egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 19:55   #3541
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

W książce Rea jest napisane "cera wrażliwa - charakteryzuje się podrażnieniami, zaczerwieniem, ostrą reakcją na wpływy zewnętrzne, uczuciem napięcia, szorstkością i zaburzeniami rogowacenia" - wydaje mi się, że to jednoznaczne. Książka ta jest do nauki zawodu, więc.. ktoś tu chyba się nie zna.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:28   #3542
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny nie spieszcie sie tak z tym kluczem, twierdze ze sa tam jescze stare klucze a nowego jeszcze nie opublikowali, nie ma co PANIKOWAĆ!!!!!!!!!
a co do projektu ja w kolejności napisałam :
-demakijaż mleczkiem
-tonik
peeling gruboziarnisty( sorka mówiła ze do ciała najlepsze jest taki a jesli sa wenektazje to należy je zwyczajnie ominąc przy pellingu)
- masaż na kremie (zaznaczyłam wszystkie ruchy ale delikatne- moja sorka z pracowni mówiła a ona jest w komisji egzaminacyjnej ze właśnie to słowo "delikatnie" jest punktowane)
-serum antycellulitowe
-błoto algowe
- folia (od kostek w gore)
-koc elektryczny ( i tu był moj błąd ale zaznacze ze pamietam jak napisałam ze owijam nim nogi ale chyba zapomniałam napisać ze podłączam go do prądu.. wiec z jednej strony może mnie to uratuje ale niczego nie jestem pewna )
-krem antycellulitowy na wykończenie

Wenektazje nie są przeciwwskazaniem do zabiegu body wrapping wiec stwierdzam że te dziewczyny które to zrobiły spokojnie będą miały to zaliczone, głowy do góry, nie będzie źle Bardziej parafina i parafango tu nie pasują bo praktycznie nakładasz bardzo ciepłą warstwę na skórę ale... ja komisja nie jetem wiec nie wiem co zalicza, niema się co zadręczać
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:31   #3543
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Na stronie CKE sa juz wstawione klucze z wszystkich testow zawodowych w tym nasz.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:38   #3544
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Teoretyczny zdałam z pierwszej części mam 34 pkt na 50, a z drugiego 15 na 20... nie tak źle, uffff
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana

Edytowane przez n-nika
Czas edycji: 2010-06-25 o 20:41
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:55   #3545
jola197311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ja też zdałam mam 43/50 i 19/20
jola197311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 22:44   #3546
Marzencia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 73
GG do Marzencia88 Send a message via Skype™ to Marzencia88
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez natusia1908 Pokaż wiadomość
podziwiam Cię, nie wiem jak można napisać taki projekt na 14 stron , co innego z oczyszczania lub z zabiegu na ciało.
Dlatego wprowadzono 7 kartek żeby nie pisać takich esejów.

A z drugiej strony , to niesprawiadliwe że w jednych szkołach dawali kartki, pozwalali mieć napoje i korzystać z kalkulatorów............
Jeśli zawalę egzamin to napewno będę się odwoływać .........
sory ale dla twojej wiadomosci to nie byl esej tylko widocznie mialam wiecej do powiedzenia na ten temat niz ty skoro tak sie wielce dziwisz jak mozna napisac na 14 stron a wlasnie ze mozna tym bardziej jak sie ma duzo do powiedzenia i jak bys chciala wiedziec nie tylko ja w mojej szkole na tyle napisalam na probnym tez napisalam na 10 i jakos zdalam ;] mozep pisalas linika zaraz pod linijka dlatego tyle ci to zajelo ja tak nie pisalam tylko nas uczono zeby nie pisac linijka pod linijka bo jak cos sie przypomni zawsze mozna dopisac... ;| jak bym pisala linijka zaraz pod linijka tez pewne zajelo by mi 7 stron wiec sie glupio nie dziw ze czlowiek tyle pisze bo normalnie rozwala mnie takie gadanie glupie wiesz. I to byl projekt na cialo jakbys nie zauwazyla bo napislas ze rozumiesz jak by to byl projekt na cialo albo oczyszczanie juz sama nie wiesz co piszesz

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
14 stron?! taki dlugi mialas zabieg czy takie szczegoly opisywalas? spokojnie moglo sie zmiescic na tych 7 ktore byly w arkuszu..
pisalam szczegoly i wszystko co mnie nauczono na uczelni wiec nie widze w tym nic dziwnego serio... ;||| bo nie ktorzy tu sie dziwia zallll szkoda mi slow i nierwow na takie dziwaczne pytania jak u nie ktorych

Edytowane przez Marzencia88
Czas edycji: 2010-06-25 o 22:37
Marzencia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 04:49   #3547
justyna19840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
GG do justyna19840
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Marzencia88 Pokaż wiadomość
sory ale dla twojej wiadomosci to nie byl esej tylko widocznie mialam wiecej do powiedzenia na ten temat niz ty skoro tak sie wielce dziwisz jak mozna napisac na 14 stron a wlasnie ze mozna tym bardziej jak sie ma duzo do powiedzenia i jak bys chciala wiedziec nie tylko ja w mojej szkole na tyle napisalam na probnym tez napisalam na 10 i jakos zdalam ;] mozep pisalas linika zaraz pod linijka dlatego tyle ci to zajelo ja tak nie pisalam tylko nas uczono zeby nie pisac linijka pod linijka bo jak cos sie przypomni zawsze mozna dopisac... ;| jak bym pisala linijka zaraz pod linijka tez pewne zajelo by mi 7 stron wiec sie glupio nie dziw ze czlowiek tyle pisze bo normalnie rozwala mnie takie gadanie glupie wiesz. I to byl projekt na cialo jakbys nie zauwazyla bo napislas ze rozumiesz jak by to byl projekt na cialo albo oczyszczanie juz sama nie wiesz co piszesz

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------



pisalam szczegoly i wszystko co mnie nauczono na uczelni wiec nie widze w tym nic dziwnego serio... ;||| bo nie ktorzy tu sie dziwia zallll szkoda mi slow i nierwow na takie dziwaczne pytania jak u nie ktorych
nie wiem dlaczego Ty sie tak odrazu denerwujesz, ja skoczyłam pisać w połowie bo kartek brakło, trudno ja sobie to jakoś załatwie, ale nie potepiam innych którzy musieli zmieścić sie na 7 bo tak w niektórych szkołach było. Laska daj na luz
justyna19840 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 07:49   #3548
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ja niestety też dziubałam kratka pod kratką co by się zmieścić w 7 stronach. Jak coś mi się przypomniało, to niestety ale jakimiś gwiazdkami zaznaczałam gdzie i na końcu pracy dopisywałam odnośniki... jakoś trzeba było sobie radzić skoro kartek nie dawali. Też uważam,że nie jest to sprawiedliwe no ale cóż już się czasu nie odwórci.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:43   #3549
Marzencia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 73
GG do Marzencia88 Send a message via Skype™ to Marzencia88
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez justyna19840 Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczego Ty sie tak odrazu denerwujesz, ja skoczyłam pisać w połowie bo kartek brakło, trudno ja sobie to jakoś załatwie, ale nie potepiam innych którzy musieli zmieścić sie na 7 bo tak w niektórych szkołach było. Laska daj na luz

ja nie potepiam przeciez napisalam ze szkoda mi lasek co nie dostaly kartek napisalam przeciez tak ?? mi chodzi tylko o jeden koment odnosnie tego jak dziewczyna sie zdziwila jak mozna na tyle napisac no sorka ale to mnie wkuzylo taki text bo napisala to z takim oburzeniem :| ja juz dupce te forum bo serio nie idzie tu nic powiedziec bo.. a szkoda gadac
Marzencia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:46   #3550
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Marzencia88 Pokaż wiadomość
ja nie potepiam przeciez napisalam ze szkoda mi lasek co nie dostaly kartek napisalam przeciez tak ?? mi chodzi tylko o jeden koment odnosnie tego jak dziewczyna sie zdziwila jak mozna na tyle napisac no sorka ale to mnie wkuzylo taki text bo napisala to z takim oburzeniem :| ja juz dupce te forum bo serio nie idzie tu nic powiedziec bo.. a szkoda gadac
To se "dupcaj"
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:48   #3551
Marzencia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 73
GG do Marzencia88 Send a message via Skype™ to Marzencia88
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez rozowaagus8888 Pokaż wiadomość
To se "dupcaj"
no i właśnie będę i żebyś wiedziała ze to jest śmieszne widocznie nie wiesz co do konca znaczy skoro musialas to az zacytowac ) w innych szkolach dawali kartki wiec nie bylo wymagane tylko 7 stron

Edytowane przez Marzencia88
Czas edycji: 2010-06-26 o 12:49
Marzencia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 12:50   #3552
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Marzencia88 Pokaż wiadomość
no i właśnie będę i żebyś wiedziała ze to jest śmieszne widocznie nie wiesz co do konca znaczy skoro musialas to az zacytowac ) w innych szkolach dawali kartki wiec nie bylo wymagane tylko 7 stron
U mnie było tylko 7 kartek i żadnych innych i kropka!
To jest dostosowanie się
Jak "dupczesz" te forum to PA
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia

Edytowane przez rozowaagus8888
Czas edycji: 2010-06-26 o 12:54
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:57   #3553
Marzencia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 73
GG do Marzencia88 Send a message via Skype™ to Marzencia88
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez rozowaagus8888 Pokaż wiadomość
U mnie było tylko 7 kartek i żadnych innych i kropka!
To jest dostosowanie się
Jak "dupczesz" te forum to PA
No spoko ze mialas 7 kartek chyba pisalam cos na ten temat ze tak nie powinno byc tak ?? ja tu nikogo nie potepiam ale jak ktos mi jedzie to ja tez bede.
Marzencia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:11   #3554
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Marzencia88 Pokaż wiadomość
No spoko ze mialas 7 kartek chyba pisalam cos na ten temat ze tak nie powinno byc tak ?? ja tu nikogo nie potepiam ale jak ktos mi jedzie to ja tez bede.

A nie lepiej olać to i się nie przejmować?
Zastanów się nad tym, bo czytałam Twoje wypowiedzi i z lekka nie ładnie się tu zachowujesz.
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:21   #3555
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Diewczyny opanujcie sie bo robi sie o tak

moim zdaniem pretensje trzeba składac do szkoły bo widocznie nie zapoznała dobrze komisji z regulaminem,sama może nie wiedziała,albo im sie nie chciało poprostu.U mnie dyrektorka bardzo o wszystko dbała,nawet dzwoniła do CKE aby nam pozwolili miec wode w sali i dało sie.

uważam,że to jest bezsensu aby miec tylko 7 kartek i nic wiecej,ja akurat napisałam 9 stron,ale ludzie różnie piszą,jedni piszą małe literki a inni szeroko,nie można kogos ograniczac do pisania jeśli ma wiecej do powiedzenia na dany temat,wiec współczuje tym osobom które nie dostały kartek,ale to wina ich szkoły.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2010-06-26 o 13:22
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:27   #3556
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Diewczyny opanujcie sie bo robi sie o tak

moim zdaniem pretensje trzeba składac do szkoły bo widocznie nie zapoznała dobrze komisji z regulaminem,sama może nie wiedziała,albo im sie nie chciało poprostu.U mnie dyrektorka bardzo o wszystko dbała,nawet dzwoniła do CKE aby nam pozwolili miec wode w sali i dało sie.

uważam,że to jest bezsensu aby miec tylko 7 kartek i nic wiecej,ja akurat napisałam 9 stron,ale ludzie różnie piszą,jedni piszą małe literki a inni szeroko,nie można kogos ograniczac do pisania jeśli ma wiecej do powiedzenia na dany temat,wiec współczuje tym osobom które nie dostały kartek,ale to wina ich szkoły.
Baśka cicho bądź ;p
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:35   #3557
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez rozowaagus8888 Pokaż wiadomość
Baśka cicho bądź ;p
to jest forum każdy ma prawo wypowiadac swoje zdanie ale w kulturalny sposób
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:44   #3558
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ja się rozpisałam na 9 stron ale wiedziałam żę dają kartki więc nie cisnęłam się na 7 kratka pod kratką. Wolałam pisać czytelnie i mieć pewność że wogóle sprawdzą mi prace więc pisałam w co drugiej linijce.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 14:14   #3559
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Ja się rozpisałam na 9 stron ale wiedziałam żę dają kartki więc nie cisnęłam się na 7 kratka pod kratką. Wolałam pisać czytelnie i mieć pewność że wogóle sprawdzą mi prace więc pisałam w co drugiej linijce.
ja też starałam się pisać czytelnie, ale miałam do dyspozycji tylko 7 stron i juz na ostatniej pisałam kratka pod kratką, bo bym nie zmieściła ;/
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 14:37   #3560
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ja cala prace napisalam kratka pod kratka, bezwiednie bo zawsze tak pisze. 7 stron mialam tak na styk
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 15:00   #3561
dagaa81
Raczkowanie
 
Avatar dagaa81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 452
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

No to może w końcu i ja się wypowiem Tez pisalam teraz egzamin - szkola PROFESJA - teraz stwierdzam, że niższego poziomu być nie może...no ale do rzeczy - na egzaminie mozna było prosić o dodatkowe kartki, była woda. Ja pisałam ołowkiem na brudno - na kartce z wydrukowanym ich zadaniem (pytałam - mozna bylo), później tylko analiza brudnopisu i przepisanie na czysto. W sumie wyszlo mi 5 kartek. Nie wiem co można było jeszcze napisać, że niektórym wyszlo ponad 7?? Ogólnie egzamin do d....wszystko przez te wenektazje...
dagaa81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 15:22   #3562
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Kurcze wywiązała się bezsensowna dyskusja na temat kartek. Ja piszę dość "rozlaźle", zostawiałam sporo miejsca między punktami więc napisałam na 12 stron. A pytania typu "Co Ty tak się rozpisałaś" itp. są zbędne.
Miałam to szczęście, ze dodatkowe kartki były dostępne więc to wykorzystałam, inni nie mieli więc musieli zmieścić się na 7 stronach.
Wszelkie niedogodności, niejasności zgłasza się do Dyrekcji szkoły ( tak jak np. przypadek prawdopodobnie błędnej odp. w I części testu, pyt. 1).
A czy Dyrekcja podejmie jakieś kroki to wielka niewiadoma
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:18   #3563
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

U mnie w szkole było mówione zarówno o wenektazjach jak i teleangiektazjach zważając na to, że mogły pojawić się w teście, a tu psikus i p0ojawiły się w projekcie.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:33   #3564
pati1488
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 31
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ania21083 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja również pisałam ten egzamin i szczerze to zawaliłam właśnie przez te wenektazje.moim zdaniem treść zadania była mało zrozumiała. czy w podręczniku dopuszczonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tj.dr Imke jest takie określenie?NIE. Zmiany tego typu widnieją jako żylaki miotełkowe.Czy w takim razie nie można było w ten sposób sformułować treści zadania? jestem pewna że nie byłoby wtedy tyle stresu. Projekt w większości napisałyśmy poprawnie, bo przecież cellulit i tkanke tłuszczową rozgrzewamy, przepychamy. Dla wszystkich jasne jest także że żylaków NIE. Czy gdyby w treści napisali że klientka ma żylaki i cellulit to któraś by ją w koc elektryczny zawinęła? Wenektazje-czy ktoś wcześniej słyszał to słowo? a może określenia takiego używa się na studiach:kosmetologii, chirurgii....Od nas nie mieli prawa wymagać znajomości tego słowa, skoro podręczniki do nauki zawodu technik usług kosmetycznych jego nie uwzględniają.
Musze Ci przyznac racje...przeczytalam caly podrecznik KOSMETYKI STOSOWANEJ i nie ma ani slowa o wenektazjach a bynajmniej nie pod taka nazwa;/...nie jestem zadnym narcyzem ale u mnei w grupie obstawiali ze akurat ja napewno zalicze bardzo sie przygotowywalam bylam sumienna ...na zajeciach bylam za kazdym razemuczylam sie sluchalam czytalam sama zreszta bardzo sie angazowalam w kosmetyke staralam sie uczestniczyc w roznych szkoleniach...i co?Jedno slowo zawalilo mi caly egzamin oczywiascie byc moze to i moja wina...widocznie mam za mala wiedze...jednak uwazam ze po to 2 lata uczeszczalam do tej szkoly ze skoro nawet w podrecznikach takich informacji nie ma to przynajmniej wykladowcy powiinni nam te informacje przekazac....a moze poprostu tak jak kolezanka mowi takie okreslenia padaja ale na studiach uczelniach medycznych?nie wiem..wiem ze zawalilam dalam peeling gruboziarnisty serum z kofeina a wczesniej aktywny masaz....po serum parafango to w folie zawinelam przykrylam folia aluminiowa i pod koc polarowy nastepnie zmycie i krem PORAZKA!!!Taki zabieg wykonywalam na praktykach myslalam ze wszystko bedzie ok i prosze
pati1488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:19   #3565
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny!
Czy będziecie się odwoływać do Dyrektorów szkoły o odszkodowanie?
Chyba mamy takie prawo!
Ja się NIC nie uczyłam o cellulicie, nadwadze, a tym bardziej o zabiegach wyszczuplających/antycellulitowych!
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia

Edytowane przez rozowaagus8888
Czas edycji: 2010-06-26 o 17:23
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:43   #3566
Wiki80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Moje zdanie jest takie....W projekcie było"kobieta Zgłosiła się na zabieg antycellulitowy"Każda z nas zrobiła jej ten zabieg...(tak jak chcieli)A może każda miała na pisac ze względu na nieliczne wenektazje odsyłam klientkę do lekarza i oddac kartkę....Ciekawe co by zrobili....Ja tez uwazam ze temat był do kitu i że nas załatwili na całej lini.....Nie było tez na pisane ile tych wenektazji było...Bo ja sama zauważyłam u siebie dwie a dziewczyny robiły mi zabieg na ciało w szkole i nie miałam przeciwskazań .....Nic mi nie popękało................. .................
Wiki80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:50   #3567
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny co robimy z tym wszystkim?!
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:06   #3568
saw16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez dagaa81 Pokaż wiadomość
No to może w końcu i ja się wypowiem Tez pisalam teraz egzamin - szkola PROFESJA
Hey! Czasami do Was zaglądam, ale nigdy nie piszę. Zobaczyłam, że ktoś się piszę o szkole PROFESJA, wiec postanowiłam się wypowiedzieć. Niestety ja również uczęszczałam do tej szkoły. To jest porażka jakich mało! Kompletnie nic nie uczyli .... Można pomarzyć o zabiegach na ciało lub o projektach. Projekt realizacji prac robiłyśmy tylko raz, w ostatnim półroczu(z oczyszczania)!! Pewnie to wszystko zależy od nauczyciela .... niestety o naszej "pani" lepiej się nie wypowiadać . Szkoda czasu i pieniędzy ! Pozdrawiam serdecznie!
saw16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:35   #3569
koki1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 80
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hej kochane , rozmawialam z moja pania i powirdzialam jej jaka byla sytucja z tymi kartkamiw niektorych szkołach, niemieli prawa wam odmowic tych kartek teraz nic tylko sie zgadac i wysłac odpowiednie pismo i zażalenie do cke oraz o uniewaznienie egzaminu! jest taka mozliwosc pozdrawiam
koki1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:31   #3570
violka_87
Raczkowanie
 
Avatar violka_87
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mała Polska;)
Wiadomości: 86
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez saw16 Pokaż wiadomość
Hey! Czasami do Was zaglądam, ale nigdy nie piszę. Zobaczyłam, że ktoś się piszę o szkole PROFESJA, wiec postanowiłam się wypowiedzieć. Niestety ja również uczęszczałam do tej szkoły. To jest porażka jakich mało! Kompletnie nic nie uczyli .... Można pomarzyć o zabiegach na ciało lub o projektach. Projekt realizacji prac robiłyśmy tylko raz, w ostatnim półroczu(z oczyszczania)!! Pewnie to wszystko zależy od nauczyciela .... niestety o naszej "pani" lepiej się nie wypowiadać . Szkoda czasu i pieniędzy ! Pozdrawiam serdecznie!
Ja tez z profesji u nas wszystko bylo oki wyszystko przerabialysmy tylko o wenaktazjach nic nie słyszałam projektów pisałyśmy troche ale nie każdemu się chciało to zależy od miasta w którym się uczysz bo mój oddział był oki tlko oczywiście była taka jedna babka której zajeć sie nie chciało prowadzić i nas wielkie g nas nauczyła ale po za tym spoko szczególnie babeczka od projektów dużo pomogła.
violka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.