Excellence Crème - L’Oréal Paris-blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 22:05   #1
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23

Excellence Crème - L’Oréal Paris-blond


witam, czy ktoś może używał tej farby? Macie może fotki jak wychodzi na włosach?

annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 13:31   #2
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Ja robiłam 9.1 (ta popielata) mnie wychodzi pięknie i zimno, ale przeżuciłam się już na Golwella prof, bo wychodzi jeszcze piękniej, miałam 9.3 (złocisty) też był piękny i taki naturalnie złocisty Miałam z Supreme Blonde 02 (złocisty - był extra), 03 (popiel - była bardzo zimna i tak jasna jak opakowanie), 01 (natural) Ten naturalny 01 był świetny (każdy myślał, że to mój i nie był tak jasny jak na opakowaniu, ale jak na próbniku).
A odnośnie 9, to nie miałam. Jeśli masz swoje jaśniutki blond lub siwe to wyjdzie jak na opakowaniu a jeśli masz ciemniejszy blond, to wyjdzie jak na testerku. Bo taki jest Loreal Excellence. Wychodzi bardzo naturalnie
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:08   #3
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

oo dziękuję za pomoc

konkretnie to chciałabym uzyskać odcień taki jak dziewczyna na zdjęciu lub bardzo bardzo podobny.

Może jakaś podpowiedź?

annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:09   #4
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

http://img149.imageshack.us/my.php?image=wosymg3.jpg tutaj jest link.

Edytowane przez annn160
Czas edycji: 2008-08-30 o 18:49
annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:13   #5
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

To na pewno po 9 Loreal Excellence nie osiągniesz tego koloru. Loreal wyjdzie naturalnie jakbyś miała swoje takie jasne włosy, chyba, że naturalne masz bardzo jasne, to ładnie im nada barwy. Bo Loreal Excellence to farba zalecana dla blondynek (i to dość jasnych, bo na ciemnym blondzie nie będzie już tego ładnego kolorku) i dla siwych pań. Wiesz, moja koloeżanka ma włosy kolor jasny brąz użyła 9.1 i nic jej "nie ruszyło" włosów. To najlepiej wydrukuj zdjęcie i (jeśli nie chcesz iść do fryca) patrz wg tego zdjęcia na próbniki (tu polecam farby prof. tam znajdziesz ten kolorek).
Ten kolorek to jest z super jasnych. Widać w nim trochę beżu, ale to właśnie taka platyna beżowa. Bo platyna to nietylko biel i szarość a nawet ciepłe kolory ( w stylu Pameli A.)

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-08-31 o 12:46 Powód: ważny dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 07:15   #6
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

ja mam włosy naturalne że tak powiem dość jasny średni blond.
a miałaś może swoje włosy robione nr 9?
No właśnie nie wiem, może skończy się to wizytą u fryzjera, chociaż liczę się z tym że efekt i tak może odbiegać od odczekiwanego, hehe:P
a z profesjonalnych farb jakie mogłabyś polecić?
annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 11:35   #7
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Voila prof., Goldwell Topchic prof. (sprawdzone extra kolorki i mają bardzo szeroką gamę kolorystyczną), Loreal majiblond (polecam, chociaż jej nie miałam, ale widzxiałam wiele efektów po maji i były bardzo ładne), majirel Loreal (to wersja dla blondynek). Jeśli masz jasne włoski to kolorek powinien wyjść taki jak na opakowaniu Loreal Excellence. Ja niestety nie robiłam włosów 9, ale robiłam innymi kolorkami i również mam włosy koloru średnio-jasnego i wychodzi mi jak na opakowaniu. A i Loreal Excellence nie niszczy włosów, Voila wogóle. Goldwell jest taki, że jak wybierzesz nierozjaśniającą wersję, to również włosów nie zniszczy (ale kolor będzie ciemniejszy), jak wybierzesz serię rozjaśniającą wiadomo wysuszy je (i tu z każdą firmą tak niestety jest).
Można też wymieszać 9 Loreal Excellence z 01 natural Excellence Blonde Supreme. Kolor będzie jaśniejszy niż sama 9 a ciemniejszy od 01. A i nie obawiaj się tej 01, ja ją miałam i kolor wychodzi bardzo naturalnie i bardzo jasno (zero żółtych włosów) i tak jak na próbniku wychodzi
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 22:10   #8
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Ann160, looknij sobie na najlepsze farby blond, tam pod koniec jest dodane zdjęcie robione przez jedną z Wizażanek po Hollywood.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 06:12   #9
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

johnw57 dzięki za podpowiedzi. ja jestem początkująca z farbowniem włosów, bo wcześniej starałam się tego uniknąć. Ale coś trzeba zmienić Więc z góry pewnie wiem, że zadaję dość proste pytania
a co do L'oreala to być może wybiorę się po ta profesjonalna farbę i poszukam jakiegoś kolorku dla siebie, albo będę liczyć na małą pomoc Chciałabym jeszcze zapytać jak to z tym Excellence jest, bo kolory na próbniku znacznie się różnią od koloru na opakowaniu, więc do czego będzie bardziej zbliżony efekt? Tak samo jest z wellatonem podobał mi się jeden odcień na próbniku, był taki beżowy,lekko piaskowy na opakowaniu jest wręcz żołty..
Z góry dziękuję za pomoc .
annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 12:31   #10
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Annn160, z Lorealem Excellence to jest tak, że kolorki są ciemniejsze na palecie niż na opakowaniu, bo są to kolorki bardzo naturalne. Nie ma w nich sztuczności ani żółci nawet grama. Są ciemniejsze na testerze, bo nie zawierają rozjaśniacza. A te superrozjaśniające już zawierają rozjaśniacz i przez to bardziej niszczą, ale kolor wychodzi jak na opakowaniu. Wracając do meritum sprawy, Loreal Excellence jest bez rozjaśniacza (Excelleence Supreme już go zawiera) kolory Excellence wychodzą jak na opakowaniu pod warunkiem, że masz siwe włosy bądź jasny blond do średniego. Jeśli masz ciemny blond to już nie wyjdzie jak na opakowaniu - kolor będzie ciemniejszy, mimo, że producent zapewnia, że ciemny blond uzyska efekt z opakowania. Jeśli masz ciemny blond wyjdzie jak na palecie. Ja mam włosy jasny blond srebrzysty i wychodzi mi kolor znacznie jaśniejszy od testerka a po kilku myciach mam włosy z koloru opakowania. Ja używam 9.1 i jest on na początku bardzo szary (bo to popiel, która po 2-3 myciach, chodzi o tą szarość zmywa się i jest piękny kolor z opakowania). Ta farba nie ma rozjaśniacza, więc jak będzie już wieczór, to nie zdziw się, że kolor będzie taki jak na testerze a nie na farbie a znowu w dzień będzie jak na opakowaniu tak będzie przy jasnym i średnim blondzie +przy siwych a przy ciemnym blondzie kolor w dzień będzie jak na testerze. Tak samo, podejrzewam będzie z Lorealem profesjonalym Majirel. Ale tak jest zawsze, że wieczorem są włoski ciemniejsze. Loreal Excellence jest bardzo dobra, bo wychodzi bardzo naturalnie, nawet kolor 9.3(ten złocisty jest piękny, jak naturalnie złocisto-beżowy, nie ma w nim rudości ani żółci). Włosy nie są po niej zniszczone czy wysuszone. Jak będziesz farbować później już tylko odrosty, to nie zniszczysz sobie włosów. Wiem, co piszę, bo od lat używam Excellence a włosy mam niezniszczone. Chociaż bywały też inne profesjonalne farby. Jest delikatna i bardzo nabłyszcza włosy. Jeśli lubisz naturalnie jasne włosy i masz włosy do średniego blondu to będzie bardzo dobra farba. Recital Preference jest bardziej nabłyszczający a Excellence bardziej trwała i popiele zawierają więcej pigmentu niebieskiego-chłodnego a Recital troszeczkę mocniej rozjaśni włosy (ale Recital nie ma rozjaśniacza. Rozjaśniacz ma ta wersja do blond Recital Preference less Blondissimes). A majirel Loreala prof. też nie zawiera rozjaśniacza. Dopiero majiblond mocno rozjaśnia, ale jest zalecana do brązowych włosów. Jak zobaczysz efekty po majj w wątku o majiblondach, to mocno rozjaśniają one włosy.
Pozdrawiam
P.S. Ja zachwycam się naturalnymi blond włosami, dla mnie nie ma piękniejszych od naturalnie jasnych włosów. Żadna farba i żadne maski nie przywrócą włosów do efektu, kiedy były niefarbowane, bo włos naturalny inaczej odbija światło. Mimo, że mam włosy niezniszczone i bardzo zadbane, bo to mój hopel to żadne preparaty nie spowodują, że włosy farbowne będą wyglądać jak naturalne.
Może zrobisz sobie tą farbą leciutki balejaż ?? Jeśli masz jasne włosy, to po co je paprać farbą. Chcociaż Excellence nie zrobi krzywdy. A może na początku casting świetlisty blond bez amoniaku. On je trochę rozświetli a jak nie będziesz zadowolna z efektu, to w końcu się wypłucze. Casting rojaśnia o 1 ton a Loreal Excellence o 2 tony. Bardzo bardzo jasny blond perłowy rozjaśnia o 2.5 tona (też z Excellence). Ale tego perłowego nie polecam, bo miałam ten kolor przepiękny, bo taki jak na opakowaniu przez 3 miesiące a później się spłukał i był za ciepły. Natomiast 9.3(złoty) i 9.1(popielaty) przepiękne. A 9.1 to nawet po 2 czy 3 latach jest zawsze zimny. Tak samo prof. Voila tam popiele i perłowe wychodzą bardzo zimno. Używając tej farby nawet nie wiedziała, że blond może żółknąć. A odcienie złociste były extra - wyglądało to tak jakbym od zawsze miała takie delikatnie słoneczne włosy. Bardzo bardzo naturalnie.
Olkie - ona właśnie pokazywała efekt po castingu świetlistym blondzie. Bardzo ładny wyszedł jej odcień. Looknij sobie na jej posty, bo nawet założyła wątek o castingu i tam wkeiła swoje zdjęcia z kolorkiem.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-09-03 o 12:45 Powód: Dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 12:41   #11
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

byłam dzisiaj w Naturze i popatrzyłam trochę sobie dokładniej na te farby. Casting Świetlisty Blond- kolor na opakowaniu nawet do mnie przemawia, na testerze w ogóle mi się nie podoba, bo jest taki ciemny, ciemniejszy niż moje włosy teraz. widziałam zdjęcia Olkie, ładny kolor ale ona miała chyba wyjściowy jeszcze jaśniejszy, dlatego wydaje mi się, że na moich włosach wyjdzie bardzo 'ciepło'. Excellence - 9 podoba mi się nawet na opakowaniu, wszyscy ją tak chwalą, na testerze jest ciemniejsza od moich naturalnych włosów. 03 z Supreme ładna na opakowaniu, na testerze średnio. No i oczywiście ładna 02 na testerze, a żołta na opakowaniu. aaa i Preference, no ten Hollywood nawet mi się podoba. widziałam zdjęcia na forum o którym pisalaś i kolor wydaje się OK. Z resztą zrobie jakieś zdjęcie moich włosów teraz i wtedy może coś wymyślimy.

A swoją drogą strasznie podoba mi się koor na opakowaniu z Joanny Multi Color Piaskowy Blond. Ale nie wiem czy mozna tej farbie zaufać i co zrobi z moimi włosami.

Pozdrawiam.

Edytowane przez annn160
Czas edycji: 2008-09-06 o 12:43 Powód: dopisek.
annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 19:29   #12
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

tak jak mówiłam mój naturalny kolor włosów http://i33.tinypic.com/2zqe79i.jpg
no i chciałabym właśnie zrobić na nich jakiś fajny kolorek.

co doradzicie?

Edytowane przez annn160
Czas edycji: 2008-09-21 o 19:30 Powód: dopisek.
annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 22:45   #13
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

annn, Ty masz bardzo jasny blond naturalny, to nie jest średni blond. Zajrzyj proszę, do forum blondyneczki całego forum łączymy się. Na ostatniej stronie pokazałam jak średnie blondy są ciemne a nawet jasne blondy są ciemne.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...103829&page=62

Tu masz linka do podanych kolorów blond. Pod koniec tej strony są podane przykładowe kolory.
Ja nie wiem skąd to się wzięło, że na bardzo jasne blondy naturalne uważa się, że są ciemne.Może przez środki do farbowania i rozjaśniacze?
Annn, masz bardzo ładny kolorek ja nie zmieniałabym nic w ich kolorze a jedynie dodałabym kilka jaśniejszych promyków. Wiesz, jak jest później trudno wrócić do naturalnych włosów. Sama z tym borykam się, bo bardzo chciałabym wrócić do naturalnego blondu, ale to trudne jest, bo tak naprawde nie ma takiej farby jakiego są moje naturalne włosy. Bo na słońcu to jest jasny/bardzo jasny blond srebrzysto-złocisty a jak nie ma słońca to ciemnieje do średnego srebrzystego blondu.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-09-21 o 22:51 Powód: Dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 00:43   #14
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Dziewczyny, kupilam dzisiaj farbe L'oreal Excellence- Lightest Ash Blonde 03- moje pytanie brzmi- czy wyjda mi po niej biale wloski?Chcialabym miec zimny,arktyczny blond- po prostu biale,jak juz napisalam. Swoje naturalne mam rowniez blond ale nie az takie jasneJak sadzicie?Robil ktos juz wloski ta farba?
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 06:00   #15
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

johnw57, właśnie wiem, czytałam to forum wczoraj. o tym blondzie to taki stereotyp, dlatego nie wiedziałam, ale teraz zacznę używać przynajmniej poprawnych nazw.

może i masz rację z tym farbowaniem. kusi mnie ale tak naprawdę bez takiego stuprocentowego przekonania. będę jeszcze myśleć.

a na forum blondynek będę zaglądać

pozdrawiam
annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 11:23   #16
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Annn, ja też nie znałam się kiedyś na kolorach A masz bardzo ładny kolorek blondu i co najważniejsze masz włosy zdrowe. A po farbie kondycja włosów "leci". Chociaż Loreal Excellence nie jest niszczącą farbą, bo nie rozjaśnia a je koloryzuje. Rozjaśniająca seria to Blonde Supreme. To jednak włosy mogą być przesuszone. Jeśli skusiłoby Cie farbowanie, to ja dodałabym jedynie kilka refleksów. Pamiętaj, masz bardzo ładny blond a jak zaczniesz później farbować, to trudno jest powrócić do naturalnego koloru i kolor może nie być już taki jaki miałaś.
Pozdrawiam
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 14:24   #17
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

A może zastanów się nad Loreal Richeese lub nad Diacolorem-to profesjoanalne farbki bez grama amoniaku a pozwalają na zmianę odcienia, np. z zimnego na cieplejszy lub z ciepłego na chłodniejszy. Po tej farbce włosy strasznie się błyszczą a nic nie niszczy, bo nie ma ona amoniaku. A i wybieraj na poziomie bardzo jasny blond-9 coś(zależy jaki odcień chciałabyś uzyskać, np. 9-bardzo jasny blond, 9.21-bardzo jasny blond perłowy,9.3-bardzo jasny blond złocisty,9.13-bardzojasny blond beżowy, 9.33-bardzo jasny blond bardziej złocisty od 9.3itd.).
Pozdro i daj znać czy na coś zdecywowałaś się
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 17:20   #18
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

johnw57, jutro właśnie wybieram się do fryzjerskiego obejrzeć to wszystko o czym pisałaś.
może coś się spodoba, chociaż ostatnio trochę się zaczęłam jednak do swoich naturalnych przekonywać.
i co do moich włosów, ehh, one wcale aż tak zdrowe nie są. przede wszystkim dość cienkie, chyba już tak z natury, katowane prostownicą od której nie jestem w stanie sie odzwyczaić.
nie chcę ich obcinać, bo uwielbiam długie włosy, ciągle zapuszczam.. a jak doczytałam na "blondynkach" też masz długie, więc pewnie doskonale mnie rozumiesz..

Dlatego ciągle szperam i szukam cudeniek, żeby dodać im zdrówka i odbudować.
i coś może zakupię w Twojej świetnej listy.
pozdrawiam.

Edytowane przez annn160
Czas edycji: 2008-10-09 o 17:26 Powód: błąd.
annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 17:37   #19
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Fajnie, że mogłam pomóc Tobie
Jeśli zdecydujesz się na farbę, to oże coś bezamoniakowego, np. Loreal Richeese lub Diacolor profesjoanalny lub Alfaparf z minimalną ilością amoniaku. Wiesz, masz bardzo jasne blond włosy to spokojnie nie musisz wybierać w tych mocnych farbach z amoniakiem, które zniszczyłyby włosy.
A do prostowania włosów, może zobacz Farouka z jedwabiem (tylko nie ten olejek mnie on trochę wysuszał włosy - olejek, bo ma w składzie alkohol), polecam zaś Farouka szampony, odżywki z jedwabiem (to już nie wysusza włosów), ja po Farouku mam bardzo proste włosy a naturalne są loko-fale, tylko ja lubię te miękkie loki na końcówkach
Prostuje też włosy wersja pomarańczowa Loreal Sklepowy i obłędznie pachnie. A do odbudowy to cemencik-ceramidy. Wiesz, gdzie pisałam o tym
Pozdrówka

Ann, jestem ciekawa, czy zdecydowałaś się na koloryzację czy też zrezygnowałaś z niej ??

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-07 o 01:16 Powód: dopisane po kilkunastu dniach pytanie :)
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 22:32   #20
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

johnw57, wiem że masz 'troszkę' wiedzy na temat farb goldwella. farbowałaś może Goldwell Topchic-piasek morski 8B? Pozdrawiam
annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 16:38   #21
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez annn160 Pokaż wiadomość
johnw57, wiem że masz 'troszkę' wiedzy na temat farb goldwella. farbowałaś może Goldwell Topchic-piasek morski 8B? Pozdrawiam

Witaj
Robiłam wlosy Goldwellem Topchic, ale nie tym odcieniem, robiłam 9A a Mamie 9N
9A to bardzo jasny blond popielaty, ale on nie wychodzi popielato, mówił mi o tym mój fryc, ten kolor wychodzi jak słoneczna dziecięca platyna zaś 9N to bardzo jasny blond naturalny, wychodzi bardzo ładny beż, na początku jest to zimny odcień, później ociepla się na śliczny beż.
Ale przestrzegam Cię przed tą farbą, miomo, że jest prof. to mocno wysusza włosy, ale kolor nadaje jak na próbniku, włosy przez kilkanaście miesięcy nie trzeba odświerzać, kolor nie blaknie, ta farba nadaje pewną jaskrawość kolorów, tzn. ten kolor jest intensywny, jeśli wolisz bardziej naturalne kolorki gorzej będziesz się w nich czuć. Kolory nie są sztuczne, ale bardzo atrakcyjne, dlatego nie są naturalne.
Pozdrawiam
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:28   #22
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

kurde, to nie na moje włosy jak wysusza, to pewnie pomałamałyby mi się do końca :/

a które z farb prof. mało wysuszają?

pozdrawiam mojego eksperta.
annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:39   #23
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez annn160 Pokaż wiadomość
kurde, to nie na moje włosy jak wysusza, to pewnie pomałamałyby mi się do końca :/

a które z farb prof. mało wysuszają?

pozdrawiam mojego eksperta.
Witaj
Dziękuję za miłe słowa
Dla mnie najmniej inwazyjną farbką jest prof. włoska firma Alfaparf-te farby nazywają się Evolution of the color. To farba, która ma obniżony amoniak do minimum, za to zawiera jony, które wnikają we włosy. Kolor jest trwały, nie zmywa się, farba ta pięknie pachnie cytrynką (amoniak-dziadostwo najbardziej wysusza, niszczy i pali włosy), kolor wychodzi zgodny z próbnikiem, ma bardzo bogatą gamę kolorystyczną. A jak włosy błyszczą lepiej niż z rekalmy Moja Mama ma bardzo delikatne włosy-miałyśmy Goldwella i Mamie łamały się po nim włosy:/, mnie trochę, po Lorealu sklepowym nie łamią się nam włosy, mnie Loreal sklepowy nie wysusza włosów, ale mojej Mamie już wysusza, po Alfaparf ani nie są wysuszone, ani nie łamią się, błyszczą pięknie a struktura włosa jest niezmieniona
Alfaparf ma bardzo bogatą gamę kolorystyczną, jeśli chodzi o blondy o różnych odcieniach i różnych poziomach jasności
Twoje włosy spokojnie chwyci, bo masz je bardzo jasnego naturalnie ciepłego blondu.
Jest jeszcze farba CHI Farouk-jej nie miałam-ona jest pozbwiona amoniaku w 100%, ale kolor wychodzi po niej prawdopodobnie inny niż w próbniku, więc nie polecam jej.
Pozdrawiam
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:35   #24
annn160
Przyczajenie
 
Avatar annn160
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

johnw57 chyba po raz kolejny muszę odwołać się do Twojej rozległej wiedzy. Proszę pomóż jaki to kolor i czym co "nie zrobi mi za duzej krzywdy na glowie" mogę go uzykać. Pozdrawiam ciepłoo

http://i42.tinypic.com/2ngftqx.jpg

Edytowane przez annn160
Czas edycji: 2009-01-22 o 21:37 Powód: dopisek
annn160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 15:38   #25
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Czesc dziewczyny jesli ktos tu jeszcze zaglada to moze mozecie mi pomuc.Mam dylemat bo prubowalam juz tyle fab wellaton12/1 i garnier 111 i wiele wie innych ale to poprostu nie porywa dobrze mi odrostu.Musze wstepnie rozjasniac.To znaczy na pierwszy tydzien jest ok a potem rudzieje.Zostawiam fotke i jeszcze jedno pytanko.Patrzac na moj odrost ,czy poradzi sobie Loreal exellence 9 lu 9.1 z mnim?? Jest to mysi wpadajacy w ciemny dlond kolor.Ta czescia farbowana sie nie martwie bo pewnie pokryje.Ale zawsze ten odrost sie musi wyrozniac juz ze wszystkich frarb.Na poczatku jest ok a po tygodniu dwoch zolkie i wpada w rudy.Prosze jak cos wiecie albo macie tak samo to piszcie.
Ikonki załączonych zdjęć
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 16:13   #26
bambalina
Raczkowanie
 
Avatar bambalina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 42
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
czy poradzi sobie Loreal exellence 9 lu 9.1 z mnim?? Prosze jak cos wiecie albo macie tak samo to piszcie.

Obecnie farbuję się właśnie blondami z excellence i jestem zachwycona. Też muszę najpierw rozjaśniać odrost[ bo naturalne włosy mam koloru brązowego], a następnie farbować to żółtko, które mi się po rozjaśnianiu robi na czubku głowy. Co prawda używałam Excellence 8.13 perłowy beż i 8.1 jasny popielaty blond, ale bez problemu pokryły mi równo całe włosy i rozjaśniony na żółto odrost. Minusem jest to, że przy mocno rozjaśnionych włosach[ a takie mam] kolor szybko się wypłukuje...ale też równomiernie z odrostów jak i z reszty włosów, a mi to nawet pasuje, bo z każdym myciem włosów mam inny kolor- coraz jaśniejsze, aż nadchodzi czas na kolejne farbowanie
bambalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 16:35   #27
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez bambalina Pokaż wiadomość
Obecnie farbuję się właśnie blondami z excellence i jestem zachwycona. Też muszę najpierw rozjaśniać odrost[ bo naturalne włosy mam koloru brązowego], a następnie farbować to żółtko, które mi się po rozjaśnianiu robi na czubku głowy. Co prawda używałam Excellence 8.13 perłowy beż i 8.1 jasny popielaty blond, ale bez problemu pokryły mi równo całe włosy i rozjaśniony na żółto odrost. Minusem jest to, że przy mocno rozjaśnionych włosach[ a takie mam] kolor szybko się wypłukuje...ale też równomiernie z odrostów jak i z reszty włosów, a mi to nawet pasuje, bo z każdym myciem włosów mam inny kolor- coraz jaśniejsze, aż nadchodzi czas na kolejne farbowanie
Czyli nie poradzi sobie z moim odrostem bo inne farby rozjaśniały go na jakieś dwa tyg.a potem rudział i zolknol.Nie chce ich juz traktowac rozjaśniaczami.Bo to już dobije. I co dalej.........hmm
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:43   #28
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez ernet Pokaż wiadomość
Przetrzymaj tę farbę do 50 minut albo zobacz profesjonalne farby typu Majiblond. Bo 30 minut to tylko do siwych włosów a nie na ciemny blond.
Czyli mowisz ze mam ja tak dlugo przetrzymac? W sumie to moje włosy są trochę trudne do rozjaśniania i zawsze u fryzjera z pasemkami to półtora godziny siedzialam.Ok dzięki za rade.A jeśli ktoś jeszcze ma jakieś sugestie to będę wdzięczna
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 23:42   #29
annasuwalska
Raczkowanie
 
Avatar annasuwalska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez bambalina Pokaż wiadomość
Minusem jest to, że przy mocno rozjaśnionych włosach[ a takie mam] kolor szybko się wypłukuje...ale też równomiernie z odrostów jak i z reszty włosów, a mi to nawet pasuje, bo z każdym myciem włosów mam inny kolor- coraz jaśniejsze, aż nadchodzi czas na kolejne farbowanie
W 100% potwierdzam Twoje słowa. U mnie odcień 8.13 również bardzo szybko się wypłukuje i w ogóle mnie to nie cieszy. Włosy stają się za każdym myciem coraz jaśniejsze, w dodatku mają rudawą poświatę .

Kupiłam dziś ciemniejszy odcień Loreal Exellence blond (7) i jestem ciekawa, czy będę zadowolona po farbowaniu. Szczerze powiedziawszy, boję się ,żeby nie było nieciekawego efektu.
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

Alchemik
annasuwalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 23:36   #30
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Witajcie, mam pewnien problem.
Otóż farbuję włosy na blond już dłuższy czas. Miałam bardzo jaśniutkie farbowane blond włosy farbą Garnier nutrisse krem nr 100 (odcień super rozjaśniający), ale przestały mi sie podobać, więc postanowiłam trochę przyciemnić, żeby były bardziej naturalne i użyłam farby również Garnier ale z nr 90 czyli bardzo jasny naturalny blond. Na początku wyglądało to fajnie.

Jednak z czasem używając tejże farby na odrosty (używałam jej chyba 3 razy - co miesiąc) moje włosy nabrały nagle rudawego odcienia z przebłyskującymi jaśniutkimi pasemkami, co wg mnie wygląda okropnie :/ ( zdjęcia mojego obecnego koloru poniżej) i teraz mam problem jakiej farby użyć, aby uzyskać z tego co już mam na głowie, ładny naturalny, jasny (ale nie jaśniutki platynowy) kolor blond (mniej więcej taki jak na dwóch ostatnich poniżej).

Czy myślicie że ta farba L'orel Excellence Creme nr 9 pomoże??Czy może jakaś inna, innej firmy? i Czy nie będzie tak, że po nałożeniu znów mi wyjdzie jakiś zrudziały kolor?? Poradźcie coś, bardzo Was proszę
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 10:56:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.