Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 19:05   #3031
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
ale Opulash ma niezłe recenzje i fajne fotki, więc zaryzykowałam.
Opulash jest świetny Malowano mnie nim ostatnio na makijażu (żałuję, że nie zdążyłam się z nim załapać na zamówienie) - efekt super, ale jakoś dziwnie się zmywa, taki suchy zostaje, w okruszkach (a nie smugach) na waciku. Oczywiście na rzęsach zachowuje się ok - nie osypuje itp.

a ja zamówiłam róże - Burnt Pepper i Full Fuchsia i Emphasize Sculpting Powder
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:08   #3032
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Opulash jest świetny Malowano mnie nim ostatnio na makijażu (żałuję, że nie zdążyłam się z nim załapać na zamówienie) - efekt super, ale jakoś dziwnie się zmywa, taki suchy zostaje, w okruszkach (a nie smugach) na waciku. Oczywiście na rzęsach zachowuje się ok - nie osypuje itp.

a ja zamówiłam róże - Burnt Pepper i Full Fuchsia i Emphasize Sculpting Powder
Ty, a może on się ciepłą wodą zmywa jak mój ukochany Lash Power.., bo normalnie na waciku też się taki suchy robi...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:19   #3033
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez equi Pokaż wiadomość
a co powiecie nt. prawdziwości tzn oryginalności tego pędzla?:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1087274055

bo mnie zastanwwia czemu pisze edycja limitowana skoro nie ma 'SE' przy numerze ??
Mnie bardziej zastanawia cena, skoro oryginalna 180 jest kosmicznie droga, a tu wystąpił pędzel za grosze. Do tego proporcje pędzla mi się nie podobają, ale nie widziałam go na żywo, dlatego mogę się mylić. Jak dla mnie taka cena oznacza podróbę.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:57   #3034
equi
Raczkowanie
 
Avatar equi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Mnie bardziej zastanawia cena, skoro oryginalna 180 jest kosmicznie droga, a tu wystąpił pędzel za grosze. Do tego proporcje pędzla mi się nie podobają, ale nie widziałam go na żywo, dlatego mogę się mylić. Jak dla mnie taka cena oznacza podróbę.
czyli generalnie ten pedzel 180 jest w regularnej sprzedaży? nie jest to edycja limitowana? kurcze no ale niby piszą, ze wysyłka z LA i w ogóle trafiłam na strone tego sprzedającego, gdyż pytałam się dziewczyny która sprzedawała uzywane pędzle MAC'a i pytałam gdzie kupiła i dała mi namiary na tego sprzedawce i mówi, że sprzedaje oryginały, ale sama nie wiem, też mnie dziwi cena
equi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:11   #3035
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Potrzebuje adresy od: Amanda-a1, Raspberry1982, BrandNewName, Nadi83

od tych osób otrzymałem do tej pory przelewy
Kamilu, wysłałam PW wczoraj późnym wieczorem, był tam mój adres
Może nie doszło... Jeszcze raz zaraz wyślę
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:14   #3036
equi
Raczkowanie
 
Avatar equi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

swoją droga szkoda, że się nie ogarnęłam wcześniej bo widzę, że jakieś zamówienie z mac'a było realizowane ;( muszę śledzić temat, może następnym razem się załapię
equi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:36   #3037
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
już się nie mogę doczekać, zwłaszcza tych cieni ehehe jako dziecko w szkole cieszyłam się we wrześniu jak szłam kupować zeszyty, kredki itp. Ja coś mam że chyba mnie kolory stymulują. Oby. Może wtedy jak dostanę w swoje łapy moje MACzki to mnie natchnie i ruszę z pracą mgr...
Wrzucajcie wszyscy foty z łowów!!!
Ooo jezu ja też jeszcze wujek ma sklep z art. papierniczymi i mogłam sobie we wszystkim dowolnie grzebać i oglądać, wybierać i przebierać.

Ja pewnie wpadnę do MACa jak się pokaże nowa kolekcja i po tym będę mogła sfotografować mój zbiór na razie mam urwanie głowy i nie mam kiedy przejrzeć kosmetyków.
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Opulash jest świetny Malowano mnie nim ostatnio na makijażu (żałuję, że nie zdążyłam się z nim załapać na zamówienie) - efekt super, ale jakoś dziwnie się zmywa, taki suchy zostaje, w okruszkach (a nie smugach) na waciku. Oczywiście na rzęsach zachowuje się ok - nie osypuje itp.

a ja zamówiłam róże - Burnt Pepper i Full Fuchsia i Emphasize Sculpting Powder
Ooo to może nie był taki zły wybór tylko, że mam kilka nowych tuszy, nawet nie otwartych...

Sculpting Powder mnie kusi, ale mam róż Buff, którym modeluję twarz i na razie na nim poprzestanę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 21:27   #3038
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ooo jezu ja też jeszcze wujek ma sklep z art. papierniczymi i mogłam sobie we wszystkim dowolnie grzebać i oglądać, wybierać i przebierać.

Ja pewnie wpadnę do MACa jak się pokaże nowa kolekcja i po tym będę mogła sfotografować mój zbiór na razie mam urwanie głowy i nie mam kiedy przejrzeć kosmetyków.
wspomnienia szkolnych lat, hehe teraz tylko przeznaczenie tych kredek się zmieniło....
In The Groove pokazuje się 1go, mam nadzieję, że do 10 jeszcze coś będzie w sklepie... już i tak układam swoje wyjazdy do Wrocławia pod MACa - to jest nie fair, że ktoś kto nie mieszka w jednym w tych trzech miast nie ma szans ustrzelić jakiegoś chodliwego produktu...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:41   #3039
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny chcialabym zkaupic dwie rzeczy z z firmy MAC otóż jest to cień do oczu:

MAC color craft nautural flare
i MAC bronzing powder Matte Bronze -jestem ciekawa jak ten odcien wyglada na zywo i czy wpada w pomarancz czy braz...

niestety nie mam pojecia gdzie moge kupic te kosmetyki szukalam troche w siecie ,nie bardzo znam sie na angielskim wiec trudnosci w zamowieniu beda spore ,moze ktos mi pomoze zamowic?? albo zamowi ja oczywiscie pokryje wszystkie koszta...pliss
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:56   #3040
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Sculpting Powder mnie kusi, ale mam róż Buff, którym modeluję twarz i na razie na nim poprzestanę
a, to nie Sculpting, tylko Shaping - ten jasny (mylą mi się)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:18   #3041
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witam! Po długiej przerwie.. na szczęście udaje juz mi się znaleść wolną chwilę. Ponieważ chwilę mnie nie było, stron jakie przybyły jest masakryczna. Na szczęście dla mnie i na nieszczęście dla wątku większość postów polega tylko i wyłącznie na pisaniu o waszych zamówieniach i ich realizacji. Szczerze powiedziawszy niezbyt pozytywne dla tematu .

Juz w tym mętliku trochę się zgubiłam ale ktoś pisał o różu Style.. rewelacyjny kolor . Polecam nałożyć go na puder Warmed Up (z limitowanej edycji) lub na inny puder brązujący z serii mineralnych ..to połączenie powala

Róże w kremie... fajny kosmetyk na lato ..Można wetrzeć w skórę bezpośrednio i bardzo łatwo się blenduje. Dają raczej delikatne efekty... ale za to fajnie wyglądają na ustach .. polecam kolor Britt wit.

Co do produktów z serii limitowanych ..ponieważ odwiedizłam dzisiaj MAC'a we Wrocłąwiu . W piątek wieczorem organizowane są w centrum handlowym nocne zakupy i w MAC'u jet promocja ..przy zakupie 3 produktów jeden jest gratis ..ale to co chiałam wam powiedzieć to gratisami są własnie produkty z wcześniejszych kolekcji limitowanych..są pigmenty, shade sticki, róże mineralne i zwykłe, błyszczyki, paint pot'y więc chyba opłacalne. Na szczęście mam kilka braków w moim kufrze które ostatnio powstały więc mam okazję zęby je uzupełnic.. każdy powód jest dobry

i jeszcze jedno ..miałam wrzucić dawno dawno temu różne swatche czego nie zrobiłam i najmocniej przepraszam ale rodzenie i zajmowanie się małym brzdącem trochę mnie wyrwało czasowo. Dekaruję już wrzucać swatche w miarę na bieżąco
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 22:37   #3042
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez equi Pokaż wiadomość
czyli generalnie ten pedzel 180 jest w regularnej sprzedaży? nie jest to edycja limitowana? kurcze no ale niby piszą, ze wysyłka z LA i w ogóle trafiłam na strone tego sprzedającego, gdyż pytałam się dziewczyny która sprzedawała uzywane pędzle MAC'a i pytałam gdzie kupiła i dała mi namiary na tego sprzedawce i mówi, że sprzedaje oryginały, ale sama nie wiem, też mnie dziwi cena
Decyzja już należy do Ciebie. Co do pędzla to nie ma SE przed numerem, bo nie był dołączany do zestawów promocyjnych, np. świątecznych miniaturek (a z tego co się orientuję, to właśnie one mają SE), mógł wyjść albo jako limitowanka z jakąś kolekcją, albo był, ale później został wycofany. Najłatwiej sprawdzić dostępność na stronie MACa.

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny chcialabym zkaupic dwie rzeczy z z firmy MAC otóż jest to cień do oczu:

MAC color craft nautural flare
i MAC bronzing powder Matte Bronze -jestem ciekawa jak ten odcien wyglada na zywo i czy wpada w pomarancz czy braz...

niestety nie mam pojecia gdzie moge kupic te kosmetyki szukalam troche w siecie ,nie bardzo znam sie na angielskim wiec trudnosci w zamowieniu beda spore ,moze ktos mi pomoze zamowic?? albo zamowi ja oczywiscie pokryje wszystkie koszta...pliss
Pierwszy z nich to limitowanka, więc zostaje ebay/sklepy internetowe, co do drugiego to nie wiem nic na jego temat, zostawiam pole do popisu dla innych
W zamówieniu też raczej nie pomogę, bo nie mam odpowiedniej karty.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 23:02   #3043
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Właśnie spakowałem przesyłki dla: Kajol, Amanda-1a, BrandNewName, Nadi83, Raspberry1982
Jutro wysyłam

potrzebuje adres: AllThatGlitters
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-06-24 o 23:11
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 23:04   #3044
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Witam! Po długiej przerwie.. na szczęście udaje juz mi się znaleść wolną chwilę. Ponieważ chwilę mnie nie było, stron jakie przybyły jest masakryczna. Na szczęście dla mnie i na nieszczęście dla wątku większość postów polega tylko i wyłącznie na pisaniu o waszych zamówieniach i ich realizacji. Szczerze powiedziawszy niezbyt pozytywne dla tematu .

Juz w tym mętliku trochę się zgubiłam ale ktoś pisał o różu Style.. rewelacyjny kolor . Polecam nałożyć go na puder Warmed Up (z limitowanej edycji) lub na inny puder brązujący z serii mineralnych ..to połączenie powala

Róże w kremie... fajny kosmetyk na lato ..Można wetrzeć w skórę bezpośrednio i bardzo łatwo się blenduje. Dają raczej delikatne efekty... ale za to fajnie wyglądają na ustach .. polecam kolor Britt wit.

Co do produktów z serii limitowanych ..ponieważ odwiedizłam dzisiaj MAC'a we Wrocłąwiu . W piątek wieczorem organizowane są w centrum handlowym nocne zakupy i w MAC'u jet promocja ..przy zakupie 3 produktów jeden jest gratis ..ale to co chiałam wam powiedzieć to gratisami są własnie produkty z wcześniejszych kolekcji limitowanych..są pigmenty, shade sticki, róże mineralne i zwykłe, błyszczyki, paint pot'y więc chyba opłacalne. Na szczęście mam kilka braków w moim kufrze które ostatnio powstały więc mam okazję zęby je uzupełnic.. każdy powód jest dobry

i jeszcze jedno ..miałam wrzucić dawno dawno temu różne swatche czego nie zrobiłam i najmocniej przepraszam ale rodzenie i zajmowanie się małym brzdącem trochę mnie wyrwało czasowo. Dekaruję już wrzucać swatche w miarę na bieżąco
Troszkę nie na temat MACowy,ale gratuluję maleństwa Niedługo dołączy brzdąc Ranki

Dziewczynki i chłopcy jako, że pora późna i nie mogę zadzwonic aktualnie do MACa to mam pytanie zna ktoś ceny MSF kolorowych w PL? Interesuje mnie kolor ByCandelight
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 23:07   #3045
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Troszkę nie na temat MACowy,ale gratuluję maleństwa Niedługo dołączy brzdąc Ranki

Dziewczynki i chłopcy jako, że pora późna i nie mogę zadzwonic aktualnie do MACa to mam pytanie zna ktoś ceny MSF kolorowych w PL? Interesuje mnie kolor ByCandelight
ostatnio było z cenie zwykłych MSF, o ilę się nie mylę 125PLN
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 23:08   #3046
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ostatnio było z cenie zwykłych MSF, o ilę się nie mylę 125PLN
Dziękuje Ci dobry człowieku Jakoś ostatnio wątek czytam nieregularnie i jednym okiem i przeoczyłam
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 23:30   #3047
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kamilu nie wiem co jest ale nie mogę Ci wysłać PW Wieczorem Ci wysłałam adres i nie mam tej PW w wysłanych, teraz próbowałam po raz 2 i nadal nie mam PW w wysłanych Masz na koncie podgląd danych adresu z przelewu?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 23:49   #3048
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Kamilu nie wiem co jest ale nie mogę Ci wysłać PW Wieczorem Ci wysłałam adres i nie mam tej PW w wysłanych, teraz próbowałam po raz 2 i nadal nie mam PW w wysłanych Masz na koncie podgląd danych adresu z przelewu?
Ja dostałem PW już spakowałem pędzelek na jutrzejsza wysyłkę.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 00:08   #3049
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Ja dostałem PW już spakowałem pędzelek na jutrzejsza wysyłkę.
Super... nie doczytałam posta że masz już adres

Posiadaczki Opulash dajcie znać jak się maluje taką wielką szczotą bo zastanawiam się nad tym tuszem ale wielkość ma dla mnie znaczenie
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 06:48   #3050
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Super... nie doczytałam posta że masz już adres

Posiadaczki Opulash dajcie znać jak się maluje taką wielką szczotą bo zastanawiam się nad tym tuszem ale wielkość ma dla mnie znaczenie


Ja lubię wielkie szczoty, bardzo mi pasowała szczotka w Diorshow. Ja swoje cuda dostanę w poniedziałek, więc jeszcze trochę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 07:22   #3051
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

zmieszczę OT w jednym zdaniu: nowym mamusiom gratuluję pociech i powiększenia rodziny, świeżutkim żonom gratuluję wstąpienia na nową drogę życia i powiększenia liczby niezapomnianych momentów, a uczestniczkom Kamilowych zakupów gratuluję dobrego gustu i powiększenia kolekcji

Co do dużych szczoteczek, to od czasu colossala sie ich nie boję, ale do tej pory tusze MACa nie miały najlepszych opinii. Ciekawa byłam jego działania i skoro kolejna z Was go zachwala, to chyba również sie skuszę (no chyba, że najpierw dostanę szansę spróbować Lancome Hypnose - może ma któraś z Was dostęp do jakiejś tańszej opcji zakupu, np. polecany sprzedawca na allegro, mozliwośc zakupu na lotnisku itp???)
nie mogę sie już doczekać moich zakupów....
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:23   #3052
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Zdjęcia sampli nowych kolekcji

http://s961.photobucket.com/albums/ae100/HerGreyness/
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:27   #3053
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Hypnose drama jest teraz w zestawach w Sephorze - z mini kremikiem i chyba mini płynem do demakijażu - z 20% zniżką wychodzi ok. 100zł za zestaw.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:43   #3054
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość


Ja lubię wielkie szczoty, bardzo mi pasowała szczotka w Diorshow. Ja swoje cuda dostanę w poniedziałek, więc jeszcze trochę
możemy się jutro wieczorem spotkać jak chcesz ?

lecę na pocztę
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:13   #3055
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Witam! Po długiej przerwie.. na szczęście udaje juz mi się znaleść wolną chwilę. Ponieważ chwilę mnie nie było, stron jakie przybyły jest masakryczna. Na szczęście dla mnie i na nieszczęście dla wątku większość postów polega tylko i wyłącznie na pisaniu o waszych zamówieniach i ich realizacji. Szczerze powiedziawszy niezbyt pozytywne dla tematu .

Juz w tym mętliku trochę się zgubiłam ale ktoś pisał o różu Style.. rewelacyjny kolor . Polecam nałożyć go na puder Warmed Up (z limitowanej edycji) lub na inny puder brązujący z serii mineralnych ..to połączenie powala

Róże w kremie... fajny kosmetyk na lato ..Można wetrzeć w skórę bezpośrednio i bardzo łatwo się blenduje. Dają raczej delikatne efekty... ale za to fajnie wyglądają na ustach .. polecam kolor Britt wit.

Co do produktów z serii limitowanych ..ponieważ odwiedizłam dzisiaj MAC'a we Wrocłąwiu . W piątek wieczorem organizowane są w centrum handlowym nocne zakupy i w MAC'u jet promocja ..przy zakupie 3 produktów jeden jest gratis ..ale to co chiałam wam powiedzieć to gratisami są własnie produkty z wcześniejszych kolekcji limitowanych..są pigmenty, shade sticki, róże mineralne i zwykłe, błyszczyki, paint pot'y więc chyba opłacalne. Na szczęście mam kilka braków w moim kufrze które ostatnio powstały więc mam okazję zęby je uzupełnic.. każdy powód jest dobry

i jeszcze jedno ..miałam wrzucić dawno dawno temu różne swatche czego nie zrobiłam i najmocniej przepraszam ale rodzenie i zajmowanie się małym brzdącem trochę mnie wyrwało czasowo. Dekaruję już wrzucać swatche w miarę na bieżąco
GRATULACJE!!!

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Troszkę nie na temat MACowy,ale gratuluję maleństwa Niedługo dołączy brzdąc Ranki

Dziewczynki i chłopcy jako, że pora późna i nie mogę zadzwonic aktualnie do MACa to mam pytanie zna ktoś ceny MSF kolorowych w PL? Interesuje mnie kolor ByCandelight
Wczoraj płaciłam za MSF 110zł
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:18   #3056
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Hypnose drama jest teraz w zestawach w Sephorze - z mini kremikiem i chyba mini płynem do demakijażu - z 20% zniżką wychodzi ok. 100zł za zestaw.
dzięki za infoale nie mam tam niestety zniżek
piewsza myśl, jaka mi przyszła do głowy gdy otworzył mi sie link Marty: "ale oczoj*bne kolory" (przepraszam za wulgaryzm, ale to pierwsza myśl, która się pojawiła). Baaaaardzo podoba mi sie druga od dołu pomadka z kolekcji Villains (pierwsza i trzecia tez, ale chyba nie do mojego typu urody).
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:26   #3057
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
zmieszczę OT w jednym zdaniu: nowym mamusiom gratuluję pociech i powiększenia rodziny, świeżutkim żonom gratuluję wstąpienia na nową drogę życia i powiększenia liczby niezapomnianych momentów, a uczestniczkom Kamilowych zakupów gratuluję dobrego gustu i powiększenia kolekcji

Co do dużych szczoteczek, to od czasu colossala sie ich nie boję, ale do tej pory tusze MACa nie miały najlepszych opinii. Ciekawa byłam jego działania i skoro kolejna z Was go zachwala, to chyba również sie skuszę (no chyba, że najpierw dostanę szansę spróbować Lancome Hypnose - może ma któraś z Was dostęp do jakiejś tańszej opcji zakupu, np. polecany sprzedawca na allegro, mozliwośc zakupu na lotnisku itp???)
nie mogę sie już doczekać moich zakupów....
Ja też bardzo lubię te duże szczotki, wygodnie mi się nimi operuje.
Z chęcią wypróbowała bym ten tusz i pewnie się skuszę.

Wczoraj odebrałam zakupy od Kamila mam pędzle 168 i 222 oraz cienie Crystal i Elektrę
w wolnej chwili wrzucę swatche teraz się przeprowadzam więc ciężko mi znaleźć chwilkę.
Za to w pierwszych dniach lipca wchodzi In the Groove Moimi faworytami są Stereo Rose i ten beżowy róż a z cieni, wpadł mi w oko zestaw z brzoskwiniowym i beżowym kolorem

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dzięki za infoale nie mam tam niestety zniżek
piewsza myśl, jaka mi przyszła do głowy gdy otworzył mi sie link Marty: "ale oczoj*bne kolory" (przepraszam za wulgaryzm, ale to pierwsza myśl, która się pojawiła). Baaaaardzo podoba mi sie druga od dołu pomadka z kolekcji Villains (pierwsza i trzecia tez, ale chyba nie do mojego typu urody).
dokładnie
Ja czekam na pigmacza Push the Edge i róże.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:41   #3058
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
zmieszczę OT w jednym zdaniu: nowym mamusiom gratuluję pociech i powiększenia rodziny, świeżutkim żonom gratuluję wstąpienia na nową drogę życia i powiększenia liczby niezapomnianych momentów, a uczestniczkom Kamilowych zakupów gratuluję dobrego gustu i powiększenia kolekcji
Podpisuę się pod gratulacjami!

Cytat:
Co do dużych szczoteczek, to od czasu colossala sie ich nie boję, ale do tej pory tusze MACa nie miały najlepszych opinii. Ciekawa byłam jego działania i skoro kolejna z Was go zachwala, to chyba również sie skuszę (no chyba, że najpierw dostanę szansę spróbować Lancome Hypnose - może ma któraś z Was dostęp do jakiejś tańszej opcji zakupu, np. polecany sprzedawca na allegro, mozliwośc zakupu na lotnisku itp???)
nie mogę sie już doczekać moich zakupów....
Tuszy Lancome nie lubię a duzą szczotę miałam z Diorshow i nawet fajny był ale tak do końca mi nie podpasował.

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ja czekam na pigmacza Push the Edge i róże.
PtE uwielbiam A róże w tych samplach fajne
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:42   #3059
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
możemy się jutro wieczorem spotkać jak chcesz ?

lecę na pocztę
wieczorem to ja oblewam koniec podyplomówki
Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dzięki za infoale nie mam tam niestety zniżek
Zniżka jest po okazaniu smsa
Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Za to w pierwszych dniach lipca wchodzi In the Groove Moimi faworytami są Stereo Rose i ten beżowy róż a z cieni, wpadł mi w oko zestaw z brzoskwiniowym i beżowym kolorem [COLOR="Silver"]
ooo nie, on będzie mój nie wykup wszystkiego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:45   #3060
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
wieczorem to ja oblewam koniec podyplomówki

Zniżka jest po okazaniu smsa

ooo nie, on będzie mój nie wykup wszystkiego
myślę, że wystarczy dla nas
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.