Preference - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-15, 17:36   #1
suel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 14

Preference


Tym Loreal Preference, który podajecie powyżej robiłam już sobie farbowanko. Właśnie na blondzie. Bałam się , że wyjdzie za ciemny i trzymałąm krócej, a potem pożałowałam. Farba jest delikatna i spokojnie mogłam trzymać tyle czesu ile zaleca producent. Kolor wyszedł cudny, niebanalny. Taki jasny brąz z domiszką ładnego rudego. Ciężko mi opisać, ale polecam ten kolor. Niestety te farby są raczej nietrwałe i działąją w sumie jak szampon. :/ Pozdrawiam.
suel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 20:00   #2
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: Preference

Nietrwałe? Tzn. ile tak średnio na włosach się trzymają? Pytam bo jestem zainteresowana kupnem tej farby. Aha i jaki kolorek Ty sobie robiłaś??
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 21:26   #3
juanita
Raczkowanie
 
Avatar juanita
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 107
Re: Preference

hej dziolchy!
tak tak-preference jest delikatna...ja cenie ja za super odzywke do wlosow...tak samo jak excellence...ale niestety trwalosc,,,no coz...ja stosuje b.jasny blond popielaty...stosowalam..b o musialabym robic nia wloski co 2 tyg zeby miec zawsze taki cudny kolor jak chwile po farbowaniu..a co dwa tygodnie wydawac srednio 25zl...to nie dla mnie
juanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 23:15   #4
suel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 14
Re: Preference

Robiłam tym całym bursztynem czyli havana, czy jakoś tak. Była na zdjęciu. Trzymał się, tyle o ile pamiętam, miesiąc jakoś. Nie powiem ci dokładnie, nie chcę skłamać. Może inne dziewczyny pamiętają, jeśli używały. Naprawdę delikatna. Również uwielbiam tę odżywkę z preferenca.
Pozdrawiam - Suel.
suel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 08:54   #5
bialinka
Raczkowanie
 
Avatar bialinka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 69
Re: Preference

Witam, też mam teraz Preference`a na włosach, odcień A2 Kenya (miedziany bursztyn). Niestety kolor taki jak na pudełku, jest ok 2 tyg., później zaczyna szybko płowieć. Co do odżywki to faktycznie rewelacja - włoski są mięciutkie jak puszek i lsniące. W każdym razie następnym razie skusze się na coś innego, bo trwałość nie jest adekwatna do ceny
__________________
Człowiek jest zdumiewający ale arcydziełem nie jest
bialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 07:18   #6
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Re: Preference

Cytat:
Napisane przez bialinka
Witam, też mam teraz Preference`a na włosach, odcień A2 Kenya (miedziany bursztyn). Niestety kolor taki jak na pudełku, jest ok 2 tyg., później zaczyna szybko płowieć. Co do odżywki to faktycznie rewelacja - włoski są mięciutkie jak puszek i lsniące. W każdym razie następnym razie skusze się na coś innego, bo trwałość nie jest adekwatna do ceny http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
Ale bez sensu. Fryzjerka nalożyła mi ten kolor na włosy i miał być taki, jakiego go zapamiętałam - właśnie miedziany, bursztynowy, (że nawet mnie nieznajome dziewczyny zaczepiały na ulicy, pytać, jaka to farba), a wyszedł inny - ciemniejszy, brązowszy. Zapomnialam, że kolor zależy od tego, co na włosach było poprzednio
Nie jest zły, ale nie jest to też mój wymarzony kolor, bo tym razem wyszedł inaczej
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 18:39   #7
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Dot.: Re: Preference

A miała któras z Was kolorek 8.1 ??

Jak wychodzi?

Pozdrawiam
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 19:56   #8
juliannaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: Preference

Jestem bardzo ciekawa czy któraś z was używała loreal preference-odcień hollywood???mam włosy w odcieniu jasnego blondu(do tej pory farbowałam się tylko u fryzjera), a mój naturalny kolor jest ciemno-szary.Boję się że odrosty będą w kolorze pomarańczowym...
juliannaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:24   #9
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Loreal Preference popielaty blond Islande

czy któraś z Wiazażanek farbuje kolorem popielaty blond Islande? Jak wychodzi na włosach,czy bardzo ciemno? Jak sie zmywa? Jeśli ktoś ma to proszę w wklejenie fotek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (21,8 KB, 23 załadowań)
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 18:50   #10
Ulusia8710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Preference

Ponawiam pytanie o farbę Island
Ulusia8710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.