Wieczorki pieknosci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 20:37   #1
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282

Wieczorki pieknosci


Witam wszystkie panie!

Wpadl mi do glowy pomysl zorganizowania sobie relaksujacego i upiekszajacego wieczorku pieknosci... Mam w zwiazku z tym pytanko, czy Wy robilyscie juz cos takiego? Macie na to jakies "przepisy"? ) Z gory dziekuje!
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 21:13   #2
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Wieczorki pieknosci

Zalezy co dokladniej chcesz osoagnac, dla mnie malym wieczorkiem 'pieknosci' jest przyjemny prysznic z cynamonowym-wlasnorecznie robionym peelingiem, pozniej nalozenie maseczki na wlosy i na twarz, porzadne nasmarowanie sie balsamem, moze pozniej namalowanie ciekawych wzorkow na dokaldnie przygotowanych paznokciach itd itd zalezy czego skora potrzebuje
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 23:02   #3
Sachmet
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 85
Dot.: Wieczorki pieknosci

Ja staram się robić takie wieczorki w soboty (wtedy mam przeważnie czas). Zaczynam od kąpieli, myję głowę, nakładam na wlosy odżywkę i w ciało wsmarowywuje jakiś odżywczy balsam. Poźniej robię parówkę oczyszczającą dla mojej twarzy, po parówce peeling (ziarnisty), maseczka oczyszczająca z glinką, a później maseczka na naczynka. Po tym wszystkim myję twarz żelem, tonik no i oczywiście standardowo krem na twarz. No i chyba to tyle. Ufff ale się rozpisałam
Sachmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 23:48   #4
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Wieczorki pieknosci

Sachmet- a jak dokładnie wygląda parówka? czy mogłabyś opisać do momentu nakładania kremu na twarz ?
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 00:02   #5
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wieczorki pieknosci

Cytat:
Napisane przez nikki999
Sachmet- a jak dokładnie wygląda parówka? czy mogłabyś opisać do momentu nakładania kremu na twarz ?
nie wiem jak parowke robi Sachmet , ale powiem ci jak robie ja wrzucam do miski pare torebek rumianku badz szalwi , zalewam to wrzatkiem tak do polowy miski , nachylam sie twarza i przykrywam cala glowe recznikiem jak i miske zeby para nie uciekala i tak przez chwil kilka
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 00:15   #6
Sachmet
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 85
Dot.: Wieczorki pieknosci

Ja tak jak moee robię parówkę z rumianku, zaparzam go i pózniej nachylam się nad wywarem i tak ok 15-20 min
Sachmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:51   #7
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wieczorki pieknosci

W takie wieczorki robię obowiązkowo peeling z kawy, soli, cukru i oliwy z oliwek. Potem odżywka z waxa, peeling enzymatyczny, maseczka z zielonej glinki, albo aspirynki. Potem moczenie łapek w oliwie z oliwek z dodatkiem cytryny, a na koniec dokładne wysmarowanie ciała balsamem o stop odpowiednim kremem.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 19:59   #8
Miel
Raczkowanie
 
Avatar Miel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: borough green
Wiadomości: 262
Dot.: Wieczorki pieknosci

ja zazwyczaj robie sobie "popoludnia" urody.
najwazniejsze jest to zeby nikt sie nie krecil dokola, a Ty jestes sama w domku.
i tak w kolejnosci : peeling buzi, parowka, peeling kawowy ciala, maseczka na twarz i wlosy, depilacja DEPILATOREM a nie na maszynka na szybko jak zazwyczaj, potem balsamy ujedrniajace, regulacja brwi, a na koniec manikiura i pedikiura ;. w przerwach miedzy zabiegami pieknosci cappucino, czekoladka, winko...
UWIELBIAM takie popoludnia, moze jutro znajde troche czasu?
Miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 21:54   #9
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Wieczorki pieknosci

Moee, Sachmet- dziekuje za odpowiedż, tak się słożyło, żem am w domu rumianek to dzisiaj chyba troszkę kąpiel odprężająca i paróweczka
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 23:25   #10
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Wieczorki pieknosci

Ja to zawsze najpierw relaksująca kąpiel potem duzo balsamu Potem myje głowe , robie na włoskach maseczke i potem daje odżywke. Czasem tez stosuje olejek rycynowy Nastepnie peeling robie buśki i wogole szoruje i pielegnuje czym sie da Potem daje olejek rycynowy na paznokcie i robie im masaz jak sie wchłonie to krem do rąk. To tak przeważnie ale róznie bywa Pozdrawiam
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 23:28   #11
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Wieczorki pieknosci

Kadunia ja odwrotnie najpierw robie peeling a potem myje głowe, bo ja jak to ja, zawsze mi się gdzieś coś do włosów musi czepić
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 23:58   #12
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Wieczorki pieknosci

Cytat:
Napisane przez nikki999
Kadunia ja odwrotnie najpierw robie peeling a potem myje głowe, bo ja jak to ja, zawsze mi się gdzieś coś do włosów musi czepić
Hahah norma
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 00:11   #13
Perceive girl
Raczkowanie
 
Avatar Perceive girl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 51
Dot.: Wieczorki pieknosci

ja wlasnie dzisiaj zrobilam sobie taki wieczorek peeling kawowy calego ciala z masazem, maseczka oczyszczajaca na twarz, henna treatment wax na włoski, potem balsam i krem a na koniec zajelam sie pazurkami super sprawa i pelny relaks staram sie systemtycznie to robic o ile tylko czas pozwala do tego wcinam silice codziennie polecam kazdemu
Perceive girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 02:08   #14
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Wieczorki pieknosci

wieczorki piękności ? tak, robię sobie , zazwyczaj z moim chłopakiem, bo wieczorki spędzamy razem, więc jemu też się trafia wtedy "dbanie o urodę" , a czasami organizuję też tzw; weekendy spa w domku ..wtedy chodzę od rana do południa w szlafroku i lepiej nie zagladać wtedy do mnie w odwiedziny , kiedyś robiłyśmy sobie z moją koleżanką takie wieczorki, kiedy jedna u drugiej zostawała na noc i nie miałyśmy co robić, a spać nam się nie chciało , niedość, że jedna drugiej zabiegi robiła to jeszcze było przy tym dużooo zabawy !!!
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.