Potrzebuje zmiany:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-12, 00:49   #1
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11

Potrzebuje zmiany:)


Drogie wizazystki
Chcialabym zmienic cos w swoim wygladzie,szczegolnie chodzi mi o fryzure ale takze chetnie zasugeruje sie waszymi opiniami na temat kolorow ( makijaz,ubrania) pasujacych do mnie.w makijazu uzywam kolorow cieplych lub neutralnych,czy dobrze robie?czy macie jakies sugestie dotyczace tego co powinnam wyeksponowac a co zatuszowac?na razie wysylam jedno zdjecie,jutro postaram sie znalesc jakies na ktorych moja twarz bedzie lepiej widocznadziekuje za porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OntheCouch.JPG (70,4 KB, 10 załadowań)
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 17:35   #2
shamanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 2
Re: Potrzebuje zmiany:)

podnosze temat do gory
shamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 18:07   #3
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: Potrzebuje zmiany:)

Podciagam kolezance .
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 18:27   #4
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Re: Potrzebuje zmiany:)

Wydaje mi się,że ładnie byłoby Ci w klasycznym makijażu tzn- Tusz,kredka (czarne) , może jakiś beżowy cień,Brzoskwiniowy róż i jakaś szminka, raczej nie błyszczyk, bo masz duże usta (może w jakimś ciemniejszym kolorze?). Włosy masz bardzo fajne, może je zapuść ,a będą jeszcze efektowniejsze.Aha, ładnie byłoby ci w włosach "do góry" bo masz regularne rysy.Ładnie byłoby Ci w mocniejszych kolorach, może czerwień,turkus...
Nie wiem sama, ale tak bym cię właśnie widziała
pozdrawiam
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 18:54   #5
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Potrzebuje zmiany:)

Ładna dziewczyna z Ciebie. Uważam, że będą do Ciebie pasować błękity, beże i róże. Usta najlepiej pociągnąć bezbarwnym bądź delikatnie różowym błyszczykiem. Fryzurkę mogłabyś nieco wycieniować
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 20:12   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Potrzebuje zmiany:)

Witam.
Ja uważam, że pasowałaby by ci raczej chłodne kolory typu róż,fiolet, szary, błękit, srebro, chłodny odcień brązu.
Radziłabym zrezygonować z ciemnej konturówki i do tego jasnej pomadki(bądź błyszczyku) na rzecz konturówki dobranej po kolor pomadki.Do tego unikaj perłowych odcieni postaw na matowe i ciut ciemniejsze kolorki .
Masz bardzo ładne rysy twarzy dobrze Ci bedzie zarówno w rozpuszczonych jak i upietych włosach, możesz włoski dodatkowo lekko przy twarzy wycieniować i zrobić jasniejsze pasemka.
Powinnaś też (moim zdaniem) unikać czarnej kredki(przynbajmniej w ciągu dnia) do oczu, możesz zastąpić ją szarą bądź grafitową lub też ciemno niebieską. Brwi podkreślaj np. ciemniejszym brązem.
Pozdrawiam serdecznie
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 22:53   #7
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: Potrzebuje zmiany:)

Wow dzieki dziewczyny za poradyPierwszy raz w zyciu uslyszalam ze mam dobre rysy twarzy i duze usta(zawsze myslalam ze mam male i staralam sie je powiekszac uzywajac blyszczykow) Te kolory ktore opisalyscie to ja wlasnie staram sie uzywac uwielbiam rozowy blekitny brazy jezeli chodzi o te cienie polyskujace to bede starala sie zmienic na bardziej matowe
uwielbiam blyszczyki i chyba z nich nie zrezygnuje,byc moze zdecyduje sie na jaks pomadke lekko nablyszczana
jezeli chodzi czarna kredke do oczu to nie uzywam(postarza mnie) uzywam brazowej tusz tez brazowy.jezeli chodzi o wieksze wyjscie to casami robie mocniejszy makijaz oczu. Do policzkow uzywam dokladnie rozu o kolorze brzoskwiniowym.Dzieki za wszystkie porady,postaram sie zmienic moj wyglad pod katem waszych porad i zamieszce nowe zdjecie .Pozdrawiam Was wszystkie
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-14, 10:26   #8
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Potrzebuje zmiany:)

Drogi Elfie (jeśli moge Cie tak nazwać w skrócie )
Co do kolorów matowych to nie chodziło mi o kolory cieni do powiek tylko właśnie pomadek, błyszczyków i wcale nie musisz z błyszczyków rezygnować, ale kolory mocno perłowe zamienić na bardziej zmatowione . Widocznie w rzeczywistości nie masz wcale tak pełnych ust, ale na zdjęciu na takie wygladają, w każdym razie unikaj połączenia ciemnej konturówki+jasnej pomadki (błyszczyka).
Reszta jest moim zdaniem ok. .
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-14, 16:52   #9
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: Potrzebuje zmiany:)

Droga Kamilo
tak masz racje na tym zdjeciu uzylam o ciut za ciemny ton konturowkidziekuje za porady i pozdrawiam
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.