Kupujemy BB Creamy IV - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-26, 19:54   #4081
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Oki, czyli w zasadzie mogę uznać, że mam wyceniać Japońce
Na to wygląda .
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 20:36   #4082
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

evek chyba mam wpisanych za dużo detoxów, jest 5, a miala miec chyba 2. Może odejmij mi jedną - zostaw 4, żebym nie musiała nic dopłacać po prostu.


Estelle
- co dla mnie czeka? Jak myslisz kiedy bedzie orientana ?
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 20:40   #4083
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Wizażanki bardzo proszę o pomoc... od kilku dni próbuje ogarnąc te wszystkie informacje na temat kremow BB. Jest ich cała masa.... Bardzo chciałabym je wypróbowac ale juz na te zamówienie się niezałapie.

Mam kilka pytan odnośnie kwesti organizacyjnych, pewnie odpowiedzi znajde na tym forum ale naprawde ciezko mi jest sie w tym wszystkim ogarnać.

Będę ogromnie wdzieczna za odpowiedz na ponizsze pytania:


- wchodząc w link "rozbierane kremy" - widze mase kremów napisane pogrubiona czcionka ,czy to oznacza ze dane kremy sa zamawiane i dzielone pomiędzy wizazanki?

- wchodząc w link "rozbiorka wizaż" - sa tu już wszystkie informacje na tema kto co i ile zamówił? To jest takie podsumowanie całości zamówień?

--Czy użytkownik Estella jest jednyna osobą na tym forum ktora zajmuje się organizacją zamówień? Bo czytając rózne watki odniosłam wrazenie ze jest kilka osob ktore się tym zajmuje. Miedzy innymi kolor fioletowy i niebieski przy skladaniu zamowienia dał mi do myślenia,

- czytam o kremach BB i czesto powtarzaja sie pozytywne opinie na temat kremów missha perfect cover jednak je w rozbiorce nie ma. czy te kremy moze są pod inna nazwa?

- czy rozbiorka obejmuje tylko kremy czy zamawiacie jeszcze inne rzeczy.

Przepraszam za moje pytania ale ja w tym temacie dopiero "raczkuje" bardzo bym chciała pogłebić swoja wiedze na ten temat ale widze ze będzie z tym cięzko.... :/
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 21:45   #4084
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ewa dziękuję ślicznie za paczkę, wszystko dotarło w stanie nienaruszonym. Ale ten ślimak ciągnący.

Jakbyś zamawiala dla siebie te holiki to ja bym może po jakiejs małej odlewce poprosiła, oprócz clearing i jakichś ekstremalnie ciemnych czy różowych, nie wiem co tam jeszcze jest w promocji. Mam nadpłatę za korektor więc na razie nic nie przelewam?

Estelle przelew puszczę po niedzieli, dzisiaj cały dzień byłam bez komputera.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 22:20   #4085
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
evek chyba mam wpisanych za dużo detoxów, jest 5, a miala miec chyba 2. Może odejmij mi jedną - zostaw 4, żebym nie musiała nic dopłacać po prostu.
chcialas docelowo 5 detoxow. Co do doplat, to i tak na koniec bedzie wszystko rozliczane po kursie zakupu, uwzgledniany vat itp.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Ewa dziękuję ślicznie za paczkę, wszystko dotarło w stanie nienaruszonym. Ale ten ślimak ciągnący.

Jakbyś zamawiala dla siebie te holiki to ja bym może po jakiejs małej odlewce poprosiła, oprócz clearing i jakichś ekstremalnie ciemnych czy różowych, nie wiem co tam jeszcze jest w promocji. Mam nadpłatę za korektor więc na razie nic nie przelewam?
to sie ciesze ze wszystko dotarlo. OK, zrobie odleweczki
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 22:43   #4086
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle przelew zlecony. Skoro rozebrał się Jart shimmering to wpłata poszła za wszystkie 3 kremy + koszty przesyłki
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 12:39   #4087
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, zaraz zrobię przelew za kodżaka (bo o dziwo tylko jego zamówiłam

I chciałabym zrezygnować z moich 10 ml: Norell Antystress 200ml Bo na razie daję sobie na wstrzymanie, a poza tym w zimie raczej nie używam tego typu kremów, a on się już rozbiera i rozbiera i rozbiera///
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 16:14   #4088
sheshe1
Rozeznanie
 
Avatar sheshe1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 873
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Może rozbierzemy ->

http://www.ebay.com/itm/100-Pairs-Ey...item27ca8c2aa3

?
sheshe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:19   #4089
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ile kosztuje całe opakowanie tego cudownego Brown Rice?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 00:54   #4090
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość

Estelle
- co dla mnie czeka? Jak myslisz kiedy bedzie orientana ?
Mizony, Zamian, Innisfree i Holika
Z Orientaną nie wiem. Nadal nie dostałam dwóch przelewów.
Niby nie są to duże kwoty, ale jednocześnie nie mam żadnej informacji od zamawiających dziewczyn, że mogą mieć opóźnienie z wpłatą, czy coś

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
E
Estelle przelew puszczę po niedzieli, dzisiaj cały dzień byłam bez komputera.
No problem
Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Estelle przelew zlecony. Skoro rozebrał się Jart shimmering to wpłata poszła za wszystkie 3 kremy + koszty przesyłki

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Estelle, zaraz zrobię przelew za kodżaka (bo o dziwo tylko jego zamówiłam

I chciałabym zrezygnować z moich 10 ml: Norell Antystress 200ml Bo na razie daję sobie na wstrzymanie, a poza tym w zimie raczej nie używam tego typu kremów, a on się już rozbiera i rozbiera i rozbiera///
Okej
Cytat:
Napisane przez sheshe1 Pokaż wiadomość
Jak chcesz to Ci kupię
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ile kosztuje całe opakowanie tego cudownego Brown Rice?
Jakieś 45 zł plus tracking.

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Wizażanki bardzo proszę o pomoc... od kilku dni próbuje ogarnąc te wszystkie informacje na temat kremow BB. Jest ich cała masa.... Bardzo chciałabym je wypróbowac ale juz na te zamówienie się niezałapie.

Mam kilka pytan odnośnie kwesti organizacyjnych, pewnie odpowiedzi znajde na tym forum ale naprawde ciezko mi jest sie w tym wszystkim ogarnać.

Będę ogromnie wdzieczna za odpowiedz na ponizsze pytania:


- wchodząc w link "rozbierane kremy" - widze mase kremów napisane pogrubiona czcionka ,czy to oznacza ze dane kremy sa zamawiane i dzielone pomiędzy wizazanki?

- wchodząc w link "rozbiorka wizaż" - sa tu już wszystkie informacje na tema kto co i ile zamówił? To jest takie podsumowanie całości zamówień?

--Czy użytkownik Estella jest jednyna osobą na tym forum ktora zajmuje się organizacją zamówień? Bo czytając rózne watki odniosłam wrazenie ze jest kilka osob ktore się tym zajmuje. Miedzy innymi kolor fioletowy i niebieski przy skladaniu zamowienia dał mi do myślenia,

- czytam o kremach BB i czesto powtarzaja sie pozytywne opinie na temat kremów missha perfect cover jednak je w rozbiorce nie ma. czy te kremy moze są pod inna nazwa?

- czy rozbiorka obejmuje tylko kremy czy zamawiacie jeszcze inne rzeczy.

Przepraszam za moje pytania ale ja w tym temacie dopiero "raczkuje" bardzo bym chciała pogłebić swoja wiedze na ten temat ale widze ze będzie z tym cięzko.... :/
Jeśli chodzi o rozbierane kremy, to znajdziesz je w moich postach-tasiemcach. Te, które zaznaczone są na szaro, są już kompletnie rozebrane. U Evek podobnie.

Tutaj oprócz mnie rozbiórki organizuje też Evek

Nie, kremy nie są rozbierane pod inną nazwą. Nie ma ich pewnie dlatego, że były już kilkukrotnie rozbierane i każdy, kto chciał, to spróbował. Oczywiście nie ma problemu z tym, aby zrobić to po raz kolejny, ale warunkiem jest odpowiedni popyt.

Zamawiamy różne kosmetyki. I kremy i toniki i emulsje i maski, co dusza zapragnie. Byle dało się podzielić Możliwe też jest zamawianie całych opakowań indywidualnie.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 09:29   #4091
sheshe1
Rozeznanie
 
Avatar sheshe1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 873
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Jak chcesz to Ci kupię
Dziękuję, ale 100 to za dużo, chciałabym tylko wypróbować co to za kolejne dziwne cudo Wzięłabym tak 20-30 par. Może ktoś jeszcze by się skusił na te naklejki?

Edytowane przez sheshe1
Czas edycji: 2012-10-28 o 09:31
sheshe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 11:56   #4092
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle czy jest możliwość dołączenia jeszcze do zamówienia? Czy mogę sugerować się tą listą, która jest tu zrobiona przez Ciebie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post37227085

Jesli tak to można jedynie zamawiać te produkty ktore sa na fioletowo? Rozumiem, że te na szaro są już całkowicie rozebrane.
Bym chciała coś zamówic aby chociaż spróbować... ale nie wiem w sumie na co moge teraz patrzec bo może już zamknełas listę.
Powoli bardzo powoli zaczynam to ogarniac...
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 13:28   #4093
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Estelle, zaraz zrobię przelew za kodżaka (bo o dziwo tylko jego zamówiłam

I chciałabym zrezygnować z moich 10 ml: Norell Antystress 200ml Bo na razie daję sobie na wstrzymanie, a poza tym w zimie raczej nie używam tego typu kremów, a on się już rozbiera i rozbiera i rozbiera///

Ja niestety też rezygnuje z Antystressa, bo najbliższe miesiące to i tak czas na coś treściwszego. Szkoda, że miał tak małe branie.
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mizony, Zamian, Innisfree i Holika
Z Orientaną nie wiem. Nadal nie dostałam dwóch przelewów.
Niby nie są to duże kwoty, ale jednocześnie nie mam żadnej informacji od zamawiających dziewczyn, że mogą mieć opóźnienie z wpłatą, czy coś

Dziewczyny, które brały Orientanne - proszę wpłacać, albo dać znać, ile będziemy czekać na przelew


---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
chcialas docelowo 5 detoxow. Co do doplat, to i tak na koniec bedzie wszystko rozliczane po kursie zakupu, uwzgledniany vat itp.
Kurcze a wydawało mi się, że ostatnio pytałaś nas ile chcemy i że cena jest wyższa i ja na to odpisałam, że chcę mniej ..
Nie mam już czasu tego szukać, niech będzie tyle ile napisałaś.
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:47   #4094
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość


Kurcze a wydawało mi się, że ostatnio pytałaś nas ile chcemy i że cena jest wyższa i ja na to odpisałam, że chcę mniej ..
Nie mam już czasu tego szukać, niech będzie tyle ile napisałaś.
nie ma problemu. sciagne Ci jedna " ze stanu" mozliwe ze cos nie zalapalam, bo drugi tydzien walcze z choroba i ciezko ogarniam
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 22:50   #4095
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Estelle czy jest możliwość dołączenia jeszcze do zamówienia? Czy mogę sugerować się tą listą, która jest tu zrobiona przez Ciebie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post37227085

Jesli tak to można jedynie zamawiać te produkty ktore sa na fioletowo? Rozumiem, że te na szaro są już całkowicie rozebrane.
Bym chciała coś zamówic aby chociaż spróbować... ale nie wiem w sumie na co moge teraz patrzec bo może już zamknełas listę.
Powoli bardzo powoli zaczynam to ogarniac...
Mniej więcej o to chodzi

W sumie możesz zamawiać z tego, co jest na fioletowo, bo w listopadzie kończymy tę listę i nie będę rozbierać nowych produktów. Nowe dopiero w grudniu
Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Ja niestety też rezygnuje z Antystressa, bo najbliższe miesiące to i tak czas na coś treściwszego. Szkoda, że miał tak małe branie.
Ok
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 22:58   #4096
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
chcialas docelowo 5 detoxow. Co do doplat, to i tak na koniec bedzie wszystko rozliczane po kursie zakupu, uwzgledniany vat itp.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



to sie ciesze ze wszystko dotarlo. OK, zrobie odleweczki
dzieki

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
nie ma problemu. sciagne Ci jedna " ze stanu" mozliwe ze cos nie zalapalam, bo drugi tydzien walcze z choroba i ciezko ogarniam
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mniej więcej o to chodzi

W sumie możesz zamawiać z tego, co jest na fioletowo, bo w listopadzie kończymy tę listę i nie będę rozbierać nowych produktów. Nowe dopiero w grudniu

Ok
dzięki


zastanawia mnie jedna rzecz, jak to możliwe, że po jednym kremie ludzie mają tak różne odczucia?
Przeczytałam co kathy na swoim blogu uważa o lioele triple - i jej zdaniem wpada w róż i łatwo zrobić maskę. U mnie to jest ewidentnie żółtek i do tego nie wiem jakim cudem można zrobić nim maskę. Nie mówię o takich rzeczach - jak wysusza, zapycha itp. bo to kwestia indywidualna.
Ale odcień i rozprowadzanie powinny być takie same
A jak wy odebrałyście tą lioelkę? Może ja jakaś ślepa jestem
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 07:38   #4097
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dla mnie Lioele faktycznie po niewielkim utlenieniu ma tony różowe. Maskę to może nie ale fakt, jest kryjący i może być widoczny na twarzy.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 10:59   #4098
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Komu???

su:m37 Youth Activator Recharching Eye Cream ok. 1,70/szt. wolne 5 szt

Evek – 6
aeronauta – 2
Imelda – 2
phero_nike – 2
Do_La – 5
DMkAnia - 2
razem: 13


---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
evek, a co z próbką dla mnie scrubu mizona?
sprawdzilam. Tak "na oko" zostalo mi okolo 20g. Jesli chcesz to moge Ci go ostapic z opakowaniem. Koszt tego co zostalo to jakies 12 zl.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:08   #4099
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Komu???

sprawdzilam. Tak "na oko" zostalo mi okolo 20g. Jesli chcesz to moge Ci go ostapic z opakowaniem. Koszt tego co zostalo to jakies 12 zl.
To biere Dopłacę Ci około 5 listopada, ok bo teraz nie mam gotówki A maski kiedy będziesz zamawiać i te kremy pod oczy ?
__________________
Mój blog

"Nie polubię Cię, jak powiedzieć prościej?
Zbliżysz się o krok - porachuję kości !"

Brodka - Granda

Jesteśmy razem od 2005r
Ślub 22.08.2014

Córeczka Maja urodzona 14.08.2016
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 11:18   #4100
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
To biere Dopłacę Ci około 5 listopada, ok bo teraz nie mam gotówki A maski kiedy będziesz zamawiać i te kremy pod oczy ?
Jak tylko dotra wszystkie przelewy to bede klikac zamowienie. Ok, za scrub mozesz doplacic pozniej
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:45   #4101
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Evek, a su:m 37 wrinkle corrector i jeszcze su:m37 air rising perfect bb cream dało by radę zamówić i jakie byłby ewentualne koszty tych cudów?

Edytowane przez kuleczka24
Czas edycji: 2012-10-29 o 11:52 Powód: dopisek
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:54   #4102
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Welcome
Pojemniczki z Allegro.
Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że z ZSK . A dałoby się BB kremy w jakieś inne niż te plastikowe zakręcane? Mogą być droższe
A i wpłacone za listopad dzisiaj
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:56   #4103
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że z ZSK . A dałoby się BB kremy w jakieś inne niż te plastikowe zakręcane? Mogą być droższe
A i wpłacone za listopad dzisiaj
Z ZSK też, ale tylko te większe - 15, 20, 30 i 50ml.
Jeśli chodzi o inne opakowania, to ciężko. Byłyby po prostu za duże, kosmetyk rozlałby się cienką warstwą po dnie i szybko wysychał.

Czasem bywają na All takie grubsze słoiczki, ale drogie, np. http://allegro.pl/slay-pojemniczek-n...721448508.html , http://allegro.pl/pojemnik-na-zel-5m...745806900.html. Do tego jeszcze koszty przesyłki rozłożone na małą liczbę przedmiotów.

Jak macie życzenie mieć inne pojemniczki, to mogę zamawiać. Przy czym od razu informuję o bardzo wysokich kosztach i konieczności przedpłaty.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:10   #4104
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Z ZSK też, ale tylko te większe - 15, 20, 30 i 50ml.
Jeśli chodzi o inne opakowania, to ciężko. Byłyby po prostu za duże, kosmetyk rozlałby się cienką warstwą po dnie i szybko wysychał.

Czasem bywają na All takie grubsze słoiczki, ale drogie, np. http://allegro.pl/slay-pojemniczek-n...721448508.html , http://allegro.pl/pojemnik-na-zel-5m...745806900.html. Do tego jeszcze koszty przesyłki rozłożone na małą liczbę przedmiotów.

Jak macie życzenie mieć inne pojemniczki, to mogę zamawiać. Przy czym od razu informuję o bardzo wysokich kosztach i konieczności przedpłaty.
Te słoiczki 5ml, które są to żaden z nich nie przetrwał do końca. po prostu pękał i zaczynał krem zasychać (np. pod oczy z orientany) a nie chciałam się bawić z przekładaniem. Na szczęście produkty udało mi się zużyć, tylko te słoiczki
__________________
Mój blog

"Nie polubię Cię, jak powiedzieć prościej?
Zbliżysz się o krok - porachuję kości !"

Brodka - Granda

Jesteśmy razem od 2005r
Ślub 22.08.2014

Córeczka Maja urodzona 14.08.2016
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:06   #4105
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez kuleczka24 Pokaż wiadomość
Evek, a su:m 37 wrinkle corrector i jeszcze su:m37 air rising perfect bb cream dało by radę zamówić i jakie byłby ewentualne koszty tych cudów?
co do korektora, to na razie jest kijowa oferta, bo tylko mala tubka 6ml za okolo 38 zl. Bebiszon na dzisiaj jest w pakiecie 35 szt. w tej samej cenie.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:40   #4106
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Z ZSK też, ale tylko te większe - 15, 20, 30 i 50ml.
Jeśli chodzi o inne opakowania, to ciężko. Byłyby po prostu za duże, kosmetyk rozlałby się cienką warstwą po dnie i szybko wysychał.

Czasem bywają na All takie grubsze słoiczki, ale drogie, np. http://allegro.pl/slay-pojemniczek-n...721448508.html , http://allegro.pl/pojemnik-na-zel-5m...745806900.html. Do tego jeszcze koszty przesyłki rozłożone na małą liczbę przedmiotów.

Jak macie życzenie mieć inne pojemniczki, to mogę zamawiać. Przy czym od razu informuję o bardzo wysokich kosztach i konieczności przedpłaty.
A przed rozlewaniem w listopadzie będziesz robiła zakupy pojemniczków w ZSK? Bo nie powiem bym miała swoje typy tam . Ale jak nie to się mną nie przejmuj, a już na pewno nie będę wymagać od Ciebie zamawiania specjalnie dla mnie jakiś słoiczków. W razie co i tak przez lata zamawiania półproduktów z biochemicznych sklepów nagromadziło mi się całkiem sporo pojemniczków do ew. przelania. A Ty i tak jesteś zbyt kochana, że to wszystko Nam rozlewasz, żeby Cię męczyć jeszcze o opakowania

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Te słoiczki 5ml, które są to żaden z nich nie przetrwał do końca. po prostu pękał i zaczynał krem zasychać (np. pod oczy z orientany) a nie chciałam się bawić z przekładaniem. Na szczęście produkty udało mi się zużyć, tylko te słoiczki
Mi na razie nic nie popękało, ale widzę że są nieszczelne i dość kruche.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:07   #4107
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, wygląda na to, że drugie opakowanie Dr Jart silver label chyba się nie rozbierze, dlatego proszę wykreśl mnie z zamówienia na nie Będę czekać aż dotrze do Ciebie Inisfree i Orientana, poproszę wtedy o rozliczenie moich wpłat i wspólną wysyłkę
piratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 21:23   #4108
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
dzieki




dzięki


zastanawia mnie jedna rzecz, jak to możliwe, że po jednym kremie ludzie mają tak różne odczucia?
Przeczytałam co kathy na swoim blogu uważa o lioele triple - i jej zdaniem wpada w róż i łatwo zrobić maskę. U mnie to jest ewidentnie żółtek i do tego nie wiem jakim cudem można zrobić nim maskę. Nie mówię o takich rzeczach - jak wysusza, zapycha itp. bo to kwestia indywidualna.
Ale odcień i rozprowadzanie powinny być takie same
A jak wy odebrałyście tą lioelkę? Może ja jakaś ślepa jestem
Dla mnie LTS to świetny krem, jednak kolor go dyskwalifikuje. Absolutnie nie odbieram go jako żółtka. (Szukam żółtych BB - moja nadzieja to Hada labo). Różowy też nie jest. Określiłabym go jako szaro-beżowy, wręcz trupi kolor. Przynajmniej tak się prezentuje na mojej ciepłej karnacji. Przez to niedopasowanie koloru wydaje się być bardziej widoczny, ale nie jest to klasyczny efekt maski.
Wydaje mi się, że na chłodniejszej cerze trupiość nie będzie widoczna zupełnie i że kolor LTS zależy od koloru naszej skóry .

Estelle
, czy już wiadomo ile przelewać za Hada labo?
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 22:59   #4109
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Te słoiczki 5ml, które są to żaden z nich nie przetrwał do końca. po prostu pękał i zaczynał krem zasychać (np. pod oczy z orientany) a nie chciałam się bawić z przekładaniem. Na szczęście produkty udało mi się zużyć, tylko te słoiczki
Ja te słoiczki minimalnie sobie odkręcam, żeby nie były dociśnięte na full, bo wtedy faktycznie pękają. Jak są takie na wpół zakręcone, to wtedy nic się nie dzieje.
Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A przed rozlewaniem w listopadzie będziesz robiła zakupy pojemniczków w ZSK? Bo nie powiem bym miała swoje typy tam . Ale jak nie to się mną nie przejmuj, a już na pewno nie będę wymagać od Ciebie zamawiania specjalnie dla mnie jakiś słoiczków. W razie co i tak przez lata zamawiania półproduktów z biochemicznych sklepów nagromadziło mi się całkiem sporo pojemniczków do ew. przelania. A Ty i tak jesteś zbyt kochana, że to wszystko Nam rozlewasz, żeby Cię męczyć jeszcze o opakowania



Mi na razie nic nie popękało, ale widzę że są nieszczelne i dość kruche.
Już zamówiłam. Ale jak chcesz coś z ZSK, to daj znać, dołożę przy najbliższej okazji [może się trafi po drodze].
Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Estelle, wygląda na to, że drugie opakowanie Dr Jart silver label chyba się nie rozbierze, dlatego proszę wykreśl mnie z zamówienia na nie Będę czekać aż dotrze do Ciebie Inisfree i Orientana, poproszę wtedy o rozliczenie moich wpłat i wspólną wysyłkę
A nie chcesz go w przypadku, gdyby się dokończył w listopadzie?
Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość

Estelle
, czy już wiadomo ile przelewać za Hada labo?
Aaaaa, zapomniałabym na amen - wstępnie po 12,30 za każde 5ml.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 07:22   #4110
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
co do korektora, to na razie jest kijowa oferta, bo tylko mala tubka 6ml za okolo 38 zl. Bebiszon na dzisiaj jest w pakiecie 35 szt. w tej samej cenie.
Wzięłabym cały pakiet tego bb su:m, a na korektor poczekam w lepszej cenie
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.