ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 11:34   #3031
Ankha1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam!
Acnederm stosowałam już jakiś czas temu. Efekty były jednak nie w pełni mnie satysfakcjonujące Wczoraj byłam na pierwszym zabiegu mikrodermabrazji, za 10 dni mam następny. Ponieważ słyszałam że po zabiegu wszelkie kremy i maseczki działają lepiej, to pomyślałam że może by wspomóc leczenie przebarwień acnedermem. Czy mogę bezpiecznie go stosować pomiędzy zabiegami mikrodermabrazji?
Ankha1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 11:53   #3032
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, co lepsze: Acne Derm czy No-Scar? Cena jest porównywalna (20 g AD kosztuje ok. 20 zł, a 30 g NS ok. 30 zł). Przebarwień nie mam za dużo, zależy mi za to na rozjaśnieniu ogólnym cery.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:06   #3033
Koronkova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 248
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kobietki, czy Acne Derm pomaga na "dziury" powstałe po wyciskaniu zaskórników/wągrów? Od wczoraj rano i wieczorem nakładam Acne Derm.. i tak myślę, czy chociaż trochę się spłycą?
Koronkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 08:09   #3034
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja mam takie pytanie :
czy acne-derm nadaje się bardziej na usuwanie przebarwień czy na syfki też pomaga..? kiedyś uzywalam skinorenu ale już nie pamiętam czy likwidował krostki czy nie
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:51   #3035
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

na syfki tez. przynajmniej mi troszke pomaga .
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 00:41   #3036
Daner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam,
Od jakiegoś czasu używam Brevoxyl 2 razy dziennie i jestem zadowolony z efektów, jednak teraz chciałbym zlikwidować trochę przebarwień, zakupiłem ACNE DERM ale nie wiem jak pogodzić stosowanie tych 2 specyfików.Może stosować acne tylko na noc? ale czy przyniesie to jakieś rezultaty? i czy nie zniszczę sobie twarzy?;p
Daner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 17:29   #3037
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Moze jednego dnia na noc stosuj ad, a nastepnego brevoxyl.

Albo narazie zaprzestan uzywacbrevoxyl, a zacznij ad. (nie wiem czy te leki mozna ze soba laczyc)
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 14:45   #3038
rudziq84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: POZnan*
Wiadomości: 77
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

witam wszystkich ja od 2,5 tygodnia stosuje acne derm i mogę powiedzieć, że widzę pierwsze skutki działania. Mam trądzik młodzieńczy ale tylko na brodzie, a co za tym idzie strasznie dużo blizn. Przebarwienia zaczynają pomału znikać a kondycja skóry polepsza się. Oczywiście oprócz kremu stosuje także antybiotyki na skórę - zgodnie z zaleceniem dermatologa. Mam natomiast pytanie odnośnie kremu z filtrem. Wiele z was pisze, że należy go stosować podczas kuracji acne derm. Proszę napiszcie jaki krem konkretnie polecacie dla cery tłustej i trądzikowej.
rudziq84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 15:34   #3039
malewara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 62
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam. Ja stosuje acne derm od dwoch dni. I juz wyskoczylo kilka krostek :/ No ale mam nadzieje ze to tylko przejsciowe. Mam pytanie odnoscie smarowania kremu po umyciu. W watku przeczytalam, ze po ok.15-30 minutach po umyciu twarzy nalezy smarowac. Z kolei retinoidy, np. isotrexin nalezy smarowac zaraz po oczyszczeniu skory, zeby lepiej sie wchlanal i lepiej dzialal. Czy nie jest podobnie z acne dermem?
malewara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 21:10   #3040
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez malewara Pokaż wiadomość
Witam. Ja stosuje acne derm od dwoch dni. I juz wyskoczylo kilka krostek :/ No ale mam nadzieje ze to tylko przejsciowe. Mam pytanie odnoscie smarowania kremu po umyciu. W watku przeczytalam, ze po ok.15-30 minutach po umyciu twarzy nalezy smarowac. Z kolei retinoidy, np. isotrexin nalezy smarowac zaraz po oczyszczeniu skory, zeby lepiej sie wchlanal i lepiej dzialal. Czy nie jest podobnie z acne dermem?
Trzeba czekać minimum 15 minut. Ja to sobie tłumaczę tak (ale na chłopski rozum, więc nie gwarantuję, że to prawda), że to kwas, a jak wiadomo kwas i woda to niebezpieczne połączenie gwarantujące podrażnienie skóry, dlatego wilgoć musi odparować nim nałożymy krem. Nie wiem jak to się ma do używania innych produktów z kwasami, które możemy paćkać na mokre twarze, ale to już pytanie do uczonych Wizażanek Może sprawa PH albo bardziej dopracowanej receptury, co odbija się na cenie produktu, bo w końcu AD to taniocha
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:23   #3041
malewara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 62
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Trzeba czekać minimum 15 minut. Ja to sobie tłumaczę tak (ale na chłopski rozum, więc nie gwarantuję, że to prawda), że to kwas, a jak wiadomo kwas i woda to niebezpieczne połączenie gwarantujące podrażnienie skóry, dlatego wilgoć musi odparować nim nałożymy krem. Nie wiem jak to się ma do używania innych produktów z kwasami, które możemy paćkać na mokre twarze, ale to już pytanie do uczonych Wizażanek Może sprawa PH albo bardziej dopracowanej receptury, co odbija się na cenie produktu, bo w końcu AD to taniocha
Właśnie tak samo jest z isottrexinem - nie powinno sie smarowac zaraz po umyciu, poniewaz moze podraznic, jednak kiedy ktos nie ma problemu z podraznieniem, lepiej zeby smarowal zaraz po umyciu, bo lepiej dziala. Na mnie acne derm dziala dobrze, poczatkowy wysyp juz sie chyba skonczyl, skora tez nie jest podrazniona, wypryski szybko sie goja. Mam nadzieje, ze dalej tak zostanie Pozdrawiam
malewara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 15:52   #3042
Daner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czy jak smaruje się tym rano to twarz mam umyć dopiero wieczorem przed kolejnym nałożeniem?Czy można się umyć np. w okolicy obiadu i przed kolejnym smarowaniem wieczorem?
Daner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:59   #3043
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mam na łydkach troche takich fioletowych krostek ktore zostały mi po wrosnietych włoskach (bo depilowałam nogi depilatorem). czy acne derm pomoże mi na to czy jednak jest za słaby?
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:27   #3044
maxon007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

a ja mam pytanie odnośnie stosowania. Smarujemy całą twarz, ale jak dużo nakładamy? mamy tak wklepać, żeby nie było widać białego kremu czy też pozostawić w większej ilości żeby samo się wchłoneło? Bo jak tak więcej to ile takich kremów w ciągu miesiąca się zużyje przy codziennym stosowaniu
maxon007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 19:42   #3045
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez maxon007 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie odnośnie stosowania. Smarujemy całą twarz, ale jak dużo nakładamy? mamy tak wklepać, żeby nie było widać białego kremu czy też pozostawić w większej ilości żeby samo się wchłoneło? Bo jak tak więcej to ile takich kremów w ciągu miesiąca się zużyje przy codziennym stosowaniu
to chyba oczywiste, ze krem się wklepuje w twarz, a nie zostawia białe smugi grubosci 3cm...

Od dziś zaczynam przygodę z AD
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:59   #3046
kassia20
Raczkowanie
 
Avatar kassia20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Zakupiłam wczoraj acne derm, jestem po pierwszej aplikacji i to co zobaczyłam dziś rano w lusterku bardzo mi się nie podoba- mam cerę naczyniową i wszystkie naczynka po acne dermie powyłaziły na wierzch, wyglądam jakbym całą twarz sobie wyciskała :/ czy na pewno maść ta nadaje się dla naczyniowców? czy może powinnam odstawić ją już po pierwszym użyciu?
kassia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:31   #3047
Skowi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 51
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam wszystkich.

Mam 16 lat i walcze z trądzikiem od 2-3 lat. Byłem kilka razy u dermatologa, przepisał maści i te po jakimś czasie pomogły chociarz po dłuższym okresie.

Teraz wypryski występują o wiele rzadziej a jak już to z reguły są małe. Zostały jednak blizny i przebarwienia po nich(taki kropki mniejsze/wieksza) na policzkach i skroniach.

Używam:
- Garnier Czysty Skóra 3 w 1
- Maść cynkowa gdy widze jakiś malutki wyprysk
- Maść od dermatologa (robiona) na większy wyprysk.
- Bielenda Linia Kasztanowa na naczynka pod oczy.

Planuje zakupić Acne Derm aby pozbyć się tych przebarwień.

Czy moge stosować Acne Derm przy tych samych kosmetykach czy coś zmienić? Potrzeba podobno stosować filtry; jakiej firmy filtry są dobre i w jakiej rozsądnej cenie.

Z góry dziękuje za odpowiedz

Edytowane przez Skowi
Czas edycji: 2009-11-17 o 15:32
Skowi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 00:10   #3048
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mam pytanie, sorki, jeśli już było, ale jakoś trudno mi czytać teraz cały wątek Planuję zakup AD, ale nie wiem co z tymi filtrami. Podobno przed wyjściem należy nałożyć filtr, ale jaki byłby najlepszy, może któraś z was mogłaby polecić jakiś dobry, ale z rozsądną ceną?
__________________
CEL:
>> 54 kg <<
merila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 16:24   #3049
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Też spróbuję acne derm...
Mam 21 lat " biochemicznie'' dbam o cerę od pół roku. I na początku było dobrze, cera poprawiła się, uspokoiła. W wakacje było super,ale w pazdzierniku wrocilam do warszawy i zaczal sie koszmar :/
skora bardzo sie zanieczyscila, pryszcze pojawiaja sie codziennie :/ nigdy wczesniej nie mialam tylu pryszczy.. na czole robią się cały czas- kiedys nie wiedzialam co to pryszcz na czole :/
tak samo jest z brodą. nie działa na mnie nawet tonik 10 proc z BU
Zuzylam jakies pol porcji i nic. probowalam odstawic humektan i dermogal ,ale to nic nie dalo. wczesniej uzywalam tych kosmetykow z powodzeniem.
dodatkowo zaczelam te wszystkie prosty wyciskac i dorobilam się obrzydliwych sladkow wokol ust, jest ich bardzo duzo
musze to jakos rozjasnic, usunac i chyba zdecyduje sie na A-D chociaz szczerze mowiac nie licze na cuda
chcialabym sie nie malowac i nawet zaprzestac uzywac jakichkolwiek kosmetykow- ale to niemozliwe, bo nie wyjde z ' taką' twarza bez podkladu.
potem ten podklad trzeba zmyc, nalozyc krem bo czuje sciaganie- i wtedy nowe pryszcze murowane ;/

z jednej strony nie chce kupowac kolejnego 'cudownego' kosmetyku,ale mam nadziej,ze cos w koncu mi pomoze..
chodzi mi glownie o slady po pryszczach ,zeby je usunac bo wygladaja okropnie. a sa jeszcze dosc swieze..
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 12:02   #3050
Daner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam, stosuje AD od jakiegoś września.Byłem dosyć zadowolony ,praktycznie żadnych zmian skórnych w miejscach smarowanych aż do wczoraj, w miejscu które intensywnie smarowałem pojawiła się biała gródka, w innym miejscu kolejna, nie miałem już chyba od 3 miesięcy.Czy to możliwe żeby skóra się przyzwyczaiła do tego leku? I drugie pytanie po jakim czasie od odstawienia AD mógł bym zacząć smarować się Brevoxylem? Bo tych leków podobno nie można mieszać a może przerzucił bym się na jakiś czas na Bre bo też dobrze na mnie działał(tylko nie usuwa przebarwień)
Daner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 18:24   #3051
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Mam kilka pytań:
Nie chciało mi się czytać wszystkich postów :P więc może już było...
Czy Was też mocno swędzi skóra po zastosowaniu Acne-derm?
Ja stosowałem go ok. miesiąc ale dłużej nie mogłem, bo tak mocno mnie po nim swędziała skóra, że postanowiłem nie męczyć się z nim więcej
Ale zużyłem ok. 1,5 tubki :P Rzeczywiście mi chyba pomógł na pryszcze ale na dziurki nie A Wam po tym zniknęły dziurki?? Czekam na odpowiedzi Ps. Najlepiej zrobić sobie zdjęcie twarzy przed stosowaniem, i po stosowaniu i wtedy widać różnice Szczęśliwego Nowego Roku!!
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 21:21   #3052
Ava _
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kupiłam dzisiaj Acne Derm za ok 15zł w Ziko Apteka - tam są niskie ceny hurtowe, a w innej aptece ten krem kosztował ok 23zł. Posmarowałam sobie nim właśnie buzie i wow już czuje, jak mi skóra zdrowieje Musze powiedzieć, że ten krem faktycznie złuszcza naskórek, bo miałam kilka suchych skórek i jak wsmarowywałam krem, to te skórki ladnie zeszły, a skóra jest gładziutka. Mam nadzieje, że tak samo super poradzi sobie z przebarwieniami.
Tak sobie myśle, że chyba narazie przez okrez zimy, kiedy słońce mocno jeszcze nie operuje, nie będę używać kremów z filtrami, poczekam, aż słońce się pokaze na wiosne, chyba, że wcześniej mocno zaświeci Rozmawiałam na ten temat z panią z apteki i mówiła, że teraz nie ma takiej konieczności, żeby używać filtrów, chyba, że ktoś ma bardzo wrażliwą skórę. No i na pewno zakończe kurację przed latem, pod koniec zimy i ewentualni powtórzę na jesieni.
Aha i będę używać Acne Derm tylko na noc, bo jednak dość bardzo ściąga skórę, na dzień wolę matująco - nawilżający, lekki krem z Garniera.

Edytowane przez Ava _
Czas edycji: 2010-01-02 o 21:35
Ava _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:04   #3053
LittleE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a ja mam pytanie do dziewczyn z ciemną karnacją: jak sobie poradzić z tym efektem wybielającym? przeszkadza wam?
mnie szczerze mówiąc irytuje, bo mam urodę południową i wyglądam po kwasach jak bym była chora... nie trzaskam się na heban, ale lepiej wyglądam w swoim oliwkowym kolorze.
no i czy na przykład nie zwiększa się ryzyko wystąpienia plam posłonecznych?
po jakim czasie od kuracji można wystawić się na słońce?

i jeszcze jeden mam problem: co z okolicą oczu? u mnie zostaje oliwkowa, wyglądam jak na halloween. a przyznam się szczerze że chciałabym tę okolicę rozjaśnić. znacie jakiś bezpieczny filtr, który można zaaplikować pod oczy?
kiedyś zatarłam oko po posmarowaniu się biodermą i miałam problem przez cały dzień.
LittleE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:35   #3054
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jak miło znaleźć kogoś z podobnym problemem! Odkąd zaczęłam pielęgnację biochemiczną żałuję, że nie jestem naturalnie blada, bo obecnie wyglądam na chorą i niedożywioną, a wągry i pryszcze świecą na kilometr. Z tego powodu zrezygnowałam z Acne-Dermu, ale jest mnóstwo innych, pobielających specyfików, np. ogórek, wit. C, niacynamid, które czasem stosuję. Plus filtrowanie i życie w mieście bez wyjazdów na wakacje (ostatnio tak wyszło). A brązery odpadają, bo zapychają, trzeba mieć dużo dyscypliny itd. Myślałam o przerzuceniu się na lżejszy filtr, np. SPF 20, ale wtedy ochrona anty-UVA by się bardzo zmniejszyła, a tu przecież o to UVA chodzi. Nie mogę się doczekać filtra SPF 20 anty-UVA 50
Przecież nie chodzi nam o trzaskanie się na heban , ale o złapaniu trochę słońca na co dzień, długo się naszej cery trzyma. Ja po 2-tygodniowych wakacjach miałam opaleniznę przez cały rok, schodziła bardzo powoli i stopniowo, bez żadnych peelingów.
Jedyny kompromis jaki wymyśliłam to 2 tygodnie w roku, z wszystkimi fotouczulającymi specyfikami odstawionymi miesiąc wcześniej, kiedy pojadę się gdzieś opalić filtrując się apteczną SPF 20, z najwyższym możliwym anty-UVA. Żadnego leżenie plackiem, tylko tona spacerków
Może jakiś klubik "ex południówek" ?
__________________
Wygraj z depresją!
www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:19   #3055
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

"kasieńka_wieesz: tyneczka,u mnie to samoa poza tym moje pory,jak to określiła pewna wizażanka,są permanentnie rozszerzonei nie wiem co z tym zrobić,bo stosuję AD już miesiąc i nie czułam żadnego szczypania,ani łuszczenia nie było...chyba AD na mnie nie działa
stosuję żel erisu,tonik z sorai i AD wieczorem,a rano ten sam żel,tonik i krem soraya jakiś na blizny.może coś źle robie"

Dziewczyny pisały wcześniej w tym wątku lub innym o acne derm, że przed jego nałożeniem, czyli w Twoim przypadku wieczorem, nie nalezy nic innego stosowac na twarz, wtedy lepiej działa, więc radziłabym zrezygnowac z toniku- myj twarz łagodnym żelem i na to od razu acne derm.
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall

Edytowane przez Renfrii
Czas edycji: 2010-01-04 o 13:21
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 14:02   #3056
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez _Mateusz_ Pokaż wiadomość
Czy Was też mocno swędzi skóra po zastosowaniu Acne-derm?
A Wam po tym zniknęły dziurki??
Czasami sedzi, ale nie jakoś tak że nie da się wytrzymać.

Dziurek jako takich nie mam na twarzy, chybaże chodzi Ci poprostu o rozszerzone pory - to niestety-nie zniknęły.

[QUOTE=Renfrii;16246722]"kasieńka_wieesz: tyneczka,u mnie to samoa poza tym moje pory,jak to określiła pewna wizażanka,są permanentnie rozszerzonei nie wiem co z tym zrobić,bo stosuję AD już miesiąc i nie czułam żadnego szczypania,ani łuszczenia nie było...chyba AD na mnie nie działa
stosuję żel erisu,tonik z sorai i AD wieczorem,a rano ten sam żel,tonik i krem soraya jakiś na blizny.może coś źle robie"

Dziewczyny pisały wcześniej w tym wątku lub innym o acne derm, że przed jego nałożeniem, czyli w Twoim przypadku wieczorem, nie nalezy nic innego stosowac na twarz, wtedy lepiej działa, więc radziłabym zrezygnowac z toniku- myj twarz łagodnym żelem i na to od razu acne derm.[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Od dziś zaczynam przygodę z AD
Powodzenia!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 16:14   #3057
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Chodziło mi o "dziurki" po wągrach. No właśnie... A czy ten krem pomaga na zaskórniki/wągry (takie w których widać taką ciemną lub żółtą "główkę" :P)
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:06   #3058
wiertarka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 60
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Od czwartku (7 stycznia) zaczęłam obcować z Acne-derm. Stosuję go na noc, a na dzień Duac. Moim problemem są (a może i były) wielkie ropne guzy, tylko na brodzie. W sumie juz poznikały, ale mam po nich ślady, więc mam łaciatą brodę Czytam że Acne-derm na właściwości rozjaśniające więc a nóż widelec ?
Jeszcze za wcześnie na jakąkolwiek opinie nt. tego kremu, ale w porównaniu do tego co było kilka miesięcy temu, jest duża poprawa. (Mam za sobą miesięczną kurację Duac'iem)
wiertarka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:49   #3059
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Acne-derm właśnie rozjaśnia przebarwienia Ja też jak kiedyś miałem takie różowe przebarwienie po wieelkim wyciśniętym pryszczu i wtedy akurat stosowałem acne-derm... Szybo znikło Ale myślę, że jeżeli nawet nic się nie będzie stosowało (no, może peelingi) to odbarwienie samo powinno się "zabarwić" :P:P Pozdrawiam!
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 01:03   #3060
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, mam strasznie wrazliwa skore, najlagodniejszy srodek potrafi mi wysuszyc skore do bolu, mimo kremow nawilzajacych...
Stad moje pytanie, czy AD wysusza jakoś skórę? Jeżeli tak, to jakie wypróbowane kremy nawilżające polecacie? Jak do tej pory... u mnie mozliwa byla tylko klasyczna nivea, inne specyfiki zatykaly, itp....\

jutro kupie ten AD tak dla zaspokojenia wlasnej ciekawosci bo przebarwienia mam straszne... pryszczy prawie nie ma.. moze kilka obecnych a przez te brzydkie plamy musze codziennie nakladac tone pudru..
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.