Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 18:05   #3691
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
evelinek spoko jakby Cię nie przyjęła to wezmę Twoje rzeczy jako moje zamówienie
tylko wtedy pójdzie wysyłka najpierw do mnie, potem ja wyślę do Ciebie

najlepiej juz napisz do nich maila z zapytaniem o rozmiary rzeczy które Cię interesują!


Domin(i)ko, ja też bym chciała zmienić nicka chyba wiele osób by chciało
jesteś kochana A powiedz mi, jak szybciej odpowiedzą- przez maila, czy formularz kontaktowy? Uwielbiam Wizaż

Ja bym nie chciała, żebyś zmieniała nick, polubiłam Twoją bohaterkę A fox to jest żarcista dziewczyna, nie chciała Cię urazić

Aha i mam im podawać linki do zdj czy numery? Pierwszy raz od nich zamawiam, trochę się zakręciłam, przepraszam

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:07
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:07   #3692
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ależ ja się nie gniewam na foxxy przecież żartuje sobie z tą złością

nigdy nie używałam formularza kontaktowego, tam w ogóle cos takeigo jest? moze to nowośc? ja zawsze pytałam na maila czasem na GG ale na GG to często im sie nie chce odpisywac jak maja duzo pracy

edit: przyszedł dziś do mnie gorsecik z ASOSA, jestem zachwycona jest śliczny, juz się nie mogę doczekać jakiejś okazji zeby go założyć cudo

ASOS Origami Corset Top 5Ł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg origami.jpg (13,0 KB, 33 załadowań)
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:19
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:12   #3693
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

atoja-

Dziś odebrałam przesyłkę od CoastalScents i zdębiałam- zamiast 2 próbek krzemionki przysłali mi 2 duże opakowania! Dostałam jeszcze od nich gratis jakiś tam rozświetlacz mineralny Moje 1 zamowienie u nich i tak mnie rozpieścili, że powinni zacząć się bać

praniuszku, curry- dziekuję za paczuszki dziś wszystko doszło


Mam dzis dzień paczkowy ale mam nadzieję, że najważniejsza paczka od Pastereczki dotrze jutro...

No a ja nicka nie chciałabym zmienić Uwielbiam dawną limitowaną edycje frugo Nie wiem czy jeszcze frugo gdzieś można kupić ale uwielbiałam czarne- black temptation oraz białe- whiteinnocent
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:15
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:17   #3694
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ależ ja się nie gniewam na foxxy przecież żartuje sobie z tą złością

nigdy nie używałam formularza kontaktowego, tam w ogóle cos takeigo jest? moze to nowośc? ja zawsze pytałam na maila czasem na GG ale na GG to często im sie nie chce odpisywac jak maja duzo pracy

edit: przyszedł dziś do mnie gorsecik z ASOSA, jestem zachwycona jest śliczny, juz się nie mogę doczekać jakiejś okazji zeby go założyć
Czyli mail, dzięki Gorsecik Poka poka

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
atoja-

Dziś odebrałam przesyłkę od CoastalScents i zdębiałam- zamiast 2 próbek krzemionki przysłali mi 2 duże opakowania! Dostałam jeszcze od nich gratis jakiś tam rozświetlacz mineralny Moje 1 zamowienie u nich i tak mnie rozpieścili, że powinni zacząć się bać

praniuszku, curry- dziekuję za paczuszki dziś wszystko doszło


Mam dzis dzień paczkowy ale mam nadzieję, że najważniejsza paczka od Pastereczki dotrze jutro...
Komuś też jakoś przysłali pełne opakowanie zamiast próbki (Pranie, Frantic??), nic, tylko się cieszyć

Curry doszła Lirenka, dziękuję ślicznie Daj znać, jak przyjdzie list ode mnie wysyłałam priorytetem.

WI a ja tyle czasu się zastanawiałam skąd Twój nick
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:18   #3695
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy, Atoja, Viollet87 i wszyscy - dziekuję za miłe powitanie!

Przyznam, że siedzę tu już od chyba ponad pół roku, ale dotąd się nie odzywałam.

Co prawda trochę się boję uzależnienia... od proszków ) ale jeszcze jestem w fazie tłumaczenia sobie, że małe ilości od czasu do czasu, w celach rekreacyjnych, itp. jeszcze nikomu nie zaszkodzily.

IlonaP - to prawda, zaczyn się "wyprowadza" a raczej rozprzestrzenia. Boje się go zostawiać na 15 minut, zwykle, a zwłaszcza jesli drożdze są swieże, potrafi wyleźć z kubka w ciagu 5 minut. Kiedyś policzyłam, że powiększa swoją objętośc o 7-8 razy...
Patent z umieszczeniem go od razu w mące mi się spodobał. Muszę wypróbowac. Będzie mniej mycia z lepiącego się ciasta.

Co do blogu Cathy - to jestem nim zachwycona. Wydaje mi się, że te swatche dają znacznie lepsze wyobrażenie o kolorach proszków niż zdjęcia na stronach firm, o których nie wiadomo, w jakim świetle sa robione, na ile "podrasowane", itp. Sama się właśnie o tym przekonałam przy swych pierwszych zamówieniach.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:23   #3696
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ano Siostro Frugo nie pijałaś? No wiesz co Wstyd

Plurabellle- Twój nick mi sie bardzo podoba

Po tej paczce z Coastala jestem skłonna zaraz składać kolejne zamówienie
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:28   #3697
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Plurabelle jeszcze trochę tu posiedzisz i uzależnienia nie unikniesz. Potem dopadną Cię: naturalna pielęgnacja i staniki Szykuj portfel
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 18:31   #3698
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

evelinko podajesz nr (nr katalogowy nazwijmy to) i piszesz w jakim rozmiarze byś go chciała

np
8345 rozm.s
87432 rozm. XL

albo
7834, 8454, 6454 -wszystko rozm. M

gorsecik wkleiłam do postu wyżej
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:33
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:33   #3699
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dzisiaj weszłam zupełnie przypadkiem do hurtowni Pakfol, bo akurat mijałam ją po drodze i kupiłam 100 woreczków strunowych 3x6cm czyli takich mini mini za 1 PLN
Na wymiankowym jestem bardzo początkująca, ale może kiedyś się przydadzą.

No i jeśli mogę tu uzewnętrznić moje rozterki podkładowo-odcieniowe: testowałam 2 kity EDM, Joppa 2 kolory, dziś przyszło Lumiere i niemal wpadłam w zachwyt - idealny kolor na szyi i twarzy robiąc niewielką kreskę.
Wymalowałam się na cacy, mąż wrócił z pracy i stwierdził, że to najgorszy kolor jaki miałam, że jak blada balerina, że za dużo i tapeta itd...
Fakt przy mojej opaleniźnie ostatnich dni odcinał się cholernik - zaczyna mi brakować cierpliwości do wyboru odcienia, a gdzie tu rozsmakować się w różach i cieniach. Ech...
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:34   #3700
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Od dziś:
poczta polska wprowadzila (wprowadza wolno, kolejki jak za komuny) system rejestracji przesyłek=> przyjmujac list polecony pracownicy wprowadzają do komputera:
wage dokladna przesylki, gabaryt, rodzaj, kod pocztowy i miejscowosc oraz skanują kod paskowy z nr nadania
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:36   #3701
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Od dziś:
poczta polska wprowadzila (wprowadza wolno, kolejki jak za komuny) system rejestracji przesyłek=> przyjmujac list polecony pracownicy wprowadzają do komputera:
wage dokladna przesylki, gabaryt, rodzaj, kod pocztowy i miejscowosc oraz skanują kod paskowy z nr nadania
jak to? to nie robili tego wcześniej? dałabym sobie rękę uciąć, że zawsze tak było
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 18:37   #3702
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

NIe wiem po co ja tu wchodzilam, ale tez od dluzego czasu podczytywalam

Juz oczywiscie rozgladam sie za stanikami, naturalna pielegnacja czeka w koszyku a rodzice krzywo patrza na szafke pelna prochow.... dla ich spokoju ducha ukrywam w pudelku i nosze ze soba jak potrzebuje

Na zakupowym Winly kusi bizu. Na miracollo namowilam juz kolezanki... a mialam jechac na wakacje...ehhhhh bede miec prawdziwe wczasy pod grusza.... w ogrodzie
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:37   #3703
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly- ten sam gorset mam kolor navy na mnie dziwnie wygląda- talie mi gubi i straaasznie biust spłaszcza- wzięłam chyba o 1 rozmiar za mały a taki piekny...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:41   #3704
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Winly- ten sam gorset mam kolor navy na mnie dziwnie wygląda- talie mi gubi i straaasznie biust spłaszcza- wzięłam chyba o 1 rozmiar za mały a taki piekny...
noooo piękny jest i nieskromnie wyznam, że na mnie leży cudownie chyba będę w nim dziś łazić po domu bo tak mi się dawno nic nie podobało a okazji żeby go założyć w najbliższym czasie raczej nie bedzie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:43   #3705
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Plurabellle- Twój nick mi sie bardzo podoba
Lubisz Joyce'a? ;-)

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Plurabelle jeszcze trochę tu posiedzisz i uzależnienia nie unikniesz. Potem dopadną Cię: naturalna pielęgnacja i staniki Szykuj portfel
Staniki i naturalne kosmetyki już wczesniej mnie dopadły - choć z tymi naturalnymi mój poziom jest żenujący - nie rozumiem większości zawartości forów na ten temat ;((

^Tzn. staniki = dobieranie rozmiarów i szukanie w sklepach takich, jakich tam nie ma?

A minerały juz na mózg padają - dziś kolejnej osobie opowiadalam, jakie to fajne. Patrzyła na mnie za zdziwieniem...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:44   #3706
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A skad. Zawsze tylko wypisywali bialy blankiet dla nas z numerem , kwota, swoim bazgrolem i pieczatka z data.
Oby nie zaczeli mi znow robic problemow na poczcie, bo mi sie odechce robic zbiorowki, a szkoda. Od jakiegos czasu kobiety na mojej poczcie warcza, ze listem poleconym nie mozna wysylac przedmiotow o wartosci handlowej i za kazdym razem musialam to wpisac na tym bialym blankiecie w uwagach. Jak tylko widzialy babelkowa, pekata koperte od razu jazgotaly, ze listem poleconym mozna tylko dokumenty wyslac. Widac szykuja sie wieksze zmiany... To ile ja teraz bede stala do okienka?

Jeszcze jedno. Poradzcie...
Urodziny dziesieciolatka, ktory duzo czasu spedza na wolnym powietrzu, wycieczki rowerowe, itp., jest fanem wszelkich herosow typu - cala banda ze Star Wars, Spiderman, Ironman, Superman, i kto tam jeszcze jest. Czy dobrym prezentem bedzie latawiec przestrzenny (bryla nie plaski) w ksztalcie mysliwca Imperium ze SW?
Ksiazki dostawal ciagle, nie chce sie powtarzac, a predzej mi reka uschnie niz sprawie na prezent gre komputerowa.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:51
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:45   #3707
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, wytłumaczcie mi, bo ja chyba nie z tego świata jestem Ktoś szuka woreczków, z racji tego, że jakiś czas temu zajmowałam się robieniem biżuterii, (teraz głównie tylko dla siebie) zostało mi ich sporo, oferuję wysłanie i nic poza tym, tylko adres i lecą, bo komuś przydadzą się zamiast zalegać w szufladzie. Nie to, że chciałabym kogoś uszcześliwiać na siłę.... o tak. Dziwny jest ten świat
Chcesz sie pozbyc?bo z checia przygarnelabym

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
atoja-

Dziś odebrałam przesyłkę od CoastalScents i zdębiałam- zamiast 2 próbek krzemionki przysłali mi 2 duże opakowania! Dostałam jeszcze od nich gratis jakiś tam rozświetlacz mineralny Moje 1 zamowienie u nich i tak mnie rozpieścili, że powinni zacząć się bać

praniuszku, curry- dziekuję za paczuszki dziś wszystko doszło


Mam dzis dzień paczkowy ale mam nadzieję, że najważniejsza paczka od Pastereczki dotrze jutro...

No a ja nicka nie chciałabym zmienić Uwielbiam dawną limitowaną edycje frugo Nie wiem czy jeszcze frugo gdzieś można kupić ale uwielbiałam czarne- black temptation oraz białe- whiteinnocent

Trzymam kciuki aby przesylka do Ciebie szybko dotarla i czekam jeszcze na mike bo reszte dostalam dzisiaj

Faajna paczka z CS

Nick jest taki bo Hexe,ktore funkcjonuje w realu bylo juz zajete wiec przerobilam na Hexxana i tak juz zostalo.Funkcjonuje w swiecie wirtualnym i nie jest mylone choc czasami przekrecane
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:47   #3708
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no ale u mnie zawsze wstukiwali do komputera (chociaż w sumie nie wiem co) i skanowali kod kreskowy z poleconego to ja juz nie wiem
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:51
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:49   #3709
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dostałam się na Politechnikę Łódzką na pierwszy wybrany kierunek - Technologia Chemiczna

idę kilka km na rolkach zrobić z radości
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 18:49   #3710
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jak to? to nie robili tego wcześniej? dałabym sobie rękę uciąć, że zawsze tak było
Nie nie było tak teraz to Pani piszące jednym palcem będą się mogły wyszaleć.

Atoja

Pastereczko
- cieszę się że wróciłaś
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:52   #3711
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Staniki i naturalne kosmetyki już wczesniej mnie dopadły - choć z tymi naturalnymi mój poziom jest żenujący - nie rozumiem większości zawartości forów na ten temat ;((

^Tzn. staniki = dobieranie rozmiarów i szukanie w sklepach takich, jakich tam nie ma?

A minerały juz na mózg padają - dziś kolejnej osobie opowiadalam, jakie to fajne. Patrzyła na mnie za zdziwieniem...
Ja też nie za bardzo na biochemii się moge rozeznać
A staniki to właśnie te nowe rozmiary i migracja (przedtem to mi się to tylko z lecącymi do ciepłych krajów na zimę ptakami się kojarzyło )
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:52   #3712
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, wytłumaczcie mi, bo ja chyba nie z tego świata jestem Ktoś szuka woreczków, z racji tego, że jakiś czas temu zajmowałam się robieniem biżuterii, (teraz głównie tylko dla siebie) zostało mi ich sporo, oferuję wysłanie i nic poza tym, tylko adres i lecą, bo komuś przydadzą się zamiast zalegać w szufladzie. Nie to, że chciałabym kogoś uszcześliwiać na siłę.... o tak. Dziwny jest ten świat
wysłałam Ci PW
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Od dziś:
poczta polska wprowadzila (wprowadza wolno, kolejki jak za komuny) system rejestracji przesyłek=> przyjmujac list polecony pracownicy wprowadzają do komputera:
wage dokladna przesylki, gabaryt, rodzaj, kod pocztowy i miejscowosc oraz skanują kod paskowy z nr nadania
uuu, to ciekawe jaka kolejka teraz będzie - mają nam pocztę zlikwidować na moim zadupiu, najbliższa w mieście


ja też bym chętnie zmieniła, jak się tu rejestrowałam to na szybko i czasy nie było żeby pomyśleć

Hexx, obfocić proszę natychmiast!!!

Plurabellle, fajnie że się spodobał
i nie masz się czego bać, jak dłużej postoi to w chlebie nie czuć wtedy tak bardzo drożdży
i sól powinno się dodawać na końcowym etapie zarabiania ciasta, nie powinna mieć w ogóle kontaktu z drożdżami
a ja i tak wolę zakwas
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:53   #3713
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dostałam się na Politechnikę Łódzką na pierwszy wybrany kierunek - Technologia Chemiczna

idę kilka km na rolkach zrobić z radości
GRATULACJE
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:53   #3714
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dostałam się na Politechnikę Łódzką na pierwszy wybrany kierunek - Technologia Chemiczna

idę kilka km na rolkach zrobić z radości

Gratulacje


Atoja moc pozytywnej energii
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:53   #3715
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dostałam się na Politechnikę Łódzką na pierwszy wybrany kierunek - Technologia Chemiczna

idę kilka km na rolkach zrobić z radości
gratulejszyn


ohhh, skoro jeździsz to mozę mnie zmotywujesz trochę, żeby do tego wrócić jeździłam chyba z 5 lat, teraz już 2 przerwy i zarastam powoli tłuszczykiem na pupie ale brak motywacji żeby się ruszyć
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:55   #3716
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu kobiety na mojej poczcie warcza, ze listem poleconym nie mozna wysylac przedmiotow o wartosci handlowej i za kazdym razem musialam to wpisac na tym bialym blankiecie w uwagach. Jak tylko widzialy babelkowa, pekata koperte od razu jazgotaly, ze listem poleconym mozna tylko dokumenty wyslac. Widac szykuja sie wieksze zmiany... To ile ja teraz bede stala do okienka?
Wysyłać mozna na dowolnej poczcie - chyba, że tylko jedną masz w okolicy. Sama do mojej poczty nerwów nie mam i tylko tam odbieram przesylki (bo nie mam wyjścia) wysyłam na innej, co prawda oddalonej, ale ludzie tam po prostu przyjmuja przesyłki, a nie robia nie wiadomo jakich czarów nad każda, jak na tej "mojej".

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno. Poradzcie...
Urodziny dziesieciolatka, ktory duzo czasu spedza na wolnym powietrzu, wycieczki rowerowe, itp., jest fanem wszelkich herosow typu - cala banda ze Star Wars, Spiderman, Ironman, Superman, i kto tam jeszcze jest. Czy dobrym prezentem bedzie latawiec przestrzenny (bryla nie plaski) w ksztalcie mysliwca Imperium ze SW?
Osobiście byłabym zachwycona i wydaje mi się, że taki dziesięciolatek też by był - tylko nie wiem, czy współczesne dziesięciolatki fascynuje SW. Ale nawet jesli nie, w wypadku latawca, w dodatku przestrzennego to może nie mieć znaczenia Mogę zapytać kogoś w bardziej zblizonym wieku i dać znać na PW.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:56   #3717
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

Hexx, obfocić proszę natychmiast!!!
Ilonko poki co ledwo zyje,upal mnie wykancza a od jutra wracam do pracy i najwczesniej za aparat zlapie po niedzieli w wolny dzien.
Mozna oczoplasu dostac bo sporo kolorow bralam w ciemno i okazuja sie piekne(miki)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:01   #3718
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno. Poradzcie...
Urodziny dziesieciolatka, ktory duzo czasu spedza na wolnym powietrzu, wycieczki rowerowe, itp., jest fanem wszelkich herosow typu - cala banda ze Star Wars, Spiderman, Ironman, Superman, i kto tam jeszcze jest. Czy dobrym prezentem bedzie latawiec przestrzenny (bryla nie plaski) w ksztalcie mysliwca Imperium ze SW?
Ksiazki dostawal ciagle, nie chce sie powtarzac, a predzej mi reka uschnie niz sprawie na prezent gre komputerowa.
dobry prezent fajne są te serie z klocków lego, bo można te machiny przebudowywać-bardzo to tworcze ale niestety też drogie

ostatnio był szał (przynamniej u mojego siostrzeńca w szkole) na te BIONICLE - jakieś takie stworki do budowania firmy lego

to ja tez poproszę o radę urodzinową...
mama ma niebawem urodziny. Prezent zaplanowany był od dawna- kijki do nordic walkingu. Niestety, mama niedawno sama je sobie kupiła i nie mam teraz pomysłu w zeszlym roku perfumy kupiłam, teraz ma ich zapas wiec odpada. Kosmetyki też odpadają, bo nie uzywa niczego poza kremem nivea (cere ma nieskazitelna ). Jestem kompletnie w kropce. Mama ma 60 lat i nie interesuje się chyba niczym
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-23 o 19:03
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:04   #3719
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Plurabellle dzieki za potwierdzenie:0
On wlasnie jest fanem SW i to niezmiennie od bodaj 3-4 lat, ciagle biega z dluga linijka jak ze swietlnym mieczem i na zmiane jest albo Obi Wanem albo wklada na glowe tekturowy chelm i charczy niczym Lord Vader

WinlyEm, Bionicle, cala seria Lego Kingdom Knights i inne ma w komplecie Wlasnie nie chce dla niego typowej zabawki, dla dziecka, ktoro wszystko ma, tylko cos czym bedzie mogl sie zajac na wyjazdach rowerowych z rodzicami, na wolnym powietrzu, a nie kolejna zabawka pokojowa.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-07-23 o 19:07
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:06   #3720
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dominkab, Hexxana, WinlyEm
Dziękuję
ale się cieszę

Winly, ruszaj tyłeczek! Zabijesz cellulit, poczujesz sie lepiej i nóżki umięśnisz
tylko samemu to tak głupio.. ja dziś z młodszym bratem zrobiłam 5 km i idę jeszcze
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.