Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 11:15   #2731
aśki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Za hydrolat oczarowy zapłaciłam 17 zł. Ogólnie mają trochę kosmetyków eko, nie tylko ZSK, ale panuje tam ogromny rozgardiasz trzeba o wszystko pytać i bacznie się rozglądać...
aśki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 23:23   #2732
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dzisiaj dotarło do mnie wreszcie moje pierwsze zamówienie z ZSK I nawet już wszystko zostało zaaplikowane. Nasuwa mi się jednak jeszcze kilka pytań, a mianowicie:
- czy produkty z ZSK przechowujecie w lodówce czy po prostu w szafce?
- jak aplikujecie olej na włosy? Na rękę i wcieracie we włosy aż się zaczną sklejać, czy to za dużo/za mało? Kiedy kładę olej na włosy na noc, to czy muszę go zmyć rano, czy mogę dopiero po południu?
- jak Wam służy taka naturalna pielęgnacja, jak zmieniła się Wasza cera po odstawieniu drogeryjnych kosmetyków i kiedy zauważyłyście pierwsze efekty?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 16:00   #2733
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Na etykietach produktów masz informacje na temat przechowywania (temperatura pokojowa albo w chłodnym miejscu, czyli w lodówce; ewentualnie podany jest konkretny zakres temperatur).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 19:59   #2734
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Właśnie złożyłam moje pierwsze zamówienie. Już się nie mogę doczekać przesyłki. Mam nadzieję że dotrze jakoś w przyszłym tygodniu.
Zamierzam zrobić krem z kwasem migdałowym i tonik z siarką. Zamówiłam też spirulinę.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:50   #2735
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej

Jestem nowa w temacie, ale chciałabym dołączyć. Mam cerę mieszaną (czoło w kierunku tłustej a policzki suchej) no i szukając odpowiedniego kremu który mnie nie zapcha wylądowałam na ZSK I na celowniku mam http://www.zrobsobiekrem.pl/?203,lek...ikowej-3-x-50g ten Myślicie, że poradzę sobie z jego stworzeniem? No i czy mogę być spokojna, że nie zrobi mi sitka na twarzy? (Jakie niestety mam w chwili obecnej)

__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:31   #2736
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej

Jestem nowa w temacie, ale chciałabym dołączyć. Mam cerę mieszaną (czoło w kierunku tłustej a policzki suchej) no i szukając odpowiedniego kremu który mnie nie zapcha wylądowałam na ZSK I na celowniku mam http://www.zrobsobiekrem.pl/?203,lek...ikowej-3-x-50g ten Myślicie, że poradzę sobie z jego stworzeniem? No i czy mogę być spokojna, że nie zrobi mi sitka na twarzy? (Jakie niestety mam w chwili obecnej)

Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz. Ja czekam na zamówienie i wypróbuje krem z kwasem migdałowym. Mam nadzieję że mnie nie podrażni. Dla jednych może być dobry dla innych nie. Ja przeczytałam cały ten wątek i po wypowiedziach dziewczyn zdecydowałam się na zamówienie. Ja mam cere tłustą i niemal wszystko mnie zapycha.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 08:11   #2737
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz. Ja czekam na zamówienie i wypróbuje krem z kwasem migdałowym. Mam nadzieję że mnie nie podrażni. Dla jednych może być dobry dla innych nie. Ja przeczytałam cały ten wątek i po wypowiedziach dziewczyn zdecydowałam się na zamówienie. Ja mam cere tłustą i niemal wszystko mnie zapycha.
Ja mam teraz taką siekę na twarzy, że zastanawiam się dogłębnie przez co ale pewnie spróbuję któregoś z zestawów kremów
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 10:30   #2738
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Ja mam cere tłustą i niemal wszystko mnie zapycha.
Cześć Dziewczyny

Mnie również zapycha wszystko i nieważne czy jest zdrowe, naturalne, niekomedogenne, czy jeszcze jakieś...
I też noszę się z zamiarem zamówienia jakiegoś kremu z zsk z wiarą, że może ten zapcha mnie mniej niż inne
Bo chyba już nie wierzę w nie-zapychanie

A na razie testuję spirulinę (zapach mnie zabija) i olej z czarnuszki.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja mam teraz taką siekę na twarzy, że zastanawiam się dogłębnie przez co ale pewnie spróbuję któregoś z zestawów kremów
Sieka na twarzy? Witaj w klubie
Jestem przed okresem i to co ja mam teraz na twarzy na pewno poprawiłoby Ci humor
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 10:38   #2739
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Sieka na twarzy? Witaj w klubie
Jestem przed okresem i to co ja mam teraz na twarzy na pewno poprawiłoby Ci humor
No niestety tak właśnie mam a jestem po okresie już. Musiał mnie zapchać Elemong albo jakiś krem. Siedzę teraz z maścią cynkową na tych wredotach (miałam też całą noc) no i ciekawe czy coś się poprawi. A na kremie którego używam teraz nie ma nawet składu a na Elemongu krzaczki
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 20:05   #2740
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No niestety tak właśnie mam a jestem po okresie już. Musiał mnie zapchać Elemong albo jakiś krem. Siedzę teraz z maścią cynkową na tych wredotach (miałam też całą noc) no i ciekawe czy coś się poprawi. A na kremie którego używam teraz nie ma nawet składu a na Elemongu krzaczki
A ja właśnie zmyłam maseczkę - glinka biała, czerwona i tlenek cynku.

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała spirulinę regularnie?
Mnie tylko zapach powstrzymuje od bycia systematyczną i stosowania jej dwa razy w tygodniu, jak sobie założyłam na początku
Chciałabym wiedzieć czy efekty naprawdę są takie wow... bo jeśli są, to będę się musiała przełamać i robić maskę częściej
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 20:15   #2741
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ja właśnie zmyłam maseczkę - glinka biała, czerwona i tlenek cynku.

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała spirulinę regularnie?
Mnie tylko zapach powstrzymuje od bycia systematyczną i stosowania jej dwa razy w tygodniu, jak sobie założyłam na początku
Chciałabym wiedzieć czy efekty naprawdę są takie wow... bo jeśli są, to będę się musiała przełamać i robić maskę częściej
Mam cerę wrażliwą skłonną do przesuszeń i maseczka ze spiruliny (tak samo jak tonik algowy) jest moim numerem 1.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 20:15   #2742
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ja właśnie zmyłam maseczkę - glinka biała, czerwona i tlenek cynku.

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała spirulinę regularnie?
Mnie tylko zapach powstrzymuje od bycia systematyczną i stosowania jej dwa razy w tygodniu, jak sobie założyłam na początku
Chciałabym wiedzieć czy efekty naprawdę są takie wow... bo jeśli są, to będę się musiała przełamać i robić maskę częściej
Owszem, efekty są super( ja robię wersję z mlekiem) Tego zapachu nie znoszę, i nie nakładam jej pod nosem
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 20:43   #2743
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

apropo spiruliny zawsze kładłam ją na włosy wymieszaną z odżywką i innymi dobrodziejstwami, ale skoro zachwalacie tak jej działanie na twarz muszę również spróbować
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:24   #2744
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witajcie Dziewczyny!
Dostałam wczoraj swoją pierwszą przesyłkę z ZSK. Zamówiłam sobie między innymi olej z pestek granatu, w celu mieszania z żelem hialuronowym. Narazie chciałam potestować go na całej buzi, a potem raczej pod oczy (mam nadzieję, że zlikwiduje opuchnięcia). Natomiast na stronie ZSK napisane jest, aby stosować olej tylko jako dodatek, a nie jako bazę. Narazie robię tak, że wyciskam sobie taką sporą kroplę żelu hialuronowego i do tego wkrapiam kroplę oleju z pestek granatu i to na buzię. Ale się zastanawiam czy taka porcja oleju (tzn. jedna kropla oleju na całą twarz wymieszana tylko z hialuronem) to nie jest za dużo? Trudno będzie mi wkropić mniej niż jedną kroplę, mogę się co najwyżej starać, żeby była jak najmniejsza. A może po prostu używać tego oleju co 2 dni?
Pomóżcie dziewczyny bo nie wiem...

Acha, dostałam w gratisie 15ml gliceryny roślinnej i nie bardzo wiem do czego i jak jej użyć? Mam tendencję duża do zapychania, czy gliceryna nie powoduje czasem zapychania, bo mi coś tak świta.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:54   #2745
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;29280644]Witajcie Dziewczyny!
Dostałam wczoraj swoją pierwszą przesyłkę z ZSK. Zamówiłam sobie między innymi olej z pestek granatu, w celu mieszania z żelem hialuronowym. Narazie chciałam potestować go na całej buzi, a potem raczej pod oczy (mam nadzieję, że zlikwiduje opuchnięcia). Natomiast na stronie ZSK napisane jest, aby stosować olej tylko jako dodatek, a nie jako bazę. Narazie robię tak, że wyciskam sobie taką sporą kroplę żelu hialuronowego i do tego wkrapiam kroplę oleju z pestek granatu i to na buzię. Ale się zastanawiam czy taka porcja oleju (tzn. jedna kropla oleju na całą twarz wymieszana tylko z hialuronem) to nie jest za dużo? Trudno będzie mi wkropić mniej niż jedną kroplę, mogę się co najwyżej starać, żeby była jak najmniejsza. A może po prostu używać tego oleju co 2 dni?
Pomóżcie dziewczyny bo nie wiem...[/QUOTE]

To tylko od Ciebie zależy ile to jest "za duzo" Przecież nikt nie wie ile twoja skóra potrzebuje oleju i w jakich proporcjach z HA.
Co do zaleceń z ZSK, podejrzewam że to chodzi o cene - to bardzo drogi olej oraz fakt, że jest on bardzo bogaty w kwasy wielonienasycone, a te są bardzo podatne na utlenianie i gotowy produkt mógłby sie zbyt szybko zepsuć

Cytat:
Napisane przez mgielka321
Acha, dostałam w gratisie 15ml gliceryny roślinnej i nie bardzo wiem do czego i jak jej użyć? Mam tendencję duża do zapychania, czy gliceryna nie powoduje czasem zapychania, bo mi coś tak świta.
Jeśli nei robisz zadnych mieszanek, które wymagają humektanta to odłóż i zaostaw na później. Możesz tez do HA dodać
Gliceryna nie jest zapychaczem, choć niektóre dziewczyny twierdzą że je zapycha.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:10   #2746
Evita_
Raczkowanie
 
Avatar Evita_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
apropo spiruliny zawsze kładłam ją na włosy wymieszaną z odżywką i innymi dobrodziejstwami, ale skoro zachwalacie tak jej działanie na twarz muszę również spróbować
I jak działa na włosy?
Evita_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:58   #2747
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Mam cerę wrażliwą skłonną do przesuszeń i maseczka ze spiruliny (tak samo jak tonik algowy) jest moim numerem 1.
Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Owszem, efekty są super( ja robię wersję z mlekiem) Tego zapachu nie znoszę, i nie nakładam jej pod nosem
Czyli będę się musiała z nią "spotykać" częściej
Najbardziej dobija mnie jej zmywanie bo wtedy jest wszędzie
I zawsze nakładam ją przed myciem włosów bo inaczej chodzę zielona - dosłownie
A od jakichś 3 tygodni łykam spirulinę w tabletkach.
Jeśli stosowana od zewnątrz i od wewnątrz przyniosłaby jakiś wymierny efekt, postawiałbym jej pomnik
Ale na to trzeba cierpliwości, więc łykam i czekam


Kurczę... dopiero co dostałam paczki z ZSK, BU i Fitomedu, a już mam kolejną listę must have....
Kto ma tak samo jak ja, łapa w górę

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Mademoiselle_Pauline, co to za tonik algowy?
Możesz powiedzieć o nim coś więcej?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:34   #2748
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;29280644]

Acha, dostałam w gratisie 15ml gliceryny roślinnej i nie bardzo wiem do czego i jak jej użyć? Mam tendencję duża do zapychania, czy gliceryna nie powoduje czasem zapychania, bo mi coś tak świta.[/QUOTE]

Możesz wkropić do hydrolatu albo gotowego toniku.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:51   #2749
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

hej! pierwszy raz weszlam na tą stronę i juz zainteresowało mnie kilka rzeczy
ale mam pytanie: chciałbym zrobić serum do włosów http://www.zrobsobiekrem.pl/?serum-d...i-elastyna,167 -o to i moje pytanie czy muszę kupować wszytskie składniki w tak dużych ilościach czy oni mi tam zmieszają i wyślą gotowe?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 18:04   #2750
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Evita_ Pokaż wiadomość
I jak działa na włosy?
moje kręciołki ładnie nawilża i wygładza są miękkie i takie jędrne
mi pachnie ona jak pokarm dla rybek akwariowych zawsze mnie śmieszy jak spłukuję odżywkę z dodatkiem spiruliny i taaaka zielona woda leci
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:23   #2751
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
To tylko od Ciebie zależy ile to jest "za duzo" Przecież nikt nie wie ile twoja skóra potrzebuje oleju i w jakich proporcjach z HA.
Co do zaleceń z ZSK, podejrzewam że to chodzi o cene - to bardzo drogi olej oraz fakt, że jest on bardzo bogaty w kwasy wielonienasycone, a te są bardzo podatne na utlenianie i gotowy produkt mógłby sie zbyt szybko zepsuć
Rozumiem, jakoś tak mi wynikało z tej informacji na ZSK, że należy go stosować w jakiejś ograniczonej ilości. Wolałam się dopytać


Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Jeśli nei robisz zadnych mieszanek, które wymagają humektanta to odłóż i zaostaw na później. Możesz tez do HA dodać
Gliceryna nie jest zapychaczem, choć niektóre dziewczyny twierdzą że je zapycha.
No właśnie mi się w jakimś poście obiło to zapychanie gliceryny. Ale wiadomo - sprawa indywidualna. Czy będzie dobrym pomysłem zostawić ją sobie na zimę i dodawać jako dodatkowego nawilżacza właśnie do HA i oleju?

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Możesz wkropić do hydrolatu albo gotowego toniku.
OK dzięki za podpowiedź

W ogóle Wizażanki jesteście nieocenione - szkoda że Wizażu nie było jak byłam nastolatką
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:31   #2752
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
mi pachnie ona jak pokarm dla rybek akwariowych
Bo ona służy też właśnie jako pokarm dla rybek
Kiedyś szukałam info o spirulinie i trafiłam na jakieś forum wędkarskie, na którym panowie zachwalali właściwości algi i przeżywali jak to ich rybki za nią szaleją

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;29298017]

W ogóle Wizażanki jesteście nieocenione - szkoda że Wizażu nie było jak byłam nastolatką [/QUOTE]

Dokładnie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:57   #2753
Evita_
Raczkowanie
 
Avatar Evita_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
moje kręciołki ładnie nawilża i wygładza są miękkie i takie jędrne
mi pachnie ona jak pokarm dla rybek akwariowych zawsze mnie śmieszy jak spłukuję odżywkę z dodatkiem spiruliny i taaaka zielona woda leci
miękkie i jędrne mmm, ja też mam kręciołki zamówię ją następnym razem. A dodajesz do obojętnie jakiej odżywki? i jak długo trzymasz na włosach?
Evita_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 21:22   #2754
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dawno temu obiecana...
Proteinowa kuracja do rąk i paznokci
na bazie kremu Babydream, Gesichts und Körpercreme
Polecam wsmarowywać dużą porcję na noc (dodatkowo można zakładać bawełniane rękawiczki). Składniki na ok. 78 ml (82 g) gotowego kosmetyku.


Krem Babydream - 50 ml (54 g)
Żel hialuronowy 1% - 8 ml (8 g)
Keratyna hydrolizowana - 4 ml (4 g)
Jedwab hydrolizowany - 3 ml (3 g)
D-pantenol - 3,5 ml (4 g)
FEOG - 17 kropli
Masło kakaowe - 9 ml (8,2 g)


Wykonanie

Do zdezynfekowanej zlewki lub innego naczynia o pojemności co najmniej 100 ml wyciskamy 50 ml kremu Babydream (uwaga: jeśli na zlewce znajduje się skrót "approx.", oznacza to, że podziałka jest niedokładna i do odmierzania potrzebna będzie inna miarka). Dodajemy żel hialuronowy i mieszamy bagietką (nie mieszadełkiem). Następnie dodajemy keratynę, jedwab, pantenol oraz konserwant FEOG (lub inny w odpowiednim dla niego stężeniu) i znów starannie mieszamy. Masło kakaowe rozpuszczamy w kąpieli wodnej w osobnej zlewce lub naczyniu; po ostygnięciu do temperatury pokojowej dodajemy do emulsji i ponownie mieszamy całość bagietką do uzyskania jednolitej emulsji.

Gotową emulsję należy przelać do umytej (a najlepiej zdezynfekowanej) butelki z dozownikiem (do kupienia w Rossmannie w dziale z miniaturkami/produktami podróżnymi). Ze względu na wysokie stężenie protein i niepewność układu konserwującego nie jest zalecane przechowywanie kremu/balsamu w słoikach. Najlepiej zużyć emulsję w ciągu miesiąca. Można przechowywać w lodówce.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-08-05 o 22:25
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 08:20   #2755
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Lorri serdecznie zapraszam do umieszczania receptur i podpowiedzi dla początkujących na wątek Co dziś ukręciłaś wizażanko https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=556795
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-09-10 o 08:38
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:34   #2756
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

W jakich opakowaniach ZSK sprzedaje hydrolaty?
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:35   #2757
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Aguu Pokaż wiadomość
W jakich opakowaniach ZSK sprzedaje hydrolaty?
plastikowe lekko spłaszczone buteleczki ja mam dwa, aloesowy jest w przezroczystej a migdałowy w białej nieprzezroczystej
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:46   #2758
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
plastikowe lekko spłaszczone buteleczki ja mam dwa, aloesowy jest w przezroczystej a migdałowy w białej nieprzezroczystej

Dzięki
Otwory jak w sklepowych tonikach czy bliżej im do aptecznych?
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:47   #2759
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Aguu Pokaż wiadomość
Dzięki
Otwory jak w sklepowych tonikach czy bliżej im do aptecznych?
Normalne takie z małą dziurką
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:54   #2760
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

masz zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0001.jpg (44,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002.jpg (23,2 KB, 29 załadowań)
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.