zdrowie wróć! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-24, 15:50   #1
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Unhappy

zdrowie wróć!


Proszę pomóżcie mi ułożyć jakiś dzienny jadłospis żeby powróciło zdrowie, chęć do życia, włosy przestały wypadać no i żeby nie stać sięchodzącą beczką tłuszczu... pozdrawiam
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 16:08   #2
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: zdrowie wróć!

zacznij jesc normalnie! ja tak zrobilam, przytylam 3 kg i jestem najszczesliwasza na swiecie! nic nie jest warte obsesyjnego odchudzania :/ dziewczyny ja kiedys katowalam sie dietami, glodzilam, nigdy wiecej nie bede sie odchudzac, nigdy.
ewelincia ja zaczelam normalnie jesc, przede wszystkim mieso, ktore odstwilam przy odchudzaniu, stoponiowo wlosy przestaly wypadac (nie wypadaly garsciami, ale na pewno wiecej niz zwykle), przytylam w miesiac 3 kg ale jestem zadowolona.
jesli masz ochote na ciastko to sobie zjedz, ale nie nie "obzeraj" , nic ci sie nie stanie jesli pozwolisz sobie na slodycze, jedz normalne sniadania i obiady, kolacje mozesz troszke ograniczac. jedz wszystko normalnie!!! jesli masz duzy problem z waga to idz do dietetyka, to jedyne wyjscie zeby sie zdrowo odchudzic
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 18:21   #3
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: zdrowie wróć!

przede wszystkim duzo bialka. jajka, ser, mieso, migdaly, orzechy. od tego nie utyjesz, bo tyje sie glownie od weglowodanow prostych. wiec np. kanapka z chleba zytniego razowego z jajkiem albo serkiem powinna byc ok. na obiad ciemny ryz, kasza gryczana i wszytsko co nie oczyszczone.
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 18:38   #4
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: zdrowie wróć!

Przede wszytskim to się wybierz do lekarza (nie musi być to dietetyk), może to być lekarz rodzinny, on dobierze Ci dietę i poradzić coś na wypadające włosy i nie zapomnij o witaminach
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 19:32   #5
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: zdrowie wróć!

Ewelinciu dziś na 2TVP był program o anorektyczce... Prawie tak samo jak ja... Rodzice to wiedzideli i zaś mam prze***ane ... ja nie chce tyle żreć ale program o niej by,ł smutny
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 20:05   #6
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: zdrowie wróć!

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
Przede wszytskim to się wybierz do lekarza (nie musi być to dietetyk), może to być lekarz rodzinny, on dobierze Ci dietę i poradzić coś na wypadające włosy i nie zapomnij o witaminach
ooo z tym to sie nie zgadzam. o lekarzach mam jak najgorsze zdanie. szczegolnie o tych pierwszego kontaktu, bo specjalisci czasem nawet sie znaja na czyms. ale prawda jest taka, ze jednej osobie w mojej rodzinie to ja musialam rozpoznac chorobe i zaordynowac leki, a lekarz tylko przepisal recepte. przedtem chodzila od lekarza do lekarza i nikt nie wiedzial co jej jest i zapisywali leki bez sensu. (ja od razu trafilam w dziesiatke i pomoglo)a na odzywianiu to juz w ogole sie nie znaja. poczytajcie sobie artykuly przyklejona na gorze "od redakcji". nawet tam jest taki interesujacy kawalek na temat wiedzy lekarzy. takze do dietetyka mozna isc, ale z taka sprawa do lekarza rodzinnego nie ma sensu. oni tylko potrafia przepisac antybiotyk przy bolu gardla i apap. moze nie wszyscy. ja akurat tylko z takimi mialam stycznosc i nie ryzykowalabym, bo moga jeszcze zaszkodzic przez swoja niewiedze i ignoranctwo.
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 20:27   #7
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: zdrowie wróć!

też obejżałam ten program i strasznie się wystraszyłam! moja mama także go oglądała i teraz na mnie patrzy ze strony tej dziewczyny. porównuje... ja sobie strasznie zdrowie zniszzczyłam. wyjdziemy z tego nie martw się. dziś się ważyłam i przytyłam kilogram. najbardziej mi szkoda moich włosów są masakrycznie przerzadzone... okresu od pół roku prawie nie mam i tak strasznie boję się iść do gin bo jak mi przepisze jakieś hormony niezbyt i przytyję to całe moje dotychczasowe cierpienie na nic. ja sobie już powiedziałam TRZEA SIE WRESZCIE ZA SIEBIE WZIĄĆ ale z głową! pożąde jedzenie dużo witamin mało słodyczy i złego tłuszczu. a przedewszystkim SILNA WOLA. KONIEC Z TYM DAMY RADĘ! buziaki
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 20:37   #8
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: zdrowie wróć!

i jak dziś przypadkowo (bo nie chcę tego robić specjalnie) popatrzyłam w lustro na swój brzuch (a jadłam dziś normalnie jak człowiek) to zobaczyłam że sie powiększył i przestraszyłam się ale powiedziałam sobie Jak chcesz być normalna jak inni a przedewszystkim zdrowa to tak musi być i koniec! nawarzyłaś piwa to teraz go trzeba wypić. grut to się nie załamywć. ATY Hogatko kup sobie witaminki CENTRUM są super. jak je zazywam to wraca mi chumor chęć do zycia i siły do walki;*
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 20:50   #9
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: zdrowie wróć!

Brzuszek nawet u osoby szczuplej wysuwa sie do przodu po calym dniu jedzenia za sprawą pozywienia, ktore sie w nim znajduje. On nie nabiera tluszczu w ciagu pol doby, to niewykonalne Ewelinko.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:07   #10
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: zdrowie wróć!

Taak damy rade... chociaż ten brzuch wszystko komplikuje... on mi sie wydaje taki wkurzający.... no ale trza żyć, trzea zdrowiećmusi być dobrze trzymaj sie też
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:44   #11
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: zdrowie wróć!

Na wypadanie włosów i paznokci są fajne tabletki Levitan z drożdży piwnych. Ja je biorę i są OK.
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 09:04   #12
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: zdrowie wróć!

Cytat:
Napisane przez livy
ooo z tym to sie nie zgadzam. o lekarzach mam jak najgorsze zdanie. szczegolnie o tych pierwszego kontaktu, bo specjalisci czasem nawet sie znaja na czyms. ale prawda jest taka, ze jednej osobie w mojej rodzinie to ja musialam rozpoznac chorobe i zaordynowac leki, a lekarz tylko przepisal recepte. przedtem chodzila od lekarza do lekarza i nikt nie wiedzial co jej jest i zapisywali leki bez sensu. (ja od razu trafilam w dziesiatke i pomoglo)a na odzywianiu to juz w ogole sie nie znaja. poczytajcie sobie artykuly przyklejona na gorze "od redakcji". nawet tam jest taki interesujacy kawalek na temat wiedzy lekarzy. takze do dietetyka mozna isc, ale z taka sprawa do lekarza rodzinnego nie ma sensu. oni tylko potrafia przepisac antybiotyk przy bolu gardla i apap. moze nie wszyscy. ja akurat tylko z takimi mialam stycznosc i nie ryzykowalabym, bo moga jeszcze zaszkodzic przez swoja niewiedze i ignoranctwo.
Nie zawsze, są lekarze, którzy się na tym znają i wcale nie przypisują leków, wręcz przeciwnie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:31   #13
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: zdrowie wróć!

By włosy przestały wypadać a paznokcie przestały być kruche i łamliwe,musisz je odżywić od wewnątrzMusisz im dostarczyć żelazo,biotynę,wit.A,kwas foliowy i wit. z grupy B.Potrzebujesz też białka,które jest podstawowym budulcem komórek organizmu(dlatego powinnaś jeść chude mięso)i nienasyconych kwasów tłuszczowych(znajdziesz je w tłuszczach roślinnych-w dodatku są bogate w niezbędna dla ciebie wit. E)Produkty uzupełniające to krzem,cynk i magnez.,czyli żółtopomarańczowe warzywa i owoce,fasola,groch,pestki dyni i słonecznika.Zamień kawę na napar z pokrzywy

Co powinnaś jeść?
-kalafior
-brokuły
-drożdże
-soczewicę
-nabiał
-orzechy i migdały
-szpinak oraz inne warzywa zielonolistne
-galaretkę z indyka
-kiełki zbożowe
-galaretki owocowe
-pij piwo

Czego powinnaś unikać?
-nadmiaru produktów zbożowych
-cukru
-bardzo słodkich owoców-zbyt duża ilość węglowodanów sprzyja szybkiemu przetłuszczaniu się włosów;może nawet prowadzić do tłustego łupieżu i zaburzeń mieszków włosowych
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:34   #14
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: zdrowie wróć!

kawa zmieniona na napar z pokrzywy? a budzi przynajmniej?

po drozdzach mam problem ze skora twarzy, czy to normalna reakcja? no i to piwo u mnie nie przejdzie
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:39   #15
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: zdrowie wróć!

Ten napar z pokrzywy zamiast kawy to po południuJako skuteczny pobudzacz propnuję herbatke Mate lub białą(bardziej pobudza niż czarna)
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:44   #16
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: zdrowie wróć!

o białej mi pisałaś a Mate? pobudza znacznie mocniej niż kawa? bo ta na mnie chyba przestała działąc.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:52   #17
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: zdrowie wróć!

Sorry Suz,ale teraz ci nie znajde artkułu o niej.Wiem w jakiej jest gazecie,ale nie wiem,w którym numerzeJeśli chcesz moge jutro lub jeszcze dzisiaj zamieścic ten artykuł.Tylko nie wiem jak bo jest on długi,a mnie już bolą ręceBrat nie chce podłączyc skanera
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:59   #18
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: zdrowie wróć!

alez rozumiem! nie spiesz sie w ogole Sandrus
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 13:32   #19
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Question Dot.: zdrowie wróć!

a będzie dobrze jeśli oprócz normalnego jedzenia zjem 100 gramów orzechów ziemnych dziennie?
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 15:01   #20
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: zdrowie wróć!

Będzie bardzo dobrze
Chociaż lepsze pod względem odżywczym są włoskie i migdały, a moim zdaniem też smaczniejsze. To świetny produkt, masę cennych substancji zawiera. Bardzo dobry pomysł, Ewelina!
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.