Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-01-28, 16:27   #721
kania8400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: jak to mozliwe???

jak najbardziej palett- do 24 myc! probuje juz wszystkiego (szampony rumiankowe i odzywki) jedyne co mnie zastanawia to uzycie szamponu przeciw³upiezowego-bo podobno nie powinno sie go stosowac do delikatnej skóry g³owy i to bez ³upiezu!
kania8400 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-28, 16:40   #722
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: jak to mozliwe???

Po pierwsze szamponetka i szampon koloryzuj±cy to dwie rózne rzeczy - ten drugi jest w³asnie do ok 24 myæ, a w przypadku Palette ma w³a¶ciwo¶ci farby , nie zostaje na powierzchni ale przenika do ¶rodka w³osa st±d kolor jest tak trwa³y.
¯aden szampon rumiankowy, cytrynowy itp nie pomo¿e, te specyfiki nie rozja¶niaj± nawet naturalnych w³osów jak b³êdnie sie s±dzi ale jedynie podkre¶laj± kolor blond. Nie jestem zwolenniczk± szampoów przeciw³upie¿owyc przy zdrowej skórze g³owy( mo¿e w³a¶nie spowodowac ³upie¿, lub przesuszenie skóry g³owy co spowoduje przet³uszczanie), ale prawda jest taka, ¿e dobry szampon tego typu wymywa barwnik z w³osa, wiêc przyspiesza p³owienie koloru. Nie jestem pewna czy uda Ci siê myæ kolor do koñca( raczej niemal pewna, ¿e nie), byæ mo¿e pozostan± Ci zabiegi fryzjerskie.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-29, 20:39   #723
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu***************

wiec mam jasny blond na glowie.jest troszke pod kolor slomkowy ale chcialam by mial odcien bardziej taki golebi i zeby zlikwidowac ten odcien zloty. pluknki wymagaja czestego powtarzania a ja chcialabym raz nalozyc szamponetke i przez jakis czas cieszyc sie zimnym srebrzystym polyskiem a takie dostepne???macie jakies propozycje?
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-30, 13:12   #724
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

up up up
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-30, 13:51   #725
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

Cytat:
Napisane przez olkie Poka¿ wiadomo¶æ
wiec mam jasny blond na glowie.jest troszke pod kolor slomkowy ale chcialam by mial odcien bardziej taki golebi i zeby zlikwidowac ten odcien zloty. pluknki wymagaja czestego powtarzania a ja chcialabym raz nalozyc szamponetke i przez jakis czas cieszyc sie zimnym srebrzystym polyskiem a takie dostepne???macie jakies propozycje?
Jest taka szamponetka z Londy, która¶ wiza¿anaka ju¿ takiego czego¶ próbowa³a w³a¶nie przy jej u¿yciu. Podobny efekt da koloe skandynawski albo platynowy blond z Poly Briliance ( to farba) u¿ywa³am jej do oziêbienia odcienia.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-30, 18:08   #726
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

polecam szampon Mrion Maribell, genialnie eliminuje ¿ó³ty odcieñ blondów- sprwadzi³am
__________________
*
£ydka
*
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-30, 19:02   #727
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

no wlasnie ale mi te szampony nie odpowiadaja.jakies moje wlosy sa wtedy takie szorstkie i splatane
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 19:32   #728
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

jest zdaje sie jakas maska z tej serii do kompletu- mo¿e to by pomog³o a dodatkow wzmocni³o efekt?
__________________
*
£ydka
*
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-30, 19:41   #729
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

http://www.marionkosmetyki.pl/?strona=maribell.htm poszukaj na tej stronce
__________________
*
£ydka
*
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-30, 19:48   #730
goosja
Raczkowanie
 
Avatar goosja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 43
Question Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Wiêc mam dylemat Moje w³oski to naturalny ciemny blond + resztki pasemek w kolorach blond i cieeemny br±z.
Ostatnio wpad³am na b³yskotliwy pomys³, zafarbowania ca³ej g³owy na jaki¶ br±zik Gdybym chcia³a zrobiæ to farb±, nie by³o by problemu, bo tego typu kosmetyk wychodzi na w³osach taki, jaki byæ powinien :P Niestety moje w³oski s± zniszczone i nie chcê ich dodatkowo obci±¿aæ. Wybór pad³ na szampon koloryzuj±cy.
Teraz pytanie do Was kochane wiza¿anki:
Czy która¶ z Was farbowa³a w³osy podobne do moich jakim¶ szamponem- br±z (odcieñ nie wa¿ny) i jak to wysz³o Ewentualnie, jaki szampon polecacie do takich, hmmm... kolorowych w³osków jak moje?
Czekam na odpowiedzi
goosja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-30, 20:26   #731
malgomalgo
Raczkowanie
 
Avatar malgomalgo
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

HEJ!
Powiem Ci jak ja zrobi³am, na koniec lata chcialam pozbyc sie blond pasemek, mam dlugie w losy, z natury taki naprawde ciemny blond, nie chccialam ich zniszczyc wiec wybralam sie do profesjonalnego sklepu z kosmetykami fryzjerskimi i tam polecono mi Wella Color Touch, tzn szampon z serii Natura, odcien taki bardzo ciemny blond, teraz juz nie pamietam czy byl to porostu odcien 6, czy moze nawet 5. Tak doradzila mi pani, ktorej powiedzialm ze chce wrocic do naturalnego koloru.
Efekt byl taki ze wlosy przez pierwsze 2 tygodnie byly ciemniejsze niz mam naturalnie, ale jak to z szmponami bywa kolor sp³ukiwal sie systematycznie, oczywiscie duzo szybciej z blond pasemek, ale ca³y czas wygladalo to naturalnie i wyglada do teraz, teraz mam poprostu swój kolor z czego jestem bardzo zadowolona. W przyszlosci napewno jeszcze nie raz zaszaleje, ale dzis juz wiem ze bedzie to napewno szmpon koloryzujacy jesli juz, i bardzo mozliwe ze wlasnie z welli bo dla moich wlosow jest naprawde ³agodna i ma ladne kolory, takze trudno jest cokolwiek zepsuc.

tu jest ten odcien, ktory wyglada na bardzo ciemny, ale wez pod uwage ze sie splukuje, wiec wychodzi bardzo naturalnie po 2-3 tyg:
http://www.wella.pl/hairdresser/prod...re03/index.jsp#

Jedynym mankamentem jest cena. za taki kolor w tubce + takie cos z czym musialam to rozrobic( wiecie o co chodzi) dalam cos jakos ponad 40 zl.No ale warto bylo
__________________
malgomalgo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 20:31   #732
goosja
Raczkowanie
 
Avatar goosja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Dziêkujê za odpowied¼ :P Szuka³abym czego¶ tañszego, do 20z³
Jednak je¶li nie znajdê, to na pewno wypróbujê Welle
goosja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-30, 20:51   #733
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 541
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Mimo i¿ w³oski s± zniszczone, mo¿e Ci wyj¶æ ciemniejszy kolor (je¶li mowa o szamponach koloryzujacych) ale on powoli bedzie siê "spieraæ". Mo¿na te¿ potraktow±c je - jak bêd± za ciemne - szamponem przeciwlupiezowym. Kolorek zejdzie szybciej i bedzie taki jak na opakowaniu
__________________



Zasnê cicho i w szklanej trumnie ¶mierci martwym pokocham ju¿ sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 08:49   #734
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomo¶ci: 768
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

rzyrafka a gdzie mo¿na kupiæ taki szampon? i w jakiej mniej wiecej cenie on jest?
__________________

nicolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 09:07   #735
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 4 653
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

chyba w naturze je widzialam
blueania jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 09:29   #736
NiU¶Ka_
Rozeznanie
 
Avatar NiU¶Ka_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/S³upsk
Wiadomo¶ci: 711
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

ja mia³am pasemka blond i ciemny br±z, i te¿ robi³am szamponem, tyle ¿e z marionu-s± bardzo delikatne dla w³osów. no i oczywi¶cie z rozja¶nianych sp³ukuje siê szybciej. u mnie po d³u¿yszm czasie od farbowania wygl±da to tak, ¿e mam jakby 3 odcienie br±zu. ca³kiem oki nawet. i z ka¿ym farbowaniem te kolory bardziej siê wyrównuj±.
NiU¶Ka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 09:51   #737
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

http://www.burak.pl/oferta.php5?Wysz...erta_sklep=387


http://www.burak.pl/oferta.php5?Wysz...erta_sklep=387



co muslicie o nich?
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 10:20   #738
goosja
Raczkowanie
 
Avatar goosja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Cytat:
Napisane przez NiU¶Ka_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja mia³am pasemka blond i ciemny br±z, i te¿ robi³am szamponem, tyle ¿e z marionu-s± bardzo delikatne dla w³osów. no i oczywi¶cie z rozja¶nianych sp³ukuje siê szybciej. u mnie po d³u¿yszm czasie od farbowania wygl±da to tak, ¿e mam jakby 3 odcienie br±zu. ca³kiem oki nawet. i z ka¿ym farbowaniem te kolory bardziej siê wyrównuj±.
I tu pojawia siê problem :P
Chcia³am zafarbowaæ w³oski albo L'Oreal Casting, albo Marion Meribell, albo Londa Shinny Colors. Niestety nigdzie nie mogê znale¼æ ¿adnego z tych szamponów...
goosja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 12:08   #739
NiU¶Ka_
Rozeznanie
 
Avatar NiU¶Ka_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/S³upsk
Wiadomo¶ci: 711
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Cytat:
Napisane przez goosja Poka¿ wiadomo¶æ
I tu pojawia siê problem :P
Chcia³am zafarbowaæ w³oski albo L'Oreal Casting, albo Marion Meribell, albo Londa Shinny Colors. Niestety nigdzie nie mogê znale¼æ ¿adnego z tych szamponów...
fakt, ja wiem, ¿e za ka¿dym razem nie¼le szuka³am szamponu z marionu - jak dosta³am to kupowa³am od razu zapas a teraz polowa³am na ich farby i nigdzie nie ma tego koloru, którego szukam....
NiU¶Ka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 12:27   #740
goosja
Raczkowanie
 
Avatar goosja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Cytat:
Napisane przez NiU¶Ka_ Poka¿ wiadomo¶æ
fakt, ja wiem, ¿e za ka¿dym razem nie¼le szuka³am szamponu z marionu - jak dosta³am to kupowa³am od razu zapas a teraz polowa³am na ich farby i nigdzie nie ma tego koloru, którego szukam....
No w³a¶nie :P
Zazwyczaj w drogeriach spotkaæ mo¿na szampony, które nie ciesz± siê zbyt dobr± opini± (np. takie palette jest chyba najbardziej powszechne ).
Dlatego zastanawiam siê nad kremem koloryzuj±cym- Joanna Festival Elegance
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11753
jednak to jest chyba farba... a strasznie bojê siê o moje w³osy, nie chcê zniszczyæ ich jeszcze bardziej. U¿ywa³ kto¶ mo¿e Festivalu z Joanny?
goosja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 12:42   #741
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 541
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

No niestety Joanna to farba, w dodatku niektóre dziewczyny te¿ pisa³y, ¿e jest szkodliwa, co prawda nie jak Palette,ale jest chyba na 2 miejscu pod tym wzgledem. Poszukaj mo¿e w necie jest Marion. A jak nie to mo¿e szampon Welle Soft Color?
__________________



Zasnê cicho i w szklanej trumnie ¶mierci martwym pokocham ju¿ sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 13:06   #742
goosja
Raczkowanie
 
Avatar goosja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

No to mam problem :P
Farbê chcê wzi±æ w ostateczno¶ci, wola³abym szampon...
I teraz w sumie nie mam pojêcia co my¶leæ o Palette. Moje dwie przyjació³ki u¿ywaj± czekoladowego br±zu, kolorek wychodzi ca³kiem ca³kiem. Jak na razie nie skar¿y³y siê na skutki uboczne. W³oski mamy takie same (tzn. kolor i pasemka :P), wiêc na prawdê nie wiem co my¶leæ o Palette
Z drugiej strony ju¿ dwa tygodnie polujê na Casting lub Maribell, wiêc pewnie za parê dni siê mocno wkurzê i zamówiê przez internet ;P
Z drugiej strony zamawianie przez internet jest ryzykowne, bo monitor przek³amuje kolory...

Dziewczyny, co mam robiæ?
goosja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 15:08   #743
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Cytat:
Napisane przez goosja Poka¿ wiadomo¶æ
No to mam problem :P
Farbê chcê wzi±æ w ostateczno¶ci, wola³abym szampon...
I teraz w sumie nie mam pojêcia co my¶leæ o Palette. Moje dwie przyjació³ki u¿ywaj± czekoladowego br±zu, kolorek wychodzi ca³kiem ca³kiem. Jak na razie nie skar¿y³y siê na skutki uboczne. W³oski mamy takie same (tzn. kolor i pasemka :P), wiêc na prawdê nie wiem co my¶leæ o Palette
Z drugiej strony ju¿ dwa tygodnie polujê na Casting lub Maribell, wiêc pewnie za parê dni siê mocno wkurzê i zamówiê przez internet ;P
Z drugiej strony zamawianie przez internet jest ryzykowne, bo monitor przek³amuje kolory...

Dziewczyny, co mam robiæ?
Szampon koloryzuj±cy Palette ( podkre¶lam szampon nie szamponetka) zachowuje siê podobnie jak farba, dlatego lepiej by³oby ju¿ gdyby¶ u¿yw³a dobrej farby ni¿ tego szamponu.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 15:17   #744
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 541
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Casting wiem,¿e jest w Rossmanie.
Co do palette... Teraz mo¿e i wszystko piêknie ³adnie, ale w³osy po nim s± têpe, zaczna wypadaæ jes³i bêdzie sie u¿ywa³o jej czê¶ciej,a najwiêkszy problem pojawi siê w momencie, gdy bêdziesz chcia³± zmieniæ kolor... mog± siê nie rozja¶niæ, ³amaæ... Wiem co¶ o tym, pare lat farbowa³am na Czekoladowy br±z Palette. Po roku (gdy ju¿ przesta³am) chcia³am je lekko odbarwiæ, nawety henna siê nie rozja¶ni³y :| By³y bardzo zniszczone. Palette ³adnie trzyma kolor nie powiem, ale w³os nie¼le dostaje...
__________________



Zasnê cicho i w szklanej trumnie ¶mierci martwym pokocham ju¿ sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 15:58   #745
goosja
Raczkowanie
 
Avatar goosja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21 Poka¿ wiadomo¶æ
Casting wiem,¿e jest w Rossmanie.
Co do palette... Teraz mo¿e i wszystko piêknie ³adnie, ale w³osy po nim s± têpe, zaczna wypadaæ jes³i bêdzie sie u¿ywa³o jej czê¶ciej,a najwiêkszy problem pojawi siê w momencie, gdy bêdziesz chcia³± zmieniæ kolor... mog± siê nie rozja¶niæ, ³amaæ... Wiem co¶ o tym, pare lat farbowa³am na Czekoladowy br±z Palette. Po roku (gdy ju¿ przesta³am) chcia³am je lekko odbarwiæ, nawety henna siê nie rozja¶ni³y :| By³y bardzo zniszczone. Palette ³adnie trzyma kolor nie powiem, ale w³os nie¼le dostaje...
S³ysza³am, ¿e w Rossmanie nie ma polskiej instrukcji... Ale dla takiego szamponu jestem sk³onna do po¶wiêceñ (podobno jak siê zadzwoni na infoliniê L'Oreala, to mi³a pani konsultantka powie co i jak ). Zastanamiam siê jeszcze, gdie blisko mnie jest drogeria Natura...? Bo tam podobno Casting kosztuje 14.99 i gratis od¿ywka z L'Oreala do w³osów farbowanych
goosja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 16:58   #746
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 541
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Tyle wizazanek u¿ywa³o Castingu,¿e na pewno znajdziej informacje na wizau jak nakladac itd. Ja juz nie pamietam, ale wiem, ¿e w w±tkach dziewczyny pisa³y co i jak
__________________



Zasnê cicho i w szklanej trumnie ¶mierci martwym pokocham ju¿ sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 17:38   #747
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

up up up
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 17:54   #748
goosja
Raczkowanie
 
Avatar goosja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Szampony kolryzuj±ce, br±z a ciemny blond... pomocy :)

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21 Poka¿ wiadomo¶æ
Tyle wizazanek u¿ywa³o Castingu,¿e na pewno znajdziej informacje na wizau jak nakladac itd. Ja juz nie pamietam, ale wiem, ¿e w w±tkach dziewczyny pisa³y co i jak
Ju¿ wiem, gdzie kupiê
W moim mie¶cie jest Drogeria Natura (nawet nie wiedzia³am ), a tam Casting w promocji, kosztuje 14.99 i do tego od¿ywka :P
Wielkie farbowanie za tydzieñ Nie mam jeszcze pojêcia jaki wezmê odcieñ (waham siê miêdzy kasztanem, mahoniem, a jasnym br±zem Bo chcê uzyskaæ ¶redni br±z, ale podobno zawsze wychodzi odcieñ ciemniejsze :P), ale obiecujê, ¿e zaraz po farbowaniu napiszê
goosja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 19:05   #749
Mysiakk26
Raczkowanie
 
Avatar Mysiakk26
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

Cytat:
Napisane przez olkie Poka¿ wiadomo¶æ
wiec mam jasny blond na glowie.jest troszke pod kolor slomkowy ale chcialam by mial odcien bardziej taki golebi i zeby zlikwidowac ten odcien zloty. pluknki wymagaja czestego powtarzania a ja chcialabym raz nalozyc szamponetke i przez jakis czas cieszyc sie zimnym srebrzystym polyskiem a takie dostepne???macie jakies propozycje?
Hello,co prawda teraz nie jestem juz blondynka ale przez d³ugi czas by³am,mia³am rozja¶niane w³oski,wysz³y troche ¿óltawe,kole¿anka mi doradzi³a abym kupi³a sobie szampon do w³osów:WELLA REGENAL(czarne opakowanie),on jest taki fioletowy i naprawde nadaje w³osom kolor platyny i srebra,najlepszy efekt uzyskasz jak bêdziesz go stosowaæ przy kazdym myciu,POLECAM i pozdrawiam.
Mysiakk26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-31, 19:19   #750
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

go tez mialam:Pmam dlugie wlosy i taki szampon na krotko starczal bo slabo sie pienil.zastanowie sie jeszcze
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.