Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-04, 10:45   #4771
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Smoo wcale nie jest taka swietna własnie od dzis na nowo biore się za siebie bo zima i sesja to dla mnie masakra
jest
ja przez sesję 1,5 kg przytyłam, od wakacji ze 3.
też muszę się zabrać za siebie, ale no... nie chce mi się
ale dzisiaj lecę na zumbę z koleżanką i za tydzień na narty, więc liczę że zrzucę chociaż 1 kg do powrotu na studia za 2 tyg


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3902904 2]No nie żartuj
Jesteś zgrabna i urocza a ja powinnam z 5kg zrzucić ale mi cycków szkoda... A poleciałyby pierwsze jak nic...
[/QUOTE]

no taaaa, a Ty oczywiście, gruba, brzydka, i ogólnie schowaj się w jaskini, co?
masz fajną figurę, ale nie odchudzaj się, bardzo dobrze wyglądasz i masz cyckiiiii!
ja i tak tam nic nie mam, więc planuję ~5-6 kg zrzucić
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:49   #4772
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o masz, a na mnie za długie, za wąskie w biodrach i jednocześnie za szerokie w pasie
Na mnie też za długie i wiecznie mi z tyłka spadają. Mam grube uda, ale płaskie, wręcz wklęsłe biodra
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Witam ponownie
Kształt idzie w dobrym kierunku, ja bym jeszcze trochę podrównała, bo np. wskazujący i kciuk wydają się być trochę za krótkie. Jeśli chodzi o cieniowanie, to dużo ładniejsze przejścia można uzyskać metodą z gąbką do podkładu. Za to widzę, ze super malujesz przy skórkach
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:52   #4773
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
tak fajnie, że się zainspirowałaś
jak coś jest ładne to zawsze wpada w oko

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kombinatorka
Widzę na zdjęciach tylko dwa ostatnie, ale jakby w macie
źle, że kombinatorka?
muszę Cię zmartwić, nie mam topu (topa??) matującego więc nici z matu

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niesamowicie tęczowe te flrjksy
tak, kwestia jak pada światło to i rożne kolory widać
chciałam z słońcu uchwycić te kolory, ale mój kalkulator nie umiał sobie poradzić

śliczne pazurki, ciekawy efekt, wyglądają tak chropowato

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Świetne połączenie. Co to znaczy "br" przy flajksach, bo nie rozgryzam skrótu?
hehe i pewnie nie rozgryziesz, bo to literówka, miało być "nr" jak numer
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Alik, jak zwykle pięknie nakanapkowałaś!


smoo klask i:

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Super efekt Ty zawsze coś pomieszasz i wychodzi świetnie
a Ty nie? czasem to dech zapiera
dziękuje

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ale holo spam widzę!!! No normalnie jak na allepaznokcie bede zamawiac to może się skuszę...
ale z drugiej strony mam GR i OMG iiii dooopa... jakoś nie używam..
nie używasz? to oddaj szkoda tak dzieci marnować

Trelle Ty nie zaglądaj a wypoczywaj

eeeeee Ewalucja bluzki oddaj podobają mi się wszystkie
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:00   #4774
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ja i tak tam nic nie mam, więc planuję ~5-6 kg zrzucić
Z kości na ości, nie?


O Kawko muszę Cię wyściskać

Uwaga, przemyślenia pudernicy
Dziękuję za podsunięcie pomysłu z glinką Jest super. Nie matowi - dla mnie to plus, prawie jej nie czuć na ryjku -to też plus, niestety mimo że nie mam tłustej skóry to zaczynam się błyszczeć leciutko po paru godzinach... ALE!!! to da się szybko rozwiązać chusteczką zwykłą, odcisnąć lekko sebum i jest git znowu na jakiś czas. Za to PRZEDE WSZYSTKIM - po zmyciu tapety moja skóra jest w dużo lepszym stanie niż jak używam pudrów. Podkład ten sam od lat, mazidła też od kilku miesięcy te same. Jednak moje otwarte pory zawsze zalepiały się i przy zmywaniu miałam mnóstwo takich... no nie zaskórników, nie krostek... ale te pozalepiane pory to było widać na całuch policzkach, nosie i czole. Teraz nic, zero - pory pościągane i czyściutkie w większości. Bałam się, że za bardzo mnie wysuszy ta glinka ale nie. Po niektórych pudrach duzo bardziej widać np zmarszczki mimiczne albo pajęczynkę przesuszonej skóry - a tu nic. Na razie mam nadzieję, że to nie jest efekt szoku i że tak zostanie
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:06   #4775
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Ala, dziękuję
Nefty, nie! z pupy i ud na szczupłe nóżki powoli przestaję się mieścić w moje spodnie w rozmiarze 36, więc jest coś na rzeczy
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:24   #4776
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A dziś mnie mężuś zabrał do Ikei i mam nową skrzyneczkę! Już się moje dzieci nie cisną.
Aha, tak w ogóle, to zapomniałam Wam powiedzieć o pewnym istotnym fakcie.
Przekroczyłam 100!
Trzeba to uczcić

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zdałam toksykologię na 3


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
i dla śniegowej wrzucam zdjęcia bluzek przepraszam za pozy ale moj TZ nie chciał mi robic normalnych fot no i za to jak wyglądam (powoli szykowałam sie do snu więc już nieciekawie wyglądam
Fajnego masz TŻ-ta

Nieciekawie?! Fajne bluzeczki, przytuliłabym się do... 3

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o masz, a na mnie za długie, za wąskie w biodrach i jednocześnie za szerokie w pasie
Mnie też wszystko w talii odstaje, mam bardzo duże wcięcie. Mega wkurzające to jest I jeszcze nie lubię spodni a'la leginsy. Nawet stopy nie przecisnę, takie wąskie nogawki

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no taaaa, a Ty oczywiście, gruba, brzydka, i ogólnie schowaj się w jaskini, co?
masz fajną figurę, ale nie odchudzaj się, bardzo dobrze wyglądasz i masz cyckiiiii!
ja i tak tam nic nie mam, więc planuję ~5-6 kg zrzucić
Smoot, uwielbiam Cię

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3902964 8]

O Kawko muszę Cię wyściskać

Uwaga, przemyślenia pudernicy
Dziękuję za podsunięcie pomysłu z glinką Jest super. Nie matowi - dla mnie to plus, prawie jej nie czuć na ryjku -to też plus, niestety mimo że nie mam tłustej skóry to zaczynam się błyszczeć leciutko po paru godzinach... ALE!!! to da się szybko rozwiązać chusteczką zwykłą, odcisnąć lekko sebum i jest git znowu na jakiś czas. Za to PRZEDE WSZYSTKIM - po zmyciu tapety moja skóra jest w dużo lepszym stanie niż jak używam pudrów. Podkład ten sam od lat, mazidła też od kilku miesięcy te same. Jednak moje otwarte pory zawsze zalepiały się i przy zmywaniu miałam mnóstwo takich... no nie zaskórników, nie krostek... ale te pozalepiane pory to było widać na całuch policzkach, nosie i czole. Teraz nic, zero - pory pościągane i czyściutkie w większości. Bałam się, że za bardzo mnie wysuszy ta glinka ale nie. Po niektórych pudrach duzo bardziej widać np zmarszczki mimiczne albo pajęczynkę przesuszonej skóry - a tu nic. Na razie mam nadzieję, że to nie jest efekt szoku i że tak zostanie [/QUOTE]

Nef, Ciebie też uwielbiam

Chętnie wypróbuję Puder sobie kupię na dniach, ale glinkę muszę zamówić To była biała glinka?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:31   #4777
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
I moje dzisiejsze
mieszanka lakierów (każdego jedna warstwa):
GR Paris 68
GR Paris 136
wibo express growth 49
flekjsy GR br 15
Jakie fajowe flejksy

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość


No dobra, to startuję z blogiem... jeszcze nie ogarniam do końca i kombinuję z wyglądem.. ale wrzucam:
www.yenotek.wordpress.com
Coś czuję, że będę go często odwiedzać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale czadowe Jak, czym?

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3902904 2]
Jejku widziałam wczoraj takie piękne pudełeczka (nadałoby się jak nic na boxa i jeszcze miałam ochotę dla siebie jedno wziąć na duperelki) i cholerka nie kupiłam bo sobie pomyślałam, że ładniejsze znajdę. A guzik... cudne były i dopiero jak wyjechałam z parkingu marketu to się puknęłam w głowę. Ale ja tak często mam, coś jest super ale nieee... znajdę coś bardziej super. A w efekcie wracam po to co widziałam najpierw... Nic to, drugi koniec Lbn to nie koniec świata, nie? [/QUOTE]

Też widziałam śliczne, takie eleganckie. Ale spojrzałam na cenę i czar prysł Nie mam jeszcze pudełka, bo nic mi się nie podoba
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 11:40   #4778
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Nefty, nie! z pupy i ud na szczupłe nóżki powoli przestaję się mieścić w moje spodnie w rozmiarze 36, więc jest coś na rzeczy
Ja noszę 38 i nie wiem wobec tego co Ty do mnie rozmawiasz
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nef, Ciebie też uwielbiam

Chętnie wypróbuję Puder sobie kupię na dniach, ale glinkę muszę zamówić To była biała glinka?



Tak, biała glinka
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Też widziałam śliczne, takie eleganckie. Ale spojrzałam na cenę i czar prysł Nie mam jeszcze pudełka, bo nic mi się nie podoba
No tamte kosztowały 5,99...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:47   #4779
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3903050 3]



Tak, biała glinka


No tamte kosztowały 5,99...[/QUOTE]

Jednak po chwili namysłu stwierdzam, że wypróbuję na początek puder ze skrobią. Może mi podpasuje, to nie będę musiała glinki zamawiać

Tamte moje nawet gdyby przecenili -50% to bym nie wzięła. Przeginka za kawałek kartonu Ale śliczne były to fakt.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:57   #4780
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Na mnie też za długie i wiecznie mi z tyłka spadają. Mam grube uda, ale płaskie, wręcz wklęsłe biodra

Kształt idzie w dobrym kierunku, ja bym jeszcze trochę podrównała, bo np. wskazujący i kciuk wydają się być trochę za krótkie. Jeśli chodzi o cieniowanie, to dużo ładniejsze przejścia można uzyskać metodą z gąbką do podkładu. Za to widzę, ze super malujesz przy skórkach

Dzięki

Wskazujący faktycznie krótszy złamał się i odrasta) wyrównam
Dzięki za poradę z gąbką do podkładów - heheheh ja kąpielową małżowi pociachałam
W tym tygodniu zakupię kilka nowych lakierów i poszaleję
Pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:10   #4781
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
hehe i pewnie nie rozgryziesz, bo to literówka, miało być "nr" jak numer
dziękuję
Czyli to nieosiągalne Scale Effect?
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3902964 8]
O Kawko muszę Cię wyściskać

Uwaga, przemyślenia pudernicy
Dziękuję za podsunięcie pomysłu z glinką Jest super. Nie matowi - dla mnie to plus, prawie jej nie czuć na ryjku -to też plus, niestety mimo że nie mam tłustej skóry to zaczynam się błyszczeć leciutko po paru godzinach... ALE!!! to da się szybko rozwiązać chusteczką zwykłą, odcisnąć lekko sebum i jest git znowu na jakiś czas. Za to PRZEDE WSZYSTKIM - po zmyciu tapety moja skóra jest w dużo lepszym stanie niż jak używam pudrów. Podkład ten sam od lat, mazidła też od kilku miesięcy te same. Jednak moje otwarte pory zawsze zalepiały się i przy zmywaniu miałam mnóstwo takich... no nie zaskórników, nie krostek... ale te pozalepiane pory to było widać na całuch policzkach, nosie i czole. Teraz nic, zero - pory pościągane i czyściutkie w większości. Bałam się, że za bardzo mnie wysuszy ta glinka ale nie. Po niektórych pudrach duzo bardziej widać np zmarszczki mimiczne albo pajęczynkę przesuszonej skóry - a tu nic. Na razie mam nadzieję, że to nie jest efekt szoku i że tak zostanie [/QUOTE]
Bardzo się cieszę, ze ci podpasowało
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 12:12   #4782
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jakie fajowe flejksy

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Czyli to nieosiągalne Scale Effect?
Tak, to te
udało mi się rzutem na taśmę zdobyć
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:14   #4783
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wiecie co? z tą toksykologią to jaja są - nie umiałam nic, ściągnęłam zaledwie 2 podpunkty z jednego zadania, 2 kolejne zostawiłam, wypracowania nie napisałam i jeszcze ze 2 podpunkty w innym zadaniu zostawiłam byłam pewna że mogę szykować się na marzec, a tam wczoraj patrzę, dałam mamie legitymacje ,,mamo, sprawdź czy to na pewno mój numer indeksu, zobacz czy to na pewno ja, bo nie wierzę''
Haha Dobrze, że masz to już za sobą
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
i dla śniegowej wrzucam zdjęcia bluzek przepraszam za pozy ale moj TZ nie chciał mi robic normalnych fot no i za to jak wyglądam (powoli szykowałam sie do snu więc już nieciekawie wyglądam
Ślicznocha A bluzka nr 3 najbardziej mi się podoba
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Witam ponownie

Przebijam się przez cały wątek ) spisuję sobie nazwy, kolorki firmy i porady ufffff uzbierało się tego troszkę i się wdrażam

Poniżej pierwsze nieśmiałe próby malowania proszę o łagodny wymiar kary ))))) i porady. Płytkę za Waszą radą spiłowałam na mocniejszy kwadrat - nie wiem czy nie za mało.
1 w dziennym
2 ciemną porą

Miłego dnia 4 all
Kształt ładny A co do malowania to zbyt widoczne przejście między kolorami, ale to kwestia wprawy i gąbki

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

a Ty nie? czasem to dech zapiera
dziękuje

Dziękuję Ale Twoja metoda kanapkowa i tak wygrywa
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:15   #4784
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję moje pazurki sprzed tragedii :/
Piękne


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, że to szampańskie złotko-sreberko jest mi nie potrzebne. Że nie będzie mi pasowało, że szkoda kasy, że jest brzydkie i to, że raz jest zloty raz srebrny nie ma żadnego znaczenia...
Nie jest Ci potrzebny, nie będzie Ci pasowało, szkoda kasy, brzydki jest i bez sensu, że raz jest srebrny- raz złoty
Polecam się na przyszłość

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
http://www.swedishloveaffair.com/wp-...e-dead-081.jpg powiedzcie że ten cień nie jest mi potrzebny
Ależ jest Ci absolutnie potrzebny
Kupuj, maluj i pokazuj się

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Najbardziej oczarowało mnie zdobienie...

TRELLE!
Gratulacje! Zasłużone
Simon był świetny

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
dziś mam dla Was abyście o mnie pamiętały i trzymały kciuki takie oto pazury:


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Spam. Moje aktualne. Musicie uwierzyć, że ten brokat to holo, ba na zdjęciu kiepsko widać... I paproch w pełnej krasie
Piękne
Ta cytrynka jest boska

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
eeee tam....
KLIK
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:15   #4785
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Agaszak - ładniusie, takie chmurkowe i kształt o wieele lepszy
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:22   #4786
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Faaaajny, taki nieoczywisty
Robiłaś już coś podobnego kiedyś czy mi się przyśniło?
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja patrzę tak w kategorii wykorzystania tego poźniej: możesz starować na stanowiska kierownicze w tur, hotelarstwie itd. Z drugiej strony odnowa biologiczna, to ogólnie dobry temat: dużo SPA, Welleness itp powstało. Chociaż teraz to kryzys znowu...
Tylko, że ja rozpaczliwie nie chcę pracować za biurkiem
Praca w terenie, z ludźmi - to dla mnie
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a to lic czy mgr?
Licencjat
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A dziś mnie mężuś zabrał do Ikei i mam nową skrzyneczkę! Już się moje dzieci nie cisną.
Aha, tak w ogóle, to zapomniałam Wam powiedzieć o pewnym istotnym fakcie.
Przekroczyłam 100!

Ja chyba nigdy 100 nie przekroczę Od roku oscyluję między 70-80, mimo że ciągle coś kupuję i raczej niewiele wydaję w świat. Nie mam pojęcia jak to się dzieje
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zdałam toksykologię na 3
Barwo Smoo!
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Akurat ten JJ mi nie podchodzi
Rozumiem
Jednak kiedy dziś się obudziłam, nie miałam radosnego przeświadczenia, że nie mogę żyć bez tego lakieru Choć nie jest też tragicznie i nie odczuwam naglącej potrzeby zmywania
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a mi sie podoba, mam go. Ale faktycznie na jakąś baze koniecznie!
Dzięki Z bazą spróbuję na pewno
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Czarna Kawa, Viv sliczne pazurki.
Dzię-ku-je-my!
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
źle, że kombinatorka?
muszę Cię zmartwić, nie mam topu (topa??) matującego więc nici z matu
Phi, pewne, że nie źle Lubię kombinować


Jeeeżu, ależ zmasakrowałam sobie skórkę na maluchu prawej ręki Chyba miesiąc zmywacza do niej nie przyłożę, palec mi aż spuchł do stawu. Głupia ja
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:23   #4787
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
i dla śniegowej wrzucam zdjęcia bluzek przepraszam za pozy ale moj TZ nie chciał mi robic normalnych fot no i za to jak wyglądam (powoli szykowałam sie do snu więc już nieciekawie wyglądam
ładne bluzeczki
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:42   #4788
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Już się otwierają Śliczny efekt, jak to zrobiłaś?
Dziękuję.

Jako 1 nałożyłam białe złoto z Wibo, (glamoir nails 5)
Jak wyschło, szybko nałożyłam warstwę Orly Sea Gulr i odcisnęłam dość twardą gąbka o bardzo dużych "oczkach", po czym powtórzyłam to samo nakładając warstwę czarnego lakieru
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

o też bym chciała takie spodnie z wyższym stanem
Bardzo fajnie modeluja talię. Ja mam rurki takie
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śniegusku, a co to za lakier? Ale cudaczny!
(Jutro ogarnę na spokojnie Twojego priva ).
(...)
Aha, tak w ogóle, to zapomniałam Wam powiedzieć o pewnym istotnym fakcie.
Przekroczyłam 100!
To 3 lakiery



Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zdałam toksykologię na 3

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Śniegusku tu jest odciśnięty wzorek? Czy jak to tak? Jak to zrobiłas?
Tak, spójrz na początek mojego posta
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
h
bardzo ciekawe pewnie jakaś odciskana technika?
Tak. Chodziło mi to od jakiegoś czasu po głowie
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Sniegus ogolnie wyszlo 14,5 h.
.
O masz.... Gdzie Cie wywiało??
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
i dla śniegowej wrzucam zdjęcia bluzek przepraszam za pozy ale moj TZ nie chciał mi robic normalnych fot no i za to jak wyglądam (powoli szykowałam sie do snu więc już nieciekawie wyglądam
Druga i ostatnia skradły moje serducho

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no ciekawie to wyszło, nie powiem !
Dziękuję "
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Oo dzieki śniegowa zobaczę co tam jest
Sporo badziewia, ale idzie wyszukać coś na prawdę fajnego.
Z placu starynkiewicza jest bezpłatny autobus. Warto pojechać dość wcześnie (koło 8 czy 9 maks) bo wtedy jest luźniejszy. Szczególnie jak się wraca... Każde pół godziny więcej sprawia że autobus jest zapchany na maksa. Jak wracamy przed 12, to jest ok.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

śliczne pazurki, ciekawy efekt, wyglądają tak chropowato
Hahah. Tak, masz racj

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale czadowe Jak, czym?
Gąbką z duzymi oczkami i 3 lakierami
Dokładniej opisałam na początku posta

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Faaaajny, taki nieoczywisty
Robiłaś już coś podobnego kiedyś czy mi się przyśniło?
Dokładnie takiego, to nie, ale podobnie- koronke odciskałam, inspirując się Orlicą. Ale to było strasznie dawno
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-02-04 o 13:47
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 14:18   #4789
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Coś czuję, że będę go często odwiedzać
to byłoby miło

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Piękne
dzięki

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Tylko, że ja rozpaczliwie nie chcę pracować za biurkiem
Praca w terenie, z ludźmi - to dla mnie

no rozumiem... To byś musiała być pilotem, przewodnikiem, instruktorem... coś w tym stylu
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 14:49   #4790
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

wow, super Ci to wyszło


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Trochę smuży, ale nie ma tragedii, 2 starannie nałożone warstwy dają radę. Nie ma tendencji do rozlewania się na skórki, mały pędzelek nabiera niewiele lakieru, ale dobrze się nim manewruje. Ogólnie jak na pastel jest całkiem nieźle.

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A dziś mnie mężuś zabrał do Ikei i mam nową skrzyneczkę! Już się moje dzieci nie cisną.
Aha, tak w ogóle, to zapomniałam Wam powiedzieć o pewnym istotnym fakcie.
Przekroczyłam 100!




Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zdałam toksykologię na 3

gratulacje, zasługujesz na nagrodę


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Mial dietetyka, hmm.. Znajoma zrezygnowala z tego kierunku po roku, podobno nudny. A na kosmetologie to i ja sie wybieram, jezeli nie dam rady z fizyka na maturze (medycyna) tylko pamietaj, ze na k. jest bardzo duzo chemii.

wiesz, ja tak naprawdę teraz sama nie wiem co bym chciała robić.. ciągle coś innego mi się pojawia


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
i dla śniegowej wrzucam zdjęcia bluzek przepraszam za pozy ale moj TZ nie chciał mi robic normalnych fot no i za to jak wyglądam (powoli szykowałam sie do snu więc już nieciekawie wyglądam

2, 3 i 5


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Witam ponownie

bardzo ładnie wyglądają dziewczyny dalej poradziły co i jak z cieniowaniem
mi Twoje pazurki przypominają paznokcie tej dziewczyny
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 14:56   #4791
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Mój aparat jest upośledzony, ten lakier to piękny metaliczny szmaragd z niebieskim duochromowym efektem... A dla aparatu to po prostu niebieska perła -.-

Gratis mój staruszek





lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 14:58   #4792
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mój aparat jest upośledzony, ten lakier to piękny metaliczny szmaragd z niebieskim duochromowym efektem... A dla aparatu to po prostu niebieska perła -.-

Gratis mój staruszek

nie przesadzaj, ja tam perły nie widzę ładne pazurki, takie długie już

jaki słodki nosek



a właśnie, ja chcę kota na dziś!
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 15:07   #4793
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jako 1 nałożyłam białe złoto z Wibo, (glamoir nails 5)
Jak wyschło, szybko nałożyłam warstwę Orly Sea Gulr i odcisnęłam dość twardą gąbka o bardzo dużych "oczkach", po czym powtórzyłam to samo nakładając warstwę czarnego lakieru
Tak podejrzewałam gąbkę

Używałyście kiedyś zmywacza w pompce z biedry?
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 15:10   #4794
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Używałyście kiedyś zmywacza w pompce z biedry?

tak i ani razu więcej
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 15:14   #4795
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Kawko - używałam, zmywał beznadziejnie. U mnie juz oddawna jest zielona isana uber alles :P
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 15:29   #4796
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
<- tak sie cieszyłam!


Cytat:
Mnie też wszystko w talii odstaje, mam bardzo duże wcięcie. Mega wkurzające to jest I jeszcze nie lubię spodni a'la leginsy. Nawet stopy nie przecisnę, takie wąskie nogawki
wciecie w talii
moje jest skromne, ale kiedyś przy spodniach rozmiar 40 nosiłam bluzki 34-36 teraz wyrównało się i jest dół 36-38 i góra 36


Cytat:
Smoot, uwielbiam Cię
a ja Ciebie Preziuniuniusiuniu!



[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3903050 3]Ja noszę 38 i nie wiem wobec tego co Ty do mnie rozmawiasz
[/QUOTE]

w życiu bym nie powiedziała, że 38


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Haha Dobrze, że masz to już za sobą
oj tak!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Licencjat
idę się schować, kolejna, o której myślałam, że jest starsza
Viv, to my z jednego roku chyba jesteśmy w takim razie


Cytat:
Barwo Smoo!
dziękuuuuuuuuuuuuuuuuję


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie modeluja talię. Ja mam rurki takie
oj wierzę musisz w takich rewelacyjnie wyglądać
ja mam jedne ulubione dżinsy powoli na wykończeniu więc pewnie niedługo rozejrzę sie za czymś nowym


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
gratulacje, zasługujesz na nagrodę
nagrodziłam się zakupami za ~80 zł
kupiłam 3 lakiery, z myślą o Tobie - same jasne
będę chyba przemalowywać dzisiaj


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mój aparat jest upośledzony, ten lakier to piękny metaliczny szmaragd z niebieskim duochromowym efektem... A dla aparatu to po prostu niebieska perła -.-

Gratis mój staruszek
pazurki są cudowne, ale jakoś niebieskości przestają mi się podobać
za to staruszek uroczy!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 15:33   #4797
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Skończyłam pisać list do boxa

Już przygotowany do wysyłki leży
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 15:35   #4798
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nagrodziłam się zakupami za ~80 zł
kupiłam 3 lakiery, z myślą o Tobie - same jasne
będę chyba przemalowywać dzisiaj

ładne zakupy
jeej, z myślą o mnie, jak to zabrzmiało, a jak miło mi się zrobiło
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 15:41   #4799
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no rozumiem... To byś musiała być pilotem, przewodnikiem, instruktorem... coś w tym stylu
I w to celuję Acz jak wyjdzie - nie wiem
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mój aparat jest upośledzony, ten lakier to piękny metaliczny szmaragd z niebieskim duochromowym efektem... A dla aparatu to po prostu niebieska perła -.-

Gratis mój staruszek
U mnie widać szmaragd Piękny
Staruszek też niczego sobie
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
idę się schować, kolejna, o której myślałam, że jest starsza
Viv, to my z jednego roku chyba jesteśmy w takim razie
Na ile wyglądam (w sensie, że się wydaję), na ile?
Jam jest z '91 - miałam roczną przerwę w nauce
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 15:44   #4800
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ładne zakupy
jeej, z myślą o mnie, jak to zabrzmiało, a jak miło mi się zrobiło
haha no
kupiłam podkład ten rimmela żelowy - znalazłam jedyny okaz z numerkiem 103, więc no. wiecie
i odżywkę Mariona w spray;u. i płyn do włosów kręconych. i zmywacz w płatkach GR. i serum termoochrona Mariona do prostowania grzywki i... a, zmywacz Donegala w żelu i 3 lakiery GR:
225
238
232



tak, wiem, straszna baba ze mnie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2013-02-04 o 16:24
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.