Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 08:57   #1171
jm1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Moj problem z paznokciami minął , (rozdwajały sie , łamały) , odkąd , dostałam w prezencie odzywke NAILTIQUES Formula 2 , od przyjaciółki z USA . Efekt był oszałamiajacy . Ostatnio znalazłam , ze sprzedaja je juz w Polsce , to bardzo dobra wiadomosc. Mam nadzieje , ze komus pomoga tak jak mnie .
Polecam serdecznie

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2013-02-05 o 20:17
jm1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 13:20   #1172
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3743653 3]Ano, patrz zdjęcia w załączniku (tu akurat efekt odżywek Nail Tek i Eveline do spóły).[/QUOTE]

U mnie efekt jest identyczny po Eveline
Nikt nie chciał mi wierzyć, że to moje własne płytki i byłam podejrzewana o to, że albo mam tipsy albo nic nie robię, tylko o siebie dbam, skoro mam takie długie i ładne paznokcie
Teraz już się bliscy przyzwyczaili do moich zdrowych i ładnych płytek

Cytat:
Ja to samo mogę powiedzieć o bardzo drogim mega popularnym kremie z apteki który tak mi zapycha cerę że pryszcze po nim leczę miesiąc. A tyle kobiet go sobie chwali... no nienormalne pewnie, powinnam im go odradzać i straszyć?
Tak, ja już robię listę strasznych kosmetyków, które wszystkim będę odradzać bo mi zaszkodziły

Cytat:
Skąd w ogóle założenie że każdy jest taki sam i skoro mi coś nie podeszło, to na pewno badziew?
Bo to subiektywne i trochę dziecinne podejście - nie bawię się z tym produktem i powiem innym, żeby też się z nim nie bawili
A wystarczyłoby dobrać odpowiedni specyfik do konkretnych problemów, a jak nie podejdzie - odstawić i próbować z czymś innym.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
widać róznicę mi niestety mimo odżywek paznokcie nie przyrastają uzywałam joko teraz miss sporty odbudowujacą
Co znaczy "nie przyrastają"?
Używałaś balsamu '2x5' Herba Studio?
Bardzo fajny produkt, ale dla cierpliwych
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 13:36   #1173
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Bo to subiektywne i trochę dziecinne podejście - nie bawię się z tym produktem i powiem innym, żeby też się z nim nie bawili
A wystarczyłoby dobrać odpowiedni specyfik do konkretnych problemów, a jak nie podejdzie - odstawić i próbować z czymś innym.
Ale odżywki eveline zawierają formaldehyd, który jest groźnym składnikiem i np według mnie używanie tego jest nieodpowiedzialne
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 14:47   #1174
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Ale odżywki eveline zawierają formaldehyd, który jest groźnym składnikiem i np według mnie używanie tego jest nieodpowiedzialne
Jakby nie zawieraly to by tak dobrze nie dzialaly. Smiesza mnie opinie na blogach dziewczyn, ktore zrujnowaly sobie paznokcie formaldehydem i nagle jest to wrog numer jeden. Pisza, ze formaldehyd to tak silny srodek trujacy, ze nakladajac go na paznokiec plytka sie broni i staje sie twarda i to jest jego sposob dzialania - wiekszej bzdury dawno nie slyszalam. Po takich wywodach zamykam bloga

Owszem, formaldehyd zdrowy nie jest. Ale jego maksymalne stezenie zostalo jasno okreslone i dopuszczone do uzywania w kosmetykach ( od dwoch dni szukam ile wynosi, ale stawiam, ze to 2%). Plus producent wyraznie zaznacza (NT), ze stosowanie takiej odzywki musi byc ograniczone czasowo, zabrania sie kontaktow wziewnych oraz zaleca chronic skorki.
Przy takim stosowaniu wiekszosc osob odzywki z formal. pomagaja i nie robia szkod. A to, ze komus zaszkodzilo tez sie zdarza, ale ogarnia mnie pusty smiech, jak slysze, ze to jest niebezpiueczne samo w spobie.
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2012-11-07 o 14:49
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 16:11   #1175
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Nie no, żeby formaldehyd był straszliwą trucizną, to chyba trzeba by go było zjeść. Nikt nie umarł od tej odżywki, więc według mnie jest bezpieczna
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 13:32   #1176
masma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Ja chwale sobie odżywki Sally Hansen, szczególnie polecam w złotej buteleczce.

Osobiście polecam także zwykły olejek rycynowy który bardzo ładnie nawilża mi paznokcie, wyglądają dużo zdrowiej

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2013-02-05 o 20:18
masma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:09   #1177
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Ale odżywki eveline zawierają formaldehyd, który jest groźnym składnikiem i np według mnie używanie tego jest nieodpowiedzialne
Gdyby był tak groźny i stwarzał jakieś niebezpieczeństwo, nie byłoby go w produktach kosmetycznych.

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Jakby nie zawieraly to by tak dobrze nie dzialaly. Smiesza mnie opinie na blogach dziewczyn, ktore zrujnowaly sobie paznokcie formaldehydem i nagle jest to wrog numer jeden. Pisza, ze formaldehyd to tak silny srodek trujacy, ze nakladajac go na paznokiec plytka sie broni i staje sie twarda i to jest jego sposob dzialania - wiekszej bzdury dawno nie slyszalam.
Po czym te same dziewczyny zakupią inną odżywkę i nie będzie im przeszkadzało, że i w niej być może jest formaldehyd, bo jeśli odżywka pomoże, to będzie cudna i warta polecenia innym

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nie no, żeby formaldehyd był straszliwą trucizną, to chyba trzeba by go było zjeść. Nikt nie umarł od tej odżywki, więc według mnie jest bezpieczna
To ja już powinnam nie żyć, choć nie jadłam


Zastanawia mnie kto kiedyś zwracał uwagę na skład kupując lakier czy odżywkę... ja tego nie robiłam, podobnie jak zapewne większość z nas i nikt nie umarł z powodu czegoś tam w składzie.
Nie sądzę aby te osoby, które teraz twierdzą, że formaldehyd jest be, były tak oświecone x lat temu i wnikliwie analizowały składy na butelkach odżywek (zakładając, że miały obszerną wiedzę z zakresu chemii, ale nie sądzę)
Prawdopodobnie jak wszyscy wybierały lakiery pod względem koloru, a odżywki pod względem tego, co było napisane na naklejce np: 'odżywka z jedwabiem' lub 'odżywka keratynowa' - i tyle wystarczyło.
Stosunkowo niedawno wytworzyła się świadomość, że pewne składniki są szkodliwe, więc zaczęto je maglować i sprawdzać - to jest bardzo ok, popieram - ale bez popadania w skrajności...
Gdybyśmy tak miały wystrzegać się wszystkiego co szkodliwe, powinnyśmy już teraz przestać oddychać, bo powietrze też do końca nie jest zdrowe
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2012-11-08 o 22:13
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 22:39   #1178
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie kto kiedyś zwracał uwagę na skład kupując lakier czy odżywkę... ja tego nie robiłam, podobnie jak zapewne większość z nas i nikt nie umarł z powodu czegoś tam w składzie.
Nie sądzę aby te osoby, które teraz twierdzą, że formaldehyd jest be, były tak oświecone x lat temu i wnikliwie analizowały składy na butelkach odżywek (zakładając, że miały obszerną wiedzę z zakresu chemii, ale nie sądzę)
Prawdopodobnie jak wszyscy wybierały lakiery pod względem koloru, a odżywki pod względem tego, co było napisane na naklejce np: 'odżywka z jedwabiem' lub 'odżywka keratynowa' - i tyle wystarczyło.
Stosunkowo niedawno wytworzyła się świadomość, że pewne składniki są szkodliwe, więc zaczęto je maglować i sprawdzać - to jest bardzo ok, popieram - ale bez popadania w skrajności...
Gdybyśmy tak miały wystrzegać się wszystkiego co szkodliwe, powinnyśmy już teraz przestać oddychać, bo powietrze też do końca nie jest zdrowe
To prawda, ale na wszelki wypadek lepiej nie lizać paznokci
Ja bym chciała mieć w 100% naturalną i bezpieczną odżywkę do paznokci, ale też w formie lakieru - tych dwóch cech chyba nie da się połączyć, więc wybieram formę lakieru.
Ewentualnie można zrobić japoński mani, ale ja bym nie wytrzymała z ładnymi, ale niepomalowanymi paznokciami, nie ma takiej opcji (chyba, że można przy tym malować, ale wtedy też przydałaby się jakaś baza dla lakieru).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 13:05   #1179
Kiriwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Eveline chyba nawet ostrzrga na opakowaniach, że zawiera szkodliwe substancje i należy smarować skórki przed pomalowaniem (czego nigdy nie robię...).

Ja dzieki tej odżywce pierwszy raz w życiu mam paznokcie dłuższe niż dwa milimetry... łamią się nadal, jak za dużo urosną (chociaż Evel stosuję już długo, a w międzyczasie żadnych lakierów, tylko pilniczek szklany i suplementy), ale do pewnej długości się udaje. Może kiedyś będzie jeszcze lepiej, ale to chyba już nie z tą odżywką
Kiriwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:37   #1180
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja bym chciała mieć w 100% naturalną i bezpieczną odżywkę do paznokci, ale też w formie lakieru - tych dwóch cech chyba nie da się połączyć, więc wybieram formę lakieru.
Ewentualnie można zrobić japoński mani, ale ja bym nie wytrzymała z ładnymi, ale niepomalowanymi paznokciami, nie ma takiej opcji (chyba, że można przy tym malować, ale wtedy też przydałaby się jakaś baza dla lakieru).
A ja bym mogła i czasem chodzę z 'gołymi' paznokciami, żeby dać im trochę odetchnąć
Wtedy wcieram w nie Retimax 1500 i jest ok
Jeśli są ładne, a nieskromnie powiem, że są, to chodzenie bez lakieru, tudzież odżywki im nie straszne

Cytat:
Napisane przez Kiriwina Pokaż wiadomość
Eveline chyba nawet ostrzrga na opakowaniach, że zawiera szkodliwe substancje i należy smarować skórki przed pomalowaniem (czego nigdy nie robię...).
Racja, jest takie info
Mi na początku odżywka strasznie wysuszała skórki i po raz pierwszy w życiu miałam je normalnie poszarpane
Teraz jest dobrze, ale warto czasem czymś je pomaziać
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 08:32   #1181
MobyDi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Majorka:)
Wiadomości: 70
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

W końcu słyszę głos sprzymierzeńców! Przyznam szczerze, że już traciłam nadzieję czytając te wszystkie wpisy na blogach i forach, jaka to trucizna ten formaldehyd, samo zło siejące zniszczenie i pogrom. Mam wrażenie, że niektórym udzieliła się stadna panika. Bo przecież, tak jak piszecie, sama w sobie substancja nie może zaszkodzić (wszystkie kosmetyki przechodzą testy, badania, muszą uzyskać certyfikaty, a stężenie formaldehydu nie może być większe niż 2%). Poza tym na ulotce jest dokładnie napisane jak używać odżywki - a jeśli ktoś tego nie czyta, nie może mieć pretensji do producenta. Poza tym ile razy czytałam, że dziewczynę piekły paznokcie ale nakładała odżywkę dalej.... co za bezmyślność! To przecież pierwsze objawy uczulenia.

Pisać mogłabym jeszcze wiele.... ale reasumując - czasami warto coś przeczytać i pomyśleć zanim zacznie się wypisywać w internecie bzdury, po których wybucha jakaś zbiorowa, nieuzasadniona panika.
MobyDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 14:06   #1182
Kiriwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

To prawda, nawet teoretycznie nieszkodliwe substancje mogą uczulić - dlatego każdy powinien sam kontrolować, co na niego źle działa i zaprzestać używania jeśli pojawiają się niepokojące objawy...

Na pewno ta odżywka nie ejst dla wszystkich ze względu na te drażniące składniki ale warto spróbować - większość marudzenia na nią dotyczcy właśnie podrażnień, a nie braku skuteczności, więc trzeba samamu się przekonać czy wywołuje u nas alergię czy nie. Jak w wielu innych przypadkach, niestety.
Kiriwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 19:37   #1183
Werka_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

nie jest to odżywka i nie wiem czy to jego zasługa, ale odkąd nacieram moje paznokcie OLEJEM RYCYNOWYM nie mama problemu z rozdwojonymi paznokciami w dodatku stały się mocniejsze. Gdybym nie spróbowała nie uwierzyłabym, ale moje paznokcie są piękne jak nigdy i nie sprawiła tego żadna odżywka tylko naturalne sposoby polecam
Werka_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 08:11   #1184
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Werka_92 Pokaż wiadomość
nie jest to odżywka i nie wiem czy to jego zasługa, ale odkąd nacieram moje paznokcie OLEJEM RYCYNOWYM nie mama problemu z rozdwojonymi paznokciami w dodatku stały się mocniejsze. Gdybym nie spróbowała nie uwierzyłabym, ale moje paznokcie są piękne jak nigdy i nie sprawiła tego żadna odżywka tylko naturalne sposoby polecam
Czy malujesz w tak zwanym międzyczasie paznokcie ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 16:20   #1185
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Kiriwina Pokaż wiadomość
To prawda, nawet teoretycznie nieszkodliwe substancje mogą uczulić - dlatego każdy powinien sam kontrolować, co na niego źle działa i zaprzestać używania jeśli pojawiają się niepokojące objawy...
Jasne
Uczulają nawet naturalne substancje, a w dzisiejszych czasach uczulić może wszystko - niestety

A ja się teraz nacieram balsamem '2x5'
Spiłowałam paznokcie, bo były tak długie, że zaczynały mnie denerwować
Więc teraz przerwa z malowaniem na parę dni, a potem znowu '8w1'
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 17:08   #1186
Werka_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Czy malujesz w tak zwanym międzyczasie paznokcie ?
jak zaczęłam stosować ten olej miałam paznokcie obcięte do zera...wtedy ich nie malowałam, bo nie było czego ;/ jak podrosły zaczęłam, a na chwilę obecną mam długie paznokcie, które cały czas maluje olej stosuje zarówno na pomalowane i niepomalowane paznokcie, głównie na noc bo jest on dość tłusty, jak to olej...
Werka_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 20:09   #1187
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Werka_92 Pokaż wiadomość
jak zaczęłam stosować ten olej miałam paznokcie obcięte do zera...wtedy ich nie malowałam, bo nie było czego ;/ jak podrosły zaczęłam, a na chwilę obecną mam długie paznokcie, które cały czas maluje olej stosuje zarówno na pomalowane i niepomalowane paznokcie, głównie na noc bo jest on dość tłusty, jak to olej...
No właśnie byłam ciekawa jak lakier się trzyma na paznokciach po potraktowaniu ich olejem.. ? Odtłuszczasz jakimś specjalnym zmywaczem czy zwykłym ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 10:56   #1188
Kiriwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez jm1999 Pokaż wiadomość
Moj problem z paznokciami minął , (rozdwajały sie , łamały) , odkąd , dostałam w prezencie odzywke NAILTIQUES Formula 2 , od przyjaciółki z USA . Efekt był oszałamiajacy . Ostatnio znalazłam , ze sprzedaja je juz w Polsce , to bardzo dobra wiadomosc. Mam nadzieje , ze komus pomoga tak jak mnie .
Polecam serdecznie
A mogłabyś poradzić, gdzie można ją kupić? Oprócz jednej aukcji Allegro wyskakują mi same zagraniczne strony, a wolałabym móc porównać ceny.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2013-02-05 o 20:19
Kiriwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 07:41   #1189
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez jm1999 Pokaż wiadomość
Moj problem z paznokciami minął , (rozdwajały sie , łamały) , odkąd , dostałam w prezencie odzywke NAILTIQUES Formula 2 , od przyjaciółki z USA . Efekt był oszałamiajacy . Ostatnio znalazłam , ze sprzedaja je juz w Polsce , to bardzo dobra wiadomosc. Mam nadzieje , ze komus pomoga tak jak mnie .
Polecam serdecznie
Czy te odżywki zawierają formaldehyd ? Niestety na stronie nie ma żadnej informacji o składzie
Cytat:
Napisane przez Kiriwina Pokaż wiadomość
A mogłabyś poradzić, gdzie można ją kupić? Oprócz jednej aukcji Allegro wyskakują mi same zagraniczne strony, a wolałabym móc porównać ceny.
Przecież w poście, który zacytowałaś jest podany adres sklepu, gdzie są sprzedawane te preparaty...

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2013-02-05 o 20:19
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 10:09   #1190
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Powiem Wam, ze ja jestesm zszokowana chwytem marketingowym Eveline w postaci dwoch odzywek: otoz "Paznokcie twarde jak diament" oraz "8w1" maja taki sam sklad. Juz kiedys o tym ktos napomknal, ale musialam sama sprawdzic.
Nawet pozycje w INCI sa na tym samym miejscu, obie maja tez 2%formaldehydu. Jeszcze rozumialabym jakby roznily sie cena - bylby to jakis chwyt producenta, aby zarobic wiecej na nowosci, ktora jest taka sama. Ale obie identyko, cena tez (10,45) a nazwa rozna. Dla mnie to jest oszukiwanie klientow Chyba nie ma osoby, ktora przy tak mocnych preparatach nie czytalaby skladu i przy odrobinie przypadku nie odkryla tego.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Czy te odżywki zawierają formaldehyd ? Niestety na stronie nie ma żadnej informacji o składzie
Dla mnie ten post traci reklama i zastanawiam sie czy nie warto by go zglosic
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2012-11-26 o 10:08
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 10:46   #1191
Kiriwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Przecież w poście, który zacytowałaś jest podany adres sklepu, gdzie są sprzedawane te preparaty...
No tak, cała ja... przepraszam
Kiriwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 22:14   #1192
Werka_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
No właśnie byłam ciekawa jak lakier się trzyma na paznokciach po potraktowaniu ich olejem.. ? Odtłuszczasz jakimś specjalnym zmywaczem czy zwykłym ?
co do zmywacza, to używam najzwyklejszego, kupionego od tak w drogerii...a lakier utrzymuje się w sumie normalnie, bez zmian w stosunku do okresu gdy nie używałam oleju, może niezbyt długo ale to raczej wina lakieru... ;/ osobiście jestem ciekawa czy któraś z was stosowała może tą metodę na paznokcie i czy pomogła? bo zastanawiam się czy to przypadek, że moje paznokcie tak urosły, czy właśnie działanie oleju rycynowego...
Werka_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:27   #1193
anka663
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez jm1999 Pokaż wiadomość
Moj problem z paznokciami minął , (rozdwajały sie , łamały) , odkąd , dostałam w prezencie odzywke NAILTIQUES Formula 2 , od przyjaciółki z USA . Efekt był oszałamiajacy . Ostatnio znalazłam , ze sprzedaja je juz w Polsce , to bardzo dobra wiadomosc. Mam nadzieje , ze komus pomoga tak jak mnie .
Polecam serdecznie
muszę przyznać, że u mnie sytuacja była podobna szukałam czegoś na paznokcie i znalazłam jakąś firme w usa i przeglądałam sobie ich strone i szukałam po internecie jakie sa efekty, nawet na youtube dziewczyny wrzucają filmiki i opowiadają w nich o efektach produktów nailtiques, muszę przyznać że przekonywały mnie ich opowieści (oczywiście po angielsku), ponieważ firma jest mało znana w Polsce, chociaż widziałam ostatnio, że niejaka firma ma dystrybucje w Polsce i ich produkty mają na stonieradze zajrzeć, mają naprawde dobre ceny a produkty bardzo dobrej jakości. pozdrawiam ! anka

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2013-02-05 o 20:20
anka663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:29   #1194
anka663
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

można spokojnie wszystko znaleźć na stronie zaplaczareklame.pl mają dystybucje w Polsce za pośrednictwiem Nawizazureklamajestplatna .

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2013-02-05 o 20:21
anka663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 15:58   #1195
Mimie
Przyczajenie
 
Avatar Mimie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 19
GG do Mimie
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

jeśli ktoś ma naprawdę spory problem ze swoimi pazurkami to polecam i na rozdwajanie sie i łamanie i inne problemy odżywki Eveline 8 w 1 za 12 złotych. Można ją znaleźć w każdym Rossmanie. Są jeszcze inne odżywki tej firmy (też świetne) do paznokci i super odżywki do skórek o pięknych zapachach w podobnej cenie. Lakier trzeba malować codzień przez 4 dni po jednej warstwie do tego stopnia, aż płytka nie będzie taka, jak ktoś sobie wymarzył
Ja używam go czasem tak jak napisane powyżej, albo używam go jako bazy pod lakier - też super pomysł

także polecam i efekty są naprawdę dobre
Mimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 11:03   #1196
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Nieustająco poszukuję dobrej odżywki do rozdwajających się paznokci, ale bez formalehydu ! Używałam właśnie Eveline i innych odżywek z formaldehydem, ale z nim niestety nie można przesadzać, bo efekt jest odwrotny
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 14:15   #1197
Mimie
Przyczajenie
 
Avatar Mimie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 19
GG do Mimie
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Nieustająco poszukuję dobrej odżywki do rozdwajających się paznokci, ale bez formalehydu ! Używałam właśnie Eveline i innych odżywek z formaldehydem, ale z nim niestety nie można przesadzać, bo efekt jest odwrotny
Ciężko jest znaleźć odżywki bez tego specyfiku, jeśli chodzi o mnie to mam silny organizm i mi nie szkodzi w żaden sposób, a czasem przesadzam z odżywką.
Odżywki bez formalehydu jest ciężko znaleźć i daje gorsze efekty poza tym jako obrone formalehyd także utwardza płytkę paznokciową i chroni przed nadkażeniem. Można odstawiać go co jakiś czas i osoby, które są UCZULONE na któryś specyfik tej substancji nie mogą jej używać (wiadomo dlaczego )
Mimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 10:41   #1198
jamballaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Mi też od Belissy poprawiły się włosy i paznokcie. Teraz znowu mam łamliwe i porozdwajane więc chyba czas wrócić do Beli na pewno nie działa na wszystkich więc jak szybko nie zobaczycie żadnych efektów, po jednym opakowaniu np to szkoda pieniędzy.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Dokładnie, formaldehyd mocno niszczy pazokcie. Ja kupiłam odżywkę Sally Hansen bo nie ma formaldehydu, czekam na efekty. Widziałam także płynne szkło Eveline, podobno wlasnie utwardza itp i również nie ma tej trupiej substancji ;]

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Mialam ostatnio w ręce tę diamentową odżywkę, sprawdziłam skład w poszukiwaniu formal i nie było, dlatego mnie zainteresowała. Że w 8w1 jest to wiadomo, ale w diamentowej nie widziałam. Może musze sprawdzić jeszcze raz ;]
jamballaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 20:21   #1199
koshka
Raczkowanie
 
Avatar koshka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 63
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Bardzo mi się pazurki rozdwajały. Dwa tygodnie przed ślubem (koniec września) smarowałam je codziennie Regenerum z apteki (taka tubka z pędzelkiem) i nie malowałam i o dziwo mam (odpukać!) spokój. Pomagało też częste zmywanie lakieru bezacetonowym zmywaczem i ponowne malowanie, żeby lakier nie zostawał zbyt długo. Jak tylko coś odprysnęło, to płytka się zaraz w tym miejscu rozdwajała.
koshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 16:14   #1200
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Powiem Wam, ze ja jestesm zszokowana chwytem marketingowym Eveline w postaci dwoch odzywek: otoz "Paznokcie twarde jak diament" oraz "8w1" maja taki sam sklad. Juz kiedys o tym ktos napomknal, ale musialam sama sprawdzic.
Nawet pozycje w INCI sa na tym samym miejscu, obie maja tez 2%formaldehydu. Jeszcze rozumialabym jakby roznily sie cena - bylby to jakis chwyt producenta, aby zarobic wiecej na nowosci, ktora jest taka sama. Ale obie identyko, cena tez (10,45) a nazwa rozna. Dla mnie to jest oszukiwanie klientow Chyba nie ma osoby, ktora przy tak mocnych preparatach nie czytalaby skladu i przy odrobinie przypadku nie odkryla tego.
Chyba jest - ja.
Nie czytałam składów przed kupnem mimo, że przetestowałam wszystkie odżywki Eveline.
Pierwszą (8w1) kupiłam "na czuja", ot tak sobie i to był strzał w dziesiątkę.
I mimo tego, że podobno skład mają jednakowy, 8w1 bardzo mi pomogła i jest moją ulubioną odżywką, diamentowa zaś była średniakiem i raczej już jej nie kupię w odróżnieniu do 8w1.

Cytat:
Napisane przez jamballaya Pokaż wiadomość
Mialam ostatnio w ręce tę diamentową odżywkę, sprawdziłam skład w poszukiwaniu formal i nie było, dlatego mnie zainteresowała. Że w 8w1 jest to wiadomo, ale w diamentowej nie widziałam. Może musze sprawdzić jeszcze raz ;]
W diamentowej jest formaldehyd.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.