kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 19:04   #1441
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Agabil tak właśnie obstawiałam Cream, mi wystarczy żeby podkład miał w sobie troszkę żółci i żeby nie miał żadnych pomarańczowych tonów .. w sumie Pale Olive mi jest dobry (tak mi się wydaje bo mam już biga) ale jak się troszkę opale to na bank już za blado będzie i tak właśnie myślę co by na lato skombinować. Muszę i tak próbki nowe zamówić bo teraz jest ten nowy składnik .. oby leżał tak samo dobrze

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2010-05-07 o 19:09
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 19:11   #1442
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

pisałam do Annie w sprawie ciemniejszych oliwek- odpisała, że już niedługo powinny być dostępne nowe odcienie
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 19:30   #1443
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
No wiesz co? Jak możesz ?
ja testowałam..
no nie wiem, nie wiem, ale mam wrażenie, że rzeczywiście jest jeszcze sympatyczniejsza niż poprzednia (to mozliwe?) Chyba lżej się rozprowadza i dłużej pozostaje świeża.
Ale ja się z opinią wstrzymam, bo dogłebnych testów jeszcze nie przeprowadziłam

Cytat:
Napisane przez boziaj Pokaż wiadomość
po tygodniu testów zdecydowanie oswiadczam, że nowa formuła oryginal pasuje mi bardziej niz stara
zalety podobne, a nie wykazuje wad typu szybkie świecenie i ew. warzenie w "trudnych" miejscach
wydaje mi sie tez mniej kaprysna jesli chodzi o to, co kładę pod podkład
jak dla mnie - NUMBER ONE
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
melduję się po całym dniu z nowa formuła-nie widzę żadnej różnicy, wygląda i zachowuje się tak samo jak stara

Ja aplikuję flatem EDM
Dziękuje kobiety za opinie lecę zamawiać próbki nowej formuły no może poczekam do poniedziałku aż mi wypłata wpłynie na konto ciekawe ile będę czekać na przesyłkę, ehh to czekanie mineralne
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
mogę. proch natłuszczająco-mączysty to zem spotkała pierwszy raz w życiu, ale to pewnie wina tych koszmarnych pędzli z edm przylecą właściwe pędzle, będzie chwila prawdy dla procha
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
to jest po prostu wynik testów namordnych - nic nigdy nie leżało na mnie gorzej niż lucy, no chyba że maseczka z glinki
padłam ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Niestety nie obecnie z braku dobrego pędzla używam kabukiego w zbroi Lumiere. Przełożyłam go z kosmetyczki do łazienki. Ale różnica jest tak kolosalna, że czekam na kabukiego z sigmy, zobaczę co i jak, i zamówię w razie co kabukiego z lumiere. Pędzle EDM do Lucy wg mnie się nie nadają, albo ja nie umiem ich używać, ale skoro Lumiere umiem to po co się męczyć.
miałam nie pytać ale mnie skręci jak tego nie zrobię, co to jest "kabuki w zbroi Lumiere", znaczy co to kabuki wiem ale ldaczego w zbroi
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-05-07 o 19:31
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:19   #1444
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dokładnie tak zrobiłam - zamówiłam Cream BIG do tego Snow White i 2 cienie do powiek
Astro napisz proszę, czy pisałaś najpierw maila do Annie czy możesz wziąć w Kicie 2 podkłady, czy już po złożeniu zamówieniu wpisałaś inforamcje o wybranych podkładach i cieniach ?

A tak przy okazji można wiedzieć jakie cienie wybrałaś?

Zastanawiam się na linerami, czy ktoś miał i używał, czy może się podzielić swoją opinią na ich temat?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:56   #1445
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zamówiłam dwa kity z pędzlami . Jeden dla mnie drugi dla siostry, Annie zgodziła się na zamianę Finishinga na drugi podkład. Tak więc zamówilam Cream, Light Medium, Golden Medium, Soft Beige.
Cieni raczej nie używam, ale jak dają to biorę . Może zacznę używać.

Poprosiłam o Whisper Pink, Turquoise, Raisin Shadow, Lavender Shadow.


---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Astro napisz proszę, czy pisałaś najpierw maila do Annie czy możesz wziąć w Kicie 2 podkłady, czy już po złożeniu zamówieniu wpisałaś inforamcje o wybranych podkładach i cieniach ?

A tak przy okazji można wiedzieć jakie cienie wybrałaś?

Zastanawiam się na linerami, czy ktoś miał i używał, czy może się podzielić swoją opinią na ich temat?
Ja napisałam mejla do Annie z pytaniem czy mogę zamienić Finishinga, odpowiedz była błyskawiczna, że nie ma problemu.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:33   #1446
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

aaniutek bardzo Ci dziękuję za odpowiedź

Jeszcze zastanowie się nad kolorami podkładów i też będę pisać do Annie z prośbą o podmiankę w kicie.
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:59   #1447
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Aguś, to chyba dobra wiadomość? bo patrząc na Ciebie w Lucy, nie mogłoby być juz lepiej
ano Praniuszku dobra
Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Aga ma fotoszopa na skorze..na niej wszystko dobrze lezy
a dzisiaj malowałam Lusią młodszą siostrę i jak modelka

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Agabil tak właśnie obstawiałam Cream, mi wystarczy żeby podkład miał w sobie troszkę żółci i żeby nie miał żadnych pomarańczowych tonów .. w sumie Pale Olive mi jest dobry (tak mi się wydaje bo mam już biga) ale jak się troszkę opale to na bank już za blado będzie i tak właśnie myślę co by na lato skombinować. Muszę i tak próbki nowe zamówić bo teraz jest ten nowy składnik .. oby leżał tak samo dobrze
Cream nie jest tak szarawy jak Pale Olive ale też spokojny
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 23:56   #1448
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Astro napisz proszę, czy pisałaś najpierw maila do Annie czy możesz wziąć w Kicie 2 podkłady, czy już po złożeniu zamówieniu wpisałaś inforamcje o wybranych podkładach i cieniach ?

A tak przy okazji można wiedzieć jakie cienie wybrałaś?

Zastanawiam się na linerami, czy ktoś miał i używał, czy może się podzielić swoją opinią na ich temat?
Pisałam wcześniej że chciałabym kita podkład i snow white i Annie mi odpisała szybciutko, że mogę wziąć kit nr 2 i wpisać w uwagach.

Cienie wzięłam: Mocha Shimmer Shadow oraz Espresso Liner

Lumiere w zbroi http://www.lumierecosmetics.com/prod...c-496-125.html
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2010-05-07 o 23:57
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 20:54   #1449
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Astro bardzo dziękuję za odpowiedź
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:19   #1450
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja tez brałam kita z dwoma podkladami, wiec Annie pewnie niebawem takowy wprowadzi, skoro tyle zapytań. A przynajmniej powinna.
Znaczy, mam szybko zuzywać Lucynę, zeby miec potrzebę nowej formuły?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 20:15   #1451
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny mam dwa pytania:
1. czy kolory w poszczególnych formułach są takie same, tzn czy Cream w formule light jest tak samo jasny jak w wersji original? Czy może się pod tym względem różnią?
2. czy dobrym pomysłem jest jeżeli Cream jest ciut przy jasny zamówić w kicie jego i Cream Bisque i wymieszać sobie odpowiedni kolor?
testowałam kolor Cream własnie w wersji light i był dosłownie odrobinkę za jasny, testowałam też inny kolor w formule original i ta formuła mi bardziej odpowiada. Chcę zamówić sobie w związku z tym biga original Cream ale jako że zbliża się lato obawiam się że jak go zamówię to za chwilę będzie już ewidentnie za jasny i w związku z tym wymyśliłam własnie te dwa kolory i mieszanie.

Wydaje mi się ze strasznego zamota napisałam ale mam nadzieję że się połapiecie i mi pomożecie

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Astro dziękuję za pokazanie pędzla w zbroi
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 23:17   #1452
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Przyszła nowa formuła szybciutko próbeczki mi Chelsea wysłała z pozdrowieniami Jutro będą testy


Edit: wiedziałam, że tak będzie - jedynej próbki w jasnych kolorach, której nie miałam to był Pale Olive... i co się okazało, że to najlepszy kolor dla mnie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... Będę musiała 2. BIGa zamówić.
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2010-05-11 o 00:56
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:23   #1453
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dwa pytania:
1. czy kolory w poszczególnych formułach są takie same, tzn czy Cream w formule light jest tak samo jasny jak w wersji original? Czy może się pod tym względem różnią?
2. czy dobrym pomysłem jest jeżeli Cream jest ciut przy jasny zamówić w kicie jego i Cream Bisque i wymieszać sobie odpowiedni kolor?
testowałam kolor Cream własnie w wersji light i był dosłownie odrobinkę za jasny, testowałam też inny kolor w formule original i ta formuła mi bardziej odpowiada. Chcę zamówić sobie w związku z tym biga original Cream ale jako że zbliża się lato obawiam się że jak go zamówię to za chwilę będzie już ewidentnie za jasny i w związku z tym wymyśliłam własnie te dwa kolory i mieszanie.

Wydaje mi się ze strasznego zamota napisałam ale mam nadzieję że się połapiecie i mi pomożecie
Anetunia dobrze kombinujesz. Ja też jak będę zamawiać biga Creamy Bisque to do mam już próbkę ciemniejszego koloru Golden Medium na lato do mieszania i próbkę Pale Olive który u mnie się świetnie sprawdza jako korektor pod oczy i w razie czego będę mogła rozjaśniać biga w zimę jakbym bardzo przybladła po kwasach Na 3 bigi mnie nie stać a poza tym kiedy ja bym to zużyła

P.S. Na pierwsze pytanie niestety nie znam odpowiedzi...

Edytowane przez pati23
Czas edycji: 2010-05-11 o 10:27
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:57   #1454
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dwa pytania:
1. czy kolory w poszczególnych formułach są takie same, tzn czy Cream w formule light jest tak samo jasny jak w wersji original? Czy może się pod tym względem różnią?
Pomaziane na rece wygladaja tak samo, tylko ja mam Cream org i OCS. Mysle ze LL nie powinna sie roznic.

A do mnie dzis przyszedl flacik . Od jutra testy, juz nie moge sie doczekac
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 16:49   #1455
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dziewczyny z tego co ja rozumiem z tą nową formuła to po prostu w formule kryjącej zmienili troche skład tak?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 17:07   #1456
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja swojego biga podzieliłam na 3 części do jednej dałam próbkę Cream i Pale Olive-będzie na zimę.
Do obu części w różnych proporcjach dodałam pigmenty (tlenek ciemnobrązowy i morelowy ale ciut za żółto wyszło i dodam trochę niebieskiego).

Jakby co to jutro zrobię fotki tym odcieniom: pale olive, light, cream, bisque, creamy bisque, light medium i medium caramel. No i mojej mieszance zrobionej przez Annie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:51   #1457
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny a które flaciory zamawiacie?

Te z zakładki "Brushes" czy "Ultimate Brushes" ?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:04   #1458
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a które flaciory zamawiacie?

Te z zakładki "Brushes" czy "Ultimate Brushes" ?
Ultimate Brushes
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:26   #1459
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny z tego co ja rozumiem z tą nową formuła to po prostu w formule kryjącej zmienili troche skład tak?
Tak, zamiast coffeberry jest teraz Apple Poly®, plus Trans-Resveratrol i Green Coffee Bean Extract, jest tez vit. C( nie pamietam, czy byla w wczesnej, ale pewnie tak)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja swojego biga podzieliłam na 3 części do jednej dałam próbkę Cream i Pale Olive-będzie na zimę.
Do obu części w różnych proporcjach dodałam pigmenty (tlenek ciemnobrązowy i morelowy ale ciut za żółto wyszło i dodam trochę niebieskiego).

Jakby co to jutro zrobię fotki tym odcieniom: pale olive, light, cream, bisque, creamy bisque, light medium i medium caramel. No i mojej mieszance zrobionej przez Annie
Aga, ales kucharka
Ja mam wrazenie, ze moj nowy Cream oryginal jest ciut ciemniejszy niz probka cream w starej formule, bardziej sypki. No ale ja jestem daltonistka
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 19:30   #1460
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość

Ja mam wrazenie, ze moj nowy Cream oryginal jest ciut ciemniejszy niz probka cream w starej formule, bardziej sypki. No ale ja jestem daltonistka
A jak z kryciem i twałością podkładu po zmiane składu..? Mogłabyś się pokusić o porównanie, prosze?
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:36   #1461
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kate27 Pokaż wiadomość
A jak z kryciem i twałością podkładu po zmiane składu..? Mogłabyś się pokusić o porównanie, prosze?
Nie jestem mega specjalistka-ale mam wrazenie, ze nowa formula lezy na mnie lepiej. Trudno mi to okreslic, ale wydaje mi sie, ze makijaz jest lzejszy i trwalszy, a podklad latwiej sie rozprowadza. Choc wczesniej Lucy tez byla super, choc latwiej mi bylo stworzyc maske. Mam wrazenie, ze w nowej formule o maske ciut gorzej. No ale ja jestem swiezynka...wiecej na pewno napisze Cathy czy Agabil, moja skora wciaz przyzwyczaja sie do mineralow po latach katowania jej fluidami roznej nacji.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:36   #1462
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Anetunia dobrze kombinujesz. Ja też jak będę zamawiać biga Creamy Bisque to do mam już próbkę ciemniejszego koloru Golden Medium na lato do mieszania i próbkę Pale Olive który u mnie się świetnie sprawdza jako korektor pod oczy i w razie czego będę mogła rozjaśniać biga w zimę jakbym bardzo przybladła po kwasach Na 3 bigi mnie nie stać a poza tym kiedy ja bym to zużyła

P.S. Na pierwsze pytanie niestety nie znam odpowiedzi...
No widzisz to sie ciesze że nie tylko ja tak kobinuje bo to znaczy ze to ma sens
Cytat:
Napisane przez moodlishka Pokaż wiadomość
Pomaziane na rece wygladaja tak samo, tylko ja mam Cream org i OCS. Mysle ze LL nie powinna sie roznic.
A do mnie dzis przyszedl flacik . Od jutra testy, juz nie moge sie doczekac
dziękuję jak original i ocs się nie różnią to pewnie wszystkie formuły są tak samo jasne
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja swojego biga podzieliłam na 3 części do jednej dałam próbkę Cream i Pale Olive-będzie na zimę.
Do obu części w różnych proporcjach dodałam pigmenty (tlenek ciemnobrązowy i morelowy ale ciut za żółto wyszło i dodam trochę niebieskiego).

Jakby co to jutro zrobię fotki tym odcieniom: pale olive, light, cream, bisque, creamy bisque, light medium i medium caramel. No i mojej mieszance zrobionej przez Annie
Bardzo proszę o fotki chociaż nie wiem czy będę na tyle rozsądna by się powstrzymać do jutra z zamawianiem
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:39   #1463
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Anetuniu, chcesz coś z EDM bo się wpisałam do zamówieńca?

przepraszam za OT ale tego szaleńca trudno gdzie indziej dorwać
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 21:52   #1464
Atria_C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 36
GG do Atria_C
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziś przyszło do mnie awizo. Przesyłka zagraniczna razy 3 To będzie Lucy nowa z pędzelkiem i próbki EDM<jupi!>
Póki co, zaczęłam testować starą formułę z pudrem z SN i jest o niebo lepiej. Nic nie szczypie, nie waży się, skóra nie zchodzi... nakładam jeszcze kabuki z EDM - niestey ciężko rozsmarować, większosć zostaje w jednym miejscu włosia.

Ma jeden minus: znacznie podnosi to cenę podkładu. Wydaje mi się, że opakowanie pudru zużyję duużo szybciej niż biga. A co jak co, ale puder jest dość drogi
Nie mogę się doczekać wizyty na poczcie
__________________
Takie tam moje gotowanie: http://ziolowyzakatek.blogspot.com/
Atria_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 22:10   #1465
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

som flaty, jutro test
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 08:53   #1466
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mam zamiar dać kolejną szansę Luśce. Wczoraj dostałam flacika, mały skurczybyk Namachałam się, żeby się umalować, aż ręka bolała, efekt, hmmm, nie widzę różnicy po nałożeniu w porównaniu do flata z EDM.
Dzisiaj poszło w ruch Blusche, jutro planuję wrzucić na lico Lusię. Mam nadzieję, że mnie nie wysypie znowu
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 09:54   #1467
boziaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 33
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Ja mam wrazenie, ze moj nowy Cream oryginal jest ciut ciemniejszy niz probka cream w starej formule, bardziej sypki. No ale ja jestem daltonistka
ja mam to samo wrażenie: cream w nowej formule jest odrobinkę ciemniejszy i bardziej sypki
do tego nieco łatwiej sie aplikuje, mniej swieci i makijaż dłużej zachowuje swiezy wygląd
krycie chyba takie samo, na pewno nie gorsze
dla mnie stara formuła była bardzo dobra, ta jest świetna
boziaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:19   #1468
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez boziaj Pokaż wiadomość
ja mam to samo wrażenie: cream w nowej formule jest odrobinkę ciemniejszy i bardziej sypki
do tego nieco łatwiej sie aplikuje, mniej swieci i makijaż dłużej zachowuje swiezy wygląd
krycie chyba takie samo, na pewno nie gorsze
dla mnie stara formuła była bardzo dobra, ta jest świetna
To byłoby super, bo Cream w starej wersji jest dla mnie ciut za jasny i o maskę nie trudno. Aktualnie mieszam go pól na pól z ciemniejszym i mniej kryjacym podkładem sassy
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:30   #1469
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Potwierdzam, stara formuła fajna, nowa super.

Dziewczyny mam prośbę zamówiłam BIGa Cream, już do mnie leci nowa formuła, ale w międzyczasie przyszła próbka Pale Olive i jest lepsza Gdyby któraś chciała zamawiać Cream to czy mogłaby zamówić Pale Olive na zasadzie wymianki - pokryję koszty przesyłki w obie strony, a mój BIG już leci więc będzie szybciej. W razie co proszę o PW.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 14:07   #1470
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dziś mam na sobie starego Cream, kolor ok,
lepiej niż Light. szkoda że nowa formuła jest bardziej ciemna,
bo to odpada
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.