Nakrycie wierzchnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-29, 17:59   #1
ewelinamack
Raczkowanie
 
Avatar ewelinamack
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81

Nakrycie wierzchnie


Witajcie. Ja mam pytanie do wrześniowych Panien Młodych ☺ a nawet późno wrzesniowych 😜 jakie macie okrycie wierzchnie? Bolerko? Etole? Mój ślub jest 24 września i za bardzo nie wiem co wybrać... nie wiadomo jaka będzie pogoda.. a co wybrać, żeby nie zmarznac? Bo jak będzie ciepło to można zdjąć 😜
ewelinamack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 20:57   #2
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Nakrycie wierzchnie

Ja brałam co prawda ślub pod koniec kwietnia, ale pogoda nie była szałowa. W kościele byłam tylko w narzutce z długim rękawem (komplet z suknią), a przed kościołem miałam założone futerko. I wcale dziwnie to nie wyglądało, bo goście byli w kurtkach.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 11:35   #3
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Nakrycie wierzchnie

Wszystko zależy od tego, jaką górę ma Twoja suknia?
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 11:38   #4
ewelinamack
Raczkowanie
 
Avatar ewelinamack
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81
Dot.: Nakrycie wierzchnie

Suknia jest bez ramiączek a dekolt w kształcie serca. I nie wiem czy mam kupic jakieś lekkie futerko, czy np bolerko.. z tego co widziałam to są jeszcze szale.. wybór duży.. a nie wiem co wybrać na taka porę roku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinamack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 11:53   #5
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Nakrycie wierzchnie

Cytat:
Napisane przez ewelinamack Pokaż wiadomość
Suknia jest bez ramiączek a dekolt w kształcie serca. I nie wiem czy mam kupic jakieś lekkie futerko, czy np bolerko.. z tego co widziałam to są jeszcze szale.. wybór duży.. a nie wiem co wybrać na taka porę roku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pogody długoterminowe to wróżenie z fusów niestety aczkolwiek myślę że możesz się spodziewać temperatury w okolicy 18-19 stopni. Chociaż, w ostatnich latach zdarzało się, że wrzesień był piękny i słoneczny.. no ale wiadomo dobrze mieć coś w zapasie.

Skoro suknia nie ma ramiączek to masz w zasadzie dowolność Ja osobiście nie przepadam za szalami, lekkie futerko na wrzesień to chyba przesada, więc na Twoim miejscu wybrałabym bolerko. Tylko nie takie z krótkim rękawkiem, a 3/4. Ja miałam w pogotowiu coś takiego:

aczkolwek ostatecznie nie było mi potrzebne i było kupione tylko na wszelki wypadek.
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 18:05   #6
ewelinamack
Raczkowanie
 
Avatar ewelinamack
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81
Dot.: Nakrycie wierzchnie

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Pogody długoterminowe to wróżenie z fusów niestety aczkolwiek myślę że możesz się spodziewać temperatury w okolicy 18-19 stopni. Chociaż, w ostatnich latach zdarzało się, że wrzesień był piękny i słoneczny.. no ale wiadomo dobrze mieć coś w zapasie.

Skoro suknia nie ma ramiączek to masz w zasadzie dowolność Ja osobiście nie przepadam za szalami, lekkie futerko na wrzesień to chyba przesada, więc na Twoim miejscu wybrałabym bolerko. Tylko nie takie z krótkim rękawkiem, a 3/4. Ja miałam w pogotowiu coś takiego:

aczkolwek ostatecznie nie było mi potrzebne i było kupione tylko na wszelki wypadek.

Jeśli chodzi o bolerko, takie do połowy pleców xD to mnie sie nie podoba ;P
To co Ty miałaś - super! Właśnie coś takiego by mi pasowało. Coś ala marynarka. Mam nadzieje, ze znajdę coś odpowiedniego, bo moja suknia jest bardziej w kolorze ecru. Wiec tu chyba tez moze być problem:P chociaż myśle, ze salony sukien powinny mieć na stanie coś w tym kolorze, a nie tylko białe.

Podobno w zeszłym roku 24 wrzesien był piękny wiec oby i w tym roku pogoda dopisała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinamack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 18:20   #7
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Nakrycie wierzchnie

Cytat:
Napisane przez ewelinamack Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o bolerko, takie do połowy pleców xD to mnie sie nie podoba ;P
To co Ty miałaś - super! Właśnie coś takiego by mi pasowało. Coś ala marynarka. Mam nadzieje, ze znajdę coś odpowiedniego, bo moja suknia jest bardziej w kolorze ecru. Wiec tu chyba tez moze być problem:P chociaż myśle, ze salony sukien powinny mieć na stanie coś w tym kolorze, a nie tylko białe.
Mi się takie do połowy pleców nie podobają, są paskudne Ja od razu założyłam że szukam takiego bolerka przypominającego marynarkę. Ale nie było wcale tak łatwo i odcień nie był idealny, choć z grubsza by uszło. No ale miałam wymarzoną pogodę a bolerko służy mi teraz jako marynarka do codziennego użytku
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 00:01   #8
unicofresco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 102
Dot.: Nakrycie wierzchnie

Ja kupilam futrzana etolke. Z tym ze slub pod koniec grudnia, ciekawet czy nie zamarzne :P
unicofresco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 08:39   #9
ewelinamack
Raczkowanie
 
Avatar ewelinamack
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81
Nakrycie wierzchnie

Życzę Ci żebyś nie zamarzła ja mam ślub za 3tyg, a nie mam jeszcze okrycia :P mieszkam za granica, dopiero za tydzien jedziemy do PL, bede odbierać suknie wiec mam nadzieje, ze od razu coś kupię podobają mi sie takie zakładane przez głowę koronkowe 'bolerka'. Ale moja suknia ma chyba za dużo zdobień na gorsecie żeby jeszcze taka koronkę zakładać na górę. No nie wiem.. zobaczymy na miejscu


http://allegro.pl/showitem/description/5130248325.html - a coś takiego na wrześniowy ślub? co myślicie?

Edytowane przez ewelinamack
Czas edycji: 2016-09-03 o 08:56
ewelinamack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 15:07   #10
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Nakrycie wierzchnie

futrzana etola prezenuje się bardzo ładnie z wieloma fasonami
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 16:07:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.