Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-11, 15:38   #3031
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domenka1 Pokaż wiadomość
Dla porównania wklejam zdjęcia ciemnej czekolady po zrobieniu oraz dwa zdjęcia po ok. miesiącu.

mam identyczny kolor jak na 3 zdj tez po castingu (nigdy wiecej!) jak myslicie zalapie mi na tym kolorze jakis rudy braz?
jajun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 18:17   #3032
bladolica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
cudny ten kolor ,masz moze jeszcze jakies jego fotki?
kolejna fotka koloru orzech laskowy
jednak uprzedzam że kolor w rzeczywistości jest trochę intensywniejszy, lepiej wygląda na żywo niż na tej fotce

ogólnie polecam
bladolica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 18:20   #3033
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez bladolica Pokaż wiadomość
kolejna fotka koloru orzech laskowy
jednak uprzedzam że kolor w rzeczywistości jest trochę intensywniejszy, lepiej wygląda na żywo niż na tej fotce

ogólnie polecam
śliczny
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 22:10   #3034
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez bladolica Pokaż wiadomość
kolejna fotka koloru orzech laskowy
jednak uprzedzam że kolor w rzeczywistości jest trochę intensywniejszy, lepiej wygląda na żywo niż na tej fotce

ogólnie polecam
jaki był twój kolor wyjściowy?
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 22:28   #3035
coala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez bladolica Pokaż wiadomość
kolejna fotka koloru orzech laskowy
jednak uprzedzam że kolor w rzeczywistości jest trochę intensywniejszy, lepiej wygląda na żywo niż na tej fotce

ogólnie polecam



cudowny.....

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez domenka1 Pokaż wiadomość
Coala9 mi mroźny kasztan na początku wyszedł taki brązik z ciepłym odcieniem a po 2-3 myciach już był mocno rudawy, bardzo szybko się spłukał, ale też pewnie dlatego, że był kładziony na jasny blond. Wklejałam tu moje zdjęcia, które dokładniej widać na stronach:
kolor wyjściowy strona 91,
kolor po farbowaniu strona 96,
kolor po szybkim spłukaniu strona 98.

kurcze ciężko stwierdzić jak z tym kolorem bo u każdego inaczej wychodzi.
i przeraża mnie ta rudość po myciu. on wygląda raczej na taki brąz...
coala9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 22:37   #3036
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

kurczę, ja się chyba skusze na tego orzeszka bladolica-jaki miałaś kolor wyjściowy włosów?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 03:17   #3037
bladolica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
kurczę, ja się chyba skusze na tego orzeszka bladolica-jaki miałaś kolor wyjściowy włosów?

hmmm, mój wyjściowy kolor to były pozostałości po poprzednim, wcześniej kilka razy farbowałam nugatem

poniżej zamieszczam fotkę wyjściowego spranego nugatu (tzn. była zrobiona troche wcześniej niż zaraz przed farbowaniem) i jeszcze jedną orzeszka (na tej chyba lepiej widać że kolor jest dosyć intensywny)

pozdrawiam
bladolica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 09:24   #3038
domenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bladolica Pokaż wiadomość
hmmm, mój wyjściowy kolor to były pozostałości po poprzednim, wcześniej kilka razy farbowałam nugatem

poniżej zamieszczam fotkę wyjściowego spranego nugatu (tzn. była zrobiona troche wcześniej niż zaraz przed farbowaniem) i jeszcze jedną orzeszka (na tej chyba lepiej widać że kolor jest dosyć intensywny)

pozdrawiam

Masz śliczne włosy i kolorek też ładniutki, ale już nie dla mnie Ja obecnie kupiłam hebanową czerń i będę robić za jakieś 2 tygodnie. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie, bo mam już dość rudawego połysku jak to było po mroźnym kasztanie i ciemnej czekoladzie.
domenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 09:36   #3039
coala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bladolica Pokaż wiadomość
hmmm, mój wyjściowy kolor to były pozostałości po poprzednim, wcześniej kilka razy farbowałam nugatem

poniżej zamieszczam fotkę wyjściowego spranego nugatu (tzn. była zrobiona troche wcześniej niż zaraz przed farbowaniem) i jeszcze jedną orzeszka (na tej chyba lepiej widać że kolor jest dosyć intensywny)

pozdrawiam


Twój kolorek jest wspaniały, po prostu śliczny.
i chyba właśnie z tym kolorkiem zaryzykuję na moich ciemno blond włoskach
coala9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 09:40   #3040
alicyju69
Raczkowanie
 
Avatar alicyju69
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 93
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a farbował ktoś włosy perłowym blondem?
alicyju69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 11:12   #3041
natalika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Proszę o pomoc
Jak uzyskać taki ciepły, ciemny brąz jak na załączonym obrazku??
Jaki to casting?
Co myślicie o miodowym kasztanie albo miodowym karmelu?
Jak wychodzą te kolorki?? Czy któraś już próbowała?
Są ciemne i ciepłe?
Dziekuję
natalika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 12:26   #3042
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bladolica Pokaż wiadomość
hmmm, mój wyjściowy kolor to były pozostałości po poprzednim, wcześniej kilka razy farbowałam nugatem

poniżej zamieszczam fotkę wyjściowego spranego nugatu (tzn. była zrobiona troche wcześniej niż zaraz przed farbowaniem) i jeszcze jedną orzeszka (na tej chyba lepiej widać że kolor jest dosyć intensywny)

pozdrawiam
a właściwie jak jest z odrostem? Mocno widać po miesiącu?
Dzięki za zdjęcia
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 13:12   #3043
bladolica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a właściwie jak jest z odrostem? Mocno widać po miesiącu?
Dzięki za zdjęcia
hmm odrosty, cóż po nugacie praktycznie wcale nie rzucały się w oczy, kolor spierał się bardzo równomiernie, poza tym moje naturalne włosy to taki ciemny blond z rudymi refleksami, wieć może dlatego odrosty nie były widoczne,

jeżeli chodzi o odrosty po orzechu laskowym, to farbowałam nim dopiero pierwszy raz i mam go 2 tyg na głowie, więc jeszcze nie widać za bardzo, poza tym jak już powiedziłam moje naturalne włosy mają podbne refleksy (może są odrobine ciemniejsze) więc póki co się nie przejmuje, na pewno bedzie je widać bardziej niż po nugacie bo orzech jest o kilka tonów jaśniejszy,

mimo to polecam
bladolica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 13:34   #3044
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a jak ci sie spiera ten orzech laskowy...ja nim farbowalam raz..kladlam na brazowe wlosy i w sumie tak po 3-5 myciach zostala mi lekko rudawa poswiata na brazowych wlsoach i cala farba sie splukala
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 14:36   #3045
bladolica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
a jak ci sie spiera ten orzech laskowy...ja nim farbowalam raz..kladlam na brazowe wlosy i w sumie tak po 3-5 myciach zostala mi lekko rudawa poswiata na brazowych wlsoach i cala farba sie splukala
kolorek spiera się powoli i naprawde równomiernie, może dlatego, że trzymałam go troche dłużej niż piszą na opakowaniu, oczywiście włosy nie wyglądają już tak jak dzień po farbowaniu, ale z tego to się akurat cieszę, bo przez pierwsze dni kolor był zbyt soczysty, dokładnie taki jak na pudełku, a ja z moją bladą twarzą nie lubię się za bardzo rzucać w oczy, więc jestem zadowolna że kolor się powolutku spiera
bladolica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 08:42   #3046
coala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

muszę się z Wami podzielić moim nowym odkryciem.
Otóż skończyła mi się ta super odżywka załączona do castinga i postanowiłam kupić coś w jej miejsce. Kupiłam odżywkę do i nawet szampon do włosów pantene intensywna regeneracja. stwierdzam, że odżywka jest po prostu cudowna, ślicznie pachnie i powoduje, że włosy są bardzo mięciutkie i gładkie.nigdy nie miałam takich włosów po zwykłej drogeryjnej odżywce.a po tej mam Za to szampon nie jest taki rewelacyjny, bo po im włosy są sztywne, suche i takie jakby twarde.
Ale odżywkę naprawdę polecam.

Edytowane przez coala9
Czas edycji: 2009-09-13 o 09:21
coala9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 11:07   #3047
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez coala9 Pokaż wiadomość
muszę się z Wami podzielić moim nowym odkryciem.
Otóż skończyła mi się ta super odżywka załączona do castinga i postanowiłam kupić coś w jej miejsce. Kupiłam odżywkę do i nawet szampon do włosów pantene intensywna regeneracja. stwierdzam, że odżywka jest po prostu cudowna, ślicznie pachnie i powoduje, że włosy są bardzo mięciutkie i gładkie.nigdy nie miałam takich włosów po zwykłej drogeryjnej odżywce.a po tej mam Za to szampon nie jest taki rewelacyjny, bo po im włosy są sztywne, suche i takie jakby twarde.
Ale odżywkę naprawdę polecam.
pantene pro-v do włosów farbowanych -też polecam -naprawdę chroni kolor
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 17:29   #3048
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nie wiem, czy już to widziałyście, czy nie, ale proszę:

http://www.lorealparis.pl/minisites/casting/

Można się troszkę pobawić

(dawno temu znalazłam coś takiego na stronie zagranicznej i było znacznie więcej kombinacji, i w ogóle, ale że Polska takie coś ma... )
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 19:48   #3049
domenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Zrobili teraz promocję na Castinga i za 19,99 dostanie się farbę + szampon Elseve do włosów farbowanych gratis. U nie w mieście są w drogerii Natura i w Kaufflandzie
domenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 19:55   #3050
Lola44
Przyczajenie
 
Avatar Lola44
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domenka1 Pokaż wiadomość
Zrobili teraz promocję na Castinga i za 19,99 dostanie się farbę + szampon Elseve do włosów farbowanych gratis. U nie w mieście są w drogerii Natura i w Kaufflandzie
Ja osobiście nie polecam Casting Creme Gloss, po ostatnim użyciu zaczęły wypadać mi włosy, dosłownie garściami. Dopiero teraz (2 mies. od farbowania) uporałam się z tym problemem. Nie wiem czy to kwestia zniszczonych włosów czy wrażliwej skóry głowy, w każdym razie jeszcze po żadnej farbie (nawet blond) nie wypadały mi włosy, a na pewno nie w takich ilościach!
Lola44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:56   #3051
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domenka1 Pokaż wiadomość
Zrobili teraz promocję na Castinga i za 19,99 dostanie się farbę + szampon Elseve do włosów farbowanych gratis. U nie w mieście są w drogerii Natura i w Kaufflandzie
chyba dziś zajde bo już ma dość patrzenia na swoją szarość -ostatnio farbowałam 2 miesiące temu i juz mi tego mroźnego beżu w ogole nie widać... I sie teraz zastanawiam między nugatem i blondem lub ciemnym blondem... Albo karmel? Kurczę, nie mam pomysłu Dziewczyny, polećcie jakiś kolor
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:11   #3052
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja farbowalam orzechem laskowym fajny kolor..... a teraz mnie ciekawi bursztym... tylko ze na pudelku jest ciemny zas na tej stronie podanej przez Kayako jest fajny rudy kolor podoby do tego orzecha.... no i moje pytanie jak to w koncy jest?? to jest ciemny kolor czy jasny?? taki jak na pudelku czy jasniejszy ?? plisssss help
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 12:19   #3053
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
ja farbowalam orzechem laskowym fajny kolor..... a teraz mnie ciekawi bursztym... tylko ze na pudelku jest ciemny zas na tej stronie podanej przez Kayako jest fajny rudy kolor podoby do tego orzecha.... no i moje pytanie jak to w koncy jest?? to jest ciemny kolor czy jasny?? taki jak na pudelku czy jasniejszy ?? plisssss help
no mi po zdjęciach umieszczanych tu też się podoba... ale boję się zbyt intensywnego koloru bo ja raczej lubię coś a'la blond pokazany na stronie podanej przez Kayako... A orzech Ci szybko spłynął, prawda? A wogóle jak się spierał? Równo? i jaki był na poczatku? Bo tp co jest pokazane na opakowaniu mnie przeraża -a boję się, ze na poczatku moze byc taki soczysty bo ja nie mam ciemnych włosów bardzo.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:28   #3054
Evangeline11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 90
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej, dziewczyny, potrzebuję Waszej niezastąpionej pomocy!
Zamierzam pofarbować włosy pierwszy raz (nie licząc zmywalnych szamponetek, po których nie ma już śladu). Wybór padł na Casting. Mój kolor włosów to jasny brąz.
Zastanawiam się nad Nugatem (nr. 724), Caffe Latte (nr. 623), no i myślałam też o Orzechu Laskowym, ale nie chcę aż tak intensywnego kolory na głowie. Która z Was farbowała włosy tymi odcieniami i jak Wam się podobały? I czy nie spłukiwały się szybko/ na rudawo?
Bardzo proszę o pomoc!
__________________
nie wierzyłam, nie czekałam,
nie przeczułam
w głębi snu,
że jeżeli gdzieś jest niebo,
to tu...
Evangeline11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:37   #3055
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Evangeline11 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, potrzebuję Waszej niezastąpionej pomocy!
Zamierzam pofarbować włosy pierwszy raz (nie licząc zmywalnych szamponetek, po których nie ma już śladu). Wybór padł na Casting. Mój kolor włosów to jasny brąz.
Zastanawiam się nad Nugatem (nr. 724), Caffe Latte (nr. 623), no i myślałam też o Orzechu Laskowym, ale nie chcę aż tak intensywnego kolory na głowie. Która z Was farbowała włosy tymi odcieniami i jak Wam się podobały? I czy nie spłukiwały się szybko/ na rudawo?
Bardzo proszę o pomoc!
wyszukiwarka i zaraz znajdziesz wszystkie interesujące Cię kolory na włosach wizażanek... nawet na poprzedniej stronie masz rozmowe o orzeszku i nugacie a tu caffe latte: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e#post12977420
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2009-09-16 o 13:44
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:43   #3056
Evangeline11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 90
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziękuję i przepraszam za zamieszanie, a tak to jest jak szuka się czegoś "na szybko".
__________________
nie wierzyłam, nie czekałam,
nie przeczułam
w głębi snu,
że jeżeli gdzieś jest niebo,
to tu...
Evangeline11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:38   #3057
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
no mi po zdjęciach umieszczanych tu też się podoba... ale boję się zbyt intensywnego koloru bo ja raczej lubię coś a'la blond pokazany na stronie podanej przez Kayako... A orzech Ci szybko spłynął, prawda? A wogóle jak się spierał? Równo? i jaki był na poczatku? Bo tp co jest pokazane na opakowaniu mnie przeraża -a boję się, ze na poczatku moze byc taki soczysty bo ja nie mam ciemnych włosów bardzo.
no orzeszka u mnie juz nie bylo po 2 tyg...z tym ze ja mialam wlsoy rozjasniane, blond pasemka i pewnie dlatego, no i po 2 to ja wlsoy myje dziennie;]... kolor byl taki brazowo rudy bo nakaldalam orzech na jasny braz....zas splukiwal sie rowno....duuuzym minusem byloze odrost chwycil na razacy rudy zas reszta wlosow na brozowo-rudy, jednak wraz z splukiwaniem farby roznica sie zatarla...

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

dziewczyny napiszcie jak to jest z tym bursztynem .... taki jak na pudelku czy taki jak na stronie podanej przez Kayako...... plisssssssssss;]
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:12   #3058
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ineska-> tu dziewczyna wkleila swoje zdjęcie z bursztynem https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1949
w wątku dużo osób mówi o tym kolorze, ale zdjęć bardzo mało

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

a tu piekne zdjęcie orzecha laskowego https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1232033754
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:17   #3059
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1253037711

Czy któryś z castingów dałby zbliżony efekt?
Zależy mi na takim karmelowym blondzie
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:25   #3060
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mój obecno kolor z odrostem po mieszance blondu z mroźnym beżem -powiem wam, ę trochę zaskoczona jestem, bo zmylo się na taki bezpłciowy kolor i lekko z rudym refleksem no, ale nic. Dziś zakupię farbę -pytanie czy orzeszek mi nie zrobi żarówki na głowie? Albo czy caffe latte złapie? jak myslicie? Mi się tak podoba kolor tego orzeszka co post wcześniej wrzuciłam...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.