Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 20:20   #1981
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziękuję Znalazłam informacje że w gabinetach kosmetycznych może kosztować to nawet 800zł , a tymczasem ukogoś na 'wizycie domowej' np.300zł. Czy jest jakaś różnica w jakości, gdzie to zrobię? Czy to po prostu chodzi o np.prestiż danego salonu? Oczywiście mam na myśli gdy w obu miejscach stosowana jest równiedobra metoda np. perfect silk lashes.
ps.ja z W-wy
no tak ceny są różne, w Warszawie nawet i 1200zł albo i więcej
w warunkach domowych również przyjmują dobre stylistki i faktycznie ceny się wahają od 300 do nawet 500zł
różnica w jakości? to wszystko zależy od stylistki, jak długo pracuje i na jakich produktach pracuje - tylko nie uwierz w informacje, że psl ma jedwabne rzęsy to wszystko rzęsy syntetyczne
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:26   #1982
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Mantisa, Cinnamonek - jeśli nie wyniesiecie swojej "rozmowy" poza moje forum, to przeniosę tam wasze konta. Nie będę się powtarzać.

Zlosliwcu - nie widze powodu by mnie gdzies wyrzucac
to ze ta pani mnie nie rozumie i czuje sie obrazona nie jest moja wina
wytknelam tylko to ze mowi o marketingu - a w ostatnim poscie znow prezentuje jego kompletna niznajomosc - fragment o placeniu za plakaty i nazwisko stylistki - ja zajmuje sie marketingiem 12 lat wiec czytac zal takie cos NIkogo nie mialam zamiaru obrazac, a jesli obcesowo wyrazam poglady - przepraszam.

Jescze tylko jedno zdanie i znikam - cinnamonek napisala ze kupuje w internecie produkty marek ktore sprzedaja je tylko swoim certyfikowanym stylkistkom, a jednoczesnie twierdzi ze nie ma tych certyfikatow.... zatem czy kupuje je legalnie? No nic.... jesli cos zle zrozumialam - PRZEPRASZAM.... a jesli dobrze zrozumialam...

W kazdym razie kazdy z nas ma swoje sumienie. Ja juz wiecej nic nei powiem. Zlosliwcu nie karz tych co ostro wyrazaja swoje opinie
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:38   #1983
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

zakończmy już tę kłótnię
zamiast konkretnych odpowiedzi na potrzeby tego wątku - czyli przedłużania rzęs, porad w tym temacie... jest jakaś wielka kłótnia
jak widzę każdy już wyraził swoje zdanie i chyba na tym koniec, po co się powtarzać i kłócić? jak ktoś chce "dowodzić" swoich racji niech to robi poprzez prywatne wiadomości, zamiast psuć atmosferę na forum
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:52   #1984
dEkAa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Drogie Dziewczyny!!!
Wiem,że to pytanie na pewno gdzieś już kiedyś padło,jednak nie mogę trafić na nic konkretnego.
Otóż mam do Was ogromną prośbę, poszukuję informacji na temat Kursy Przedłużania Rzęs.Jaki wybrać?Co polecacie? słyszałam o Perfect Lashes,Secret Lashes,4You Lashes ..... itd. Pytanie skierowane do dziewczyn,które takowy kurs zrobiły i odnoszą sukcesy.Może pracowałyście na jednych kosmetykach i " przerzuciłyście na inne". Macie porównanie.A może np.mieszacie kosmetyki używacie rzęsek jednej firmy a np.kleju innej.CO MOŻECIE POLECIĆ?!CO JEST WG.NAJLEPSZE?!
Pytanie do Dziewczyn-Klientek,które próbowały róznych tych firm i mają porównianie?
Jest teraz dostępnych tyle tych szkoleń, w najprzeróżniejszych przedziałach cenowych,że naprawdę mam ogromny dylemat,co wybrać?na jakich kosmetykach zacząć?co ewnetualnie czymś zastąpić czy trzymać się jednego?Co uważacie za zbędny zakup?Proszę o radę co możecie z czystym sumieniem polecić,na co powinnam zwrócić uwagę? Słyszałam,że warto zrobić sobie sam kurs a indywidualnie już dobrać produkty.,gdyż szkoły organizujące kursy często "wciskaja" produkty w zestawach,z których dużej częsci się praktycznie nie używa,albo dają takie grubości rzęs,których najprawdopodobniej nigdy się nie użyje.
Proszę Was o rady i z góry dziękuję za chęć udzielenia pomocy
Pozdrawiam !
dEkAa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:11   #1985
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

przeczytaj chociaż od ok. 45-50 strony kilka wypowiedzi wszystko już jest - dla każdego co innego jest "najlepsze"
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 10:14   #1986
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Roznica miedzy uzupelnieniami co 2 a 4 tygodnie glownie jest podyktowana innym naturalnym cyklem rzes. Nie nalezy sie porownywac do osob, ktore chodza czesciej lub rzadziej - nie znaczy to, ze stylitska jest gorsza, czy ma gorsze materialy lub czy ktos lepiej o nie dba.
No przepraszam.Jeśli odpadają szybko rzęski bo się oddzielają od naturalnych poprzez np złe traktowanie ( czytaj-tarcie wacikiem) to nijak sie ma do cyklu żywotnosci rzesy.O tym mówimy o kiepskiej aplikacji i odpadaniem przedwczesnym.Niestety ale to widac czy rzesa odpada z nasza naturalna czy po prostu na wskutek odzielenia sie od naszej.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:55   #1987
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
No przepraszam.Jeśli odpadają szybko rzęski bo się oddzielają od naturalnych poprzez np złe traktowanie ( czytaj-tarcie wacikiem) to nijak sie ma do cyklu żywotnosci rzesy.O tym mówimy o kiepskiej aplikacji i odpadaniem przedwczesnym.Niestety ale to widac czy rzesa odpada z nasza naturalna czy po prostu na wskutek odzielenia sie od naszej.
Tak, zgadzam sie... jesli rzesa odkleja sie od naturalnej to wtedy jest zla aplikacja lub zle produkty.
Pisalam o wypadaniu rzes z cebulkami.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2011-01-27 o 18:09
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 18:14   #1988
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

a ja o kiepskiej aplikacji
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 07:46   #1989
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dEkAa Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny!!!
Wiem,że to pytanie na pewno gdzieś już kiedyś padło,jednak nie mogę trafić na nic konkretnego.
Otóż mam do Was ogromną prośbę, poszukuję informacji na temat Kursy Przedłużania Rzęs.Jaki wybrać?Co polecacie? słyszałam o Perfect Lashes,Secret Lashes,4You Lashes ..... itd. Pytanie skierowane do dziewczyn,które takowy kurs zrobiły i odnoszą sukcesy.Może pracowałyście na jednych kosmetykach i " przerzuciłyście na inne". Macie porównanie.A może np.mieszacie kosmetyki używacie rzęsek jednej firmy a np.kleju innej.CO MOŻECIE POLECIĆ?!CO JEST WG.NAJLEPSZE?!
Pytanie do Dziewczyn-Klientek,które próbowały róznych tych firm i mają porównianie?
Jest teraz dostępnych tyle tych szkoleń, w najprzeróżniejszych przedziałach cenowych,że naprawdę mam ogromny dylemat,co wybrać?na jakich kosmetykach zacząć?co ewnetualnie czymś zastąpić czy trzymać się jednego?Co uważacie za zbędny zakup?Proszę o radę co możecie z czystym sumieniem polecić,na co powinnam zwrócić uwagę? Słyszałam,że warto zrobić sobie sam kurs a indywidualnie już dobrać produkty.,gdyż szkoły organizujące kursy często "wciskaja" produkty w zestawach,z których dużej częsci się praktycznie nie używa,albo dają takie grubości rzęs,których najprawdopodobniej nigdy się nie użyje.
Proszę Was o rady i z góry dziękuję za chęć udzielenia pomocy
Pozdrawiam !
Połowa tego wątku to dyskusja na temat wyższości jednej marki nad drugą , z czego ta druga ma najczęściej tylko ładną nazwę i rozdmuchany marketing i sprawnych marketingowców udających zadowolonych klientów.W UK ,zostały już tylko dwie marki zabezpieczające interesy kosmetyczek i stylistek rzęs,czyli takie które sprzedają tylko osobom z certyfikatem i to tylko akredytowanym przez brytyjskie organizacje ,reszta poszła na hurt i wszystko sprzedają wszystkim ,tak jak Nouveau Lashes ,w Polsce wywalone ceny , a w UK średnia firma z raczej niskimi cenami za średniej klasy produkty,sprzedaż klejów w internecie za grosze , a właściwie wyprzedaż , a centrala tłumaczy że nie mają wpływu (!) na to że ich dystrybutor sprzedaje w necie. Może dobrym tropem jest zrobienie kursu w takiej firmie która ma najlepszą opinię w twoim mieście i jest w najlepszym salonie? Albo wybierz markę która ma najlepsze produkty ,szkolenia są indywidualne i przeprowadzane przez trenerkę która już sama wykonała kilkaset zabiegów i nie potraktuje cię jak konkurencję ,tylko będzie chciała zarabiać na jak największej ilości sprzedawanych produktów ,więc nie będzie kryła trików.Albo idz na najtańszy kurs ,gdzie ekspedientka zaznajomi cię z techniką przez puszczenie filmiku z Youtube i pokazanie skryptu , a do reszty sama dojdziesz eksperymentami . Albo ,albo .
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 08:42   #1990
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

dobrze powiedziane papadan1 albo, albo...
albo profesjonalizm, albo .........
ceny spadają faktycznie, ja to mam zawsze jakąś promocję korzystną, także - takie życie, jest na coś "boom" i się kończy, pewnie za 2-3 lata to już będą tańsze sprawy, choć trzeba pamiętać, że to nasz (stylistek) czas, wzrok, materiały, nasza praca, którą należy szanować
ja się cieszę, że miałam okazję aby zostać wyszkoloną przez trenerkę, która niemal nie spuszczała ze mnie oka podczas całego szkolenia i jestem wdzięczna za triki i za to, że zawsze mogę zadzwonić, napisać aby się upewnić czy dowiedzieć czegoś nowego - bo jak wiadomo każdy klient jest indywidualny i zawsze coś nowego może nas spotkać
a nie wiem czy youtube czy forum odpowie profesjonalnie na moje pytania bo przecież jak widzę propaguje się tutaj - przez pewną użytkowniczkę szczególnie - "nie potrzebę" szkoleń a co tam?! jednej się uda, drugiej nie - najwyżej ktoś straci oko pęsetą albo będzie miał wypalone rzęsy
albo, albo...
pozdrowienia
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:40   #1991
dEkAa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Papadan 1 i gi-bas-dzięki Wam Dziewczyny za odpowiedzi.
Ja wolę postawic oczywiscie na jakosc przede wszystkim,zaczynajac od dobrego trenera,nastepnie poprzez produkty.Stawiam jako priorytet moje potencjalne pozniejsze klientki-bo chyba to najwazniejsze!Jesli chcesz je miec,musza wiedziec,ze bez obawy beda mogly do mnie przyjsc,beda zadowolone z ewentualnych uslug jakie bede swiadczyla i z checia zechca wrocic w przyszlosci.Wlasnie w UK chcialabym swiadczyc te uslugi,czy to poczatkowo w domu swoim badz klientki,a jak mi dzieciaczek podrosnie i pomaszeruje do szkoly kto wie,moze ktos zechce mnie zatrudnic.Czy mozecie mi polecic kogos kto Was trenowal?osobe ktora mozecie polecic z czystym sumieniem?Mnie interesuje najbardziej Warszawa,ewentualnie Lublin aczkolwiek nie wiem czy tutaj znajde cos porządnego?Wole zaplacic więcej ale wiedziec ze mialam dobrego trenera a nie tylko osobe,ktora bedzie chciala ze mnie zedrzec 2.0 -2.5 tys zl i nie nauczy mnie zbyt wiele
pozdrawiam ciepło !
dEkAa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 16:04   #1992
marv74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

cześć dziewczyny, od ponad 2 lat czytam ten wątek związany z rzęsami, ale to co dzisiaj przeczytałam mnie przeraża. różne były dyskusje, różne panie się mądrzyły... ale cinnamonek skąd ty jesteś, co ty masz w głowie?
rozmawiałam wczoraj z moją siostrzenicą, która również tu gości bo jest posiadaczką sztucznych rzęs i zastanawia się aby samej zacząć zakładać rzęsy. niestety po twojej wypowiedzi wpadła na genialny pomysł, że obejrzy sobie filmiki w internecie, podpyta swoją stylistę i poprosi ją aby jej pokazała na czym rzecz polega. niestety muszę zareagować bo przez takie osoby jak ty cinnamonek, dziewczyny, które stawiają swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie idą na łatwiznę.
wyluzuj się dziewczyno bo dostaniesz zawału, walczysz tak zaciekle o coś co jest niedorzeczne - jak można uważać, że profesjonalne szkolenie, uwieńczone wypracowanym certyfikatem w tej dziedzinie jest niepotrzebne??? chcesz aby ktoś komuś zrobił krzywdę? będziesz za to odpowiadać jak coś się stanie??? napisałaś, że robisz rzęsy przez rok i to w dobrym spa, a pewnie ledwo trzymasz pęsety w rękach... to forum powinno się nazywać Profesjonalne Przedłużanie Rzęs i być tylko dla profesjonalistów i klientów, którzy chcą do nich trafić.
marv74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:10   #1993
cinnamonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

marv 74 i gi_bas (domyślam się że twoja wypowiedź skierowana jest do mnie) mam prośbę przeczytajcie jeszcze raz dokładnie mój pierwszy wpis. Nigdy nie polecałam nauki przedłużania rzęs za pomocą filmików na youtubie czy szybkich kursów na płycie które można kupić na allegro albo co gorsza zabierania się za przedłużanie rzęs bez żadnego przygotowania i wiedzy. Nie zachwalam takiej formy edukacji. Wyraźnie napisałam że sama przeszłam szkolenie u osoby posiadającej certyfikat i dużą wiedzę w dziedzinie przedłużania rzęs. Więc nie przypisujcie mi stwierdzeń które nie padły z mojej strony. Dobre szkolenie to podstawa w tym zawodzie. Z internetu nie dowiesz się o produktach przeciwwskazaniach do wykonywania zabiegu technice i trikach. Taką wiedzę można jedynie uzyskać u osoby która dobrze zna ten fach.
marv74 mój pierwszy wpis pojawił się dwa tygodnie temu pisałam w nim wyraźnie że zanim zdecydowałam się na szkolenie dokładnie zbadałam rynek czytałam o markach szkoleniach dzwoniłam i rozmawiałam z trenerami. Nie mogę odpowiadać za pochopność i wybiórcze czytanie twojej siostrzenicy. Jest wiele opinii na tym wątku odnośnie szkoleń i nie rozumiem dla czego akurat moja by miała aż tak wpłynąć na nią biorąc pod uwagę że jej sen był zupełnie inny niż twierdzisz.
dEkAa jeżeli masz zamiar pracować w Anglii to powinnaś szukać marek które tam są najbardziej popularne i mają dobrą opinię wśród klientek. Z tego co pamiętam papadan1 ma sporą wiedzę o tamtym rynku więc będzie najlepszym źródłem informacji. Już kiedyś pisała że Lash Perfect jest wiodącą marką w Anglii. Dobrze też wziąć pod uwagę łatwy dostęp do produktów. Jeżeli zrobisz w Polsce szkolenie to certyfikat będzie honorowany i tu i w Anglii. Nie będziesz musiała sprowadzać produktów z Polski i czekać na nie tygodniami.
cinnamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 10:50   #1994
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

cinnamonek - to papadan1 napisała o filmikach z youtube, także nie wiem dlaczego ją ominęłaś kierując swoją wypowiedź, bo ja właśnie między innymi do niej się odniosłam
fakt faktem - to Ty propagujesz takie pomysły, aby się szkolić gdziekolwiek bo nie każdy kto ma certyfikat stylistki może i potrafi szkolić jako trener - może Tobie się udało, a może nie i tylko takie rzeczy wypisujesz na forum. tylko weź pod uwagę to, że jedna się nauczy dobrze, druga źle - i co będzie gdy komuś stanie się krzywda??? stąd pewnie biorą się różne pomysły, z tego co widzę, to marv74 napisała, że jej siostrzenica ma się zapytać swojej stylistki i przy okazji czytając forum wpadła na pomysł innych "źródeł" - od słowa do słowa... niestety tak jest gdy się poleca pójście na łatwiznę
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 11:13   #1995
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gi_bas Pokaż wiadomość
cinnamonek - to papadan1 napisała o filmikach z youtube, także nie wiem dlaczego ją ominęłaś kierując swoją wypowiedź, bo ja właśnie między innymi do niej się odniosłam
fakt faktem - to Ty propagujesz takie pomysły, aby się szkolić gdziekolwiek bo nie każdy kto ma certyfikat stylistki może i potrafi szkolić jako trener - może Tobie się udało, a może nie i tylko takie rzeczy wypisujesz na forum. tylko weź pod uwagę to, że jedna się nauczy dobrze, druga źle - i co będzie gdy komuś stanie się krzywda??? stąd pewnie biorą się różne pomysły, z tego co widzę, to marv74 napisała, że jej siostrzenica ma się zapytać swojej stylistki i przy okazji czytając forum wpadła na pomysł innych "źródeł" - od słowa do słowa... niestety tak jest gdy się poleca pójście na łatwiznę
Peace ! Kto nie ma certyfikatu powinien milczeć , bo broni swojej "oszczędności " i braku roztropności . Żaden szkolenie nie zagwarantuje że ktoś będzie superspecjalistą , ale system szkolenia i certyfikacji w uznanych firmach gwarantuje przynajmniej bezpieczeństwo i daje szanse na rozwój . Bez certyfikatu nie będzie też dostępu do profesjonalnych produktów , te na allegro i w hurtowniach to substytuty .Bez markowych produktów z atestami żadna ubezpieczalnia nie ubezpieczy was od OC .Szczęście wszystkie macie że zakładając do po domach w szarej strefie ,nie spotkałyście jeszcze niezadowolonej adwokatki lub pani z urzędu podatkowego! Tłumaczenie że uzupełniam po 70 zł i jestem dobra do mnie nie trafia .Jak ktoś robi dużo to nie musi brać psich pieniędzy,tylko kasuje "jak wszyscy" bo jej umiejętności obronią ją przed odejściem klienta . Nie masz godziwych pieniędzy ,to nie masz szans na dokształcanie,markowe produkty i zabezpieczenia na czarną godzinę ,bo niestety - w tym zawodzie rwa kulszowa to choroba zawodowa i kiedyś każdego dopadnie.

Może otworzymy nowy wątek "Profesjonalne przedłużanie rzęs " i osobny "amatorskie przedłużanie rzęs "?!

Edytowane przez papadan1
Czas edycji: 2011-01-29 o 11:14
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 16:42   #1996
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam Panie,

czy możecie polecić może jakis zakład przedłużający rzęsy na terenie Lublina (lub w okolicach)? Najchętniej z cenami z danego miejsca
Chętnie na PW

Nie spieszy mi się, myślę, żeby zafundować sobie takie rzęsy przed ślubem w wakacje, ale dobrze jest wiedzieć, gdzie się można udać
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:19   #1997
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Peace ! Kto nie ma certyfikatu powinien milczeć , bo broni swojej "oszczędności " i braku roztropności . Żaden szkolenie nie zagwarantuje że ktoś będzie superspecjalistą , ale system szkolenia i certyfikacji w uznanych firmach gwarantuje przynajmniej bezpieczeństwo i daje szanse na rozwój . Bez certyfikatu nie będzie też dostępu do profesjonalnych produktów , te na allegro i w hurtowniach to substytuty .Bez markowych produktów z atestami żadna ubezpieczalnia nie ubezpieczy was od OC .Szczęście wszystkie macie że zakładając do po domach w szarej strefie ,nie spotkałyście jeszcze niezadowolonej adwokatki lub pani z urzędu podatkowego! Tłumaczenie że uzupełniam po 70 zł i jestem dobra do mnie nie trafia .Jak ktoś robi dużo to nie musi brać psich pieniędzy,tylko kasuje "jak wszyscy" bo jej umiejętności obronią ją przed odejściem klienta . Nie masz godziwych pieniędzy ,to nie masz szans na dokształcanie,markowe produkty i zabezpieczenia na czarną godzinę ,bo niestety - w tym zawodzie rwa kulszowa to choroba zawodowa i kiedyś każdego dopadnie.

Może otworzymy nowy wątek "Profesjonalne przedłużanie rzęs " i osobny "amatorskie przedłużanie rzęs "?!
papadan1 nienapisalabym tego lepiej
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:04   #1998
szczesliwa25
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa25
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 672
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Czytam, czytam i się upewniam, że dobrze myślałam - zdziwiłam się gdy na allegro znalazłam zagęszczanie rzęs za 200zł - podczas gdy u mnie w salonie to koszt 600zł - i od razu pomyślałam, że to tak jak kiedyś kiedy chciałam oszczędzić na przedłużaniu włosów - na allegro znalazłam panią za 600zł która obiecywała złote góry - w salonie to był wydatek ok 1500zł - włosy nijakiej jakości, założone od niechcenia, w sposób zupełnie niepasujący do moich naturalnych - w rezultacie jak zdjęłam przez 2lata nie mogłam odhodować swoich

Jestem umówiona na poniedziałek i prawdę mówiąc nie mogę się doczekać
szczesliwa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:27   #1999
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szczesliwa25 Pokaż wiadomość
Czytam, czytam i się upewniam, że dobrze myślałam - zdziwiłam się gdy na allegro znalazłam zagęszczanie rzęs za 200zł - podczas gdy u mnie w salonie to koszt 600zł - i od razu pomyślałam, że to tak jak kiedyś kiedy chciałam oszczędzić na przedłużaniu włosów - na allegro znalazłam panią za 600zł która obiecywała złote góry - w salonie to był wydatek ok 1500zł - włosy nijakiej jakości, założone od niechcenia, w sposób zupełnie niepasujący do moich naturalnych - w rezultacie jak zdjęłam przez 2lata nie mogłam odhodować swoich

Jestem umówiona na poniedziałek i prawdę mówiąc nie mogę się doczekać
600 zł to dość dużo- w łódzkich salonach jest tak 300-400 zł, tak właśnie myślę czy skoro u Ciebie jest za 600 to czy w tych łódzkich nie ma jakiegoś badziewia
Sama mam zamiar przedłużyć rzęsy w drugiej połowie marca, myślę nad salonem Sun Spa na Piotrkowskiej albo Anna na Liściastej. Przyznam że trochę się boję
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 12:43   #2000
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

pewnie za to, co teraz napisze zlinczujecie mnie, a na pewno te, ktore maja 10letnie doswiadczenie i uwazaja sie za ekspertki w dziedzinie rzesowej Wedlug mnie sytuacja wyglada tak - sama teoria przedluzania rzes jest banalna, no bo co to takiego szczegolnego, kiedy mamy odseparowac rzese od rzesy i dokleic pojedyncza?? Sytuacja zmienia sie, kiedy przechodzimy do praktyki.. I wiecie co - nie chodzi o to, zeby skonczyc kurs za gruba kase, bo jezeli ktos do tego sie nie nadaje(o czym moze sobie nie zdawac sprawy) to nie wiem jakie szkolenia by odbywal i u jakich fachowcow - nigdy nie bedzie w tym dobry! Pamietam, jak zdecyodawlam sie na kurs stylizacji paznokci- w 2007 roku. Szkolilam sie w osrodku, ktory bierze gruba kase za 3dniowe szkolenie, podobno zatrudnia mega wspanialych specjalistow, a tak naprawde nauczylam sie tylko jak przykleac tipsa.. cala wiedze jaka posiadam zdobylam na doszkalajacyh warsztatch, wymieniajac poglady na forum z innymi dziewczynami, czytajac branzowe pisma i przede wszystkim duzo cwiczac - na sobie, mamie, cioc, przyjaciolce.. dopiero od 2009 roku zdecyodwalam sie na to, aby otworzyc cos wlasnego i zaczac pracowac na obcych klientkach i brac za to pieniadze!
Moge teraz smialo powiedziec, ze jestem w tym dobra - od szkolenia minelo ponad 4 lata.
Kurs rzesowy odbylam 14 stycznia br. Teraz cwicze znowu na mamie, przyjaciolce, cioci (zaluje, ze nie moge na sobie), zanim zaczne umawiac sie z klientkami pewnie minie troche czasu - jestem na tyle rozsadna, ze zdaje sobie sprawe, iz nie mam jeszcze takiej wprawy Szkolenia nie odbylam w super mega odjechanej firmie, ale wiem, ze moja instruktorka przekazal mi maksimum swojej wiedzy i jezeli mam jakies pytanie zawsze moge do niej zadzwonic. A to na jakich produktach bede pracowac - narazie wiem, ze na tych, na ktorych sie szkolilam, z biegiem czasu bede eksperymentowac na innych, pewnie drozszych (tak samo bylo z paznokciami)..Przychodzi do mnie wiele klientek, ktore przedluzaly swoje paznokcie w super salonach i maja totalna masakre na swoich plytkach paznokciowych, a podobno stylistki, ktoe im robily paznokcie maja ceryfikaty takich firm jak SPN, IBD, Astonishing.. Wszystko zalezy od rzetelnosci osoby,ktora sie dana rzecza zajmuje. Czasami jest tak, ze zajmuje sie tym, bo wszyscy sie tym zajmuja - skonczenie kursy nie jest problemem - po prostu niektore osoby nie zdaja sobie sprawy z tego i nie dopuszczaja do siebie mysli, ze sie do tego najzwyczajniej nie nadaja...
p.s.Jezeli chodzi o cene zabiegu rzesowego to moim zdaniem w wielu przypadkach, powinna byc dostosowana do miejsca oraz konkurencji,ktora nas otacza. Ja mieszkam w malym miasteczku i wiem, ze gdy za taki zabieg zazycze sobie 200-300 zl, to nawet nikt sie nie zainteresuje.. z biegiem czasu, kiedy wyrobimy sobie marke, zdobedziemy grono stalych klientek - mozna podnosic stopniowo cene, tlumaczac np. to tym, ze zmieniamy produkty na jeszcze lepsze.. Zapewnie z kazda podwyzka odejda od nas niektore z kobitek, ale zostana te najwierniejsze i pewnie przyjda tez takie, ktore lubia wydawac na siebie duzo pieniedzy i za zwykly np.manicure wola placic 50 zl niz 20...

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-02-04 o 12:53
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:01   #2001
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

ja mysle ze ta cala dyskusja nie ma wiekszego sensu.

ja - jako klientka - idąc do kosmetyczki chce miec poprawnie wykonaną usługę. jakąkolwiek, czy to rzesy, czy paznokcie, czy glupia, niby prosta regulacja brwi.

chcialabym, zeby dyplom renomowanej firmy wiszący na scianie dawał mi gwarancje swietnie wykonanej usługi. (a juz to, zeby dowiedziec sie, ktora firma jest renomowana, a ktora ma tylko fajna nazwe to juz moj biznes).
niestety - to tylko pobozne zyczenie, bo nie zawsze tak jest.

majac kurs - mozna byc partaczem, nie majac kursu - mozna byc tez partaczem (moze nawet wiekszym )
w druga strone podobnie - moze i jest gdzies jakas perełka, ktora mimo to ze nigdy nie byla na kursie jest swietna (bo ma dar i naczytala sie teorii, cwiczyla na znajomych itd), na pewno sa tez swietne stylistki po kursach.

chodzi mi o to, ze jesli zachce mi sie rzes - a nie mam zadnej kolezanki, ktora je sobie robi (tzn. nie ma mi kto polecic kogos) to nie musze szukac na forach internetowych (wiadomo - roznie jest z wiarygodnoscia wypowiadajacych sie osob) tylko wystarczy, ze znajde kosmetyczke, ktora posiada szkolenie wybranej przeze mnie firmy i bede mogla z pelnym zaufaniem oddac sie w jej rece, bedac pewną, że wykonana usluga bedzie estetyczna i trwała, a poza tym - bezpieczna!
niestety - nie mam takiego komfortu, i nie bede miala, dopoki firmy szkolące o to same nie zadbaja.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 15:28   #2002
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
ja mysle ze ta cala dyskusja nie ma wiekszego sensu.

ja - jako klientka - idąc do kosmetyczki chce miec poprawnie wykonaną usługę. jakąkolwiek, czy to rzesy, czy paznokcie, czy glupia, niby prosta regulacja brwi.

chcialabym, zeby dyplom renomowanej firmy wiszący na scianie dawał mi gwarancje swietnie wykonanej usługi. (a juz to, zeby dowiedziec sie, ktora firma jest renomowana, a ktora ma tylko fajna nazwe to juz moj biznes).
niestety - to tylko pobozne zyczenie, bo nie zawsze tak jest.

majac kurs - mozna byc partaczem, nie majac kursu - mozna byc tez partaczem (moze nawet wiekszym )
w druga strone podobnie - moze i jest gdzies jakas perełka, ktora mimo to ze nigdy nie byla na kursie jest swietna (bo ma dar i naczytala sie teorii, cwiczyla na znajomych itd), na pewno sa tez swietne stylistki po kursach.

chodzi mi o to, ze jesli zachce mi sie rzes - a nie mam zadnej kolezanki, ktora je sobie robi (tzn. nie ma mi kto polecic kogos) to nie musze szukac na forach internetowych (wiadomo - roznie jest z wiarygodnoscia wypowiadajacych sie osob) tylko wystarczy, ze znajde kosmetyczke, ktora posiada szkolenie wybranej przeze mnie firmy i bede mogla z pelnym zaufaniem oddac sie w jej rece, bedac pewną, że wykonana usluga bedzie estetyczna i trwała, a poza tym - bezpieczna!
niestety - nie mam takiego komfortu, i nie bede miala, dopoki firmy szkolące o to same nie zadbaja.
Głos rozsądnej klientki . Fora pełne są autoreklam - "zalogowałam się tylko po to żeby całemu światu oznajmić że pani Tola jest najlepsza w Krakowie i wszyscy razem z nią cieszą się z tego, i moja mama i wszyscy święci. Ponadto donoszę że pani z naprzeciwka jej salonu jest do niczego i już do niej nie chodźcie..... " . A konkurencja kogoś innego ,ta która nie ma tej usługi ( jeszcze ) ,napisze " dziewczyny ostrzegam nie przedłużajcie rzęs,bo wyłysiejecie-lepiej kupcie odżywkę za 250zł firmy xxxxx ".
Prawda jest taka że to życie weryfikuje umiejętności i tylko dobrzy przetrwają; żadne zabiegi reklamujące nie zmuszą nikogo na pójście do partacza.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 03:48   #2003
GlamourpuSs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam drogie Panie

Chciałabym wybrać się niebawem na przedłużanie rzęs jednak w tym temacie jestem zupełnie zielona.
Czy ktoś mógłby mi doradzić o jakie rzesy najlepiej pytać? chodzi mi o konkretną firme. Zależy mi na jakości, trwałości! i na tym żeby rzęsy wyglądały jak moje własne.
Sama jestem wizażystką i wielokrotnie widziałam u klientek rzęsy tak świetnie zrobione że ledwo dało sie poznać że były przedłużane.
Może ktoś miałby namiary na godny polecenia salon bądź konkretną osobę wykonującą przedłużanie rzęs w Warszawie?
Jeśli jest to wbrew regulaminowi to poprosze o info na priv.
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie info!
GlamourpuSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:09   #2004
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

witam dawno nie zaglądałam na wątek rzęskowy
Mam do Was Drogie Panie takie pytanie a mianowicie :czy macie założoną działalność czy pracujecie na"lewo"?
Ostatnimi czasy zaczeły mnie irytować dziewczyny które zakładają rzęsy w domu ,nie płacą zus-u,czynszu,nie odprowadzają za tą usługą podatku i zaczynają strasznie zaniżać ceny .... Ogłaszają się w internecie podając adres i tel nie obawiają się żadnych konsekwencji,masakra np cena za całość 100zł!!!!

A co Wy o tym myslicie? moze to tylko mi zaczyna przeszkadzać...
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:08   #2005
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rzeskiolsztyn Pokaż wiadomość
witam dawno nie zaglądałam na wątek rzęskowy
Mam do Was Drogie Panie takie pytanie a mianowicie :czy macie założoną działalność czy pracujecie na"lewo"?
Ostatnimi czasy zaczeły mnie irytować dziewczyny które zakładają rzęsy w domu ,nie płacą zus-u,czynszu,nie odprowadzają za tą usługą podatku i zaczynają strasznie zaniżać ceny .... Ogłaszają się w internecie podając adres i tel nie obawiają się żadnych konsekwencji,masakra np cena za całość 100zł!!!!
A co Wy o tym myslicie? moze to tylko mi zaczyna przeszkadzać...
........
dokładnie... u mnie w miescie liczą sobie 60-70zł !!!!! usługa w salonie kosztuje u nas 200zł.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:41   #2006
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

60-70 zł !! Masakra..
O Zus się nie martwią, z sanepisem również nie mają do czynienia - ale czy nie boją się skarbówki?
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:40   #2007
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rzeskiolsztyn Pokaż wiadomość
60-70 zł !! Masakra..
O Zus się nie martwią, z sanepisem również nie mają do czynienia - ale czy nie boją się skarbówki?
.......
ze Skarbówką mogą mieć problem tylko jak ktos ich''podkabluje'' wtedy Urząd musi zareagować na taki uprzejmy donos.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 08:30   #2008
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

no właśnie ,tylko ze nikomu nie chce sie bawić w "kablowanie"
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 15:49   #2009
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szczesliwa25 Pokaż wiadomość
Czytam, czytam i się upewniam, że dobrze myślałam - zdziwiłam się gdy na allegro znalazłam zagęszczanie rzęs za 200zł - podczas gdy u mnie w salonie to koszt 600zł - i od razu pomyślałam, że to tak jak kiedyś kiedy chciałam oszczędzić na przedłużaniu włosów - na allegro znalazłam panią za 600zł która obiecywała złote góry - w salonie to był wydatek ok 1500zł - włosy nijakiej jakości, założone od niechcenia, w sposób zupełnie niepasujący do moich naturalnych - w rezultacie jak zdjęłam przez 2lata nie mogłam odhodować swoich

Jestem umówiona na poniedziałek i prawdę mówiąc nie mogę się doczekać
Cały czas właśnie o tym mówimy żeby uważać na niską cenę.To trzymamy kciuki za efekt.Ale 600 zł to drogo.U mojej stylistki w Krakowie 300 pierwsza aplikacja.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:19   #2010
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

W olsztynie 300-200zł w salonie ,choc i dziewczyny w domu potrafia za 200zł robic
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.