zawód: policjant- co myślicie?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-17, 09:59   #31
dor0tencja
Raczkowanie
 
Avatar dor0tencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Idą na wcześniejszą emeryturę bo zasłużyli(nie wszyscy), ciekawe ile wy byście wytrzymały...ta emerytura też nie jest taka sama jak pensja(i tak śmieszna!).
Nie wiem jak tam w policji, ale mój znajomy jest strażakiem(a raczej był), siedzi na emeryturze...i nie siedzi tylko zasuwa dalej w jakiś innych robotach wogóle z tym niezwiązanych...w sumie sam chce.

Dla mnie jak już strażacy bardziej na to zasługują...bo co innego w budynku który sie na ciebie wali, a na ulicy z radarem i pączkami.
__________________
Sekrety
dor0tencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 11:06   #32
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

emerytura to 45% zarobków, a zarobki, wiadomo, są bardzo niskie...

zawód wymęcza, to prawda.

Ale generalizacji mmarty to zaburzeniach psychicznych nie rozumiem... wszędzie zdarzają się ludzie z zaburzeniami, ale w służbach mundurowych takich ludzi jest niewiele, muszą przecież przejść testy psychologiczne i badanie psychiki.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 18:26   #33
Melinia
Raczkowanie
 
Avatar Melinia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Komorów (pod Warszawą)
Wiadomości: 130
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Ciężki, ale ciekawy, niosący wiele wyrzeczeń... nie tylko dla samego policjanta/ policjantki, dla najbliższych również.
Zarobki... szkoda słów.

A mmarta wyraźnie "szuka zaczepki"
__________________
Smutek i ból [*]...
Melinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 12:04   #34
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

do mmmarta: myśl, co piszesz. Możesz niechcący kogoś urazić, i możę być problem.

Zawód policjanta oprócz tego, że jest niebezpieczny, jest przede wszystkim stresujący. Praca jest w miare pewna, ale dużym kosztem-brakiem świąt, wolnych weekendów, sylwestra, itp.

Polskie społeczeństwo, jak wiadomo, nie doecenia gliniarzy. Nadal panuje przekonanie, że policjant to kompletny matoł. Od kilku lat przy rekrutacji za wyższe wykształcenie dostaje się bonusowe punkty. Większość znanych mi policjantów ( a znam ich baaaardzo wielu) to ludzie po administracji, prawie, resocjalizacji, psychologii-wykształceni i znający języki. Jasne, zawsze trafi się jakiś niedouczony, jak wszędzie.

Do Policji jest bardzo trudno sie dostać.

Pierwszy etap to test wiedzy ogólnej-konstytucja, WOS, podstawy prawa. Nie jest najłatwiejszy.

Test fizyczny jest taki sam dla kobiet i mężczyzn, co zmniejsza szanse płci pięknej-większość kobiet odpada na tym etapie. (Wzór testu sprawnośći fozycznej można znależć na stronach Komend Wojewódzkich).
Nie chodzi w nim o szybkosc (chociaz jest na czas), ale o wytrzymałość.

Trzaci etap to tzw. multiselect-test psychologiczny. Mało kto zdaje. Sprawdza zdolność do pracy w stresie i predyzpozycje psychologiczne do noszenia broni i służby w formacjach zorganizowanych.

Dalej: wywiad zorganizowany-dzielnicowy pofatyguje sie do Twojego domu i wypyta o Ciebie sąsiadów. Sprawdza tez czy Ty albo ktoś z najbliższej rodziny nie jest karany.

Ostatni etap: komisja lekarska. Koszmar!!! Trzeba odwiedzic: laryngologa, ginekologa, dermatologa, pulmonologa, kardiologa, nefrologa, ortopede, stomatologa i kilkunastu innych.

Przejdziesz-wygrałaś, jesteś Dzieckiem Szczęścia.

Mimo to, 30 % szczęśliwców rezygnuje podczas półrocznego szkolenia w Szkole Policji.
verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 11:18   #35
MHS
Raczkowanie
 
Avatar MHS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radosna Polska
Wiadomości: 145
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Moich dwóch kolegów z którymi studiowałem pracuje w policji, moja koleżanka ze szkoły średniej - ekonomika - pracuje również w policji, jako asystentka księgowej.

Na takie "bojowe" stanowiska do policji faktycznie trudno się dostać, jeżeli interesuje Ciebie praca biurowa to najlepszą drogą do takiej pracy jest staż.
__________________
Sensem życia jest nadać życiu sens...
MHS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 22:21   #36
mmmmarta
Raczkowanie
 
Avatar mmmmarta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

_
__________________
You know that we are living in a material world
And I am a material girl .

Edytowane przez mmmmarta
Czas edycji: 2009-01-20 o 13:05
mmmmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 22:28   #37
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez mmmmarta Pokaż wiadomość
Marta nie szuka zaczepki tylko wyraża opinię na temat tego zawodu .
To pisz jaśniej o co chodzi, bo z Twojej wypowiedzi mozna by wywnioskować, że w policji sami psychole pracują...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 22:40   #38
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez verochka Pokaż wiadomość
do mmmarta: myśl, co piszesz. Możesz niechcący kogoś urazić, i możę być problem.

Zawód policjanta oprócz tego, że jest niebezpieczny, jest przede wszystkim stresujący. Praca jest w miare pewna, ale dużym kosztem-brakiem świąt, wolnych weekendów, sylwestra, itp.

Polskie społeczeństwo, jak wiadomo, nie doecenia gliniarzy. Nadal panuje przekonanie, że policjant to kompletny matoł. Od kilku lat przy rekrutacji za wyższe wykształcenie dostaje się bonusowe punkty. Większość znanych mi policjantów ( a znam ich baaaardzo wielu) to ludzie po administracji, prawie, resocjalizacji, psychologii-wykształceni i znający języki. Jasne, zawsze trafi się jakiś niedouczony, jak wszędzie.

Do Policji jest bardzo trudno sie dostać.

Pierwszy etap to test wiedzy ogólnej-konstytucja, WOS, podstawy prawa. Nie jest najłatwiejszy.

Test fizyczny jest taki sam dla kobiet i mężczyzn, co zmniejsza szanse płci pięknej-większość kobiet odpada na tym etapie. (Wzór testu sprawnośći fozycznej można znależć na stronach Komend Wojewódzkich).
Nie chodzi w nim o szybkosc (chociaz jest na czas), ale o wytrzymałość.

Trzaci etap to tzw. multiselect-test psychologiczny. Mało kto zdaje. Sprawdza zdolność do pracy w stresie i predyzpozycje psychologiczne do noszenia broni i służby w formacjach zorganizowanych.

Dalej: wywiad zorganizowany-dzielnicowy pofatyguje sie do Twojego domu i wypyta o Ciebie sąsiadów. Sprawdza tez czy Ty albo ktoś z najbliższej rodziny nie jest karany.

Ostatni etap: komisja lekarska. Koszmar!!! Trzeba odwiedzic: laryngologa, ginekologa, dermatologa, pulmonologa, kardiologa, nefrologa, ortopede, stomatologa i kilkunastu innych.

Przejdziesz-wygrałaś, jesteś Dzieckiem Szczęścia.

Mimo to, 30 % szczęśliwców rezygnuje podczas półrocznego szkolenia w Szkole Policji.

Rok temu wymysliłam sobie, że 'skocze' do policji. Pozbierałam wszystkie potrzebne dokumenty (troche sie za tym nachodzilam po komisariatach, sądzie itp) Umowiona juz byłam na rozmowe z głownym Komendantem Policji w Katowicach no i jakos tak wyszlo, ze kilka dni po tym zadzwonilam i zrezygnowalam. Wlasnie dlatego, ze te procedury takie ciezkie. Kolezanka probowala ze mną ale odpadła przy pierwszym tescie z wiedzy ogólnej
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 17:20   #39
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez agussa Pokaż wiadomość
pytam bo mój narzeczony od pażdziernika bedzie odbywał cos w rodzaju wojska niewiem jak to sie nazywa szkoła policyjna czy cos takiego, ale faktem jest ze pracując w tym zawodzie mozna sobie wybic z glowy praktycznie wszystkie swieta bo policjant jak lekarz czy strazak w te dni musi pracowac
bez przesady az tak zle i czarno to nie jest - przecież sam nie będzie obstawiał kazdej zmiany, raz się trafi wigilijną nockę innym razem Sylwestra
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 18:45   #40
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez agussa Pokaż wiadomość
pytam bo mój narzeczony od pażdziernika bedzie odbywał cos w rodzaju wojska niewiem jak to sie nazywa szkoła policyjna czy cos takiego, ale faktem jest ze pracując w tym zawodzie mozna sobie wybic z glowy praktycznie wszystkie swieta bo policjant jak lekarz czy strazak w te dni musi pracowac

jeżeli Twój narzeczony będzie odbywał służbę w policji zamiast w wojsku to bedzie zapewne w Odziałach Prewencji(mój TZ w kwietniu tego roku własnie zakończył Prewencje)niestety po częsci masz rację z tymi świetami policjant musi być "pod telefonem" no i trzeba się liczyć,że w pierwszych latach pracy te "najgorsze" słuzby(tj Wigilia, Sylwester itp)to niestety odbywają Ci młodzi nie wiem czy tak jest wszędzie ale mój TŻ mówił,że tak przynamniej jest w naszym województwie.
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:00   #41
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez mmmmarta Pokaż wiadomość
jeśli ktoś nie potrafi zarobić 'idzie' właśnie na policjanta. Dzieci, młodzież, która jest w dzieciństwie wykorzystywana, gnębiona etc. przez innych, tj. silniejszych psychicznie i fizycznie wykonuje właśnie ten zawód. Ludzie tam pracujący mają jakieś zaburzenia psychiczne.

STANOWCZE NIE POLICJI! .
zapomniałaś jeszcze na końcu dodać coś w stylu CHWDP czy coś
rozbawił mnie ten komentarz szczerze mówiąc.Dobrze wiedzieć,że mój TŻ ma zaburzenia psychiczne bo jest policjantem a tak na poważnie już mówiąc, policjanci co jakiś czas muszą przechodzić badania psychiatryczne więc nie ma mowy o jakichś zaburzeniachjejjj no i muszę się jeszce TŻ-ta mojego zapytać czy był gnębiony w dzieciństwie i czy to się przypadkiem nie przyczyniło do tego,że został policjantem a jesli chodzi o kwestię zarabiania to wydaje mi się,że o wiele trudniej zostać policjantem czy jakimś ślusarzem czy budowlańcem(oczywiście bez obrazy dla nich)więc Ci ludzie ktorzy obierają taką drogę zawodową jakim jest praca policjanta muszą się liczyć z wieloma wyżeczeniami więc nie jest to prosta droga zarabiania na życie.JAk dla mnie jak ktoś zarobić nie potrafi to stoi pod sklepem,albo żebra a nie idze na policjanta.
ZENADA
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 20:04   #42
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

moj byly tez jest policjantem..sluzy w sekscji kryminalnej..oglada skutki morderstw, gwaltow, napadow..najcięższy kaliber... musi przechodzic testy- bardzo ciezko to wytrzymac, ale lubi swoja prace..
Placa marna, ale ma powolanie..a z wyksztalcenia jest socjologiem
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 21:33   #43
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

dziewczynki powiedzcie mi jak to jest. mój facet jest policjantem.moja rodzina tj. ojciec i brat mają na karku wyrok. planujemy ślub a z tego co się orientuję na miesiąc przed ślubem narzeczony składa jakąś ankiete dotyczącą mojej rodziny i tu pojawia sie moje pytanie?czy policjant może poślubić dziewczynę w rodzinie której są "przestępcy"?? jak się nie mylę, albo będzie musiał zmienić komendę albo zrezygnować z wesela??
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:24   #44
asiullka103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 77
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

.

Edytowane przez asiullka103
Czas edycji: 2010-07-29 o 16:08
asiullka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:42   #45
agussa
Wtajemniczenie
 
Avatar agussa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 710
GG do agussa
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

gdzie bedzie odbrabiac to wosjko? W Piasecznie moze???
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397217
kobieca biżuteria dla każdego
Proszę wejdź i napisz co o niej sądzisz. każda opinia jest dla mnie bardzo ważna.

agussa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 22:13   #46
asiullka103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 77
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

.

Edytowane przez asiullka103
Czas edycji: 2010-07-29 o 16:08
asiullka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 21:17   #47
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

hej
sluchajcie...jaka jest szansa ew. po jakich kierunkach by pozniej isc do policji...? administracja styknelaby? (bo taki kierunek jak zarzadzanie zasobami ludzkimi nie prawda..?)
a co po tych studiach 5-letnich? odrazu isc sie rekrutowac czy jeszcze tzreba odobyc szkole policyjna?
hmmm?
(zaznaczam iz interesuje mnie praca za biurkiem raczej...spisywanie raportow, spraw danych itd.)
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 21:31   #48
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez *brydzia* Pokaż wiadomość
hej
sluchajcie...jaka jest szansa ew. po jakich kierunkach by pozniej isc do policji...? administracja styknelaby? (bo taki kierunek jak zarzadzanie zasobami ludzkimi nie prawda..?)
a co po tych studiach 5-letnich? odrazu isc sie rekrutowac czy jeszcze tzreba odobyc szkole policyjna?
hmmm?
(zaznaczam iz interesuje mnie praca za biurkiem raczej...spisywanie raportow, spraw danych itd.)
Hmm... administracja, politologia, psychologia,prawo.
Na teście kwalifikacyjny jest dużo pytań z wiedzy o prawie i administracji.W pracy taka wiedza też się przydaje.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 21:34   #49
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez *brydzia* Pokaż wiadomość
hej
sluchajcie...jaka jest szansa ew. po jakich kierunkach by pozniej isc do policji...? administracja styknelaby? (bo taki kierunek jak zarzadzanie zasobami ludzkimi nie prawda..?)
a co po tych studiach 5-letnich? odrazu isc sie rekrutowac czy jeszcze tzreba odobyc szkole policyjna?
hmmm?
(zaznaczam iz interesuje mnie praca za biurkiem raczej...spisywanie raportow, spraw danych itd.)
Nawet do pracy za biurkiem trzeba mieć niezłą kondycję bo nabór jest jeden dla wszystkich i są testy sprawnościowe.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 07:49   #50
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
W ogóle w służbach mundurowych wkurza mnie to, że tak szybko na emeryturę idą, często osoby przed 40 rokiem życia. No na Boga, ktoś potem musi na ich emerytury zarabiać...
jak ktos w wieku 20lat zaczynal prace w Policji to moze isc przed 40 rokiem zycia na emeryture, ale trzeba wziac pod uwage ze jest to praca 24h/dobre 7 dni w tygodniu.
Jestem w innych, bardzo zblizonych do policji, sluzbach mundurowych to wiem jak to wyglada.
To ze masz urlop, czy cie nie ma, nie ma znaczenia - jest robota musisz byc i tyle

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Nawet do pracy za biurkiem trzeba mieć niezłą kondycję bo nabór jest jeden dla wszystkich i są testy sprawnościowe.
teraz zaczyna sie ucywilanie etatow, wiec wczesniej czy pozniej osoby "za biurkiem" beda tylko cywilami i nie beda im przyslugiwaly wszystkie takie rzeczy jak mundurowym.
Obserwuj u siebie gdzies policje bo moze beda szukali cywili na etaty a wtedy kondycja juz nie ma znaczenia

Mi nie raz zdarzylo sie sluchac narzekania na mundurowych, chociaz ludzie malo kiedy wiedza jak jest naparwde
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 18:26   #51
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

chwilka83: Twoj TZ sklada zapewne tzw. Ankiete Bezpieczenstwa. Nie wiem jak jest do konca z tym wszystkim, ale jezeli twoja najblizsza rodzina ma wyrok, to moze byc problem. chociaz z drugiej strony, to nie Ty przeciez jestes w policji.
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:35   #52
geko
Przyczajenie
 
Avatar geko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 26
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

w zasadzie to na 100% nie wiem jak to jest w przypadku gdy rodzina jest karana sadownie jednakze mam pewna teorie :P rzeczywiscie ankieta bezpieczenstwa jest bardzo szczegolowa, porusza nawet naszych dziadkow. osobisie sadze ze w tym wszystkim chodzi o cos zupelnie innego niz to czy ktos w rodzinie byl karany, a mianowicie o to czy my sie do tego potrafimy przyznac...bo nie tyle jest istotny wyrok twojego taty czy brata co fakt zatajenia tego przez TŻ. Jesli bedzie szczery...bedzie wiarygodny, proste
__________________
jesli cos sie zaczelo to nie moze sie skonczyc...jesli sie skonczy, to znaczy ze nigdy sie nie zaczelo :PP



a ŚLUB będzie 17.09.2011
geko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 22:18   #53
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Ankieta dziadków nie obejmuje, tylko najbliższą rodzinę (rodzice, rodzeństwo, małżonek i jego rodzice i rodzeństwo). I tu nie jest ważne kto ma jaki wyrok, tylko czy osoba ankietowana daje rękojmię zachowania tajemnicy.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 22:38   #54
geko
Przyczajenie
 
Avatar geko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 26
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

zwram honor rzeczywiscie pomieszalam w ankiecie tego nie ma...sprawdzilam, za to jest to na innym druczku, u mnie kwestionariusz osobowy jak i ankiete wypelnialo sie razem wiec pewnie cos pomieszalam, jednakze dla sprawy jest to tak i tak bez znaczenia
__________________
jesli cos sie zaczelo to nie moze sie skonczyc...jesli sie skonczy, to znaczy ze nigdy sie nie zaczelo :PP



a ŚLUB będzie 17.09.2011

Edytowane przez geko
Czas edycji: 2008-11-11 o 22:52
geko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 22:57   #55
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez geko Pokaż wiadomość
zwram honor rzeczywiscie pomieszalam w ankiecie tego nie ma...sprawdzilam, za to jest to na innym druczku, u mnie kwestionariusz osobowy jak i ankiete wypelnialo sie razem wiec pewnie cos pomieszalam, jednakze dla sprawy jest to tak i tak bez znaczenia
ano właśnie... tak właśnie myślałam, że mówimy o dwóch różnych ankietach.
Ankieta Bezpieczeństwa Osobowego w myśl ustawy o ochronie informacji niejawnych takiego pytania nie ma.
podaję link do ustawy - od strony 50 jest wzór ankiety z pytaniami.
http://isip.sejm.gov.pl/servlet/Sear...19990095Lj.pdf

Faktycznie co innego jest kwestionariusz i tam pytania takie mogą się pojawić.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:13   #56
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

A może są na forum policjantki i powiedzą coś na temat pracy w Policji? Ja zdecydowałam się spróbować swoich sił i na dniach lecę składać papiery bo w moim województwie trwa aktualnie nabór. Wiem,że będzie ciężko się dostać, ale spróbuje. Zwłaszcza,że od x-czasu myślę o pracy w Policji. Narazie nauka z zakresu materiału obowiązującego na teście i ćwiczenia(narazie siłownia,biegi,a w następnym tygodniu fitness).
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 07:34   #57
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

facilmente_irritabile: poćwicz też brzuszki z obciążeniem i podciąganie ( w ogóle wszystkie ćwiczenia na ramiona) i pamiętaj, że TSF nie jest na szybkość, tylko na wytrzymałość... a wiesz, że niektóre komendy prowadza przygotowanie do TSFu? zapytaj u siebie w najbliższej jednostce, która ma swoja sale gimnastyczną.
Powodzenia, 3mam kciuki
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:05   #58
marcia_71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 83
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez mmmmarta Pokaż wiadomość
jeśli ktoś nie potrafi zarobić 'idzie' właśnie na policjanta. Dzieci, młodzież, która jest w dzieciństwie wykorzystywana, gnębiona etc. Przez innych, tj. Silniejszych psychicznie i fizycznie wykonuje właśnie ten zawód. Ludzie tam pracujący mają jakieś zaburzenia psychiczne.

stanowcze nie policji! .

popieram!!!!!!!!!!!!
marcia_71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:09   #59
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez mmmmarta Pokaż wiadomość
jeśli ktoś nie potrafi zarobić 'idzie' właśnie na policjanta. Dzieci, młodzież, która jest w dzieciństwie wykorzystywana, gnębiona etc. przez innych, tj. silniejszych psychicznie i fizycznie wykonuje właśnie ten zawód. Ludzie tam pracujący mają jakieś zaburzenia psychiczne.

STANOWCZE NIE POLICJI! .

chyba oszalałaś
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:29   #60
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: zawód: policjant- co myślicie?!

Cytat:
Napisane przez verochka Pokaż wiadomość
facilmente_irritabile: poćwicz też brzuszki z obciążeniem i podciąganie ( w ogóle wszystkie ćwiczenia na ramiona) i pamiętaj, że TSF nie jest na szybkość, tylko na wytrzymałość... a wiesz, że niektóre komendy prowadza przygotowanie do TSFu? zapytaj u siebie w najbliższej jednostce, która ma swoja sale gimnastyczną.
Powodzenia, 3mam kciuki
Wiem,wiem I nie dziękuje,żeby nie zapeszyć
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 14:55:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.