Zenkowe pokusy :) - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 22:02   #2221
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pokażę jak będą gotowe

No i nasi przegrali
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:24   #2222
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pokażę jak będą gotowe

No i nasi przegrali
wieeelka szkoda....a bylam przekonana, ze nam dobrze pojdzie i wygramy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 00:31   #2223
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A ja właśnie od początku wiedziałam, ze musi być biały I z grawerką

Milka-pilka iPad do noszenia ze sobą wręcz stworzony (polecam wersję Cellular, większa niezależność).
Benefita mam akurat Flying Down To Betty - pudrowo-liliowy róż, zależnie od karnacji może się okazać kłopotliwych odcieniem (zmęczone/podbite oko) ale mnie pasuje Na bazie Too Faced trzyma się idealnie.
no wiem na pewno będzie Cellular a jaka masz pojemność GB? zastanawiam się między 32 a 64
Znam dobrze produkty Macintosha i bardzo je lubię i za design, i za intuicyjny system i za świetne programy
Prócz surfowania w sieci chciałabym też czytać elektroniczne książki i e-gazety, bo na laptopie mi nie wygodnie - w sumie tylko przy biurku mogę. Dzisiaj go sobie obmacałam i jego dotykowa klawiatura jest dla mnie wygodna. Muszę jeszcze trochę poczekać...ach...

A cień mi bardziej będzie pasował brzoskwiniowy - w tym co Ty masz ja bym wyglądała na baaardzo zmęczoną. Muszę sprawdzić w Sephorze ile kosztuje, może przy okazji VIPów -20% bardziej mi się w S będzie opłacać

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wieeelka szkoda....a bylam przekonana, ze nam dobrze pojdzie i wygramy
ja chyba będę miała dzisiaj "wesoło" całą noc - cały czas ludzie wracają ze strefy kibica i drą się, trąbki wyją mi pod oknem. Non stop słychac syreny - albo policja, albo karetki
hehe ciekawe czy przegrani wkurzeni kibice polscy i rosyjscy będą się dzisiaj nawalać
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 07:59   #2224
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Wyszłam z założenia, że jak kupuję sprzęt raz na kilka lat, to wezmę najmocniejszy, dlatego padło na model 64GB wifi+4G
Klawiatura daje radę, nie jest tak źle jak się na początku spodziewałam, może w przyszłości dokupię osobną ale póki co dotykowa spisuje się. Trochę niewygodnie z polskimi znakami ale powoli się przestawiam.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-06-17 o 08:06
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 08:57   #2225
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

milka i jak po nocy?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 11:24   #2226
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ciekawie i odważnie choćja bym sie nie zdecydowała, jestem za bardzo praktyczna a biel to się chyba łatwo brudzi, żółknie. A ja jestem mistrzynią w rozlewaniu na meble kawy, soków itp
A łazienkę pokażesz?
Ja mam w kuchni część mebli białych, lakierowanych, a część ciemnobrązowych i te białe (biały jest też blat) są dużo łatwiejsze w utrzymaniu. Następne mieszkanie tez chętnie zrobiłabym całe białe.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 11:49   #2227
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Też mi się podobają sprzęty białe ostatnio, pamiętam jak kupowałam Iphone to podstawowy warunek to był kolor - absolutnie nie mogl byc bialy. A teraz nosze go w bialej obudowie, tak mi się odmieniło
Miałam to samo z tabletem. czarny czarny, a etui i tak białe kupiłam, bo tak mi sie odmieniło ;-)

Klawiaturę dokupilam, ale i tak nie korzystam, bo internet glownie w laptopie, a tableta używam do czytania ebooków

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Ja narazie do Zenka za często nie zaglądam. Zeźlilam sie okropniście, bo do ostatniego zamówienia naliczyli mi cło - 92zł. Poza tym mam takie zapasy kolorówki, a jednocześnie taki mizerny stan konta, że lepiej abym nic nie zamawiała.
Chociaż ten rozświetlający puder kusił, oj kusił.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2012-06-17 o 11:46
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 11:53   #2228
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wyszłam z założenia, że jak kupuję sprzęt raz na kilka lat, to wezmę najmocniejszy, dlatego padło na model 64GB wifi+4G
Klawiatura daje radę, nie jest tak źle jak się na początku spodziewałam, może w przyszłości dokupię osobną ale póki co dotykowa spisuje się. Trochę niewygodnie z polskimi znakami ale powoli się przestawiam.
Dziewczyny a gdzie kupujecie te tablety, to znaczy gdzie sie najbardziej oplaca cenowo?
Nawet nie mam pojecia jakie sa ceny, taka jestem zacofana

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja mam w kuchni część mebli białych, lakierowanych, a część ciemnobrązowych i te białe (biały jest też blat) są dużo łatwiejsze w utrzymaniu. Następne mieszkanie tez chętnie zrobiłabym całe białe.
Hmm, kurde wkrótce bede wybierać meble do kuchni, nie zdziwie sie jak mi sie zaraz odmieni, jak tak będziecie kusić białymi

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Miałam to samo z tabletem. czarny czarny, a etui i tak białe kupiłam, bo tak mi sie odmieniło ;-)

Klawiaturę dokupilam, ale i tak nie korzystam, bo internet glownie w laptopie, a tableta używam do czytania ebooków
.
Dziewczyny a czym się rózni właściwie tablet od tego czytnika Kindle- to ma też dostęp do internetu chyba?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 12:00   #2229
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowe pokusy :)

ja cały sprzęt zamawiam w rodzinnej firmie - mam ceny hurtowe

Czytniki są ograniczone do czytania i internetu najczęściej. Tablety mają więcej funkcji - to takie małe komputerki
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 12:04   #2230
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Na tablecie zrobisz wiecej, ale na czytniku lepiej sie czyta ksiazki
Kindle nie świeci, patrzy sie na to jak na kartkę papieru i przez to mniej sie męczą oczy przy czytaniu. Za to net na nim chodzi masakrycznie i trzeba mieć duzo samozaparcia zeby z niego korzystać na tablecie wszystko smiga, jednak ksiazki czyta sie jak na kompie mi sie szybciej męczą oczy

Zależy czego potrzebujesz tablet jest bardziej wielofunkcyjny, ale jesli głównym zadaniem urządzenia ma byc czytnik ebookow to jednak Kindle

(aaa jeszcze bateria - Kindle wytrzymuje znaaaacznie dłużej, ponoć ok tygodnia używania. Tablet przy używaniu trzeba ładować co 1-2 dni )
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 12:11   #2231
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
ja cały sprzęt zamawiam w rodzinnej firmie - mam ceny hurtowe

Czytniki są ograniczone do czytania i internetu najczęściej. Tablety mają więcej funkcji - to takie małe komputerki
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Na tablecie zrobisz wiecej, ale na czytniku lepiej sie czyta ksiazki
Kindle nie świeci, patrzy sie na to jak na kartkę papieru i przez to mniej sie męczą oczy przy czytaniu. Za to net na nim chodzi masakrycznie i trzeba mieć duzo samozaparcia zeby z niego korzystać na tablecie wszystko smiga, jednak ksiazki czyta sie jak na kompie mi sie szybciej męczą oczy

Zależy czego potrzebujesz tablet jest bardziej wielofunkcyjny, ale jesli głównym zadaniem urządzenia ma byc czytnik ebookow to jednak Kindle

(aaa jeszcze bateria - Kindle wytrzymuje znaaaacznie dłużej, ponoć ok tygodnia używania. Tablet przy używaniu trzeba ładować co 1-2 dni )
Dzięki za fachowe info, dziewczyny
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 12:43   #2232
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Ja kupiłam na polskim AOS Zero problemu z ewentualnym serwisem, do tego bezpłatna grawerka. Wysyłka z Pragi po tygodniu od zamówienia.

Co do różnic miedzy tabletem a czytnikiem, to powtórzę za dziewczynami - tablet to taki "asystent", mobilne rozszerzenie komputera, natomiast czytnik świetny do ebook'ów ale działanie na internecie to raczej z nazwy, szkoda nerwów. Ekrany - czytnik nie męczy oczu, chociaż Retina w iPadzie też nie przysparza kłopotów (ekran nie jest tak śnieżno-biały jak w iPhonie i głowa od niego nie boli) ale za to Retina uwypukla wszelkie niedoskonałości, słabej rozdzielczości zdjęcia i filmy wyglądają na tym ekranie koszmarnie, na YouTube zwłaszcza widać gdzie są wyrzucane wideo z gorszej kamery, aż zęby bolą. Ale coś za coś, druk na "trójce", a na poprzednich wersjach lub u innych firm to niebo a ziemia - Retina to żyleta, jak spod igły, powiekszanie nie wytraca ostrosci, no i dobre zdjęcia aż wchodzą w oczy

A w temacie sprzętowo-korresowym - plastikowa saszetka z zestawu trzech masełek do ust świetnie się nadaje do zestawów sluchawkowych, wreszcie nie mam w torbie plątaniny kabelków

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-06-17 o 22:38
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 13:01   #2233
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja mam w kuchni część mebli białych, lakierowanych, a część ciemnobrązowych i te białe (biały jest też blat) są dużo łatwiejsze w utrzymaniu. Następne mieszkanie tez chętnie zrobiłabym całe białe.
a ja mam w kuchni białe meble w całości, z drewna. blaty też jaśniutkie - łamana biel i jestem mega zadowolona. łatwiejsze do utrzymania w czystości niż brązowe, świeżo i ładnie wyglądają a i w kuchni jaśniej, przytulniej bo żeby nie było za biało między meblami "dałam" angielskie płytki w kolorze kremu waniliowego. cudo
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 13:28   #2234
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wieeelka szkoda....a bylam przekonana, ze nam dobrze pojdzie i wygramy
Ja na początku gry też tak myślałam, ale jak zobaczyłam tyle niewykorzystanych sytuacji to byłam pewna, że przegrają. No i przegrali
Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja mam w kuchni część mebli białych, lakierowanych, a część ciemnobrązowych i te białe (biały jest też blat) są dużo łatwiejsze w utrzymaniu. Następne mieszkanie tez chętnie zrobiłabym całe białe.
Ja chyba będę zamawiać foliowane, bo lakierowane podobno łatwiej się rysują, jak karoseria w samochodzie, a wyglądają wizualnie niemal tak samo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 20:22   #2235
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na polskim AOS Zero problemu z ewentualnym serwisem, do tego bezpłatna grawerka. Wysyłka z Pragi po tygodniu od zamówienia.

Co do różnic miedzy tabletem a czytnikiem, to powtórzę za dziewczynami - tablet to taki "asystent", mobilne rozszerzenie komputera, natomiast czytnik świetny do ebook'ów ale działanie na internecie to raczej z nazwy, szkoda nerwów. Ekrany - czytnik nie męczy oczu, chociaż Retina w iPadzie też nie przysparza kłopotów (ekran nie jest tak śnieżno-biały jak w iPhonie i głowa od niego nie boli) ale za to Retina uwypukla wszelkie niedoskonałości, słabej rozdzielczości zdjęcia i filmy wyglądają na tym ekranie koszmarnie, na YouTube zwłaszcza widać gdzie są wyrzucane wideo z gorszej kamery, aż zęby bolą. Ale coś za coś, druk na "trójce", a na poprzednich wersjach lub u innych firm to niebo a ziemia - Retina to żyleta, jak spod igły, powiekszanie nie wytraca ostrosci, no i dobre zdjęcia aż wchodzą w oczy



Dziewczyny klikam ten zestaw Korres -serum i krem pod oczy z debem.
Byłam w Sephorze (nawet nie wiedzialam ze oni maja Korres ) i zobaczylam ze tam takie samo serum kosztuje 199 a krem 159.
A u Zenka obie rzeczy za mniej niz 100. Grzech nie ulec kuszeniu
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 21:02   #2236
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość


Dziewczyny klikam ten zestaw Korres -serum i krem pod oczy z debem.
Byłam w Sephorze (nawet nie wiedzialam ze oni maja Korres ) i zobaczylam ze tam takie samo serum kosztuje 199 a krem 159.
A u Zenka obie rzeczy za mniej niz 100. Grzech nie ulec kuszeniu
A sprawdziłaś sobie ten krem pod oczęta ? Ja miałam i chyba jeszcze mam próbkę tego kremu pod oczy właśnie z Sephory i dla mnie on taki bardzo "ciasny" jest. Słabo nawilża i raczej nic nie robi, ale to tylko moje zdanie Może Tobie akurat podejdzie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 21:14   #2237
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A sprawdziłaś sobie ten krem pod oczęta ? Ja miałam i chyba jeszcze mam próbkę tego kremu pod oczy właśnie z Sephory i dla mnie on taki bardzo "ciasny" jest. Słabo nawilża i raczej nic nie robi, ale to tylko moje zdanie Może Tobie akurat podejdzie
No właśnie nie, czytałam tylko opinie w necie, ktore byly nie najgorsze no a na kremie pisze ze do patentu zglosili tak niby odmładza
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 07:06   #2238
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

(aaa jeszcze bateria - Kindle wytrzymuje znaaaacznie dłużej, ponoć ok tygodnia używania. Tablet przy używaniu trzeba ładować co 1-2 dni )
mała korekta..bateria w kindlu starcza na miesiąc do dwóch
ja w swoim jestem zakochana bez pamięci i jeśli narzędzie ma służyć do czytania to TYLKO czytnik i to koniecznie z e-inkiem. Czyli np.kindle.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 07:11   #2239
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
mała korekta..bateria w kindlu starcza na miesiąc do dwóch
ja w swoim jestem zakochana bez pamięci i jeśli narzędzie ma służyć do czytania to TYLKO czytnik i to koniecznie z e-inkiem. Czyli np.kindle.
łomatko, to jeszcze lepiej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 07:16   #2240
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
łomatko, to jeszcze lepiej
nooo...na urlop spokojnie go zabierasz i się nie martwisz a ja czytam bardzo dużo...czasem całe noce i nie ładuję go w zasadzie w ogóle.On mi się podładowuje troszkę jak przerzucam książki i tyle. Koleżanka sobie kupiła tableta a jak zobaczyła mojego kindla to jest wkurzona. A inny kolega jak go zobaczył zaraz poleciał po taki sam Dla moli książkowych MEGA! (ale nie śpiewa, nie tańczy i nie grilluje, więc wiadomo...zależy do czego)
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 07:22   #2241
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
nooo...na urlop spokojnie go zabierasz i się nie martwisz a ja czytam bardzo dużo...czasem całe noce i nie ładuję go w zasadzie w ogóle.On mi się podładowuje troszkę jak przerzucam książki i tyle. Koleżanka sobie kupiła tableta a jak zobaczyła mojego kindla to jest wkurzona. A inny kolega jak go zobaczył zaraz poleciał po taki sam Dla moli książkowych MEGA! (ale nie śpiewa, nie tańczy i nie grilluje, więc wiadomo...zależy do czego)
zgadzam się jak do samego czytania to czytnik najlepszy i też moi znajomi chwalą Kindla

ja potrzebuję coś do netu, a potem trochę do czytania, np. gazet (wcześniej już prenumerowałam e-gazety na kompie) - czyli net niezbędny
chciałam sprzedać swojego macbooka i kupić mniejszego - bo 15 jest dla mnie za ciężka do noszenia, ale po zweryfikowaniu cen w PL nie opłaca mi się (ja kompy maca w stanach kupuję przez rodzinę) - a iPod jak najbardziej spełnia moje potrzeby
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 07:28   #2242
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

milko...a potrzebujesz netu bezpośrednio? Bo kindle ma wi-fi.no ale to wiadomo..nie to samo
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 08:00   #2243
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

kurcze, chyba bede inwestowac w kindelka, ale to jakos po wakacjach jednak raczej, bo teraz musze na wakacje uzbierac kase
do netu mam ajfą i w celach przenosnych calkowicie mi wystarcza. ksiazki obecnie jak jestem w trasie tez czytam na telefonie, ale jednak ekran nie jest mega wielki, no i jednak na kindelku ladniej sie czyta...
tableta nie potrzebuje na szczescie - bo wlasnie wszystko co na tablecie zrobie spokojnie na telefonie

tylko jeszcze bije sie z myslami, bo kocham zapach ksiazek i kocham przewracac strony
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 08:37   #2244
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kurcze, chyba bede inwestowac w kindelka, ale to jakos po wakacjach jednak raczej, bo teraz musze na wakacje uzbierac kase
do netu mam ajfą i w celach przenosnych calkowicie mi wystarcza. ksiazki obecnie jak jestem w trasie tez czytam na telefonie, ale jednak ekran nie jest mega wielki, no i jednak na kindelku ladniej sie czyta...
tableta nie potrzebuje na szczescie - bo wlasnie wszystko co na tablecie zrobie spokojnie na telefonie

tylko jeszcze bije sie z myslami, bo kocham zapach ksiazek i kocham przewracac strony
też będę oglądałam ostatnio u znajomych i zdecydowanie baaaardzo go chcę
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:00   #2245
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Dla kindlówek:
http://niebezpiecznik.pl/post/exploi...robic-co-chce/
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:04   #2246
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Ładowanie raz na miesiąc lub dwa, toż to byłby raj Póki co ładuję iPada co drugą noc :yyy:

W temacie - na co się ostatecznie zdecydowalyscie z Korresa?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:13   #2247
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
ooo, ciekawe
ja wiem, ze jak bede chciala kindla to bez netu, po 1, zeby mi sie wlasnie nikt nie wlamal na niego, a po 2, bo zawsze zawsze mam przy sobie ajfą, wiec przenosny net kolejny mi zbedny
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 11:17   #2248
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zenkowe pokusy :)

skusiłabym się na zachwalany zestaw korres tylko mam pytanie: wrzuciłam w koszyk i pomyslałam, że zapłacę przez paypal (miałam problemy z kartą przez tru). wszystko ok płacić się da ale nie da się zamówić i zapłacić później - tylko ja tak mam?
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 11:26   #2249
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

peonies, ja wybrałam paypal jako opcję płatności, ale jako że nie miałam jeszcze doładowanego konta to nie dało się wykonać transakcji, jednak mimo to na maila przyszło mi potwierdzenie zamówienia z numerem. Doładowałam konto paypal i wysłałam pieniądze podając numer zamówienia z maila. Za parę godzin Zenia już mi dała znać, że przesyłeczka leci do mnie
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 14:19   #2250
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
skusiłabym się na zachwalany zestaw korres tylko mam pytanie: wrzuciłam w koszyk i pomyslałam, że zapłacę przez paypal (miałam problemy z kartą przez tru). wszystko ok płacić się da ale nie da się zamówić i zapłacić później - tylko ja tak mam?
Da się, bez problemu. Jak złożysz zamówienie i wybierzesz opcję płatności PP, to dostaniesz maila, a w nim banner\link do płatności PP. Jak doładujesz sobie konto, to wtedy klikniesz na button z maila i zapłacisz, nawet następnego dnia
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.