Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 09:46   #1921
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
ranka, orchid rose daje naturalny efekt, który jest bardzo delikatny jeśli słabiej nim maźniesz. Ja nakładam pędzlem do różu TBS i musiałabym się nieźle namachać żeby uzyskać na twarzy taki efekt jak na tej fotce na ręce.

Wiecie, że są dołożone błyszczyki Chanel?
Chyba nie oprę się i kliknę sobie Aqualumiere Bonbon na zapas, bo szybko mi schodzi, a jestem w nim zakochana
oooOOoo ja tez mialam ochote na Bonbona i vanille moglabys napisac cos wiecej o bonbonie??

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość

pryzmy crazy pink, tylko powiedzcie mi proszę - czy to dobry wybór? bo kwc niewiele mi powiedziało


Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
czy ktoś ma moze ten blyszczyk?
http://oth.strawberrynet.com/product...oChar=L#DETAIL
zastanawiam sie nad blyszczykiem pasujacym do orchid, mysle tez nad iris chanela
iris mam

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość


faktycznie jest amorek, ale cena dość wysoka...


A z JT dodali Vanilla Soul, Toffee R&B, Marschmallow Electro i Disco Melon.
mnie kusi Vanilla Soul ale nie klikam bo chyba bedzie juz w normalniej ofercie co?
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie ukrywam, że pomogła mi prosta wskazówka ze strony Clinique'a - taka fajna tabela z podziałem na grupy kolorów KLIK - ułatwia sprawę
dzieki

Cytat:
Napisane przez iwmar_1 Pokaż wiadomość
Serenitko, dzięki,że mnie wyręczyłaś i wkleiłaś zdjęcia dziś nawet próbowałam sobie pstrykać zdjęcia, ale efekt był hmm-"mało zadowalający"

Rzeczywiście Orchid jest subtelny-wygląda bardzo naturalnie,no chyba,ze pomacha sie trochę pędzlem, ale do takiego mocnego efektu nie doszłam (tylko jak dla mnie jest bardziej brzoskwiniowy niż różowy). Wcześnie miałam dylemat Orchid czy Reflex, ale jestem zadowolona z wyboru Jeszcze spoglądam jednym okiem na Narcisse, ale chyba wtedy jak dostanę meeega podwyżkę, a na to się nie zapowiada

Dimiti- m.in dzięki Twoim opisom zdecydowałam sie kliknąć krejzole
prosze hym ja bede musiala rozmyslac nad tymi rozami ale poki co place za to co mam w koszyku i na reszte zakupow robie sobie szlaban bo dolar nie przeraza!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:49   #1922
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
idę szukać



a mogłabym sie do ciebie usmiechnąć o małą próbeczkę
Jasne, pisz na PW

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oooOOoo ja tez mialam ochote na Bonbona i vanille moglabys napisac cos wiecej o bonbonie??



iris mam


mnie kusi Vanilla Soul ale nie klikam bo chyba bedzie juz w normalniej ofercie co?
dzieki


prosze hym ja bede musiala rozmyslac nad tymi rozami ale poki co place za to co mam w koszyku i na reszte zakupow robie sobie szlaban bo dolar nie przeraza!
Ewelinko, mogłabym się usmiechnąć do Ciebie o zdjęcie iryska na ustach?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:50   #1923
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Jasne, pisz na PW
juz piszę
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:51   #1924
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja też dużo bym dała za próbkę tego Cliniqa 03 . Mam 35 lat i pocieszam się, że może faktycznie na młodym buziaczku kosmetyki inaczej się sprawują. Mam jeszcze prawie pół tubki EL coś tam coś tam matte /w domu sprawdzę/ i chyba wystawię go na wymiankę za revlona 180
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:53   #1925
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Jasne, pisz na PW



Ewelinko, mogłabym się usmiechnąć do Ciebie o zdjęcie iryska na ustach?
tylko nie wiem czy cokolwiek bedzie widac bo nie umiem robic na tym aparacie zeby ostrosc byla lepsza i kolor uchwycil no ale postaram sie
to te JT nowe do stalej oferty polecialy tak?? ide szukac jeszcze raz tego linka chanela
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:54   #1926
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tylko nie wiem czy cokolwiek bedzie widac bo nie umiem robic na tym aparacie zeby ostrosc byla lepsza i kolor uchwycil no ale postaram sie
to te JT nowe do stalej oferty polecialy tak?? ide szukac jeszcze raz tego linka chanela


Na razie są, ale czy to stała oferta, to trudno opwiedzieć. Mnie kusi ten waniliowy, ale z tego co wiem, on jest bardzo jasny...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:58   #1927
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość


Na razie są, ale czy to stała oferta, to trudno opwiedzieć. Mnie kusi ten waniliowy, ale z tego co wiem, on jest bardzo jasny...
sa jego zdjecia na poczatku watku truskawkowego wlasnie jest taki dosc jasny i ma pelno drobinek, tez mnie troche kusi ale ja rozmyslam czy nie kliknac dagree i violette
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 10:04   #1928
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sa jego zdjecia na poczatku watku truskawkowego wlasnie jest taki dosc jasny i ma pelno drobinek, tez mnie troche kusi ale ja rozmyslam czy nie kliknac dagree i violette
Ja wczoraj kliknęłam dagree i violette i pomadkę diora jasny, transparentny róż. Mam nadzieję, że nie okaże się wielką purchawką
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:06   #1929
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kliknęłam dagree i violette i pomadkę diora jasny, transparentny róż. Mam nadzieję, że nie okaże się wielką purchawką
a nie boisz sie w dagree tych niebieskich drobinek albo ze violette bedzie ciemny?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:14   #1930
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

jeśli kolor nie jest przekłamany to nie będzie ciemny . Zależało mi na takim ciepłym odcieniu wrzosiku, nie na takim ostrym jaki znajduje się tam poniżej /violet jakiś tam, zapomniałam całej nazwy/. Parę tygodni temu kliknęłam violet YSL ale był faktycznie ciemny i oddałam mamie . Z tym, że tą ciemność było widać na zdjęciu, tylko ja myślałam, że na ustach się rozjaśni.
Hm.., a jeśli chodzi o niebieskie drobinki to przyznam szczerze, że nie doczytałam o tym w angielskim opisie . Była o tym mowa?
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:39   #1931
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
jeśli kolor nie jest przekłamany to nie będzie ciemny . Zależało mi na takim ciepłym odcieniu wrzosiku, nie na takim ostrym jaki znajduje się tam poniżej /violet jakiś tam, zapomniałam całej nazwy/. Parę tygodni temu kliknęłam violet YSL ale był faktycznie ciemny i oddałam mamie . Z tym, że tą ciemność było widać na zdjęciu, tylko ja myślałam, że na ustach się rozjaśni.
Hm.., a jeśli chodzi o niebieskie drobinki to przyznam szczerze, że nie doczytałam o tym w angielskim opisie . Była o tym mowa?
na kwc byla ma takie niebieskie drobinki wlasnie i usta wygladaja po nim jakby byly polukrowane, wlasnie ja bym chciala zeby ten violette byl takim zimnym jasnym wrzosem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 10:45   #1932
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
na kwc byla ma takie niebieskie drobinki wlasnie i usta wygladaja po nim jakby byly polukrowane, wlasnie ja bym chciala zeby ten violette byl takim zimnym jasnym wrzosem
hi hi więc jedyne wyjście to poczekać na moje wrażenia - ostatnio czekałam na paczkę ok 10 dni.
Mam nieśmiałe pytanie - czy ktoś mógłby poratować mnie malutkimi próbkami tego pudru cliniqa 03 i podładu revlona 180? Chciałabym je kupić ale boję się tak w ciemno. W sumie co do revlona odcień obojętnie jaki, najważniejsze aby sprawdzić jak kryje, jaki trwały itp
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:45   #1933
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
ja też dużo bym dała za próbkę tego Cliniqa 03 . Mam 35 lat i pocieszam się, że może faktycznie na młodym buziaczku kosmetyki inaczej się sprawują. Mam jeszcze prawie pół tubki EL coś tam coś tam matte /w domu sprawdzę/ i chyba wystawię go na wymiankę za revlona 180
Giga, ja mam tego cliniqua 03, kupionego na Tru, z chęcia ci prześlę próbkę, bo już nie mogę się doczekać kiedy się skończy i będą mogła kupic La Prairie (o ja durna był po 123 a teraz jest 148 wrrr). Podeślij adres na priv i postaram się wysłać przed weekendem. Kolor jest istotnie neutralny, ale u mnie z kolei nie tyle tynkował co świetnie podkreślał meszek na twarzy.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:46   #1934
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kliknęłam dagree i violette i pomadkę diora jasny, transparentny róż. Mam nadzieję, że nie okaże się wielką purchawką
ja ostatnio 2 Diora szminki kupiłam i jedna jest 2007 a druga 2006 ( perel shine ) ale na chinskich stronach nadal jest sa wogóle jak błyszczyki niewidoczne na ustach jestem zachwycona nawilzają fajnie jedyne znikaja szybko
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:59   #1935
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja ostatnio 2 Diora szminki kupiłam i jedna jest 2007 a druga 2006 ( perel shine ) ale na chinskich stronach nadal jest sa wogóle jak błyszczyki niewidoczne na ustach jestem zachwycona nawilzają fajnie jedyne znikaja szybko
łe, no to ekstra - a w dodatku takie ładniutkie ma opakowanie
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 11:03   #1936
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Serenitko niestety na ustach mi nie wychodzi wogole albo niewyrazne, albo za ciemne albo za rozowe wogole nie lapie jego koloru jedynie dobrze wyszedl kolor na rece i w opakowaniu wiec przynajmniej je wkleje w miare dobrz wyszlo jeszcze zdjecie przy swietle wlaczonym ale kolor przeklamany wiec nie wklejam, sprobuje jeszcze zrobic jakies moze sie uda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iris.jpg (26,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iris2.jpg (32,7 KB, 20 załadowań)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 11:25   #1937
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

DKNY Męska woda toaletowa EDT Spray DKNY 50ml 58 zł
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 11:40   #1938
fuego86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

a co mozecie mi powiedziec na temat tuszu do rzes clinique? Mialam High Impact i bylam zadowolona, Chcialam zamowic,ale widze ze pojawily sie jakies nowe. Warto zaryzykowac?
fuego86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 11:57   #1939
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sa jego zdjecia na poczatku watku truskawkowego wlasnie jest taki dosc jasny i ma pelno drobinek, tez mnie troche kusi ale ja rozmyslam czy nie kliknac dagree i violette
Jest zdjęcie Dragee w zdobyczach na początku, wygląda na zupełnie biały.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a nie boisz sie w dagree tych niebieskich drobinek albo ze violette bedzie ciemny?
Violette nie będzie ciemny. Ja się boję, że będzie siny

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Serenitko niestety na ustach mi nie wychodzi wogole albo niewyrazne, albo za ciemne albo za rozowe wogole nie lapie jego koloru jedynie dobrze wyszedl kolor na rece i w opakowaniu wiec przynajmniej je wkleje w miare dobrz wyszlo jeszcze zdjecie przy swietle wlaczonym ale kolor przeklamany wiec nie wklejam, sprobuje jeszcze zrobic jakies moze sie uda
Dzięki Na ustach bardziej wpada w róż czy w beż? Chyba go kliknę
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 12:10   #1940
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

zastanawia mnie dziwna rzecz.. dzisiaj ponoć przyszły moje paczki, łączna ich wartość to 415 zł (3 kosmetyki). A mama powiedziała mi, że naliczone opłaty to 309 zł! Jak to możliwe? Przecież cło nie powinno przekroczyć 100 zł, a opłaty to 5 zł za paczkę, czyli 15 zł. Kompletnie nie rozumiem Jutro przyjdzie listonosz ponownie, to się dowiem. Tak czy inaczej
Szkoda, że mnie nie było.. bo to jakieś nieporozumienie musi być
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:13   #1941
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
zastanawia mnie dziwna rzecz.. dzisiaj ponoć przyszły moje paczki, łączna ich wartość to 415 zł (3 kosmetyki). A mama powiedziała mi, że naliczone opłaty to 309 zł! Jak to możliwe? Przecież cło nie powinno przekroczyć 100 zł, a opłaty to 5 zł za paczkę, czyli 15 zł. Kompletnie nie rozumiem Jutro przyjdzie listonosz ponownie, to się dowiem. Tak czy inaczej
Szkoda, że mnie nie było.. bo to jakieś nieporozumienie musi być
Layla a czy zapłaciłaś już vat?
Marioli o ile się nie mylę (była jakaś pomyłka) kazano kiedyś napisać oświadczenie, ze nie przyjmuje paczek i prosi o ponowne naliczenie opłat. Może Mariola się pojawi i pomoże...
Ale historia


Tak sobie myślę...a może dziady doliczyli vat i cło??Ale to chyba niemożliwe
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:14   #1942
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Layla, faktycznie przykra sprawa... Chyba trochę przesadzili Nie dość, że długo się czeka na ich UC obsługę, to jeszcze taki niespodzianki...

Ciekawa jestem jak tym razem ze mna się obejdą... Też czekam na kilka przesyłek.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:15   #1943
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

historia z piekla rodem
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:31   #1944
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
zastanawia mnie dziwna rzecz.. dzisiaj ponoć przyszły moje paczki, łączna ich wartość to 415 zł (3 kosmetyki). A mama powiedziała mi, że naliczone opłaty to 309 zł! Jak to możliwe? Przecież cło nie powinno przekroczyć 100 zł, a opłaty to 5 zł za paczkę, czyli 15 zł. Kompletnie nie rozumiem Jutro przyjdzie listonosz ponownie, to się dowiem. Tak czy inaczej
Szkoda, że mnie nie było.. bo to jakieś nieporozumienie musi być
to musi byc nieporozumienie!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Jest zdjęcie Dragee w zdobyczach na początku, wygląda na zupełnie biały.



Violette nie będzie ciemny. Ja się boję, że będzie siny



Dzięki Na ustach bardziej wpada w róż czy w beż? Chyba go kliknę
wlasnie jasny z niebieskimi drobinkami na pewno ciekawy i kusi mnie on i violette to moze sie skusze jednak? a Ty co nie myslalas nad dagree? tylko nad vanilla soul? na ustach chyba bardziej w bez wpada ten roz to lekko sie przebija z niego ale na ustach go nie widac, tak jakby sie zlal z kolorek ust i zostal sam bezyk eee ssiny violette? pytalam jednej wizazanki, ktora go miala i napisala ze byl bardzo fajny i go szczerze poleca
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:44   #1945
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

a powiedzcie cienie metaliczne i długotrwale jakiej firmy zamowic?
pare rzeczy znalazlam aby zamowic ale czekam na 1 paczke wiec z zamowieniem sie wstrzymam.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:51   #1946
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to musi byc nieporozumienie!!


wlasnie jasny z niebieskimi drobinkami na pewno ciekawy i kusi mnie on i violette to moze sie skusze jednak? a Ty co nie myslalas nad dagree? tylko nad vanilla soul? na ustach chyba bardziej w bez wpada ten roz to lekko sie przebija z niego ale na ustach go nie widac, tak jakby sie zlal z kolorek ust i zostal sam bezyk eee ssiny violette? pytalam jednej wizazanki, ktora go miala i napisala ze byl bardzo fajny i go szczerze poleca
A napisała coś więcej o kolorze? Ja nie chcę Dragee a w wanilii kusi mnie tylko zapach, bo ja nie lubię takich białych ust Mnie nie pasują.


Layla, bez sensu, musisz to wyjaśnić...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:52   #1947
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dimiti..strasznie przepraszam ale za diabła nie mam czasu przekopywac wątku, czy ten błyszczyk co dałas na zdjęciu ma cos z niebieskim? dobrze zrozumiałam? sliczny jest! Podasz mi jego nazwę i kolor?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:53   #1948
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

zaczynaja mi sie mieszac te wątki

dimiti pokazywala Chanela Levres Scillantes Iris
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:54   #1949
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dimiti..strasznie przepraszam ale za diabła nie mam czasu przekopywac wątku, czy ten błyszczyk co dałas na zdjęciu ma cos z niebieskim? dobrze zrozumiałam? sliczny jest! Podasz mi jego nazwę i kolor?

Nie, niebieskie drobinki ma Juicy Tubes Dragee, ten ze zdjęcia Dimiti to Chanel iris.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 12:58   #1950
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

wszystko oczywiście pokręciłam, dziękuję dziewczyny niemniej jest cudny i ciężko mi się będzie powstrzymac
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.