Salon w Katowicach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-14, 22:33   #1
słonko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: to tu-to tam...
Wiadomości: 19

Salon w Katowicach?


Witam, poszukuje jakiegoś fajnego salonu sukien ślubnych w Katowicach lub okolicach. Jeszcze nie wiem czy będę kupować nową czy wypozyczę. Przyznam, że najlepszym wyjściem byłoby uszycie w salonie nowej i możliwość odsprzedania jej później do tego salonu Podobno jest taniej? Może macie jakieś doświadczenia? Proszę o radę. Zaznaczam jeszcze, że mam jeszcze trochę czasu na poszukiwania - nasz ślub za niecałe 8 m-cy.
słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 07:03   #2
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Salon w Katowicach?

Cytat:
Napisane przez słonko
Witam, poszukuje jakiegoś fajnego salonu sukien ślubnych w Katowicach lub okolicach. Jeszcze nie wiem czy będę kupować nową czy wypozyczę. Przyznam, że najlepszym wyjściem byłoby uszycie w salonie nowej i możliwość odsprzedania jej później do tego salonu Podobno jest taniej? Może macie jakieś doświadczenia? Proszę o radę. Zaznaczam jeszcze, że mam jeszcze trochę czasu na poszukiwania - nasz ślub za niecałe 8 m-cy.
podaje namiary na salon w którym kupowała moja przyjaciółka, mają bardzo duży wybór a potem można u nich odda sukienkę w komis:
Salon "LORETTA"
Adres:
40-086 Katowice, ul. Sokolska 28
tel.: 0 (32) 259-88-81
tel./fax: 0 (32) 781-07-12

na Stawowej w bramie też jest taka sklepo wypożyczalnia (pierwsza brama po prawej stronie idąc od Empiku i zaraz po schodkach w górę). tam jeżeli wymyśli się sobie kieckę jakiej jeszcze nie mają, to ją szyją na Ciebie i potem wypożyczają, a po weselu wraca do nich.

a podobno dobrze szyjący salon mody ślubnej jest w Będzinie. główna ulica (chyba Kołłątaja) niedaleko zamku. sam salon jest praktycznie na przeciwko cmentarza - nie da się nie trafic

to tyle co ja wiem
Pozdrawiam!

btw. ja osobiście kupiłam używaną sukienkę - dosyc opłacalne. a co do wypożyczalni to rózne osoby mają rózne doświadczenia niekoniecznie pozytywne
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 08:32   #3
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Salon w Katowicach?

Ja od siebie mogę polecić salon MARGARETT na Pl.Andrzeja. Mają swoją stronkę w necie i można zobaczyć kolekcje. Ja kupowałam nową ale nie oddawałam u nich w komis, choć z tego co wiem, to tak można u nich robić.
Byłam bardzo zadowolona z zakupu , ponadto obsługa rewelacja. Zrobiona było wszystko tak jak chciałam, nie tłukły mi do głowy własnych wizji.
Ponadto chyba jak się nie mylę niedaleko jest też salon Cymbelline ale tam to ceny z kosmosu oczywiście jak dla mnie, ale suknie bardzo oryginalne.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:01   #4
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Salon w Katowicach?

Ja kupowałam sukienkę w salonie Cymbeline na Placu Andrzeja, bardzo miła obsługa, suknie przepiękne, a bolerko w Evicie, jak byłam tam oglądać suknie to nikt się mną nie zainteresował, suknie są ciasno upchane na wieszakach, część w workach i w sumie niewiele można zobaczyć...
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:38   #5
słonko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: to tu-to tam...
Wiadomości: 19
Dot.: Salon w Katowicach?

Serdeczne dzięki za te namiary! Napewno skorzystam, przynajmniej będę wiedziała czego się spodziewać. Bo nie chciałabym trafić na taki salon, gdzie bedą mi coś na siłę wciskać i mówić, że to właśnie mi pasuje (a wcale może tak nie być)- bo słyszałam, że i takie się trafiają. Dzięki, pozdrawiam ;-)
słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:41   #6
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Salon w Katowicach?

Jeszcze jest przy dworcu w Katowicach, ale nie od strony Pl. Andrzeja, tylko od strony zegara.... jak sie stoi tylem do dworca, to trzeba sie kierowac na lewo, a pozniej na prawo (ta uliczka wjezdzaja autobusy na dworzec, m.in. 110). niestety nie wiem jak ta ulica sie nazywa i mozliwe,ze juz ktoras z dziewczyn wymienila ten salon
Pozdrawiam
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:53   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Salon w Katowicach?

Nowy salon ma być otwarty na ulicy Warszawskiej, w takiej odnowionej kamienicy
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 19:21   #8
słonko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: to tu-to tam...
Wiadomości: 19
Dot.: Salon w Katowicach?

Dziewczyny, dzieki za te wiadomości, a możecie zdradzić ile płaciłyście za swoje suknie w tych salonach?
słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 21:19   #9
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Salon w Katowicach?

Ja płaciłam 3500 pln plus 600 pln welon plus 300 buty.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 22:06   #10
słonko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: to tu-to tam...
Wiadomości: 19
Dot.: Salon w Katowicach?

Dzięki
Pozdrawiam!!!
słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 08:31   #11
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Talking Dot.: Salon w Katowicach?

Ja płaciłam 1800zł , welonu nie miałam tylko kwiat żywy, więc u mnie to odpadało
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 18:58   #12
słonko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: to tu-to tam...
Wiadomości: 19
Dot.: Salon w Katowicach?

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Ja płaciłam 1800zł , welonu nie miałam tylko kwiat żywy, więc u mnie to odpadało
To już trochę lepiej brzmi. Prawdę mówiąc - to się trochę przeraziłam ceną Nikkoli, bo ja chyba nie szarpnę się na tak duży wydatek. Myślę, że muszę szukać czegoś do 2000 zł max . Mam nadzieję, że uda mi się to...
No cóż...okarze się to jak zacznę ten "cudowny maraton" po salonach
Hmmm.......Już nie mogę się doczekać
Pozdrawiam!!!!
słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 13:42   #13
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Salon w Katowicach?

Cytat:
Napisane przez słonko
To już trochę lepiej brzmi. Prawdę mówiąc - to się trochę przeraziłam ceną Nikkoli, bo ja chyba nie szarpnę się na tak duży wydatek. Myślę, że muszę szukać czegoś do 2000 zł max . Mam nadzieję, że uda mi się to...
No cóż...okarze się to jak zacznę ten "cudowny maraton" po salonach
Hmmm.......Już nie mogę się doczekać
Pozdrawiam!!!!

No ja sama pisałam , że cymbeline ma piękne suknie no ale ceny też .
Ponadto ja brałam ślub w maju i kupowalam tak jakby nową kolekcję , więc i cena taka, podejrzewam, że jakbym kupiła np w lutym coś z kolekcji np z roku ubiegłego (w grudniu) to było by jeszcze taniej.
No wybieranie sukni to fajna sprawa, ja zobaczyłam moją i już wiedziałam, potem jeździłam jeszcze do zabrza ale i tak wróciłam do katowic , życzę powodzenia
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 20:18   #14
gosiaczekdm
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekdm
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: s-c
Wiadomości: 166
Dot.: Salon w Katowicach?

Kolezanka kupuje w Evicie na ul. Chopina (tj przy ul. MIckiewicz). Bylam tam zobaczyc ta suknie. Ja mam mile doswiadczenia z tym salonem. Wszystkie panie mnie obskoczyly ( a bylo ich chyba z 7 ), az bylam w szoku. A ja tylko chciala zobaczyc suknie kolezanki, ale i tak mi pomogly. A jej suknia kosztuje ok 2000zl.
Jesli chodzi o komisy to inna kolezanka oddala swoja suknie do komisu (w salonie w ktorym ja kupowala), a po roku przywiozla ja do domu. I tak naprawde to niewiadomo, czy nie byla wypozyczana w tym czasie.
gosiaczekdm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.