Essence cz. V - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 21:33   #1321
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

a ja dziś naiwna wstałam i świcie żeby móc się delektować rozdziewiczeniem limitki a tu klops i dopiero koło środy mam się jej spodziewać
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 21:33   #1322
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
Kredki o ile się nie mylę kosztują 11,99, lakiery 6,99
Dziękuję

Trochę drogie te kredki Czy ktoś je posiada i mógłby zrecenzować?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 23:26   #1323
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że to jest kłopot bo prócz natur essence jest w pojedynczych drogeriach i osoba odpowiadająca na to pytanie sama musiałaby prześledzić wątek żeby napisać ci w których to sklepach essence jest a w których nie...
Rusz trochę paluszkiem, mózgiem i oczami i sama znajdź.
A Ty sobie wyobraź, że nie każdy siedzi godzinami w necie i ma czas prześledzić sobie cały wątek.
Ja rozumiem, gdyby mi nikt nie odpisał. Ale rozowo jak już wytworzyła posta z odpowiedzią to równie dobrze mogła wypisać parę nazw, które by jej przyszły do głowy.
A co do "ruszania mózgiem" to bez takich tekstów proszę bo to aspiruje do obrazy i za takie coś się dostaje warny.

A z trochę innej beczki - orientuje się ktoś jakie aktualnie są w Essence dostępne rozświetlacze?
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 23:29   #1324
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Ceith, poza Naturą kosmetyki Essence można dostać w innych drogeriach. Nie oczekuj, że ludzie będą za ciebie przeszukiwać wątek gdy ty zadajesz tak mało konkretne pytanie. I przestań takimi zaśmiecać to miejsce.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 23:35   #1325
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
A z trochę innej beczki - orientuje się ktoś jakie aktualnie są w Essence dostępne rozświetlacze?

essence.eu <- zakładka 'produkty' (w stałej ofercie teraz typowego rozświetlacza nie ma), jeśli chodzi o aktualną limitkę to nawet grzebać nie trzeba, wszystko 4-5 stron wstecz
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 23:37   #1326
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
A Ty sobie wyobraź, że nie każdy siedzi godzinami w necie i ma czas prześledzić sobie cały wątek.
Ja rozumiem, gdyby mi nikt nie odpisał. Ale rozowo jak już wytworzyła posta z odpowiedzią to równie dobrze mogła wypisać parę nazw, które by jej przyszły do głowy.
A co do "ruszania mózgiem" to bez takich tekstów proszę bo to aspiruje do obrazy i za takie coś się dostaje warny.

A z trochę innej beczki - orientuje się ktoś jakie aktualnie są w Essence dostępne rozświetlacze?
Dobrze wiem za co mogę dostać warna... czasem warn jest wręcz tego wart.
Ja sobie wyobrażam, że nie każdy siedzi godzinami na necie i jak napisała emememsik chyba nikt nie ma zamiaru siedzieć dodatkowych godzin za kogoś i przeglądać informacje które mu się do niczego nie przydadzą tylko dlatego, że ktoś inny nie chciał sam się cofnąć kilku stron w tył.
A skoro już piszę tego posta - aktualnie essence w stałej ofercie chyba nie ma żadnego rozświetlacza w pudrze(jakieś kulki brązująco-rozświetlające ale czy to rozświetla czy brązuje ->?).
W drugiej szafie są "pasiaki" - brązero-rozświetlacze. Do obczajenia na stronie essence w dziale sun club.
Poza tym należy szukać jakichś w edycjach limitowanych.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 10:50   #1327
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. V

Polecicie mi jakiś tani biały i czarny lakier, który dobrze współpracuje z płytkami/stemplem z essence?
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 11:25   #1328
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczyny
Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć Także uwielbiam kosmetyki Essence i z wielką niecierpliwością czekam na wszelkie limitowanki w PL
Jak tylko zobaczyłam, że w Warszawie jest już Eclipse pognałam do swojej natury (Dąbrowa Górnicza) i u mnie też już było
tez bylam wczoraj w Naturze w DG i kupilam czerwony lakier mowiac szczerze bylam zaskoczona ze limitowanka juz tu jest czerwony blyszczyk piekny....prawie go kupilam...ale nie wiem czy jestem na tyle odwazna by sie nim malowac moze jeszcze nad nim pomysle, bo jestem u rodzicow do wtorku

a tusz MA to mi chyba ostatni sprzed nosa kupilas chcialam siostrze kupic i juz zadnego nie bylo

i potwierdzam: puder to SAM BROKAT. duze drobinki ( a raczej "drobiny")
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 11:49   #1329
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakiś tani biały i czarny lakier, który dobrze współpracuje z płytkami/stemplem z essence?
podpinam się pod pytanie
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 11:55   #1330
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
druga jest schowana między wejściem do pasażu, a wejściem do metra w strone Kabat. Tak lekko w zaułku.
Dziękuję za informację Też widziałam w CH Targówek serię zmierzchu - spodziewałam się, że bordowy lakier do paznokci jest jaśniejszy a czerwony błyszczyk nie jest aż taki drobinkowy.
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 12:09   #1331
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez linka88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację Też widziałam w CH Targówek serię zmierzchu - spodziewałam się, że bordowy lakier do paznokci jest jaśniejszy a czerwony błyszczyk nie jest aż taki drobinkowy.

To krwista czerwień z Eclipse /błyszczyk/ ma drobinki?!

Ale i tak kupię
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 12:22   #1332
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
tez bylam wczoraj w Naturze w DG i kupilam czerwony lakier mowiac szczerze bylam zaskoczona ze limitowanka juz tu jest czerwony blyszczyk piekny....prawie go kupilam...ale nie wiem czy jestem na tyle odwazna by sie nim malowac moze jeszcze nad nim pomysle, bo jestem u rodzicow do wtorku

a tusz MA to mi chyba ostatni sprzed nosa kupilas chcialam siostrze kupic i juz zadnego nie bylo

i potwierdzam: puder to SAM BROKAT. duze drobinki ( a raczej "drobiny")
Pierniczkowa, DG? czyli gdzie?Jesteś z krk,prawda?-Przepraszam za takie głupie pytanie ale taka już jestem przez te upały Nie wiedziałam,że Eclipse już jest w Naturach Jakieś 2 tyg temu upolowałam na rynku podgórskim cień edvard of jacob(nakładam go bardzo mało,coś jak eye-liner ,dlatego tego brokaciska tak bardzo nie widać ) i czarny błyszczyk.Chcę dokupić sobie jeszcze czerwony błyszczyk, może ten puder brokatowy i jakiś lakier .. Ogólnie jestem zachwycona essence! Od pół roku śledę ten wątek i postanowiłam się ukazać Także witam
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 12:24   #1333
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
tez bylam wczoraj w Naturze w DG i kupilam czerwony lakier mowiac szczerze bylam zaskoczona ze limitowanka juz tu jest czerwony blyszczyk piekny....prawie go kupilam...ale nie wiem czy jestem na tyle odwazna by sie nim malowac moze jeszcze nad nim pomysle, bo jestem u rodzicow do wtorku

a tusz MA to mi chyba ostatni sprzed nosa kupilas chcialam siostrze kupic i juz zadnego nie bylo

i potwierdzam: puder to SAM BROKAT. duze drobinki ( a raczej "drobiny")
Jesteś z Krakowa? Gdzie to jest?
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 12:30   #1334
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Essence cz. V

no właśnie no właśnie ;D
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 12:53   #1335
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Essence cz. V

zapewne DG=Dąbrowa Górnicza
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:06   #1336
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Essence cz. V

oj -_-
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:18   #1337
lolaxx2207
Raczkowanie
 
Avatar lolaxx2207
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 48
Dot.: Essence cz. V

eclipse w lublinie ! dzis juz zdobylam blyszczyk, inne rzeczy jakos niezaspecjalnie mi sie podobaly..
lolaxx2207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 14:07   #1338
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. V

a w Krakowie juz jest w naturach?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 15:25   #1339
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
To krwista czerwień z Eclipse /błyszczyk/ ma drobinki?!

Ale i tak kupię
No niestety tak... Ale na pocieszenie dodam, że są one dobrze widoczne tylko w opakowaniu (przy sztucznym lub słonecznym świetle mogą przerazić ), na ustach efekt nie jest na szczęście brokatowo-świecący Nie widać bardzo tych drobin brokatu.
A skoro mowa o błyszczykach z Eclipse to muszę napisać, że bardzo nie podoba mi się ich aplikator To zwykła szpatułka pokryta puszkiem (), do tego szeroka i zbyt długa, niewygodnie mi się nim nakłada błyszczyk

A lakier (02 Thirsty) jest raczej nietrwały, bo zaczyna mi już odpryskiwać, a pomalowałam nim paznokcie wczoraj... 1 warstwa dobrze kryje, choć konsystencja jest troszkę dziwna, bo lakier nie jest matowo kryjący tylko taki klarowny... Nie wiem jak tą ująć, przypomina mi gęsty syrop wiśniowy... Ale kryje dobrze, nie robi prześwitów o dziwo... Choś może lekko smużyć przy niewprawionym ręku Kolor mi się podoba Ciemna czerwień w odcieniu krwi żylnej....

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Mam ogromną prośbę do Krakowianek I z góry przepraszam za offtopa Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie, że tu napisałam We wtorek wyjeżdżam na dzień do Krakowa i szukam niedrogiego noclegu na 1 noc w akademiku. Możecie mi coś polecić? bo kompletnie nie znam miasta Jakieś miłe, czyste i niedrogie miejsce?
Żeby tu nie zaśmiecać, to piszcie proszę na PW
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 15:29   #1340
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. V

oj miłe i czyste to ciężko w akademikach w Krakowie możesz spróbować dzwonić do akademików Agh moze wynajmują pokoje.

Szkoda ze ten lakier czerwony jest ciemno czerwony liczyłam na cos jaskrawego
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 16:05   #1341
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Inkarnatka, ja Ci polecam akademik Merkury. Co prawda pod prysznic bez klapek ani rusz, ale jeśli nie potrzebujesz luksusów, to dasz radę. Nocleg dla studentów innych uczelni to chyba 30 zł/noc, a z dworca masz bezpośredni autobus (4 przystanki). Na innych akademikach się nie znam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 17:19   #1342
koperek1987
Raczkowanie
 
Avatar koperek1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zagłębie :)
Wiadomości: 174
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
tez bylam wczoraj w Naturze w DG i kupilam czerwony lakier mowiac szczerze bylam zaskoczona ze limitowanka juz tu jest czerwony blyszczyk piekny....prawie go kupilam...ale nie wiem czy jestem na tyle odwazna by sie nim malowac moze jeszcze nad nim pomysle, bo jestem u rodzicow do wtorku

a tusz MA to mi chyba ostatni sprzed nosa kupilas chcialam siostrze kupic i juz zadnego nie bylo

i potwierdzam: puder to SAM BROKAT. duze drobinki ( a raczej "drobiny")
Ja też byłam w ogromnym szoku, że limitowanka tak szybko pojawiła się u nas w DG
Tusz mi dawała ekspedientka ze świeżej dostawy (bo wprost zapytałam czy może przyszedł z dostawą limitowanki) i było ich jeszcze kilka więc z wielką ulgą stwierdzam, że to nie ja zrobiłam Ci owe świństwo z wykupieniem ostatniego tuszu
A może po prostu leniwym paniom nie chciało się więcej przy sobocie wykładać, dała mi jeden dla świętego spokoju bo zapytałam, a reszta powędrowała na zaplecze
Przetestowałam dzisiaj cienie i błyszczyk. Co do cieni to strasznie osypuje się brokat, ale tego można się było spodziewać, jednak cienie same w sobie dobrze się nakładają i są całkiem nieźle napigmentowane. Co do błyszczyków to cudnie połyskują na słońcu, wprost zakochałam się w efekcie jaki dają A kupiłam różowy i biały
A i zakupiłam także lakier różowy, zapomniałam wczoraj o nim napisać. Całkiem nieźle kryje i bardzo szybko wysycha, przynajmniej na moich pazurkach
__________________
"Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy, które mało nas obchodzą (...)!"
koperek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 17:40   #1343
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. V

A wie ktoś może, jak wygląda sytuacja w Łodzi?

Dziewczyny, wklejajacie proszę zdjęcia kosmetyków z Eclipse
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 17:43   #1344
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
A wie ktoś może, jak wygląda sytuacja w Łodzi?

Dziewczyny, wklejajacie proszę zdjęcia kosmetyków z Eclipse
Tu masz ładne swatche http://innenundaussen.blogspot.com/2...ollection.html

Edit:
Bądź tu http://www.nailjunkie.com/essence-ec...trend-edition/
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 17:51   #1345
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Essence cz. V

Do Poznanianek: Ani w Pestce, ani w CP nie ma nowej limitowanki, ale za to w CP widziałam przecenione resztki Moonlight (niestety nie było na pewno rozświetlacza). Pewnie musimy jeszcze poczekać dzień lub dwa...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:17   #1346
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. V

Nie często tutaj do Was zaglądam i czytając ostatnie strony wątku widzę ,że na bieżąco wiecie co i jak zdam malutką relację, może komuś sie przyda

W piątek byłam w drogerii na Długiej (Kraków oczywiście), nie pamiętam nazwy drogerii ale była to druga drogeria idąc od strony rynku. Z tego co widziałam, choć mogę sie mylić, w tej drogerii nie było kosmetyków Essence, tylko sama limitowanka Eclipse. W piątek coś koło południa były chyba wszystkie lakiery, oba błyszczyki (choć tylko 2-3 sztuki), z cieni też chyba wszystkie kolorki, tak samo z kredek. W sobotę byłam w drogerii w rynku podgórskim (Basieńka?U Basieńki?) - został czerwony lakier, cienie oprócz fioletowych, ostatni puder i tylko jeden błyszczyk - czerwony.

Kupiłam czarny błyszczyk, jest świetny, jestem nim zachwycona Minimlanie przyciemnia usta i dodaje im chłodnego odcienia. Na ustach brokat jest raczej nie widoczny, bez obaw . Nawiasem mówiąc testowałam dziś podobny błyszczyk w Sephorze też taki czarno-szary, ale ten z Essence jest o niebo lepszy (Sephorowy miał strasznnie gruby i widoczny naprawdę hamski brokat ).

Cienie były moim zdaniem średnie, chociaż fiolety mi się podobały (ale już nie było jak chcicałam kupić). Czerwony błyszczyk jest w moim odczuciu nie czerwony a raczej taki malinowy (ciemny róż wpadający w czerwony), tak samo lakier, jak dla mnie to nie czerwień tylko taki ciemny zgaszonony róż z domieszką czerwieni.


Mój błąd - myślałam, że są tylko dwa błyszczyki z Eclipse, różowy błyszczyk i lakier wzięłam za "czerwony" , dlatego kolor mi się nie zgadzał
__________________
blog

Edytowane przez kleopatre
Czas edycji: 2010-07-11 o 21:40
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:54   #1347
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakiś tani biały i czarny lakier, który dobrze współpracuje z płytkami/stemplem z essence?
Czarny to mogę polecić My Secret. Ładnie wzorki się odbijają, tylko warto zbierać lakier z płytki karta plastikową niż skrobaczką...

Ciekawe czy w Białym jest już limitka
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:04   #1348
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Pierniczkowa, DG? czyli gdzie?Jesteś z krk,prawda?-Przepraszam za takie głupie pytanie ale taka już jestem przez te upały Nie wiedziałam,że Eclipse już jest w Naturach Jakieś 2 tyg temu upolowałam na rynku podgórskim cień edvard of jacob(nakładam go bardzo mało,coś jak eye-liner ,dlatego tego brokaciska tak bardzo nie widać ) i czarny błyszczyk.Chcę dokupić sobie jeszcze czerwony błyszczyk, może ten puder brokatowy i jakiś lakier .. Ogólnie jestem zachwycona essence! Od pół roku śledę ten wątek i postanowiłam się ukazać Także witam

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Jesteś z Krakowa? Gdzie to jest?
Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
zapewne DG=Dąbrowa Górnicza
przepraszam za zamieszanie oczywiscie chodzilo mi o Dąbrowę Górniczą skad oryginalnie jestem, choc obecnie mieszkam w Krakowie.

yaheira, masz racje
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:30   #1349
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny, jeśli któraś z Was będzie wiedziała czy eclipse jest już w krakowie w naturach, to błagam dajcie znać
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:31   #1350
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Dzisiejsze Eclipse'owe zakupy:
szaro-czarny cień i srebrny lakier.
Oraz krążek do stóp (po Openerze moje pięty wyglądają.... średnio ), temperówka (inne zakupy już nie z E.).

Też mnie zdziwiła cena kredek, szok, że droższe, niż cienie .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.