Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 21:45   #3541
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dziewczyny a tak z innej beczki: nadążacie zużywać te kosmetyki? Bo z każdej limitki kilka rzeczy, tu róż, tam rozświetlacz/cień i kosmetyczka pęka w szwach Ja muszę sobie zrobić odwyk bo serio jestem przerażona ilością tego wszystkiego :P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 21:54   #3542
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Używamy, nie zużywamy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 22:35   #3543
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A na co zwracać uwagę? Żeby włoski były zbite, nie wystawały, żeby końcówka nie była "rozciapierzona"? Chętnie poczytam, bo właśnie chcę go kupić
Ja patrzyłam żeby był równo przycięty i nie pozaginany w skośnej końcówce a cienkie są różne - jedne grubsze, inne dłuższe więc sobie wybrałam taką jaką chciałam. No i oczywiście żeby nie była rozczapierzona.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 22:50   #3544
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Zapowiedź kolejnej limitki - Ready For Boarding
www. youtubowiczki. pl/trend_edycja_essence_read y_boarding
(trzeba usunąć spacje za kropkami )

Całkiem dużą tą paletkę cieni dali Kusi mnie ten
krem 2w1 do policzków i ust oraz lakiery. Bananowy może będzie pastelowy. Myślałam, że w Fruity ten banan będzie bez drobinek a na swatchach to jak perła jest.

Szkoda też, że do brzoskwiniowego lakieru MM potrzeba aż 4 warstw by to porządnie wyglądało A na róż MM pewnie się nie załapię... Aż mi się odechciało tej limitki. Next Please!

Wg strony Essence jesteśmy już po MM, a obecnie cieszymy się z Fruity, tja...

Edytowane przez _Lovely_
Czas edycji: 2012-04-19 o 07:09
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 23:01   #3545
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Widzę, że pojawiają się kolejne fale MM, więc ponownie zapraszam na wpis ze swatchami moich zdobyczy z MM - różu i cienia 03.

Ja jestem bardzo zadowolona z tych produktów - róż jest aktualnie moim ulubieńcem, odkąd wykończyłam ELFa Tylko potrzeba do niego dobrego pędzla - zwykłe okrąglaki, albo skośne zbierają bardzo mało produktu, za to jedno "kółeczko" po różu skunksem i mamy pięknie zaznaczone policzki! Moim zdaniem to bardzo twarzowy kolor i nie nazwałabym tego różu perłowym, ani drobinkowym, raczej satynowym, lekko połyskuje, ale raczej taką niby-taflą. W dodatku nie nazwałabym tego koloru jednoznacznie różowym, bo jak dobrze zamieszamy, to wychodzi różowo-brzoskwiniowy

http://charlottes-wonderland.blogspo...e-swatche.html

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Przypomniało mi się coś jeszcze - kupiłam ostatnio brązowy liner żelowy z Essence - wyobraźcie sobie, że mimo braku zabezpieczeń udało mi się kupić nienaruszony egzemplarz Uchował się jakoś od wstrętnych macantek - i to w Naturze xD
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 23:06   #3546
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

WOW :P

Ten róż mnie wcale nie rusza, wcale wcale wcale. W sumie nic mnie nie rusza ostatnio, może ta limitka podróżnicza, ale nie wszystko.

Czy zauważyłyście, że te cienie mm wyglądają okropnie w pudełkach, ale pięknie na oku? Czy tylko ja mam takie widzenie? :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 23:37   #3547
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość


Przypomniało mi się coś jeszcze - kupiłam ostatnio brązowy liner żelowy z Essence - wyobraźcie sobie, że mimo braku zabezpieczeń udało mi się kupić nienaruszony egzemplarz Uchował się jakoś od wstrętnych macantek - i to w Naturze xD
Mnie przytrafiła się identyczna przygoda Ostatnio w Naturze (u mnie tylko tam znajdę Essence ) kupiłam przeceniony zielony żelek niezmacany mimo braku zabezpieczeń. Szok Teraz zastanawiam się czy używać, czy oddać komuś Wzięłam, bo to okazja była
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 07:56   #3548
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak z innej beczki: nadążacie zużywać te kosmetyki? Bo z każdej limitki kilka rzeczy, tu róż, tam rozświetlacz/cień i kosmetyczka pęka w szwach Ja muszę sobie zrobić odwyk bo serio jestem przerażona ilością tego wszystkiego :P
w sumie to trochę tak
z 2 miesiące temu wykończyłam jeden błyszczyk z dawnej stałej oferty, a dziś, najpóźniej jutro wykończę fioletowy błyszczyk z GR(wciąż jest dobry, ale resztka). Różowy wykończyłam kilka tygodni temu. Bardzo fajne te błyszczyki były
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 08:20   #3549
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Czesc dziewczyny Dawno mnie nie bylo na watku. Pomimo zapowiedzi na stronie marble mania nigdzie sie nie pojawila a na standzie straszyla lakierowa limitka season extreme (moim zdaniem beznadziejna) Za to wczoraj udalo mi sie dorwac limitke fruity Wzielam brzoskwiniowa pomadke, roz, owocki na paznokcie i lakiery: zielony, brzoskwiniowy i rozowy. Poki co to zdazylam uzyc tylko pomadki ale moje wrazenia na temat fruity przedstawiaja sie nastepujaco: pomadka - slabo pachnie brzoskwiniami, slabo niestety nawilza, ale opakowanie jest boskie
roz - kupilam zmacany zmacane byly wszystkie oprocz testera, to jest dopiero chamstwo Pachnie ladnie, truskawkowo, kolor ladny, cukierkowy, na twarzy nie testowalam. Konsystencja taka sama jak roze w musie wprowadzone niedawno do stalej oferty. Lakiery i naklejki rowniez nietestowane, jednak na standzie brakowalo jednego lakieru - takiej jakby brzoskwinki z drobinkami, szkoda, w Polsce tez prawdopodobnie rzuca taki okrojony stand.
Aha a co do cieni to sa strasznie malutkie macalam testery i sa niestety baaaaaardzo slabo napigmentowane takze sobie darowalam.

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2012-04-19 o 08:23
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 08:24   #3550
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak z innej beczki: nadążacie zużywać te kosmetyki? Bo z każdej limitki kilka rzeczy, tu róż, tam rozświetlacz/cień i kosmetyczka pęka w szwach Ja muszę sobie zrobić odwyk bo serio jestem przerażona ilością tego wszystkiego :P
Raczej półka niż kosmetyczka, ale idea podobna.
Ja nie nadażam zużywać, ale nie potrafię tez w zasadzie nosić takiego samego makijażu dzień po dniu.

Ostatnio jednak widdzę denko w różu jedwabistym Babydoll. Biorąc pod uwagę że mam kilkanaście rózy to jest "sukces"
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 09:01   #3551
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja ostatnio przystopowałam z zakupami, bo mam całą toaletkę, a i tak mi się kosmetyki nie mieszczą.

No ale za to pokazało się denko w pudrze MIYO i w różu p2 z limitki Deep Water Love. No ale ten drugi dość mocno się kurzy - może to dlatego
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 09:33   #3552
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja póki co robię projekt denko na kosmetyki do pielęgnacji, bo mi się walają jakieś do połowy zużyte i zapomniane. Kolorówkę lubię używać, ale nie lubię zużywać

Póki co jedynie wykańczałam pudry, podkłady i tusze. A no i korektory, czyli typowo facjatowe sprawy, różu jeszcze ani jednego mi się nie udało zużyć choć na tyle żeby denko ujrzeć

Aaaale, już mam baaardzo duże denko w cieniu Inglota cielistym No ale używam go duuużo.

Z Essencowych rzeczy jeszzce nic mi się nie udało zużyć.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 09:39   #3553
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Widzę światełko w tunelu, bo w jednym różu dobiłam denka
Z Essence nic jeszcze nie udało m się zużyć ale mam głównie lakiery i kredki
Regularnie wymieniam tylko tusze, nic innego mi nie schodzi, mogę policzyc na palcach jednej reki kosmetyki, które przez wszystkie lata swojej makijażowej przygody zużyłam w całości
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 09:41   #3554
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy MM dostępna jest w Toruniu?
W tej naturze na starówce niet.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 09:49   #3555
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja póki co robię projekt denko na kosmetyki do pielęgnacji, bo mi się walają jakieś do połowy zużyte i zapomniane. Kolorówkę lubię używać, ale nie lubię zużywać

Póki co jedynie wykańczałam pudry, podkłady i tusze. A no i korektory, czyli typowo facjatowe sprawy, różu jeszcze ani jednego mi się nie udało zużyć choć na tyle żeby denko ujrzeć
Ja nie lubię jak mi się tusz kończy, chociaż to jest tak że jak kosmetyku nie lubimy to ciągnie się jak koszmar, a jak jakiś ulubiony to chwila i nie ma W zeszłym tyg wymęczyłam do końca tusz maybelline cat eyes (okropny był) i kupiłam ukochany false lash effect Nie mogłam się doczekać. Problemem są u mnie preparaty do włosów z termoochroną, mam 5-6 z czego 3 nie nadają się do użytku a są prawie całe i nie wyobrażam sobie ich zużyć
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 09:59   #3556
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Kolorówkę lubię używać, ale nie lubię zużywać
A to prawda, bo gdy mój ulubiony produkt zaczyna się kończyć, zaczynam go oszczędzać.. Chociaż właśnie ostatnio wzięłam w obroty te kończące się produkty i zużywam. Co by zwolnić miejsce na następne...
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:03   #3557
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
W tej naturze na starówce niet.
Dziękuję za odpowiedź
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:06   #3558
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Ja nie lubię jak mi się tusz kończy, chociaż to jest tak że jak kosmetyku nie lubimy to ciągnie się jak koszmar, a jak jakiś ulubiony to chwila i nie ma W zeszłym tyg wymęczyłam do końca tusz maybelline cat eyes (okropny był) i kupiłam ukochany false lash effect :D Nie mogłam się doczekać. Problemem są u mnie preparaty do włosów z termoochroną, mam 5-6 z czego 3 nie nadają się do użytku a są prawie całe i nie wyobrażam sobie ich zużyć
Też go uwielbiam Czeka na mnie jeszcze nie otwarty, ale chcę chociaż ze dwa zużyć z tych co mam...


A Emilka, pytałaś się mnie o zapachy: obecnie codziennie używam YR Comme une Evidence, jakoś tak się do mnie przyczepił, mam już kolejny flakon. Ale chyba jak zużyję to poszukam czegoś innego dla odmiany. A mój wymarzony ukochany to Chanel Coco oraz Coco Mademoiselle - jakoś tak nie mogę się zdecydować
Jeszcze bardzo mi się podoba Gucci Rush, miałam go ze dwa lata temu, ale teraz już chyba go nie można dostać coś mi się wydaje...?


---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A to prawda, bo gdy mój ulubiony produkt zaczyna się kończyć, zaczynam go oszczędzać.. Chociaż właśnie ostatnio wzięłam w obroty te kończące się produkty i zużywam. Co by zwolnić miejsce na następne...
mam podobnie.

Też się wzięłam za dokańczanie niektórych produktów, np. bazę Inglota zieloną, bo wiekowa już jest, a ją oszczędzałam, bo je wycofali Teraz na szczęście jakoś nie jest mi niezbędna więc jak się skończy to płakać nie będę
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:18   #3559
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja ostatnio z dumą dotknęłam denka w trzech kolorowych produktach - cieniu, pudrze i różu - wszystkie 3 z Inglota -> różu sama sobie biję brawo, bo to wg mnie kosmetyk niezużywalny ...tym bardziej, gdy ma się kilka.
...i chyba w nagrodę kupiłam sobie Cream Colour Base (Pearl) z MAC i coś mi tu 'śmierdzi' rozświetlaczem idealnym, nawet Catrice'owy Enter to Wonderland LE drży przed spadnięciem z piedestału

__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-04-19 o 11:05
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 10:51   #3560
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak z innej beczki: nadążacie zużywać te kosmetyki?
Nie. Udało mi się skończyć jak do tej pory jedynie róż z Return to Paradise. Prędzej coś mi spadnie i się rozsypie bądź przeterminuje niż zdążę to zużyć.

Zawszę się dziwię osobom, które mają w posiadaniu jedną poczwórną paletkę cieni, tusz, podkład, jeden róż, jeden błyszczyk i puder w kamieniu. Zauważyłam, że zwykle związane jest to ze skąpstwem, a nie praktycznością. Choć oczywiście kosmetoholizm też jest bardzo zły, ale jakoś niestety nie mogę sobie odmówić tej przyjemności.

Na razie mam na koncie jeden sukces: nie chcę różu z Marble Manii
Ale tak na wszelki wypadek nie zamieszczajcie swatchy
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:59   #3561
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Nie. Udało mi się skończyć jak do tej pory jedynie róż z Return to Paradise. Prędzej coś mi spadnie i się rozsypie bądź przeterminuje niż zdążę to zużyć.

Zawszę się dziwię osobom, które mają w posiadaniu jedną poczwórną paletkę cieni, tusz, podkład, jeden róż, jeden błyszczyk i puder w kamieniu. Zauważyłam, że zwykle związane jest to ze skąpstwem, a nie praktycznością. Choć oczywiście kosmetoholizm też jest bardzo zły, ale jakoś niestety nie mogę sobie odmówić tej przyjemności.

Na razie mam na koncie jeden sukces: nie chcę różu z Marble Manii
Ale tak na wszelki wypadek nie zamieszczajcie swatchy
no ja nie wyobrażam sobie mieć jednego różu. do jednej stylizacji pasuje - do innej już nie. Uzyję innego różu, szminka też wtedy inna itd. Nie mówiąc o tym, że zazwyczaj używam np dwóch trzech mascar za jednym razem. Bo jedna wydłuża, druga pogrubia...
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:00   #3562
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

http://allegro.pl/essence-crystallic...285590509.html


padłam
zwłaszcza, że na innych aukcjach ten sam rozświetlacz jest po 15 złotych...
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:04   #3563
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/essence-crystallic...285590509.html


padłam
zwłaszcza, że na innych aukcjach ten sam rozświetlacz jest po 15 złotych...
68 zł?! kpina normalnie. i przesyłka jeszcze prawie 6, czyli 74 zł. śmiech na sali.

Edytowane przez NioseWamPicie
Czas edycji: 2012-04-19 o 11:04 Powód: literówka
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:06   #3564
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/essence-crystallic...285590509.html


padłam
zwłaszcza, że na innych aukcjach ten sam rozświetlacz jest po 15 złotych...
Może sprzedawca nie zaznaczył że to litrowe opakowanie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:07   #3565
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/essence-crystallic...285590509.html


padłam
zwłaszcza, że na innych aukcjach ten sam rozświetlacz jest po 15 złotych...
Przesada
55, 68 zeta? Za taka kasę to można kupić mnóstwo innych równie dobrych.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:10   #3566
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Śmieszny to będzie ten, kto go kupi - .... <- tu wstaw słowo, które się rymuje

__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:13   #3567
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

mam jeszcze lepszą - z Ebaya.
http://www.ebay.pl/itm/ESSENCE-CIRCU...#ht_500wt_1413

ktoś z Polski sprzedaje perfumy z Circusa za ...ponad 170 zł 55 dolców.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:14   #3568
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
mam jeszcze lepszą - z Ebaya.
http://www.ebay.pl/itm/ESSENCE-CIRCU...#ht_500wt_1413

ktoś z Polski sprzedaje perfumy z Circusa za ...ponad 170 zł 55 dolców.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:18   #3569
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Stan: nowy, fabrycznie nowy.
Opis: Otworzyłam, bo byłam ciekawa zapachu

Pudełko otwarte tylko dla powąchania - czyli pierwsze pachnące opakowanie od essence ? ...
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:23   #3570
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Właśnie to jest najgorsze. Niech wystawiają za ile chcą, ale ktoś to może kupić

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Stan: nowy, fabrycznie nowy.
Opis: Otworzyłam, bo byłam ciekawa zapachu

Pudełko otwarte tylko dla powąchania - czyli pierwsze pachnące opakowanie od essence ? ...
Uwielbiam Was
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.