Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 12:55   #1321
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

zaczęłam robić fotki, i muszę przyznać że albo ja jestem daltonistką, albo niestety na moje włosy tak wpłynęło światło lampy w łazience na zdjęciach to one wyglądają nawet fajnie... ale ja na żywo widzę co innego. Muszę pochodzić parę dni i pomyśleć, bo wszystkie moje problemy biorą się ze zbyt szybkiej reakcji... postaram się wrócić do migdałowego czaru... tylko nie wiem kiedy Zrobiłam zdjęcie najbardziej realistyczne bez lampy przy oknie, i wyglądają koszmarnie te fioletowo szare pasemka się obetnie przy cieniowaniu, ale gorzej że odrost i reszta już są ciemne ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1110004.jpg (73,6 KB, 54 załadowań)
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:58   #1322
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Od mojego farbowania mineły juz hmmm z 2 tygodnie Albo i 3.
I chciałam Princesce podziękowac za pomoc
Jednak ta Palette a10 poprawiła mi włoski. Na poczatku bylo niezbyt ladnie ale po kilku myciach wszystko sie jakos powyrównywało. Co prawda nadal mam góra jasna a reszte ciemniejsza. Ale nie wygląda to tak zle A10 ładnie rudosc zniwelowała i są takie złotawo-beżowe. Nawet ładne

Niestety nie mam zdjec bo padł mi aparat Ale na pewno polecam tą farbe dziewczynom które chca rudosci zniwelowac.

Tylko nadal nie wiem jak wyrównac ten odcien... Zastanawiam sie czy nie polozyc nastepnym razem farby rozjasniającej tylko na te ciemniejsze włosy. A po 2 tygodniach robic sam odrost i przeciagnac na calosc pod sam koniec na 5-10 minut zeby sie powyrównywało...

Troszke mi sie koncowki tylko łamią, a mam mocno pocieniowane i srednio to wygląda :/ Tylko nie wiem czy to od farby, czy od tego ze robie warkoczyka i od gumki do włosów...

I piszcie dalej dziewczyny Jak ktos chce to doszuka sie informacji.
To zależy jak bardzo różni się dół od góry - jeśli jesteś w stanie przeboleć tą różnicę to ja bym Ci proponowała zostawić i po prostu konsekwentnie podcinać końcóweczki aż kolor się zrówna.

Ja niestety innej rady Ci nie dam - jestem przewrażliwiona na tym punkcie bo sama to przechodziłam - tak mnie wnerwiały rudości i to że końce są ciemniejsze, że nakładałam farby rozjaśniające na same to końce i tak się zniszczyłam...
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:00   #1323
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez jhiuhiophn gyfgtvg Pokaż wiadomość
zaczęłam robić fotki, i muszę przyznać że albo ja jestem daltonistką, albo niestety na moje włosy tak wpłynęło światło lampy w łazience na zdjęciach to one wyglądają nawet fajnie... ale ja na żywo widzę co innego. Muszę pochodzić parę dni i pomyśleć, bo wszystkie moje problemy biorą się ze zbyt szybkiej reakcji... postaram się wrócić do migdałowego czaru... tylko nie wiem kiedy Zrobiłam zdjęcie najbardziej realistyczne bez lampy przy oknie, i wyglądają koszmarnie te fioletowo szare pasemka się obetnie przy cieniowaniu, ale gorzej że odrost i reszta już są ciemne ;(
Widać te fioletowo szare pasma.
Myj szamponem p łupieżowym, trochę sie zmyje, a za jakiś czas pofarbuj. Tyle że konce pewnie do obcięcia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:03   #1324
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To zależy jak bardzo różni się dół od góry - jeśli jesteś w stanie przeboleć tą różnicę to ja bym Ci proponowała zostawić i po prostu konsekwentnie podcinać końcóweczki aż kolor się zrówna.

Ja niestety innej rady Ci nie dam - jestem przewrażliwiona na tym punkcie bo sama to przechodziłam - tak mnie wnerwiały rudości i to że końce są ciemniejsze, że nakładałam farby rozjaśniające na same to końce i tak się zniszczyłam...
Tzn ja mam tak dosc dziwnie... Bo góre mam jasną, taki w miare jasny blond, taki chciałabym mieć na całej głowie. Potem mam gdzieś o 2 tony - na moje oko - ciemniejszy kolor, jest taki rudo-złoty. I potem jest o ton jaśniejszy, taki złoto beżowy. Ale to sie tak zlewa że nie ma wielkiej tragedii.
Końce na pewno bede podcinac w wakacje zeby zejść z tego najmocniejszego cieniowania. No ale żeby poczekać i to zostawić no to niestety ale długo by to trwało, bo ciemniejsze nie sa koncowki a własciwie całe włosy. Jasniejsza góra ma pare cm.
Po a10 ta różnica sie niby troszke zmniejszyła. Ale tez calosciowo są jasniejsze wiec i tak jest i tak. Narazie spokojnie tak moge chodzić. Tak czy siak jest zima, wiec kaptury, czapki itd. No i wszyscy mówią ze to nie wyglada tak zle. Ale im dłuzsze bede miała włosy tym bedzie to gorzej wyglądało chyba. Do lutego na pewno ich nie ruszam. Koło 20 lutego bede robic odrost i nie wiem czy cos wczesniej kombinowac czy poczekac jeszcze troche.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:05   #1325
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yattamanka dzięki kochana
koleżanka mi pisala,ze dopiero wieczorkiem bedzie miala czas to moze jeszcze dzis wstawie wam fotki,a jak nie to jutro
ale dopiero o 18?? pojde o 17 i zobacze
zachcialo mi sie lazic po sklepach,tak to bym juz mogla je pomacac

Czekoladowoo nie ma za co
nastepnym razem moze sproboj tej C12??
Mi się kolorek juz moj podoba i dopiero w lutym zrobię Stockholmem odrosty,ale widzisz udalo mi sie przejsc z ciemnych, duzo razy farbowalam,ale sie udalo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:08   #1326
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
No ale niewiadomo o jakim watku pisala novelove ,duzo jest takich watkow jak ten (rozniacy sie tematami).
w sumie tak, ja tylko zgłupiałam, gdy odczytałam Twoją odpowiedz, że zrobiło sie tam nieprzyjemnie , ale juz wiem, ze to było wyrwane z kontekstu. Poza tym juz pare razy spotkałam się na forum, ze narzekano na nasz watek, pamietam jak meadow nie dowiedziała się tam czegos i pisała, ze nie mozna sie nic dowiedziec a potem na powrocie do naturalnych tez to napisała, wiec jakos tak wziełam do siebie, jak sie powtorzyło. Bo ze swojej strony staram sie nie zostawiac dziewcyzn calkiem bez odpowiedzi, no chyba że naprawde nie siedze w temacie, to co bede pisac?

Cytat:
Napisane przez jhiuhiophn gyfgtvg Pokaż wiadomość
zaczęłam robić fotki, i muszę przyznać że albo ja jestem daltonistką, albo niestety na moje włosy tak wpłynęło światło lampy w łazience na zdjęciach to one wyglądają nawet fajnie... ale ja na żywo widzę co innego. Muszę pochodzić parę dni i pomyśleć, bo wszystkie moje problemy biorą się ze zbyt szybkiej reakcji... postaram się wrócić do migdałowego czaru... tylko nie wiem kiedy Zrobiłam zdjęcie najbardziej realistyczne bez lampy przy oknie, i wyglądają koszmarnie te fioletowo szare pasemka się obetnie przy cieniowaniu, ale gorzej że odrost i reszta już są ciemne ;(
eee tam , nie jest tak źle. Widziałas moje, miałam zielone, a Twoje sa szarawe Myj przeciwłupiezowym, porob maseczki z oliwy z oliwek, zołtka i miodu z cytryna i bedziesz miała cieplejsze. a potem wrocisz do migdałka i już.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:10   #1327
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Oj dziewczyny ale czym wy się przejmujecie... wszystkim nigdy nie dogodzi a ile razy ktos pisał że świetny wątek, ile tu wiedzy i porad i ile osób dziękowalo za fotki albo pisało że też im ładnie dzięki nam wyszlo... też mnóstwo.
Także wrzućmy na luz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 13:10   #1328
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yattamanka dzięki kochana
koleżanka mi pisala,ze dopiero wieczorkiem bedzie miala czas to moze jeszcze dzis wstawie wam fotki,a jak nie to jutro
ale dopiero o 18?? pojde o 17 i zobacze
zachcialo mi sie lazic po sklepach,tak to bym juz mogla je pomacac

Czekoladowoo nie ma za co
nastepnym razem moze sproboj tej C12??
Mi się kolorek juz moj podoba i dopiero w lutym zrobię Stockholmem odrosty,ale widzisz udalo mi sie przejsc z ciemnych, duzo razy farbowalam,ale sie udalo
No wlasnie bede musiała pokombinować Bo jesli chodzi o odcień to ten po a10 mi odpowiada bardzo, łapie mi bez problemu odrosty, i ten kolor przynajmniej na tych jasnych docelowych jest bardzo ładny. Ani ciepły, ani popielaty. Taki hmm pół na pół jak lubie No ale musze wymysleć coś żeby te ciemniejsze włosy rozjaśnić a nie wiem czy moje włosiska wytrzymają 12 % wode, bo wątpie. Myślałam o Wellatonie 12/1 na te ciemniejsze włoski, a jeśli Palette to na te ciemniejsze rozcienczyłabym wode raczej. c12 też ma 12 % wode prawda? Też są ładne efekty po niej. Trudny wybór
A twój kolorek jest bardzo ładny Ja mam nadzieje tez dojde do ładnego jasnego blondu Ale mysle ze mój docelowo bedzie troszke ciemniejszy nic twój bo w takich jasnych aż bym sie nie czuła Zreszta zobaczymy jak to bedzie jak wyrównam to.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:15   #1329
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

agatau88 dzieki chyba tak zrobię... na razie dam spokój będę myła p łupieżowym w końcu się wypłuczą bo baze miałam jasną. Końce wycieniuję bo i tak musze dopasować do dopinek więc część końcówek się obetnie. Potem zrobię kąpiel rozjaśniającą i wtedy zobaczymy może uda się wrócić do migdałowego czaru

dzięki z odpowiedzi i do zobaczenia na forum
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:18   #1330
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez jhiuhiophn gyfgtvg Pokaż wiadomość
zaczęłam robić fotki, i muszę przyznać że albo ja jestem daltonistką, albo niestety na moje włosy tak wpłynęło światło lampy w łazience na zdjęciach to one wyglądają nawet fajnie... ale ja na żywo widzę co innego. Muszę pochodzić parę dni i pomyśleć, bo wszystkie moje problemy biorą się ze zbyt szybkiej reakcji... postaram się wrócić do migdałowego czaru... tylko nie wiem kiedy Zrobiłam zdjęcie najbardziej realistyczne bez lampy przy oknie, i wyglądają koszmarnie te fioletowo szare pasemka się obetnie przy cieniowaniu, ale gorzej że odrost i reszta już są ciemne ;(
Inna sprawa, że to sie jeszcze będzie wypłukiwało - widziałaś co ja miałam na głowie po Kopenhadze Wbis ? A jak się wypłukało.

Trochę cierpliwości Ci życzę - a jak się wypłucze to się pochwal

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tzn ja mam tak dosc dziwnie... Bo góre mam jasną, taki w miare jasny blond, taki chciałabym mieć na całej głowie. Potem mam gdzieś o 2 tony - na moje oko - ciemniejszy kolor, jest taki rudo-złoty. I potem jest o ton jaśniejszy, taki złoto beżowy. Ale to sie tak zlewa że nie ma wielkiej tragedii.
Końce na pewno bede podcinac w wakacje zeby zejść z tego najmocniejszego cieniowania. No ale żeby poczekać i to zostawić no to niestety ale długo by to trwało, bo ciemniejsze nie sa koncowki a własciwie całe włosy. Jasniejsza góra ma pare cm.
Po a10 ta różnica sie niby troszke zmniejszyła. Ale tez calosciowo są jasniejsze wiec i tak jest i tak. Narazie spokojnie tak moge chodzić. Tak czy siak jest zima, wiec kaptury, czapki itd. No i wszyscy mówią ze to nie wyglada tak zle. Ale im dłuzsze bede miała włosy tym bedzie to gorzej wyglądało chyba. Do lutego na pewno ich nie ruszam. Koło 20 lutego bede robic odrost i nie wiem czy cos wczesniej kombinowac czy poczekac jeszcze troche.

Nie no Wellaton jak dla mnie to jest porażka.. a jak jeszcze widzę tą reklamę pzred serialem - że na serial zaprasza wellaton farba dbająca o zdrowe włosy to się śmieję za każdym razem

Żeby tak nakładać na całe włosy to nie radzę - choć faktycznie Princesska nasz pojechała po bandzie i jak pięknie jej wyszło. Ale pamiętaj, że włoski są różne. Jeśli bardzo chcesz możesz spróbować jeszcze z raz położyć na całość a później przy farbowaniu odrostów na ostatnie 10 min nakładać na resztę To na pewno mniej je zniszczy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:24   #1331
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Inna sprawa, że to sie jeszcze będzie wypłukiwało - widziałaś co ja miałam na głowie po Kopenhadze Wbis ? A jak się wypłukało.

Trochę cierpliwości Ci życzę - a jak się wypłucze to się pochwal




Nie no Wellaton jak dla mnie to jest porażka.. a jak jeszcze widzę tą reklamę pzred serialem - że na serial zaprasza wellaton farba dbająca o zdrowe włosy to się śmieję za każdym razem

Żeby tak nakładać na całe włosy to nie radzę - choć faktycznie Princesska nasz pojechała po bandzie i jak pięknie jej wyszło. Ale pamiętaj, że włoski są różne. Jeśli bardzo chcesz możesz spróbować jeszcze z raz położyć na całość a później przy farbowaniu odrostów na ostatnie 10 min nakładać na resztę To na pewno mniej je zniszczy
Ja Wellatonem farbowałam na ciemno I jak widac to sie na srodku glowy wżarła najbardziej
No boje sie kurcze nakładac tak ciagle bo nie sadze ze moje włosiska to wytrzymają. Dlatego wymysliłam ze raz jeszcze nałoze na te ciemne najpierw, odrosty wtedy zostawie bo nie beda duze. Na calosc sie boje nakladac bo nie wiem czy te co mam teraz jasniejsze, nie rozjasnia mi sie jeszcze bardziej. Bo wtedy te ciemne owszem, jasniejsze beda ale nadal bedzie roznica
Zobacze wogóle jaki bedzie stan włosów przed tym farbowaniem. Jak bedze bardzo zle to poczekam jeszcze i narazie same odrosty bede robic
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 13:33   #1332
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No wlasnie bede musiała pokombinować Bo jesli chodzi o odcień to ten po a10 mi odpowiada bardzo, łapie mi bez problemu odrosty, i ten kolor przynajmniej na tych jasnych docelowych jest bardzo ładny. Ani ciepły, ani popielaty. Taki hmm pół na pół jak lubie No ale musze wymysleć coś żeby te ciemniejsze włosy rozjaśnić a nie wiem czy moje włosiska wytrzymają 12 % wode, bo wątpie. Myślałam o Wellatonie 12/1 na te ciemniejsze włoski, a jeśli Palette to na te ciemniejsze rozcienczyłabym wode raczej. c12 też ma 12 % wode prawda? Też są ładne efekty po niej. Trudny wybór
A twój kolorek jest bardzo ładny Ja mam nadzieje tez dojde do ładnego jasnego blondu Ale mysle ze mój docelowo bedzie troszke ciemniejszy nic twój bo w takich jasnych aż bym sie nie czuła Zreszta zobaczymy jak to bedzie jak wyrównam to.
tak C12 też ma wodę 12 %tak jak A10
a wellaton podobno niszczy i wysusza wloski
Nawet nasza Agatka to chyba pisala,ze nim robila.
Powodzenia w dalszym rozjasnianiu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:34   #1333
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja Wellatonem farbowałam na ciemno I jak widac to sie na srodku glowy wżarła najbardziej
No boje sie kurcze nakładac tak ciagle bo nie sadze ze moje włosiska to wytrzymają. Dlatego wymysliłam ze raz jeszcze nałoze na te ciemne najpierw, odrosty wtedy zostawie bo nie beda duze. Na calosc sie boje nakladac bo nie wiem czy te co mam teraz jasniejsze, nie rozjasnia mi sie jeszcze bardziej. Bo wtedy te ciemne owszem, jasniejsze beda ale nadal bedzie roznica
Zobacze wogóle jaki bedzie stan włosów przed tym farbowaniem. Jak bedze bardzo zle to poczekam jeszcze i narazie same odrosty bede robic
Z doświadczenia wiem, że ciężko jest wybrać z włosów te rudości i ciemne co nam nie pasują albo farbować od połowy bo to nigdy równo nie wychodzi Może delikatna kąpiel rozjaśniająca tylko na końcach ?

Od tego właśnie princeska zaczynała a do regenreacji polecam olejowanie i maskę anti-age

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a wellaton podobno niszczy i wysusza wloski
Nawet nasza Agatka to chyba pisala,ze nim robila.
Powodzenia w dalszym rozjasnianiu
Też robiłam - wyszło żenadnie marchewkowo i susz na głowie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:41   #1334
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak C12 też ma wodę 12 %tak jak A10
a wellaton podobno niszczy i wysusza wloski
Nawet nasza Agatka to chyba pisala,ze nim robila.
Powodzenia w dalszym rozjasnianiu
No to chyba zostane przy a10 bo kolorek bardzo mi sie podoba po niej
Ja znam babke co robi od lat Wellatonem i ma bardzo ładny blond, dlatego tak sie zastanawiałam, ale jak mowicie że tak niszczy i wysusza to chyba odpuszcze
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że ciężko jest wybrać z włosów te rudości i ciemne co nam nie pasują albo farbować od połowy bo to nigdy równo nie wychodzi Może delikatna kąpiel rozjaśniająca tylko na końcach ?

Od tego właśnie princeska zaczynała a do regenreacji polecam olejowanie i maskę anti-age

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



Też robiłam - wyszło żenadnie marchewkowo i susz na głowie
Hmmm, moze faktycznie kąpiel rozjasniająca to jest rozwiązanie Gdybym ja tylko końcówki miała ciemniejsze to by była gitara Ale to 3/4 włosów, a najciemniejszy srodek I pomyslec ze tak sie fryzjerce dałam zalatwic.
Ale wlasciwie, moze to najlepsze wyjscie bedzie z kąpielą. Tylko ze wtedy rozumiem tylko na te ciemniejsze nakładać? A tą góre zostawic w spokoju? Kąpieli jeszcze nie robiłam nigdy
Myslicie ze jakbym po kąpieli nałożyła a10 na odrosty i potem z 10-15 minut na calosc to by było ok??

Do regeneracji właśnie czytałam o Dolce i juz sie czaje na nią
Juz planuje zakupy po wypłacie i mam takie zestawy 2 wymyslone:

-Kallos Latte + Dolce Anti Age + jedwab Farouk Chi
albo
-Kallos Latte + Stapiz ten do cienkich włosów + jedwab + dodatkowo zamiast Dolce olej kokosowy

Ciezko mi znalezc wszystko na jednej aukcji, i tak mam poznajdowane niby, ale zawsze na którejść czegos nie ma. I wlasnie nie wiem czy nie lepszy byłby olej kokosowy zamiast Dolce do regeneracji. Bo chce właśnie jedna maske albo olej typowo do regeneracji, i 1 albo 2 maski/odżywki do pielegnacji.

To tak narazie na poczatek, ppozniej bede wiecej inwestowac, ale narazie z kaską ciezko wiec chce wybrac jakis taki najbardziej optymalny komplet Narazie mam rycyne jeszcze z czasów ciemnych włosów i nafte i mieszam ja z odzywka No ale ze moze przyciemniac wlosy to chce zmienić na kokosa.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-01-12 o 13:42
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:42   #1335
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatta
Ale tekstu na kapiel rozjasniaca - gdzie kupic nie pobije zadna z nowych.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:43   #1336
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta
Ale tekstu na kapiel rozjasniaca - gdzie kupic nie pobije zadna z nowych.
Pamietam ze moja dłon wtedy z plaskiem uderzyła o czoło z rozpaczy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:48   #1337
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale wlasciwie, moze to najlepsze wyjscie bedzie z kąpielą. Tylko ze wtedy rozumiem tylko na te ciemniejsze nakładać? A tą góre zostawic w spokoju? Kąpieli jeszcze nie robiłam nigdy
Myslicie ze jakbym po kąpieli nałożyła a10 na odrosty i potem z 10-15 minut na calosc to by było ok??

Do regeneracji właśnie czytałam o Dolce i juz sie czaje na nią
Juz planuje zakupy po wypłacie i mam takie zestawy 2 wymyslone:

-Kallos Latte + Dolce Anti Age + jedwab Farouk Chi
albo
-Kallos Latte + Stapiz ten do cienkich włosów + jedwab + dodatkowo zamiast Dolce olej kokosowy

Ciezko mi znalezc wszystko na jednej aukcji, i tak mam poznajdowane niby, ale zawsze na którejść czegos nie ma. I wlasnie nie wiem czy nie lepszy byłby olej kokosowy zamiast Dolce do regeneracji. Bo chce właśnie jedna maske albo olej typowo do regeneracji, i 1 albo 2 maski/odżywki do pielegnacji.

To tak narazie na poczatek, ppozniej bede wiecej inwestowac, ale narazie z kaską ciezko wiec chce wybrac jakis taki najbardziej optymalny komplet Narazie mam rycyne jeszcze z czasów ciemnych włosów i nafte i mieszam ja z odzywka No ale ze moze przyciemniac wlosy to chce zmienić na kokosa.
Nie chcę Cię wprowadzać w błąd ale wydaje mi się, że Bunny mówiła, że Late jest bardziej taką lekką maską niezbyt regenerującą - a dolce to jest taki maxior regenerujący.

Ja używam tylko Dolce i Oleju - jeszcze chce kupić spray z gliss kura z 7 olejkami i to by bylo na tyle a włoski szczęśliwe

Myślę, że gdybyś zrobiła tą kąpiel i potem odrosty farbą i końce pociągnęła na ostatnie 10-15 min to najbardziej optymalnie by było

Adzi też robiła kąpiel Na początku po kąpieli włoski były trochę zmęczone, ale poregenerowała olejami i zobacz (zdjęcia pare stron wstecz) jak już dobrze się mają

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta
Ale tekstu na kapiel rozjasniaca - gdzie kupic nie pobije zadna z nowych.
To było dobre
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:58   #1338
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię wprowadzać w błąd ale wydaje mi się, że Bunny mówiła, że Late jest bardziej taką lekką maską niezbyt regenerującą - a dolce to jest taki maxior regenerujący.

Ja używam tylko Dolce i Oleju - jeszcze chce kupić spray z gliss kura z 7 olejkami i to by bylo na tyle a włoski szczęśliwe

Myślę, że gdybyś zrobiła tą kąpiel i potem odrosty farbą i końce pociągnęła na ostatnie 10-15 min to najbardziej optymalnie by było

Adzi też robiła kąpiel Na początku po kąpieli włoski były trochę zmęczone, ale poregenerowała olejami i zobacz (zdjęcia pare stron wstecz) jak już dobrze się mają

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------



To było dobre
Tak tak, ja wiem że Latte to jest taka lekka maska Właśnie jedna taka lekka chce a bardzo lubie Kallosa Latte
Hmmm... to moze kupie tego Kallosa i Dolce zamiast tego Stapiza ;> i olej na pewno W sumie jak tu tyle zachwytów nad Dolce Anti-Age to odpuszcze tego Stapiza i kupie i Dolce i olej. Nie zmarnuje sie
Tylko czy to nie bedzie za duzo na moje cienkie włosy Mam nadzieje ze nie Juz sie nie moge doczekac zakupow "włosowych"

Dziękuje bardzo za rady Sama bym pewnie nie wpadła na tą kąpiel tylko kombinowała z farbami A faktycznie Adzi tak robiła.

Ja bede mogła spokojnie zrobic odstep miedzy kąpielą a farbą bo bede miała akurat sporo wolnego wtedy

A narazie do pielegnacji mam szampon z Schaumy do farbowanych i Babydream, i fioletowy Joanny. Z masek Glorie i Biovax do suchych i zniszczonych, olej rycynowy, nafte kosmetyczna, odżywke Isany tą beżową, spray z Fructisa do zniszczonych. I odzywki z farb jeszcze mam Isane mam na wykonczeniu i planuje kupic Herbala "Nie łam się" A potem mam w planie tego Gliss Kura z olejkami
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 14:14   #1339
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak tak, ja wiem że Latte to jest taka lekka maska Właśnie jedna taka lekka chce a bardzo lubie Kallosa Latte
Hmmm... to moze kupie tego Kallosa i Dolce zamiast tego Stapiza ;> i olej na pewno W sumie jak tu tyle zachwytów nad Dolce Anti-Age to odpuszcze tego Stapiza i kupie i Dolce i olej. Nie zmarnuje sie
Tylko czy to nie bedzie za duzo na moje cienkie włosy Mam nadzieje ze nie Juz sie nie moge doczekac zakupow "włosowych"

Dziękuje bardzo za rady Sama bym pewnie nie wpadła na tą kąpiel tylko kombinowała z farbami A faktycznie Adzi tak robiła.

Ja bede mogła spokojnie zrobic odstep miedzy kąpielą a farbą bo bede miała akurat sporo wolnego wtedy

A narazie do pielegnacji mam szampon z Schaumy do farbowanych i Babydream, i fioletowy Joanny. Z masek Glorie i Biovax do suchych i zniszczonych, olej rycynowy, nafte kosmetyczna, odżywke Isany tą beżową, spray z Fructisa do zniszczonych. I odzywki z farb jeszcze mam Isane mam na wykonczeniu i planuje kupic Herbala "Nie łam się" A potem mam w planie tego Gliss Kura z olejkami
No to olej sobie zrobisz raz w tygodniu, w następnym tygodniu dolce i w następnym znów olej - a jak włoski już trochę odżyją - to olej możesz stosować rzadziej

No i włoski jak już zdecydujesz się robić to koniecznie pochwal się co tam i jak tam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 14:32   #1340
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No to olej sobie zrobisz raz w tygodniu, w następnym tygodniu dolce i w następnym znów olej - a jak włoski już trochę odżyją - to olej możesz stosować rzadziej

No i włoski jak już zdecydujesz się robić to koniecznie pochwal się co tam i jak tam
Jakoś na pewno w lutym bede robic Na poczatku bede miała kase to pokupuje wszystko i sie zabiore do roboty Aparat niedlugo przyjdzie z naprawy takze mam nadzieje bede mogla w koncu pokazac jak to wyglada
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 14:49   #1341
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

lece do sklepu zobacze co nowego jest
a pogoda matko jaka podla pada ciemno wieje

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak tak, ja wiem że Latte to jest taka lekka maska Właśnie jedna taka lekka chce a bardzo lubie Kallosa Latte
Hmmm... to moze kupie tego Kallosa i Dolce zamiast tego Stapiza ;> i olej na pewno W sumie jak tu tyle zachwytów nad Dolce Anti-Age to odpuszcze tego Stapiza i kupie i Dolce i olej. Nie zmarnuje sie
Tylko czy to nie bedzie za duzo na moje cienkie włosy Mam nadzieje ze nie Juz sie nie moge doczekac zakupow "włosowych"

Dziękuje bardzo za rady Sama bym pewnie nie wpadła na tą kąpiel tylko kombinowała z farbami A faktycznie Adzi tak robiła.

Ja bede mogła spokojnie zrobic odstep miedzy kąpielą a farbą bo bede miała akurat sporo wolnego wtedy

A narazie do pielegnacji mam szampon z Schaumy do farbowanych i Babydream, i fioletowy Joanny. Z masek Glorie i Biovax do suchych i zniszczonych, olej rycynowy, nafte kosmetyczna, odżywke Isany tą beżową, spray z Fructisa do zniszczonych. I odzywki z farb jeszcze mam Isane mam na wykonczeniu i planuje kupic Herbala "Nie łam się" A potem mam w planie tego Gliss Kura z olejkami
gliss kur z olejkami koniecznie kup on odzywia wlosy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 14:59   #1342
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lece do sklepu zobacze co nowego jest
a pogoda matko jaka podla pada ciemno wieje

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------


gliss kur z olejkami koniecznie kup on odzywia wlosy
ja ostatnio chcialam kupic tego gliss kura,ale bylam w sklepie i na kazdym pisalo "nowość" a nie moglam sobie przypomniec jak on wygladal
no i w domu zobaczylam to w tym sklepie takiego nie bylo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:01   #1343
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja ostatnio chcialam kupic tego gliss kura,ale bylam w sklepie i na kazdym pisalo "nowość" a nie moglam sobie przypomniec jak on wygladal
no i w domu zobaczylam to w tym sklepie takiego nie bylo

musisz patrzec na napis "7 olejkow "chyba na pl wersji tak jest

a ja juz wrocilam ze sklepu poluje na jakies mleczko tonik do twarzy i mam dylemat bo czytam sklad a tam sama chemia myslalam nad ta seria nivea mleczko czy tonik do twarzy "pure&natural" sklad calkiem przyzwoity ale chyba przed kupnem musze wrzucic sklad do analizy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:18   #1344
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatta nie będę przyciemniac, ale zostaje przy balejażu, dlatego mówię, że to był pierwszy raz
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:43   #1345
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A ja właśnie zrobiłam odrosty tzn. tżcik mi zrobił Jak zawsze superowo wyszło. Tylko mam wrażenie jakby kolor pojaśniał po calości ale jutro w świetle dziennym ocenie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:46   #1346
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ja właśnie zrobiłam odrosty tzn. tżcik mi zrobił Jak zawsze superowo wyszło. Tylko mam wrażenie jakby kolor pojaśniał po calości ale jutro w świetle dziennym ocenie.
koniecznie daj foto
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 18:26   #1347
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hejka dziewczyny już wklejam zdjęcia po umyciu bez prostowania, włosy ostatnio farbowane 19.12. , 1cm odrostu jak narazie... zdjecia robione przy swietle sztucznym nie oddaja tak koloru proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0305.jpg (96,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0306.jpg (79,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0307.jpg (108,0 KB, 72 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 18:38   #1348
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dzis farbowałam londa 12/9 perłowym blondem jutro foto

zadowolona
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 18:53   #1349
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny już wklejam zdjęcia po umyciu bez prostowania, włosy ostatnio farbowane 19.12. , 1cm odrostu jak narazie... zdjecia robione przy swietle sztucznym nie oddaja tak koloru proszę
Śliczne włoski
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 19:41   #1350
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

mirynka
Casting ma chyba wodę 4,5 %,chociaż nie wiem,bo ostatnio Agatka coś tam mowila,że na infolinii się dowiedziala,że 7,5?

hmm duza rozbieznosc, ciekawe bo kupilam jasny lodowy blond i zastanawiam sie czy nie zamienic wody na mocniejsza, tylko ze ja tez myslaam ze ma 4,5 i myslalam zeby zamienic na 6 % a teraz to juz nie wiem, ale dzieki za odpowiedz.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.