Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 22:28   #361
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Było już o tym mówione nieraz - wszystkie paczki spoza UE przechodzą przez Urząd Celny. Na każdej przesyłce jaką dostałam (kilkadziesiąt już na pewno było) widniała pieczątka zielona UC "dopuszczono do obrotu" (lub coś w tym stylu). Tylko jedna moja paczka miała czerwoną pieczątkę z napisem "objęto procedurą celną" (mniej więcej tak to brzmiało), co było równoznaczne z naliczeniem mi za nią VATu.
Oj ja to weteran jestem jeżeli chodzi o przesyłki z US i nie tylko o kosmetykach mówię te z samplami i podkładami nigdy nie zostaly oclone ! co innego większe, w kartonowych pudełeczkach nigdy żadnych minerałów nie oclili, a czasami zamawiam po parę podkładów (nie tylko dla siebie )

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Chyba godzine siedze juz na stronie LUMIERE i nie wiem co wziac.. stawiam na medium cool i light med cool.. neutrale wygladaja ziemiście.
Nie wiem naprawde co wziac :/ wg waszych swatchy to warm wyglada na bezowy, albo moj monitor oszalał i jak tu wybierac?
Co jest podobne do Perfect z EDM? Light med cool? tak wynika mi na monitorze chyba..
wiesz ,że nie doradzę Ci w kwestii odcieni cool bo nigdy w takie nie celowałam, ale potiwerdzam, że odcienie neutral wg. mnie (miałam kiedyś próbki) wygladają ziemiście. Odcień Warm w zależności od formuły ma inny odcień . LM Warm pasował mi w formule FF, ale w formule VV wcale mi się nie podobal, lepiej wyglądałam w LM Beige, który nie był ceglasy w odróżnieniu od Medium Biege w formule FF
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:37   #362
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Oj ja to weteran jestem jeżeli chodzi o przesyłki z US i nie tylko o kosmetykach mówię te z samplami i podkładami nigdy nie zostaly oclone ! co innego większe, w kartonowych pudełeczkach nigdy żadnych minerałów nie oclili, a czasami zamawiam po parę podkładów (nie tylko dla siebie )
Ale zielona pieczątka z UC o dopuszczeniu do obrotu nie oznacza, że paczka została oclona. Chyba że ja nie zrozumiałam Twojej wypowiedzi i miałaś dokładnie to samo na myśli co ja.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:39   #363
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ajaj. Ja tam drobinki lubię, ale wiem też, że nie każdy. Mamie się podoba ten Cappuchino bo właśnie jest idealnie matowy. Będę czekać, aż w wolnej chwili wkleisz zdjęcia cieni A zwłaszcza na Golden Plum

Jestem też mile zaskoczona, bo próbka cienia jest spora, starczy na długo. No i te fajne, zgrabne słoiczki
Jak mi się uda, to może wkleję jutro, ale chyba nie obejdzie się baz swatchy, bo one całkiem inne są na ręku Cappuchino przypomina mi trochę Naked MAC Zastanawiam się tylko, czy przesypujecie swoje próbki podkładów do pojemniczków, czy wygrzebujecie je z woreczków. Tylko jak tam włożyć pędzel, żeby coś na nim zostało
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:49   #364
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kagan, też mam ten problem - woreczki strasznie niewygodne, a ja nie mam jeszcze żadnych pudełeczek itp. Wysypuję trochę na rękę i mieszam pędzlem póki co.


W kwestii oclenia - te moje próbki nie zostały oclone (w sensie - nie muszę nic płacić). Ale przyjrzałam się dokładnie wszystkiemu i stwierdzam, że moje próbki zostały rozpakowane, policzone,(ktoś maział długopisem po wydruku z Lumiere), po czym przepakowane do koperty bąbelkowej, adresy ktoś przekleił, koperta ostemplowana przez UC i puszczona do mnie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-10 o 22:58
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:57   #365
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Do mnie probki z Lumiere jeszcze nie doszly ale z tymi woreczkwymi bede postepowac raczej tak jak z malymi sloiczkami - wysypie potrzebna ilosc do miseczki lub duzej zakretki, nie bede wkladac pedzla do woreczka.

Cappuchino tez mnie kusi ale na razie czekam na Cafe Latte
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:59   #366
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kagan, też mam ten problem - woreczki strasznie niewygodne, a ja nie mam jeszcze żadnych pudełeczek itp. Wysypuję trochę na rękę i mieszam pędzlem póki co.
madziczko a nie lepiej wziąć sobie małą miseczkę i do niej zawsze sypać minerały a potem nabierać z niej pędzlem?

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
W kwestii oclenia - te moje próbki nie zostały oclone (w sensie - nie muszę nic płacić). Ale przyjrzałam się dokładnie wszystkiemu i stwierdzam, że moje próbki zostały rozpakowane, policzone,(ktoś maział długopisem po wydruku z Lumiere), po czym przepakowane do koperty bąbelkowej, adresy ktoś przekleił, koperta ostemplowana przez UC i puszczona do mnie
To osoba pakująca w Lumiere odhaczała na karcie z zamówieniem produkty które pakuje. Prawie w każdej firmie tak robią.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 23:18   #367
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale zielona pieczątka z UC o dopuszczeniu do obrotu nie oznacza, że paczka została oclona. Chyba że ja nie zrozumiałam Twojej wypowiedzi i miałaś dokładnie to samo na myśli co ja.
Objęcie procedurą dopuszczenia do obrotu nie oznacza automatycznie nałożenia cła oznacza, że przesyłka/paczka zostala sprawdzona i może przekroczyć granicę UE i dopiero w zależności od zaistnienia przesłanek nakłada się na nią cło bądź nie, więc chyba piszemy o tym samym
chciałam jedynie zaakcentować, że nigdy na żadne minerały nie nałożono mi cła....a bywało sporo innych paczek za które cło płaciłam no ale było to lege atris

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-03-11 o 00:02 Powód: jak zwykle literówki które wyłapałam
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 23:36   #368
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
madziczko a nie lepiej wziąć sobie małą miseczkę i do niej zawsze sypać minerały a potem nabierać z niej pędzlem?
Będę musiała się rozejrzeć. Ale zaraz, zaraz... mam puste opakowanie po pudrze sypkim Inglota Lepsze to niż nic

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To osoba pakująca w Lumiere odhaczała na karcie z zamówieniem produkty które pakuje. Prawie w każdej firmie tak robią.
A to mnie zmyliło. Za pierwszym razem nic nie pokreślili, więc wzięłam to za sprawkę UC.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 23:40   #369
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Objęcie procedurą dopuszczenia do obrotu nie oznacza automatycznie nałożenia cła oznacza, że przesyłka/paczka zostala sprawdzona i może przekroczyć granicę UE i dopiero w zależności od zaistnienia przesłanek nakłada się na nią cło bądź nie, więc chyba piszemy o tym samym
chciałam jedynie zaakcentować, że nigdy na żdane minerały nie nałożono mi cła....a bywało sporo innych paczek za które cło płaciłam no ale był to lege atris
No to jednak piszemy o tym samym.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 00:12   #370
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

to ja zmienię temat.
wzięlam zestaw 5 sampli za 0,01 USD z 4 różami i jednym pudrem
Oczywiście leci zapas poppy'ego
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 00:46   #371
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No to jednak piszemy o tym samym.
tak ...tylko możliwe , że ja używam skrótów myślowych , bo pewne rzeczy są dla mnie oczywiste, a głowę mam jak sześcian nabitą myślami do jakie szkoły córkę wysłać i dodatkowo mała źle śpi...brzuszek ją boli
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 00:50   #372
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
tak ...tylko możliwe , że ja używam skrótów myślowych , bo pewne rzeczy są dla mnie oczywiste, a głowę mam jak sześcian nabitą myślami do jakie szkoły córkę wysłać i dodatkowo mała źle śpi...brzuszek ją boli
tez to przerabiamy
bole brzucha potarzaja sie przy pelni? sa w jakis sposob cykliczne?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:22   #373
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Tez wlasnie myslalam ze light medium cool bedzie jak perfect.. kurcze za miesiac w koncu zamowie Lumiere to zobacze te kolory, wezme z sampli tylko podklady i tylko formule VV [w FF wygladalam jakbym tynk miala ].
Oby tylko promocja dalej trwala.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:51   #374
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Do mnie probki z Lumiere jeszcze nie doszly ale z tymi woreczkwymi bede postepowac raczej tak jak z malymi sloiczkami - wysypie potrzebna ilosc do miseczki lub duzej zakretki, nie bede wkladac pedzla do woreczka.

Cappuchino tez mnie kusi ale na razie czekam na Cafe Latte
Włąsnie przesypałam z woreczka trochę do miseczki. Nie mam jeszcze wyczucia ile trzeba nasypać, ale myslę, że się nauczę.
Co do obiecanych zdjęć - nie dam rady dzisiaj wrzucić. Aparat odmówił mi posłuszeństwa - znaczy się zapomniałam kupić mu nowe baterie Postaram się zrobić to jutro.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:45   #375
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Anecka a jest jakaś promocja w Lumiere.??Szykuję się na zamówienie i nie widzę nic.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:47   #376
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Anecka a jest jakaś promocja w Lumiere.??Szykuję się na zamówienie i nie widzę nic.
Anecka chyba miała na myśli komplet próbek za centa
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:50   #377
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A to ta promocja jest non stop.Myślałam,że może jest jakaś inna.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:01   #378
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Anecka chyba miała na myśli komplet próbek za centa
Si

Ja to uwazam za promocje ktora moze sie skonczyc z dnia na dzien, mam takie przeczucie.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:07   #379
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Si

Ja to uwazam za promocje ktora moze sie skonczyc z dnia na dzien, mam takie przeczucie.
Nieeeeee!!!!!!!!!!!!
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 19:45   #380
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

czekam aż dojdzie kasa na Paypala i kupuję duży podkład.Lumiere najładniej na mnie wyglądają.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:55   #381
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Si

Ja to uwazam za promocje ktora moze sie skonczyc z dnia na dzien, mam takie przeczucie.
oj nie, to byłoby straszne
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:18   #382
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Gween fioletusa jeszcze nie próbowałam, aż sama się dziwię ale czekałam na angled brusha z EDM...no i boję się efektu sinaka a i cera nie dopisuje więc ryzyko podwyższone...
Nieśmiało wklejam Goldena, żeby nie było że to tylko dla azjatek Nie taki diabeł straszny...jak wygląda w woreczku

Jeśli chodzi o formułę FF, to sama nie wiem jak ją ocenić. Tuż po nałożeniu było ładnie (mam cere naczyńkową, trądzikową z rumieniem, bliznami, itd.) a po jakiś 2 godzinach makabra, tyle że nie wiem czy to wina formuły czy tego co mi się od paru dni robi z cerą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1.jpg (116,0 KB, 328 załadowań)
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 02:42   #383
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość


fragy czy Ty jestes moja bliźniaczką kolorystyczną? bo ja już z samego patrzenia na strone doszłam do wniosku że Warm Light który zamówiłam, bedzie zbyt różowy (on ma chyba coś a la nutkę czerwoności)
w takim razie, witaj siostro
dziś wypróbowałam Light Golden, kolor całkiem całkiem, ale jutro wracam do sprawdzonego edm-owego podkładu
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 08:36   #384
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Przyszła mi wyczekiwana paczka
Kolory jasnością wybrałam odpowiednie -light - dochodze do wniosku że po prostu mam brać drugi ze skali i w 9/10 przypadkach jest ok.
Na razie wypróbowałam Light Beige VV (ładnie sie wtopił, acz jest minimalnie za mało żółty) + róż sugarberry (śliczny w proszku niestety na mnie się zbój ocieplił ), jutro mój cichy faworyt Light Golden

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Gween fioletusa jeszcze nie próbowałam, aż sama się dziwię ale czekałam na angled brusha z EDM...no i boję się efektu sinaka a i cera nie dopisuje więc ryzyko podwyższone...
Nieśmiało wklejam Goldena, żeby nie było że to tylko dla azjatek Nie taki diabeł straszny...jak wygląda w woreczku

Jeśli chodzi o formułę FF, to sama nie wiem jak ją ocenić. Tuż po nałożeniu było ładnie (mam cere naczyńkową, trądzikową z rumieniem, bliznami, itd.) a po jakiś 2 godzinach makabra, tyle że nie wiem czy to wina formuły czy tego co mi się od paru dni robi z cerą
a jaki masz odcień golden? (nie umiem ocenić ze zdjęcia )
Bo ponoć w tych najjaśniejszych nie widać "azjatyckości" tak bardzo

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
w takim razie, witaj siostro
dziś wypróbowałam Light Golden, kolor całkiem całkiem, ale jutro wracam do sprawdzonego edm-owego podkładu
Dobra rekomendacja juz sobie ostrzę ząbki na light golden chyba formułę FF bedę testować
Gajowniczko piszę priv
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 09:23   #385
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a jaki masz odcień golden? (nie umiem ocenić ze zdjęcia )
Bo ponoć w tych najjaśniejszych nie widać "azjatyckości" tak bardzo
Ten odcień to właśnie Light Golden
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7555s.jpg (20,0 KB, 152 załadowań)
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 09:34   #386
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Ten odcień to właśnie Light Golden
Tak podejrzewałam Mnie w woreczku zupełnie nie przeraża żółtością, moja szyja jest znacznie bardziej żółta
Mam tylko nadzieję że nie zżółknie na twarzy jeszcze bardziej - większość podkładów i różów ma taka tendencję
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:08   #387
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Tak podejrzewałam Mnie w woreczku zupełnie nie przeraża żółtością, moja szyja jest znacznie bardziej żółta
Mam tylko nadzieję że nie zżółknie na twarzy jeszcze bardziej - większość podkładów i różów ma taka tendencję
Właśnie u mnie po nałożeniu na nieco bielący filtr i skrobie był w sumie ładnie jasno żółty ale po czasie zrobił się trochę za ciemny i jakiś taki żółto-zielony
Ale wszystko zależy od cery, także liczmy na to, że u Ciebie się sprawdzi
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:12   #388
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Dobra rekomendacja juz sobie ostrzę ząbki na light golden chyba formułę FF bedę testować
Gajowniczko piszę priv
Ja dzisiaj własnie testuję Light Golden formułę W, niestety FF mnie tynkuje za bardzo
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:34   #389
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj własnie testuję Light Golden formułę W, niestety FF mnie tynkuje za bardzo
Ja myslę że u mnie ten efekt tez będzie, zwłaszcza że ja praktycznie nie potrzebuję krycia a ujednolicenia - ale ponieważ to było moje pierwsze zamówienie próbkowe brałam każda formulę - nigdy nie wiadomo co sie może okazać strzałem w dziesiątkę

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-03-12 o 12:12
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:50   #390
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ja myslę że u mnie ten efekt tez będzie, zwłaszcza że ja praktycznie potrzebuję krycia a ujednolicenia - ale ponieważ to było moje pierwsze zamówienie próbkowe brałam każda formulę - nigdy nie wiadomo co sie może okazać strzałem w dziesiątkę
Oczywiście. Ja pierwszym razem wzięłam samą FF i się nacięłam. Teraz wzięłam wszystkie pozostałe
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.