Desperatka szuka płaszcza! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 18:53   #1
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Exclamation

Desperatka szuka płaszcza!


Dziewczyny już naprawdę nie wiem co mam zrobić, nie wiem czy to ja jestem zbyt wybredna czy po prostu już nie mam na co liczyć? Chodzi o to,że potrzebuję zimowego puchowego płaszcza, konkretniej: do połowy uda, czarny, niezbyt lśniący (nie chce worka na śmieci) z kapturem i futerkiem. Bez żadnych cudów, wzorów,złotych elementów czy nie wiadomo czego. Chcę tylko żeby był ciepły i w miare zgrabny! Ale nigdzie nie mogę znaleźć! Objechałam chyba wszystkie centra handlowe w Warszawie i w większości z nich są owszem płaszcze,ale bez kaptura, z dziwnymi wielkimi kołnierzami... dziwię się,że w grudniu już nie ma zimowych ubrań! Byłam nawet na marywilskiej znalazłam jeden,ale były same wielkie rozmiary.. czy wiecie gdzie można dostać zwykły czarny płaszcz?
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:25   #2
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Desperatka szuka płaszcza!

Przykro mi to stwierdzić ale nie ma!
Tez szukałam puchowego płaszcza, cienkiego, nie jak ludzik michelin matowego z kapturem. Niestety muszę Cie zasmucić ale tez nie znalazlam.
Kupiłam w zarze płaszcz, idealny.. z paskiem w talii, bardzo zgrabny, matowy, puchowy, przed kolano... ale bez kaptura.
Dlatego zastanawiam sie czy nie kupić sobie jakiegoś super doczepianego kaptura...
coś podobnego:
http://allegro.pl/komin-z-futerkiem-...353551392.html

A swoja drogą najwiekszy wybor plaszczy był w tym roku w pazdzierniku/listopadzie. Akurat wyjezdzalam na kanary to jakos do glowy mi nie przyszło, żeby kupować kurtkę wtedy.. i zalowalam ze tego nie zrobilam.. Ale za to mam super plaszczyk i jest cieplutki..
Sezon na kurtki trzeba zdecydowanie wczesniej zaczynac, w grudniu to znajdziesz jakies same niedobitki.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2010-12-17 o 19:27
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:54   #3
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Desperatka szuka płaszcza!

Ostatnio tj. tydzień temu także szukałam płaszcza...
Pojechałam do M1 w Czeladzi, ale same świecące, bez kaptura, a to jakieś pstrokate albo wełniane - a nie tego chciałam.

Aż od niechcenia weszłam do hausa(tak mi się wydaje ale nie jestem pewna czy to taki sklep) chodzę między wieszakami chodzę aż ujrzałam jakieś poupychane kurtki płaszcze i co najlepsze dwa były śliczne nie świecące się jak psu jajka

Pani znalazła mi mój rozmiar i aż nie mogłam się zdecydować który wziąć
Jeden był krótszy z paskiem w talii, kapturek z futerkiem czarny matowy
Drugi bez paska, do połowy uda, cieplutki zgrabny i wzięłam
Był na przecenie z 230 na 180 więc jestem zadowolona, także polecam

PS dziwie się, że w Warszawie taki problem ze znalezieniem. Ja mieszkam w Sosnowcu więc tu było ciężko ale się za bardzo nie dziwiłam ale w Warszawie przecież tyle sklepów...
__________________

Edytowane przez koszyk
Czas edycji: 2010-12-17 o 19:56
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 23:26   #4
Kicajowa500
Raczkowanie
 
Avatar Kicajowa500
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 41
Dot.: Desperatka szuka płaszcza!

Dziewczynki sorki, że tu piszę, ale już nie wiem gdzie się mam zwrócić Proszę Was pomóżcie mi i udzielcie jakiś rad tutaj ; https://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post23 835421 z góry dziękuje
Kicajowa500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.