Nieudany Makijaż Permanentny - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-27, 13:13   #211
Tattooed
Przyczajenie
 
Avatar Tattooed
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Dziewczyny! a ja przestrzegam wszystkich przed wielce znanym, niby najlepszym SHARLEY w Warszawie!!! p. Magda Bogulak wlascicielka, jest zlosliwa, łasą na kase kobieta, ktora stawia na pieniądze i ilosc, a nie jakosc!!! Zatrudnia amotorki, ktore nie znaja podstaw i uwazaja, ze brazem zakryja czarny! blagam!!! brwi mam przerysowane, mija drugi rok, nie rozjasniają się, jedynie wpadaja w szary! mam okropny zal, wydane 1000 złoty na brwi,ktore wygladaja jak g..... !!!! Zastanawiam sie ciagle nad laserem, ale mysl, ze wloski moga mi wypasc mnie przeraza... czy jest ktos z Warszawy, kto poleci z czystym sumieniem gabinet, w ktorym ktos rozjasni mi te paskudy?!?! nie wazna jest cena, ale gwarancja, ze moje wloski nie zostana oslabione i nie wypadna
Tattooed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 23:13   #212
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Zacznę od tego, że sama robię makijaż permanentny. Jeśli chcesz w Warszawie dobrze i bezpiecznie naprawić swój makijaż to zrób krok dalej i jedź do Piaseczna do Agnieszki Zapały. Usuwa i laserem i rejuvi, jest trenerką, ma świetny warsztat, ogromne doświadczenie i na pewno wyprowadzi twoje brwi. Doradzi czy lepszy będzie laser, revuvi (chemiczny preparat wprowadzany jak makijaż, który wyciąga pigment) a na koniec na pewno z tego koszmarka zrobi Ci nowe piękne brwi.
Zachęcam też do obejrzenia prac na stronie https://www.facebook.com/naturalnypermanentny?fref=ts i myślę że to rozwieje wątpliwości.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 00:55   #213
Tattooed
Przyczajenie
 
Avatar Tattooed
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

dziękuje pięknie.Na pewno się odezwę do tej Pani !
Tattooed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 22:00   #214
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Ja również mam nieudany makijaż permanentny brwi. Co najciekawsze robiła mi ten makijaż pani bardzo znana i bardzo polecana. Pani nawet wystąpiła jako makijażystka w jednym z programów tvn style. Długo szukałam osoby, która makijaż mi wykona. Nie zależało mi na niskiej cenie tylko na jakości, byłam gotowa nawet dojechać do innego miasta. Znalazłam info o tej pani która ponoć jest najlepsza. Zadzwoniłam do tej pani i dowiedziałam się, że makijaż wygląda naturalnie. Zostałam zapewniona, że nikt nie będzie w stanie odróżnić że to jest sztuczny makijaż. Pani zapewniła mnie, że brwi będą wyglądały jak moje naturalne brwi nawet z bardzo bliska. Zapytałam w rozmowie telefonicznej o kwestie nieudanych makijaży, czy jeśli wyjdzie za ciemny to będzie mogła mi go rozjaśnić. Odpowiedziała bez zawahania, że bez problemu rozjaśnimy, przyciemnimy. Powiedziała mi, że dopiero przy drugiej korekcie będzie końcowy efekt i kolor do drugiej korekty można zmienić czy rozjaśnić. Zadzwoniłam do pani, która robi zapisy na makijaż. Tą panią która robi zapisy też pytałam o to samo, żeby się upewnić co do moich pytań. Ta druga pani która zapisuje na makijaż do tej kosmetyczki powiedziała, że można wszystko z brwiami zrobić nawet jak wyjdą za ciemne można je rozjaśnić. Czyli potwierdziła słowa pani wykonującej zabieg. Zdecydowałam się i zapisałam. Pytałam przed zabiegiem o to, czy można rozjaśnić makijaż, bo bardzo się bałam że wyjdą czarne. ( Trzeba wierzyć w przeczucie i jeśli myślimy że coś może wyjść źle to należy zrezygnować od razu ,już nie pierwszy raz się przekonuję o tym)Chciałam wiedzieć, czy można będzie to zmienić poprawić. Zabieg miałam wykonany szybko. Przyszłam zapisana na określoną godzinę a czekałam ponad godzinę na wykonanie zabiegu. Weszłam do gabinetu pani się spieszyła, bo jak to powiedziała ma obsuwę ( mówi tak zawsze bo zawsze zapisuje za dużo klientów na dzień) Najpierw pani zapytała mnie o kształt i kolor, powiedziałam że proszę o brąz ale nigdy nie czarny.To zaznaczyłam wyraźnie. Kształt prosiłam żeby sama dopasowała, w końcu pomyślałam, że jest profesjonalistą. Narysowała mi kształt najpierw kredką i ten kształt mi się nie podobał i jej powiedziałam o tym. Ona powiedziała że tak to teraz wygląda ale będzie idealnie po wykonaniu. Zaufałam jej. Ona wybrała barwnik ciemny, ja widziałam że on jest za ciemny nie podobał mi się. Pani powiedziała, że to będzie ciepły brąz. Zgodziłam sie bo go strasznie zachwalała, że on jest połowę jaśniejszy na skórze. Wykonała mi makijaż. Wykonywanie trwało 5 minut. Szybko bez przykładania się. Na leżance przysiadła koło mnie bo jej się nie chciało stać. To był moment jak mi to rysowała, widziałam że się nie przykłada. Jak skończyła byłam zdziwiona że to już, że za szybko. Pokazała lusterko a ja się przestraszyłam i od razu powiedziałam jej że mi się to nie podoba. Brwi były czarne, ohydne. Za wysoko, za ordynarnie. Powiedziała mi, że to jest kwestia czasu, że kolor zejdzie do 40 procent i będzie brązowy. Poszłam do domu, i czekałam aż będzie ten siódmy dzień kiedy niby makijaż się wyłuszczy i dojdzie do siebie. Minęło dwa tygodnie a pani ciągle mnie zwodziła, że to zejdzie.Z siedmiu dni przeciągała że to może być dziesięć a później jeszcze więcej. Na poprawkę przyszłam już z reklamacją po 2 miesiącach około. Brwi były czarne nadal i przeszły w grafit. Powstał efekt podwójnej brwi.Na skórze mam kolor czarny grafit a moje brwi są brązowe dość jasne. Kreski na skórze tam gdzie nie ma brwi, są narysowane niechlujnie grube kreski t inną stronę. Ciekawe jest to, że pani ma stronę na fb i tam kreseczki makijaży są równiutkie jak od linijki, natomiast jak ja jej zarzuciłam, że u mnie to jest byle jak narysowane to powiedziała mi że tak równo się nie robi bo to nienaturalnie by wyglądało!!! Największy mam żal za kłamstwa właśnie. Panie obiecywały mi, że brwi da się rozjaśnić i guzik prawda. Mówiły mi że brwi będą wyglądały tak, jak na zdjęciach na fb. W końcu poszłam na korektę w nadziei że to się rozjaśni, że będzie pięknie. Przyszłam na korekte a pani nie zrobiła prawie nic. Widziałam po jej zachowaniu, że się przestraszyła i nie wie co zrobić. Poleciła mi zrobić hennę żeby przyciemnić moje naturalne brwi!!Później mówiła, żeby może cieniem przyciemnić. Nie wiedziałam co powiedzieć, bo nie po to robiłam makijaż żeby robić hennę. Różnica u mnie jest straszna, moje brwi to jasny brąz a na skórze mam grube do tego nierówne krechy czarne grafitowe.Żeby chociaż te kreski były proste i równe ale to zlane ohydne krechy! Powstała jakby plama a nie metoda piórka. Po korekcie nic się nie zmieniło, pani nic prawie nie zrobiła więc nic też się zmienić nie mogło po kolejnym wyłuszczaniu. Zwróciłam się o oddanie mi pieniędzy. Pani pieniądze oddała w całości, ale nie przyznała się że to jej wina. Powiedziała że innym paniom to by się podobało! Ciekawa jestem gdybym wstawiła to zdjęcie swoich brwi do niej na profil, czy ona by się pod nim podpisała, że ona to wykonała. Także pani zwaliła na barwnik, a nie na swoje nieprofesjonalne zachowanie.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Chciałabym się odnieść do kwestii zdjęć które wstawiają kosmetyczki jako ich ,, prace'' To są zdjęcia przez nich wybrane i często oszukane przez program komputerowy. Nie warto sugerować się zdjęciami, tak jak ja się nimi zasugerowałam. Panie wstawiają to co one uważają. Gdyby pani wstawiła moje brwi nikt by do niej nie przyszedł. Ale moich nie wstawi i to jest nieuczciwe. Bardzo żałuje tego makijażu. Mam nadzieję że to zejdzie, chociaż nie mam do tej pani słów już zaufania bo nie jedno mi obiecywała. Odradzam każdemu makijażu permanentnego bo jesli wyjdzie nieudany to nic z nim nie zrobisz.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 21:30   #215
antosia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
GG do antosia28
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Brwi da się rozjaśnić, nie trzeba ich usuwać całkowicie. Zajmuję się makijażem od 9 lat, usuwam, poprawiam i rozjaśniam, koryguję nieudane kształty. Często osoby, które wykonują nie znają swoich własnych pigmentów i nie zdają sobie sprawy z tego, że trzeba je ocieplać. Na ostateczny efekt ma wplyw również skóra klientki. Tłusta będzie rozlewać pigment ten włos nie będzie nigdy cieniutki ale ja klientki o tym uprzedzam żeby wiedziały jak to jest. ja do rysunku wstępnego przywiązuję bardzo duzą wagę, brwi muszą być idealnie wyrysowane od początku do końca...nie mam czasu na bylejakość bo nie mam czasu na poprawki i kłopoty. U mnie z reguły jest pierwszy zabieg i korekta. Jak robię byle jak to znaczy ze klientka zajmuje mi potem czas który mogłabym przeznaczyć na nową osobę. Nigdy nie kłamię klientki że brwi będa wyglądały jak naturalne bo to jest niemozliwe robimy to na skórze a naturalne brwi mają trójwymiar ciężko to osiągnąć na plaskiej skórze...nie wiem Gdzie Pani trafiła ale wiele rzeczy juz od początku - rozmowy telefonicznej wzbudziłoby mój niepokój ale to mnie bo juz trochę się na tym znam... co teraz robić? laserem potraktować, brwi się rozjaśnią i wtedy będzie można zrobić coś w brązie. Jeśli jest Pani zainteresowana podam odpowiedni namiar w warszawie bo ja z Opola to daleko...
__________________
Antonina
antosia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 11:20   #216
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Na pewno nie jestem zainteresowana jakimś anonimowym wpisem z forum bez żartów. I jeśli pani uważa że nie da się osiągnąć naturalnego efektu to już bym do pani nie przyszła bo mam koleżanki którym akurat taki naturalny efekt wyszedł więc jest to możliwe. Rozjaśnić się nie da i to potwierdziło kilkanaście pań które są profesjonalistkami w tym w salonie Sharley. Można to zrobić tylko laserem to wszystko. Doradza pani źle i jest pani kolejną osobą która oszukuje bo nie wspomina pani że zakrycie korektorem może spowodować że i tak ciemny barwnik wyjdzie poza tym nie będzie już to do usunięcia laserem. jakbym chciałam rozmawiać z kolejną kosmetyczką to bym poszła do innego salonu a nie pisałam na forum. Tutaj mam ochotę zamienić słowo z innymi dziewczynami - klientkami a nie z panią gdzie bezczelnie reklamuje pani swoje usługi. To nie jest miejsce na reklamę pani salonu, tym bardziej że wprowadza pani w błąd. Co do większości kosmetyczek to po prostu kłamiecie w żywe oczy zachęcacie i krytykujecie jedna drugą a później wychodzi jedno wielkie nic.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Aha i większość kosmetyczek pokazuje zdjęcia prac gdzie brwi wyglądają 100 proc naturalnie, czyli kłamią ? Bez żartów makijaż ma właśnie za zadanie wyglądać mega naturalnie i o to w makijażu chodzi a nie o to że coś tam z bliska będzie widać. Chyba pani nie widziała pięknie wykonanego makijażu bo sama pani nie ma o tym pojęcia. Co do mojego makijażu poczekam aż zejdzie samo, nie mam już zaufania do w większości niewykwalifikowanych kosmetyczek dla których liczy się zawsze ilość nie jakość i wciskają kit jaki się tylko da aby klientka przyszła i zapłaciła.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:15   #217
adgam18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam, byłam w podobnej sytuacji co Pani. Zrobiłam sobie prezent na dzień kobiet- to miały być piekne brwi, niestety wyszło inaczej. Gdy tylko wstałam z leżanki przeraziam sie na swoj widok. Płakałam przez pierwsze dwa tygodnie siedzac przy komputerze szukajac jakiegokolwiek sposobu pozbycia sie brwi. Siedzialam na forach i czytałam i po miesiacu desperackiego szukania i dzwonienia po roznych salonach zdecydowalam sie na laser. Bałam sie strasznie zayfac komukolwiek ale udało sie. Mialam dwie sesje w odstepach 8 tyg. pigment do konca nie zszedl, wyglada pod moimi wloskami bardzo naturalnie, wiele osob nie zauwaza nawet u mnie makijazu permanentnego. Dzis nie zaluje mojej decyzji.
adgam18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 19:05   #218
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez joaska_g Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że sama robię makijaż permanentny. Jeśli chcesz w Warszawie dobrze i bezpiecznie naprawić swój makijaż to zrób krok dalej i jedź do Piaseczna do Agnieszki Zapały. Usuwa i laserem i rejuvi, jest trenerką, ma świetny warsztat, ogromne doświadczenie i na pewno wyprowadzi twoje brwi. Doradzi czy lepszy będzie laser, revuvi (chemiczny preparat wprowadzany jak makijaż, który wyciąga pigment) a na koniec na pewno z tego koszmarka zrobi Ci nowe piękne brwi.
Zachęcam też do obejrzenia prac na stronie https://www.facebook.com/naturalnypermanentny?fref=ts i myślę że to rozwieje wątpliwości.
również polecam ta Panią co prawda nie widziałam efektów usuwania makijaży ale parę razy podglądałm jej pracę i efekty na targach

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Ja również mam nieudany makijaż permanentny brwi. Co najciekawsze robiła mi ten makijaż pani bardzo znana i bardzo polecana. Pani nawet wystąpiła jako makijażystka w jednym z programów tvn style. Długo szukałam osoby, która makijaż mi wykona. Nie zależało mi na niskiej cenie tylko na jakości, byłam gotowa nawet dojechać do innego miasta. Znalazłam info o tej pani która ponoć jest najlepsza. Zadzwoniłam do tej pani i dowiedziałam się, że makijaż wygląda naturalnie. Zostałam zapewniona, że nikt nie będzie w stanie odróżnić że to jest sztuczny makijaż. Pani zapewniła mnie, że brwi będą wyglądały jak moje naturalne brwi nawet z bardzo bliska. Zapytałam w rozmowie telefonicznej o kwestie nieudanych makijaży, czy jeśli wyjdzie za ciemny to będzie mogła mi go rozjaśnić. Odpowiedziała bez zawahania, że bez problemu rozjaśnimy, przyciemnimy. Powiedziała mi, że dopiero przy drugiej korekcie będzie końcowy efekt i kolor do drugiej korekty można zmienić czy rozjaśnić. Zadzwoniłam do pani, która robi zapisy na makijaż. Tą panią która robi zapisy też pytałam o to samo, żeby się upewnić co do moich pytań. Ta druga pani która zapisuje na makijaż do tej kosmetyczki powiedziała, że można wszystko z brwiami zrobić nawet jak wyjdą za ciemne można je rozjaśnić. Czyli potwierdziła słowa pani wykonującej zabieg. Zdecydowałam się i zapisałam. Pytałam przed zabiegiem o to, czy można rozjaśnić makijaż, bo bardzo się bałam że wyjdą czarne. ( Trzeba wierzyć w przeczucie i jeśli myślimy że coś może wyjść źle to należy zrezygnować od razu ,już nie pierwszy raz się przekonuję o tym)Chciałam wiedzieć, czy można będzie to zmienić poprawić. Zabieg miałam wykonany szybko. Przyszłam zapisana na określoną godzinę a czekałam ponad godzinę na wykonanie zabiegu. Weszłam do gabinetu pani się spieszyła, bo jak to powiedziała ma obsuwę ( mówi tak zawsze bo zawsze zapisuje za dużo klientów na dzień) Najpierw pani zapytała mnie o kształt i kolor, powiedziałam że proszę o brąz ale nigdy nie czarny.To zaznaczyłam wyraźnie. Kształt prosiłam żeby sama dopasowała, w końcu pomyślałam, że jest profesjonalistą. Narysowała mi kształt najpierw kredką i ten kształt mi się nie podobał i jej powiedziałam o tym. Ona powiedziała że tak to teraz wygląda ale będzie idealnie po wykonaniu. Zaufałam jej. Ona wybrała barwnik ciemny, ja widziałam że on jest za ciemny nie podobał mi się. Pani powiedziała, że to będzie ciepły brąz. Zgodziłam sie bo go strasznie zachwalała, że on jest połowę jaśniejszy na skórze. Wykonała mi makijaż. Wykonywanie trwało 5 minut. Szybko bez przykładania się. Na leżance przysiadła koło mnie bo jej się nie chciało stać. To był moment jak mi to rysowała, widziałam że się nie przykłada. Jak skończyła byłam zdziwiona że to już, że za szybko. Pokazała lusterko a ja się przestraszyłam i od razu powiedziałam jej że mi się to nie podoba. Brwi były czarne, ohydne. Za wysoko, za ordynarnie. Powiedziała mi, że to jest kwestia czasu, że kolor zejdzie do 40 procent i będzie brązowy. Poszłam do domu, i czekałam aż będzie ten siódmy dzień kiedy niby makijaż się wyłuszczy i dojdzie do siebie. Minęło dwa tygodnie a pani ciągle mnie zwodziła, że to zejdzie.Z siedmiu dni przeciągała że to może być dziesięć a później jeszcze więcej. Na poprawkę przyszłam już z reklamacją po 2 miesiącach około. Brwi były czarne nadal i przeszły w grafit. Powstał efekt podwójnej brwi.Na skórze mam kolor czarny grafit a moje brwi są brązowe dość jasne. Kreski na skórze tam gdzie nie ma brwi, są narysowane niechlujnie grube kreski t inną stronę. Ciekawe jest to, że pani ma stronę na fb i tam kreseczki makijaży są równiutkie jak od linijki, natomiast jak ja jej zarzuciłam, że u mnie to jest byle jak narysowane to powiedziała mi że tak równo się nie robi bo to nienaturalnie by wyglądało!!! Największy mam żal za kłamstwa właśnie. Panie obiecywały mi, że brwi da się rozjaśnić i guzik prawda. Mówiły mi że brwi będą wyglądały tak, jak na zdjęciach na fb. W końcu poszłam na korektę w nadziei że to się rozjaśni, że będzie pięknie. Przyszłam na korekte a pani nie zrobiła prawie nic. Widziałam po jej zachowaniu, że się przestraszyła i nie wie co zrobić. Poleciła mi zrobić hennę żeby przyciemnić moje naturalne brwi!!Później mówiła, żeby może cieniem przyciemnić. Nie wiedziałam co powiedzieć, bo nie po to robiłam makijaż żeby robić hennę. Różnica u mnie jest straszna, moje brwi to jasny brąz a na skórze mam grube do tego nierówne krechy czarne grafitowe.Żeby chociaż te kreski były proste i równe ale to zlane ohydne krechy! Powstała jakby plama a nie metoda piórka. Po korekcie nic się nie zmieniło, pani nic prawie nie zrobiła więc nic też się zmienić nie mogło po kolejnym wyłuszczaniu. Zwróciłam się o oddanie mi pieniędzy. Pani pieniądze oddała w całości, ale nie przyznała się że to jej wina. Powiedziała że innym paniom to by się podobało! Ciekawa jestem gdybym wstawiła to zdjęcie swoich brwi do niej na profil, czy ona by się pod nim podpisała, że ona to wykonała. Także pani zwaliła na barwnik, a nie na swoje nieprofesjonalne zachowanie.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Chciałabym się odnieść do kwestii zdjęć które wstawiają kosmetyczki jako ich ,, prace'' To są zdjęcia przez nich wybrane i często oszukane przez program komputerowy. Nie warto sugerować się zdjęciami, tak jak ja się nimi zasugerowałam. Panie wstawiają to co one uważają. Gdyby pani wstawiła moje brwi nikt by do niej nie przyszedł. Ale moich nie wstawi i to jest nieuczciwe. Bardzo żałuje tego makijażu. Mam nadzieję że to zejdzie, chociaż nie mam do tej pani słów już zaufania bo nie jedno mi obiecywała. Odradzam każdemu makijażu permanentnego bo jesli wyjdzie nieudany to nic z nim nie zrobisz.

makijaż perm. brwi da się rozjaśnić lub całkowicie usunąć w zależności od tego jaki to kolor i jak głęboko wprowadzony. Ja bym na razie na Twoim miejscu nie szła na laser to jest ostateczność. Obecnie na rynku są specjalne preparaty do usuwania makijaży wymagają one jednak kilku sesji i w zależności od tego jaki efekt chcesz uzyskać tych zabiegów może być np. 3 aby rozjaśnić a np.8 aby usunąć. Najlepiej jakbyś wstawiła zdjęcie swoich brwi i napisała na forum ale w wątku makijaż permanentny bo tu jak sama widzisz wpisów niewiele.... a tam są dziewczyny które od wielu lat wykonują makijaże i jeśli same nie podpowiedzą to pokierują do właściwej osoby.

A tak na marginesie ja tez jestem na etapie usuwania brwi po Sharleyu ale to stara historia i robię to sama na zasadzie eksperymentu a mianowicie usuwam go za pomocą zwykłej wody utlenionej z apteki ale oczywiście wprowadzam ją maszynką jestem po 2 zabiegach i faktycznie się rozjaśniły ale do zniknięcią jeszcze daleko. Makijaż można też "wydrapać" samą igłą bez żadnych preparatów ale to również czasochłonne -taki efekt pokazywała właśnie jedna dziewczyna na forum "makijaż permanentny ", która również chciała pozbyć się makijażu wrzuciła zdjęcia jak wyglądały jej brwi po takim zabiegu. Powodzenia
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 21:46   #219
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Ja przez dwa miesiące miałam depresje, nie wychodziłam z domu. Mój wygląd wkroczył pomiędzy moje kontakty osobiste. Nie chce mi się spędzać czasu z moi facetem. Nie miałam ochoty na nic myślałam tylko o brwiach. Teraz mija trzeci miesiąc i odpuściłam sobie myślenie o tym bo mam małą córkę i muszę się nią zająć a nie myśleć o makijażu. Próbuje nie myśleć nie oglądać chociaż jest mi bardzo przykro. Gdzie jest główny wątek o tych makijażach permanentnych bo nie wiem dajcie link proszę.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 16:18   #220
paulcia13011993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Dziewczyny nie decydujcie się usuwać same makijaż permanentny bo wyjdzie to jeszcze gorsze. Usuwanie samemu makijażu perm. igłą no proszę ... zostaną blizny albo rany co gorsza. Ja zdecydowałam się na usuwanie laserem. Idę na konsultację w sobotę do studia tatuażu i mam zamiar się tego pozbyć,też mam małe dziecko i męczę się już pół roku z moim nieudanym makijażem brwi ale zamierzam to zmienić bo nie mam już siły użalać się nad swoimi brwiami.
paulcia13011993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 22:40   #221
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Ja również myślałam o laserze ale boję się blizn po laserze albo że moje brwi wypadną albo że po prostu nic to nie da. Ja mam plan czekać do dwóch lat aż samo zejdzie tak jak obiecała mi kosmetyczka a jeśli samo nie zejdzie będę się zastanawiala wtedy nad usunięciem
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 15:21   #222
adgam18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Ja również myślałam o laserze ale boję się blizn po laserze albo że moje brwi wypadną albo że po prostu nic to nie da. Ja mam plan czekać do dwóch lat aż samo zejdzie tak jak obiecała mi kosmetyczka a jeśli samo nie zejdzie będę się zastanawiala wtedy nad usunięciem
Jestem po dwoch sesjach laserem. Nie ma blizn, wloski nie wylecialy-brwi wygladaja dobrze. Dziewczyny jesli macie brwi paskudne to po co sie meczyc? Nie wierzyła bym kosmetyczce ktora mowi ze za dwa lata brwi znikna. Mam znajome ktore zrobily makijaz 5 lat temu i brwi wyblakly i maja kolor grafitowy.
adgam18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 21:33   #223
antosia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
GG do antosia28
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Na pewno nie jestem zainteresowana jakimś anonimowym wpisem z forum bez żartów. I jeśli pani uważa że nie da się osiągnąć naturalnego efektu to już bym do pani nie przyszła bo mam koleżanki którym akurat taki naturalny efekt wyszedł więc jest to możliwe. Rozjaśnić się nie da i to potwierdziło kilkanaście pań które są profesjonalistkami w tym w salonie Sharley. Można to zrobić tylko laserem to wszystko. Doradza pani źle i jest pani kolejną osobą która oszukuje bo nie wspomina pani że zakrycie korektorem może spowodować że i tak ciemny barwnik wyjdzie poza tym nie będzie już to do usunięcia laserem. jakbym chciałam rozmawiać z kolejną kosmetyczką to bym poszła do innego salonu a nie pisałam na forum. Tutaj mam ochotę zamienić słowo z innymi dziewczynami - klientkami a nie z panią gdzie bezczelnie reklamuje pani swoje usługi. To nie jest miejsce na reklamę pani salonu, tym bardziej że wprowadza pani w błąd. Co do większości kosmetyczek to po prostu kłamiecie w żywe oczy zachęcacie i krytykujecie jedna drugą a później wychodzi jedno wielkie nic.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Aha i większość kosmetyczek pokazuje zdjęcia prac gdzie brwi wyglądają 100 proc naturalnie, czyli kłamią ? Bez żartów makijaż ma właśnie za zadanie wyglądać mega naturalnie i o to w makijażu chodzi a nie o to że coś tam z bliska będzie widać. Chyba pani nie widziała pięknie wykonanego makijażu bo sama pani nie ma o tym pojęcia. Co do mojego makijażu poczekam aż zejdzie samo, nie mam już zaufania do w większości niewykwalifikowanych kosmetyczek dla których liczy się zawsze ilość nie jakość i wciskają kit jaki się tylko da aby klientka przyszła i zapłaciła.
Wspólczuję Pani. W ogóle Pani chyba nie przeczytała mojej wypowiedzi. Nie napisałam nic o używaniu korektora skąd się to Pani wzięło? Skoro usuwam laserem i chemią to po jaki grzyb mialabym męczyć się i klientkę korektorami. jakaś logika? właśnie przez to ze napisałam anonimowo nie jest moja wypowiedź żadną formą reklamy. Nie ma w niej ani nazwy salonu ani moich danych. Zanim znienawidzi Pani wzystkie kosmetyczki na świecie bo miała Pani pecha to proszę się zastanowić nad osądami i pochopnymi wnioskami. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez paulcia13011993 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie decydujcie się usuwać same makijaż permanentny bo wyjdzie to jeszcze gorsze. Usuwanie samemu makijażu perm. igłą no proszę ... zostaną blizny albo rany co gorsza. Ja zdecydowałam się na usuwanie laserem. Idę na konsultację w sobotę do studia tatuażu i mam zamiar się tego pozbyć,też mam małe dziecko i męczę się już pół roku z moim nieudanym makijażem brwi ale zamierzam to zmienić bo nie mam już siły użalać się nad swoimi brwiami.
po to wymyslili laser żeby nie trzeba tego bylo dłubać jak w epoce kamienia łupanego. Wyłuszczanie na sucho...no ludzie a co ze skórą ile ona wytrzyma bez zrobienia blizny o tym nikt nie mysli? Ale widać niektórzy wolą takie doradztwo...Laser jest bezpieczny, o ile ktoś ma doświadczenie zacznie od mniejszej mocy wtedy brewki ladnie się rozjaśnią i żadnych blizn nie będzie.
__________________
Antonina
antosia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 23:48   #224
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Antosia akurat na laser to ja znam drogę jestem z Warszawy i tutaj jest tego dużo. Same przeczytaj jeszcze raz co napisałaś bo ja się z niczego nie wypieram tak uważam jak piszę. I powiem Ci więcej masz rację. Nienawidzę kosmetyczek bo 99 procent nie macie pojęcia o tym co robicie. Teraz to w ogóle jest w modzie że pokazujecie zdjęcia cery po jakimś zabiegu na swojej stronie internetowej w zachęcie a jak klienta się zjawi to mówicie że nie można niczego obiecać bo ,, każda skóra jest inna'' !!!Wykonanie jakiegokolwiek zabiegu kosmetycznego jest umową o dzieło umową REZULTATU, i my się mamy na jakiś rezultat umówić. Teraz ponieważ większość pań na to idzie, kosmetyczki nic nie obiecują i kasę biorą. Jeśli ktos jest profesjonalistą musi ocenić jak mniej więcej będzie wyglądała skóra czy brwi po zabiegu i na jaki rezultat klientka ma liczyć. Zbiegi kosmetyczne są usługą i podlegają reklamacji jeśli są źle wykonane i rezultat nie został osiągnięty. Ostatnio wybierałam się na laser cena w salonie Sharley 2000 tysiące za zabieg a pani doktor na konsultacji stwierdziła, że nic mi nie może obiecać. Jak to usłyszałam od razu wiedziałam że nigdy tego salonu nie odwiedzę. Każdy może tak powiedzieć i dobrać źle parametry lasera i później oczekiwać wykonania większej ilości zabiegów żeby zarobić więcej. Skoro ona nic na siebie nie bierze i nic nie obiecuje to nie powinna brać za to pieniędzy bo wychodzi na to że płacę za nic. Ja potrafię korzystać ze swoich praw i nie dam sobie wmówić nieprawdy. Prawda jest taka że zawód kosmetologa i lekarza medycyny estetycznej stał się bardzo nieuczciwy nachalny i nastawiony na jak największy obrót. Dlatego można klientce wmówić że ma niczego nie oczekiwać i później robić co się chce a klientka zapłaci. Ile razy po 5 zabiegach nie miałam żadnego efektu a zmieniając lekarza już po 1 miałam efekt i tu o to chodzi o zwyczajne naciąganie. Nie ma co wybielać tych zawodów że tam święci pracują bo coraz bardziej trudno znaleźć kogoś zwyczajnie uczciwego kto wykona zabieg z rezultatem a nie tylko weźmie pieniądze i powie ,, bo każda skóra jest inna''

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Ja tutaj piszę tak jak już wspominałam wyżej nie po to, żeby mi ktos doradzał tylko żeby ostrzec innych przed wykonywaniem zabiegu makijażu permanentnego brwi. I powiem Ci szczerze z kosmetologów czyli pań po magisterce nie mam ani jednej która spełniła moje oczekiwania. A u jakich specjalistek ja nie byłam. Lekarze medycyny estetycznej to już inna półka niż zwykła pani magister ( czasem nawet nie magister bo tylko po kursach) bo lekarz chociaż ma pojęcie. Tylko problem w tym że poniewaz jest konkurencja duża to 99 proc oszukuje na czym się da. Oszustwem numer jeden jest właśnie stwierdzenie ,, każda skóra inna'' lub ,, ja pani nic nie obiecam''. Są tacy co obiecują a jeśli nie ma efektu to mówią ,, to mi się pierwszy raz zdarzyło'' albo ,, nikt nigdy nie miał pretensji tylko pani ma'' Kochana znam was na wylot bo akurat jestem często na różnych zabiegach i mam tez koleżanki które korzystają z takich zabiegów i mamy jedno zdanie LIPA. Fryzjera znalazłam po latach szukania takiego co się przykłada do pracy a nie machnie aby było.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Co do kwestii brwi nie polecam. To jest bzdura taki makijaż, mimo że znam osoby które mają ładnie to też nie uważam że wyglądają lepiej niż bez tego. Cięzko jest się pozbyc tego bo mogą pozostać blizny. Ja się lasera boję bo mam bliznę w brwiach i na tej bliźnie mam wprowadzony barwnik. W ogóle muszę to przemyśleć ale ostatni raz w życiu zrobiłam makijaż stały. Kiedy nie miałam makijażu permanentnego miałam grube ładne brwi i chciałam polepszyć. I jestem brzydka bo czuję się w tym starzej co ma wpływ na moją psychikę. Oglądam swoje zdjęcia z przed makijażu i umalowana wyglądałam pięknie a teraz mam efekt podwójnej brwi. Wyglądam starzej a zdjęcia z bliska w ogóle robić nie mogę. Mam pytanie do osoby powyżej czy całkiem Ci zniknął kolor?

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Powyżej pisałam o laserze za 2000 tyś frakcyjnym na twarz a nie brwi żeby ktoś nie pomyślał że chodzi o laser do brwi.Chciałam zrobic zabieg na twarz a nie brwi podaje taki tylko przykład.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 15:48   #225
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez joaska_g Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że sama robię makijaż permanentny. Jeśli chcesz w Warszawie dobrze i bezpiecznie naprawić swój makijaż to zrób krok dalej i jedź do Piaseczna do Agnieszki Zapały. Usuwa i laserem i rejuvi, jest trenerką, ma świetny warsztat, ogromne doświadczenie i na pewno wyprowadzi twoje brwi. Doradzi czy lepszy będzie laser, revuvi (chemiczny preparat wprowadzany jak makijaż, który wyciąga pigment) a na koniec na pewno z tego koszmarka zrobi Ci nowe piękne brwi.
Zachęcam też do obejrzenia prac na stronie https://www.facebook.com/naturalnypermanentny?fref=ts i myślę że to rozwieje wątpliwości.
Fatalne są te prace W życiu.

Czy ktoś może wie jak i gdzie poprawić spartolone kreski górne? Kolejnym spamerom-kilkupostowcom podziękuję.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 17:18   #226
paulcia13011993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Ja również myślałam o laserze ale boję się blizn po laserze albo że moje brwi wypadną albo że po prostu nic to nie da. Ja mam plan czekać do dwóch lat aż samo zejdzie tak jak obiecała mi kosmetyczka a jeśli samo nie zejdzie będę się zastanawiala wtedy nad usunięciem
Laser usuwa makijaż permanentny i nie słyszałam żeby nic to nie dało.Blizny mogą powstać tylko jeżeli będzie się zrywać strupki albo to moczyć i nie dbać o to miejsce.
Ja jestem po wczorajszym próbnym usuwaniu tzn. Pani laserem na razie zrobiła mi kawałek brwi ponieważ chce zobaczyć jak będzie to u mnie wyglądać. Też mam obawy że zostaną blizny ale Pani powiedziała że jeżeli nie będę dłubać to będzie ok. Zrobił mi się mały strupek,smaruję to alantanem plus i czekam na dalsze efekty.Za 2 tygodnie idę na całe brwi, jestem dobrej myśli na pewno nie może być gorzej niż było.
paulcia13011993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 23:21   #227
ladywb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Teraz już wiem na pewno, że nie zaryzykuję. Od pewnego czasu myślałam o delikatnym makijażu permanentnym - podkreślenie oczu, policzków i ust, ale nie przypuszczałam, że w razie nieudanego zabiegu tak trudno pozbyć się efektów i że utrzymują się one przez parę lat.
ladywb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 11:38   #228
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Antosia akurat na laser to ja znam drogę jestem z Warszawy i tutaj jest tego dużo. Same przeczytaj jeszcze raz co napisałaś bo ja się z niczego nie wypieram tak uważam jak piszę. I powiem Ci więcej masz rację. Nienawidzę kosmetyczek bo 99 procent nie macie pojęcia o tym co robicie. Teraz to w ogóle jest w modzie że pokazujecie zdjęcia cery po jakimś zabiegu na swojej stronie internetowej w zachęcie a jak klienta się zjawi to mówicie że nie można niczego obiecać bo ,, każda skóra jest inna'' !!!Wykonanie jakiegokolwiek zabiegu kosmetycznego jest umową o dzieło umową REZULTATU, i my się mamy na jakiś rezultat umówić. Teraz ponieważ większość pań na to idzie, kosmetyczki nic nie obiecują i kasę biorą. Jeśli ktos jest profesjonalistą musi ocenić jak mniej więcej będzie wyglądała skóra czy brwi po zabiegu i na jaki rezultat klientka ma liczyć. Zbiegi kosmetyczne są usługą i podlegają reklamacji jeśli są źle wykonane i rezultat nie został osiągnięty. Ostatnio wybierałam się na laser cena w salonie Sharley 2000 tysiące za zabieg a pani doktor na konsultacji stwierdziła, że nic mi nie może obiecać. Jak to usłyszałam od razu wiedziałam że nigdy tego salonu nie odwiedzę. Każdy może tak powiedzieć i dobrać źle parametry lasera i później oczekiwać wykonania większej ilości zabiegów żeby zarobić więcej. Skoro ona nic na siebie nie bierze i nic nie obiecuje to nie powinna brać za to pieniędzy bo wychodzi na to że płacę za nic. Ja potrafię korzystać ze swoich praw i nie dam sobie wmówić nieprawdy. Prawda jest taka że zawód kosmetologa i lekarza medycyny estetycznej stał się bardzo nieuczciwy nachalny i nastawiony na jak największy obrót. Dlatego można klientce wmówić że ma niczego nie oczekiwać i później robić co się chce a klientka zapłaci. Ile razy po 5 zabiegach nie miałam żadnego efektu a zmieniając lekarza już po 1 miałam efekt i tu o to chodzi o zwyczajne naciąganie. Nie ma co wybielać tych zawodów że tam święci pracują bo coraz bardziej trudno znaleźć kogoś zwyczajnie uczciwego kto wykona zabieg z rezultatem a nie tylko weźmie pieniądze i powie ,, bo każda skóra jest inna''

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Ja tutaj piszę tak jak już wspominałam wyżej nie po to, żeby mi ktos doradzał tylko żeby ostrzec innych przed wykonywaniem zabiegu makijażu permanentnego brwi. I powiem Ci szczerze z kosmetologów czyli pań po magisterce nie mam ani jednej która spełniła moje oczekiwania. A u jakich specjalistek ja nie byłam. Lekarze medycyny estetycznej to już inna półka niż zwykła pani magister ( czasem nawet nie magister bo tylko po kursach) bo lekarz chociaż ma pojęcie. Tylko problem w tym że poniewaz jest konkurencja duża to 99 proc oszukuje na czym się da. Oszustwem numer jeden jest właśnie stwierdzenie ,, każda skóra inna'' lub ,, ja pani nic nie obiecam''. Są tacy co obiecują a jeśli nie ma efektu to mówią ,, to mi się pierwszy raz zdarzyło'' albo ,, nikt nigdy nie miał pretensji tylko pani ma'' Kochana znam was na wylot bo akurat jestem często na różnych zabiegach i mam tez koleżanki które korzystają z takich zabiegów i mamy jedno zdanie LIPA. Fryzjera znalazłam po latach szukania takiego co się przykłada do pracy a nie machnie aby było.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Co do kwestii brwi nie polecam. To jest bzdura taki makijaż, mimo że znam osoby które mają ładnie to też nie uważam że wyglądają lepiej niż bez tego. Cięzko jest się pozbyc tego bo mogą pozostać blizny. Ja się lasera boję bo mam bliznę w brwiach i na tej bliźnie mam wprowadzony barwnik. W ogóle muszę to przemyśleć ale ostatni raz w życiu zrobiłam makijaż stały. Kiedy nie miałam makijażu permanentnego miałam grube ładne brwi i chciałam polepszyć. I jestem brzydka bo czuję się w tym starzej co ma wpływ na moją psychikę. Oglądam swoje zdjęcia z przed makijażu i umalowana wyglądałam pięknie a teraz mam efekt podwójnej brwi. Wyglądam starzej a zdjęcia z bliska w ogóle robić nie mogę. Mam pytanie do osoby powyżej czy całkiem Ci zniknął kolor?

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Powyżej pisałam o laserze za 2000 tyś frakcyjnym na twarz a nie brwi żeby ktoś nie pomyślał że chodzi o laser do brwi.Chciałam zrobic zabieg na twarz a nie brwi podaje taki tylko przykład.

Czy można zobaczyć zdjecie brwi??

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Fatalne są te prace W życiu.

Czy ktoś może wie jak i gdzie poprawić spartolone kreski górne? Kolejnym spamerom-kilkupostowcom podziękuję.
Katastrofa! W życiu bym tam nie poszła !!!!
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 11:54   #229
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Czy można zobaczyć zdjecie brwi??
Allure zamieściła je tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52691&page=163
Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Katastrofa! W życiu bym tam nie poszła !!!!
No nie? Ciężko znaleźć lingerystkę, której można zaufać Przynajmniej wiadomo, żeby nie iść do tych, które się reklamują na forum.

Uwielbiam Shishkovą
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 13:45   #230
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Allure zamieściła je tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52691&page=163No nie? Ciężko znaleźć lingerystkę, której można zaufać Przynajmniej wiadomo, żeby nie iść do tych, które się reklamują na forum.

Uwielbiam Shishkovą
Dzięki za foto

Ja też, szczególnie kolor włosów
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 19:24   #231
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Nic nie przebije moich dawnych brwi, przestroga dla innych, zastanowić się 100 razy...usuwanie ''tylko'' 700 zł i dwa ostatnie po 2 laserach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8792Pomnie.jpg (21,6 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7143retPomnie.jpg (35,2 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3261.jpg (55,1 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3258.jpg (41,3 KB, 183 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2015-11-10 o 19:27
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 16:11   #232
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Skarb strasznie Ci współczuję. Jesteś idealnym przykładem jak można z ładnej młodzieńczej twarzy zrobić postarzoną makijażem trwałym. Ja mam to samo. To coś dodało Ci 10 lat. Chciałaś mieć pewnie efekt delikatny naturalny a masz efekt zmalowanej krechy. Ohyda. Czy osoba która Ci to robiła oddała Ci pieniądze? Czy to usuwasz?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Aha przepraszam, czyli te dwa ładne zdjęcia już są po usunięciu? Jeśli tak to wyglądasz jak człowiek teraz czyli dziewczęco.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 16:14   #233
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Robiłam u Magdy Hoffman, brwi okropne jest różnica między moim jasnym kolorem brwi a tą krechą namalowaną. To jest czarne na skórze. Teraz nawet nie chce mi się ich regulować jestem nimi załamana i naprawdę przestrzegam wszystkich.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-04 at 21.00.07.png (782,2 KB, 216 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 16:21   #234
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

To jest u mnie taki kolor jak więźniowie sobie robią tatuaże na twarzy. Naprawdę barwnik dobrany fatalnie, jak można komuś zrobić tak czarnym barwnikiem. Pani która mi wykonała mówi że używała brązu. Uważam że pomyliła barwnik bo leci z tymi makijażami szybko aby było. Mi wykonywała 10 minut może mniej. Tak wygląda makijaż kiedy się leci z robotą. Pani zapisuje strasznie dużo klientów na dany dzień jest kolejka a ona z tym leci. Szkoda mówić, widać że dla tej pani liczy się kasa i ilość klientów ale tak się nie robi. Ja teraz muszę się z tym męczyć a za ewentualne usunięcie muszę sama płacić. Jestem postarzona o kilka lat. Nigdy więcej makijaży tego typu.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

I to miała być metoda włoskowa a wszystkie te niby włoski są rozlane w jedną plamę i w ogóle każdy w inną stronę grube włosy namalowane, okropność.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 13:00   #235
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
To jest u mnie taki kolor jak więźniowie sobie robią tatuaże na twarzy. Naprawdę barwnik dobrany fatalnie, jak można komuś zrobić tak czarnym barwnikiem. Pani która mi wykonała mówi że używała brązu. Uważam że pomyliła barwnik bo leci z tymi makijażami szybko aby było. Mi wykonywała 10 minut może mniej. Tak wygląda makijaż kiedy się leci z robotą. Pani zapisuje strasznie dużo klientów na dany dzień jest kolejka a ona z tym leci. Szkoda mówić, widać że dla tej pani liczy się kasa i ilość klientów ale tak się nie robi. Ja teraz muszę się z tym męczyć a za ewentualne usunięcie muszę sama płacić. Jestem postarzona o kilka lat. Nigdy więcej makijaży tego typu.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

I to miała być metoda włoskowa a wszystkie te niby włoski są rozlane w jedną plamę i w ogóle każdy w inną stronę grube włosy namalowane, okropność.
Po przeczytaniu tego wątku skutecznie się wyleczylam z robienia brwi.

Masakra co ci zrobila ta kobieta. Wróciła bym do niej z żądaniem opłacenia usunięcia tego w innym salonie. Jak się nie zgodzi to bym ja pozwala.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 21:56   #236
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Hauu naprawdę nie warto robić makijażu. Jak chcesz to mogę wstawić zdjęcie brwi sprzed makijażu permanentnego miałam piękne dużo ładniejsze i nie wiem czemu chciałam poprawić. Szkoda mówić, nawet nie wiesz jak się z tym męczę teraz. Chcę to usunąć ale nie mogę znaleźć dobrego gabinetu ale też nie chcę pochopnie nic robić. Jak narazie znalazłam gabinet ale mi powiedzieli w nim że brwi stanął się niemalże białe. Boję się że wypadną lub zahamuje się ich wzrost i zostaną już takie białe. Boję się tego ruszać i mam dylemat co mam zrobić dalej z tym. Robiłam u Magdy Hofman i nie polecam oddała mi pieniądze za makijaż ale skutki jej pracy musze usuwać za własne pieniądze. Pani uważa że innym paniom by się to podobało i generalnie jak taki makijaż wyjdzie to panie są zadowolone.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 22:28   #237
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Jak narazie znalazłam gabinet ale mi powiedzieli w nim że brwi stanął się niemalże białe. Boję się że wypadną lub zahamuje się ich wzrost i zostaną już takie białe.
Można przecież zrobić hennę. A jest takie ryzyko, że laser zatrzyma ich wzrost?
Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Robiłam u Magdy Hofman i nie polecam oddała mi pieniądze za makijaż ale skutki jej pracy musze usuwać za własne pieniądze. Pani uważa że innym paniom by się to podobało i generalnie jak taki makijaż wyjdzie to panie są zadowolone.
Twój makijaż wygląda jak zrobiony metodą cienia + piórko, to miało tak być?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 15:24   #238
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Metodą piórkową bez cieniowania tylko krechy się zlały bo są za grube i naprawdę porównując moje zdjęcie brwi ze zdjęciami prac tej pani nie można nawet stwierdzić że to jest choć trochę dobrze. Brwi po laserze robią się białe nikt nie da gwarancji że będa rosnąć poza ty henna odpada nie mam zamiaru się zaczernić całkiem i wyglądać jak stara baba. Wystarczy że teraz mam węgiel na brwiach nie potrzebuje ich jeszcze bardziej zwęglać przecież to nic nie da a efekt będzie jeszcze bardziej ordynarny.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 20:16   #239
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Pokazuje moje brwi sprzed makijażu permanentnego. Obie brwi są lekko pokryte brązowym cieniem, po lewej brew po wykonaniu makijażu permanentnego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-04 at 21.00.07.png (782,2 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.08.52.png (421,9 KB, 194 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 20:33   #240
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Wstawiam zdjęcia moich naturalnych brwi sprzed wykonania jakiegokolwiek makijażu permanentnego czy henny, tu na zdjęciach mam brwi podkreślone tylko brązowym jasnym cieniem nie mam henny. Zdjęcie robione miesiąc przed wykonaniem makijażu permanentnego. Można porównać jak mam teraz zniszczone brwi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.27.18.png (549,3 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.27.06.png (494,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.26.37.png (284,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.26.13.png (279,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.30.30.png (293,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen Shot 2015-11-16 at 20.23.03.jpg (46,1 KB, 82 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-13 07:29:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.