Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-20, 11:19   #3541
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez evitka21
przeoczyłam twojego posta ;-)
witaj shadi!!!!
w ogóle to średnio sie bawilismy,bo było bardzo drogo tam na miejscu,wszędzie daleko i.... często padało.....
ale nie bede tu offtopikować....już...
ehhh tak bywa niestety... ja akurat w wawie smazyłam się w w tym zarze
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 12:24   #3542
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Szkoda że nie ma L_V Bo ja już o te wypryski zaczynam podejrzewać ....skrobie kukurydzianą!!!!!! A L-V z tego co pamiętam pisała że nie lubi sie ze skrobia.....
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 12:44   #3543
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez evitka21
ale nie bede tu offtopikować....już...
Evitko, toć tu plotki są, więc nie ma czegoś takiego jak offtopic A wakacji i tak Ci strasznie zazdroszczę, bo ja w tym roku chyba w ogóle nie wyjeżdżam - no trudno.
Tak w ogóle to chyba w każdym temacie na Biochemii jest offtopic a Sandija się pewnie szalenie ucieszy, jak wróci i zobaczy te tematy o kolczykach i wosku.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 13:14   #3544
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Szkoda że nie ma L_V Bo ja już o te wypryski zaczynam podejrzewać ....skrobie kukurydzianą!!!!!! A L-V z tego co pamiętam pisała że nie lubi sie ze skrobia.....
Pisała chyba, że jej cięzko całkowicie usunac skrobiez buzi, zostają resztki na noc i to może zapychać...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 13:15   #3545
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Evitko, toć tu plotki są, więc nie ma czegoś takiego jak offtopic A wakacji i tak Ci strasznie zazdroszczę, bo ja w tym roku chyba w ogóle nie wyjeżdżam - no trudno.
Tak w ogóle to chyba w każdym temacie na Biochemii jest offtopic a Sandija się pewnie szalenie ucieszy, jak wróci i zobaczy te tematy o kolczykach i wosku
wiem rayane że ploty to ploty ,ale chodziło mi raczej że moje marudzenia nad wakacjami to niezbyt ciekawy temat i nie chce śmietnika robić .Chcicłam to ładnie ująć,no. ;-)
ale dziekuję
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 15:09   #3546
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny a kiedy wraca Sandija?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 15:46   #3547
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez evitka21
przeoczyłam twojego posta ;-)
witaj shadi!!!!
w ogóle to średnio sie bawilismy,bo było bardzo drogo tam na miejscu,wszędzie daleko i.... często padało.....
ale nie bede tu offtopikować....już...
pocieszę cię, że ja jadę do teściów, bo tak się składa, że mieszkają nad morzem (dobrze, że daleko)
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 18:57   #3548
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
Tak w ogóle to chyba w każdym temacie na Biochemii jest offtopic a Sandija się pewnie szalenie ucieszy, jak wróci i zobaczy te tematy o kolczykach i wosku.
a to z pewnością... Co do offtopiców to owszem, częstokroć tytuł wątku jest zapowiedzią zaledwie kilku pierwszych postów .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 21:51   #3549
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witam wszystkie zafiltrowane
Jestem nowa. Nie ma tu na forum wątku powitalnego, więc postanowiłam napisac na plotach.
Podczytywałam Was od jakiegoś czasu i postanowiłam wreszcie dołączyć, choc nie pozwalała mi na to do tej pory moja 9-miesięczna córcia
Teraz aniołek śpi, ale czasami szaleje i do 22 a potem to juz jestem taka wykończona, że mi się nic nie chce. Jeszcze cos poczytam ale myślec i pisac to już nie za bardzo
Pozdrawiam bardzo, bardzo, bardzo
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 22:28   #3550
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witaj Anah

jo tyż was witam, ale na krótko - jutro w nocy wyjeżdżam do Chorwacji, a mój arsenał filtrowy wciąż się rozszerza odkryłam filtr Ambre Solare czy jak to się zwie 30 - bezbarwna! pryskasz, chłodzi Cię (no tak, na pierwszym miejscu denat ), wmasowujesz i nie ma śladu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 22:32   #3551
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Anah, witamy
Aga, jak ja Ci zazdroszczę to nie masz pojęcia... baw się tam dobrze (zresztą na pewno będziesz) - masz się wybawić za swoje i za moje wakacje.

A ciekawe, czy po przyjeździe też napiszesz, że arsenał się rozszerzył - w końcu tam może być inny asortyment filtrowy - weź może dodatkową pustą walizeczkę.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 22:38   #3552
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
Anah, witamy
Aga, jak ja Ci zazdroszczę to nie masz pojęcia... baw się tam dobrze (zresztą na pewno będziesz) - masz się wybawić za swoje i za moje wakacje.

A ciekawe, czy po przyjeździe też napiszesz, że arsenał się rozszerzył - w końcu tam może być inny asortyment filtrowy - weź może dodatkową pustą walizeczkę.
chcesz zabić moich rodziców? ojciec już się ode mnie odgania jak diabeł od święconej wody gdy za nim ganiam z biodermą 40 przed jego smażeniem się na tarasie
obawiam się, że wcale nie będzie tak miło ze względu na upały - dziś we wrocku czekając na tramwaj pod dominikańską myślałam że najpierw klęknę i zwymiotuję, a później sobie niewinnie zemdleję masakra, klima pokazywała nawet 40* o 19 czy 20...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 22:43   #3553
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Aga,baw się dobrze na Chorwacji.Ja tydzień temu wróciłam z Makarskiej Riviery,upały nie do zniesienia i ani odrobiny wiatru.
Uwazaj na wodę w Adriatyku,wiele osób dostało dziwnego uczulenia( w tym mój mąz) ,ropne wypryski giganty na ramionach i plecach.Widziałam nawet dzieci z takimi objawami,a do tego swędziało go w nocy całe ciało ,tak,ze nie mógł spać.
Weź koniecznie coś odczulającego,np.wapno Calcium.
Dziwna sprawa z tą Chorwacją.Kiedyś jak tam jeździłam 17 lat temu,spędzaliśmy z rodzicami po 3 miesiące i nigny zadych problemów uczuleń,woda czysta..a teraz?
A do jakiej miejscowości jedziesz?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 22:45   #3554
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez anah
Witam wszystkie zafiltrowane
Jestem nowa. Nie ma tu na forum wątku powitalnego, więc postanowiłam napisac na plotach.
Podczytywałam Was od jakiegoś czasu i postanowiłam wreszcie dołączyć, choc nie pozwalała mi na to do tej pory moja 9-miesięczna córcia
Teraz aniołek śpi, ale czasami szaleje i do 22 a potem to juz jestem taka wykończona, że mi się nic nie chce. Jeszcze cos poczytam ale myślec i pisac to już nie za bardzo
Pozdrawiam bardzo, bardzo, bardzo
Witamy serdecznie na Biochemii
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 23:35   #3555
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witaj anah wątek powitalny był dawno temu, ale gdziś zniknął...

Agniesko, również zazdroszczę wakacji jak i tego arsenału filtrowego baw się dobrze!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 23:35   #3556
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Angi74
Aga,baw się dobrze na Chorwacji.Ja tydzień temu wróciłam z Makarskiej Riviery,upały nie do zniesienia i ani odrobiny wiatru.
Uwazaj na wodę w Adriatyku,wiele osób dostało dziwnego uczulenia( w tym mój mąz) ,ropne wypryski giganty na ramionach i plecach.Widziałam nawet dzieci z takimi objawami,a do tego swędziało go w nocy całe ciało ,tak,ze nie mógł spać.
Weź koniecznie coś odczulającego,np.wapno Calcium.
Dziwna sprawa z tą Chorwacją.Kiedyś jak tam jeździłam 17 lat temu,spędzaliśmy z rodzicami po 3 miesiące i nigny zadych problemów uczuleń,woda czysta..a teraz?
A do jakiej miejscowości jedziesz?
yy, to mnie pocieszyłaś ale od maja jadę na prochach przeciwalergicznych (niech żyją pyłki ), więc może obędzie się bez dodatkowego zaopatrzenia...
nie będę w jednej miejscowości, raczej w każdej wybranej przez rodzinkę po półtora dnia, więc nawet nie wiem
nie ma to jak spontan
właśnie się konserwuję, myślicie że 5 warstw lakieru na moich paznokciach u stó (2xpodkładowa, 2xkolor, 1xpodkład jako zabezpieczenie - mam sinego paznokcia, nie moja wina ) przetrwają tydzień? mam nadzieję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-20, 23:54   #3557
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Aguś,droga jest super,świetne nowe autostrady na Chorwacji.Polecam jechać przez Austrię.
Napisz koniecznie po powrocie o wrazeniach.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 00:00   #3558
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Fajnie macie dziewczyny, ja uwielbiam podróże, odpoczynek w fajnych miejscach, ale niestety w tym roku muszę siedzieć całe wakacje w Wawie, to straszne jest, szczególnie, że to mój pierwszy taki rok bez żadnego wyjazdu. Pocieszam się, że w przyszłym roku to sobie może odbije
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 00:32   #3559
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Wróciłam dzisiaj ze wsi
Za kilka dni wybieram się do Krakowa, na weekend do Poznania a potem albo wracam, albo znowu wybiorę się na wieś. Połowa sieprnia - Bieszczady. Cudne mi się wakacje szykują

Ładnie się, delikanie na ciele opaliłam. Wszyscy po dwutygodniowej nieobecności pytają mnie czemu taka blada wracam. Po prostu powoli - i zdrowiej - nabrałam kolorków
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 01:46   #3560
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Fajnie macie dziewczyny, ja uwielbiam podróże, odpoczynek w fajnych miejscach, ale niestety w tym roku muszę siedzieć całe wakacje w Wawie, to straszne jest, szczególnie, że to mój pierwszy taki rok bez żadnego wyjazdu. Pocieszam się, że w przyszłym roku to sobie może odbije
Ja tak samo. Jestem singielka od jakiegos czasu, wokol same pary i nawet nie chce mi sie gdziekolwiek jechac jako piate kolo u wozu. Planuje jednak przeprowadzic sie do Warszawy, wiec za jakis czas tylko tym bede zyla Zeszle wakacje mialam wspaniale, ciagle w rozjazdach. Coz, moze sobie odbije pozniej
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 06:31   #3561
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Jutro rano minie równo miesiąc mojego pobytu w Jastarni, ależ ten czas leci.
W tym roku pogoda dopisuje niesamowicie - od 4 tygodni padało tylko 2 razy po pół godziny. Cały czas błękit i słoneczko, czasami cudowny mocny wiatr.

Jeśli chodzi o opaleniznę to melduję brak. Duet A-L i spray Biodermy okazał się niezwykle skuteczny.

Pozdrawiam was serdecznie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 07:50   #3562
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ależ ten czas leci . Też odliczam dni do wyjazdu . Człowiek to jednak potrzebuje takiego oderwania się od codzienności, choćby takiego tygodnia (który minie w szaleńczym tempie), który pozwoli podładować akumulatory .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 08:40   #3563
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

anah witaj fajnie, że do nas dołączyłaś.
aga szerokiej drogi, i koniecznie daj znać jak wrócisz.
Basiu na pocieszenie - ja też póki co siedzę w Warszawie. I jak wyjadę to dopiero w drugiej połowie sierpnia. Ale i tak wolę mieć urlop jak jest trochę chłodniej nie w takie upały, jak teraz panują.
Ivvonko to fajnie, że przenosisz się do Warszawy, może będziemy sąsiadkami
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 09:42   #3564
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

dzięki dziewczyny za życzenia
eh, zaraz muszę lecieć na pocztę na czułe chwile z paniami pracującymi
na szczęście jest zachmurzone niebo
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 09:48   #3565
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Angi74
Aga,baw się dobrze na Chorwacji.Ja tydzień temu wróciłam z Makarskiej Riviery,upały nie do zniesienia i ani odrobiny wiatru.
Uwazaj na wodę w Adriatyku,wiele osób dostało dziwnego uczulenia( w tym mój mąz) ,ropne wypryski giganty na ramionach i plecach.Widziałam nawet dzieci z takimi objawami,a do tego swędziało go w nocy całe ciało ,tak,ze nie mógł spać.
Weź koniecznie coś odczulającego,np.wapno Calcium.
Dziwna sprawa z tą Chorwacją.Kiedyś jak tam jeździłam 17 lat temu,spędzaliśmy z rodzicami po 3 miesiące i nigny zadych problemów uczuleń,woda czysta..a teraz?
A do jakiej miejscowości jedziesz?
O rany, brzmi to groźnie Ja też właśnie jadę do Chorwacji, na wyspę Murter, i co gorsza, zamierzam nurkować A tu jakaś woda dziwna...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 09:51   #3566
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Jutro rano minie równo miesiąc mojego pobytu w Jastarni, ależ ten czas leci.
W tym roku pogoda dopisuje niesamowicie - od 4 tygodni padało tylko 2 razy po pół godziny. Cały czas błękit i słoneczko, czasami cudowny mocny wiatr.

Jeśli chodzi o opaleniznę to melduję brak. Duet A-L i spray Biodermy okazał się niezwykle skuteczny.

Pozdrawiam was serdecznie.
Kate, ciepłe pozdrowienia Jak patrzę, jaka w tym roku aura nad polskim morzem, to mi żal, że jadę do tej całej Chorwacji... Ale ja mam takie szczęście, że gdybym wybrała sie nad Bałtyk, to byłyby to z pewnością jedyne dwa tygodnie okropnej pogody Tak jak w zeszłym roku, wszyscy wracali opaleni i wysmażeni i się dziwili, co ja tak narzekam, że jakąś pogodę miałam brzydką A ja miałam bardzo zdrowe wakacje, ani jednego dnia umożliwiającego opalanie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 10:17   #3567
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
O rany, brzmi to groźnie Ja też właśnie jadę do Chorwacji, na wyspę Murter, i co gorsza, zamierzam nurkować A tu jakaś woda dziwna...
Nurkować mozesz spokojnie,woda jest brudna przy plazach w głębi super !
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 10:22   #3568
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez anah
Witam wszystkie zafiltrowane
Jestem nowa. Nie ma tu na forum wątku powitalnego, więc postanowiłam napisac na plotach.
Podczytywałam Was od jakiegoś czasu i postanowiłam wreszcie dołączyć, choc nie pozwalała mi na to do tej pory moja 9-miesięczna córcia
Teraz aniołek śpi, ale czasami szaleje i do 22 a potem to juz jestem taka wykończona, że mi się nic nie chce. Jeszcze cos poczytam ale myślec i pisac to już nie za bardzo
Pozdrawiam bardzo, bardzo, bardzo
witaj anah
ja mam trzy aniołki i tylko dlatego, że są już większe i można z nimi "ustalić" godzinę snu czyt. pohandlować mam wieczorem chwilę dla siebie, teraz oglądają swoją ulubioną bajkę, a po południu malutka (2 i pół) śpi, a brat ma poobiedni odpoczynek (6 lat), mój najstarszy "aniołek" jest na wakacjach u dziadków i powiem Ci, że wraz z ubyciem jednego mój czas powiększył się niesamowicie (czuję się prawie jakbym miała wakacje)
pozdrowienia dla Ciebie i Aniołka
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 10:26   #3569
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Kate, ciepłe pozdrowienia Jak patrzę, jaka w tym roku aura nad polskim morzem, to mi żal, że jadę do tej całej Chorwacji... Ale ja mam takie szczęście, że gdybym wybrała sie nad Bałtyk, to byłyby to z pewnością jedyne dwa tygodnie okropnej pogody Tak jak w zeszłym roku, wszyscy wracali opaleni i wysmażeni i się dziwili, co ja tak narzekam, że jakąś pogodę miałam brzydką A ja miałam bardzo zdrowe wakacje, ani jednego dnia umożliwiającego opalanie
to dlatego będąc w zeszłym roku na wakacjach tam gdzie Ty miałam taką pogodę
napisz gdzie jedziesz w tym roku i kiedy, to będę mogła temu zapobiec
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 10:50   #3570
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

ech zazdroszcze wam tych wakacyjnych wyjazdów... ja niestety nie mam urlopu.. wiec nici z wakacji...
może odbije sobie to we wrzesniu. w górach
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.