Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-31, 11:52   #811
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

hej
wiem że to może być pytanie z serii nie za mądrych ale kto pyta nie błądzi
czy wiecie może gdzie można sprawdzić wyniki rekrutacji na studia niestacjonarne II stopnia na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie(bo wchodzę na ERK i nie ma żadnej informacji czy jestem przyjęta czy nie)?
bo powinny być dziś a jakoś nie mogę ich zlokalizować
dziękuję za odpowiedzi
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 11:54   #812
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Affectionka Pokaż wiadomość
hej
wiem że to może być pytanie z serii nie za mądrych ale kto pyta nie błądzi
czy wiecie może gdzie można sprawdzić wyniki rekrutacji na studia niestacjonarne II stopnia na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie(bo wchodzę na ERK i nie ma żadnej informacji czy jestem przyjęta czy nie)?
bo powinny być dziś a jakoś nie mogę ich zlokalizować
dziękuję za odpowiedzi
Myślę, że na 100% pojawią się na Twoim koncie, jednak historia pokazuje, że z wynikami często mają obsuwę, może będą dziś za godzinę, może wieczorem, a może dopiero jutro
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 12:17   #813
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Myślę, że na 100% pojawią się na Twoim koncie, jednak historia pokazuje, że z wynikami często mają obsuwę, może będą dziś za godzinę, może wieczorem, a może dopiero jutro
Dziękuję za odpowiedź
Po prostu we wcześniejszych rekrutacjach zawsze wyniki pojawiały się o chwilę po północy w dniu w którym miały być dlatego jestem trochę zdenerwowana że tu informacji brak
No nic poczekam do jutra i najwyżej zadzwonię do działu nauczania żeby się dowiedzieć co się dzieje
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 12:19   #814
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Affectionka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Po prostu we wcześniejszych rekrutacjach zawsze wyniki pojawiały się o chwilę po północy w dniu w którym miały być dlatego jestem trochę zdenerwowana że tu informacji brak
No nic poczekam do jutra i najwyżej zadzwonię do działu nauczania żeby się dowiedzieć co się dzieje
Pogrubione - oj, rzadko tak było Wejdź na wątek tegorocznych maturzystek i zobacz, jak długo musiały czekać na wyniki
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 12:52   #815
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Pogrubione - oj, rzadko tak było Wejdź na wątek tegorocznych maturzystek i zobacz, jak długo musiały czekać na wyniki
Och to widzę że wcześniej najwyraźniej miałam szczęście
No to pozostaje mi tylko cierpliwie czekać
Uff i udało się doczekałam się pozytywnych informacji

Edytowane przez Affectionka
Czas edycji: 2016-08-31 o 16:39
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 15:22   #816
ja19majka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 17
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Hej wszystkim! Matura już niebawem, a ja wciąż nie zdecydowałam na jaki chcę iść kierunek. Początkowo myślałam o prawie, ale wydaje mi się, że to może być dla mnie za ciężkie w szczególności, że interesują mnie tylko kwestie związane z prawem karnym itp. Słyszałam, że ostatnio pojawiły się kierunki takie jak kryminalistyka, kryminologia, detektywistyka itp., ale z tego co patrzę, to to są raczej poszczególne przedmioty na wydziale prawa… Przejrzenie ofert z całej Polski jest nierealne (planuję się wyprowadzić na studia, więc miasto nie gra roli, chociaż wolałabym coś innego niż Warszawa, bo mogę nie podołać finansowo…), czy znacie jakieś uczelnie, które oferują tego typu kierunki? Z góry dzięki za pomoc!
ja19majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 20:01   #817
onlineekspertwsb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ja19majka Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Matura już niebawem, a ja wciąż nie zdecydowałam na jaki chcę iść kierunek. Początkowo myślałam o prawie, ale wydaje mi się, że to może być dla mnie za ciężkie w szczególności, że interesują mnie tylko kwestie związane z prawem karnym itp. Słyszałam, że ostatnio pojawiły się kierunki takie jak kryminalistyka, kryminologia, detektywistyka itp., ale z tego co patrzę, to to są raczej poszczególne przedmioty na wydziale prawa… Przejrzenie ofert z całej Polski jest nierealne (planuję się wyprowadzić na studia, więc miasto nie gra roli, chociaż wolałabym coś innego niż Warszawa, bo mogę nie podołać finansowo…), czy znacie jakieś uczelnie, które oferują tego typu kierunki? Z góry dzięki za pomoc!
Witam! Studia I stopniana tym kierunku możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie oraz Toruniu. Wszelkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej wsb.pl Dodam, że 29 kwietnia na studiach I stopnia można liczyć na co najmniej 1000 zł zniżki: 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Dodatkowo na studiach stacjonarnych w WSB we Wrocławiu i Opolu można skorzystać także z dodatkowej zniżki w czesnym w wysokości 300 zł.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
onlineekspertwsb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-08, 04:57   #818
scarlettlou
Przyczajenie
 
Avatar scarlettlou
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 2
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Mam takie pytanie czy ktoś się może orientuje czy na Akdamii Andrzej Frycza Modrzewskiego w Krakowie są studia zaoczne z architektury wnętrz? , niby według różnych stron nie ma ,ale wolę się upewnić.Może też któraś z was mogłaby polecić jakąś uczelnie na , której jest architektura wnętrz zaocznie i nie kosztuje to majątku.W moim przypadku w grę wchodzą tylko studia zaoczne bo pracuje, wejewództwo i miasto nieistotne wszedzie mogę dojechać. Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez scarlettlou
Czas edycji: 2017-05-08 o 04:59
scarlettlou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 09:53   #819
laboleth
Raczkowanie
 
Avatar laboleth
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 159
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez scarlettlou Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie czy ktoś się może orientuje czy na Akdamii Andrzej Frycza Modrzewskiego w Krakowie są studia zaoczne z architektury wnętrz? , niby według różnych stron nie ma ,ale wolę się upewnić.Może też któraś z was mogłaby polecić jakąś uczelnie na , której jest architektura wnętrz zaocznie i nie kosztuje to majątku.W moim przypadku w grę wchodzą tylko studia zaoczne bo pracuje, wejewództwo i miasto nieistotne wszedzie mogę dojechać. Z góry dzięki za odpowiedź.
Na Politechnice Poznańskiej w tym roku ruszają zapisy na studia stac. architektury wnętrz. Jeżeli będzie dużo chętnych, to być może zrobią nabór na studia niestac. Przynajmniej taki bieg zdarzeń zawsze tyczył się architektury na powyższej uczelni.

Jeszcze jest UAP, z tymże to też - otworzenie kierunku niestac. w zależności od liczby zgłoszeń.
__________________
wherever art appears, life disappears.
laboleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 08:37   #820
scarlettlou
Przyczajenie
 
Avatar scarlettlou
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 2
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Dzięki za odpowiedź, a tak Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu to wiem, że tam jest ten kierunek.Po głębszych przemyśleniach wybiorę chyba Wrocław, bo obecnie tutaj mieszkam, choć tanio tu sobie nie liczą za ten kierune w formie niestacjonarnej, ale jak dolicze dojazdy gdzieś i nocleg tam to wlaściwie wyjdzie na to samo. Więc jednak chyba wyjdzie tak, że to będzie właśnie Wrocław.
scarlettlou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 05:10   #821
likecarmen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny. Mam wielki problem. Czy któraś z was wie co jeśli w irk brakuje zdjęcia a rekrutacja jest juz zamknięta? Kandydatury na zostały wysłane? Czy mimo to jestem uwzględniona przy rekrutacji na studia? Tak wiem, nawaliłam, ale prosze was o pomoc. Może ktoras z was miala podobną sytuację?
likecarmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-30, 15:57   #822
slowianeczka_
Przyczajenie
 
Avatar slowianeczka_
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Mam takie pytanie. W zeszłym roku zdawałam większość matury, w tym roku zdecydowałam się dodatkowo na historię rozszerzoną. Mam więc dwa dokumenty: tę "właściwą" maturę i aneks z wynikiem z historii. Uzupełniam dane na IRK (UW, jeśli ma to znaczenie) i zastanawiam się, czy powinnam dopisać numer aneksu? Pod polem jest adnotacja "W przypadku zdawania egzaminów poprawkowych, prosimy o podanie numeru matury, oraz wszystkich aneksów (oddzielonych przecinkami)". Aneks z historią nie jest egzaminem poprawkowym, jednak to wciąż istotny papier z przedmiotem, który jest brany pod uwagę w rekrutacji, powinnam więc załączyć jego numer?
slowianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 16:02   #823
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez slowianeczka_ Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie. W zeszłym roku zdawałam większość matury, w tym roku zdecydowałam się dodatkowo na historię rozszerzoną. Mam więc dwa dokumenty: tę "właściwą" maturę i aneks z wynikiem z historii. Uzupełniam dane na IRK (UW, jeśli ma to znaczenie) i zastanawiam się, czy powinnam dopisać numer aneksu? Pod polem jest adnotacja "W przypadku zdawania egzaminów poprawkowych, prosimy o podanie numeru matury, oraz wszystkich aneksów (oddzielonych przecinkami)". Aneks z historią nie jest egzaminem poprawkowym, jednak to wciąż istotny papier z przedmiotem, który jest brany pod uwagę w rekrutacji, powinnam więc załączyć jego numer?
Tak, w końcu to aneks. Wpisz ten numer I tak będą sprawdzać na miejscu wszystkie dokumenty.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 16:13   #824
slowianeczka_
Przyczajenie
 
Avatar slowianeczka_
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Tak, w końcu to aneks. Wpisz ten numer I tak będą sprawdzać na miejscu wszystkie dokumenty.
Dziękuję!
slowianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 10:23   #825
Ephel Brandir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 73
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Wyniki mojej matury polski podstawa 88%.-angielski rozszerzony 65% -historia rozszerzona 82%, -geografia rozszerzona 84%. Mam szansę na dostanie się na prawo na UŚ?
Ephel Brandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 17:36   #826
VeroV
Raczkowanie
 
Avatar VeroV
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 166
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Jak wygląda rekrutacja jeśli jestem zapisana na kilka kierunków na jednej uczelni? Do tej pory myślałam, że mogę dostać się na wszystkie i dopiero po ogłoszeniu list wybieram, na który chcę iść, jednak dzisiaj dopatrzyłam na UW możliwość zmiany priorytetu przy kierunkach i zwątpiłam. Czy te priorytety mają znaczenie i na danej uczelni dostanę się tylko na 1 kierunek?
VeroV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 19:47   #827
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez VeroV Pokaż wiadomość
Jak wygląda rekrutacja jeśli jestem zapisana na kilka kierunków na jednej uczelni? Do tej pory myślałam, że mogę dostać się na wszystkie i dopiero po ogłoszeniu list wybieram, na który chcę iść, jednak dzisiaj dopatrzyłam na UW możliwość zmiany priorytetu przy kierunkach i zwątpiłam. Czy te priorytety mają znaczenie i na danej uczelni dostanę się tylko na 1 kierunek?


U mnie jest tak, że możesz się dostać na wszystkie i potem wybierasz wg priorytetu, gdzie chcesz iść. Składasz dokumenty i od października jesteś studentką


Wysłane z iPhone
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 21:45   #828
kaxii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Hej
Mam małe pytanie bo nie wiem dokładnie jak to jest.
Chodzi mi o to, że ogłoszenie zakwalifikowanych osób na UAM jest 7 lipca a na UG dopiero 12.
12 lipca jest to też ostatni dzień kiedy można składać dokumenty.
Czy jeśli dostałabym się do Poznania i zawiozła papiery, ale zostałabym zakwalifikowana także do Gdańska (bardziej mi na tym zależy) to mogę zrezygnować z UAM?
Nie wiem czy jakoś logicznie to wytłumaczyłam, ale wydaje mi się że mnie zrozumiecie.
kaxii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 12:39   #829
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Oczywiście, że możesz później wybrać dokumenty
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 12:40   #830
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kaxii Pokaż wiadomość
Hej
Mam małe pytanie bo nie wiem dokładnie jak to jest.
Chodzi mi o to, że ogłoszenie zakwalifikowanych osób na UAM jest 7 lipca a na UG dopiero 12.
12 lipca jest to też ostatni dzień kiedy można składać dokumenty.
Czy jeśli dostałabym się do Poznania i zawiozła papiery, ale zostałabym zakwalifikowana także do Gdańska (bardziej mi na tym zależy) to mogę zrezygnować z UAM?
Nie wiem czy jakoś logicznie to wytłumaczyłam, ale wydaje mi się że mnie zrozumiecie.
No oczywiście, że tak.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 20:43   #831
ninka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Hej. Ja n UW nie widzę możliwości zmiany priorytetu. Wiem,że na PW jest brana pod uwagę kolejność ustawionych przez Ciebie kierunków ale na Warszawskim nic takiego nie ma. Tak mi się przynajmniej wydaje.
ninka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 12:27   #832
smutny_benzen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Orientujecie się może jakie były w zeszłym roku (albo 2 lata temu) progi na technologię chemiczną PŁ?

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Orientujecie się może jakie były w zeszłym roku (albo 2 lata temu) progi na technologię chemiczną PŁ?
smutny_benzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 13:02   #833
malytygrys2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 14
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

UW rekrutacja studia II stopnia

Czy jeśli 14 lipca po 16.00 miało nastąpić "ewentualne przesunięcie listy", a ja nie mam żadnej informacji na koncie IRK, poza "ostatnia aktualizacja 7.07", czyli w dniu ogłoszenia wyników, to znaczy to, że wszyscy złożyli dokumenty, czy że system się jeszcze nie zaktualizował?
malytygrys2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 17:54   #834
rapida12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cześć jeśli jestem na 22 miejscu listy rezerwowej na UM w Lublinie, kierunek dietetyka, czy mam jakieś szanse dostać się czy nie?
Dodam, że limit wynosi 50 osób, z pierwszej listy przyjęto 55 osób.
rapida12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 12:55   #835
BeatrixDeBordeaux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cześć, w tym roku rekrutuję na Psychologię do Łodzi (Uniwersytet Łódzki) i Katowic (Uniwersytet Śląski). Zastanawiam się jakie mam szanse dostania się. W Łodzi jestem na 334 miejscu na liście, rekrutowało się około 1200 osób. W Katowicach zabrakło mi około 5 punktów, ale nie podano miejsca na liście.
Czy ktoś się orientuje czy są najmniejsze możliwości, żeby się dostać?
Bo przyznam szczerze, że zaczynam się mocno stresować.
BeatrixDeBordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 16:55   #836
klaudia_porebska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

A rekrutacja na UAPie (asp) w Poznaniu? był ktos i wie jak dokladnie wyglada egzamin wstępny?
klaudia_porebska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 19:21   #837
gaba6456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 11
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Witam was.Mam pytanie odnośnie zeszłorocznego progu punktowego na pedagogike na urz. Chciałabym się dostać na pedagogikę resocjalizacyjną a tak wstępnie będę miała 76 punktów więc nie za wiele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaba6456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 18:54   #838
Paula536
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 106
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Mam pytanie co do rejestracji na Uniwersytet Wrocławski. Trzeba zaznaczyć wszystkie matury jakie się zdawało, bez wpisywania punktów. Wybrałam więc zgodnie z tym biologie, chemię, matme, angielski pisemny, angielki ustny, polski pisemny, co własnie i nie ma polskiego ustnego. Tak ma być? Mam w tej sytuacji zostawić zaznaczony angielski ustny?
Paula536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 11:24   #839
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Czy jest tutaj ktoś kto rekrutuje się na UM w Poznaniu?
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 00:48   #840
Rillianne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 15
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Rany, dziewczyny, pilnie potrzebuję pomocy.

Rekrutuję się na studia i muszę uzupełnić dane w systemie, a jedną z tych danych jest "rok uzyskania matury". Obok tego jest informacja: "w przypadku zdawania maturalnych egzaminów poprawkowych, należy podać rok uzyskania świadectwa po raz pierwszy" oraz - po najechaniu na ikonkę - "rok ukończenia szkoły średniej i/lub uzyskania świadectwa dojrzałości lub dokumentu wydanego poza Polską, który uprawnia do podjęcia studiów w kraju wydania".

I jest problem. Szkołę skończyłam rok temu, podchodziłam też wtedy do matury, ale oblałam matematykę, którą poprawiałam dopiero w tym roku. Wyniki będą dopiero w lipcu, więc de facto na chwilę obecną nie mam matury i nie mam czego wpisać do tej rubryki. Pustej też zostawić nie mogę, bo wyskakuje mi, że "wszystkie pola muszą być uzupełnione", nie mogę przejść do dalszego etapu rekrutacji. Właściwie to rekrutacja zaraz się skończy, a ja dalej będę bez wyników...

Co tam trzeba wpisać? Zeszły rok, w którym skończyłam szkołę? Ten rok?
Rillianne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-24 16:27:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.