Jakie autko? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 10:32   #61
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Jakie autko?

Ja poluję na Focusa i Citroena C4 -ten drugi wizualnie, czy moze ktos ma i może się wypowiedziec?
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:41   #62
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Jakie autko?

Cytat:
Napisane przez kasiaberlin Pokaż wiadomość
Ja poluję na Focusa i Citroena C4 -ten drugi wizualnie, czy moze ktos ma i może się wypowiedziec?
A ktorego chcesz Focusa?? Ja mam Foczke z 2008r. Mam go 1,5 roku (no prawie), 1.6 dieselek 109KM. Najwiekszy plus tego samochodu to spalanie!!!! Na trasie spala mi 5,3 (jadac kolo 130km/h). Wiadomo, ze moze i spalac ponad 6, jesli jedziesz 180, no ale powiedzmy, ze zazwyczaj 180 sie nie jezdzi. W miescie spala kolo 6 litrow. Raz byl problem z pompa paliwa, ale samochod jest na gwarancji, wiec wymienili. Innych problemow nie bylo. Nie rdzewieje (jak stare Fordy) i generalnie jest z niego bardzo bardzo happy!! Citroena C4 tez rozwazalam przy zakupie, ale poniewaz mieszkam za granica, potrzebuje dosc duzego samochodu, a C4 jest troszeczke mniejszy.

Na stronie http://www.kabeleins.de/auto/tests/artikel/00265/ jest porownanie C4 i Focusa. Nie wiem czy cos ci da, ale wklejam. Mam nadzieje, ze znasz choc troche niemiecki.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:23   #63
Fruzja
Raczkowanie
 
Avatar Fruzja
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 51
Dot.: Jakie autko?

Citroen C4 jest plastikowy w środku... nie polecam bo wszystkow nim trzeszczy .... a Focus ? niezły
__________________
"Często szuka się sensu życia przy użyciu bezsensownych metod." – Janusz Leon Wiśniewski

Walka o mniejszą wartość na wadze
Fruzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:15   #64
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Jakie autko?

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
A ktorego chcesz Focusa?? Ja mam Foczke z 2008r. Mam go 1,5 roku (no prawie), 1.6 dieselek 109KM. Najwiekszy plus tego samochodu to spalanie!!!! Na trasie spala mi 5,3 (jadac kolo 130km/h). Wiadomo, ze moze i spalac ponad 6, jesli jedziesz 180, no ale powiedzmy, ze zazwyczaj 180 sie nie jezdzi. W miescie spala kolo 6 litrow. Raz byl problem z pompa paliwa, ale samochod jest na gwarancji, wiec wymienili. Innych problemow nie bylo. Nie rdzewieje (jak stare Fordy) i generalnie jest z niego bardzo bardzo happy!! Citroena C4 tez rozwazalam przy zakupie, ale poniewaz mieszkam za granica, potrzebuje dosc duzego samochodu, a C4 jest troszeczke mniejszy.

Na stronie http://www.kabeleins.de/auto/tests/artikel/00265/ jest porownanie C4 i Focusa. Nie wiem czy cos ci da, ale wklejam. Mam nadzieje, ze znasz choc troche niemiecki.
Super, dzięki za linka. Niemiecki znam, używam go codziennie w pracy
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.