Dermatolog-Częstochowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 15:44   #1
angels10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5

Dermatolog-Częstochowa


Szukam dobrej lekarki dermatolog.
angels10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:58   #2
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Dermatolog-Częstochowa

Witaj.
Myślę, że warta polecenia jest pani dr Joanna Magdziarz-Orlitz z Solmedu (przyjmuje prywatnie) sama leczyłam sie u niej przez jakiś czas, nastąpiła poprawa
ale musiałam przerwać leczenie ze względu na wakacyjny wyjazd zagraniczny. Na plus:duża ilość próbek, bardzo sympatyczna osoba, pozytywne wyniki leczenia. Minus- leczenie drogie bo prywatnie (wiadomo), kuracje kwasami też do tanich nie należą. Akurat trądzik to taka choroba, która naprawdę wymaga dużych nakładów finansowych, zresztą nie muszę do tego nikogo przekonywać.
Nie polecam natomiast dr
Agaty Kusiby - Charaziak A Derms Serwis, może to tylko moje subiektywne odczucie ale zaoferowała mi jedynie mechaniczne czyszczenie twarzy i tabletki hormonalne (bez wcześniejszych badań,czy chociażby wywiadu) więc zrezygnowałam.

Teraz myślę, że warto byłoby znowu się do niej wybrać ale jestem otwarta na wszelkie propozycje także przyłączam się do tematu
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 16:21   #3
Mleczna Czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
GG do Mleczna Czekolada
Dot.: Dermatolog-Częstochowa

Cześć. Znam dobrego dermatologa z Częstochowy. Ta pani wyleczyła mój straszny trądzik ,który leczyłam od 6 albo 7 klasy podstawówki. Był okropny, znaczy trądzik. I nie ma go. Zniknął po interwencji tej właśnie pani. Jest to dr. Sitek. Jeśli chcesz, podam Ci namiary.
Mleczna Czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 17:51   #4
piesek_preriowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: Dermatolog-Częstochowa

Witam !!


Mam bardzo duży problem z wypadającymi nadmiernie włosami, byłam już u Pani dermatolog w poradni koło placu czerwonego oraz w poradni na Zana, niestety mój problem został delikatnie mówiąc w obu miejscach zignorowany.

Poszukuję dobrego dermatologa, najlepiej na NFZ który nie zbagatelizuje mojego problemu.

Proszę o pomoc
piesek_preriowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.