Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek! - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-10, 16:24   #3661
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Nie tu
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 16:30   #3662
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Zrobiłam sobie koktajl wiśniowo jabłkowy z mleka od krowy. Mniam.

Serio gdzie ta dziewczyna z linku miała oczy. Toż jak coś zaczęło się dziać powinna to odstawić, a nie dalej.

Chyba zaraz na rower z Tż wyruszę jak tylko skończy dzisiejsze praktyki.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 16:36   #3663
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o masz
No niestety

Babeczki wyszły o dziwo pyszne wszyscy się zajadali i byli w ciężkim szoku że to ja sama tymi moimi rENcami zrobiłam

W załączniku straty jakie poniósł mój biedny kciuk A także flejkowe mani po równym tygodniu, cały czas pięknie się trzyma, zero odprysków, nic nie skubałam, aż szkoda zmywać
I oczywiście wirtualne babeczki dla was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1686.jpg (72,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (27,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1679.jpg (160,2 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2013-07-10 o 18:07
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 16:59   #3664
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Gdzie ona głowę miała???
Jak to sied ziało przez kilka miesięcy... Nie mogę... No jakbym miała pierwsze objawy, zę coś jest nie tak, to bym odstawiła! A nie czekała kilka miesięcy i cały czas używała produktu kóry mi szkodzi...
Nie rozumiem takiego zachowania
Kurczę, po tej odżywce zawsze miałam długie i mocne paznokcie, które jednak kruszyły się w momencie, kiedy odstawiałam produkt. No i płytka też była dosyć sucha. Ostatnio zauważyłam, że końcówka jednego paznokcia zaczęła mi się dziwnie mi się odbarwiać i wtedy odstawiłam to to definitywnie, obcięłam paznokcie maksymalnie i zaczęłam olejować. Jest ok, noszę krótkie, sama nie wiem czy bez tej odżywki mogę coś więcej zapuścić, bo przed nią nigdy się nie udało.
Jednak wolę krótkie i zdrowe
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 19:40   #3665
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Gdzie ona głowę miała???
Jak to sied ziało przez kilka miesięcy... Nie mogę... No jakbym miała pierwsze objawy, zę coś jest nie tak, to bym odstawiła! A nie czekała kilka miesięcy i cały czas używała produktu kóry mi szkodzi...
Nie rozumiem takiego zachowania
Macie rację dziewczyna, której historię z 8w1 opublikowałam na blogu powinna odstawić ją O WIELE szybciej, ale nie ma co jej oceniać. Sama w mailach, które wymieniłyśmy przyznała, że to po części jej wina. Postanowiłam wrzucić te zdjęcia na bloga także dlatego, że wiele osób stosuje Eveline miesiącami a nawet latami mimo tego, że producent zaleca jedyne trzytygodniową kurację. Moim zdaniem szokujące jest to, że szeroko i łatwo dostępna odżywka (nawet podczas niewłaściwego stosowania) może spowodować taką masakrę. Nie jest to przecież lek na receptę, a nie jest to niestety pierwsza taka osoba ;/

Poza tym, dziewczyna przez długi czas nie łączyła onycholizy z Eveline, ponieważ dermatolog zawyrokował grzybicę (którą później jednak wykluczono)
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica

Edytowane przez zivit
Czas edycji: 2013-07-10 o 19:43
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 19:57   #3666
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyna, której historię z 8w1 opublikowałam na blogu powinna odstawić ją O WIELE szybciej, ale nie ma co jej oceniać. Sama w mailach, które wymieniłyśmy przyznała, że to po części jej wina. Postanowiłam wrzucić te zdjęcia na bloga także dlatego, że wiele osób stosuje Eveline miesiącami a nawet latami mimo tego, że producent zaleca jedyne trzytygodniową kurację. Moim zdaniem szokujące jest to, że szeroko i łatwo dostępna odżywka (nawet podczas niewłaściwego stosowania) może spowodować taką masakrę. Nie jest to przecież lek na receptę, a nie jest to niestety pierwsza taka osoba ;/

Poza tym, dziewczyna przez długi czas nie łączyła onycholizy z Eveline, ponieważ dermatolog zawyrokował grzybicę (którą później jednak wykluczono)
Moim zdaniem jest i powinnaś napisać na blogu, że nie zastosowała się do zaleceń producenta. Każde użycie jej niezgodnie z ulotką jest stosowaniem produktu na własną rękę i ewentualne skutki uboczne są jedynie winą osoby, która stosowała preparat niezgodnie z przeznaczeniem.
Owszem, nie twierdzę, że odżywki Eveline są dla każdego, bo czasami przy pierwszym użyciu moją pojawić się problemy. Jednak z tego co czytam na blogach to większość dziewczyn stosowała je niezgodnie z przeznaczeniem i same są sobie winne.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 20:02   #3667
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jest i powinnaś napisać na blogu, że nie zastosowała się do zaleceń producenta. Każde użycie jej niezgodnie z ulotką jest stosowaniem produktu na własną rękę i ewentualne skutki uboczne są jedynie winą osoby, która stosowała preparat niezgodnie z przeznaczeniem.
Owszem, nie twierdzę, że odżywki Eveline są dla każdego, bo czasami przy pierwszym użyciu moją pojawić się problemy. Jednak z tego co czytam na blogach to większość dziewczyn stosowała je niezgodnie z przeznaczeniem i same są sobie winne.
Zgadzam się z Tobą, pisałam o tym w osobnym poście po zakończeniu mojej kuracji. O możliwych negatywnych skutkach, działaniu formaldehydu i stosowaniu jej na własną odpowiedzialność. Może masz rację, że powinnam wyraźniej napisać o tym, że odżywka była stosowana dłużej. Jednak podklinkowałam post, pod którym znajdują się wszystkie komentarze a wklejony mail to jedynie ogólna historia ze zdjęciami.

PS po trzech tygodniach odżywka była stosowana tylko jako baza, już nie codziennie, czyli niestety tak, jak stosuje ją większość osób i to długo

PPS Wkleiłam istotny fragment, ponieważ faktycznie, nie każdy trafi do tej informacji w komentarzach.
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica

Edytowane przez zivit
Czas edycji: 2013-07-10 o 20:13
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 20:15   #3668
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, pisałam o tym w osobnym poście po zakończeniu mojej kuracji. O możliwych negatywnych skutkach, działaniu formaldehydu i stosowaniu jej na własną odpowiedzialność. Może masz rację, że powinnam wyraźniej napisać o tym, że odżywka była stosowana dłużej. Jednak podklinkowałam post, pod którym znajdują się wszystkie komentarze a wklejony mail to jedynie ogólna historia ze zdjęciami.

PS po trzech tygodniach odżywka była stosowana tylko jako baza, już nie codziennie, czyli niestety tak, jak stosuje ją większość osób i to długo
Ja też ją stosuję z przerwami jako bazę, zdarzyło się, że poparzyła mi płytkę. Jednak tylko zobaczyłam pierwszy objaw i ją odstawiłam, a problemy się nie pogłębiły. Cóż, też uważam, że sama jestem sobie winna. Po jakimś czasie powróciłam do diamentowej, używam jej jako bazy z powodzeniem, lecz dokładnie oglądam moje paznokcie po każdym zmyciu lakieru i jeśli znowu pojawi się choćby najmniejszy niepokojący objaw, to ją odstawię. Nigdy jednak nie przyszło by mi do głowy bojkotowanie firmy Eveline, tak jak ma to miejsce w blogosferze...
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 20:21   #3669
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja też ją stosuję z przerwami jako bazę, zdarzyło się, że poparzyła mi płytkę. Jednak tylko zobaczyłam pierwszy objaw i ją odstawiłam, a problemy się nie pogłębiły. Cóż, też uważam, że sama jestem sobie winna. Po jakimś czasie powróciłam do diamentowej, używam jej jako bazy z powodzeniem, lecz dokładnie oglądam moje paznokcie po każdym zmyciu lakieru i jeśli znowu pojawi się choćby najmniejszy niepokojący objaw, to ją odstawię. Nigdy jednak nie przyszło by mi do głowy bojkotowanie firmy Eveline, tak jak ma to miejsce w blogosferze...
Nikt nie bojkotuje całej firmy, ewentualnie konkretny produkt ja ze swojej strony napisałam, że odżywka działa, bo tego jej odmówić nie można, a jeśli chociaż jedna osoba, której przytrafi się onycholiza trafi na post i wyleczy ją za sprawą olejku z drzewa herbacianego, osiągnę swój cel. Bo nie mam na celu bojkotowania Eveline Mnie jedynie martwi, że takich głosów i sytuacji pojawia się coraz więcej. Nie słyszałam nigdy o przypadkach onycholizy po zastosowaniu przykładowo NailTeka, który także zawiera formaldehyd.
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 20:33   #3670
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Nikt nie bojkotuje całej firmy, ewentualnie konkretny produkt ja ze swojej strony napisałam, że odżywka działa, bo tego jej odmówić nie można, a jeśli chociaż jedna osoba, której przytrafi się onycholiza trafi na post i wyleczy ją za sprawą olejku z drzewa herbacianego, osiągnę swój cel. Bo nie mam na celu bojkotowania Eveline Mnie jedynie martwi, że takich głosów i sytuacji pojawia się coraz więcej. Nie słyszałam nigdy o przypadkach onycholizy po zastosowaniu przykładowo NailTeka, który także zawiera formaldehyd.
Skrót myślowy
Rozumiem o co Ci chodzi i rzeczywiście, miejmy nadzieję, że dziewczyny którym przydarzyła się taka przykra niespodzianka natrafią na Twój post.
Zastanawia mnie tylko, dlaczego żadna z blogerek nie przestrzega wielkimi literami przed nieużywaniem tej odżywki niezgodnie z zaleceniem i stosowanie jej na własną rękę może się tak skończyć.
Odżywka zła i niedobra, narobiła krzywdy, tylko nie jest wyraźnie napisane, że z winy używającej...

Nie odbierz tego jako ataku, nie chodzi mi stricte o Ciebie, tylko o całą tę otoczkę wokół "afery odżywkowej""D
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 20:38   #3671
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Skrót myślowy
Rozumiem o co Ci chodzi i rzeczywiście, miejmy nadzieję, że dziewczyny którym przydarzyła się taka przykra niespodzianka natrafią na Twój post.
Zastanawia mnie tylko, dlaczego żadna z blogerek nie przestrzega wielkimi literami przed nieużywaniem tej odżywki niezgodnie z zaleceniem i stosowanie jej na własną rękę może się tak skończyć.
Odżywka zła i niedobra, narobiła krzywdy, tylko nie jest wyraźnie napisane, że z winy używającej...

Nie odbierz tego jako ataku, nie chodzi mi stricte o Ciebie, tylko o całą tę otoczkę wokół "afery odżywkowej""D
Rozumiem trudno wymagać od osób ze złażącą płytką paznokcia obiektywizmu
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 20:50   #3672
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Nikt nie bojkotuje całej firmy, ewentualnie konkretny produkt ja ze swojej strony napisałam, że odżywka działa, bo tego jej odmówić nie można, a jeśli chociaż jedna osoba, której przytrafi się onycholiza trafi na post i wyleczy ją za sprawą olejku z drzewa herbacianego, osiągnę swój cel.
A ja mam pytanie, bo zainteresowała mnie kuracja olejkiem jak dokładnie ją przeprowadzić? Dziewczyna stosowała go nawet na zdrowe paznokcie, ale w jaki sposób? wcierać olejek w płytkę, zakraplać pod paznokcie...? Raz w tygodniu, codziennie...?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 21:06   #3673
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, bo zainteresowała mnie kuracja olejkiem jak dokładnie ją przeprowadzić? Dziewczyna stosowała go nawet na zdrowe paznokcie, ale w jaki sposób? wcierać olejek w płytkę, zakraplać pod paznokcie...? Raz w tygodniu, codziennie...?
To olejek eteryczny, dziewczyna stosowała go solo, wmasowując codziennie na całe paznokcie, czyli chcąc nie chcąc pod płytkę też Możesz zobaczyć osobny wątek na temat olejowania paznokci tutaj, taka kuracja tym z drzewa herbacianego nie odbiega od każdej innej tam opisanej ja dwa tygodnie temu zrobiłam swoją własną mieszankę olejków z dodatkiem keratyny, gliceryny, maceratu aloesowego i aloesu zatężonego a przedwczoraj do tego co w buteleczce zostało (jakieś 30 ml) wkropiłam ok 20 kropel olejku z drzewa herbacianego.

Ale ostrzegam, ma intensywny zapach
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 21:59   #3674
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Część dziewczyny. Wróciłam z obozu:-D
Było ciężko... Opowiem jak się wyspie
Nie miałam w ogole chwili na pisanie:-(

Zapraszam na konkurs na blogu. Została godzina tylko
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 23:18   #3675
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

kurcze, widzę że linkiem wzbudziłam nie-małą sensację wybaczcie...

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyna, której historię z 8w1 opublikowałam na blogu powinna odstawić ją O WIELE szybciej, ale nie ma co jej oceniać. Sama w mailach, które wymieniłyśmy przyznała, że to po części jej wina. Postanowiłam wrzucić te zdjęcia na bloga także dlatego, że wiele osób stosuje Eveline miesiącami a nawet latami mimo tego, że producent zaleca jedyne trzytygodniową kurację. Moim zdaniem szokujące jest to, że szeroko i łatwo dostępna odżywka (nawet podczas niewłaściwego stosowania) może spowodować taką masakrę. Nie jest to przecież lek na receptę, a nie jest to niestety pierwsza taka osoba ;/

Poza tym, dziewczyna przez długi czas nie łączyła onycholizy z Eveline, ponieważ dermatolog zawyrokował grzybicę (którą później jednak wykluczono)
ja też stosowałam odżywki Eveline niezbyt zgodnie z zaleceniami... jednak przy pierwszych niepokojących objawach odstawiłam ją.
o wiele lepiej gdyby te odżywki Eveline z formaldehydem były dostępne tylko w aptekach...

szkoda mi dziewczyny, ale fakt - sama jest sobie winna.
a takiemu dermatologowi to ja podziękuję....





Malinka

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

aaa.. i K. zrobił mi niespodziankę i specjalnie dzisiaj przyjechał, nic się nie uprzedził... to było słodkie. a w sobotę rodzice mnie wyganiają do Niego na noc
w końcu jego tata się ucieszy już nie raz mówił, żebym została
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 07:30   #3676
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W załączniku straty jakie poniósł mój biedny kciuk A także flejkowe mani po równym tygodniu, cały czas pięknie się trzyma, zero odprysków, nic nie skubałam, aż szkoda zmywać
I oczywiście wirtualne babeczki dla was
Eee, nie jest tak źle z kciukiem
A babeczki super wyglądają.
Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Moim zdaniem szokujące jest to, że szeroko i łatwo dostępna odżywka (nawet podczas niewłaściwego stosowania) może spowodować taką masakrę.
Nie wiem co w tym szokującego. Denaturat też sprzedają powszechnie i bez recepty, tak samo benzynę którą się można oblać i podpalić, czy choćby tabletki przeciwbólowe. Zdolny człowiek wszystkim sobie krzywdę zrobi jak będzie chciał.
Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Nikt nie bojkotuje całej firmy, ewentualnie konkretny produkt
No ale ten bojkot to już zakrawa na paranoję.

Najbardziej rozwalił mnie tekst:

"na początku chciałam lakierem zatuszować rzecz... byłam przekonana, że to samo przejdzie... oczywiście nie stało się to z dnia na dzień - onycholiza rozwijała się sukcesywnie kilka miesięcy"

Litości...

Tak wiem, dziewczyna nie skojarzyła że to na paznokciach to od tego co kładzie na paznokcie... No cóż... A ile jest takich (krzyczących w necie) które wiedziały albo podejrzewały, że to od Eveline, ale "chciały się przemęczyć w imię mocnych i długich pazurków".


Ja mam alergię na pomidory. Jak je wpieprzam, mimo że mi szkodzą... to wiem, że robię to z własnej głupoty/na własne życzenie i nie będę potem bojkotować produkcji pomidorów i tego, że sprzedają je legalnie na każdym targu!

I komentarze poniżej "O boże!! nigdy jej nie użyję". Popadanie ze skrajności w skrajność i tyle.

Fajnie, że dziewczynie udało się wrócić do normalności z paznokciami.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Część dziewczyny. Wróciłam z obozu:-D
Było ciężko... Opowiem jak się wyspie
Nie miałam w ogole chwili na pisanie:-(
Hej Malinko
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o wiele lepiej gdyby te odżywki Eveline z formaldehydem były dostępne tylko w aptekach...

szkoda mi dziewczyny, ale fakt - sama jest sobie winna.
a takiemu dermatologowi to ja podziękuję....
Smoo... proszę...

A lekarz idiota, ale niestety takich nie brakuje... To jest najsmutniejsze, że jak już się dziewczyna namyśliła (po pół roku ) to trafiła na konowała.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 07:51   #3677
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dawno nie jadłam leczo najbardziej mi smakuje takie, jak się doda też świeże pomidory
pomidory obowiązkowo!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość


W załączniku straty jakie poniósł mój biedny kciuk A także flejkowe mani po równym tygodniu, cały czas pięknie się trzyma, zero odprysków, nic nie skubałam, aż szkoda zmywać
I oczywiście wirtualne babeczki dla was
straty nie takie straszne a lakier się super trzyma.
Babeczki robiłam takie kiedyś i niedawno dałam przepis koleżance i zadowolona
jak dobrze że właśnie zjadłam do kawy swoją wczorajszą muffinkę bo bym pewnie szalała za czymś słodkim

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Mnie jedynie martwi, że takich głosów i sytuacji pojawia się coraz więcej. Nie słyszałam nigdy o przypadkach onycholizy po zastosowaniu przykładowo NailTeka, który także zawiera formaldehyd.
No właśnie. Fakt faktem, że wiele osób nie używa jej zgodnie z zaleceniem, ale nie wierzę że wszystkie u których wystąpiły jakieś objawy. Wg mnie z tym produktem jest ewidentnie coś nie tak

Dziewczyny szkoda, sama sobie winna niby. Ale patrząc z drugiej strony, nie była pazuromaniaczką wtedy, nie czytała blogów. Nie wiedziała tyle co my wiemy... i jeszcze trafiła na konowała lekarza. Szczerze to aż tak jej się nie dziwię.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, bo zainteresowała mnie kuracja olejkiem jak dokładnie ją przeprowadzić? Dziewczyna stosowała go nawet na zdrowe paznokcie, ale w jaki sposób? wcierać olejek w płytkę, zakraplać pod paznokcie...? Raz w tygodniu, codziennie...?
Sam olejek solo to chyba może wysuszyć zbyt... ale myślę że dokapanie do oleju jakiegoś może być niegłupie. (tylko śmierdzące )

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Część dziewczyny. Wróciłam z obozu:-D
Było ciężko... Opowiem jak się wyspie
Nie miałam w ogole chwili na pisanie:-(

Zapraszam na konkurs na blogu. Została godzina tylko
heeej
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:06   #3678
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja zauważyłam, że ta 8w1 mi nie służy - chyba mi wysuszyła za mocno i się troszkę rozdwajają i łatwo łamią (kruche są) :/
Mojej mamie natomiast chyba korzystnie wpływa.. Ale też jej pilnuje, by nie stosowała zbyt długo, zmienia odżywki i ogląda pazurki.
Ja nie mam z nią problemu, dla mnie jest świetna. Młoda nie może jej natomiast używać.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Nie tu
??

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyna, której historię z 8w1 opublikowałam na blogu powinna odstawić ją O WIELE szybciej, ale nie ma co jej oceniać. Sama w mailach, które wymieniłyśmy przyznała, że to po części jej wina. Postanowiłam wrzucić te zdjęcia na bloga także dlatego, że wiele osób stosuje Eveline miesiącami a nawet latami mimo tego, że producent zaleca jedyne trzytygodniową kurację. Moim zdaniem szokujące jest to, że szeroko i łatwo dostępna odżywka (nawet podczas niewłaściwego stosowania) może spowodować taką masakrę. Nie jest to przecież lek na receptę, a nie jest to niestety pierwsza taka osoba ;/

Poza tym, dziewczyna przez długi czas nie łączyła onycholizy z Eveline, ponieważ dermatolog zawyrokował grzybicę (którą później jednak wykluczono)
Uważam jak Coon, że można ją oceniać.
Było głośno na temat negatywnych skutków używania tego preparatu.
Jeśli dodatkowo używała jej stale, malując paznokcie, "by nie było widać" to jest to co najmniej nierozsądne.

Czy jakby dostała mega uczylenia od np kremu nivea, pokrzywki i czerwonych plam, to używałaby nadal i zakrywała makijażem aby nie byo widać?

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4173237 7]
Nie wiem co w tym szokującego. Denaturat też sprzedają powszechnie i bez recepty, tak samo benzynę którą się można oblać i podpalić, czy choćby tabletki przeciwbólowe. Zdolny człowiek wszystkim sobie krzywdę zrobi jak będzie chciał.

No ale ten bojkot to już zakrawa na paranoję.

Najbardziej rozwalił mnie tekst:

"na początku chciałam lakierem zatuszować rzecz... byłam przekonana, że to samo przejdzie... oczywiście nie stało się to z dnia na dzień - onycholiza rozwijała się sukcesywnie kilka miesięcy"

Litości...

Tak wiem, dziewczyna nie skojarzyła że to na paznokciach to od tego co kładzie na paznokcie... No cóż... A ile jest takich (krzyczących w necie) które wiedziały albo podejrzewały, że to od Eveline, ale "chciały się przemęczyć w imię mocnych i długich pazurków".


Ja mam alergię na pomidory. Jak je wpieprzam, mimo że mi szkodzą... to wiem, że robię to z własnej głupoty/na własne życzenie i nie będę potem bojkotować produkcji pomidorów i tego, że sprzedają je legalnie na każdym targu!

I komentarze poniżej "O boże!! nigdy jej nie użyję". Popadanie ze skrajności w skrajność i tyle.

Fajnie, że dziewczynie udało się wrócić do normalności z paznokciami.

Hej Malinko


Smoo... proszę...

A lekarz idiota, ale niestety takich nie brakuje... To jest najsmutniejsze, że jak już się dziewczyna namyśliła (po pół roku ) to trafiła na konowała.[/QUOTE]
Podpisuję się wszystkimi kończynami!

Jakoś nam dość szybko udało się z Młodą znależć przyczynę uczulenia, pokrzywki na rękach i nie używa jej teraz....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:16   #3679
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
To olejek eteryczny, dziewczyna stosowała go solo, wmasowując codziennie na całe paznokcie, czyli chcąc nie chcąc pod płytkę też Możesz zobaczyć osobny wątek na temat olejowania paznokci tutaj, taka kuracja tym z drzewa herbacianego nie odbiega od każdej innej tam opisanej ja dwa tygodnie temu zrobiłam swoją własną mieszankę olejków z dodatkiem keratyny, gliceryny, maceratu aloesowego i aloesu zatężonego a przedwczoraj do tego co w buteleczce zostało (jakieś 30 ml) wkropiłam ok 20 kropel olejku z drzewa herbacianego.

Ale ostrzegam, ma intensywny zapach
Tak, tak, wiem, że to olejek eteryczny mam go zresztą w domu... chodziło mi o samą metodę...osobny wątek znamy doskonale dzięki.
Pytanie tylko czy można ten olejek tak stosować

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
aaa.. i K. zrobił mi niespodziankę i specjalnie dzisiaj przyjechał, nic się nie uprzedził... to było słodkie. a w sobotę rodzice mnie wyganiają do Niego na noc
w końcu jego tata się ucieszy już nie raz mówił, żebym została
Ulala, ciekawe jakie plany mają Twoi Rodzice

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Sam olejek solo to chyba może wysuszyć zbyt... ale myślę że dokapanie do oleju jakiegoś może być niegłupie. (tylko śmierdzące )
No właśnie, do wcierki też 'dokapuje' się tylko trochę, bo sam olejek może kuku zrobić przecież.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 08:20   #3680
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość


No właśnie, do wcierki też 'dokapuje' się tylko trochę, bo sam olejek może kuku zrobić przecież.
no chyba że jako taka kuracja nie wysusza pewnie też zależy od danej osoby. Wiem że przy onycholizie się wkrapla olejek sam pod paznokieć. Natomiast nie wiem jak się sprawa ma z wcieraniem w paznokcia całego, ale myślę że rozsądniej z olejem bazowym, a działanie też powinno być.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:21   #3681
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czy jakby dostała mega uczylenia od np kremu nivea, pokrzywki i czerwonych plam, to używałaby nadal i zakrywała makijażem aby nie byo widać?


Podpisuję się wszystkimi kończynami!

Jakoś nam dość szybko udało się z Młodą znależć przyczynę uczulenia, pokrzywki na rękach i nie używa jej teraz....
Wcale by mnie to nie zdziwiło...



Ja nie wiem, czemu ludzie lubią myśleć, że coś się robi samo z siebie i równie chętnie zawsze "samo przejdzie".



Ale u nas wczoraj w nocy burza była. Meeega Pioruny strzelały z każdej strony.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:27   #3682
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4171854 3] i jeszcze raz [/QUOTE]

Aaale buziaków

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No nie- kłamałam Żartuję, są cudne Smukłe palce, piękne paznokcie- żyć nie umierać

MALINAAAAAAAAAAAA!!
Hihihi

O widzisz, podziałało, bo przyszła

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
edit:
i z futurką
Bardzo fajne i kształt też w porządeczku jak na 'przejściowy'

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a to nie wiem, nie śledziłam
może wyjechała gdzieś.. coś chyba o tym wspominała, nie?


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Cevapcici dzisiaj na obiad Jadłyście kiedyś?
Nie, ale chcę! A dziś nie mam obiadu...znaczy nie mam pomysłu...a lodówka pustawa

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale masz sióstr!
Nareszcie! zawsze chciałam mieć siostrę

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4172198 4]He he, albo wypełzać z domu na nie dłużej niż pół godziny Ale nóżek nie filtrowałam a są prawie tak samo białe jak były... [/QUOTE]

Biała skóra też jest piękna <3

Temat już przewałkowany

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Zostawiłam
Bardzo dobra decyzja

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no chyba że jako taka kuracja nie wysusza pewnie też zależy od danej osoby. Wiem że przy onycholizie się wkrapla olejek sam pod paznokieć. Natomiast nie wiem jak się sprawa ma z wcieraniem w paznokcia całego, ale myślę że rozsądniej z olejem bazowym, a działanie też powinno być.
Samego nie będę testować zwłaszcza na zdrowe paznokcie, ale parę kropelek do oleju dorzucę

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4173289 4]Ale u nas wczoraj w nocy burza była. Meeega Pioruny strzelały z każdej strony.[/QUOTE]

__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:31   #3683
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Biała skóra też jest piękna <3
Owszem, ale opalone łaty na białym ciele nie są
To nic, po buraku już śladu nie ma. Po "opaleniźnie" też niedługo nie będzie.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:35   #3684
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Tak, tak, wiem, że to olejek eteryczny mam go zresztą w domu... chodziło mi o samą metodę...osobny wątek znamy doskonale dzięki.
Pytanie tylko czy można ten olejek tak stosować
Myślę że spokojnie można
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4173289 4]Wcale by mnie to nie zdziwiło...



Ja nie wiem, czemu ludzie lubią myśleć, że coś się robi samo z siebie i równie chętnie zawsze "samo przejdzie".



Ale u nas wczoraj w nocy burza była. Meeega Pioruny strzelały z każdej strony.[/QUOTE]


Prawda....



brrrr
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:39   #3685
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Co Wy takie strachliwe? Burze są piękne.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:50   #3686
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4173314 9]Co Wy takie strachliwe? Burze są piękne. [/QUOTE]
Zgadzam się Ja uwielbiam burze
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:53   #3687
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4173314 9]Co Wy takie strachliwe? Burze są piękne. [/QUOTE]
Piękne może i są, ale jak jestem sama w domu to razem z psem siedzę w łazience , a oczyma wyobraźni już widzę jak piorun kulisty wpada przez lufcik i krąży po mieszkaniu .

A w temacie evelinki powiem tyle - nasłuchałam się dobrodziejstw, napaliłam się, kupiłam, przeczytałam ulotkę, i teraz głowy nie dam czy informacji o tych trzech tygodniach tam nie było, czy jakimś magicznym sposobem tego nie zauważyłam (co jest bardziej prawdopodobne). To było, bo ja wiem, z dwa lata temu, po pierwszym użyciu już wywalałam ulotki bez czytania.
Pierwsze słyszę, serio.
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:55   #3688
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4173302 5]Owszem, ale opalone łaty na białym ciele nie są
To nic, po buraku już śladu nie ma. Po "opaleniźnie" też niedługo nie będzie. [/QUOTE]

Oj tam, ja mam na dekolcie 4 paski białe dziko to wygląda, ale przecież nie będę się zakrywać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Myślę że spokojnie można
Hmm...wolę z bazowym jakimś zmieszać

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4173314 9]Co Wy takie strachliwe? Burze są piękne. [/QUOTE]

Może i są, ale jak najdalej ode mnie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:03   #3689
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Część dziewczyny. Wróciłam z obozu:-D
Było ciężko... Opowiem jak się wyspie
Nie miałam w ogole chwili na pisanie:-(

Zapraszam na konkurs na blogu. Została godzina tylko
hej!
fajnie, że jesteś

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja nie mam z nią problemu, dla mnie jest świetna. Młoda nie może jej natomiast używać.
każdemu inaczej, ja ją odstawiam.

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość

A w temacie evelinki powiem tyle - nasłuchałam się dobrodziejstw, napaliłam się, kupiłam, przeczytałam ulotkę, i teraz głowy nie dam czy informacji o tych trzech tygodniach tam nie było, czy jakimś magicznym sposobem tego nie zauważyłam (co jest bardziej prawdopodobne). To było, bo ja wiem, z dwa lata temu, po pierwszym użyciu już wywalałam ulotki bez czytania.
Pierwsze słyszę, serio.
no jeśli wywalasz ulotki bez czytania, to co się dziwisz, że pierwsze słyszysz
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:04   #3690
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Tak, tak, wiem, że to olejek eteryczny mam go zresztą w domu... chodziło mi o samą metodę...osobny wątek znamy doskonale dzięki.
Pytanie tylko czy można ten olejek tak stosować
Myślę, że w wypadku leczenia tego, do czego jest przeznaczony czyli grzybica, brodawki, onycholiza można próbować solo, bo wtedy najlepiej działa pewnie. W przypadku zastosowania pielęgnacyjnego faktycznie lepiej dodać go do jakiegoś bazowego albo mieszanki sorki, nie wiedziałam, że znacie, gubię się tu trochę strasznie szybko piszecie! :P
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.