pora roku ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-17, 21:10   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

pora roku ;)


Ja juz nic nie wiem... [img]icons/icon12.gif[/img] Na jednej stronie okreslalam sobie moj typ urody i wyszlo, ze jestem Jesien. Na innej, ze Zima..... Mam czarne oczy, ciemno-brazowe wlosy i oliwkowa cere. To ktora z nich w koncu jestem? Wy na pewno wiecie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-18, 07:28   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pora roku ;)

Jesli potrafisz dobrze dobrac kolory bez wiedzy, czy jestes przedwiosniem, czy moze jednak 15 maja, a moze jednak pozna jesienia (liscie opadly) lub wczesna jesienia (liscie jeszcze sa)...

...to po co Ci to wiedziec? [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-18, 08:17   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pora roku ;)

Eh, widzisz moj drogi, tacy jak Ty tego nie zrozumieja... Ale tez nie prosze Cie o to. I tlumaczyc tez nie mam ochoty.
Pozdrawiam Cie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-18, 10:39   #4
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: pora roku ;)

Jesien i jesien roznia sie od siebie, hmm.., "temperatura": zima to kolory chlodne, czyli np czern z odcieniem granatu, jesien - cieple, czyli np. czern z odcieniem brazu.
Najlepsza metoda jest przymierzenia ubran w kolorach cieplych i zimnych. Na stronie http://www.virtuela.de/uroda.htm znajdziesz liste kolorow dla jesieni i dla zimy. Slyszalam tez o tescie "pomaranczowej koszulki" - zaloz radosnie pomaranczowa koszulke i nos ja przez jakis czas przegladajac sie w lustrze. Czy kolory Twoich wlosow, oczu, cery zyskaly czy raczej nie, przygasly, czujesz, ze kolor gryzie sie z Twoim wygladem. W pierwszym wypadku jestes jesienia, w drugim zima.

Osobiscie jednak uwazam, ze podzial na jedyne cztery typy kolorystyczne jest ubogi i sztuczny. Wiec ja bym te opisy traktowala raczej jako wskazowke niz nakaz.
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.