wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-16, 06:37   #4741
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

U mnie wyskakuje mniej niechcianych niespodzianek
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:28   #4742
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Zmywam: 1 mydłem, 2 mleczkiem, 3 micelem do czystego wacika.
Mam nadzieję że wystarczy, więcej czyszczenia moja naczynkowa, wrażliwa skóra nie zniesie.
A zmywanie olejkiem odpada z w/w powodów. Rozważam jeszcze próbę z mleczkiem Babydream.
Ja ostatnio zakochałam sie w zmywaniu makijażu zwykłą ściereczką z mikrofibry. Moczę ja w ciepłej wodzie i nawet bez mydła czy innych środków schodzi wszystko!
Kupiłam sobie też krem do zmywania z Alterry (8zł) i jestem bardzo zadowolona.
Jeszcze raz polecam ściereczkę z mikrofibry jest znacznie lepsza od tej muslinowej
i jaka oszczędnośc na wacikach

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-05-16 o 08:33
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:06   #4743
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
będę bardzo wdzięczna za zdjęcia - kończą mi sie kremy i muszę coś zamówić. Na 99% zaopatrzę się właśnie w cho bo yang z tych wszystkich bebików ma chyba najfajniejszy skład
Udało mi się zrobić takie zdjęcia, wszystkie w świetle dziennym. Odcień 1 odpowiada mi kolorem, wydaje mi się że to beż z bardziej różowawymi niż żółtawymi podtonami (w odcieniu 2 ten róż jakoś bardziej był widoczny na twarzy).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060200.jpg (44,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060203.jpg (27,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060204.jpg (39,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060205.jpg (34,7 KB, 16 załadowań)
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:33   #4744
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Udało mi się zrobić takie zdjęcia, wszystkie w świetle dziennym. Odcień 1 odpowiada mi kolorem, wydaje mi się że to beż z bardziej różowawymi niż żółtawymi podtonami (w odcieniu 2 ten róż jakoś bardziej był widoczny na twarzy).

a to mnie zaskoczyłaś!!!! byłam przekonana ,że nr 1 jest bardziej różowy............. myslałam ,że 2ka będzie beżowa - w takim razie zamawiam #1
Bardzo ci dziekuje za zdjęcia
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:59   #4745
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dzień dobry bardzo wszystkim BB-maniaczkom.
Dopiero zaczynam zabawę w szukanie idealnego kremu, ale jestem w gorącej wodzie kąpana i zamówiłam Lioele Dollish Blemish Balm w opcji zielonej, z uwagi na nieładne naczynka wokół nosa i nieciekawostki na policzkach... paczka właśnie dotarła, póki co przetestowałam konsystencję na dłoni (obłędny zapach!), wygląda ok.
Mam jednak techniczne pytanko: po umyciu twarzy rano nakładam leciutkie serum na składnikach naturalnych, szybko się wchłania i na to kładę krem. Czy mogę to samo robić z BB? Znaczy: serum + BB po chwili?

Btw. zamawiałam na eBayu, dopiero teraz u Was doczytałam, że trafiłam na jedną z fajniejszych firm czyli cosmetic-love. Dołączyli dwie próbki (pogrzebałam w googlu, jedno to jakieś coś zabawne do nabłyszczania policzków, aż jutro wypróbuję z ciekawości - Nymph Aura Volumer; a drugie to maseczka na noc z Tony Moly, widzę, że też o tej firmie piszecie, zatem musi być niezła). Dostałam też od nich info w paczce, że mają swój sklep internetowy i taniej nawet, niz eBay... oj.
Oj!

Coś czuję, że się wkręcę. Uwielbiam testowanie mazidełek

Czy możecie polecić coś ciekawego?
Nie chodzi mi o to, który krem lepszy, bo wiadomo, każdy inaczej... bardziej szukam jakichś zabawnych, interesujących wodotrysków do wypróbowania
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 10:02   #4746
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Dzień dobry bardzo wszystkim BB-maniaczkom.
Dopiero zaczynam zabawę w szukanie idealnego kremu, ale jestem w gorącej wodzie kąpana i zamówiłam Lioele Dollish Blemish Balm w opcji zielonej, z uwagi na nieładne naczynka wokół nosa i nieciekawostki na policzkach... paczka właśnie dotarła, póki co przetestowałam konsystencję na dłoni (obłędny zapach!), wygląda ok.
Mam jednak techniczne pytanko: po umyciu twarzy rano nakładam leciutkie serum na składnikach naturalnych, szybko się wchłania i na to kładę krem. Czy mogę to samo robić z BB? Znaczy: serum + BB po chwili?

Btw. zamawiałam na eBayu, dopiero teraz u Was doczytałam, że trafiłam na jedną z fajniejszych firm czyli cosmetic-love. Dołączyli dwie próbki (pogrzebałam w googlu, jedno to jakieś coś zabawne do nabłyszczania policzków, aż jutro wypróbuję z ciekawości - Nymph Aura Volumer; a drugie to maseczka na noc z Tony Moly, widzę, że też o tej firmie piszecie, zatem musi być niezła). Dostałam też od nich info w paczce, że mają swój sklep internetowy i taniej nawet, niz eBay... oj.
Oj!

Coś czuję, że się wkręcę. Uwielbiam testowanie mazidełek

Czy możecie polecić coś ciekawego?
Nie chodzi mi o to, który krem lepszy, bo wiadomo, każdy inaczej... bardziej szukam jakichś zabawnych, interesujących wodotrysków do wypróbowania
Spokojnie możesz stosować serum lub krem na dzień
sam BB nie zastąpi kremu pielęgnacyjnego
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 10:09   #4747
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Spokojnie możesz stosować serum lub krem na dzień
sam BB nie zastąpi kremu pielęgnacyjnego
Hm... czyli de facto mogę nakładać serum + iwostin nawilżający + BB? Na tym Lioele jest podane, że nawilża i pielęgnuje, to sądziłam, że spokojnie mogę go używać zamiast zwykłego kremu na dzień...
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 11:24   #4748
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Kremy BB mają składniki pielęgnujące ,różne wyciągi itd
ale w naprawdę małych ilościach i z całą
pwenością krem BB nie zastępuje codziennej pielęgnacji.
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 15:37   #4749
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
O ten KLIK
Dziękuję KOchana, mam ostatnio tak zmasakrowana twarz ze szukam czegoś co mnie uratuje od samobójstwa

Dziewczyny, moze któraś ma porównanie? Czy osobie, której pasował Skin79 Oriental Gold i Lioele Dollish zielony bedzie odpowiadal The Saem Skin Fit Silk Finish?

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Albo Mizon Hannavi?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 15:52   #4750
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
a to mnie zaskoczyłaś!!!! byłam przekonana ,że nr 1 jest bardziej różowy............. myslałam ,że 2ka będzie beżowa - w takim razie zamawiam #1
Bardzo ci dziekuje za zdjęcia
Cieszę się że mogłam pomóc
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 16:24   #4751
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Dziękuję KOchana, mam ostatnio tak zmasakrowana twarz ze szukam czegoś co mnie uratuje od samobójstwa

Dziewczyny, moze któraś ma porównanie? Czy osobie, której pasował Skin79 Oriental Gold i Lioele Dollish zielony bedzie odpowiadal The Saem Skin Fit Silk Finish?

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Albo Mizon Hannavi?
Mizon Hannavi powinien Ci pasować (choć na każdym każdy krem inaczej wygląda), ja używałam Lioele Dollish zielonego, teraz mam mizona i jestem zadowolona. Chociaż Lioele miał takie matowe wykończenie ale jak mizona przypudruje to trzyma cały dzień
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 16:57   #4752
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
Mizon Hannavi powinien Ci pasować (choć na każdym każdy krem inaczej wygląda), ja używałam Lioele Dollish zielonego, teraz mam mizona i jestem zadowolona. Chociaż Lioele miał takie matowe wykończenie ale jak mizona przypudruje to trzyma cały dzień
Super

Ciągle jeszcza zastanawiam sie nad tym kremem ślimaczkowym Lub jakimś innym.

Może trochę opisze a Wy mi pomozecie?
Mam cere mieszaną z silnie popękanymi naczynkami w okolicach policzkow/nosa. Ostatnio strasznie sie zanieczyszcza i dużo zaskórników i wyprysków się robi. Niedawno przeszłam bardzo ciezka operacje i potem musialam brac duzo lekow przeciwbolowych, zarowno w tabletkach,zastrzykach, kroplowce itd. I jedna z moich kolezanek mowi, ze to leki wychodza... A ja juz nie wiem co mam robic. Myślałam że może coś by mi pomogło. Mam tez w szafce krem z retinolem ktorego uzyje jak juz naprawde bede bardzo zdesperowana...
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:07   #4753
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Super

Ciągle jeszcza zastanawiam sie nad tym kremem ślimaczkowym Lub jakimś innym.

Może trochę opisze a Wy mi pomozecie?
Mam cere mieszaną z silnie popękanymi naczynkami w okolicach policzkow/nosa. Ostatnio strasznie sie zanieczyszcza i dużo zaskórników i wyprysków się robi. Niedawno przeszłam bardzo ciezka operacje i potem musialam brac duzo lekow przeciwbolowych, zarowno w tabletkach,zastrzykach, kroplowce itd. I jedna z moich kolezanek mowi, ze to leki wychodza... A ja juz nie wiem co mam robic. Myślałam że może coś by mi pomogło. Mam tez w szafce krem z retinolem ktorego uzyje jak juz naprawde bede bardzo zdesperowana...
Nie znam się ale zgodziłabym się z twoją koleżanką, że może to być wina leków stresu jaki pewnie miałaś itd. Ja na twoim miejscu skupiłabym się na pielegnacji. Piszesz, że masz pękające naczynka, na twoim miejscu byłabym ostrożna z retinolem, chociaż sama jestem jego maniaczką. Mam podobną cerę do Ciebie. Rozumiem, że szukasz czegoś z azjatyckich kosmetyków?
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:20   #4754
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Tak
Jakiś czas temu mialam problem z przesuszaniem i pomoglo mi na to HadaLabo toner hiarulonowy, więc przekonało mnie to ostatecznie że kosmetyki azjatyckie są duuuuuuuuuużo lepsze niż nasze, drogeryjne czy nawet samorobione.
Wiesz, przeszłam już serię zabiegów zamykających naczynka i moge powiedzieć że jest lepiej.

I tak się zastanawiam.. Nie wiem co zrobić... Ale niestety strasznie mnie meczy ta skora I dołuje, więc musze coś zrobić.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:20   #4755
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny a która miała Dr.Jart Water Fuse i Hera Sun Mate Daily SPF35? Dr. Jart niesamowicie jedwabisty efekt daje a Hera to matowy filtr
Jakby ktoś miał na zbyciu to chętnie przygarnę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:42   #4756
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Tak
Jakiś czas temu mialam problem z przesuszaniem i pomoglo mi na to HadaLabo toner hiarulonowy, więc przekonało mnie to ostatecznie że kosmetyki azjatyckie są duuuuuuuuuużo lepsze niż nasze, drogeryjne czy nawet samorobione.
Wiesz, przeszłam już serię zabiegów zamykających naczynka i moge powiedzieć że jest lepiej.

I tak się zastanawiam.. Nie wiem co zrobić... Ale niestety strasznie mnie meczy ta skora I dołuje, więc musze coś zrobić.
Ja też wolę azjatyckie kosmetyki od "naszych" chociaż co do kremów powiedzmy takich trądzikowych jak ja to nazywam to sama robię. Miałam próbki mizona trobule clinic acence blemish control i dla mnie była to porażka. Chwile po nałożeniu moja twarz była czerwona. Tak samo miałam z night serum mizona.
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a która miała Dr.Jart Water Fuse i Hera Sun Mate Daily SPF35? Dr. Jart niesamowicie jedwabisty efekt daje a Hera to matowy filtr
Jakby ktoś miał na zbyciu to chętnie przygarnę
U mnie ta Hera to mat miała ale tylko w napisie. Trzy razy ją nakładała i za każdym razem się świeciłam, nawet przez sekunde nie dawała matu. U mnie lepszy efekt dała missha safe block ale za to kiepsko wygklądał na niej podkład. Co do dr Jart Water Fuse to nie wiem czy daje jedwabisty efekt ja tam nigdy takich niuansu nie widzę. Według mnie jego konsystencja jest trochę podobna do lioele water drop. Z dr Jartów które testowała, to pierszy bybył black, potem water fuse a na końcu silver.
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:01   #4757
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zakochałam sie w zmywaniu makijażu zwykłą ściereczką z mikrofibry. Moczę ja w ciepłej wodzie i nawet bez mydła czy innych środków schodzi wszystko!
Kupiłam sobie też krem do zmywania z Alterry (8zł) i jestem bardzo zadowolona.
Jeszcze raz polecam ściereczkę z mikrofibry jest znacznie lepsza od tej muslinowej
i jaka oszczędnośc na wacikach
To taka do kurzu co wyglada jak maly reczniczek frotte, tak?

rozjechala mi sie klawiatura
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM



Edytowane przez ksantypa7
Czas edycji: 2012-05-16 o 18:13
ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:13   #4758
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
To taka do kurzu co wyglada jak maly reczniczek frotte, tak
ale jednak trzeba uważać żeby za mocno nie trzeć bo można sobie kuku zrobić
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:16   #4759
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Wiec najlepiej jest ZMYWAC KREMY BB(ktore tak gleboko wchodza w skore i sa trudne do zmycia) sciereczka z MICROFIBRY ?- a nie wydaje sie wam ze po stosowaniu zmywaniu twarzy sciereczka z microfibry skora r-twarz robi sie taka jakas plaska?

A ktory krem bb MA NAJLEPSZY SKLAD Najbardziej przyjazny?


i nie ma odcienia szarawego-rozowego ani pomaranczowego..Tylk o WANILIWOWY; BRZOSKWINIOWY ??

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-05-16 o 18:22
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 18:19   #4760
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ania mogłabyś w wolnej chwili porównać mi mój Enprani z Misshą PC 21?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:19   #4761
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Wiec najlepiej jest ZMYWAC KREMY BB(ktore tak gleboko wchodza w skore i sa trudne do zmycia) sciereczka z MICROFIBRY ?


A ktory krem bb MA NAJLEPSZY SKLAD Najbardziej przyjazny?


i nie ma odcienia szarawego-rozowego ani pomaranczowego..Tylk o WANILIWOWY; BRZOSKWINIOWY ??
Kurcze, głupio mi, ale muszę Ci zwrócić uwagę. Po co ten caps lock? Zobacz my tutaj nie jesteśmy ślepe ani nieuprzejme i zawsze odpisujemy jak tylko mamy jakiś pomysł jak poradzić. A Ty już któryś post piszesz w większości dużą czcionką nie wiem po co.

Najbardziej przyjazny krem bb -> http://mllou.blogspot.com/2012/04/kr...co-ze-gem.html


Ja zmywam makijaż ,w tym kremy bb najpierw olejkiem DHC, a potem olejek zmywam żelem Vichy.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:46   #4762
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
ale jednak trzeba uważać żeby za mocno nie trzeć bo można sobie kuku zrobić
No więc wypróbowałam. Świetna sprawa! Ściereczka wilgotna, letnią wodą (rozszerzone naczynka mam ) lekko 2 razy przejechałam po buzi (bez tarcia). Szmatka brudna. Poprawiłam płatkiem z micelem - czysty! Sprawdziłam płatkiem z mleczkiem - czysty!
Jeśli mi to przez 2-3 dni stosowania nie podrażni buzi, to jestem finansowo i czasowo do przodu.
Dziękuję za patent.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:13   #4763
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
To taka do kurzu co wyglada jak maly reczniczek frotte, tak?

rozjechala mi sie klawiatura
właśnie taka do kurzu musicie wypróbować - ja swoją kupiłam w biedronce

dodatkowym plusem jest bardzo łatwe utrzymanie sciereczki w czystości. Wystarczy trochę mydła ciepłej wody i wszystko czyste nawet najgorsze plamy po tuszu - schnie bardzo szybko!
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:14   #4764
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ooo ja też chcę taką szmatkę a można i żel do twarzy i szmatkę?
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:17   #4765
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Uważajcie tylko, bo mikrofibrą można sobie zrobić dobry peeling Szczególnie przestrzegam naczynkowców
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:21   #4766
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Wiec najlepiej jest ZMYWAC KREMY BB(ktore tak gleboko wchodza w skore i sa trudne do zmycia) sciereczka z MICROFIBRY ?- a nie wydaje sie wam ze po stosowaniu zmywaniu twarzy sciereczka z microfibry skora r-twarz robi sie taka jakas plaska?

A ktory krem bb MA NAJLEPSZY SKLAD Najbardziej przyjazny?


i nie ma odcienia szarawego-rozowego ani pomaranczowego..Tylk o WANILIWOWY; BRZOSKWINIOWY ??

Wiesz co? nie chcę cię obrażać ale czytając twoje wszystkie wiadomości doszłam do wniosku, że jesteś bardzo młodą osóbką.
Od teraz przestaje czytać twoje posty - szkoda mi czasu

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Uważajcie tylko, bo mikrofibrą można sobie zrobić dobry peeling Szczególnie przestrzegam naczynkowców

nie zgadzam sie z tą wypowiedzią
dobra ściereczka z mikrofibry jest bardzo delikatna i nie ma mowy o nawet najdelikatniejszym pilingu. Włukna chłona wodę delikatnie pęcznieją ,nie ma drapania ,tarcia - zmywanie to sama przyjemność
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:28   #4767
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
ooo ja też chcę taką szmatkę a można i żel do twarzy i szmatkę?
Ja kupuję do kurzu taki czteropak za 3,99 w sklepach "wszystko po 5 złoty", żółta jest najdelikatniejsza i najbardziej puchate ma te wypustki, więc tą przetestowałam. Jest faaajna.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:30   #4768
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Ja kupuję do kurzu taki czteropak za 3,99 w sklepach "wszystko po 5 złoty", żółta jest najdelikatniejsza i najbardziej puchate ma te wypustki, więc tą przetestowałam. Jest faaajna.

jeżeli ma tekturowe opakowanie na którym narysowany jest kwiat slonecznika to mamy taką samą
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:33   #4769
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zostałam skutecznie skuszona Dzięki
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:39   #4770
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
A ktory krem bb MA NAJLEPSZY SKLAD Najbardziej przyjazny?
Czyli bez czego? Są 4 kremy bez silikonów - ISOI Bulgarian Rose White Recovery BB Cream, So Bio Etic Organic BB Cream, Gem Beauty Amethyst Perfect Solution BB Cream i Omorovicza Complexion Perfector BB.
Są kremy bez parabenów, są kremy produkowane przez firmy eko.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ania mogłabyś w wolnej chwili porównać mi mój Enprani z Misshą PC 21?
Jak nie prześpię jutro całego dnia, to porównam, ale tak na pierwszy rzut oka, to Enprani jest jaśniejszy i bardziej żółty.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.