Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 173 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-11, 15:58   #5161
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

To ja na temat filtrów: dziewczyny skąd bierzecie próbki??? Dziś przeszłam się kontrolnie po aptekach w centrum (około 10) i...dostałam jedną próbkę żelu VICHY, który na pewno nie będzie dobry, bo ponoć się klei...acha, z filtrem 30+ Tragedia, nie mam co wypróbować a kupować się nie opłaca od razu, ech...Dodam, że w 1 były kremy z filtrami firm "aptecznych", w reszcie aptek były owszem produkty Avene czy La Roche itp ale bez filtrów. Nie mówiąc już o Rossmanie (szukałam Garniera, żeby sobie poczytać co tam ciekawego na nim jest napisane ) NIC! ZERO! ANI JEDNEGO KREMU Z WYSOKIM FILTREM! I jak tu być filtromaniaczką?
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 16:22   #5162
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez K.o.l.a. Pokaż wiadomość
Oki, to ja chyba się zapiszę do dermatologa jakby co, choć jak widzisz nie wiem czy sens jest ale dla zasady.......... a jakbym wiedziala cos wcześniej to dam znać (bo sama się też boję ) i się skonsultujemy tylko mam jeden problem bo najwczesniej bede coś wiedzieć pod koniec września a teraz za jakies 2,3 dni skończy mi się Acne derm a nie chce wyjść z "transu" zakwaszania może kupic sobie lysanek active? co sądzisz? i tak z miesiac sie nim smarować?
hm ja wlasnie teraz mam dwie probki lysanelka i stosuje je naprzemian z akneroxide i jest wszystko ok Mysle ze mozesz sprobowac, zawsze to lepsze niz nic Choc nie wiem czy tylko miesiac cos da bo moze trzeba to stosowac dluzej? Ja jestem dopiero poczatklujaca w kwestii kwasow i retinoidow wiec tak za dobrze nie wiem.. A jak tam po Acne dermie?

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
To ja na temat filtrów: dziewczyny skąd bierzecie próbki??? Dziś przeszłam się kontrolnie po aptekach w centrum (około 10) i...dostałam jedną próbkę żelu VICHY, który na pewno nie będzie dobry, bo ponoć się klei...acha, z filtrem 30+ Tragedia, nie mam co wypróbować a kupować się nie opłaca od razu, ech...Dodam, że w 1 były kremy z filtrami firm "aptecznych", w reszcie aptek były owszem produkty Avene czy La Roche itp ale bez filtrów. Nie mówiąc już o Rossmanie (szukałam Garniera, żeby sobie poczytać co tam ciekawego na nim jest napisane ) NIC! ZERO! ANI JEDNEGO KREMU Z WYSOKIM FILTREM! I jak tu być filtromaniaczką?
No niestety, zeby zdobyc probki trzeba sie nalatac po aptekach.. uhh ile ja tego zlatalam zanim dostalam to co chcialam.. A probek LPR jeszcze nigdzie nie spotkalam.. zmoich obserwacji wynika ze najiwecej jest probek avenek.. Ale teraz nie wiem czy jeszcze cos w patekach zostalo, moze wszystkie filtromaniaczki w Twoim miescie juz wybraly wszystkie probki?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 16:33   #5163
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

a ja własnie nigdy nigdzie nie dostałam [próbek Avene zawsze głownie Vichy czasem LPR
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 16:47   #5164
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A najlepsza była Pani w aptece, która mnie przekonywała że filtr chyba 20 albo 25 bodajże, jest bardzo wysoki i nie potrzebny mi większy itp itd...Ręce opadają.
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 17:19   #5165
-magdusia-
Raczkowanie
 
Avatar -magdusia-
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość

No niestety, zeby zdobyc probki trzeba sie nalatac po aptekach.. uhh ile ja tego zlatalam zanim dostalam to co chcialam.. A probek LPR jeszcze nigdzie nie spotkalam.. zmoich obserwacji wynika ze najiwecej jest probek avenek.. Ale teraz nie wiem czy jeszcze cos w patekach zostalo, moze wszystkie filtromaniaczki w Twoim miescie juz wybraly wszystkie probki?
To próbki avene bywają w aptekach?
Skąd jesteś?
Ja z kolei zawsze ilekroć poproszę o próbkę dostaję vichy mleczko żel, vichy do wrażliwych okolic, no i oczywiście antka xl Avene jeszcze NIGDZIE nie spotkałam
-magdusia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 17:21   #5166
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

ja kilka razy dostałam próbki avene we wrocławiu.

bywają ,ale pewnie najcześciej w torebkach farmaceutek.....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 17:27   #5167
K.o.l.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: southern PL
Wiadomości: 227
GG do K.o.l.a. Send a message via Skype™ to K.o.l.a.
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

[quote=lolitka123;2690271]hm ja wlasnie teraz mam dwie probki lysanelka i stosuje je naprzemian z akneroxide i jest wszystko ok Mysle ze mozesz sprobowac, zawsze to lepsze niz nic Choc nie wiem czy tylko miesiac cos da bo moze trzeba to stosowac dluzej? Ja jestem dopiero poczatklujaca w kwestii kwasow i retinoidow wiec tak za dobrze nie wiem.. A jak tam po Acne dermie?

Trochę minie zanim dostanę recepte i zdecyduję sie na zorac więc możę choć narazie kupię ten lysanel...a potem zobaczymy ja właśnie też jestem baaaardzo początkująca i pierwszym moim kwasem był Acne derm...jakichs super efektów niestety nie ma może trochę mniej wągrów się robi, ale te grudy (glownie na policzkach, czole i żuchwie) są nadal i pojawiaja sie nowe guzy podskórne...miałam nadzieje wlaśnie że ten lysanel choc troche mi pomoze a jak nie to poźniej uderze z cała siła zoraciem
__________________
"...i temu jednemu mężczyźnie byłabym oczywiście absolutnie wierna. W ten sposób, w ten chyba jedyny sposób byłabym też sobie wierna. Byłabym taka, jaka chcę być i jaka naprawdę jestem. Ja to wiem. Ja to czuję..."
K.o.l.a. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 17:34   #5168
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Zupełny offtop:

Proszę o wsparcie dzisiaj, o 16.00 zdaję ostatni na moich studiach egzamin (później, tj. w przyszłym roku, mam tylko magisterski).
Trzymajcie za mnie kciuki!

Justyce - nie napisałaś, jak długo trwa egzamin ale już po 17-tej puściłam kciuki. Mam nadzieję, że poszło Ci bardzo dobrze.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 18:15   #5169
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Może paola_byd mi dorzuci do paczki bo zamówiłam u niej kilka rzeczy, no i chyba pozostaje zaryzykować: ale wciąż się waham, nie wiem czy kupić tonującą biodermę czy mleczko avene i nakładać podkład...jak sądzicie?
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 18:53   #5170
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Coś takiego

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodar...7,3587885.html
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 19:08   #5171
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
tutaj też o tym jest troche
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=255
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 19:42   #5172
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Tak, tak. Mowili juz nawet o tym w TVN. ALe bedzie katasrtofa jak pozamykaja apteki internetowe
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 19:44   #5173
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Może paola_byd mi dorzuci do paczki bo zamówiłam u niej kilka rzeczy, no i chyba pozostaje zaryzykować: ale wciąż się waham, nie wiem czy kupić tonującą biodermę czy mleczko avene i nakładać podkład...jak sądzicie?

Elleno, podkłąd cudownie sie stapia z avenkami. Jesli chodzi o bioderme - nie wiem jaki kolorek uzyskasz po nalozeniu 2ml na twarz - maska??
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 20:06   #5174
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Nieee! Po takim czyms pozostanie tylko allegro...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 20:36   #5175
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Sorry Laski, ale muszę zamknąć ten wątek, bo tak dłuuuugie, popularne wątki zarzynają nam serwery. Zaraz otworzę Wam taki sam, tylko część II.
Przepraszam za kłopot

Część II znajduje się tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...06#post2692306
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.