Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-31, 07:59   #3181
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość





Myslicie ze sephorzanki będą na mnie zezować jak bede kupowac 5 paletek naked2?
nie no coś ty, przecież to normalne, ze 5 paletek się kupuje
nic Sephorzankom do tego

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38363920]Mnie się wcale Nakedy nie podobały, jakieś te kolory mało konkretne

[/QUOTE]

ja tam lubie swoją Naked 2 ; ostatnio dorwałam też Smoked i tu kolory są mega choćbym nie wiem jak się starała robić delikatnie to na oku i tak wychodzi prawdziwy smoky - paletka dla tych co boją się mocnych kolorów - dac im tylko tą i się nauczą
więc domówiłam jeszcze Naked Basic - tu z kolei będą za jasne
i codziennie będę wyciągać 3 paletki do makijażu i pewnie wrócę do moich paletek Macowych - tymi to po ciemnku mogę się miziać bez obaw, ze ludzie uciekną
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:25   #3182
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja mam obie Naked i obie bardzo , bardzo lubię ... To moje ostatnie paletki z przewagą cieni perłowych , bo moje pomarszczone oczyska powoli muszą już przechodzić do matów
Za późno , zdecydowanie za późno zaczęłam bawić się makijażem ...

Wczoraj zaszłam do Sephory ... Bo przecież nie można nie kupić NIC , gdy jest 30 % ...
Nie miałam teoretycznie żadnych "must have".. Myślałam o High Brow i Get Even z Benefitu, ale High Brow wg mnie na linii wodnej wygląda jak namalowane farbką akrylową , a po Get Even ( na tym zależało mi najbardziej) nie było śladu ...
Ostatecznie zakupiłam dwa produkty YSL Touch Eclat - podkład i korektor ...
W zimie używam EL DW , ale potrzebowałam czegoś lżejszego - zamiennika i wybór padł na Touch Eclat właśnie ...
A na ten korektorek miałam ochotę już dawno , tylko cena mnie odstraszała skutecznie ...

Jeśli któraś z Was ma /miała/używa/używała ten podkład , czy korektor to proszę o opinie
Ja mam cerę dojrzałą , dość widoczne już zmarszczki pod oczami , i wszelkie korektory zawsze właziły mi w zmarchy właśnie ...
A pani Sephorzanka zapewniała , że ten nie będzie ....
Podkład mam numer B40 - piękny beż , a korektor nr 2 ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:26   #3183
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie no coś ty, przecież to normalne, ze 5 paletek się kupuje
nic Sephorzankom do tego
to ide na zaqpy
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:32   #3184
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Trzymamy kciuki
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:39   #3185
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

korektor touch eclat YSL jest bardzo na tak używamy razem z mamą, więc mam porównanie na troszkę odległych grupach wiekowych Dla mnie jest idealny, nie robi "maski", delikatnie przykrwa co trzeba ale nie maskuje nie wiadomo jak. Leciutki i przyjemny, nic nie wysusza

jaka jest w ogóle jego cena regularna w Sephorze?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:45   #3186
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

a ja korektora YSL wyjątkowo nie lubie. Mam mlodą cere, lekkie sińce, wiadomo wiedzialam ze ten korektor tego nie zakryje ale według mnie on nie robi nic. Liczyłam na delikatne rozjasnienie ale sie przeliczyłam, ot taki sobie drogi korektor nie robiący nic. Ja nie polecam zdecydowanie, ale ma on swoich zwolenników, ja musze szukać czego innego Również mam odcien 02

A ja dzis będę testować podkład Lancome Teint idole ultra 24, kupilam Diorka w Mario na wyprzedaży, ale używając jeszcze starego ktory mam zauważyłam, że mi ciemnieje na twarzy, więc musiałam oddać Lancoma mam próbke zobaczymy jak się sprawdzi
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:59   #3187
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
to ide na zaqpy
Do Plazy , czy do Olimpu ? Ja wczoraj w Olimpie nie widziałam Naked , ale nie rozglądałam się akurat za nimi , więc mogłam przeoczyć ...

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
korektor touch eclat YSL jest bardzo na tak używamy razem z mamą, więc mam porównanie na troszkę odległych grupach wiekowych Dla mnie jest idealny, nie robi "maski", delikatnie przykrwa co trzeba ale nie maskuje nie wiadomo jak. Leciutki i przyjemny, nic nie wysusza

jaka jest w ogóle jego cena regularna w Sephorze?
185 zł



Teint Idole Ultra 24h miałam zamiar właśnie kupić wczoraj, z takim zamiarem poszłam, ale za nic nie mogłam dobrać sobie koloru ...dlatego kupiłam YSL...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 09:02   #3188
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
ja pisałam,a tej nie widziałam. za zakupy
O właśnie to Ty pisałaś o paletce
U mnie była obok tej co kupiłaś - tyle że ten kolorek był bardzo schowany. Mam z tej samej serii smokey eyes i czarny eyeliner jest rewelacyjny!!!!

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
U mnie w S chyba z 50 tych paletek było wyłożonych
Zgadza się,potwierdzam w Lublinie te paletki się przewalają

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Podobne mam odczucia co do Lancoma, na początku nienawidziłam tego podkładu, a byłam zachwycona próbka. kompletnie nie odpowiadał mi ten podkład, teraz jestem w nim zakochana. Kiedy go nałożę, cera staje się taka delikatniejsza, krycia jak dla mnie ma idealne Co do Double Wear zdecydowanie wolę Idol. Double jest cięzki, zapychający (chociaż czasem lubię mieć dobra tapetę na twarzy! ), a Double Wear Light kompletnie nie kryje, kolor tez ciężko dobrac.


Ja chciałam w piątek udusić pracownice Sephory z Kaskady w Szczecinie. Chciałam też wykorzystać te 30%. Ignorancja pracownic osiagneła apogeum. Podeszłam do babki i powiedziałam, że chcę tusz z Clinique High Impact, popatrzyła się na mnie, ulotniła i krzyczy z drugiego końca: ten? Odpowiedziałam, że tak i mówię, że chciałabym jeszcze zobaczyć rozświetlacze w kamieniu. A ta się tak na mnie spojrzała i wypaliła: co Pani powiedziała? Zapytałam się o konkretny z Estee Lauder to powiedziała, że nie ma i odeszła. Mało co już nie wyszłam z siebie, podeszłam do drugiej i mówię o tym rozświetlaczu to natychmiast pokazała mi sephorowski, całkiem był fajny, ale prosze ją, żeby pokazała mi z Make up forever, to ta pretensjami do mnie, że te już sa bardzo drogie, ale pokazał nie podobał mi się, chcę coś innego. Stwierdziła chyba,że jak tak wybrzydzam to od razu zaprezentowała mi Guerlain za 609 zł! I z rozbawieniem zapytałam się co to takie drogie, a ta prawie, że z krzykiem: co mnie to interesuje, że taka jest cena!
O to już przebrała miarkę, za nim sie ocknęłam jej już nie było i jakaś jeszcze inna zaczęłam mi tłumaczyć wysoką cene produktu, ale wziełam już sobie sama ten sephorowski rozświetlacz, tusz miałam w ręku poszłam do kasy i wyszłam. Chciałam już wezwać kierownika sklepu, bo uwazam, że to jest przegięcie, aby tak traktować klientów - wolałam zaoszczędzić nerwów.
Co za chamstwo!!!!
Całe szczęście ja nie mogę narzekać na panie w mojej sephorze w Lublinie w Plazie. Zawsze chętne do pomocy,jak dziękuję za pomoc,oddalają się i nie przeszkadzają A jak proszę o pomoc zawsze chętne i doradzają.Tyle,że ja prawie zawsze wiem co chcę,więc jedynie muszą mi pomoc w szukaniu odpowiedniego koloru,którego nie ma na szafie tylko pochowany po szufladach
Jedynie przeszkadza mi "nowa" Pani na kasie,jest jakaś taka dla mnie irytująca
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 09:06   #3189
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Wszystko na raz, czy masz jakiegoś ulubieńca?



Naked 2 d..y nie urywa. Kolory padnięte i ponure. Mam na wydaniu, a nikt nie chce
Mam ta paletke od 3 dni i baze, dla mnie to strzal w 10, do tej pory moimi ulubionymi cieniami byly diory, teraz smialo moge powiedziec, ze sa rownie fajne, z tym, ze na codzien bardzo lubie takie nudziaki dla mnie dupe urywa;d
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 09:10   #3190
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto Może nie tyle o sam kolor chodzi, tylko o efekt, jaki chcesz uzyskać, bo pryzmy tworzą taki woal na twarzy, mimo wszystko pół transparentny, ale kwestia, co chcesz podkreślić, czy skorygować w kolorycie cery. Ocieplić, ochłodzić itd. Ja mam azjatycką białą wersję i 01 Light Pastelle - ślicznie koryguje naczynka, uszlachetnia bladą cerę.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------


Miałam taką niespodziankę rok temu na Sylwestra Faktycznie efekt może być straszny
a jest gdzieś opis efektów po kazdym kolorze? mnie trochę odstrasza wysypywanie z 4 pojemników, znając moje zdolności i to, że się ciągle spieszę, będę miała problem z uzyskaniem odpowiedniego odcienia :/

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38362004]Nie kloc sie. Nie warto psuc relacji i swoich nerwow. Tym bardziej, ze duzo ostatnio przeszlas. Oszczedzaj sie




Trzeba bylo pognac pania po regulamin .




Mojej nie uszlachetnil y. Musialam za to zakleic tasma rozowe otworki, bo roz robil ze mnie swinke, niebieskie bo byl efekt Smerfa i zielone bo Shreka. Koniec koncow opakowanie bylo cale poklejone tasma i tylko z bialego koloru korzystalam, ktory, o ironio, w porownaniu do reszty koloru dac nie chcial. Szalu tez nie robil.

Wciaz szukam idealnego sypanca: Kanebo niedostatecznie matowal, Lucidity, ktorego najjasniejszy odcien jest niedostepny u nas z kolei podsuszal. Z kazdym innym cos bylo nie tak . U Diora, Chanel czy Smashboxa nie mam czego szukac, bo za ciemne.
Z niesprawdzonych a "dajacych nadzieje" zostal mi tylko puder z tarka YSL.[/QUOTE]
haha to wszystko w końcu zakryłaś mówisz
a mnie lucidity nie wysuszył ale w sumie nie używałam codziennie zastanawiam się czy nie kupić nowego opakowania właśnie, ale jak się będę tyle zastanawiała to w końcu skończy się -30%
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
dziś i ja odrobinę obraziłam się na S. ludzi niby sporo, na półkach miejscami pustki (np. pomadki i błyszczyki Chanel), kupowałam pędzel oraz zestaw Jimmy Choo, chciałam przetestować konkretny kolor podkładu, oczywiście pań chętnych do pomocy nie było. w końcu jedną znalazłam, mówię co mnie interesuje, nagle wtrąca się inna (pani od marki podkladu, który mnie interesował) "tylko taką małą próbeczkę zrób pani, tester musi nam wystarczyć do końca stycznia", mina mi zrzedła, poczułam się jak wyłudzaczka owa pani przemiła była jedynie dla klientek ok. 40, ja ze swoimi 20-kilkoma latami widocznie nie jestem godnym targetem.
też odnoszę identyczne wrażenie. Na mnie się patrzą nieraz jakbym przyszła nie wiem, kraść, ewentualnie tylko popatrzeć dlatego próbek nie lubię prosić, albo odmawiają albo robią z miną 'po co ci , i tak nie kupisz, ale masz i się odczep'
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 09:55   #3191
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mi pani w kasie w Superpharmie odmówiła nabicia rabatu na lakier Essie. Mówię jej, że przecież jest napisane "makijaż", czyli również makijaż paznokci, bo w końcu tak to się nazywa. A ona - średnio miło - "nie, nie ma czegoś takiego, makijaż o tego [klepie się po policzkach], twarzy makijaż, bo tu się robi makijaż!"
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38362328]
U mnie jak byk przy Essiakach wisiała kartka informująca o zniżce. Jeśli przez 'makijaż' rozumieć 'kosmetyki kolorowe' to lakiery do paznokci się mieszczą. Może babeczka jakaś niezorientowana była Albo sklep jako taki.[/QUOTE]

U mnie w Gdańsku Matarni też nie było żadnej informacji o zniżce, chciałam podpytać sprzedawczynie ale przechodziłam obok czytnika, sprawdziłam i okazało się, że cena już była z rabatem



Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Ja mam obie Naked i obie bardzo , bardzo lubię ... To moje ostatnie paletki z przewagą cieni perłowych , bo moje pomarszczone oczyska powoli muszą już przechodzić do matów
Za późno , zdecydowanie za późno zaczęłam bawić się makijażem ...

Wczoraj zaszłam do Sephory ... Bo przecież nie można nie kupić NIC , gdy jest 30 % ...
Nie miałam teoretycznie żadnych "must have".. Myślałam o High Brow i Get Even z Benefitu, ale High Brow wg mnie na linii wodnej wygląda jak namalowane farbką akrylową , a po Get Even ( na tym zależało mi najbardziej) nie było śladu ...
Ostatecznie zakupiłam dwa produkty YSL Touch Eclat - podkład i korektor ...
W zimie używam EL DW , ale potrzebowałam czegoś lżejszego - zamiennika i wybór padł na Touch Eclat właśnie ...
A na ten korektorek miałam ochotę już dawno , tylko cena mnie odstraszała skutecznie ...

Jeśli któraś z Was ma /miała/używa/używała ten podkład , czy korektor to proszę o opinie
Ja mam cerę dojrzałą , dość widoczne już zmarszczki pod oczami , i wszelkie korektory zawsze właziły mi w zmarchy właśnie ...
A pani Sephorzanka zapewniała , że ten nie będzie ....
Podkład mam numer B40 - piękny beż , a korektor nr 2 ...
Niedawno testowałam ten podkład i byłam zadowolona, mam mieszaną cerę w kierunku suchej (mam 36 lat), jedynie co mi nie odpowiadało to zapach, wydawał się taki chemiczny. Ale to były tylko testy nie wiem jak będzie sprawował się na dłuższą metę.
Korektor mam i bardzo lubię, ale potrzebuję głównie rozjaśnienia.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 10:37   #3192
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Do Plazy , czy do Olimpu ? Ja wczoraj w Olimpie nie widziałam Naked , ale nie rozglądałam się akurat za nimi , więc mogłam przeoczyć ..
W Plazie

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
O właśnie to Ty pisałaś o paletce
Zgadza się,potwierdzam w Lublinie te paletki się przewalają
Oj dzis jak bylam to praktycznie ostatnie wzielam, mialy cos ponoc jeszcze na magazynie,ale pewnie wylozą 2go hihih


Laski, kupilam Naked2 wszystkim, ktorym obiecalam
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 10:44   #3193
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Laski, kupilam Naked2 wszystkim, ktorym obiecalam
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 10:49   #3194
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a jest gdzieś opis efektów po kazdym kolorze? mnie trochę odstrasza wysypywanie z 4 pojemników, znając moje zdolności i to, że się ciągle spieszę, będę miała problem z uzyskaniem odpowiedniego odcienia :/
Na mnie kolory Light Pastel wyglądają mniej-więcej tak:

user238624_pic145152_1354873762.jpg

Oczywiście twarz mam jaśniejszą niż ręka, bo buzi nie opalam, ale tak czy inaczej po roztarciu nie widać jakiegoś konkretnego koloru. Cera jest trochę pobielona i można wypatrzyć malutkie drobinki, ale są one dość dyskretne. Nie wiem jedynie jak wyglądają w pełnym słońcu, bo nie miałam jeszcze okazji się przyjrzeć.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 10:50   #3195
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A na kookai.pl patrzylas? Trzeba poszukac na perfumeriach netowych

A w Mlodą wierzę )) Mloda jest, to jej sie uda hihihi
Własnie na kokai kupić chcę

Podobno w krakowie zostały tylko już 2 Porcelain Pink - reszta zarezerwowana (kolezanka była i wywiad zrobiła)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 10:51   #3196
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie na kokai kupić chcę

Podobno w krakowie zostały tylko już 2 Porcelain Pink - reszta zarezerwowana (kolezanka była i wywiad zrobiła)
Oj, to nie najlepsza wiadomość Coś mi się zdaje, że w innych salonach może być podobnie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 10:53   #3197
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Oj, to nie najlepsza wiadomość Coś mi się zdaje, że w innych salonach może być podobnie.
Generalnie mieli ok 4-5 sztuk w kraku. W wawei lepiej, bo sklepów wiecej.
Co dziwne, u nas Porcealin Pink jest rozchwytywany, a za kałużą Stereo Rose
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 10:54   #3198
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Oj, to nie najlepsza wiadomość Coś mi się zdaje, że w innych salonach może być podobnie.
We Wrocławiu faktycznie może być problem - oni tam dostają czasem po 2-3 sztuki . Naprawdę wielokrotnie już na przedsprzedaży nie udało mi się upolować co bardziej chodliwych rzeczy.
Największe szanse są tradycyjnie w Warszawie. Musisz do Wizażanki ze stolicy uderzyć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:01   #3199
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
We Wrocławiu faktycznie może być problem - oni tam dostają czasem po 2-3 sztuki . Naprawdę wielokrotnie już na przedsprzedaży nie udało mi się upolować co bardziej chodliwych rzeczy.
Największe szanse są tradycyjnie w Warszawie. Musisz do Wizażanki ze stolicy uderzyć .
Chyba się przełamię i też kliknę na ebayu. Trochę mi głupio kogoś specjalnie fatygować na drugi dzień po sylwestrze, kiedy wszyscy chcą odpocząć
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 11:03   #3200
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Bardzo dziękujemy Elizko

A ja nie znosze Lancome Teint Idole - u mnie po jakimś czasie staje sie na twarzy marchewkowy i co gorsza nie po 15 min tylko po 2 godzinach gdy już gdzieś wyjdę i wyglądam jak upiór.

Dziewczyny ja miałam kiedyś pryzmy sypane Delicate Beige i były super. CHyba do nich wróce.
A czy pryzmy prasowane są odpowiednikami tych sypanych?

Bo musze coś mieć do zdjęć. Bo Dragony odpadają, a tak mi pięknie makijaż wykańczają
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015

Edytowane przez kraven
Czas edycji: 2012-12-31 o 11:05
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:19   #3201
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny, we Wrocławiu w Dominikańskiej są palety Urban Decay2
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:41   #3202
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

W temacie sypkich pudrów chciałam dorzucić swoje 3 grosze .
Kiedyś używałam najczęściej sypańca z Matis oraz Clinique Blended Face Powder & Brush, potem Clarins Poudre Libre Multi Eclat (dopóki go nie wycofali). Skusiłam się też na Kanebo, który jest super, ale nie dla cer ze skłonnością do przetłuszczania/świecenia w strefie T, no i zużyłam sporo opakowań MAC Set Powder (seria PRO) i białego sypańca z serii P+P, które szczerze polecam.
Ale od jakiegoś już czasu używam też kupionych w ramach wizażowych rozbiórek pudrów sypkich amerykańskiej firmy Ben Nye w kolorze Neutral i Fair i to są naprawdę niedrogie i świetne produkty, zwłaszcza dla przetłuszczających się cer. Jak ktoś ma ochotę zaryzykować, to szczerze polecam. Można kupić w polskich sklepach internetowych, takich z ofertą dla wizażystów i charakteryzatorów, albo w ramach rozbiórek.
Neutral jest całkiem biały, a Fair ma odrobinkę koloru, niewidocznego jednak na twarzy.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:52   #3203
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny jeśli ktoś jest z Łodzi i okolic to są paletki UD Naked2 w Manufakturze. Dziś sobie właśnie jedną kupiłam, cena w promocji ok 130zł.
Dodatkowo pani w Sephorze ( bardzo miła ) poleciła mi matujący puder w kamieniu Korres. I się skusiłam , ciekawe co to za cudo
Bazy Artdeco pod cienie jużnie było niestety.


Mam do Was jeszcze wielką prośbę , gdyby któraś z Was jeszcze była w Sephorze i widziała zestaw kremów Rexaline ( promocja za 99zł) to bardzo proszę o kupno. Nawet jak dwie z Was znajdą to i tak bardzo bym chciała. Byłam dziś w 4 Sephorach i nie udało już mi się znaleźć.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:24   #3204
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie na kokai kupić chcę

Podobno w krakowie zostały tylko już 2 Porcelain Pink - reszta zarezerwowana (kolezanka była i wywiad zrobiła)
UUU w Krakowie nie ma mi kto kupic
Coz, licze na Młodą, ze jednak Jej sie uda

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W temacie sypkich pudrów chciałam dorzucić swoje 3 grosze .
Kiedyś używałam najczęściej sypańca z Matis oraz Clinique Blended Face Powder & Brush, potem Clarins Poudre Libre Multi Eclat (dopóki go nie wycofali). Skusiłam się też na Kanebo, który jest super, ale nie dla cer ze skłonnością do przetłuszczania/świecenia w strefie T, no i zużyłam sporo opakowań MAC Set Powder (seria PRO) i białego sypańca z serii P+P, które szczerze polecam.
Ale od jakiegoś już czasu używam też kupionych w ramach wizażowych rozbiórek pudrów sypkich amerykańskiej firmy Ben Nye w kolorze Neutral i Fair i to są naprawdę niedrogie i świetne produkty, zwłaszcza dla przetłuszczających się cer. Jak ktoś ma ochotę zaryzykować, to szczerze polecam. Można kupić w polskich sklepach internetowych, takich z ofertą dla wizażystów i charakteryzatorów, albo w ramach rozbiórek.
Neutral jest całkiem biały, a Fair ma odrobinkę koloru, niewidocznego jednak na twarzy.
Mialam sypanca ben nye, ale na mojej cerze sie nie sprawdził. Mam juz swoje lata, troszke zmarszczek i meszku na twarzy .. Ben Nye mnie wysuszal, pokreslal rzeczone zmarszczki i włoski na twarzy. Nakładałam bardzo malutko na twarz, a jednak wyglądałam jakbym sobie niezlą tapete zrobila Testowalam rozne sypance, jednak potulnie wrocilam do La prairie ( jakby ktoras chciala, to dysponuje odsypka 20gr rzeczonego sypanca w odcieniu 02)
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:32   #3205
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
UUU w Krakowie nie ma mi kto kupic
Coz, licze na Młodą, ze jednak Jej sie uda



Mialam sypanca ben nye, ale na mojej cerze sie nie sprawdził. Mam juz swoje lata, troszke zmarszczek i meszku na twarzy .. Ben Nye mnie wysuszal, pokreslal rzeczone zmarszczki i włoski na twarzy. Nakładałam bardzo malutko na twarz, a jednak wyglądałam jakbym sobie niezlą tapete zrobila Testowalam rozne sypance, jednak potulnie wrocilam do La prairie ( jakby ktoras chciala, to dysponuje odsypka 20gr rzeczonego sypanca w odcieniu 02)
Ja też swoje lata mam, ale cerę mam mieszaną w kierunku tłustej, więc pewnie dlatego u mnie się lepiej sprawdzają sypańce Ben Nye, niż u Ciebie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:35   #3206
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też swoje lata mam, ale cerę mam mieszaną w kierunku tłustej, więc pewnie dlatego u mnie się lepiej sprawdzają sypańce Ben Nye, niż u Ciebie.
Ano
Ja mam mieszana w strone suchej.. Moze to dlatego
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:37   #3207
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ano
Ja mam mieszana w strone suchej.. Moze to dlatego
Myślę, że tak
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:39   #3208
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja też używam Ben Nye i nawet go lubię , też mam niestety już piersze zmarszczki i cerę mieszaną. Zrobiłam własny mix kolorów - banana + fair+ neutral+beige suede. Wyszedł całkiem , całkiem. Ciekawe jak się prasowany Korres sprawdzi. A La praire chętnie bym wypróbowała.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:57   #3209
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Podobno w krakowie zostały tylko już 2 Porcelain Pink - reszta zarezerwowana (kolezanka była i wywiad zrobiła)
Byłam dziś w Złotych i wlazłam do MACa - nowej jeszcze nie ma, kazali mi zajrzeć w środę, 2go; akurat tak się składa, że będę (umówiłam się z małżem do kina jak dzieciory pójdą do szkoły więc jak coś to piszta

Bylam s S. w ogóle nie było ludzi, ani tam ani w MACu (potem się okazało że wszyscy ludzie poszli na zakupy spożywcze do Hali Banacha

Pod wpływem tego wątku snułam się z pół godziny, żeby coś se kupić z rabatem (z osiem miłych pań chciało mi w tym dopomóc). W końcu przypomniałam sobie o pryzmach sypkich i nie powiem, te beżowe z lila kostką (delicate beige???) przypadły mi do gustu Także pomyślałam sobie, że je kupię... ale za rok, jak znów zrobią -30 - może do tego czasu uda mi się zużyć choć część pudrów z moich obfitych zasobów i jak o tym pomyślałam, to mi się przypomniało, że rok temu w tym miejscu miałam dokładnie identyczne postanowienie, tylko już nie pomnę, co mnie wtedy skusiło
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:09   #3210
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pod wpływem tego wątku snułam się z pół godziny, żeby coś se kupić z rabatem (z osiem miłych pań chciało mi w tym dopomóc). W końcu przypomniałam sobie o pryzmach sypkich i nie powiem, te beżowe z lila kostką (delicate beige???) przypadły mi do gustu Także pomyślałam sobie, że je kupię... ale za rok, jak znów zrobią -30 - może do tego czasu uda mi się zużyć choć część pudrów z moich obfitych zasobów i jak o tym pomyślałam, to mi się przypomniało, że rok temu w tym miejscu miałam dokładnie identyczne postanowienie, tylko już nie pomnę, co mnie wtedy skusiło
No pięknie Małgoś, pieknie, teraz chce tych pryzm delicate beige
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.