straszna cera:( jaki podklad? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 19:19   #1
gabisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Thumbs down

straszna cera:( jaki podklad?


witam. zwracam sie z pytaniem a raczej prosba o ratunek mam straszna cera- wypryski, rozszerzone pory, blizny, przebarwienia, wory pod oczami. No trudno. a poszukiwanie odpowiedniego podkladu trwa dosc dlugo, zdecydowalam sie wiec na tzw" górna pólke". dodam ze najlepszy z tych przcietnych byl dla mnie infailible l orela, aczkolwiek troszke za malo matujacy. cera nie jest znow strasznie tlusta ale strefa t daje o sobie znac w zwiazku z tym jaki podklad polecilabys mi , super mega kryjacy, lekko matujacy- z firm typu chanel, dior czy YSL itp.
gabisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 19:57   #2
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: straszna cera:( jaki podklad?

Ciężko wejść w zakładkę "KOSMETYK WSZECHCZASÓW"??
Nie chcę być złośliwa, ale temat podkładów jest bardzo szeroko wyczerpany, a na pierwszej stronie jest aż kilka wątków o podkładach...

To jest link do kwc, gdzie masz już wyłuszczone podkłady każdej firmy, tak więc moim zdaniem nie jest to nic trudnego przejrzeć opinie osób, które już interesujące Cię podkłady używały:


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=5
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:40   #3
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: straszna cera:( jaki podklad?

Ostatnio te wątki o podkładach to jakiś masowy wysyp
A przeciez nikt Ci nei powie "bierz ten a ten podkład kolor nr 103, będziesz zadowolona na 100%"
Proponuje poczytać KWC, tammasz opini od metra
a następnie udać się do drogerii/ apteki/ allegro w poszukiwaniu próbek
to jest skuteczna metoda na dobór odpowiedniego podkładu
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:47   #4
gabisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: straszna cera:( jaki podklad?

przepraszam jestem nowa! nie bijcie! ta strona jest bardzo kolorowa i ma sto tysiecy linkow wiec ciezko sie odnalezc. a ze jest napisane ze moge tu zadac pytanie do wizazystki to zadalam- i uwazam ze przy dokladnym opisie, wizazystka jest w stanie wskazac idealny podklad.
dziekuje za rady
gabisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 14:19   #5
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: straszna cera:( jaki podklad?

Cytat:
Napisane przez gabisiaa Pokaż wiadomość
przepraszam jestem nowa! nie bijcie! ta strona jest bardzo kolorowa i ma sto tysiecy linkow wiec ciezko sie odnalezc. a ze jest napisane ze moge tu zadac pytanie do wizazystki to zadalam- i uwazam ze przy dokladnym opisie, wizazystka jest w stanie wskazac idealny podklad.
dziekuje za rady
Niestety taki sam podkład kompletnie inaczej zachowuje się na innej twarzy- ma na to wpływ szereg czynników.
Najlepiej zrób tak jak ja zawsze robię: przejrzyj KWC, wybierz te podkłady które pasują do Twojej skóry i mają najwyższe opinie, a następnie pojedź do perfumerii czy apteki i poproś o próbki.
Ja już rzadko kupuję podkłady w ciemno, bo mało które mi odpowiadają i po pierwszym użyciu lądowałyby w koszu...

Poszukaj też w wyszukiwarce i nie sugeruj się górną półką, bo jednym z kilku kosmetyków które używam ze średniej półki jest właśnie podkład- cała reszta Dior, Chanel, Guerlain, Givenchy, E.L. czy Lancome (itd.) kompletnie mi nie pasują- mimo szczerych chęci, bo inne ich kosmetki nałogowo kupuję.
Więc jak podkłady to tylko średnia pólka i wciąż mnie to utwierdza, że te średniaczki nierzadko są lepsze od górnopółkowych.

Dziwne, ale prawdziwe...
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 14:58   #6
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: straszna cera:( jaki podklad?

oprócz wszystkich rad powyżej radziłabym zadbać o pielęgnacje cery Bo nie sztuka wszystko zalepić, aczkolwiek nie odradzam uzywania podkładu bo sama uzywam dla zamaskowania drobnych przebarwien i ujednolicenia cery w zimie poniewaz czerwienie sie brzydko jak jest zimno. Kiedys sama miałam taką cere jak Ty ale sie za nia wziełam ostatnio i jest lepiej Polecam przeczytanie wątków na Biochemii, tam jest skarbnica jesli chodzi o pielegnacje cery
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.