Nowe kosmetyki Estee Lauder - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-04, 20:47   #31
Lolik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Lolik, kochana, ślicznie Ci dziękuję Jest mi niezwykle miło, że kojarzę Ci się z tak przeuroczym zapachem. Tożto prawdziwy zaszczyt
Dziękuję również za gratulacje. Szczęśliwie się złożyło, że Szefowstwu spodobała się moja kandydatura Mam nadzieję, że dzięki temu moja mobilizacja do rozruszania tego forum będzie jeszcze większa, a działania skuteczniejsze

Francja... Chętnie zostałabym tam jeszcze przez parę dni. Ille de France pobieżnie (acz zawsze poznałam, teraz marzy mi się Marsylia Może uda mi się ją zobaczyć w przyszłym roku
Zazdroszczę znajomości francuskiego Ja nigdy nie miałam okazji do rozpoczęcia jego nauki Klasycznie angielski, później niemiecki (który właśnie staram się poważniej zgłębić, choć uczę się go już od dobrych kilku lat, a raczej... próbuję zmobilizować do nauki , a od niedawna kusi mnie hiszpański. Po drodze poznałam łacinę i może pewnego pięknego dnia zabiorę się za francuski. Ponoć ma mi być łatwiej dzięki znajomości języka klasyków

Pozdrawiam gorąco Ciebie i maleństwo
Btw Zdradzisz czy szykuje nam się Wizażanka, czy Wizażanek?

Buziaki!
Ana,dopiero 6 tydzien,nie wiem jescze
Gin jak mowi nie jest zwolennikiem robienia USG przed 10 tyg. bo jak mowi "niewiele wnosi"
co do moderowania-wlasciwa osoba z wlasciwym miejscu tak z moich prywatnych obserwacji

Francja jest piekna..niestetety,ze wzgledow "pracowych" wakacje mi umknely tego roku nie bylo szans gdziekolwiek pojechac...zle mi z tym bo to byly moje ostatnie wakacje "na luzie,we dwoje" ,nastepne spedze zajmujac sie wyczekana dzidzia

Anus..nie mow mi nic o zapachu..ja,teraz w ciazy nie toleruje zadnych oprocz tego,pieknego,magicznego fiolka ranki spędzam na 10 minutowym niuchaniu resztki divinory

pachnie tak ponoc woda Guerlain,chyba Meteorites.niestety,nie do dostania juz u nas nad czym placze i ubolewm,kiedys miniaturke przywiozl mi mąz z USA,teraz moge tylko wachac pusty flakonik

sciskam Ciebie mocno,nie wiem jak to jest ale moj sentyment do Twej osoby wielki jest intuicyjnie jakos zywie do Ciebie niesamowita sympatie,nie wiem,moze dlatego ze w jakis sposob nasze "losy" sa podobne
ok,juz koncze bo mi wstyd ze tak Ciebie "molestuje"
Lolik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 20:49   #32
Lolik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez madziarra
Droga Lolik Co do Douglasa to nie dam Ci 100% pewności, żźe jest. Ale powinna być. Hmm jaka jest??? Baardzo błyszcząca Sądzę, że lepsza będzie jako róż lub do podkreślenia wybranych partii twarzy niż na całą buzię. Jest naprawdę mocno opalizująca, różowo-beżowa, miękka.
Madziu,ale nie jest tak blyszczaca jak revlon sypki?
bo jego to akurat tylko na poliki mam szanse klasc,inaczej wygladam jak choinka
Lolik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 20:50   #33
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Najśmieszniejsze, że w domu na tę chwilę mam dwa opakowania Meteorytków (klasyczne i różowe), puder rozświetlający Sephory, emulsję + puder rozświetlający Revlonu i jednego Chanelka. A chcę kupić osławione przez Smoczycę Prismissime, no i tą EL. Najśmieszniejsze, że rozświetlacze używam na codzień w maaaaaaaleńkich ilościach. Ale Must Have zobowiązuje Za niedługo wpadnę na Moje Gotowanie z przepisem na Zupę z Rozświetlaczy
Jeśli chodzi o Prismissime (też je wymacałam, a co !) to dają o wiele mniejsze rozświetlenie niż Estee. Chyba, że mówisz w klasycznych pryzmach, ale tych nie testowałam.

__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 20:53   #34
Lolik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Najśmieszniejsze, że w domu na tę chwilę mam dwa opakowania Meteorytków (klasyczne i różowe), puder rozświetlający Sephory, emulsję + puder rozświetlający Revlonu i jednego Chanelka. A chcę kupić osławione przez Smoczycę Prismissime, no i tą EL. Najśmieszniejsze, że rozświetlacze używam na codzień w maaaaaaaleńkich ilościach. Ale Must Have zobowiązuje Za niedługo wpadnę na Moje Gotowanie z przepisem na Zupę z Rozświetlaczy
meteorytki mam tez sztuk dwa,srednio mi leza..
sephora rozswietlajaca -w drodze,siostra ma mi kupic
revlon sypki-za mocny
pryzmy mialam,mile ,porownywalne do trojkolorowego shisiedo ale to po prostu dobry matujaco-delikatnie rozswietlajacy puder jakich wiele..
na zupe sie umowimy..ja przytargam swoj inwentarz i to bedzie zupa stulecia
Lolik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 20:54   #35
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez Lolik23
Madziu,ale nie jest tak blyszczaca jak revlon sypki?
bo jego to akurat tylko na poliki mam szanse klasc,inaczej wygladam jak choinka
Lolik EL też daje mocne rozświetlenie... oczywiście to zależy od ilości nałożonego kosmetyku. Jeśli preferujesz stonowany makeup i nie chcesz lub nie możesz sobie pozwolić na błyszczące szaleństwo, to paletka może się nie spisać. Ale dobra wiadomość - tebn puder EL nie ma tak dużych drobinek jak revlon, on raczej zawiera taki opalizujący pyłek
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 20:58   #36
Lolik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez madziarra
Lolik EL też daje mocne rozświetlenie... oczywiście to zależy od ilości nałożonego kosmetyku. Jeśli preferujesz stonowany makeup i nie chcesz lub nie możesz sobie pozwolić na błyszczące szaleństwo, to paletka może się nie spisać. Ale dobra wiadomość - tebn puder EL nie ma tak dużych drobinek jak revlon, on raczej zawiera taki opalizujący pyłek
wlasnie o te drobinki ogromne mi chodzilo..ciesze sie ze ten takich nie ma..
musze go zmacac jak najszybciej,slicznie wyglada na fotce
Lolik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 21:01   #37
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Ja też, ja też chce pokucharzyć ! Do dyspozycji też mam kilka świecidełek Można się zapisać? Jakieś wpisowe ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-04, 21:10   #38
Lolik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez madziarra
Ja też, ja też chce pokucharzyć ! Do dyspozycji też mam kilka świecidełek Można się zapisać? Jakieś wpisowe ?
Madziu,moze petycja do Zlo o nowe forum?forum "potrawy ze swiecidel" albo:swiecace jedzenie albo: GOTUJ I ŚWIEC
Lolik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 21:25   #39
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez Lolik23
Ana,dopiero 6 tydzien,nie wiem jescze
Gin jak mowi nie jest zwolennikiem robienia USG przed 10 tyg. bo jak mowi "niewiele wnosi"
co do moderowania-wlasciwa osoba z wlasciwym miejscu tak z moich prywatnych obserwacji

Francja jest piekna..niestetety,ze wzgledow "pracowych" wakacje mi umknely tego roku nie bylo szans gdziekolwiek pojechac...zle mi z tym bo to byly moje ostatnie wakacje "na luzie,we dwoje" ,nastepne spedze zajmujac sie wyczekana dzidzia

Anus..nie mow mi nic o zapachu..ja,teraz w ciazy nie toleruje zadnych oprocz tego,pieknego,magicznego fiolka ranki spędzam na 10 minutowym niuchaniu resztki divinory

pachnie tak ponoc woda Guerlain,chyba Meteorites.niestety,nie do dostania juz u nas nad czym placze i ubolewm,kiedys miniaturke przywiozl mi mąz z USA,teraz moge tylko wachac pusty flakonik

sciskam Ciebie mocno,nie wiem jak to jest ale moj sentyment do Twej osoby wielki jest intuicyjnie jakos zywie do Ciebie niesamowita sympatie,nie wiem,moze dlatego ze w jakis sposob nasze "losy" sa podobne
ok,juz koncze bo mi wstyd ze tak Ciebie "molestuje"

O, to skoro to 6ty tydzień to rzeczywiście za wcześnie. Ale jak już będziesz wiedziała coś bliżej to koniecznie daj znać! Jak będzie dziewczynka, to jej zostawimy wszystkie nasze rozświetlacze w spadku

Woda Meteorites jest rozkoszna dla powonienia, ale na krótką metę. Jakoś ten fiołek dużo atrakcyjniej pachnie dodany do kolorówki niż w osobnej wodzie. Oczywiście zamknięty w pięknym ozdrobnym flakonie, robi wrażenie. Ale na dłuższą metę męczy i nie daje takiej satysfakcji i radości jak chociażby podkład Z tego co wiem, to była to sezonówka, ale... widziałam ją w La Fayettcie na honorowym miejscu niedaleko Aqua Allegorii Tak więc osiągalna jest, trzeba szukać

Jeszcze raz pozdrawiam Cię cieplutko i polecam się do molestowania na przyszłość W końcu od czego jest PW!

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 21:26   #40
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez madziarra
Jeśli chodzi o Prismissime (też je wymacałam, a co !) to dają o wiele mniejsze rozświetlenie niż Estee. Chyba, że mówisz w klasycznych pryzmach, ale tych nie testowałam.

Tak tak, Prismissime, 9 kwadracików jeśli się nie mylę
Te klasyczne póki co omijałam z daleka, ale jak wspomniałam Hybris i Smoczyca pokonały moją silną wolę

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 21:31   #41
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez Lolik23
meteorytki mam tez sztuk dwa,srednio mi leza..
sephora rozswietlajaca -w drodze,siostra ma mi kupic
revlon sypki-za mocny
pryzmy mialam,mile ,porownywalne do trojkolorowego shisiedo ale to po prostu dobry matujaco-delikatnie rozswietlajacy puder jakich wiele..
na zupe sie umowimy..ja przytargam swoj inwentarz i to bedzie zupa stulecia
To ja znów lubię Meteorytki (taki ze mnie Guerlain freak Ale równocześnie lubię też bardzo mocny połysk na kościach policzkowych, cudnie wygląda to wieczorem w sztucznym świetle. I stąd ten sentyment do Revlonu Tak więc jestem w koszmarnym położeniu, bo ciągnie mnie do wszystkiego co się błyszczy. Taka ze mnie sroczka
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-04, 21:32   #42
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez madziarra
Ja też, ja też chce pokucharzyć ! Do dyspozycji też mam kilka świecidełek Można się zapisać? Jakieś wpisowe ?
Owszem, Meteorytki w zastaw, a do tego po rozświetlaczu dla każdej członkini klubu 'Pod Pryzmą'
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 21:35   #43
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Owszem, Meteorytki w zastaw, a do tego po rozświetlaczu dla każdej członkini klubu 'Pod Pryzmą'
Mam Meteorytki Co prawda jedne ale mam I rozświetlacze w słusznych ilościach też się znajdą



"Pod Pryzmą" - dobre
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 12:35   #44
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Hmm... a ja mam tylko meteoryty...Jaka jestem uboga uuuuaaaa....Ja tez chce nowe rozswietlacze
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 21:37   #45
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

To ja żeby was już całkowicie sprowadzić na złą drogę powiem że testowałam ten rozświetlacz Lauder i jest OBŁĘDNY! Daje dość mocny połysk, ale nie wygląda to nienaturalnie, bo pięknie wtapia się w skórę.
Mnie osobiście jeszcze bardziej zachwyciła (i chyba właśnie ją kupię) nowa paleta rozświetlająca YSL. Dla bardzo bladolicych może się nienadawać, bo ma ciemniejszy od Lauder odcień, na mojej średnio jasnej karnacji dawała super efekt, kolor ciężki do sprecyzowania taki trochę róż, a trochę jasny złoty brązik. No i wygląda przepięknie, tak burżujsko
Obie w Douglasach są napewno.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 22:15   #46
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez sitc
To ja żeby was już całkowicie sprowadzić na złą drogę powiem że testowałam ten rozświetlacz Lauder i jest OBŁĘDNY! Daje dość mocny połysk, ale nie wygląda to nienaturalnie, bo pięknie wtapia się w skórę.
Mnie osobiście jeszcze bardziej zachwyciła (i chyba właśnie ją kupię) nowa paleta rozświetlająca YSL. Dla bardzo bladolicych może się nienadawać, bo ma ciemniejszy od Lauder odcień, na mojej średnio jasnej karnacji dawała super efekt, kolor ciężki do sprecyzowania taki trochę róż, a trochę jasny złoty brązik. No i wygląda przepięknie, tak burżujsko
Obie w Douglasach są napewno.
Sitc, nie kuś, proszę Cię, nie kuś ! Już trochę ochłonęłam, wchodzę na wizaż - a tu co? Kolejna kusicielka Chyba jednak muszę obrabować ten bank Któraś chętna do spółki ?
A tak a propos YSL - nie widziałam tego cuda. W tym sezonie producenci się na mnie chyba uwzieli - Wszędzie rozświetlacze i który tu wybrać? A ja bym chciała wszystkie
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 08:28   #47
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Też nie widziałam oferty YSL Ale... może to i lepiej?
A tak poważnie, gdyby któraś znalazła zdjęcia makijażu, czy kosmetyków to proszę wklejać Pogłebiajmy nałóg!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 08:36   #48
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

widze, ze znow beda nieplanowane wydatki
i oczywiscie dodatkowa motywacja do dbania o gladkosc skory i intensywnego jej wygladzania i zluszczania.Zawsze gdy kupie nowy rozwietlacz- zaczynam kuracje zluszczajaco-wygladzajaca, bo wmowilam sobie ze tylko na idealnej gladkiej skorzy dobrze to wyglada.Posiadaczki skory mieszaneh wiedza, ze to roznie bywa z takim typem cery.
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 08:40   #49
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Znalazłam dwa cudeńka o które może chodzić sitc.
Albo ten puderek z kolekcji jesień-zima (niestety, słabo widoczny, to to cudo w łatki ) lub z kolekcji letniej różnokolorowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif ysl.gif (23,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: gif yysssl.gif (6,0 KB, 9 załadowań)
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 08:53   #50
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Te łatki kuszą dużo bardziej niż letnia kolekcja. Ehh... przeszukuję sieć, ale ani słowa o YSL nie ma
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 08:55   #51
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Te łatki kuszą dużo bardziej niż letnia kolekcja. Ehh... przeszukuję sieć, ale ani słowa o YSL nie ma
No właśnie, nic nigdzie nie ma , zaniedbują nas
Mi bardziej się podoba puderek z kolekcji letniej, akurat ten widziałam i przyznam, że całkiem nieźle się prezentuje
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 08:59   #52
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

To ja też go 'macałam', ale jakoś... nie zrobił piorunującego wrażenia Co do strony YSL... do tej pory wisi tam wiosenny look i kosmetyki z tejże kolekcji. Albo to za niedługo zaktualizują, albo dopiero puder pooglądamy na reklamach w prasie W sumie za tydzień or so, wychodzi nowy Twój Styl. A nuż tam coś napiszą
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 09:02   #53
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Niestety, często tak jest, że nowości na stronach www pojawiają się dopiero wtedy, gdy już nie są nowościami

A tak BTW - gdybyś, kochana Ano, Otwierałam kramik na targowisku to zgłaszam się pierwsza w kolejce hihi

__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 09:04   #54
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

o rety, te łatki są obłędne-
postuluję o zamkniecie wątku z wypowiedziami kusicielek z racji wielkiej szkodliwosci społecznej, strat moralno-materialnych, rozległych obrażeń ciała z powodu bójki z mężem o portfel oraz niekontrolowanych neonowych błysków w ślepiach / nie wspominając już o szkodliwosci zdrowotnej z powodu wgapiania się ustawicznego w ekran/
BTW, Wpisuję sie na listę meteori-prisme victim / jak zwykle nie omieszkam przesłać dziękczynnego buziaka Oli /
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 09:24   #55
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez madziarra
Znalazłam dwa cudeńka o które może chodzić sitc.
Albo ten puderek z kolekcji jesień-zima (niestety, słabo widoczny, to to cudo w łatki ) lub z kolekcji letniej różnokolorowy.
Madziu miałam na myśli te łatki Pani w Douglasie przedstawiła mi to jako nowość i kosztują 195 zł.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 09:26   #56
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

A te łatki są brązujące? Czy bardziej rozświetlają?

__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 09:37   #57
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez madziarra

A tak BTW - gdybyś, kochana Ano, Otwierałam kramik na targowisku to zgłaszam się pierwsza w kolejce hihi

hehe, oki Już parę razy miałam zakładać nawet wątek, już wypisałam wszystko... a po chwili skasowałam, gdyż sumienie nie pozoliłoby mi się pozbyć zbiorów Ale jak kiedyś zwalczę nałóg to na pewno dam znać

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 09:53   #58
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Ano kochana a czy nie wiesz czy ta kolekcja Diora jest już w Polsce?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 09:58   #59
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Oj nie, bo dawno mnie w Sephorze nie było. Ale 15stego dostaję wypłatę, więc wtedy na pewno polecę
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 10:20   #60
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez madziarra
A te łatki są brązujące? Czy bardziej rozświetlają?

Madziu tak jak pisałam, teoretycznie one są rozświetlające, ale dają bardzo specyficzny odcień, coś pomiędzy różem, a delikatnym złotym brązem, więc na jasnej cerze, mogą pełnić funkcje wściekle błyszczącego bronzera Sądze że to jedynie kwestia karnacji, na ciemniejszej będą tylko rozświetlać.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.