Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 17:19   #631
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
czytałam ale nie ma nic na temat ceny i gdzie można zakupić ,więc zaczęłam szukać sama i jest coś takiego w aptekach ....ale nie wiem czy to to samo
możesz pokazać co znalazłaś w aptekach?
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 17:33   #632
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

w aptece polecili mi dicloziaja jako preparat SPRZĘGAJĄCY, jestem w trakcie ,już po peelingu jest super!!!teraz kwasik h,potem ampułka i po odczekaniu maść i wpycham
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 18:00   #633
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
w aptece polecili mi dicloziaja jako preparat SPRZĘGAJĄCY, jestem w trakcie ,już po peelingu jest super!!!teraz kwasik h,potem ampułka i po odczekaniu maść i wpycham
Kurcze ale dlaczego dicloziaja? Używałaś tego preparatu? Przecież to lek przeciwzapalny Lepiej kup sobie zwykły żel do USG albo jakiś profesjonalny do sonoforezy, tylko nie wolno ich stosować do sonoforezy po rolowaniu bo te żele mają straszne konserwanty. Ja używam Orientany - nie ma konserwantów


Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
(...) już po peelingu jest super!!!teraz kwasik h,potem ampułka i po odczekaniu maść i wpycham

Wydaje mi się, że najpierw na oczyszczoną skórę należy nałożyć ampułkę, wmasować, dopiero na to żel hialuronowy i ewentualnie żel sprzęgający- chociaż pewnie na samym żelu hialuronowym można zrobić sonoforezę, trzeba go tylko trochę więcej nałożyć, żeby był dobry poślizg. Jeśli najpierw nałożysz żel hialuronowy, to ampułka już nie bardzo się wchłonie bo kwas zrobi silną okluzję, coś tam popchniesz sonoforezą, ale prawdopodobnie nie przejdzie wszystko.


Masz tę ampułkę liftingującą? Stosowałam ją pod rolkę, efekt naprawdę bardzo fajny, przy samej sonoforezie też się sprawdza?

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2012-12-26 o 18:02
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 19:25   #634
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

witam Dziewczyny, mam pytanie o dezynfekcję dermarollera - czy wystarczy obficie spryskać go octeniseptem??? i czy przed pierwszym zabiegiem dezynfekować też trzeba?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 15:47   #635
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
witam Dziewczyny, mam pytanie o dezynfekcję dermarollera - czy wystarczy obficie spryskać go octeniseptem??? i czy przed pierwszym zabiegiem dezynfekować też trzeba?
Ja bym popryskała go jeszcze spirytusem 70% , zwłaszcza jeśli rolka ma igły dłuższe niż 0,25mm. Przed pierwszym zabiegiem także należy zdezynfekować rolkę, szczególnie jeśli jest to zwykła chińska rolka.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 15:53   #636
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Ja bym popryskała go jeszcze spirytusem 70% , zwłaszcza jeśli rolka ma igły dłuższe niż 0,25mm. Przed pierwszym zabiegiem także należy zdezynfekować rolkę, szczególnie jeśli jest to zwykła chińska rolka.
dzięki nie wiem co to ja mam za cudo... dostałam od mojej pani dermatolog do domu taki gratisik 0,35 i się jak pies do jeża zabieram
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:29   #637
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Kurcze ale dlaczego dicloziaja? Używałaś tego preparatu? Przecież to lek przeciwzapalny Lepiej kup sobie zwykły żel do USG albo jakiś profesjonalny do sonoforezy, tylko nie wolno ich stosować do sonoforezy po rolowaniu bo te żele mają straszne konserwanty. Ja używam Orientany - nie ma konserwantów





Wydaje mi się, że najpierw na oczyszczoną skórę należy nałożyć ampułkę, wmasować, dopiero na to żel hialuronowy i ewentualnie żel sprzęgający- chociaż pewnie na samym żelu hialuronowym można zrobić sonoforezę, trzeba go tylko trochę więcej nałożyć, żeby był dobry poślizg. Jeśli najpierw nałożysz żel hialuronowy, to ampułka już nie bardzo się wchłonie bo kwas zrobi silną okluzję, coś tam popchniesz sonoforezą, ale prawdopodobnie nie przejdzie wszystko.


Masz tę ampułkę liftingującą? Stosowałam ją pod rolkę, efekt naprawdę bardzo fajny, przy samej sonoforezie też się sprawdza?

kurde w aptece na szybkiego babka mi poleciła ,że kobiety biorą tą maść do zabiegów dzwiękowych zrobiłam z kwasem ,ampułką tak tą samą liftingującą i tym żelem ---efekt był MASAKRA! Skóra śliska,błyszcząca,czysta i tak napięta jakbym z botoxem przesadziła ,myślę,że bez apułki efekt również będzie świetny zastanawiam się tylko jak często można sobie robić ultradźwięki ... a jak samą sonoforezę ???(już wiem ulotke mi przesłali ) aaa mężulkowi zrobiłam same oczyszczanie ,ładnie nosek wygląda a co możesz jeszcze polecić fajnego doradzić ,żebym sobie dawała po ultradżwiękach do sono zamiast ampułki ? czytałam ,że witaminy ale nie tłuste także te które mam w domku E i A odpadają .chcę domówić z naturalisa kw.hialuronowy 2% ,bo jest boski, tani i może coś jeszcze przy jednym zamówionku ??? co sądzisz o ADENOZYNA ??? +

DIPEPTIDE PSUEDOBOTOKS,nadawałoby się ?

Edytowane przez kaka76
Czas edycji: 2012-12-29 o 16:36
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 14:23   #638
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny nigdy nie mialam do czynienia z rolowaniem a slyszalam wlasnie o jego dobroczynnym dzialaniu na skore...chcialabym sobie zakupic taka rolke w internecie ale nie wiem jaka dlugosc igiel wybrac. Stosowac chce ja tylko na uda i lydki. Moim problemem sa glownie rozstepy na lydkach i slabo widoczny celluit na pupie. Bardzo prosze o pomoc
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 13:05   #639
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

geraldine2030 żyjesz ??? Wszystkim Szczęśliwego nowego ,bez wad i problemów kobiecych
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 17:58   #640
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Wątek umarł zrobiłam zamówienie echm chyba da rade
Tripeptide,Adenozyna+Gluk onian Magnezu+Dipeptide Pseudobotoks .
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:40   #641
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja dzisiaj zrobiłam sobie kolana i trochę na biodrach. Boli
Nie wiem, w sumie mam wrażenie, że na twarzy itp jakoś mniej boli a na ciele, chociaż skóra jest grubsza albo łaskocze jak słabo przyciskam albo boli jak mocniej.... Poza tym ta rolka jest za mała na ciało i strasznie się męczę.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 18:09   #642
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja mam pytanie odnosnie stosowania kwasu migdalowego przed rolowaniem.Chodzi mi o wyzsze stezenie( nie o tonik) okolo 25%.Skora luszczy sie po 3-4 dniach i pozniej planuje rolowanie ale tak na chlopski rozum to ja bym odczekala jeszcze pare dni zeby sie troche skora uspokoila,bo bedzie po takim luszczeniu troche bardziej wrazliwa niz zazwyczaj. Czy moze powinnam rolowac zaraz po tym jak skora sie zluszczy?Macie jakies doswiadczenia w tym temacie?Nie chcialabym sobie narobic balaganu, bo po kwasach skora jest ladna, napieta, jedrna i koloryt jest zdecydowanie poprawiony...myslalam jednak,ze zamiast zwyklego peelingu korundem jakiego uzywalam do tej pory przed rolowaniem to moze wlasnie po zluszczaniu kwasem siegnac po rolke.Czy to nie bedzie zbyt inwazyjne dla skory?Bede wdzieczna za wszelkie rady i sugestie
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 18:54   #643
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Do geraldine2030 (i może innych):czy skusiłaś się na ampułki z meadrm.pl-polecasz?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:13   #644
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Do geraldine2030 (i może innych):czy skusiłaś się na ampułki z meadrm.pl-polecasz?
ja się skusiłam i są fajne, cudów po nich nie oczekuj...tzn. ja miałam tylko 3 więc może to za mało na cuda, ale efekt ładniejszej buzi był- co prawda nie widziałam efektów długofalowych, ale myślę, że takich żadne "paćkanie" nie da, do takich efektów potrzeba już grubszego kalibru i pewnie chirurga plastyka
Generalnie za tą cenę polecam
p.s. miałam wit.c 20% i ampułkę rewitalizującą i tylko tych dotyczy moja wypowiedź
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:44   #645
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A ktoś stosował na twarz z dobrymi efektami?
Mam średnią cerę i przydałoby jej się coś fajnego.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 19:23   #646
Alisja
Raczkowanie
 
Avatar Alisja
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 95
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Masz skład ampułki, której użyła kosmetyczka? Sprawdziłaś czy nie zawiera silnych konserwantów? Agresywne konserwanty i niektóre wypełniacze mogą źle działać na skórę jeśli dostaną się do "środka" przez dziurki zrobione rolką, dlatego należy bardzo uważać na kosmetyki, które stosuje się pod rolkę.
Jestem po 3 zabiegu i udało mi się spisać skład ampułki oto on: aqua, glycerin, propylene glycol, soccharide isomerate, PEG -40 hydrogenated castor oil, squalane, acrylates/C 10-30 alkyl acrylate, crosspolymer, sodium hyaluronate, tocopheryl acetate, sorbitan caprylate, triethandamine, parfum, citral, limonene. Ktoś może rozszyfrować ten skład i mi powiedzieć czy coś może podrażniać mi skórę np. jakiś konserwant, przez co się tak łuszcze po zabiegu? Mi ta "łacina" nic nie mówi.

Co do efektów to po 2 zabiegach widze ze moje pierwsze kurze łapki wokół oczu są faktycznie mniejsze. Natomiast duża zmarszczka między brwiami nadal jest taka jaka była ale ona jest zbyt głęboka aby tylko 2 zabiegi wystarczyły. Zobaczymy co będzie dalej i jak po 3 zabiegu moja skóra będzie wyglądała za kilka dni.

Edytowane przez Alisja
Czas edycji: 2013-01-17 o 19:27
Alisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 17:50   #647
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
Wątek umarł zrobiłam zamówienie echm chyba da rade
Tripeptide,Adenozyna+Gluk onian Magnezu+Dipeptide Pseudobotoks .
I jak się sprawują nowe składniki?

Cytat:
Napisane przez ewciaa82
Ja mam pytanie odnosnie stosowania kwasu migdalowego przed rolowaniem.Chodzi mi o wyzsze stezenie( nie o tonik) okolo 25%.Skora luszczy sie po 3-4 dniach i pozniej planuje rolowanie ale tak na chlopski rozum to ja bym odczekala jeszcze pare dni zeby sie troche skora uspokoila,bo bedzie po takim luszczeniu troche bardziej wrazliwa niz zazwyczaj. Czy moze powinnam rolowac zaraz po tym jak skora sie zluszczy?Macie jakies doswiadczenia w tym temacie?Nie chcialabym sobie narobic balaganu, bo po kwasach skora jest ladna, napieta, jedrna i koloryt jest zdecydowanie poprawiony...myslalam jednak,ze zamiast zwyklego peelingu korundem jakiego uzywalam do tej pory przed rolowaniem to moze wlasnie po zluszczaniu kwasem siegnac po rolke.Czy to nie bedzie zbyt inwazyjne dla skory?Bede wdzieczna za wszelkie rady i sugestie

Przed samym rolowaniem można zastosować tylko lekkie kwasy do 10%, efekty są lepsze nawet niż po peelingu korundowym.

Po mocniejszych kwasach trzeba odczekać 7-8 dni - przynajmniej tak mi radziła Pani z Naturalisa - podobno takie są zalecenia dla kosmetyczek. W gabinetach robią serię 6-8 zabiegów ( na przebarwienia): silny kwas - przerwa 7-8 dni, zabieg rolką, przerwa 7 dni i od początku. Nie wolno jednak zrobić więcej niż 10 takich serii, potem musi być przerwa.


Cytat:
Napisane przez nesca1705
Do geraldine2030 (i może innych):czy skusiłaś się na ampułki z meadrm.pl-polecasz?

Używałam ampułek liftingujących i rewitalizujących. Liftigujące są fajne bo już na drugi dzień widać efekt takiej jędrnej, elastycznej i zliftingowanej skóry , który u mnie utrzymuje się ok. tygodnia a nawet trochę dłużej. Rewitalizujące za to mają fajne składniki ( adenozynę i miedź) i zakładam, że cały czas pracują na mój piękny wygląd , bo przecież odbudowa kolagenu nie następuje w ciągu tygodnia czy dwóch.

Po jednych i drugich ampułkach dużo szybciej znika opuchlizna i zaczerwienienie porolkowe niż po domowych mazidłach - domyślam się, ze to zasługa aminokwasów, które są w składzie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z nich, chociaż nie używam ich do każdego rolowania bo jednak lubię swoje własne mazidełka

Podobno świetne efekty są po ampułkach na włosy, ale nie mam pojęcia jak rolować skórę głowy przy długich włosach Ktoś może próbował?
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 00:29   #648
nat_li
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam, zakupiłam właśnie Derma Roller 0,3mm. Wiem że trzeba go jakoś dezynfekować dlatego myślę o płynie Aldewir. Jest on używany do dezynfekcji i mycia narzędzi medycznych.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tym płynem? Jak myślicie będzie się nadawał?

Poza tym zastanawiam się co zastosuję po lub przed rollerem. Mam serum nawilżające Clarins i Serum z La Roche z wit. C i zastanawiam się czy to wystarczy i czy mogę go zastosować.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc
nat_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:36   #649
Astridd
Rozeznanie
 
Avatar Astridd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 593
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny, ukradłyście mi pół dnia A jeszcze LU trzeba poczytać!
Szykuję się do zakupu rollera do ciała. Wiem, że mało kto tak używa rolek. Stąd mało odp. na ten temat. Nie udało mi się w tym wątku znaleźć nic o smarowidłach przed/po do ciała. Ale na mazidłach coś jest. Można bez konserwantów zrobić. Tylko jak ze skutecznością?

http://www.mazidla.com/receptariusz/37.html

Plan docelowy jest taki żeby kupić 1,5 na celulit i 0,5 do twarzy. Zmarszczek nie mam i skłonności też, ale moja skóra jest cienka i wiotka, płytko unaczyniona. Jakbym dostała rolkę w łapki to chyba zaczęłabym od szyji. Tak dla bezpieczeństwa, bo golf zawsze można założyć
Astridd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 17:04   #650
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A jak derma roller rozprawi sie z bialymi juz roztępami?
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:08   #651
Astridd
Rozeznanie
 
Avatar Astridd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 593
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ankazaranka, też mam milion białych rozstępów, ale nie liczyłabym na ich zniknięcie. Nie chcę Ci odbierać nadziei. Może dziewczyny mają inne doświadczenia.

Chciałabym jeszcze wspomnieć o tym ile razy można używać jednego rollera. Ten temat widzę, że wraca w wątku. Pisałam do kilku sklepów i odpowiedź jest uczciwa i jednoznaczna. 15-20 razy to maks. Nawet jeśli urządzenie kosztuje bardzo, bardzo dużo. Chyba tylko ten mikronakłuwacz Environu można dłużej ale to jest 0,2 czyli baardzo mało.
Początkowo myślałam, że zabiegi trzeba robić codziennie więc te 15 razy było zniechęcające, ale jeśli mogą być serie 4 razy raz w tygodniu, 4 tyg przerwy to wygląda to już lepiej.
A do ud to może Chińczyka kupić?

A czy dłonie ktoś nakłuwał? Bo mam strasznie suche i skóra cienka Pewnie boli jak diabli, Ale może warto?
Astridd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 22:06   #652
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość

Przed samym rolowaniem można zastosować tylko lekkie kwasy do 10%, efekty są lepsze nawet niż po peelingu korundowym.

Po mocniejszych kwasach trzeba odczekać 7-8 dni - przynajmniej tak mi radziła Pani z Naturalisa - podobno takie są zalecenia dla kosmetyczek. W gabinetach robią serię 6-8 zabiegów ( na przebarwienia): silny kwas - przerwa 7-8 dni, zabieg rolką, przerwa 7 dni i od początku. Nie wolno jednak zrobić więcej niż 10 takich serii, potem musi być przerwa.
Dziekuje za odpowiedz Zrobilam maly eksperyment i odwazylam sie rolowac tydzien po kwasach.Przez 2 dni skora byla bez zmian (tzn jak to po rolce lekko sucha i szorstka), kolejne 3-4 dni strasznie sie luszczyla co mnie zdziwilo ale teraz - po okolo tygodniu - wyglada bardzo swiezo i zdrowoZa tydzien jade z kolejna seria, bo zalezy mi na pozbyciu sie przebarwien glownie

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2013-01-24 o 22:13
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 15:56   #653
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny,czy ampułki liftingujące stosujecie pod rolkę,czy po rolce?
Takie same zapytanie mam względem voluplus.
A jak to się ma względem tonizowania po peelingu kawitacyjnym?
Jak go często robicie ,czy co tydzień to nie za często?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:12   #654
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy ampułki liftingujące stosujecie pod rolkę,czy po rolce?
Takie same zapytanie mam względem voluplus.
A jak to się ma względem tonizowania po peelingu kawitacyjnym?
Jak go często robicie ,czy co tydzień to nie za często?
ampułkę dawałam POD rolkę, ale ja robię sobie najpierw peeling kawitacyjny, potem rolka, potem sonoforeza.

Voluplus jeszczze nie testowałam, ale mocno mnie kusi...
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 18:05   #655
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
ampułkę dawałam POD rolkę, ale ja robię sobie najpierw peeling kawitacyjny, potem rolka, potem sonoforeza.

Voluplus jeszczze nie testowałam, ale mocno mnie kusi...
Ja tez mam w planie zakup voluplus. Czy ktos moze wie, gdzie oprocz Mazidel mozna go kupic? Ptam, bo tani to on nie jest Zeszta Mazidla w ogole nie sa tanie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 08:12   #656
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Mam pytanie, czy wit. C odpowiednia do stosowania po rolowaniu mogę kupic w aptece ? Niestety robiąc zamówienie Mazideł zapomnialam, o tym i teraz nie opłaca mi się domawiać. Mam składniki na serum hialuronowo-owsiane. Proszę o pomoc
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 12:51   #657
dekamilka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

witam, podpowiedzcie, czy rolkowanie można wykorzystać jako wstęp kompleksowego zabiegu np odmładzającego-czyli:peeling,walkowanie, nalozenie substancji aktywnej,ultradzwięki i/lub jonoforeza i na koniec maska uspokajająca? pozdrawiam
dekamilka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 16:21   #658
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Kapsułki Clareny raczej nie nadają się pod rolkę ponieważ są nafaszerowane bardzo agresywnymi konserwantami, lepiej poszukać czegoś bezpieczniejszego. Może parabeny i inne paskudztwa, które wydzielają formaldehyd, nie niszczą skóry, ale z pewnością źle działają na cały organizm, a przecież przez dziurki zrobione rolką praktycznie bez przeszkód wnikają do środka

Widzę, że ogólnie wątek przycichł rolujecie się jeszcze dziewczyny?

Ostatnio jedna ze sprzedawczyń z naszych rodzimych sklepików namówiła mnie na łączenie rolki z innymi zabiegami, tak jak to robią w gabinetach kosmetycznych np. Environu czy klinikach dermatologicznych.
Otrzymałam nawet opis całego zabiegu.

Kupiłam do tych zabiegów aparat do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy i teraz przed rolowaniem najpierw robię peeling kawitacyjny z użyciem toniku z kwasem migdałowym lub fitowym i witaminą C - buzia gładziutka, rozświetlona "cud miód", podobno można też robić na toniku z kwasem mlekowym 5% ale moje naczynka źle znoszę kontakt z nim. Zanieczyszczenia, które wychodzą w trakcie peelingu oraz resztki toniku zmywam mokrą gąbką kosmetyczną.

Później nakładam serum pod rolkę i roluję igłami 0,5mm. Po rolowaniu jeszcze raz nakładam serum (kosmetyczki używają sterylnych ampułek, które już można bez problemu kupić, ale ja nadal wolę swoje własne wynalazki ) na to nakładam specjalny żel-maseczkę z betaglukanem i aloesem, do tego dodaję jeszcze kroplę kompleksu do cery naczynkowej z Naturalisa i wprowadzam drugą stroną szpatułki, która wtłacza wszystko głęboko w skórę. Czasami zostawiam resztki żelu na 30-40 minut, żeby jeszcze trochę "popracował" na skórze, a jak mam mniej czasu, zmywam mokrą gąbką i nakładam serum olejowe a na wierzch maść z witaminą A.

Cały zabieg trwa trochę dłużej niż samo rolowanie, ale za to jakie efekty Co prawda skóra jest lekko podrażniona, chociaż żel z betaglukanem mocno łagodzi zaczerwienienie, ale później buzia jest wygładzona, rozświetlona, skóra napięta, pory zwężone i to nie jest skutek podpuchnięcia po rolowaniu, bo efekt utrzymuje się dłuższy czas. Sama rolka nie dawała u mnie takich efektów.

Podobno zrobienie sonforezy po rolowaniu bardzo zwiększa powstawanie nowego kolagenu, ale można to robić tylko przy rolka 0,25 i ewentualnie 0,5mm, przy dłuższych już nie. Ja na razie jestem bardzo zadowolona z efektów, zobaczymy jakie będą rezultaty długofalowe.
Geraldine, jak tam efekty po rolce i peelingu kawitacyjnym? Bo ja sie wlasnie przymierzam do kupna
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 16:34   #659
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

hej, jaką rolkę najlepiej kupić na rozstępy? 1mm czy 1,5? i jakie kosmetyki stosowac do rollowania rozstępów/cellulitu?
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 09:43   #660
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny, czu oprocz Geraldine jest tu jeszcze ktos, kto laczy kawitacje, sonofereze i rolke?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.