Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 14:57   #2191
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dominiique,
na Twoim miejscu na pewno sprobowalabym Light Golden i Light Medium Golden. Swatche na stronie dobrze oddaja kolory (przynajmniej na moim monitorze). Jak widac Goldeny wcale nie sa takie zolte, w LM golden moze Luminesse, ale nie az tak bardzo. Moim zdaniem sa dosc neutralne, ja musze dosypywac zoltego pigmentu
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 15:42   #2192
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziękuję, będę myśleć
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 15:58   #2193
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a na mnie zarówno goldeny jak i warmy są żółte

w ogóle nie mogę znaleźć swojego koloru w lumiere
teraz znowu mam wrażenie, że morelowy medium beige 2.3 byłby lepszy do opalonego ciała
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 16:03   #2194
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
a na mnie zarówno goldeny jak i warmy są żółte

w ogóle nie mogę znaleźć swojego koloru w lumiere
teraz znowu mam wrażenie, że morelowy medium beige 2.3 byłby lepszy do opalonego ciała
na mnie tez sa zolte.na mnie nawet beige sa jakies zotlawe. chociaz juro sprobuje z ciekawosci jeszcze raz. tez mam wrazenie ze ciezko dobrac kolor...
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 16:15   #2195
alioke
Raczkowanie
 
Avatar alioke
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja z EDM używałam medium beige neutral z serii buff (czyli żółtawa, ale nie tak żółta jak olive) a z lumiere chyba najlepszy jest medium beige, chociaż "warmy" też mogą być. medium beige 2.3 jest zbyt różowy, a goldeny trochę zbyt żółte.
__________________

alioke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 16:20   #2196
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Doszłam do wniosku, że najlepiej zamówić mnóstwo próbek, które choć trochę wydają się być kompatybilne Właśnie złożyłam zamówienie u faa.
Wyszło mi 12 odcieni
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:11   #2197
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
na mnie tez sa zolte.na mnie nawet beige sa jakies zotlawe. chociaz juro sprobuje z ciekawosci jeszcze raz. tez mam wrazenie ze ciezko dobrac kolor...
no niestety, nie ma nic typowo brązowego i typowo beżowego
obecnie uskuteczniam mieszkanki, medium warm jest za żółty, więc rozjaśniam go light beige (kiedys mi pasował, ale teraz na lato kompletnie nie na zimę jest ok) i light medium warmem, który zamówiłam big, bo miał być dobry na teraz, a też jest za jasny
[wszystko formuły VV]

Cytat:
Napisane przez alioke Pokaż wiadomość
Ja z EDM używałam medium beige neutral z serii buff (czyli żółtawa, ale nie tak żółta jak olive) a z lumiere chyba najlepszy jest medium beige, chociaż "warmy" też mogą być. medium beige 2.3 jest zbyt różowy, a goldeny trochę zbyt żółte.
ja z edm sie nie polubiłam i nie wiem jaki kolor tam był dla mnie najlepszy, testowałam tylko kilka ale medium beige lumierowe zdecydowanie za ciemne, na lato, do opalonego ciała pewnie tez
medium beige 2.3 rok temu był dobry pod tym względem - dopasowywał się do opalonego ciała, ale z czasem zauważyłam, że faktycznie wybija się ta morela/róż. może po prostu opalenizna wyblakła i zbyt się odróżniał. może na lato znowu był by ok, ale niieee, ja musiałam szukać dalej, by znaleźć ten idealny

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Doszłam do wniosku, że najlepiej zamówić mnóstwo próbek, które choć trochę wydają się być kompatybilne Właśnie złożyłam zamówienie u faa.
Wyszło mi 12 odcieni

przez moje ręce przeszłoo już tyle próóóbeeek
ale kolor mi raz pasuje, raz nie wiadomo - zależnie od pory roku...
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 18:15   #2198
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

wlasnie z tymi kolorami to skomplikowana sprawa bo nawet nie od pory roku zaleza, tylko od tego jaka jest pogoda akurat... i jak tu biga zamowic..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:21   #2199
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja w ogóle nie wiem jaki mam odcień karnacji Nazamawiałam kilka próbek z różnych firm i chyba wszystko w złej tonacji
Przyznam, że bardzo napaliłam się na minerały, ale zła jestem, że chyba w nic nie trafię, ale poczekam jak reszta próbek do mnie przyjdzie, bo na razie mam tylko Pixie.
Chciałam być dzielna i sama dobrać sobie odcień, ale widać jestem w tym wyjątkowo kiepska

Żeby nie robić offtopa, to dodam, że nie mogę doczekać się pędzelków z Lumiere
Na tę przesyłkę czekam najbardziej
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:43   #2200
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

znalazłaby się jakaś dobra duszyczka która by mi zmierzyła ile wys. ma sampel lumiere
vesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:13   #2201
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

W tym woreczku jest chyba 1/4 łyżeczki.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 10:24   #2202
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

chodzi mi o słoiczek ile ma wysokości wiem ,że to dziwne pytanie ale chce wiedzieć czy się zmieści do kasetki
vesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:31   #2203
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

2cm
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:43   #2204
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez vesper Pokaż wiadomość
chodzi mi o słoiczek ile ma wysokości wiem ,że to dziwne pytanie ale chce wiedzieć czy się zmieści do kasetki
Ma 1 - 1,5 mm więcej niż sampel EDM.

Do np. takich kasetek Załącznik 3325104 się mieści bo ja właśnie w identycznym je przechowuję (w oryginalnych słoiczkach oczywiście nie w tych co w kasetce były) .
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2010-08-12 o 10:44
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:13   #2205
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

super ,że się mieszczą właśnie o takie kasetki mi chodzi dzięki za pomoc
vesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:29   #2206
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A jak Wam się sprawują sypkie korektory mint i salmon? Zamówiłam próbki z myślą, że nadadzą się do moich różowych przebarwień, naczynek i sińców pod oczami.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:55   #2207
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
wlasnie z tymi kolorami to skomplikowana sprawa bo nawet nie od pory roku zaleza, tylko od tego jaka jest pogoda akurat... i jak tu biga zamowic..
otóż to. od pogody, stroju. masz rację, że nie od samej pory roku. najlepiej to by było mieć kilka i je mieszać bo znaleźć w lumiere kilka gotowych kolorów, które by pasowały w zależności od... - sztuka, przynajmniej dla mnie.

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
A ja w ogóle nie wiem jaki mam odcień karnacji Nazamawiałam kilka próbek z różnych firm i chyba wszystko w złej tonacji
Przyznam, że bardzo napaliłam się na minerały, ale zła jestem, że chyba w nic nie trafię, ale poczekam jak reszta próbek do mnie przyjdzie, bo na razie mam tylko Pixie.
Chciałam być dzielna i sama dobrać sobie odcień, ale widać jestem w tym wyjątkowo kiepska

Żeby nie robić offtopa, to dodam, że nie mogę doczekać się pędzelków z Lumiere
Na tę przesyłkę czekam najbardziej
ja tez chyba jestem kiepska czytałam wątek o dopasowywaniu koloru i tez mi nie pomógł
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:58   #2208
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
otóż to. od pogody, stroju. masz rację, że nie od samej pory roku. najlepiej to by było mieć kilka i je mieszać bo znaleźć w lumiere kilka gotowych kolorów, które by pasowały w zależności od... - sztuka, przynajmniej dla mnie.



ja tez chyba jestem kiepska czytałam wątek o dopasowywaniu koloru i tez mi nie pomógł
O! A możesz podrzucić mi ten wątek? Chętnie przestudiuję
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 14:58   #2209
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
A jak Wam się sprawują sypkie korektory mint i salmon? Zamówiłam próbki z myślą, że nadadzą się do moich różowych przebarwień, naczynek i sińców pod oczami.
mam zielony i zolty z Lumiere ale nie jestem z nich zadowolona, ten zotly jest jakis ciemny, wole EDM. zielonych korektorow nie lubie bo wygladam po nich jak posiniaczona. sunlight EDM swietnie kryje i nawet jak sie z nim przesadzi to mozna lekko zetrzec albo zostawic bo nie widac na buzi zoltej plamy

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
O! A możesz podrzucić mi ten wątek? Chętnie przestudiuję
w pierwszych pomocniczych watkach na forum jest naprawde duuzo informacji, dziewczyny sie postaraly, mnie bardzo to pomoglo.
Blog Cathy tez jest super,jasno opisane jak dobrac podklad

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
otóż to. od pogody, stroju. masz rację, że nie od samej pory roku. najlepiej to by było mieć kilka i je mieszać bo znaleźć w lumiere kilka gotowych kolorów, które by pasowały w zależności od... - sztuka, przynajmniej dla mnie.


tak, a jeszcze dowale na "pocieszenie" ze od rana do godz okolo 13 moja skora zachowuje sie gorzej, a po poludniu wiecej podkladow sie lepiej wtapia i pasuje wiecej odcieni. wiec jeszcze to biorac pod uwage to juz wychodzi taki mix, ze musialabym miec conajmniej 3 bigi i je dodatkowo mieszac dostosowujac do sytuacji

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

no ale zeby nie bylo, ze tak narzekam :P to powiem iz uwielbiam lumiere za to ,ze tak trudno mi zrobic nim maske i za to ze trzyma sie caly dzien, i uwielbiam formule luminesse za to, ze nie daje mi plaskiego matu tylko lekki glow przy ktorym sie nie swiece jak latarnia
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 17:33   #2210
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
w pierwszych pomocniczych watkach na forum jest naprawde duuzo informacji, dziewczyny sie postaraly, mnie bardzo to pomoglo.
Blog Cathy tez jest super,jasno opisane jak dobrac podklad
O widzisz! Przeglądałam naprawdę sporo różnych wątków (wchodziłam we wszystkie, które dziewczyny polecały, lub do nich odsyłały-oczywiście wszystkiego nie dałam rady przeczytać <jeszcze> bo jest tego naprawdę dużo), ale ten, który dosłownie traktuje o doborze koloru - pominęłam Zupełnie nie wpadł mi w oko Dziękuję pięknie, zabieram się za lekturę

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

A jednak byłam na tym wątku, ale nie udało mi się go wtedy ogarnąć
Robię podejście nr 2
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:35   #2211
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witam i na wstępie o radę pytam
Używam obecnie EDM Olive fair matt (które jest ciut za jasne) , ale chcę dołączyć do Waszego grona- użytkowniczek kosmetyków Lumiere ponieważ EDM są dla mnie zbyt za suche.
Ciężko dobrać odpowiedni odcień Lumiere do mojej tłusto-suchej/bladej/zaczerwienionej/z ogromnymi porami/bez blasku/szarej/zmęczonej itd cery przez internet. Chcę zamówić sobie próbki na allegro, ale nie wiem jakie odcienie.
Myślałam o formule FF lub Luminesse - odcienie Light Beige i Fair Beige. Może któraś doradzi jaki odcień mam jeszcze uwzględnić przy zakupie? Będę wdzięczna
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:10   #2212
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Witam i na wstępie o radę pytam
Używam obecnie EDM Olive fair matt (które jest ciut za jasne) , ale chcę dołączyć do Waszego grona- użytkowniczek kosmetyków Lumiere ponieważ EDM są dla mnie zbyt za suche.
Ciężko dobrać odpowiedni odcień Lumiere do mojej tłusto-suchej/bladej/zaczerwienionej/z ogromnymi porami/bez blasku/szarej/zmęczonej itd cery przez internet. Chcę zamówić sobie próbki na allegro, ale nie wiem jakie odcienie.
Myślałam o formule FF lub Luminesse - odcienie Light Beige i Fair Beige. Może któraś doradzi jaki odcień mam jeszcze uwzględnić przy zakupie? Będę wdzięczna
light powinno wystarczyc, ja jestem blada i mam light. zaczerwienienia fajnie kamufluje cool, a dzisiaj nalozylam light gold i ku mojemu zdziwieniu wygladalo super. mozesz jeszcze uwzglednic formule VV, dla tlustej cery.u mnie beige odpadlo bo uwydatnia zaczerwienienia.
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 14:30   #2213
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, czy otrzymałyście swoje zamówienia (nie próbkowe za 0.01 $) złożone w okolicach początku lipca ? Dostałam już próbkowe z 5.07, a nie mam tego z 3.07 za 16$ Zaczynam się martwić.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 14:54   #2214
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja już ponad 2 tygodnie temu dostałam
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:08   #2215
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Jeśli zamawiam po raz drugi próbki lumierowe (czyli bez tej zniżki,że tylko 4 grosze leci),to wystarczy mi 17 zł z resztek na paypalu?
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:27   #2216
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, która używa formuły Flawless Face? Mam pytanko



Jak będę w domu to załączę zdjęcia paru próbek (m.in golden fair, light golden, light warm, fair warm), które wysłała mi Pani Małgorzata (za jej zgodą).

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-08-16 o 12:29
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:25   #2217
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;21403234]Dziewczyny, która używa formuły Flawless Face? Mam pytanko



Jak będę w domu to załączę zdjęcia paru próbek (m.in golden fair, light golden, light warm, fair warm), które wysłała mi Pani Małgorzata (za jej zgodą).[/QUOTE]

Jaaaaa )
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:25   #2218
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja używam tej formuły
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 16:01   #2219
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Jaaaaa )
Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Ja używam tej formuły

O, to mam pytanko:

Czy miałyście taki problem, że podkład był widoczny? Pierwszy raz mam taki "mokry" podkład mineralny i nie wiem, czy nie dałam za dużo, czy po prostu może jest dla mnie za nawilżający i tak jakby skóra go "nie przyjmuje"? . Podkładu użyłam raz, w sumie nie przykrył mocno, tylko średnio. Wcierałam go tak samo jak mój poprzedni (suchy), ale może ten trzeba dłużej? (tak poradziła też Pani Małgorzata, aby spróbować). Ja mam cerę mieszaną, ale łatwo się przesusza, dlatego chciałam spróbować tej formuły... Najbardziej widoczny był na brodzie i nosie .

PS. Czy VV jest mniej kremowa i może wysuszać suche policzki?


Załączam obiecane zdjęcia (FF)


.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-08-16 o 16:03
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 16:06   #2220
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

te zdjatka to tylko formula FF? bo interesuje mnie roznica miedzy light golden i light medium golden ale w formule VV.

co do VV to trzyma maja tlusta skore w ryzach wiec mozliwe ze sucha przesuszy
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.