pierwsze testowanie z Isaną Q10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 18:28   #1
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613

pierwsze testowanie z Isaną Q10


odebrałam dziś krem ujędrniający Isana Q10.
pierwsze pozytywne wrażenia miały miejsce już w sklepie, gdy zobaczyłam opakowanie niby nic takiego, ale bardzo podoba mi się ten zaokrąglony kształt. co prawda po otwarciu jest nieco wiotkie, ale myślę że w użytkowaniu nie będzie sprawiało to problemów. nawet czcionka przyciągnęła moją uwagę, kojarzy mi się z jakimś produktem Dove czy Nivea
no i miałam małe problemy ze zdjęciem folii zabezpieczającej, musiałam się trochę 'pobabrać' w kremie zdziwiłam się ile go jest w opakowaniu - praktycznie po samą górę. mam więc nadzieję, że będzie wydajny i starczy na długi długi czas

co do samego produktu - konsystencja jest dość rzadka (z tym, że ja jestem przyzwyczajona do maseł, a to jest normalna konsystencja kremu) i krem wylał się na wieczko podczas robienia zdjęć, co też zostało uwiecznione

zapach - też typowy dla kremu niczym szczególnym mi nie pachnie, ot takie zwykłe mazidło.

przetestowałam go na ręce i bardzo ładnie się wchłonął. na dłoniach pozostawił powłoczkę jak krem do rąk Synergen. a to pewnie za sprawą gliceryny

co do jego właściwości ujędrniających pewnie trzeba będzie poczekać. cellulitu co prawda nie mam, ale ujędrnianie przyda się każdemu. szczególnie, że lato za pasem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-17 19.14.07.jpg (102,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-17 19.14.18.jpg (88,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-17 19.15.19.jpg (75,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-17 19.16.05.jpg (88,5 KB, 6 załadowań)
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:21   #2
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: pierwsze testowanie z Isaną Q10

a ja byłam zaskoczona właśnie ze u mnie się nie przelał na wieczko a dość długo stał do góry nogami
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:55   #3
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: pierwsze testowanie z Isaną Q10

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
a ja byłam zaskoczona właśnie ze u mnie się nie przelał na wieczko a dość długo stał do góry nogami
ja położyłam tylko na chwilkę na boku, żeby zrobić zdjęcie napisów i już. a że lubię czystość w opakowaniach to w żadne podróże raczej nie będę go brać. będzie grzecznie stał w szafce na swoim miejscu
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 22:03   #4
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: pierwsze testowanie z Isaną Q10

jestem po pierwszych testach na całe ciało i muszę przyznać, że krem póki co zdaje egzamin.
całkiem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy (z 1 wyjątkiem, o tym później). na próbę na 1 nogę dałam więcej i potem nie dało się tego wsmarować jednak w normalnej ilości nie ma z tym problemu. myślę, że będzie bardzo wydajny, szczególnie w porównaniu ze znanym chyba większości orzechowym masłem Isany, które starcza na dosłownie kilka użyć a tego kremu wystarczy niewielka ilość, by wysmarować się od stóp po szyję
jak już pisałam zastosowałam na całe ciało. skóra długo pozostaje gładka, miękka, miła w dotyku jedynie w delikatniejszych miejscach (jak np. dekolt) na drugi dzień miałam uczucie tłustej skóry.
tak czy siak właściwości pielęgnujące jak najbardziej na plus
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.