Czarny cień poszukiwany i... czerwona sukienka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 21:22   #1
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa

Czarny cień poszukiwany i... czerwona sukienka


Ja wiem, że było i , że archiwum, i że mnie moderator zbeszta, ale chcę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
Pierwsza sprawa to czarny cień. Polećcie jakiś super i najlepiej zajrzyjdzie na targowisko bo tam takiego poszukuję. Idę na wesele i jest mi potrzebny na raz, więc mi się wąż w kieszeni odzywa, żeby nie kupować.

Druga sprawa to czerwona sukienka. Sukienka jest przepiękna, ale ten kolor nijak do makijażu żadnego nie pasuje.To jest taka koralowa, dość ciemna, intensywna czerwień. Nie wino, czy bordo tylko czerwień aż oczy bolą. Wymyśliłam makijaż oczu przydymiony i do tego mi potrzebny ów cień. Czy będzie pasował np. ten inglot z bordowymi drobinkami? I jakie usta? Raczej nie lubię ciemnych...no to tylko podkład i błyszczyk? Bo różowy to chyba odpada, nie? Acha....mam brązowe oczy i włosy.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 06:57   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Czarny cień poszukiwany i... czerwona sukienka

Bez fotek ciężko. Na targowisko możesz chyba sama zajrzeć O ile dobrze zrozumiałam
Cytat:
Pierwsza sprawa to czarny cień. Polećcie jakiś super i najlepiej zajrzyjdzie na targowisko bo tam takiego poszukuję.


Na szybko ci powiem , że makijaz przydymiony z beżowymi ustami powinien być o.k ale porady w ciemno są nic nie warte - załącz swoją fotkę i sukienki
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 07:37   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Czarny cień poszukiwany i... czerwona sukienka

Cytat:
Napisane przez ennkaa
Ja wiem, że było i , że archiwum, i że mnie moderator zbeszta, ale chcę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
Pierwsza sprawa to czarny cień. Polećcie jakiś super i najlepiej zajrzyjdzie na targowisko bo tam takiego poszukuję. Idę na wesele i jest mi potrzebny na raz, więc mi się wąż w kieszeni odzywa, żeby nie kupować.
Użyłaś wyszukiwarki i nie znalazłaś nic interesującego?

Tak jak napisała Mona z przydyionym dobrze wyglądają jasne usta. Poszukaj wątka o przydymionym - było mnóstwo zdjęć, zwróć uwagę na usta.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:01   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Czarny cień poszukiwany i... czerwona sukienka

Z czarnych cieni z drobinkami polecam Art Deco. Co do bordowych drobinek juz bym do tego makijazu 'nie mieszała'. Postaw na mocne oczy i naturalne usta- w jakimś cielistym kolorku błyszczyka lub szminki.

Jeżeli sukienka ma dość mocną czerwień unikaj w makijażu dodatkowych barw typu np: bordo, niebieski itp.

Pozdrawiam
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:29   #5
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Czarny cień poszukiwany i... czerwona sukienka

Cytat:
Napisane przez mona1978
Bez fotek ciężko. Na targowisko możesz chyba sama zajrzeć O ile dobrze zrozumiałam
no mogę ale ja tym samym Was zapraszam do mojego wątku : szukam czarnego cienia

co do zdjęć postaram się jutro załączyć
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.