Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 20:13   #1951
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A podobała Ci się czcionka, którą napisałam list ? Zrobiłam to żebyś nie mogła mnie zidentyfikować ani przeprowadzić analizy grafologiczej
Też kiedyś takie a pisałam
A drobiażdżek taki uroczy, że siedzę i się w niego cały czas wpatruję!
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Madness edt i w zgięciu łokcia Must edt.
Czyżby się spodobały? ;]
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No ja kurde też muszę sobie porządni manikir zrobić, bo aż mi wstyd było dziś kwitki podpisywać takimi łapami Na paluchu miałam pierścień z ogromniastą cyrkonią a pazury czarne i obdrapane
O nie, nie - u mnie by to nie przeszło, wystarczy że mi się jedna ryska zrobi, a ja już lakier zmywam. Albo perfekcyjny kolor, albo nic. Tzn. nie nic, ale zwykły beż.

---

Pachnę szaloną mieszanką Elixiru des Merveilles i Iris Noir YR (z chusteczki zapachowej). Trochę cukierkowy, zabójczo kwiatowy, pudrowy, mocny.


Dzisiaj, mając w pamięci opis Gryxa, dorwałam tester Kouros.
I chyba rozumiem tę traumę. Ela próbowała mi wmówić, że to zapach mydła, ale ja wwąchując się w blotterek, wyczuwałam coś tak organicznie... obrzydliwego. Zapach jest odrzucający, nie wyobrażam sobie żebym mogła nim pachnieć, o TŻcie nie wspominając!


P.S.
Cytat:
Napisane przez liliowy Aniołek ;)
Umówmy się - jeśli chodzi o tą kwestię (wyglądu) to nastolatki są niemądre, chorobliwie krytyczne, przeczulone na swoim punkcie i w mniejszym lub większym stopniu zakompleksione.
Hmmm, chyba o mnie mowa. Tylko rocznik się nie zgadza ;]
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:18   #1952
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Joasiak - w Galerii Centrum w Galerii Lodzkiej I polecam te we falkonie jak odwrocony trapez (nie seria Spa - sztuczniak) naprawde ladna i lagodna

Glodna nie bede ale TZ tak. Z kolacji ostala sie kasza gryczana patelnia do wywalenia ... Dobrze ze mam chlopa wyrozumialego

Nat
Dziękuję bardzo

Wprawdzie zdecydowanie bliżej mam do Manufaktury, ale dla lawendy zrobię wyprawę i do Galerii

Mam tylko nadzieję, że będzie tester, bo już przekonałam sie, że lawenda lawendzie nierówna.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:22   #1953
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Rachel, to może Cię na diamenty i srebro nawrócę

Mój kumpel o wszelkich cechach geja (założyłam się z koleżanką, że po dwudziestce sie ujawni ) zawsze mi tym charakterystycznym głosikiem gadał: "D. weź sobie zmyj te paznokcie! Odprysnął Ci tu lakier! Widzisz?! Ja nie lubię jak dziewczyna ma odpryśnięty lakier!" - tak mi się bez sensu przypomniało

Byś lepiej napisała jak Ci się trupek w Liliowej zalewie podoba
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:25   #1954
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Joasiak - w Galerii Centrum w Galerii Lodzkiej I polecam te we falkonie jak odwrocony trapez (nie seria Spa - sztuczniak) naprawde ladna i lagodna

Glodna nie bede ale TZ tak. Z kolacji ostala sie kasza gryczana patelnia do wywalenia ... Dobrze ze mam chlopa wyrozumialego

Nat
to ja chyba wąchałam chyba tę z serii Spa, bo tak ją pamiętam - właśnie taki sztuczniak
jutro będę w Galerii Centrum to przetestuję z przyjemnością

ja już po prysznicu pachnę lawendą i cytrusami z Blenheim Bouquet mojego M, bardzo kojący zapach
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:27   #1955
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Widzę, że temat chudości/grubości znów na topie. Sama mam koleżankę niezwykle szczupłą, której jedyna bolączką jest ciągłe uczucie zimna. Ona od września chodzi w getrach pod spodniami!

Nie zazdroszczę jej tej sylwetki, mnie sie taka akurat nie podoba, ale współczuję tylko z jednego powodu: moja koleżanka, tak jak Adeline nie lubi jeść. Jest to rzecz, która mnie zadziwia - dla mnie jedzenie (nie mówię o obżeraniu się) to rozkosz, te wszystkie cudowne smaki i zapachy, odkrywanie nowych potraw, nowych połączeń... gotowanie, wymyślanie przepisów, albo szukanie, wybieranie resturacji, potem dania - niesamowite przeżycia.

Akurat dziś w autobusie słyszałam rozmowę dwóch chłopaków, z których jeden na skutek wypadku (w domu!) stracił węch i smak. Na początku pamiętał jeszcze jak smakuje chleb, cola, szynka... a teraz już tego nie pamięta... Zrobiło mi się strasznie smutno jak to usłyszałam...

A w temacie - nadal Cedr
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:27   #1956
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
to ja chyba wąchałam chyba tę z serii Spa, bo tak ją pamiętam - właśnie taki sztuczniak
jutro będę w Galerii Centrum to przetestuję z przyjemnością

ja już po prysznicu pachnę lawendą i cytrusami z Blenheim Bouquet mojego M, bardzo kojący zapach
Taka Taka, zdaje się, że Ty dotrzesz do lawendy wcześniej niż ja, więc niecierpliwie czekam na Twoje wrażenia

Chociaż chyba jednak lubimy różne lawendy, bo mnie Jose spodobał się bardzo przy pierwszym teście
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:33   #1957
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Tulip, ja lubię czarny lakier na paznokciach. Ale tylko króciutkich Do niedawna jeszcze się w jakieś frenche bawiłam i wszyscy się zachwycali jakie to ja mam śliczne dłonie i paznokcie Teraz to tylko króciutkie pazurki Długie mi przeszkadzają
Gdzie z moimi trzęsącymi się łapami za frenche brać
Za długich paznokci to niestety nie będę miała, bo mam bardzo słabe, ale lubię mieć takie odrobinkę dłuższe, żeby palce się jeszcze smuklejsze wydawały
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Czyżby się spodobały? ;]
Wiesz, coś w tym Madness jest Must zupełnie mi nie leży, chociaż bazę ma uroczą. Czasem nachodzi mnie taki nietypowy, ostry zapach, jak Asja czy właśnie Madness, dlatego próbka nie poleci dalej, zostanie u mnie, taka ilość spokojnie mi wystarczy
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 20:36   #1958
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Taka Taka, zdaje się, że Ty dotrzesz do lawendy wcześniej niż ja, więc niecierpliwie czekam na Twoje wrażenia

Chociaż chyba jednak lubimy różne lawendy, bo mnie Jose spodobał się bardzo przy pierwszym teście
ależ mnie się Jose generalnie podoba, i jego lawendowe i nawet słodko-kawowo-śmietankowe nuty, ale jest w nim coś co bywa w niektórych męskich zapachach (wetiwer?, zapach siana?) co mnie mdli
akurat w tym wypadku nie żałuję, bo z dwóch podobnych zapachów, Harlem zdecydowanie bardziej mi pasuje, pewnie dzięki gorzkiej, nie słodkiej kawie w końcu taką pijam
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:37   #1959
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Mendosito po tym jak skonczylam pisac mgr dopadl mnie syndrom pt. nie mam co ze soba zrobic moj naturalny rytm dnia ulegl zniszczeniu
u mnie jest raczej constans, takie state of emergency, nie zdaze odpoczac a juz wpadne w kolejny wir obowiazkow w zasadzie nie mam nic przeciwko, lubie jak cos sie dzieje (minimalizuje sie wtedy nieodlaczny element mojej osobowosci pt. wieczne analizowanie i przemyslenia )
czuję, że też tak będę mieć i już dziś mnie przeraża ta wizja, dlatego nie marzę, żeby mieć już studia za sobą. zdecydowanie wolę gonić króliczka - w każdej kwestii


ja również polecam South Beach. to chyba jedyna dieta, na której nie czuje się, że jest się na diecie bez wysiłku udało mi się stracić kilka kilogramów (choć przydałoby się jeszcze, ale może kiedy indziej), mój tata schudł 17kg, mama ok. 10. świetna sprawa
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:39   #1960
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Tulip, a próbowałaś Nail Teka? Dziewczyny bardzo go chwalą


Tak jako dopisek do mojej poprzedniej wypowiedzi - ja też jeszcze jestem nastolatką. Co prawda starszą, ale jednak Miałam takie kompleksy, że szok. Szok. Normalnie brak słów żeby to opisać. Wpędziłam się w choroby, samookaleczałam i cierpiałam.
Ale sama doszłam do pewnych wniosków, które teraz pozwalają mi spokojniej i przyjemniej żyć. Do dzisiaj czasem pojawi mi się w głowie głupie echo mojego poprzedniego okrutnego myślenia, ale tym razem się nie dam. To nie grubość moich ud świadczy o tym jakim jestem człowiekiem.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:39   #1961
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Idole de Lubin z próbki od Contax ()
Tako, szkoda, że nie udało Ci się dziś przyjść....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 20:40   #1962
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Smok ekstrakt , tak mnie naszło , chociaz dzien był cieplutki.
na noc szykuję się na Belle de nuit, ja bym te perfumy jadła
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:41   #1963
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

rosamor oscar de la renta
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:43   #1964
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
lubię mieć takie odrobinkę dłuższe, żeby palce się jeszcze smuklejsze wydawały
Ech, moje dłonie wyglądają jak pajęcze nóżki...

Angel, trupek w liliach jest zabójczo przystojny. Tak się do niego po cichu skradam...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:45   #1965
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Widzę, że temat chudości/grubości znów na topie. Sama mam koleżankę niezwykle szczupłą, której jedyna bolączką jest ciągłe uczucie zimna. Ona od września chodzi w getrach pod spodniami!
Nie zazdroszczę jej tej sylwetki, mnie sie taka akurat nie podoba, ale współczuję tylko z jednego powodu: moja koleżanka, tak jak Adeline nie lubi jeść. Jest to rzecz, która mnie zadziwia - dla mnie jedzenie (nie mówię o obżeraniu się) to rozkosz, te wszystkie cudowne smaki i zapachy, odkrywanie nowych potraw, nowych połączeń... gotowanie, wymyślanie przepisów, albo szukanie, wybieranie resturacji, potem dania - niesamowite przeżycia.
A w temacie - nadal Cedr
Ja należę do tej grupy dla ktorej jedzenie, nie ma specjalnego znaczenia. jem bo musze życ niektóre potrawy lubię innych nie, ale trudno mnie namówić na jakiekolwiek nowości poza ciastami. Nie lubię restauracji a obcych kuchni tym bardziej. Tak zwane "jedzone" imprezy, przyjęcia itp. to dla mnie koszmar
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:53   #1966
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Spanish Myszko - dziś przygotowuję próbki do wysyłki
Dziękuję już się cieszę

Cytat:
Napisane przez Adeline Pokaż wiadomość
Myszko, Monme, Angel pamiętam o próbkach i jutro góra pojutrze wyślę.
Dziękuję
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 20:59   #1967
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Ja należę do tej grupy dla ktorej jedzenie, nie ma specjalnego znaczenia. jem bo musze życ niektóre potrawy lubię innych nie, ale trudno mnie namówić na jakiekolwiek nowości poza ciastami. Nie lubię restauracji a obcych kuchni tym bardziej. Tak zwane "jedzone" imprezy, przyjęcia itp. to dla mnie koszmar
No bo jak już się najesz tej Belle de Nuit...
Ja najbardziej lubię nowości w jedzeniu i gotować coś pierwszy raz
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:03   #1968
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Nadrobiłam, przeczytałam wszystko, ale żeby mi to było ostatni raz Dziewczyny, będę wredna, ale niech już się te wykłady zaczną, bo nie mam czasu na nic innego poza nadrabianiem zaległości na forum
Pachnie mi jeszcze troszkę HP z nadgarstka.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja kocham zapachy lasu, kocham zbierać grzybki, wynajdywać te ich aksamitne główki unoszące wysuszone igiełki i liście. Grzyby zbieram na węch - tak, tak W pewnych miejscach rośnie ich więcej i to sie od razu czuje. Zapach grzybni uderza wtedy w nozdrza. Uwielbiam te naslonecznione wrzosowiska pachnące suchym igliwiem i okurzone prawdziwki twarde jak kamyki na swoich bialych grubych nóżkach przycupnięte tak, żeby umknąć przed moim wzrokiem.
Poza tym potrafię przemawiać do nich czule, bo tylko wtedy pozwalają nim się znaleść

Taka własnie jestem świrnięta na punkcie grzybów
Tymeno - cudowny ten Twój opis Też uwielbiam chodzić do lasu, a mieszkam teraz o rzut beretem od takiego nawet całkiem grzybnego. W zeszłym tygodniu byłam dwa razy, dosłownie na godzinkę (raz całkiem sama, ale nie zapuszczałam się daleko) i uzbierałam całkiem sporo.
Też przemawiam do grzybków, a one najwidoczniej mnie słuchają.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Tymeno ile grzybow, az zazdroszcze,. bo uwielbiam... jesc! Niestety grzybow w lesie nie widze
No i właśnie ja mam całkiem odwrotnie. Widzę tych grzybów więcej niż inni (mimo mojej wady wzroku-niby mam okulary, ale to już nie to), nazbieram a potem się martwię co ja z tym zrobię. Chętnie chodziłabym do lasu co dzień, gdybym mogła łupy oddawać innym.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

U mnie to się pewnie skończy na wylizywaniu kadzielnicy.
Mieszkam niedaleko kościoła, mogę się zakradać po nabożeństwach.


Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Prawdziwa desperatka nie czeka na zakończenie nabożeństwa. Wkracza do kościoła i na oczach zdumionych wiernych i osłupiałego księdza wkłada głowę do kadzielnicy i wylizuje ją do czysta. Kończąc mówi grzecznie "przyjdę jutro, proszę jeszcze trochę do tego czasu dokadzić" i idzie w poszukiwaniu sklepu z dewocjonaliami.


Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Lawenda jest zdecydowanie przjazna zatokom
I rozwiązała się tajemnica, czemu to dzisiaj czułam moje perfumy: wczoraj wąchałam lawendę w ogrodzie.

Edit:
Kurczę, ja lubię jeść, lubię myśleć o jedzeniu, gotować, planować posiłki... To też jest chyba chore nieco.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:08   #1969
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
No bo jak już się najesz tej Belle de Nuit...
Ja najbardziej lubię nowości w jedzeniu i gotować coś pierwszy raz
aleś mnie robawiła Nebrasko

Tymeno ja tez lubię las , grzyby i ich zapach , ale grzyby sie przede mną chowają albo zakładają czapki niewidki . Ja ich nie widzę , a inni owszem
Tylko pachniec bym nie chciała grzybami
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 21:21   #1970
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Fenris, dieta kopenhaska jest zła. Moja mama dietomaniaczka ją sobie zafundowała i wspominam to jako fatalny czas w domu. Jak Polak głodny to zły. A serio to strasznie się jej przesuszyła skóra na twarzy, zaczęła się łuszczyć pomimo kremów, pięty popękały... Awitaminoza po prostu. Angel dobrze mówi, po mojej mamie widzę, że South Beach jest rozsądna. A przy okazji schudła z 42 do 34/36!!!
Hmm, no to może spróbuję z tą South Beach, choć jeszcze nawet o niej nie czytałam. Skórę mam już zbyt suchą, żeby ryzykować jeszcze większe przesuszenie.
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Jak narzekasz na "niestety" duży biust, to ja chętnie się zamienię. Ktoś na forum pisał o takim, z którego w pozycji leżącej robią się naleśniki - to mój przypadek. Jeśli masz ochotę, to ja bardzo chętnie...
Co ja bym dała za mniejszy Choćby o rozmiar czy dwa.
Mój w pozycji leżącej się rozlewa :/ Wolałabym, żeby znikał, a on leci na boki
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o Twoje rozważania nad "płcią" MR, to jest on uniseksem.
Tak pomyślałam właśnie

Dzisiaj odkryłam, że w centrum w którym pracuję jest Galeria Centrum - ale mają mało flakonów. Przetestowałam Tendre Poison i nie jest wcale taki zły Delikatny. Zobaczę czy będzie lawenda Yardleya, bo też mnie kusi.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:23   #1971
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tulip, a próbowałaś Nail Teka? Dziewczyny bardzo go chwalą
Nie, chociaż czytałam o nim. Właściwie to mam bardzo dobry preparat do paznokci, na dodatek śmiesznie tani, ale niestety nie jest aż tak dobry, żeby działał leżąc w szufladzie u mnie problem jest z regularnym stosowaniem niestety...
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ech, moje dłonie wyglądają jak pajęcze nóżki...
Ja mam problem z bardzo cienką skórą, niestety wszystkie żyłki są widoczne, na dłoniach chyba najbardziej. A na nadgarstkach mam całą błękitną siateczkę, najgorzej jest na zimnie. Pamiętam, jak będąc na nartach kolega się przeraził widząc moje ręce
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:25   #1972
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Gdzie z moimi trzęsącymi się łapami za frenche brać
Za długich paznokci to niestety nie będę miała, bo mam bardzo słabe, ale lubię mieć takie odrobinkę dłuższe, żeby palce się jeszcze smuklejsze wydawały
Tulip, sprobuj odzywek Nail Tek II Sklady maja kiepskie, ale z paznokacimi robia cuda po miesiacu sumiennego stosowanie i nie uzywania w tym czasie lakieru, widac znacznie poprawe ich kondycji.


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Idole de Lubin z próbki od Contax ()
I jak wrazenia


Narobilas mi smaka Idoleem i sama go uzylam
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:26   #1973
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Angel, mamy dokładnie ten sam polityczny dylemat... Jestem po prostu zniesmaczona tym wydarzeniem... Sala się pokładała ze śmiechu. No super, duma mnie rozpiera

To jak Fenris, mała zamiana?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2007-09-24 o 21:31 Powód: dopisek
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:26   #1974
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Nie, chociaż czytałam o nim. Właściwie to mam bardzo dobry preparat do paznokci, na dodatek śmiesznie tani, ale niestety nie jest aż tak dobry, żeby działał leżąc w szufladzie u mnie problem jest z regularnym stosowaniem niestety...
Do neil-teka trzeba mieć wyjątkową cierpliwość, trzeba maziać pazury codziennie. A efekt?, zależy jakie pazurki, u mnie sprawowował się całkiem marnie.
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:33   #1975
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Angel, mamy dokładnie ten sam polityczny dylemat... Jestem po prostu zniesmaczona tym wydarzeniem... Sala się pokładała ze śmiechu. No super, duma mnie rozpiera
Okropne, prawda? Ja zawsze Kwacha lubiłam i ceniłam - jako człowieka i polityka. Ale to, co wtedy zaprezentował na Ukrainie było poniżej krytyki. Tym bardziej, że podobne wystąpienie zaliczył w Charkowie.

Rozmawialiśmy w domu na ten temat i wydaje nam się, że tam zarówno w Rosji jak i na Ukrainie - podobnie z resztą jak w Polsce (podobna mentalnośc pod tym względem) - picie wódki jest równoznaczne z okazywaniem sobie czasunku i zgodą na zacieśnianie więzi. Odmowa traktowana jest negatywnie. Ale to polityk na litość boską i powinien mieć trochę oleju w głowie
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:35   #1976
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Życzę spokojnego wieczoru bez bólu głowy.
Dzieki! zyczenia poskutkowaly, wrocilam do domu, troche sie odprezylam, kapiel, kolacja, dzuo aromatycznej herbaty i jestem nowym czlowiekiem
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Pisałam na tym forum wielokrotnie, że teksty o grubych kobietach w rozmiarze 40 mnie śmieszą, bo rozmiar 40 to nie jest człowiek gruby, tylko normalny. Monika Belucci ma 40 do 42. Niechże mi kto powie, że ona jest gruba, to orła tu wywinę!
Liczy się ogólny dobrostan organizmu, jego ogólne funkcjonowanie, sprawność fizyczna. A w kwestii piękna: nie waga, a proporcje.
Super, jestem wiec Monika Belucci , tylko tej fascynujacej urody mi brak . Zgadzam sie Sabbath, licza sie proporcje.
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Angel dobrze mówi, po mojej mamie widzę, że South Beach jest rozsądna. A przy okazji schudła z 42 do 34/36!!!
Dzieki za prypomnienie mi tej diety, musz epoczytac i zobaczyc, czy jest relanie do zrealizowania w moim zyciu
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tulip, a próbowałaś Nail Teka? Dziewczyny bardzo go chwalą
Ja chwale sobie bardzo. Az nie poznaje moich osobistych paznokci
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam, przeczytałam wszystko, ale żeby mi to było ostatni raz Dziewczyny, będę wredna, ale niech już się te wykłady zaczną, bo nie mam czasu na nic innego poza nadrabianiem zaległości na forum
Ja tez mam takie wrazenia po przyjsciu z pracy, 5-8 stron. Ile mozna?!
______________
Pachne sobie Nature Millenaire, jest piekna na jesien
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:35   #1977
secco
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 201
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Kola,będę za obronę pracy i sprawnej przeprowadzki życzę

Korzystając z pięknej pogody wybrałam dziś Ogródek Nilowy.
To już chyba ostatnie tak ciepłe dni,więc Ogródki i inne letnie perfumy poczekają grzecznie w szafce do wiosny.
secco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:35   #1978
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

spróbowałam przeczytać to co napisałyście od rana, bardzo jesteście płodne


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Zapowiada sia kolejny sloneczny dzien u mnie leniuchowania ciag dalszy

Pachne dzisiaj dyskretnie Edenem, na przypomnienie lata
Contax, zazdroszczę, wyczytałam w innym wątku, że leniłaś się nad Zalewem Zegrzyńskim, ja byłam tam wczoraj , było pięknie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Witajcie w poniedziałek.
Życzę miłego dnia wszystkim chudszym i mniej chudym pięknym Paniom..

----------------
Pachnę Rose Aoud
Sabbath, dziękuję za życzeniamiłego dnia


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Aktualnie mam świrka na Fig Tea PdN.
I kilka innych rzeczy.
napisz kilka słów o tym zapachu i wogóle co to Fig Tea Pdn - te skróty..


Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość

jednoczesnie jest mi bardzo przykro - powodem smutku jest oczywiscie Poczta Polska. pamietacie, jak pisalam o dwoch zaginionych listach poleconych prior. (tych z malymi artisanami i sweterkiem na jesien)? dzis dostalam pismo w ilosci: 2 abym pisemnie potwierdzila ze przesylki nie dotarly ech, brak mi slow.
Kolu, przykro mi, raz tylko byłam w podobnej sytuacji, pamiętam, że byłam wściekła
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:37   #1979
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Kurde, zastanawiam się, co mnie tak gryzie; a przecież sobie za dekolt wsadziłam pachnącą Iris Noir chusteczkę - żeby sprawdzić jak się zapach zmienia
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:38   #1980
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

dziś pachniałam le feu light
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.