Scent Bar III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 22:14   #1351
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nota bene na Wiki przeczytałam też, że kiedy Bikont nazwała jego poglądy faszystowskimi i wytoczył jej sprawę o zniesławienie (co pamiętam akurat) to "warszawski sąd apelacyjny uznał, że pozwani nie muszą przepraszać za reportaż i jego tytuł, który wg sądu oddaje istotę postępowania Cejrowskiego" (czego akurat nie pamiętałam).
i to jest chyba najlepsza puenta dla zachowań prezentowanych przez pana WC, ja pamiętam go z WC kwadransa i właśnie dlatego, że pamiętam nie dam mu drugiej szansy
irko dla mnie to zwykły cham jest
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:23   #1352
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
To ja go miałam za zupełnie innego człowieka
Znałam tylko część jego poglądów.
Jestem w szoku i w tej chwili buszuję w necie, w poszukiwaniu info na jego temat.
Dzięki dziewczyny za poruszenie tego tematu.

W głowie mi się nie mieści, że człowiek, który potrafi w subtelny, rozumny i tolerancyjny sposób rozmawiać z szamanem na temat wierzeń jego plemienia byłby nietolerancyjny dla innych wyznań.
Czyżby aż taka hipokryzja?
Właśnie ta hipokryzja mnie najbardziej gryzie.Rzuca się w oczy na wielu płaszczyznach.
Co do jego tolerancji "innowierców" to on kiedyś mówił że jest przeciwny posiadaniu posążków Buddy bo ludzie w niego wieżą i że to jest niebezpieczne i szkodliwe.Natomiast maski z indiańskimi bogami miał i twierdził że to akurat jest cyt "martwe i nikt już w to nie wierzy" i że niby to można.Nie rozumiem jego filozofii w tym względzie szczególnie....
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:33   #1353
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Wizaz sie sypie
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:34   #1354
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
To ja go miałam za zupełnie innego człowieka
Znałam tylko część jego poglądów.
Jestem w szoku i w tej chwili buszuję w necie, w poszukiwaniu info na jego temat.
Dzięki dziewczyny za poruszenie tego tematu.

W głowie mi się nie mieści, że człowiek, który potrafi w subtelny, rozumny i tolerancyjny sposób rozmawiać z szamanem na temat wierzeń jego plemienia byłby nietolerancyjny dla innych wyznań.
Czyżby aż taka hipokryzja?
Irko, mnie trudno jest oceniać go całościowo i beznamiętnie.
Także dlatego, że przez moją organiczną i silną niechęć (niechęć to delikatnie powiedziane) do wszelkich przejawów dyskryminacji i faszyzmu nie mogę, nie potrafię zdobyć się na obiektywną, wszechstronną i obejmującą wszystkie aspekty osobowości ocenę tego człowieka.

Dlatego piszę, że ja osobiście go nie cierpię i nie zamierzam usprawiedliwiać.

Tak samo, jak nie zamierzam usprawiedliwiać poglądów mojego ojca, który przecież także jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym i często nawet miłym (dla białych i nie-Żydów) człowiekiem.

Moim zdaniem, jeśli ktoś jest inteligentny, wykształcony i ma duży zasób wiedzy i przy tym nadal pozostaje faszystą, to tym większa mu hańba.

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
i to jest chyba najlepsza puenta dla zachowań prezentowanych przez pana WC, ja pamiętam go z WC kwadransa i właśnie dlatego, że pamiętam nie dam mu drugiej szansy
irko dla mnie to zwykły cham jest
A dla mnie to niezwykły cham jest.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:35   #1355
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
i to jest chyba najlepsza puenta dla zachowań prezentowanych przez pana WC, ja pamiętam go z WC kwadransa i właśnie dlatego, że pamiętam nie dam mu drugiej szansy
irko dla mnie to zwykły cham jest


Kriss na podstawie samego WC Kwadransa pewnie powiedziałabym o nim to samo, albo prawie to samo



Przeczytałam właśnie wywiad z Cejrowskim, w którym faktycznie wyraża poglądy kontrowersyjne i wyraża je w sposób, który kompletnie mi nie odpowiada.
(Dla zainteresowanych WYWIAD)
Wydaje mi się jednak, że nazywanie go faszystą jest nadużyciem.
I cieszę się, że przeczytałam jego książki zanim dowiedziałam się tego, czego dowiedziałam się dzisiaj od Was. Bo pewnie bym po nie nie sięgnęła, a niezmiennie twierdzę, że WARTO.
W żadnej z nich nie prezentuje on postawy, jaką prezentuje w tym wywiadzie. Jest wręcz odwrotnie i to mnie tak szokuje.
Przyznam, że dawno nie miałam tak sprzecznych odczuć związanych z jakąkolwiek osobą.

Zaintrygował mnie jeden wpis na blogu, gdzie toczyła się dyskusja właśnie odnośnie tego wywiadu, który tu podaję. Zaczerpnęłam go STĄD
Wpis brzmi tak:

"A ja zwrócę uwage na druga strone medalu. I nie chce pisać o Cejrowskim tylko o autorze komentarza: Homikusie. Czyz nie stawiasz sie troche na poziomie Cejrowskiego odsadzając go od czci i wiary? Czci i wiary politycznie poprawnej? Wiary politycznej poprawności? Mnie tez podróże nauczyly dystansu i tolerancji. (Choc chyba tylko rozwinęły te cechy, które wynosi się po prostu z domu). I dlatego uważam, ze trzeba byc tolerancyjnym także dla takich Cejrowskich. Sam WC wygłosil kiedys zdanie, ktore bardzo zapadło mi w pamięć: “dwaj panowie maja prawo obściskiwac sie na ulicy i całować. To prawda. A ja mam prawo się na to oburzać!”
Do WC można podejść jak do dzikusa z Rio Grande: sam WC ma tolerancje dla ludożercy, który wychował sie w innej kulturze. WC też wychował się w innej kulturze. W kulturze pseudochrzescijańskiej ksenofobii. I podobnie jak Marek Jurek jest swojej postawie wierny. Czyz nie jest to godne szacunku? Wierność swoim poglądom? Sprobuj pomysleć o Cejrowskim jak o egzotycznym zjawisku ze srodka Afryki. Czy tak samo oburzasz sie na Araba, że ma 4 żony i za homo chce zabijać? Arab nie pije! A kto nie pije ten kapuje ;-)))))
Tym bardziej że WC nie chce karac sodomitów, jak to było jeszcze w XIX wieku. On twierdzi, że się na pewne rzeczy OBURZA. Tak jak Homikus oburza sie na Cejrowskiego. W takim razie drogi Homikusie: czym różnisz sie od Cejrowskiego? Tym że oburzasz się słusznie, a WC niesłusznie? A kto jest ostatecznym transcendentnym autorytetem, który rozsądzi kto ma rację? Nie pisze tu o sumieniu, bo co zrobic, gdy przylożymy to do sumienia ludożercy?
Oczywiscie WC jest osadzony w kulturze europejskiej, tak jak Ty Homikusie i mozesz powiedzieć, że odwolujac się do Araba czy ludozercy uprawiam demagogię. Niemniej jednak jeszcze raz zaproponuję: wiecej dystansu do takich Cejrowskich, bo w swoim oburzeniu niepostrzeżenie mozemy zblizyć sie do swoich przesladowców. ;-)))) "

I ten wpis wyraża w jakiś sposób moją postawę wobec Cejrowskiego.
Tyle, że dzisiaj doszły jeszcze inne rzeczy, o których nie wiedziałam.
Muszę to sobie przemyśleć.



Cytat:
Napisane przez burn
Właśnie ta hipokryzja mnie najbardziej gryzie.Rzuca się w oczy na wielu płaszczyznach.
Co do jego tolerancji "innowierców" to on kiedyś mówił że jest przeciwny posiadaniu posążków Buddy bo ludzie w niego wieżą i że to jest niebezpieczne i szkodliwe.Natomiast maski z indiańskimi bogami miał i twierdził że to akurat jest cyt "martwe i nikt już w to nie wierzy" i że niby to można.Nie rozumiem jego filozofii w tym względzie szczególnie....


No właśnie czasami ciężko mi się ustosunkować to jego zachowań.
Jakby podejść do niego całkiem na poważnie, to faktycznie można zarzucić mu hipokryzję..
Z drugiej strony..kurcze sama nie wiem.
Wkurzył mnie dziś.

Cytat:
Napisane przez Sabbath
Irko, mnie trudno jest oceniać go całościowo i beznamiętnie.
Także dlatego, że przez moją organiczną i silną niechęć (niechęć to delikatnie powiedziane) do wszelkich przejawów dyskryminacji i faszyzmu nie mogę, nie potrafię zdobyć się na obiektywną, wszechstronną i obejmującą wszystkie aspekty osobowości ocenę tego człowieka.

Dlatego piszę, że ja osobiście go nie cierpię i nie zamierzam usprawiedliwiać.

Tak samo, jak nie zamierzam usprawiedliwiać poglądów mojego ojca, który przecież także jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym i często nawet miłym (dla białych i nie-Żydów) człowiekiem.

Moim zdaniem, jeśli ktoś jest inteligentny, wykształcony i ma duży zasób wiedzy i przy tym nadal pozostaje faszystą, to tym większa mu hańba.
Ano właśnie, mi było dane poznać tą drugą stronę, zanim poznałam tę pierwszą, która mnie wkurzyła i pewnie zniechęciłaby mnie do niego od strzała.
Ale skoro już znam ta drugą stronę, to nie mogę udawać, że jej nie ma.
Rozumiesz co mam na myśli czy zamotałam?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:46   #1356
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Wizaz sie sypie
Tez to zauwazylemza duzo spamu jest chyba
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:54   #1357
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Tez to zauwazylemza duzo spamu jest chyba
Tak myslisz?
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 22:54   #1358
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Wizaz sie sypie
Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Tez to zauwazylemza duzo spamu jest chyba
to już, kurczę, nie pierwszy raz w ciągu ostatnich paru dni
chyba pójdę dziś wcześniej spać, w nocy co chwilę się zrywałam prawie na równe nogi, a serce mi kołatało. potem wyglądałam jak swoja gorsza kopia
dziś mam dzień tęsknoty-do-wspólnego-mieszkania-z-TŻ.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:55   #1359
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Ano właśnie, mi było dane poznać tą drugą stronę, zanim poznałam tę pierwszą, która mnie wkurzyła i pewnie zniechęciłaby mnie do niego od strzała.
Ale skoro już znam ta drugą stronę, to nie mogę udawać, że jej nie ma.
Rozumiesz co mam na myśli czy zamotałam?

Rozumiem najdokładniej i to nie tylko rozumem, ale i sercem.
Widzisz przecież jakiego przykładu używam.


A co do Muzułmanina mającego cztery żony - rozumiem, ale przyznaję, że podejmuję polemikę (czasem naprawdę zwalają z nóg takie rozmowy kiedy ty o kozie, on o wozie, a potem odwrotnie).
Co do zabijania za inną orientację seksualną - tak, potępiam. Tak samo jak w ogóle potępiam zabijanie dla ideologii, czy religii (i obojętne mi czy będzie to dżihad, czy wyprawa krzyżowa).
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:58   #1360
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Gosci mamy od piatku. Ja chyba aspoleczna jestem, lub raczej dla przejawowo zblazowania nietolerancyjna bo dni odliczam do wyjazdu.

pozaniej pojde do roboty.

Rzecze malzowi w sobote chyba, ze sie wyprowadzam, ze jestem zmeczona, ze zwariuje. Ze musze cos przemyslec. On ma filtr na mozgu.
Wyprowadz sie - jasne. Koffciam cie.

Ja wyrzygalam wsio co mnie boli, co mnie doprowadza do szlu, czemio ma nie robic - nie dotarlo!

ja na penisa nie mowilam zaluzjami, mowilam normalnie. Uslyszal, powiedzial ze nie bedzie a robi to.

Ja chce juz do roboty, oszaleje z nimi.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:01   #1361
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar III

Wizaż się naprawił, niestety. Niestety, bo właśnie powinnam robić prezentację na jutro, a... nie robię
większość materiałów, które mi się przydadzą, jest na angielskiej wikipedii, więc dodatkowo muszę się bawić w tłumaczenie np. opisu zasad systemu wyborczego na Ukrainie w 1994 r. dobrze, że tekst jest łatwy
a najgorsze jest to, że będę musiała to jeszcze publicznie wygłosić przed moją grupą
Nocka chyba będzie z głowy
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 23:08   #1362
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Eee... Sallyu Hansen wcale nie jest taki dobry. Miałam odzywki, lakiery nawierzchniowe - po paru miesiącach ciągną się jak klej, a top coat zrobił się żółty
Wiesz, jak się używa tych odżywek na bieżąco, to dopiero pod koniec robią się gęste
Jak dokładnie zamykam i chowam, to z reguły na 6 miesięcy wystarcza w dobrym stanie.
A są na tyle dobre (choć nie wszystkie), że wybaczam im, że potem robią się niefajne...

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Ale w lakierach się chyba nie mnoży?
Nie, mnożyć raczej nie. Ale wkładamy tam (z pędzelkiem) różne rzeczy - pyłki, kłaczki, itd. A to sprawia, że najlepszy lakier/odżywka zaczyna się zmieniać...

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
- na lakier nakładamy preparat nawierzchniowy, ja po za nałożeniem na płytkę z góry delikatnie pociągam jeszcze brzeg
- ponieważ nakładamy preparaty warstwowo należy pamiętać ze kolejne warstwy nakładamy na poprzednia ładnie wysuszoną
Z reguły nie mogę się doczekać wyschnięcia wcześniejszej warstwy, ale się staram

Natomiast dziękuję za tę podpowiedź z brzegiem

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Najbardziej koncertowo wygłupiłam się kiedy kupowaliśmy w biurze podróży bilety lotnicze do Londynu.
Królewna zamawia, młodzian przy kompie szpera w danych, a ja z offa:
- Nie ma takiego miasta Londyn. Jest Lądek. Lądek Zdrój.
Po minie gostka za biurkiem domyśliłam się, że "Misia" nie widział. Pewnie do teraz opowiada swoim znajomym jaka to idiotka była u niego w biurze...
No jak mogłaś tak chłopczyka wkręcać

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Sabbath - czy Ty wiesz, że ja czytałam na jednym z forum o smiesznych historiach z biur podrózy i głowę dam, że ktoś wspominał o pomyleniu Londynu z Lądkiem???
Hihihi, to już wiesz o kim to było

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mam pytanie - posiadam kartę PKO Express, Visa (taka srebrzysta, napis Visa na białym tle) (PKO BP), pisze na niej, że można ją używać tylko w środowisku elektronicznym. Chciałabym wiedzieć raz na zawsze, czy mogę nią np płacić na truskawie np?
Jeśli masz z tyłu, albo dodatkowo kod CVV, czy CVV2, to możesz
(sprawdź, czy nie trzeba jej aktywować do zakupów w sieci, albo coś takiego - w którejś tak trzeba, ale nie pamiętam w której)


Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Sabbath gdzie, kiedy, w którym miejscu spotkałaś się z tym, żeby on się tak zachowywał?
Jestem zszokowana. Proszę o podanie źródeł tych informacji.
Nie mogę uwierzyć, że Cejrowski, o którym ja piszę, to ten sam człowiek, o którym Ty piszesz.
Mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie
Raczej nie nieporozumienie. Ja pamiętam scenę z Kotańskim - ostentacyjne ubieranie rękawiczek (w wywiadzie do którego linkujesz jest, że ponoć były bawełniane, a nie gumowe, ale wciąganie ich wyglądało jednak na gumowe), rozmowa przez szybę...
Nie byłam fanką Kotańskiego, ale uważam, że ze względu na to co i jak robił, należy mu się duży szacunek, a w dzisiejszym świecie uważanie, ze można się AIDS zarazić przez podanie ręki, czy rozmowę jest... Wydawaniem sobie świadectwa.

I tyle. Dlatego z daleka się trzymam od jego programów, książek (dobrych, wiem, bo jedną kilka lat temu czytałam), wypowiedzi.
Ignorowanie takich ludzi jest najlepszą metodą.

Każdy ma prawo do swojego zdania i można oddzielać C.-podróżnika od C. człowieka. Ja jednak nie umiem, a wydaje mi się, że jest tyle innych, ciekawych osób, że nie muszę.

Idę spać, miłej nocki
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:10   #1363
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Rozumiem najdokładniej i to nie tylko rozumem, ale i sercem.
Widzisz przecież jakiego przykładu używam.


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Co do zabijania za inną orientację seksualną - tak, potępiam. Tak samo jak w ogóle potępiam zabijanie dla ideologii, czy religii (i obojętne mi czy będzie to dżihad, czy wyprawa krzyżowa).
I tutaj się zgadzamy.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:12   #1364
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Scent Bar III

MSkladaczku - Wszystkiego dobrego z okazji urodzin, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:13   #1365
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
po ----> tym kawa już nigdy nie będzie taka sama...
Eeee tam... Ja bym spróbował (bo na słowo "kawa" reaguję jak... niech będzie, że pies na jeża )

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Najbardziej koncertowo wygłupiłam się kiedy kupowaliśmy w biurze podróży bilety lotnicze do Londynu.
Królewna zamawia, młodzian przy kompie szpera w danych, a ja z offa:
- Nie ma takiego miasta Londyn. Jest Lądek. Lądek Zdrój.
Po minie gostka za biurkiem domyśliłam się, że "Misia" nie widział. Pewnie do teraz opowiada swoim znajomym jaka to idiotka była u niego w biurze...
Hehe Ależ to musiało być cudownie absurdalne...


Co do Cejrowskiego - w pełni podzielam zdanie Sabbath
Może i jest świetnym podróżnikiem i "gawędziarzem", jednak jego postawa i poglądy, które mnie autentycznie odrzucają, skreślają go z mojego "kręgu zainteresowania".

Oglądał ktoś może dzisiejszy Teatr TV?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:19   #1366
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Jeśli masz z tyłu, albo dodatkowo kod CVV, czy CVV2, to możesz
(sprawdź, czy nie trzeba jej aktywować do zakupów w sieci, albo coś takiego - w którejś tak trzeba, ale nie pamiętam w której)


Porównywałam z kartą mamy - mama ma z tyłu widoczny ciąg cyfr, ja mam zaklejone i widoczne trzy ostatnie tylko. Coś mi się widzi, że mam marzenia ściętej głowy.



Gryksiu - ja oglądałam, podobało mi się, nawet zaśmiałam się w paru momentach, inteligentne dialogi - mimo, że temat dosyć taki ...."przykry".
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:20   #1367
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Gosci mamy od piatku. Ja chyba aspoleczna jestem, lub raczej dla przejawowo zblazowania nietolerancyjna bo dni odliczam do wyjazdu.

pozaniej pojde do roboty.

Rzecze malzowi w sobote chyba, ze sie wyprowadzam, ze jestem zmeczona, ze zwariuje. Ze musze cos przemyslec. On ma filtr na mozgu.
Wyprowadz sie - jasne. Koffciam cie.

Ja wyrzygalam wsio co mnie boli, co mnie doprowadza do szlu, czemio ma nie robic - nie dotarlo!

ja na penisa nie mowilam zaluzjami, mowilam normalnie. Uslyszal, powiedzial ze nie bedzie a robi to.

Ja chce juz do roboty, oszaleje z nimi.
goście potrafią czasem działać, jak iskra w pobliżu łatwopalnego materiału
mam nadzieję, że jakoś Ci się wszystko ułoży jakby co - wal śmiało.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:42   #1368
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Gryksiu - ja oglądałam, podobało mi się, nawet zaśmiałam się wparu momentach, inteligentne dialogi - mimo, że temat dosyć taki ...."przykry".
Ja oglądałem po raz trzeci chyba. Teksty momentami wymiatały (A jak mam się czuć? Ch***wo! Tak właśnie się czuję... ).

Ale ja bezgranicznie uwielbiam Jandę, więc jestem nieobiektywny. Ta kobieta nie musi nic mówić, mogłaby nawet spać przez całą sztukę...


mskladaczku - wszystkiego, czego pragniesz...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:43   #1369
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Smile Dot.: Scent Bar III

mskladaczku

Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Wszystkiego dobrego!


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (52,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzongkha.jpg (22,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cacharel_Gloria_EDT_30ml_spray.jpg (8,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Coco-Mademoiselle-Chanel.jpg (56,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Perles.jpg (7,9 KB, 0 załadowań)
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 23:44   #1370
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

A ja uwielbiam i Jandę i Segdę - a tu proszę, razem w jednej sztuce - uczta dla mnie. Ja pękałam ze śmiechu, jak bohaterka grana przez Jandę zaczęła pisać do kochanki męża, że ten ma problemy ze zdrowiem, że trzeba mu lekarstwa generalnie podawać itd.... Płakałam ze śmiechu



Sto lat, Sto lat, niech żyje MSkladaczek nam Zdrowia, dużo zapachowych prezentów, spełnienia marzeń życzy Madzik Monster
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:45   #1371
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Gosci mamy od piatku. Ja chyba aspoleczna jestem, lub raczej dla przejawowo zblazowania nietolerancyjna bo dni odliczam do wyjazdu.

pozaniej pojde do roboty.

Rzecze malzowi w sobote chyba, ze sie wyprowadzam, ze jestem zmeczona, ze zwariuje. Ze musze cos przemyslec. On ma filtr na mozgu.
Wyprowadz sie - jasne. Koffciam cie.

Ja wyrzygalam wsio co mnie boli, co mnie doprowadza do szlu, czemio ma nie robic - nie dotarlo!

ja na penisa nie mowilam zaluzjami, mowilam normalnie. Uslyszal, powiedzial ze nie bedzie a robi to.

Ja chce juz do roboty, oszaleje z nimi.
Czasem zachowuja sie jak tykajaca bomba zegarowa
Skladaczku wszystkiego najlepszegoszczesci a zdrowia itp
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:50   #1372
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, jeśli ktoś jest inteligentny, wykształcony i ma duży zasób wiedzy i przy tym nadal pozostaje faszystą, to tym większa mu hańba.
A dla mnie to niezwykły cham jest.
I tu muszę przyznać rację Sabbath - zgadzam się w pełni. WC kwadrans pamiętam mgliście, o podawaniu ręki Kotańskiemu przez rękawiczkę dowiedziałam się teraz, ale gadki w deseń "idzie wesz po Żydzie" i wypowiedzi jak to on by chciał, żeby w Polsce panowało prawo dyskryminujące wszelkie mniejszości - delikatnie mówiąc, zniechęcają mnie do poznawania twórczości tej kreatury.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:53   #1373
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
W głowie mi się nie mieści, że człowiek, który potrafi w subtelny, rozumny i tolerancyjny sposób rozmawiać z szamanem na temat wierzeń jego plemienia byłby nietolerancyjny dla innych wyznań.
Czyżby aż taka hipokryzja?
Dla mnie to nie ma nic wspólnego z hipokryzją. Kogo, jak kogo, ale Cejrowskiego hipokrytą nazwać nie można. Hipokryta zmieniałby swoje poglądy lub je ukrywał - on chyba tego nie robi, wprost przeciwnie, nawet zakłada gumowe rękawiczki (czy tam bawełniane).

Nie uważam, by w swoich programach był hipokrytą. Jest kontrowersyjny, jego logika może irytować, może być niezrozumiana, bo niestety wymaga zdystansowania. Ale sprzeczności w nim nie zauważyłam...

Jako podróżnik i opowiadacz jest fascynujący, z przyjemnościa go słucham.
Poglądy jestem w stanie zrozumieć, choć nie są mi bliskie.
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 06:01   #1374
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Przeczytałam uważnie dyskusję o Cejrowskim i się zastanawiam. Nie wiedziałam o wielu pisanych tu rzeczach- nie wiedziałam o rękawiczkach, o niechęci do gejów. To chyba wskasuje tylko na to, że znam W.C. w zasadzie tylko z "Boso przez świat" oraz z "Podróży z żartem", których był częstym gościem.
Przyznam, że jego poglądy są dość kontrowersyjne, ale jak napisała Irkax, ma chyba do tego prawo.
I podoba mi się wpis Eiri, z którym w całości się zgadzam.


Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
A
Szczerze, to nie spotkałam się nigdzie z jego wypowiedzią (gdzieś wcześniej o tym pisałaś), że on nienawidzi "pedałów".
Za to spotkałam się z wypowiedziami traktującymi o religii owszem.
O tym, że jest zatwardziałym katolikiem.
Ale skoro wymagamy od niego tolerancji, to same powinnyśmy taką tolerancją się wykazać - wolno mu być takim?
No chyba wolno
I ja żeby go cenić, wcale nie muszę się z nim zgadzać.

Po prostu polecam tą jego "drugą stronę"



Wiesz co? Ja w ogóle nie biorę na poważnie tego jego gadania w tym programie. On sam mówił, że do "Po mojemu" trzeba podejść z przymrużeniem oka. I tak też podchodzę, bo widząc ten jego uśmieszek ja już wiem, że to nie jest uśmiech cwaniaka - a prześmiewcy, jedynego w swoim rodzaju obserwatora i komentatora rzeczywistości. Tylko pokazuje inny pogląd na sprawę.
Ale swoją drogą gdybym miała polecać coś z Cejrowskiego to na pewno nie byłoby to "Po mojemu" , a właśnie "Boso przez świat" i książki podróżnicze
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Prawie się poryczałam ze śmiechu prz Dżerym

Moim ukochanym tekstem w pracy, kiedy ktoś mówił mi że mam coś zrobić, było "jem przecież"
Oj tak, "jem przecież" rulez


Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie ma nic wspólnego z hipokryzją. Kogo, jak kogo, ale Cejrowskiego hipokrytą nazwać nie można. Hipokryta zmieniałby swoje poglądy lub je ukrywał - on chyba tego nie robi, wprost przeciwnie, nawet zakłada gumowe rękawiczki (czy tam bawełniane).

Nie uważam, by w swoich programach był hipokrytą. Jest kontrowersyjny, jego logika może irytować, może być niezrozumiana, bo niestety wymaga zdystansowania. Ale sprzeczności w nim nie zauważyłam...

Jako podróżnik i opowiadacz jest fascynujący, z przyjemnościa go słucham.
Poglądy jestem w stanie zrozumieć, choć nie są mi bliskie.


Mskładaczku- sto pachnących lat!
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 06:22   #1375
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Madziu!100 pachnących,szczęśliwych,w spaniałych lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01f6f6cddcc201b9ae19852b675f6499_medium.jpg (5,2 KB, 0 załadowań)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 06:35   #1376
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar III

Mskladaczku! Wszystkiego najlepszego!! :Cmok:
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 06:35   #1377
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar III

Mskladaczku - wszystkiego najlepszego i najpachniejszego
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 06:49   #1378
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Scent Bar III

Mskladaczku, zdrowia, miłości i szczęścia każdego dnia od nowa - resztę sobie dokupisz
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 06:52   #1379
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Madziu

Zyj Nam Sto lat
i Uśmiech miej na twarzy
niech życie Ci da
zapachów ile marzysz !!!!!!

tralalalala ....


( podkład muzyczny wiadomy )
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 06:57   #1380
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar III

ja sie Cejrowskiego "nauczyłam"
bo ja pasjami uwielbiam słuchac jego opowiesci o muzyce w Trójce w programie "Pocztówka Wojciecha Cejrowskiego"
kocham jego ksiazki, jego programy o podrózach
moge godzinami ogladac i nie moge sie oderwac
uwielbiam jego sprzeczki z Piotrem Baronem

a jego poglady - tragedia
i bardzo boli ze własnie ktos taki jak on...
wiec wymazałam z pamieci,
czasem potrafie

tak samo jak w przypadku Jerzego Skoczylasa


moge przymknąc oko
aczkolwiek wolalabym nie musiec

łatwo wybaczamy ( badź zapominamy) tym, których kochamy


PS. w 'WC Kwadransie' tez mnie wkurzał niemozebnie
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.