymi szramami. Fu. Na szczęście znikają po paru minutach.
Nie są bezpieczne. Kiedyś tak się kciukiem nad kolanem dziabnęłam, że ze 2 tygodnie z siniakiem chodziłam
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:58   #275
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
To Precision. Syper formuła lakieru . Pastel, a kryje po 2 warstwach. Miodzio.
Te lakiery sa lepsze od Orly i China Glaze.

Aż się uśmiechnęłam. Dziękuję to meeega komplement.

Dziękuję w imieniu naszego sierścia.
Heheh słodki taki ozór.
U mnie pewnie tej firmy nie będzie. A Ty kupowałaś przez internet czy gdzieś u siebie?

Nie ma sprawy, to najprawdziwsza prawda Jak się zwie sierść? Masz jeszcze jakieś koty? Bo ja bym chciała takiego maluszka, ale dziadkowie się nie zgadzają. Nawet z chomikiem był problem.

Koty są całe przesłodkie Najlepsze zwierzęta na świecie, a za nimi zaraz konie.

Cytat:
Napisane przez smoothly
to kozie mleko to faktycznie dobre jest?
Przepięknie pachnie i fajnie się nim smaruje. Jeden z moich ulubionych kremów do rąk.

Tylko tak jakby "uzależnia" dłonie od siebie.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Nie są bezpieczne. Kiedyś tak się kciukiem nad kolanem dziabnęłam, że ze 2 tygodnie z siniakiem chodziłam
Hahaha Niektórzy mają gaz pieprzowy w kieszeniach albo scyzoryki, my mamy paznokcie
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-11-14 o 12:59
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 13:04   #276
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Przepięknie pachnie i fajnie się nim smaruje. Jeden z moich ulubionych kremów do rąk.

Tylko tak jakby "uzależnia" dłonie od siebie.
spróbuję może kiedyś ogolnie mam fioła na punkcie kremów - mam 5 kremów do rąk, 3 do stóp, 3 do ciała....



no nic, spadam lecę na organiczną, potem obiadek do Ukochanego i na zapoznawczą kolejkę z koleżankami mojej współlokatorki - mamy razem na zumbę chodzić..
do wieczora
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 13:09   #277
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
U mnie pewnie tej firmy nie będzie. A Ty kupowałaś przez internet czy gdzieś u siebie?

Nie ma sprawy, to najprawdziwsza prawda Jak się zwie sierść? Masz jeszcze jakieś koty? Bo ja bym chciała takiego maluszka, ale dziadkowie się nie zgadzają. Nawet z chomikiem był problem.

Koty są całe przesłodkie Najlepsze zwierzęta na świecie, a za nimi zaraz konie.

(...)

Hahaha Niektórzy mają gaz pieprzowy w kieszeniach albo scyzoryki, my mamy paznokcie
W Eurofashion jakis czas temu i dopiero wczoraj rozdziewiczyłam

Omlet. Mam tylko jednego, ponieważ on się potwornie boi innych kotów.


Taaak. W podstawówce odstraszałam tak chłopaków jak się z łapskami pchali
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 13:43   #278
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Hop hop...

Babeczki kochane wstawiam fotki moich golasów. Wiem, miejscami nierówno przyrośnięte a nawet wklęsłe na maluszku ale to dlatego, że w sobotę zbierałam maślaczki i gąski... Byłam tak upaprana tym wszystkim, że szczoteczka do czyszczenia poszła w ruch (do tego długie odmakanie w wannie) i tak to się skończyło. Przyrośnie lada dzień z powrotem

Do sedna: powiedzcie mi czy ja dobrze idę w stronę migdałów? To już to? Tu w trakcie piłowania długość paznokci u lewej i prawej łapki różna była, teraz już wyrównane, kształt został. Coś tu poprawić?

I jeszcze Alice. Na bloga wrzuciłam więęęęceeej i w wyższej rozdzielczości
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 13:46   #279
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Mgiełko, kuknij TU.
Poza tym w Organique sprzedają rownież balsam z maslem shea na wagę.
hmmmm chyba wykorzystam koleżanki z krakowa

Cytat:
Napisane przez freewolna6 Pokaż wiadomość
ale się rozpisałyście ;O postaram się was jutro dogonić xD szybko przejrzałam tylko zdjęcia i macie cudowne paznokcie

teraz ja pokażę, co mi odrosło i co z tym poczyniłam nocną porą wczoraj ;P
ładnie chociaż, linia frencha taka jakaś miejscami szczerbata chyba? Masz długą płytke chyba nie?

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

hehhh znow sie czepiacie do mojej duzej ilosci zdjec przynajmniej wiece ze jestem
nie czepiamy się - to fajne jest

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
Dobry dień

to takie frustrujące, kończą mi się wszystkie kosmetyki na raz, łącznie z fluidem i korektorem, i będę musiała zostawić kupę kasy w drogerii
a tak miałam oszczędzać
noooo tak to standardowo jest!. Ja robię zapasy.. mam dwa pudła kosmetyków "na zapas"
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 13:46   #280
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3761245 0]Hop hop...

Babeczki kochane wstawiam fotki moich golasów. Wiem, miejscami nierówno przyrośnięte a nawet wklęsłe na maluszku ale to dlatego, że w sobotę zbierałam maślaczki i gąski... Byłam tak upaprana tym wszystkim, że szczoteczka do czyszczenia poszła w ruch (do tego długie odmakanie w wannie) i tak to się skończyło. Przyrośnie lada dzień z powrotem

Do sedna: powiedzcie mi czy ja dobrze idę w stronę migdałów? To już to? Tu w trakcie piłowania długość paznokci u lewej i prawej łapki różna była, teraz już wyrównane, kształt został. Coś tu poprawić?

I jeszcze Alice. Na bloga wrzuciłam więęęęceeej i w wyższej rozdzielczości [/QUOTE]

Bardzo dobrze idziesz wg mnie. Masz ładne migdałki
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 13:53   #281
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
spróbuję może kiedyś ogolnie mam fioła na punkcie kremów - mam 5 kremów do rąk, 3 do stóp, 3 do ciała....
Polecam Jak sobie przypomnę zapach tego koziego mleka to od razu cieplej na serduchu się robi. Ja mam też dużo takich rzeczy - dwa balsamy, masło do ciała, peeling, krem do stóp, krem do rąk...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
W Eurofashion jakis czas temu i dopiero wczoraj rozdziewiczyłam

Omlet. Mam tylko jednego, ponieważ on się potwornie boi innych kotów.


Taaak. W podstawówce odstraszałam tak chłopaków jak się z łapskami pchali
Nie znam tej drogerii. "Rozdziewiczyć lakier" Jesteś genialna!

Fajne imię, u mnie na działce jeden ma Snickers i wołają na niego Sniki. A Mela to tak naprawdę Melissa, ale oczywiście każdy mówi Melcia, Melka, Mel, Melepeta i takie różne dziwactwa.

Wyobrażam to sobie

Cytat:
Napisane przez nefty
Hop hop...

Babeczki kochane wstawiam fotki moich golasów. Wiem, miejscami nierówno przyrośnięte a nawet wklęsłe na maluszku ale to dlatego, że w sobotę zbierałam maślaczki i gąski... Byłam tak upaprana tym wszystkim, że szczoteczka do czyszczenia poszła w ruch (do tego długie odmakanie w wannie) i tak to się skończyło. Przyrośnie lada dzień z powrotem

Do sedna: powiedzcie mi czy ja dobrze idę w stronę migdałów? To już to? Tu w trakcie piłowania długość paznokci u lewej i prawej łapki różna była, teraz już wyrównane, kształt został. Coś tu poprawić?
Cześć, nefty

Tak Ci się przyznam bez bicia, że mi się na początku Twoje pazuraski nie podobały za bardzo. Ni to kwadrat, ni to migdał... A teraz otwieram sobie po kolei zdjęcia i normalnie padam Kobieto, jak Ty żeś to zrobiła? Kształt jest genialny! Zostajesz moją kolejną migdałkową boginią, zgadzasz się?

Oczarowałaś mnie. One są cudowne, nic w nich nie zmieniaj. Pięknie urosły, przyrosły i jaka płytka długaśna Kurde, zaniemówiłam. Bardzo ładne palce. I jeszcze jedno pytanko... Czy taki kształt da się zrobić dopiero na długich pazurach? Ile było podejść do nadawania kształtu?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 14:02   #282
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cooone, ładne mani!

Śniegowa, ja się też dołączam do podziękowań Cooone. Dzięki Tobie kupiłam właśnie balsam i INM. I to są moje dwa numery jeden na liście pazurkowych musthave'ów

Souvenir, dziewczyny do czyszczenia skórek używają korektorów do lakieru, np. taki. Ja używam takich patyczków do uszu (chodzi mi o te z Cleanic). Przy okazji służą mi również do poprawek makijażu oka. Warto się też zaopatrzyć w cieniutki pędzelek do zdobień. Można go używać albo zgodnie z przeznaczeniem, albo właśnie po zamoczeniu w zmywaczu doczyścić skórki


Przyszła do mnie paczucha z ruskimi kosmetykami. No, cieszę się jak dziecko

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Mgiełko, dobrze mi się po głowie kołacze, żeś Ty z Radomia? Bo wg tej listy w Radomiu też mają swój sklep.
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:04   #283
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
I wrzucam pazury. Nic specjalnego- naszło mnie na odgrzanie już prawie rocznego kotleta
Geniusz!
Swojego zakupiłam, hmmm, daaaawno, ale jakoś nie malowałam jeszcze. Chyba się skuszę w końcu


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Masz apetyczną płytkę
O masz. Jeszcze takiego tekstu nie słyszałam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
woow, jest idealny


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
mam to samo. Od lat robię wszystko co trzeba do długiej płytki i nic nawet mm nie przyrasta
Chamstwo w państwie

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Wstawiam golaski Takie zwykłe, maźnięte odżywką.
Piękne golaski

Cytat:
Napisane przez Inflow Pokaż wiadomość
Witam ponownie
Suuuper! Podrównać tylko kształt i długość i już będzie całkiem cacy

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
podoba mi się staranny i biała część taka jeszcze w sam raz jak dla mnie.


muszę w końcu pomalować tym geniuszem!
Dzięx

Ja tak samo. To kiedy malujemy?


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Są straszne. Nienawidzę u siebie takich króciaków.
Śliczneeee
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:14   #284
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Ja od drapania znacznie bardziej preferuję delikatne mizianie. Mam nadwrażliwość skóry i wszelkie takie rzeczy kończą się wypukłymi szramami. Fu. Na szczęście znikają po paru minutach.
a ja lubie wszelkie takie miziania, drapania itp

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3761245 0]Hop hop...

Babeczki kochane wstawiam fotki moich golasów. Wiem, miejscami nierówno przyrośnięte a nawet wklęsłe na maluszku ale to dlatego, że w sobotę zbierałam maślaczki i gąski... Byłam tak upaprana tym wszystkim, że szczoteczka do czyszczenia poszła w ruch (do tego długie odmakanie w wannie) i tak to się skończyło. Przyrośnie lada dzień z powrotem
[/QUOTE]są cudowne idealne!!!

Ale Alice chyba mi się nie podoba aż tak... może jej wcale nie potrzebuję

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


Mgiełko, dobrze mi się po głowie kołacze, żeś Ty z Radomia? Bo wg tej listy w Radomiu też mają swój sklep.
nie ja z Zamościa także takich sklepów u mnie nie uraczysz niestety..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:19   #285
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze idziesz wg mnie. Masz ładne migdałki
Uwielbiam Cię
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć, nefty

Tak Ci się przyznam bez bicia, że mi się na początku Twoje pazuraski nie podobały za bardzo. Ni to kwadrat, ni to migdał... A teraz otwieram sobie po kolei zdjęcia i normalnie padam Kobieto, jak Ty żeś to zrobiła? Kształt jest genialny! Zostajesz moją kolejną migdałkową boginią, zgadzasz się?

Oczarowałaś mnie. One są cudowne, nic w nich nie zmieniaj. Pięknie urosły, przyrosły i jaka płytka długaśna Kurde, zaniemówiłam. Bardzo ładne palce. I jeszcze jedno pytanko... Czy taki kształt da się zrobić dopiero na długich pazurach? Ile było podejść do nadawania kształtu?
Toś mnie zawstydziła... Dziękuję

Bo ja miałam takie przeprawy z nimi. Na kwadraty się nie nadają, migdałki próbowałam robić ale się zniechęcałam i zaokrąglałam od razu. Też mnie taki kształt wkurzał ale nie miałam pomysłu na siebie. Teraz się zaparłam, trzy piłowania w odstępach kilkudniowych i oto efekt Cieszę się, że się podoba, strasznie się cieszę

Ja te migdały robiłam na długich akurat bo mi szkoda było skracać, a poza tym nie wiem, sama to tak bardziej na oślep robiłam, trochę na wyczucie... Jak cos ktoś akurat doradził to tak robiłam...

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
są cudowne idealne!!!

Ale Alice chyba mi się nie podoba aż tak... może jej wcale nie potrzebuję
Ojej, i Ty to mówisz?
Dziękuję

Eee... weź pod uwagę że marny ze mnie fotograf i mam takie głupopstryki co nie chcą za mnie same pięknych zdjęć robić. Mi się na żywo bardzo podoba
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:20   #286
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3761245 0]Hop hop...

Babeczki kochane wstawiam fotki moich golasów. Wiem, miejscami nierówno przyrośnięte a nawet wklęsłe na maluszku ale to dlatego, że w sobotę zbierałam maślaczki i gąski... Byłam tak upaprana tym wszystkim, że szczoteczka do czyszczenia poszła w ruch (do tego długie odmakanie w wannie) i tak to się skończyło. Przyrośnie lada dzień z powrotem
[/QUOTE]
Zaniemówiłam... Są naprawdę bardzo ładne!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:22   #287
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

nefty co to za czarny lakier? On ma mieniące drobinki czy ja źle pacze?
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:26   #288
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zaniemówiłam... Są naprawdę bardzo ładne!

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
nefty co to za czarny lakier? On ma mieniące drobinki czy ja źle pacze?
To jest ta cała Alice
Fiolet, tylko on tak czasem wygląda, zależy jakie światło pada no i na niektórych fotkach bez flesza tak wychodzi

Wiem, to wygląda jakby zdjęcia były źle zrobione ale specjalnie wzięłam takie żeby pokazać jaki z niego kameleon
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:32   #289
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3761245 0]
I jeszcze Alice. Na bloga wrzuciłam więęęęceeej i w wyższej rozdzielczości [/QUOTE]
aaaaa
czy ty chcesz mnie przyprawic o zawal serca?

jakie one cudowne gole, pelna pornografia boziuniu ja chce takie
idealne, idealne

i ta Alice niedobra jestes

super wygladaja twoje pazurki
masz nakaz pokazywania jednago mani dziennie
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 14:40   #290
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Nie znam tej drogerii. "Rozdziewiczyć lakier" Jesteś genialna!

Fajne imię, u mnie na działce jeden ma Snickers i wołają na niego Sniki. A Mela to tak naprawdę Melissa, ale oczywiście każdy mówi Melcia, Melka, Mel, Melepeta i takie różne dziwactwa.
No jak mamy dziewice, to po perwszym uzyciu są rozdziewiczone

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śniegowa, ja się też dołączam do podziękowań Cooone. Dzięki Tobie kupiłam właśnie balsam i INM. I to są moje dwa numery jeden na liście pazurkowych musthave'ów
Bardzo, ale to bardzo się cieszę

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3761304 2] Uwielbiam Cię
[/QUOTE]
Mówię co widzę
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:46   #291
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wstawiam fotki moich najnowszych nowości - prezent urodzinowy od przyjaciela
Faaajny przyjaciel
bardzo udany prezent

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
U mnie więcej zdjęć Alunia proszę! mam nadzieję że się spodoba


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Kochane, Wy tu używałyście tej odżywki różowej Artiste. po raz kolejny możecie napisać z czym ją mieszacie i kiedy nakładacie? mam chęć dzisiaj/jutro ją wypróbować a już zamotałam się
Wczoraj w końcu udało mi się ją kupić. Planuję zmieszać z Garnierem Awokado i karite i dodać troszkę oleju... Po myciu chyba. Wstępnie na godzinkę

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Garnier awokado i karite, Isana z babassu, Biovax do zniszczonych (zielony). Na ile, to zależy czego chcę Jeśli chcę zapodać sobie proteiny profilaktycznie, to ok. 1-15 minut; jeżeli wolę kopa proteinowego, to trzymam około godziny
A jeszcze kiedy: ja po myciu
O właśnie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I kot z wywalonym ozorem gratis
Omlet
pazurki jak zawsze super!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Czy Wam również Jacob's Protection zgęstniał? Ja chciałam teraz nim pomalować paznokcie i nie mogę - glut na całego.
Nie strasz mnie. Wczoraj go kupiłam

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3761245 0]Babeczki kochane wstawiam fotki moich golasów.


I jeszcze Alice.[/QUOTE]
Cudne migdały!

Alice też bardzo ładna. Zastanawiałam się nad nią mocno, ale w końcu nie wzięłam... Nad Edward's love też się zastanawiałam, ale nie wzięłam. mam nadzieję, że mi się w tyłku nie zapali jak je wycofają i nie będzie można nigdzie dostać

Oprócz Jacob's protection wzięłam jeszcze Catrice- welcome to Roosywood
http://lh4.ggpht.com/-0amYWYA_qSY/T2...5B3%25255D.jpg
A w Rossie z limitki Wibo wzięłam 3 i 5. Nie było 2, ale po dokładnym obejrzeniu zdjęć w necie stwierdziłam, że mam bardzo podobny z GR, więc bardzo nie płakałam nad brakiem
Do tego dokoptowałam 9 lakierów Kilka z Safari i jakichś tam innych. I jeszcze fluid bo miałam na wykończeniu i kredkę do oczu i tusz bo mi się skończył i pilniczek do paznokci (taki zapasowy, awaryjny. Wrzuciłam do torebki i niech będzie pod ręką jak coś ) i etui na telefon i pudełeczko z Marilyn Monroe Nie wiem jeszcze na co, ale na coś się przyda i różową Artiste i szmponetkę do włosów... I chyba to wszystko
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:50   #292
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry

nefty masz piękne golaski A lakier śliczny.

Echh.. poszłam do INGLOTA mimo bana.. ale po rozcieńczalnik do lakierów. Kupiłam.. dodatkowo wzięłam top z brokatem bo -50%... Niech mnie ktoś zastrzeli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_7453.jpg (32,0 KB, 42 załadowań)
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:51   #293
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

edit: a nie! Jeszcze kupiłam... Puzzle! <3
Kocham puzzle. A już tak dawno nie układałam. A teraz takie wieczory długie, więc czasem zamiast książki sobie nad puzzelkami posiedzę. A jakie ładne, o takie:

__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek



Edytowane przez Karola20
Czas edycji: 2013-01-03 o 09:51
Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 15:02   #294
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Oglądałam (znowu) Quantum of solace. I mogę to już stwierdzić oficjalnie: kocham Craiga!
Kinia! Cho no do mnie, bo mój mąż nie chce ze mną pójść drugi raz na Skyfall
Mój też nei chce ze mną iść. MEDI JADĘ DO CIEBIE!
Mogliby w Multikinie zrobić noc filmową z Craigiem, 3 części Bonda jedna za drugą.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ciągnie się, ale to podobnie jak zaraz po zakupie. aż normalnie mnie przeraziłaś!
Ja raz nim maznęłam po jednym paznokciu i siedział spokojnie z innymi lakierami a teraz do niczego się nie nadaje..
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Uuuu Klątwa zmierzchu jak nic

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Proszz
Ładniutkie.
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Bry Jak u was mija początek tego niezwykłego dnia? Niedługo na zajęcia, ale ogólnie rozpoczął się nawet nawet. A co na początek sam? Aby wczuć się w klimat jesieni (choć utwór raczej letni i taki sielankowy) puściłem francuzów. A konkretnie francuskie trio o nazwie telepopmusic i ich chyba najbardziej znany utwór - Breathe. Poryty teledysk, w którym dziewczynka zabija faceta, bo ten zabił malutkiego motylka, idealnie pasuje do tej spokojnej muzyki. Nie ma chyba lepszego komentarza tego utworu jak słowa Chrisa Longa z BBC - "przepysznie jedwabisty utwór, który przybiera nonszalancką pozę letnich wakacji z basenem i delektowanie się słońcem". Ale kto powiedział, że to koniecznie musi być lato? W końcu dzisiejszy dzień też jest taki niezwykły...
Uuuuwielbiam. Ich piosenki zawsze mnie uspokajają.. Przywołują wspomnienia lata, którego tak mi zawsze brakuje w okresie jesienno - zimowym. Słoneczny zespół jak to mawia moja znajoma.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jak Wy to robicie, że tak idealnie malujecie przy skórkach?


Się ogarnij. I nie wmawiaj sobie, że się nie umiesz skupić, tylko siądź na zadku, wyłącz komputer, telewizor, rado, komórkę i inne takie. I się zacznij uczyć.
Na moim bracie podziałało. Wystarczyło mu zabrać kabel zasilania z komputera i nagle potrafił się skupić.
Ja dociskam pędzelek i robi się taki ładny łuk.


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka też lubi drapanie po ręce moimi paznokciami, haha.
Również często słysze - Kto mnie podrapie? Jest Kinia?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Omlet.
Rety jak się świetnie nazywa! Kocham omlety!
Kto wymyślił imię?
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3761245 0]
Do sedna: powiedzcie mi czy ja dobrze idę w stronę migdałów? To już to? Tu w trakcie piłowania długość paznokci u lewej i prawej łapki różna była, teraz już wyrównane, kształt został. Coś tu poprawić?[/QUOTE]
Mi tam się podobają.


A ja wróciłam od chirurga.. Muszę mieć założone klamry na paznokcie a w najgorszym wypadku czego mnie to co Kaveri..
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 15:06   #295
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
edit: a nie! Jeszcze kupiłam... Puzzle! <3
Kocham puzzle. A już tak dawno nie układałam. A teraz takie wieczory długie, więc czasem zamiast książki sobie nad puzzelkami posiedzę. A jakie ładne, o takie:

Łoo... Trudne będą....

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Omlet
pazurki jak zawsze super!
Dzięki

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dzień dobry

nefty masz piękne golaski A lakier śliczny.

Echh.. poszłam do INGLOTA mimo bana.. ale po rozcieńczalnik do lakierów. Kupiłam.. dodatkowo wzięłam top z brokatem bo -50%... Niech mnie ktoś zastrzeli
Jak go szybko pokażesz, to poczucie winy zniknie.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Rety jak się świetnie nazywa! Kocham omlety!
Kto wymyślił imię?

(...)

A ja wróciłam od chirurga.. Muszę mieć założone klamry na paznokcie a w najgorszym wypadku czego mnie to co Kaveri..
Niestety nie my. Dostaliśmy już z imieniem od kumpeli.
Mama jej ultimatum postawiła: albo sie futra pozbędziesz, albo Cię odetnę od finansów....
Następny będzie Durex lub Gandzia


O kurka....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 15:09   #296
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niestety nie my. Dostaliśmy już z imieniem od kumpeli.
Mama jej ultimatum postawiła: albo sie futra pozbędziesz, albo Cię odetnę od finansów....
Następny będzie Durex lub Gandzia


O kurka....
Omlet - no to jest genialne no!


Kurka? Gorsze słowa niestety wydobyły się z moich ust jak ściągnęłam dzisiaj buta po szkole..
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 15:50   #297
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Omlet - no to jest genialne no!


Kurka? Gorsze słowa niestety wydobyły się z moich ust jak ściągnęłam dzisiaj buta po szkole..
Nie chciałam przeklinać, ale aż mnie zabolało jak to powiedziałaś....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 15:53   #298
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Trelle - biedna... Wrastają Ci u paluchów? Mocno?
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 15:59   #299
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Alice też bardzo ładna. Zastanawiałam się nad nią mocno, ale w końcu nie wzięłam... Nad Edward's love też się zastanawiałam, ale nie wzięłam. mam nadzieję, że mi się w tyłku nie zapali jak je wycofają i nie będzie można nigdzie dostać
Dlatego właśnie wzięłam Alice, choć nie mam (na razie) na nią większej ochoty Ale jeszcze mnie najdzie, zobaczycie
Reszty limitki nie brałam, bo mam podobne (oprócz tego złotka, ale ono mi do niczego nie potrzebne), inaczej też byłyby moje

Łaaadniusi ten Catrice
Zakupy też dobre, poprawiacz humoru jak ta lala
Mi dziś wpadła do głowy jeszcze ta złota oliwka z Wibo i coś wypaść nie chce
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
edit: a nie! Jeszcze kupiłam... Puzzle! <3
Kocham puzzle. A już tak dawno nie układałam. A teraz takie wieczory długie, więc czasem zamiast książki sobie nad puzzelkami posiedzę. A jakie ładne, o takie:

Fajniusie Ile mają części? Też bym sobie poukładała, ale nie mam miejsca :chlip:

Ostatnio małpuję Śniegową
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060523.jpg (58,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060524.jpg (67,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060525.jpg (88,0 KB, 37 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:00   #300
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Łoo... Trudne będą...

Następny będzie Durex lub Gandzia
Jakoś dam radę mam nadzieję
Strasznie mi się podobały i nie mogłam się oprzeć

Durex!

Treluś, Kaveri- strasznie współczuję
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.