Animacja społeczno-kulturowa UJ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 15:18   #1
Agal86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2

Animacja społeczno-kulturowa UJ


Witam Obecnie kończę licencjat z pedagogiki resocjalizacyjnej, chciałam zmienić specjalność na animacje społeczno - kulturową. W przyszłości chce zostać choreoterapeutom, magisterka z animacji daje mi większe pole do popisu. Obecnie studiuje zaocznie, ale szczerze mam już tego dość. Na uj ten kierunek jest właśnie dzienny. Miejsc jest 40, zastanawia mnie czy jest duże oblężenie na te studia?? Może ktoś ma wiedzę na ten temat? Byłabym wdzięczna za kilka słów...czy rozmowa kwalifikacyjna jest trudna, czy trzeba mieć bardzo wysoką średnią ze studiów licencjackich?/ (ja mam 4,14) Jeśli ktoś był w podobnej do mnie sytuacji, proszę o wsparcie
Agal86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 22:06   #2
madzik20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4
GG do madzik20
Dot.: Animacja społeczno-kulturowa UJ

rozmowa kwalifikacyjna oparta jest na zagadnieniach które znajdziesz na stronie Instytutu Pedagogiki w zakładkach po lewej stronie. Studiowałam animację przez trzy lata i nie sądzę żebyś miała jakieś wielkie problemy z dostaniem się, chociaż niestety musisz liczyć się również z tym że nieoficjalnie pewna pula miejsc zarezerwowana jest dla studentów legitymujących się dyplomem animacji właśnie. tak to jest urządzone chociaż może się to wydawać niesprawiedliwe.

gwoli ścisłości- pewnie jest już troszkę za późno na zmianę, ale musisz wiedzieć, że ta animacja to niestety tylko z nazwy animacja, bo w praktyce uczysz się pedagogicznych bzdur nie mając nawet w przyszłości prawa by je wykorzystać. jeżeli masz tak sprecyzowane plany to pomyśl może lepiej o studiach podyplomowych, bo moim zdaniem ask to strata czasu (ja z tego kierunku uciekam). pozdrawiam!
madzik20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.